• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • produkty ekologiczne chemii gospodarczej

Wyniki dla

Produkty ekologiczne chemii gospodarczej - Import eksport

 1. TIPP OIL MANUFACTURER ADMINISTRATION GMBH

  Niemcy

  Tipp Oil - jest depozytowy. TIPP OIL Manufacturer Ltd.CO & KG postawiła sobie za cel działanie w sposób przyjazny dla środowiska, z poczuciem odpowiedzialności za klimat przy jednoczesnym zapewnieniu doskonałej jakości. Nasze produkty są wytwarzane wyłącznie w Niemczech, zgodnie z surowymi przepisami niemieckimi. Jakość to najwyższy priorytet, a dzięki środkom smarnym Tippoil chronisz najcenniejszy element swojego pojazdu – silnik, ponieważ silnik powinien być chroniony. Dlatego firma Tippoil produkuje wysokiej klasy środki smarne w Niemczech, a standardy jakości są regularnie sprawdzane i testowane w laboratoriach przez wykwalifikowanych pracowników. Żywotność wysokiej jakości produktów Tippoil sięga 5 lat, dzięki czemu mogą być używane tak długo, jak to możliwe i mogą obejmować więcej zastosowań. Oznacza to również mniej wymian oleju, mniej przestojów w pracy. Należy pamiętać o stałym kontrolowaniu sprzętu, na przykład poprzez regularne przeglądy, harmonogramy smarowania i analizy oleju, aby zapewnić, że produkty skutecznie spełniają swoje zadanie w okresie ich eksploatacji. "REBOTTLE" to pierwszy na świecie opatentowany system depozytowy korzystny dla środowiska. Dostępny dla firm z całego świata. Ten unikalny system ma zastosowanie do całej gamy pojemników TIPP OIL (pojemniki plastikowe) o pojemności do 20 litrów. Zostań partnerem REBOTTLE i razem zróbmy coś dla naszego środowiska.

 2. SODASAN WASCH- UND REINIGUNGSMITTEL GMBH

  Niemcy

  Sodasan opracowuje produkty dla osób, które chcą utrzymać w domu czystość i wygodę przy użyciu mniejszej ilości chemikaliów i oferuje im szeroką gamę niezmiernie ekologicznych detergentów, środków myjących i czyszczących. Obietnica sodasan to wysoka wydajność prania i czyszczenia bez syntetycznych barwników, konserwantów i substancji zapachowych. Wszystkie receptury sodasan są wolne od chemikalów z ropy naftowej, bez inżynierii genetycznej oraz mikroplastików i są wytwarzane z surowców wyłącznie pochodzenia naturalnego – w miarę możliwości z certyfikowanych upraw ekologicznych. Oprócz przyjaznych dla środowiska składników i certyfikowanej produkcji neutralnej dla klimatu, zasada unikania plastiku jest priorytetem dla sodasan. Sodasan rozlewa większość swoich produktów do butelek z przetworzonego PET lub m.in. PE. Konsumenci mogą w krótkim czasie zaoszczędzić do 92% odpadów z tworzyw sztucznych, w zależności od produktu.

 3. MONDO SPECHIM

  Belgia

 4. BIO-SORELIA

  Francja

 5. CLEAN 26

  Francja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AUX PETITS BONHEURS

  Belgia

 2. NOVAPROT GMBH

  Niemcy

 3. SUPERGRIP DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 4. BURG ESSIG GMBH

  Niemcy

 5. MMAYR TRADING CO, LTD

  Wietnam

 1. TADE PAYS DU LEVANT

  Francja

  Przedsiębiorstwo francuskie wyspecjalizowane w produkcji i dystrybucji prawdziwego mydła Aleppo, produkowanego w Syrii od ponad 25 lat, Tadé Pays du Levant oferuje szeroką kolekcję mydeł tradycyjnych i środków do pielęgnacji z rejonu Morza Śródziemnego: mydła Aleppo, marsylskie, olejki pielęgnacyjne, kremy do rąk, mydła w płynie, kamień ałun, pumeksy, środki do pielęgnacji dla mężczyzn, pasta cukrowa do depilacji, woda kolońska, mleczka do ciała, mydełka perfumowane…. Naszym kosmetykom naturalnym lub z certyfikatem BIO towarzyszy zróżnicowana gama dodatków do kąpieli: rękawica kessa z krepy, loofa, rękawica z koziej sierści, z naturalnego jedwabiu, pas do peelingu, sizal, a także mydelniczki, stojaki na szczoteczki do zębów, pojemniki na mydło, pędzle do golenia, foota... Zapoznaj się także z naszymi rozwiązaniami ekologicznymi i ekonomicznymi do konserwacji bielizny i utrzymania domu, skupionymi wokół czarnego mydła, płatków mydlanych, proszków i mydełek do odplamiania, białego kamienia do czyszczenia. Nasze mydła i płatki Aleppo są dostępne opakowane, pod marką white label lub luzem

 2. PRODANA GMBH

  Niemcy

  Produkty zrównoważone - dla świata wolnego od odpadów. Wraz z zakupem produktów w tym sklepie promujesz współistnienie, w którym zwycięża obfitość dla wszystkich. Florian Ackermann, założyciel PRODANA, sformułował tę wizję w następujący sposób: "Dzięki wzajemnemu szacunkowi, chęci poznania siebie nawzajem i natury, uda nam się doprowadzić konsumpcję do cyklu, w którym nie ma odpadów ani marnotrawstwa."Inteligentnie kupować, żyć naturalnie - żyć prosto​​! Zrób swój wkład już teraz​, robiąc zakupy w sklepach internetowych PRODANA: naturalne produkty od firm, które zmierzają do tego samego co my, promując zabawki ekologiczne, zachęcając do rozwoju i odkrywania, do kolorów, trwałych lub - naklejanych, np. do odzieży wolnej od zanieczyszczeń środowiska dla waszych maluchów, do ekologicznych środków czyszczących, takich jak Sodasan i Ulrich-natürlich, Terra Preta i do kompostowalnej folii mulczowej dla miłośników ogrodnictwa i rolników dbających o ekologię.

