• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • produkty ekologiczne chemii gospodarczej

Wyniki dla

Produkty ekologiczne chemii gospodarczej - Import eksport

 1. MONDO SPECHIM

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma MONDO SPECHIM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty ekologiczne chemii gospodarczej. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Środki do mycia szyb i luster, Produkt do konserwacji ulegający biodegradacji, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, obróbka wody, treatment of smells, Odtłuszczające środki czyszczące profesjonalne, waste processing, i detergenty do zastosowań sanitarnych - łazienka. Ma siedzibę w Gembloux, Belgia.

 2. BIO-SORELIA

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BIO-SORELIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wywabiacze plam i rozpuszczalniki. Jest również obecna w dziedzinach Produkty ekologiczne chemii gospodarczej, biały kamień, odplamiacze do użytku domowego, range of ecological cleaners, detergenty, Produkty ekologiczne chemii gospodarczej, Produkt do konserwacji ulegający biodegradacji, i pierre de nettoyage écologique. Ma siedzibę w Chassant, Francja.

 3. CLEAN 26

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CLEAN 26, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza. Jest również obecna w dziedzinach Produkty ekologiczne chemii gospodarczej, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, detergenty, proszki do prania, Mydła i proszki przemysłowe, środek piorący do pralki, środki do mycia naczyń, Mydła, detergenty i proszki do gospodarstwa domowego, i Szkło i szyby - środki do mycia. Ma siedzibę w Montelimar, Francja.

 4. JE SUIS GREEN

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma JE SUIS GREEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty ekologiczne chemii gospodarczej. Jest również obecna w dziedzinach Proszki i środki do prania, produkt ekologiczny, i Proszki i środki do prania. Ma siedzibę w Six-Fours-Les-Plages, Francja.

 5. HAKA KUNZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HAKA KUNZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty ekologiczne chemii gospodarczej. Jest również obecna w dziedzinach środki czyszczące przemysłowe, detergenty, i Pielęgnacja włosów - produkty. Ma siedzibę w Waldenbuch, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SUPERGRIP DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SUPERGRIP DEUTSCHLAND GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Produkty ekologiczne chemii gospodarczej. Ma siedzibę w Rellingen, Niemcy.

 2. MMAYR TRADING CO, LTD

  Wietnam

  Verified by europages badge

  Firma MMAYR TRADING CO, LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Produkty ekologiczne chemii gospodarczej. Jest również obecna w dziedzinach umeblowanie ekologiczne, soki owocowe zagęszczone, rękawice nitrylowe, koszyki, owoce odwodnione, puf, lampshades, torby, i tkaniny z włókien naturalnych. Ma siedzibę w Ho Chi Minh City, Wietnam.

 3. TADE PAYS DU LEVANT

  Francja

  Przedsiębiorstwo francuskie wyspecjalizowane w produkcji i dystrybucji prawdziwego mydła Aleppo, produkowanego w Syrii od ponad 25 lat, Tadé Pays du Levant oferuje szeroką kolekcję mydeł tradycyjnych i środków do pielęgnacji z rejonu Morza Śródziemnego: mydła Aleppo, marsylskie, olejki pielęgnacyjne, kremy do rąk, mydła w płynie, kamień ałun, pumeksy, środki do pielęgnacji dla mężczyzn, pasta cukrowa do depilacji, woda kolońska, mleczka do ciała, mydełka perfumowane…. Naszym kosmetykom naturalnym lub z certyfikatem BIO towarzyszy zróżnicowana gama dodatków do kąpieli: rękawica kessa z krepy, loofa, rękawica z koziej sierści, z naturalnego jedwabiu, pas do peelingu, sizal, a także mydelniczki, stojaki na szczoteczki do zębów, pojemniki na mydło, pędzle do golenia, foota... Zapoznaj się także z naszymi rozwiązaniami ekologicznymi i ekonomicznymi do konserwacji bielizny i utrzymania domu, skupionymi wokół czarnego mydła, płatków mydlanych, proszków i mydełek do odplamiania, białego kamienia do czyszczenia. Nasze mydła i płatki Aleppo są dostępne opakowane, pod marką white label lub luzem

