• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • produkty farmaceutyczne patentowe

Wyniki dla

Produkty farmaceutyczne patentowe - Import eksport

 1. LAB-SERVICE

  Francja

  Verified by europages badge

  LAB SERVICE: Nasza firma, która powstała w 1981 r., zajmuje się głównie analizą granulometryczną, i po dziś dzień jest to przedsiębiorstwo rodzinne i niezależne. Lab Service współpracuje z przemysłem chemicznym, farmaceutycznym, kosmetycznym i rolno-spożywczym. Nasza firma specjalizuje się w: mikronizacji - mieleniu przesiewaniu - analizie granulometrycznej.

 2. UBIOPHARMA LABORATORIOS

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Laboratorios Ubiopharma S.L. jest firmą farmaceutyczną założoną 24 grudnia 1927 r. Jej głównym przedmiotem działalności jest wytwarzanie i wprowadzanie do obrotu własnych specyfików farmaceutycznych, a także wprowadzanie do obrotu produktów podmiotów trzecich. Numer rejestracyjny 1247.

 3. ELIS ECZA DEPOSU (PHARMACEUTICAL WHOLESALER)

  Turcja

  O NAS: Elis Pharmaceutical Wholesaler jest zarejestrowaną hurtownią zlokalizowaną w Ankarze, w Turcji z ponad 10-letnim doświadczeniem w pozyskiwaniu i dostarczaniu szerokiej gamy leków, API, urządzeń medycznych, surowców dla przemysłu farmaceutycznego itp. Elis posiada certyfikat Wholesale Dealers License (WDL), jak również Good Distribution Practice (GDP). CO ROBIMY: W firmie Elis dążymy do najlepszych rozwiązań dla naszych klientów poprzez przyjęcie zasad niezawodności, jakości i odpowiedzialności z młodym, dynamicznym i profesjonalnym zespołem. Dostarczamy zarówno leki generyczne jak i markowe (onkologiczne, kardiologiczne, dla chorób sierocych, iniekcyjne, OTC, itp.) od producentów farmaceutycznych z całego świata, posiadających efektywną sieć dostaw szerokiej gamy produktów zatwierdzonych na całym świecie do wszystkich firm, szpitali, klinik i innych instytucji opieki zdrowotnej. Elis zobowiązuje się do oferowania produktów najwyższej jakości przy zachowaniu najbardziej konkurencyjnych cen. Spełniamy nasze obietnice.

 4. UNIPHARMA SA

  Hiszpania

  Unipharma, S.A. specjalizuje się w produktach dermatologicznych i farmaceutycznych oraz środkach owadobójczych dla ludzi. Opracowywanie i sprzedaż produktów dermatologicznych i pediatrycznych takich jak środki owadobójcze dla ludzi oraz produktów farmaceutycznych, a także podwykonawstwo pełnej gamy czynności przygotowawczych.

 5. POLARIS FÓRMULA

  Hiszpania

  Polaris jest kanaryjską marką suplementów diety, firma została założona w 1995 roku przez Luisa Tomása Barriuso Bonilla. Nasza oferta produktów i usług jest bardzo szeroka: witaminy, minerały, aminokwasy, niezbędne kwasy tłuszczowe, suplementy i preparaty ziołowe. Marka Polaris uzyskała certyfikat GMP, który wymaga i zapewnia jakość, ocenę i czystość surowców stosowanych w każdym z naszych produktów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SCM SP. Z O.O.

  Polska

  SCM to placówki medyczne świadczące profesjonalne usługi z zakresy diagnostyki i leczenie różnego rodzaju schorzeń.

 2. RETAIL TOOLS S.L.

  Hiszpania

  Firma RETAIL TOOLS S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Produkty farmaceutyczne patentowe. Jest również obecna w dziedzinach pomoc w zakresie importu-eksportu, termometry kliniczne, termometry cyfrowe, i termometry do użytku prywatnego. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 3. AENSA

  Hiszpania

  Firma AENSA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Produkty farmaceutyczne patentowe, wkrętaki, Produkty farmaceutyczne patentowe, i Cosmetics. Ma siedzibę w Ripollet, Hiszpania.

 4. BH DIFFUSION

  Francja

  Firma BH DIFFUSION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty farmaceutyczne patentowe. Ma siedzibę w Lyon, Francja.

 5. PROPHAMEDIS AFRICA

  Mauretania

  Firma PROPHAMEDIS AFRICA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szkolenia w branży paramedycznej. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Produkty farmaceutyczne patentowe, Wyroby farmaceutyczne, doradztwo w dziedzinie wyrobów farmaceutycznych, Generyczne produkty farmaceutyczne, i Produkty farmaceutyczne patentowe. Ma siedzibę w Nouakchott, Mauretania.

 1. MAXIN FARMA EXPORT PHARMA DISTRIBUTORS

  Hiszpania

  Firma MAXIN FARMA EXPORT PHARMA DISTRIBUTORS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyroby farmaceutyczne. Jest również obecna w dziedzinach Produkty farmaceutyczne patentowe, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, usługi i działalności związane z przemysłem farmaceutycznym, Agencje I PRZEDSTAWICIELSTWA W DZIEDZINIE FARMACEUTYKI, Produkty farmaceutyczne patentowe, i Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 2. PEDERSEN BIOTECH A/S

  Dania

  Firma PEDERSEN BIOTECH A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty farmaceutyczne patentowe. Jest również obecna w dziedzinach Higiena osobista, środki toaletowe, dodatki żywnościowe, i Higiena osobista, środki toaletowe. Ma siedzibę w Vejle, Dania.

