• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • produkty farmaceutyczne patentowe

Wyniki dla

Produkty farmaceutyczne patentowe - Import eksport

 1. LABORATOIRE NUTERGIA

  Francja

  Verified by europages badge

  Założone w 1989 roku laboratorium NUTERGIA specjalizuje się w opracowywaniu suplementów diety. Zrodzone z inicjatywy Claude'a Lagarde, farmaceuty biologa, laboratorium NUTERGIA jest prekursorem mikro odżywiania we Francji. Tym samym stało się trzecim francuskim laboratorium suplementów diety w kraju. NUTERGIA zajmuje się projektowaniem / badaniami i rozwojem, produkcją, wysyłką oraz marketingiem. NCA (Nutrition Cellulaire Active) ® jest źródłem laboratorium; dostarcza komórkom ludzkiego organizmu możliwie najbardziej aktywnych składników odżywczych dzięki mikroelementom, które wzmacniają ich wykorzystanie i przyswajanie w celu detoksykacji i restrukturyzacji naszych komórek. Dzięki gamie ponad osiemdziesięciu produktów, obejmujących wszystkie potencjalne dolegliwości organizmu, NUTERGIA opanowuje procedurę od A do Z, od doboru receptur po wprowadzenie produktów do obrotu. Ponadto NUTERGIA gwarantuje zgodność ze wszystkimi etapami identyfikowalności i kontroli jakości.

  Witryna www Open In New icon
 2. PIPELINEPHARMA

  Litwa

  Verified by europages badge

  Pipelinepharma.com jest farmaceutyczną platformą handlową B2B łączącą producentów leków z kupującymi na całym świecie. Dla kupujących ─ dystrybutorów na platformie, organizatorów sprzedaży i marketingu, firm pozyskujących licencje, sieci aptek, hurtowni ─ przyspieszenie budowania rurociągów produktowych poprzez łączenie ich bezpośrednio z wykwalifikowanymi producentami na świecie. Dla sprzedających na platformie ─ właścicieli dokumentacji CTD, producentów leków, firm udzielających licencji ─ pomoc w znalezieniu nabywców, finalizowaniu transakcji, podpisywaniu umów handlowych i znaczne skrócenie czasu wprowadzania na rynek. Pomagamy dostawcom leków zwiększyć ich dostęp do rynku poprzez łączenie ich z 10.000+ wykwalifikowanymi, o dużym potencjale nabywcami z 127 krajów. Znajdująca się na terenie UE, Pipelinepharma.com jest jedyną europejską farmaceutyczną platformą handlową B2B gotowych preparatów w dawkach, opatrzonych sprawdzoną, zaktualizowaną dokumentacją. Platforma handlowa posiada katalog z ponad 85.000 dokumentacjami CTD gotowych preparatów w dawkach od 1.800 producentów GMP. Jako jeden z największych ekspertów wyspecjalizowanych w globalnych bazach danych leków, Pipelinepharma.com jest najlepszym wyborem odnośnie zróżnicowanego źródła zaopatrzenia, uzyskania trudno osiągalnych leków generycznych i biopodobnych. Urządzenia medyczne i nutraceutyki będą dostępne na platformie w 2022 roku. Zespół 30+ Pipelinepharma.com oddaje do dyspozycji swoje bogate doświadczenie w europejskiej sprzedaży produktów farmaceutycznych ekspertom z zakresu rozwoju firm farmaceutycznych, przedstawicielom handlowym i konsultantom.

  Witryna www Open In New icon
 3. LAB-SERVICE

  Francja

  Verified by europages badge

  LAB SERVICE: Nasza firma, która powstała w 1981 r., zajmuje się głównie analizą granulometryczną, i po dziś dzień jest to przedsiębiorstwo rodzinne i niezależne. Lab Service współpracuje z przemysłem chemicznym, farmaceutycznym, kosmetycznym i rolno-spożywczym. Nasza firma specjalizuje się w: mikronizacji - mieleniu przesiewaniu - analizie granulometrycznej.

  Witryna www Open In New icon
 4. ELIS ECZA DEPOSU (PHARMACEUTICAL WHOLESALER)

  Turcja

  O NAS: Elis Pharmaceutical Wholesaler jest zarejestrowaną hurtownią zlokalizowaną w Ankarze, w Turcji z ponad 10-letnim doświadczeniem w pozyskiwaniu i dostarczaniu szerokiej gamy leków, API, urządzeń medycznych, surowców dla przemysłu farmaceutycznego itp. Elis posiada certyfikat Wholesale Dealers License (WDL), jak również Good Distribution Practice (GDP). CO ROBIMY: W firmie Elis dążymy do najlepszych rozwiązań dla naszych klientów poprzez przyjęcie zasad niezawodności, jakości i odpowiedzialności z młodym, dynamicznym i profesjonalnym zespołem. Dostarczamy zarówno leki generyczne jak i markowe (onkologiczne, kardiologiczne, dla chorób sierocych, iniekcyjne, OTC, itp.) od producentów farmaceutycznych z całego świata, posiadających efektywną sieć dostaw szerokiej gamy produktów zatwierdzonych na całym świecie do wszystkich firm, szpitali, klinik i innych instytucji opieki zdrowotnej. Elis zobowiązuje się do oferowania produktów najwyższej jakości przy zachowaniu najbardziej konkurencyjnych cen. Spełniamy nasze obietnice.

 5. UNIPHARMA SA

  Hiszpania

  Unipharma, S.A. specjalizuje się w produktach dermatologicznych i farmaceutycznych oraz środkach owadobójczych dla ludzi. Opracowywanie i sprzedaż produktów dermatologicznych i pediatrycznych takich jak środki owadobójcze dla ludzi oraz produktów farmaceutycznych, a także podwykonawstwo pełnej gamy czynności przygotowawczych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. POLARIS FÓRMULA

  Hiszpania

  Polaris jest kanaryjską marką suplementów diety, firma została założona w 1995 roku przez Luisa Tomása Barriuso Bonilla. Nasza oferta produktów i usług jest bardzo szeroka: witaminy, minerały, aminokwasy, niezbędne kwasy tłuszczowe, suplementy i preparaty ziołowe. Marka Polaris uzyskała certyfikat GMP, który wymaga i zapewnia jakość, ocenę i czystość surowców stosowanych w każdym z naszych produktów.

 2. SCM SP. Z O.O.

  Polska

  SCM to placówki medyczne świadczące profesjonalne usługi z zakresy diagnostyki i leczenie różnego rodzaju schorzeń.

 3. BIOSERVICE TUNISIE

  Tunezja

 4. RETAIL TOOLS S.L.

  Hiszpania

 5. AENSA

  Hiszpania

 1. LABORATORIOS UBIOPHARMA S.L.

  Hiszpania

 2. BH DIFFUSION

  Francja

 3. PROPHAMEDIS AFRICA

  Mauretania

 4. PEDERSEN BIOTECH A/S

  Dania

 5. MAXIN FARMA EXPORT PHARMA DISTRIBUTORS

  Hiszpania

 6. CONFORMA

  Belgia

 7. PMD MÉDICAL

  Francja

 8. LABFIT HPRD, LDA.

  Portugalia

 9. FRANCOVAPE (E-CHEF)

  Francja

 10. GLOW HEALTH SL

  Hiszpania

 1. LABORATOIRE QUIES

  Francja

 2. PRO SAFE PLUS S.L.

  Hiszpania

 3. AMARIN TECHNOLOGIES

  Argentyna

 4. CRATIA LTD

  Ukraina

 5. HYPNOSE-CD-SHOP

  Niemcy

 6. SOUFI PARA SARL

  Maroko

 7. HTTPS://WWW.NUTRIMEDICAL.GR/

  Grecja

 8. RDI-CHARLES KAESER

  Szwajcaria

 9. PHYTO ELAN

  Francja

 10. VECTEM S.A.

  Hiszpania

Filtry

Wyniki dla

Produkty farmaceutyczne patentowe - Import eksport

Liczba wyników

11 840 przedsiębiorstwa