• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania

Wyniki dla

Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania - Import eksport

 1. CENTAX PHARMA GMBH

  Niemcy

  Centax Pharma jest znana z produkcji kontraktowej suplementów diety. Nasze doświadczenie jako producenta własnych kapsułek, tabletek i sticków gwarantuje wysokiej produkty o stałej wysokiej jakości. Dzięki temu, że mamy siedzibę w Niemczech, możemy szybko i elastycznie działać jako wyspecjalizowany producent kontraktowy dla Państwa. Zarówno w zakresie produkcji i konfekcjonowania suplementów diety, jak i żywności specjalnego przeznaczenia medycznego. Nasze know-how możemy wykorzystać już w fazie koncepcyjnej nowych wyrobów i chętnie doradzimy na życzenie w celu znalezienia receptury nowych produktów, która będzie indywidualnie dostosowana do Państwa życzeń. Stawiamy na partnerstwo i towarzyszymy Ci jako otwarty i uczciwy partner od pierwszego pomysłu na produkt do gotowego, zapakowanego produktu. Nasza współpraca jako producenta kontraktowego opiera się na lojalności i zaufaniu, które nie tylko propagujemy, ale i przeżywamy.

 2. EACTECH®

  Portugalia

  EACTECH jest Twoim partnerem technologicznym w branży tekstylnej, spożywczej, farmaceutycznej i kosmetycznej. Tworzymy rozwiązania zintegrowane i "pod klucz", dopasowane do potrzeb teraźniejszości i wyzwań przyszłości. Firma (wcześniej znana jako Esteves Alves & Carvalho) została założona w 2000 roku w Barcelos, portugalskim centrum doskonałości tekstylnej. Od tego czasu firma zajmuje się importem, eksportem, specjalnymi rozwiązaniami, a także dostawą urządzeń dla branży tekstylnej, spożywczej, farmaceutycznej i kosmetycznej. Od 2019 roku ma również siedzibę w Hiszpanii. Od 22 lat przekształcamy i unowocześniamy park maszynowy przemysłu w kraju, a od 5 lat także za granicą. Pomagamy firmom i menedżerom w osiąganiu maksymalnej produktywności. Aby iść w parze z naszym dynamicznym rozwojem, jesteśmy w trakcie budowy nowych obiektów, nowej strony internetowej i nowego centrum logistycznego, które jest już gotowe i dysponuje dużą ilością zapasów, co pozwoli nam szybciej reagować na potrzeby naszych partnerów. Dzięki obszernej liście referencji na rynku krajowym i międzynarodowym, EACTECH jest dumna z bycią jedną z najbardziej szanowanych obecnie firm dostarczających urządzenia przemysłowe w swoich segmentach w Portugalii i Hiszpanii. Znajdź najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne dla sektora tekstylnego, spożywczego, farmaceutycznego i kosmetycznego, a od niedawna także ultra nowoczesny sprzęt w dziedzinie reklam LED. Autentyczność. Doskonałość. Kreatywność. Technologia. HIGH-TECHING THE FUTURE

 3. DOLZAN IMPIANTI SRL

  Włochy

  Dolzan Impianti to firma od wielu lat działająca w branży produkcji maszyn pakujących. Firma z Galliera Veneta, w prowincji Padwa, prowadzi działalność w sektorze mechanicznym, cukierniczym, chemicznym, farmaceutycznym i spożywczym, oferując dostawę maszyn pakujących przeznaczonych do instalacji systemów do opakowań z płaskim dnem, do pakowania częściowo próżniowego i próżniowego. Instalacje dostarczane przez firmę są odpowiednie do pakowania materiałów o różnej masie i rozmiarach.

 4. STRUBL GMBH & CO. KG KUNSTSTOFFVERPACKUNGEN

  Niemcy

  STRUBL GmbH & Co. KG zajmuje się przetwarzaniem tworzyw sztucznych i szczyci się ponad 65-letnią tradycją w następujących dziedzinach (1) opakowania produkowane w warunkach sterylnych: folie i torebki produkowane w pomieszczeniach sterylnych, czyli wytwarzane zgodnie z GMP opakowania pierwotne i wtórne do stosowania w produkcji w pomieszczeniach sterylnych (2) systemy pakowania Plug&Pack®: elastyczne systemy automatyzacji procesów pakowania są gwarancją efektywności procesu pakowania (3) opakowania foliowe: opakowania z tworzyw sztucznych do towarów przemysłowych i konsumpcyjnych.

 5. MULTIVAC SEPP HAGGENMÜLLER SE & CO. KG

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ALLPAX GMBH & CO KG

  Niemcy

 2. ITEK GMBH

  Niemcy

 3. A&D VERPACKUNGSMASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

 4. WOLF VERPACKUNGSMASCHINEN GMBH

  Niemcy

 5. ATEP

  Francja

  Firma ATEP, Atelier Technique Equipement Pharmaceutique, jest ważnym członkiem Cosmetic Valley. Firma ATEP jest wyspecjalizowana w projektowaniu i realizacji oprzyrządowania do konfekcjonowania dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego i rolno-spożywczego. Posiadając własne biuro projektów, ATEP może tworzyć oprzyrządowania zgodnie potrzebami optymalizacji Państwa linii konfekcjonowania. ATEP działa również w produkcji części na specjalne zamówienie, dużego oprzyrządowanie i części zamiennych. Bardzo reaktywna firma ATEP odpowiada na Państwa prośby o kosztorys w terminie maksymalnie 7 dni, w zależności od kompleksowości odnośnej części. Firma jest bardzo dumna ze swojej jakości produkcji zgodnej z normami BPF, GMP oraz FDA, co pozwala wykryć wszelkie niezgodności. ATEP zapewnia dużą reaktywność, krótsze terminy dostawy, większą elastyczność, sprawne usługi posprzedażne, jak też niższe koszty niż ceny u producentów maszyn do konfekcjonowania.

 1. ENVASEF, PROCESOS EFICIENTES SL

  Hiszpania

 2. GRUBER A/S

  Niemcy

 1. KARMELLE LTD

  Zjednoczone Królestwo

 2. HASSIA-REDATRON GMBH

  Niemcy

 3. WHITESTEEL GMBH

  Niemcy

 4. R. WEISS VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. INTROPACK MACHINERY HOLLAND

  Holandia

 6. BAUSCH + STRÖBEL ELEKTROANLAGEN GMBH

  Niemcy

 7. VPT VERPACKUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 8. MARCHESINI GROUP SPA

  Włochy

 1. SHANGHAI MARYA PHARMACEUTICAL ENGINEERING AND PROJECT CO., LTD.

  Stany Zjednoczone

 2. CAMPAK AG

  Szwajcaria

 3. BOCCARD KATES

  Polska

 4. IDC PACK

  Francja

 5. PACKWELL INDIA

  Indie

 6. MAXRAY KIMYA SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

 7. CONFORMA

  Belgia

 8. BRITPHARM

  Zjednoczone Królestwo

 9. GLOBALPACK TECNICS

  Hiszpania

 10. ROTA VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania - Import eksport

Liczba wyników

169 przedsiębiorstwa