 4. PRODANA GMBH

  Niemcy

  Produkty zrównoważone - dla świata wolnego od odpadów. Wraz z zakupem produktów w tym sklepie promujesz współistnienie, w którym zwycięża obfitość dla wszystkich. Florian Ackermann, założyciel PRODANA, sformułował tę wizję w następujący sposób: "Dzięki wzajemnemu szacunkowi, chęci poznania siebie nawzajem i natury, uda nam się doprowadzić konsumpcję do cyklu, w którym nie ma odpadów ani marnotrawstwa."Inteligentnie kupować, żyć naturalnie - żyć prosto​​! Zrób swój wkład już teraz​, robiąc zakupy w sklepach internetowych PRODANA: naturalne produkty od firm, które zmierzają do tego samego co my, promując zabawki ekologiczne, zachęcając do rozwoju i odkrywania, do kolorów, trwałych lub - naklejanych, np. do odzieży wolnej od zanieczyszczeń środowiska dla waszych maluchów, do ekologicznych środków czyszczących, takich jak Sodasan i Ulrich-natürlich, Terra Preta i do kompostowalnej folii mulczowej dla miłośników ogrodnictwa i rolników dbających o ekologię.

 5. METURGEN INDUSTRIECHEMIE UND SERVICE GMBH

  Austria

  Nasza firma zajmuje się produkcją i handlem produktami chemicznymi dla przemysłu metalurgicznego oraz konserwacją i czyszczeniem zakładów przemysłowych. Nasze mocne strony to przede wszystkim produkty do wytrawiania stali nierdzewnej, środki czyszczące, smary i produkty do ochrony przed korozją. Zaopatrujemy przemysł metalurgiczny oraz producentów żywności, ale również zajmujemy się czyszczeniem pośrednim i podstawowym czyszczeniem powierzchni metalowych, kamiennych i elastycznych wykładzin podłogowych. Chętnie przeszkolimy Państwa pracowników w zakresie stosowania naszych produktów. W naszym asortymencie znajdują się wyłącznie produkty wysokiej jakości. Co więcej, większość środków czystości jest produkowana przez nas samych. Sami pracujemy z tymi środkami dlatego mamy z nimi duże doświadczenie. Również w zastosowaniu! Przede wszystkim mamy ponad 40 lat doświadczenia w naszej dziedzinie.

 1. HTS BIO

  Francja

  HTS BIO oddaje do Państwa użytku rozwiązania ekologiczne do usuwania zanieczyszczeń domowych, przemysłowych i przypadkowych. Oczyszczanie powierzchni wody, oczyszczanie PCB, oczyszczanie gnojówek, produkcja i konfekcjonowanie na zamówienie. Dla Was i Waszych klientów, korzystajcie z gamy środków czyszczących ekologicznych i wydajnych, stworzonych, by odpowiedzieć na naszą wspólną wizję zrównoważonego rozwoju. Produkty na bazie substancji aktywnych pochodzenia naturalnego (olejki eteryczne, substancje czynne powierzchniowo bio…).