 1. METURGEN INDUSTRIECHEMIE UND SERVICE GMBH

  Austria

  Nasza firma zajmuje się produkcją i handlem produktami chemicznymi dla przemysłu metalurgicznego oraz konserwacją i czyszczeniem zakładów przemysłowych. Nasze mocne strony to przede wszystkim produkty do wytrawiania stali nierdzewnej, środki czyszczące, smary i produkty do ochrony przed korozją. Zaopatrujemy przemysł metalurgiczny oraz producentów żywności, ale również zajmujemy się czyszczeniem pośrednim i podstawowym czyszczeniem powierzchni metalowych, kamiennych i elastycznych wykładzin podłogowych. Chętnie przeszkolimy Państwa pracowników w zakresie stosowania naszych produktów. W naszym asortymencie znajdują się wyłącznie produkty wysokiej jakości. Co więcej, większość środków czystości jest produkowana przez nas samych. Sami pracujemy z tymi środkami dlatego mamy z nimi duże doświadczenie. Również w zastosowaniu! Przede wszystkim mamy ponad 40 lat doświadczenia w naszej dziedzinie.

 2. BIOARCUS SP. Z O.O. - BIOEXPERT

  Polska

  BIOARCUS SP. Z O.O. - BIOEXPERT oferuje wysokiej jakości eko preparaty do czyszczenia domu. Firma poszukuje rozwiązań przyjaznych dla środowiska, które byłyby funkcjonalne i proste w użyciu. Dzięki dużemu doświadczeniu zdołała opracować linię cenionych przez konsumentów produktów. Wśród nich wymienić można między innymi: • produkty do niwelowania przykrych zapachów (w tym skuteczny neutralizator psich zapachów), • pastylki do szamba, • wydajne preparaty do ogrodu, • produkty użytku domowego, takie jak udrażniacz do kuchni. Składniki aktywne wykorzystywane przez firmę to mikroorganizmy saprofityczne, biosurfaktanty i enzymy. Dla osiągnięcia najlepszych efektów wystarczy przestrzegać zaleceń producentów. Oferta jest stale rozwijana i pojawiają się w niej nowości. Konsumenci mogą skorzystać ze sklepu online, gdzie zamówienia realizowane są z dostawą do domu. W razie pytań lub problemów warto nawiązać kontakt z pracownikami. Pomogą dobrać odpowiednie tabletki biologiczne i udzielą praktycznych wskazówek. Towar zostaje wysłany w najszybszym możliwym terminie.

 3. HTS BIO

  Francja

  HTS BIO oddaje do Państwa użytku rozwiązania ekologiczne do usuwania zanieczyszczeń domowych, przemysłowych i przypadkowych. Oczyszczanie powierzchni wody, oczyszczanie PCB, oczyszczanie gnojówek, produkcja i konfekcjonowanie na zamówienie. Dla Was i Waszych klientów, korzystajcie z gamy środków czyszczących ekologicznych i wydajnych, stworzonych, by odpowiedzieć na naszą wspólną wizję zrównoważonego rozwoju. Produkty na bazie substancji aktywnych pochodzenia naturalnego (olejki eteryczne, substancje czynne powierzchniowo bio…).

 4. HERMINE RABL - LINA LINE® E.U.

  Austria

  Lina Line® to naturalność! W przypadku naszych produktów Lina Line® zwracamy szczególną uwagę na to, aby nas ludzi i środowisko obciążać w jak najmniejszym stopniu. Nasze produkty: • środki czyszczące dla domu • mydleńce • konfekcjonowanie kontraktowe proszku • konfekcjonowanie kontraktowe artykułów spożywczych • specjalistyczne środki czyszczące • środki czyszczące • biologiczne środki czyszczące • samochodowe środki czyszczące • produkty biologiczne • środki do czyszczenia rąk

 5. ECO CONSEILS

  Francja

 6. INTEMAN S.A.

  Hiszpania

 7. BIODOR GMBH

  Niemcy

 8. PILIMO UG

  Niemcy

 1. COLGATE - PALMOLIVE BELGIUM

  Belgia

 2. LÉA M COLLECTIVITÉS

  Francja

 3. ARCYVERT

  Francja

 4. TECNOVAP S.R.L.

  Włochy

 5. GASTRO.GENAU LTD & CO KG

  Austria

 6. COTTON BEE

  Turcja

 7. BEAUTY PRODUCTS

  Armenia

 8. 4WARD360 SRL

  Włochy

 9. JFA

  Belgia

 10. ECOLOGICAL BELGIUM

  Belgia

Filtry

Wyniki dla

Produkty ekologiczne chemii gospodarczej - Import eksport

Liczba wyników

108 przedsiębiorstwa