• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania

Wyniki dla

Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania - Import eksport

 1. MH MULTIPACK SDN BHD

  Malezja

  Verified by europages badge

  MH MULTIPACK SDN BHD to dynamiczna i innowacyjna firma, której celem jest zrewolucjonizowanie dostępu Malezyjczyków do usług opieki zdrowotnej. Jako wiodący dostawca mobilnej opieki zdrowotnej w Malezji zapewniamy usługi medyczne bezpośrednio u drzwi osób fizycznych, dzięki czemu wysokiej jakości opieka medyczna jest łatwo dostępna i dogodna. Wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię i kompetencje zespołu wysoko wykwalifikowanych pracowników służby zdrowia, aby świadczyć szeroki zakres usług, w tym konsultacje lekarskie, badania diagnostyczne, podawanie leków i programy badań przesiewowych. Misją MH MULTIPACK SDN BHD jest wypełnianie luki między tradycyjnymi systemami opieki zdrowotnej a wymaganiamy współczesnego stylu życia. Wykorzystując platformy cyfrowe i aplikacje mobilne, stworzyliśmy bezproblemowy i przyjazny dla użytkownika interfejs umożliwiający pacjentom dostęp do usług opieki zdrowotnej w dogodny dla nich sposób. Niezależnie od tego, czy jest to zapracowany profesjonalista poszukujący natychmiastowej pomocy medycznej, czy też senior wymagający regularnych badań kontrolnych, zapewniamy opiekę zdrowotną na wyciągnięcie ręki. Kładziemy duży nacisk na zachowanie najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa. Wszystkie usługi opieki zdrowotnej są świadczone przez licencjonowanych lekarzy i podlegają rygorystycznym środkom kontroli jakości, aby zapewnić trafną diagnozę i skuteczne leczenie. Firma przestrzega również ścisłych protokołów dotyczących zarządzania lekami i przestrzega najwyższych standardów etycznych, stawiając na pierwszym miejscu prywatność i poufność danych dotyczących pacjentów. Skontakuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. CENTAX PHARMA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Centax Pharma jest znana z produkcji kontraktowej suplementów diety. Nasze doświadczenie jako producenta własnych kapsułek, tabletek i sticków gwarantuje wysokiej produkty o stałej wysokiej jakości. Dzięki temu, że mamy siedzibę w Niemczech, możemy szybko i elastycznie działać jako wyspecjalizowany producent kontraktowy dla Państwa. Zarówno w zakresie produkcji i konfekcjonowania suplementów diety, jak i żywności specjalnego przeznaczenia medycznego. Nasze know-how możemy wykorzystać już w fazie koncepcyjnej nowych wyrobów i chętnie doradzimy na życzenie w celu znalezienia receptury nowych produktów, która będzie indywidualnie dostosowana do Państwa życzeń. Stawiamy na partnerstwo i towarzyszymy Ci jako otwarty i uczciwy partner od pierwszego pomysłu na produkt do gotowego, zapakowanego produktu. Nasza współpraca jako producenta kontraktowego opiera się na lojalności i zaufaniu, które nie tylko propagujemy, ale i przeżywamy.

 3. ZAPPE PACKAGING TECHNOLOGY GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Maszyny pakujące bezpośrednio od producenta. Łączymy innowacyjną technologię z ponad półwiecznym doświadczeniem jako odnoszący sukcesy producent maszyn pakujących. W praktyce oznacza to, że mamy właściwą odpowiedź na wszystkie pytania dotyczące pakowania. Półautomatyczne lub w pełni zautomatyzowane systemy, maszyny do termoformowania, maszyny do pakowania w folię, na których można polegać. Dostosowane do Twoich zadań, niezależnie od tego, jak bardzo są one wymagające: To właśnie oznacza Zappe. Mamy również szeroki zasięg branżowy. Czy to towary konsumpcyjne, medyczne/farmaceutyczne, budownictwo/ulepszanie domu, przemysł, elektryka i wiele innych - odpowiednie rozwiązanie dla każdej branży - doskonale zapakowane.