 1. XAMANE S.A.

  Portugalia

  Firma XAMANE S.A., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wyroby farmaceutyczne. Jest również obecna w dziedzinach Produkty farmaceutyczne patentowe, Produkty farmaceutyczne - import-eksport, laboratoria farmaceutyczne, produkty farmaceutyczne, Produkty farmaceutyczne patentowe, i Produkty farmaceutyczne - import-eksport. Ma siedzibę w Vila Nova De Gaia, Portugalia.

 2. LABORATOIRE QUIES

  Francja

  Firma LABORATOIRE QUIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby farmaceutyczne. Jest również obecna w dziedzinach Produkty farmaceutyczne patentowe, Produkty farmaceutyczne patentowe, i wosk. Ma siedzibę w Palaiseau, Francja.

 3. CONFORMA

  Belgia

  Firma CONFORMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby farmaceutyczne. Jest również obecna w dziedzinach Leki, Produkty farmaceutyczne patentowe, Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, Leki, środki chemiczne dla przemysłu pharmaceutycznego, Produkty farmaceutyczne patentowe, i Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania. Ma siedzibę w Destelbergen, Belgia.

 4. GLOW HEALTH SL

  Hiszpania

  Firma GLOW HEALTH SL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Produkty farmaceutyczne patentowe. Ma siedzibę w Las Rozas De Madrid, Hiszpania.

 5. HYPNOSE-CD-SHOP

  Niemcy

  Firma HYPNOSE-CD-SHOP, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Produkty farmaceutyczne patentowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 6. COLCA MEDICAL & SCIENTIFIC

  Francja

  Firma COLCA MEDICAL & SCIENTIFIC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Produkty farmaceutyczne patentowe. Ma siedzibę w Grezieu-La-Varenne, Francja.

 7. RDI-CHARLES KAESER

  Szwajcaria

  Firma RDI-CHARLES KAESER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty farmaceutyczne patentowe. Ma siedzibę w Servion, Szwajcaria.

 8. MPCA

  Belgia

  Firma MPCA, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wyroby farmaceutyczne. Jest również obecna w dziedzinach Produkty farmaceutyczne patentowe, Produkty farmaceutyczne patentowe, laboratoria farmaceutyczne, poszukiwania i przeprowadzanie doświadczeń medycznych, i doradztwo medyczne. Ma siedzibę w Assenede, Belgia.

 1. HTTPS://WWW.NUTRIMEDICAL.GR/

  Grecja

  Firma HTTPS://WWW.NUTRIMEDICAL.GR/, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Produkty farmaceutyczne patentowe. Ma siedzibę w Athens, Grecja.

 2. HYAD MIKE

  Grecja

  Firma HYAD MIKE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki odżywcze. Jest również obecna w dziedzinach Witaminy i prowitaminy, Produkty farmaceutyczne patentowe, Witaminy i prowitaminy, i Produkty farmaceutyczne patentowe. Ma siedzibę w Peristeri, Grecja.

 3. NIC NATURAL MEDICAL PRODUCTS GMBH

  Niemcy

  Firma NIC NATURAL MEDICAL PRODUCTS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Jest również obecna w dziedzinach Koncentraty spożywcze, Produkty farmaceutyczne patentowe, rośliny lecznicze, antyutleniacze, Koncentraty spożywcze, i Produkty farmaceutyczne patentowe. Ma siedzibę w Homburg, Niemcy.

 4. PHARMA PLANT

  Turcja

  Firma PHARMA PLANT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Leki - preparaty podstawowe i dodatkowe. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Produkty farmaceutyczne patentowe, medycyna wewnętrzna, Wyroby farmaceutyczne, i Produkty farmaceutyczne patentowe. Ma siedzibę w İstanbul, Turcja.

 5. EUSA PHARMA

  Francja

  Firma EUSA PHARMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby farmaceutyczne. Jest również obecna w dziedzinach Leki, Produkty farmaceutyczne patentowe, Leki, Produkty farmaceutyczne patentowe, badania farmaceutyczne, i artykuły medyczno-chirurgiczne. Ma siedzibę w Limonest, Francja.

 6. SIGMA-TAU PHARMA BELGIUM

  Belgia

  Firma SIGMA-TAU PHARMA BELGIUM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Produkty farmaceutyczne patentowe. Jest również obecna w dziedzinach Leki, Wyroby farmaceutyczne, Leki, i Wyroby farmaceutyczne. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 7. NOVO NORDISK PRODUCTION SAS

  Francja

  Firma NOVO NORDISK PRODUCTION SAS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wyroby farmaceutyczne. Jest również obecna w dziedzinach Produkty farmaceutyczne patentowe, Produkty farmaceutyczne patentowe, chemiczny i farmaceutyczny, i endokrynologia i diabetologia. Ma siedzibę w Chartres, Francja.

 8. IRE

  Belgia

  Firma IRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Produkty farmaceutyczne patentowe, medycyna nuklearna, nuclear components, Wyroby farmaceutyczne, i Produkty farmaceutyczne patentowe. Ma siedzibę w Fleurus, Belgia.

 9. PRO SAFE PLUS S.L.

  Hiszpania

  Firma PRO SAFE PLUS S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty farmaceutyczne patentowe. Jest również obecna w dziedzinach ochronne maski robocze, ekrany ochronne, i fartuchy jednorazowe. Ma siedzibę w Elche, Hiszpania.

 10. UNIQMED PHARMA

  Białoruś

  Firma UNIQMED PHARMA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Produkty farmaceutyczne patentowe. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Produkty farmaceutyczne patentowe - Import eksport

Liczba wyników

10 274 Przedsiębiorstwa