 2. BIOARCUS SP. Z O.O. - BIOEXPERT

  Polska

  BIOARCUS SP. Z O.O. - BIOEXPERT oferuje wysokiej jakości eko preparaty do czyszczenia domu. Firma poszukuje rozwiązań przyjaznych dla środowiska, które byłyby funkcjonalne i proste w użyciu. Dzięki dużemu doświadczeniu zdołała opracować linię cenionych przez konsumentów produktów. Wśród nich wymienić można między innymi: • produkty do niwelowania przykrych zapachów (w tym skuteczny neutralizator psich zapachów), • pastylki do szamba, • wydajne preparaty do ogrodu, • produkty użytku domowego, takie jak udrażniacz do kuchni. Składniki aktywne wykorzystywane przez firmę to mikroorganizmy saprofityczne, biosurfaktanty i enzymy. Dla osiągnięcia najlepszych efektów wystarczy przestrzegać zaleceń producentów. Oferta jest stale rozwijana i pojawiają się w niej nowości. Konsumenci mogą skorzystać ze sklepu online, gdzie zamówienia realizowane są z dostawą do domu. W razie pytań lub problemów warto nawiązać kontakt z pracownikami. Pomogą dobrać odpowiednie tabletki biologiczne i udzielą praktycznych wskazówek. Towar zostaje wysłany w najszybszym możliwym terminie.

 1. SODASAN WASCH- UND REINIGUNGSMITTEL GMBH

  Niemcy

  Sodasan opracowuje produkty dla osób, które chcą utrzymać w domu czystość i wygodę przy użyciu mniejszej ilości chemikaliów i oferuje im szeroką gamę niezmiernie ekologicznych detergentów, środków myjących i czyszczących. Obietnica sodasan to wysoka wydajność prania i czyszczenia bez syntetycznych barwników, konserwantów i substancji zapachowych. Wszystkie receptury sodasan są wolne od chemikalów z ropy naftowej, bez inżynierii genetycznej oraz mikroplastików i są wytwarzane z surowców wyłącznie pochodzenia naturalnego – w miarę możliwości z certyfikowanych upraw ekologicznych. Oprócz przyjaznych dla środowiska składników i certyfikowanej produkcji neutralnej dla klimatu, zasada unikania plastiku jest priorytetem dla sodasan. Sodasan rozlewa większość swoich produktów do butelek z przetworzonego PET lub m.in. PE. Konsumenci mogą w krótkim czasie zaoszczędzić do 92% odpadów z tworzyw sztucznych, w zależności od produktu.

 2. HERMINE RABL - LINA LINE® E.U.

  Austria

  Lina Line® to naturalność! W przypadku naszych produktów Lina Line® zwracamy szczególną uwagę na to, aby nas ludzi i środowisko obciążać w jak najmniejszym stopniu. Nasze produkty: • środki czyszczące dla domu • mydleńce • konfekcjonowanie kontraktowe proszku • konfekcjonowanie kontraktowe artykułów spożywczych • specjalistyczne środki czyszczące • środki czyszczące • biologiczne środki czyszczące • samochodowe środki czyszczące • produkty biologiczne • środki do czyszczenia rąk

 3. FIRMA PRYWATNA

  Polska

  Firma TGS Tomasz Gawryś jest producentem ekologicznych, bezpiecznych dla środowiska oraz ludzi płynów czyszczących dla gospodarstwa domowego.Nasze płyny nie drażnią skóry rąk ani dróg oddechowych. Nie zawierają żadnych skladników klasyfikowanych jako szkodliwe.

 4. ECO CONSEILS

  Francja

  Firma ECO CONSEILS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty ekologiczne chemii gospodarczej. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby toaletowe i higieniczne, Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe, Produkty kosmetyczne ekologiczne, Wyroby toaletowe i higieniczne, Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe, i Produkty kosmetyczne ekologiczne. Ma siedzibę w La Tessoualle, Francja.

 5. NOVAPROT GMBH

  Niemcy

  Firma NOVAPROT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty ekologiczne chemii gospodarczej. Ma siedzibę w Reischach, Niemcy.

 6. INTEMAN S.A.

  Hiszpania

  Firma INTEMAN S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty ekologiczne chemii gospodarczej. Jest również obecna w dziedzinach produkty do czyszczenia i konserwacji dla przemysłu. Ma siedzibę w Vitoria-gasteiz, Hiszpania.

 7. BIODOR GMBH

  Niemcy

  Firma BIODOR GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Produkty ekologiczne chemii gospodarczej. Ma siedzibę w Düren– Hoven, Niemcy.

 8. PILIMO UG

  Niemcy

  Firma PILIMO UG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Produkty ekologiczne chemii gospodarczej. Jest również obecna w dziedzinach środki czystości. Ma siedzibę w Kirchheim Unter Teck, Niemcy.

 1. ECOLOGICAL BELGIUM

  Belgia

  Firma ECOLOGICAL BELGIUM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Produkty ekologiczne chemii gospodarczej. Jest również obecna w dziedzinach Produkty kosmetyczne ekologiczne, Produkty kosmetyczne ekologiczne, i Czyszczenie domowe - środki czyszczące. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 2. BIO SERVICES INTERNATIONAL

  Belgia

  Firma BIO SERVICES INTERNATIONAL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Nawozy i środki ulepszające glebę. Jest również obecna w dziedzinach Konserwacja basenów - produkty, Produkty ekologiczne chemii gospodarczej, nawóz płynny, ochrona przed pasożytami, Konserwacja basenów - produkty, i Produkty ekologiczne chemii gospodarczej. Ma siedzibę w Vichte, Belgia.

 3. GREEN LINE INDUSTRIAL

  Belgia

  Firma GREEN LINE INDUSTRIAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Produkty ekologiczne chemii gospodarczej, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Produkty ekologiczne chemii gospodarczej, producent ekologicznych środków czyszczących, i range of ecological cleaners. Ma siedzibę w Fleurus, Belgia.

 4. GASTRO.GENAU LTD & CO KG

  Austria

  Firma GASTRO.GENAU LTD & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Plastikowe naczynia, sztućce i artykuły jednorazowego użytku. Jest również obecna w dziedzinach Papierowe naczynia i artykuły jednorazowe, Produkty ekologiczne chemii gospodarczej, Szklanki do napojów, serwetki stołowe z papieru i celulozy, Papierowe naczynia i artykuły jednorazowe, i Produkty ekologiczne chemii gospodarczej. Ma siedzibę w Hohenems, Austria.

 5. MULTI STAR GUROL-ETZBACH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma MULTI STAR GUROL-ETZBACH GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza. Jest również obecna w dziedzinach Detergenty do gospodarstwa domowego, Produkty ekologiczne chemii gospodarczej, Detergenty do gospodarstwa domowego, Produkty ekologiczne chemii gospodarczej, Czyszczenie przemysłowe - środki czyszczące, i Produkt do konserwacji ulegający biodegradacji. Ma siedzibę w Wiesmoor, Niemcy.

 6. COLGATE - PALMOLIVE BELGIUM

  Belgia

  Firma COLGATE - PALMOLIVE BELGIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza. Jest również obecna w dziedzinach Higiena jamy ustnej, środki, Produkty ekologiczne chemii gospodarczej, Higiena jamy ustnej, środki, Środki higieniczne i toaletowe, houseware, i Produkty ekologiczne chemii gospodarczej. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 7. BIOLOPUR

  Niemcy

  Firma BIOLOPUR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty ekologiczne chemii gospodarczej. Jest również obecna w dziedzinach obróbka i usuwanie zapachów, i odczynniki maskujące. Ma siedzibę w Simmerath, Niemcy.

 8. EMMEDI SERVICE

  Włochy

  Firma EMMEDI SERVICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Produkty ekologiczne chemii gospodarczej, środki czyszczące dla gałęzi przemysłu związanych z przetwórstwem cukru, range of ecological cleaners, produkty do czyszczenia drewna, i Produkty ekologiczne chemii gospodarczej. Ma siedzibę w Campiglia Marittima (li), Włochy.

 9. ARCYVERT

  Francja

  Firma ARCYVERT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty ekologiczne chemii gospodarczej. Ma siedzibę w Montreuil, Francja.

 10. COTTON BEE

  Turcja

  Firma COTTON BEE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty ekologiczne chemii gospodarczej. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Produkty ekologiczne chemii gospodarczej - Import eksport

Liczba wyników

109 Przedsiębiorstwa