 4. DOLZAN IMPIANTI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Dolzan Impianti to firma od wielu lat działająca w branży produkcji maszyn pakujących. Firma z Galliera Veneta, w prowincji Padwa, prowadzi działalność w sektorze mechanicznym, cukierniczym, chemicznym, farmaceutycznym i spożywczym, oferując dostawę maszyn pakujących przeznaczonych do instalacji systemów do opakowań z płaskim dnem, do pakowania częściowo próżniowego i próżniowego. Instalacje dostarczane przez firmę są odpowiednie do pakowania materiałów o różnej masie i rozmiarach.

 5. STRUBL GMBH & CO. KG KUNSTSTOFFVERPACKUNGEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  STRUBL GmbH & Co. KG zajmuje się przetwarzaniem tworzyw sztucznych i szczyci się ponad 65-letnią tradycją w następujących dziedzinach (1) opakowania produkowane w warunkach sterylnych: folie i torebki produkowane w pomieszczeniach sterylnych, czyli wytwarzane zgodnie z GMP opakowania pierwotne i wtórne do stosowania w produkcji w pomieszczeniach sterylnych (2) systemy pakowania Plug&Pack®: elastyczne systemy automatyzacji procesów pakowania są gwarancją efektywności procesu pakowania (3) opakowania foliowe: opakowania z tworzyw sztucznych do towarów przemysłowych i konsumpcyjnych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MULTIVAC SEPP HAGGENMÜLLER SE & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MULTIVAC SEPP HAGGENMÜLLER SE & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do opakowań metalowych, Heat-shrinkable packaging, Opakowania na mięso, machines for packaging, film wrappers, i Maszyny do opakowań metalowych. Ma siedzibę w Wolfertschwenden, Niemcy.

 2. ALLPAX GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALLPAX GMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania. Ma siedzibę w Papenburg, Niemcy.

 3. ITEK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ITEK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania. Ma siedzibę w Schwäbisch Hall, Niemcy.

 4. A&D VERPACKUNGSMASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma A&D VERPACKUNGSMASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania. Ma siedzibę w Weißensberg, Niemcy.

 5. ATEP

  Francja

  Firma ATEP, Atelier Technique Equipement Pharmaceutique, jest ważnym członkiem Cosmetic Valley. Firma ATEP jest wyspecjalizowana w projektowaniu i realizacji oprzyrządowania do konfekcjonowania dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego i rolno-spożywczego. Posiadając własne biuro projektów, ATEP może tworzyć oprzyrządowania zgodnie potrzebami optymalizacji Państwa linii konfekcjonowania. ATEP działa również w produkcji części na specjalne zamówienie, dużego oprzyrządowanie i części zamiennych. Bardzo reaktywna firma ATEP odpowiada na Państwa prośby o kosztorys w terminie maksymalnie 7 dni, w zależności od kompleksowości odnośnej części. Firma jest bardzo dumna ze swojej jakości produkcji zgodnej z normami BPF, GMP oraz FDA, co pozwala wykryć wszelkie niezgodności. ATEP zapewnia dużą reaktywność, krótsze terminy dostawy, większą elastyczność, sprawne usługi posprzedażne, jak też niższe koszty niż ceny u producentów maszyn do konfekcjonowania.

 1. ENVASEF, PROCESOS EFICIENTES SL

  Hiszpania

  Firma ENVASEF, PROCESOS EFICIENTES SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do konfekcjonowania opakowań., maszyny do pakowania w torebki, i dozowniki dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Algemesí(valencia), Hiszpania.

 2. KARMELLE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KARMELLE LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, maszyny do korkowania, maszyny do konfekcjonowania roślin, Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, i Bottle labelling machines. Ma siedzibę w Huddersfield, Zjednoczone Królestwo.

 1. GRUBER A/S

  Niemcy

  Firma GRUBER A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 2. HASSIA-REDATRON GMBH

  Niemcy

  Firma HASSIA-REDATRON GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania. Ma siedzibę w Butzbach, Niemcy.

 3. WHITESTEEL GMBH

  Niemcy

  Firma WHITESTEEL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania. Jest również obecna w dziedzinach automatyczne linie do konfekcjonowania pakowania. Ma siedzibę w Wildau, Niemcy.

 4. GOGLIO SPA

  Włochy

  Firma GOGLIO SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania, Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, Przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania, Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, opakowania miękkie dla przemysłu spożywczego, i torby przemysłowe. Ma siedzibę w Daverio, Włochy.

 5. SC BELVEDERE 96 COMEX SRL

  Rumunia

  Firma SC BELVEDERE 96 COMEX SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Farmaceutyka - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kotły żeliwne, Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, Montowanie i rozbieranie instalacji przemysłowych, Rury ze stali nierdzewnej, Kotły żeliwne, Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, Montowanie i rozbieranie instalacji przemysłowych, i Rury ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Bucharest, Rumunia.

 6. R. WEISS VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma R. WEISS VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obciskania. Jest również obecna w dziedzinach Paletyzacja - urządzenia, Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia, Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Paletyzacja - urządzenia, Paczkowanie w skrzynkach - urządzenia, Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, i Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Crailsheim, Niemcy.

 7. ROPEX INDUSTRIE-ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Firma ROPEX INDUSTRIE-ELEKTRONIK GMBH, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Powłoki antykorozyjne. Jest również obecna w dziedzinach Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, Opakowania, pokrycia termoplastyczne, poliuretan termoplastyczny, Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, i Opakowania. Ma siedzibę w Bietigheim-bissingen, Niemcy.

 8. WOLF VERPACKUNGSMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma WOLF VERPACKUNGSMASCHINEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania. Ma siedzibę w Lich, Niemcy.

 1. BORVAL

  Belgia

  Firma BORVAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzątanie, utrzymywanie w czystości - artykuły. Jest również obecna w dziedzinach Ścierki, Karton opakunkowy, Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Ścierki, Karton opakunkowy, Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, i Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Ieper, Belgia.

 2. ITAL PAL S.R.L.

  Włochy

  Firma ITAL PAL S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia, Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, Paczkowanie w pudłach tekturowych - urządzenia, Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, depaletyzatory, i maszyny do formowania opakowań. Ma siedzibę w Alessandria, Włochy.

 3. CONFORMA

  Belgia

  Firma CONFORMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby farmaceutyczne. Jest również obecna w dziedzinach Leki, Produkty farmaceutyczne patentowe, Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, Leki, środki chemiczne dla przemysłu pharmaceutycznego, Produkty farmaceutyczne patentowe, i Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania. Ma siedzibę w Destelbergen, Belgia.

 4. GLOBALPACK TECNICS

  Hiszpania

  Firma GLOBALPACK TECNICS, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do konfekcjonowania opakowań., i pakowarki automatyczne. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 5. SISMATEC

  Holandia

  Firma SISMATEC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania. Jest również obecna w dziedzinach Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, pakowarki automatyczne, Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, automatyczne systemy dozowania, i dozowniki. Ma siedzibę w Almelo, Holandia.

 6. GDH MAKINA LTD.

  Turcja

  Firma GDH MAKINA LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. INTROPACK MACHINERY HOLLAND

  Holandia

  Firma INTROPACK MACHINERY HOLLAND, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania. Jest również obecna w dziedzinach Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, maszyny konfekcjonujące, i pakowaczki pionowe. Ma siedzibę w Wormer, Holandia.

 8. MARCHESINI GROUP SPA

  Włochy

  Firma MARCHESINI GROUP SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, Przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania, Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, opakowania kosmetyków, maszyny do pakowania blisterowego, i Przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania. Ma siedzibę w Pianoro, Włochy.

 9. ROTA VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ROTA VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania. Ma siedzibę w Wehr, Niemcy.

 10. CAMPAK AG

  Szwajcaria

  Firma CAMPAK AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania. Ma siedzibę w Basel, Szwajcaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo