• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • spawanie i cięcie laserowe - urządzenia

Wyniki dla

Producent Wytwórca - Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia

Producent/wytwórca
 1. IPS-WERKZEUGTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma ips - werkzeugtechnik Gmbh konsekwentnie kieruje się potrzebami klientów. Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom dokładnie takich rozwiązań w zakresie wykrawania, jakich potrzebują do wykonywanych czynności. Elastycznie odpowiadamy na zróżnicowane zapotrzebowanie – od projektowania, poprzez produkcję, po sprzedaż i obsługę. Dzięki ścisłej współpracy z naszymi klientami oferujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, przeznaczone do różnych zastosowań, spełniając jednocześnie wysokie standardy jakości. Nasze produkty: prasy hydrauliczne, prasy hydropneumatyczne, wykrawarki, jednostki wykrawające (tłoczniki) do pras, narzędzia wielofunkcyjne, prasy mechaniczne, instalacje do cięcia laserem rur, maszyny do wytłaczania, maszyny i instalacje do dziurkowania rur, maszyny i instalacje do dziurkowania profili

 2. ALPHA LASER GMBH

  Niemcy

  ALPHA LASER jest jednym z wiodących producentów systemów laserowych do obróbki metali. Jako pionier w dziedzinie mobilnego spawania laserowego, posiadamy w swojej ofercie wiele systemów laserowych do elastycznych i mobilnych zastosowań. Nasze najlepsze atuty to: Oferujemy lasery Nd: YAG oraz systemy laserów światłowodowych. Wspieramy naszych klientów w podejmowaniu decyzji, które źródło lasera jest najbardziej odpowiednie dla ich zastosowania. Systemy laserowe ALPHA LASER są bardzo wydajne. Podana moc lasera rzeczywiście dociera do obrabianego przedmiotu. Wszystkie maszyny mogą być testowane w naszych oddziałach. Nasi eksperci ds. spawania poświęcają swój czas na poszukiwanie najlepszych rozwiązań w zakresie spawania natryskowego drutem laserowym lub proszkiem metalowym razem. W naszej firmie znajdziecie Państwo również kompetentne osoby kontaktowe do spraw hartowania laserowego. Światowa sieć partnerów handlowych zapewnia bliskość klienta. Mamy więc ponad 25 lat doświadczenia w rozwoju laserów. Lokalizacja w Puchheim, Hannowerze, Orleanie.

 3. EAGLE DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy firmą technologiczną dla przemysłu i specjalizujemy się w produkcji maszyn laserowych do cięcia metalu. Oferowane maszyny produkowane są w Polsce w oparciu o komponenty najlepszej jakości na świecie. Nasz zespół koncentruje się na rozwoju systemów cięcia laserowego w oparciu o innowacyjne technologie. Stale poszukujemy najnowszych rozwiązań w branży, aby zapewnić użytkownikom naszych maszyn komfort wydajnej pracy. O niezawodności decydują komponenty, dlatego stosujemy tylko te najwyższej jakości. Dzięki naszej pracy, w bardzo krótkim czasie staliśmy się liderem technologicznym wśród producentów maszyn do cięcia metalu. Wycinarka laserowa EAGLE jest perfekcyjnie zintegrowanym systemem i niezawodnym partnerem w produkcji dla każdej grubości blachy. Umożliwia wycinanie zarówno prostych jak i bardzo skomplikowanych kształtów z zachowaniem wysokiej jakości krawędzi.

 4. EUROLASER GMBH

  Niemcy

  Eurolaser jest światowym partnerem w zakresie techniki laserowej, specjalistą w dziedzinie laserowych systemów do cięcia, grawerowania i znakowania różnorodnych materiałów, takich jak akryl, drewno, tekstylia i folie z tworzywa sztucznego. Oferujemy kompleksowe usługi, wszystkie z jednego źródła! Nasze przecinarki znajdują zastosowanie w przemyśle reklamowym, samochodowym, odzieżowym, meblarskim i w aranżacji wnętrz, w produkcji klawiatur foliowych oraz w przemyśle elektrycznym, modelarstwie, architekturze i w wielu innych dziedzinach.

 5. TEHNOVAR D.O.O.

  Słowenia

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ACSYS LASERTECHNIK GMBH

  Niemcy

 2. COAXWORKS GMBH

  Niemcy

 3. STAHLWERK SCHWEISSGERÄTE GMBH

  Niemcy

 4. DONGGUAN XINHONGYUAN METAL PRODUCTS LIMITED

  Chiny

 5. KMLT GMBH

  Niemcy

 1. ALPHA TECHNOLOGY

  Polska

  Zakład Produkcji Urządzeń Przemysłowych oferuje szeroki zakres usług związanych z obróbką stali, aluminium, rur, profili poprzez cięcie i wiercenie laserowe, gięcie, obróbkę wiórową, spawanie, lakierowanie proszkowe. Od 1999 roku Zakład jest jedynym przedstawicielem niemieckiej firmy Mädler GmbH i jej wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski. W ofercie znajduje się ponad 23 000 elementów: znormalizowane części maszyn, elementy przenoszenia napędu, elementy sterowania i pneumatyki Między innymi: - Śruby i nakrętki trapezowe - Listwy i koła zębate - Koła łańcuchowe i łańcuchy - Koła pasowe i pasy zębate i klinowe - Koła stożkowe - Wałki i piasty wielowypustowe - Sprzęgła i przeguby - Tuleje i wałki ślizgowe - Wibroizolatory, uchwyty, pokrętła - Przekładnie, silniki, motoreduktory, podnośniki i falowniki

  Wszystkie wyroby na "spawanie i cięcie laserowe - urządzenia"

 2. MESSER CUTTING SYSTEMS

  Belgia

  Messer Cutting Systems, ponad 900 pracowników w dziale R&D, produkcji i sprzedaży maszyn CNC do cięcia autogenicznego, plazmowego i laserowego blach i rur zukosowanych, palników ręcznych do cięcia, spawania i lutowania, ogrzewania i prostowania płomieniem. Również do znakowania, wiercenia, gwintowania, wytaczania, ukosowania, szlifowania, piaskowania, cięcia na sucho, poza wodą i zanurzone. Program Omniwin, stoły, filtry, automatyzacja (załadunek, rozładunek, sortowanie). Produkcja w D-Gross Umstadt, w Chinach, Indiach, Brazyli i Stanach Zjednoczonych.

 1. CANDAN MAKINA

  Turcja

  Firma Candan Makina LTD jest wiodącym producentem spawarek i zgrzewarek do rur PPR, zgrzewarek doczołowych, obcinaków do rur plastikowych, pomp do testowania instalacji ciśnieniowych oraz różnego rodzaju zaworów mosiężnych i pływaków. Produkcja ma miejsce w naszym zakładzie w Stambule – TURCJA o powierzchni 8000 m2 przy udziale 150 doświadczonych pracowników. Candan jest najbardziej cenioną marką w branży, stawiając w produkcji zgrzewarek i spawarek do rur na najwyższą jakość i wydajność, oferując przy tym odpowiednią cenę, terminową dostawę i gwarancję obsługi posprzedażowej. Wszystkie nasze produkty podlegają testom działu kontroli jakości i są wprowadzane na rynek zgodnie z normami międzynarodowymi i normami DIN z zachowaniem konkurencyjnych cen.

 2. 3D-MICROMAC AG

  Niemcy

  System standardowy lub rozwiązanie specjalne - nasze produkty optymalizują Twoje procesy! Dostarczamy naszym klientom nie tylko wysokiej jakości, niezawodne i przyjazne dla użytkownika systemy standardowe do wszystkich zastosowań mikroobróbki laserowej, ale także rozwiązania dostosowane do potrzeb danej branży. Z sukcesem: Dzięki naszym produktom pomagamy zwiększyć wydajność produkcji w różnych sektorach techniki, zoptymalizować procesy i obniżyć koszty. W ten sposób wspieramy naszych klientów jako niezawodny partner, dysponujący specjalistyczną wiedzą i kompetencjami w zakresie inżynierii - zarówno w zakresie rozwoju technologii i procesów, jak i opracowywania rozwiązań produkcyjnych OEM oraz systemów dostosowanych do potrzeb klienta. W zakresie produkcji laserowej na zlecenie oferujemy rozwój procesów laserowych dostosowanych do potrzeb klienta, a także produkcję kontraktową komponentów dla małych i dużych serii. Nasze innowacje opierają się na ponad dziesięcioletnim doświadczeniu w dziedzinie mikroobróbki laserowej. Dotyczy to w szczególności systemów laserowych wykorzystujących lasery ekscymerowe i lasery o ultrakrótkich impulsach, jak również laserowej obróbki elastycznych podłoży metodą "roll-to-roll". Wspieramy naszych klientów przez cały cykl życia produktu - od opracowania procesu i wyboru odpowiedniej koncepcji maszyny po uruchomienie i kompleksowy serwis. Wymagania klientów są realizowane w sposób niezawodny i szybki, w duchu partnerstwa i zaufania.

 3. GKTESO GMBH

  Niemcy

  Nasze maszyny do obróbki wykańczającej i gratowania obejmują prawie cały zakres możliwych operacji. Proponowana gama zaczyna się od frezowania, wiercenia, pogłębiania i nacinania gwintów. Również najbardziej zróżnicowane procesy usuwania zadziorów, takie jak szczotkowanie, użycie szlifierek pneumatycznych, szlifierek taśmowych itp. są wykonywane zgodnie z wymaganiami klienta. Następnie, w razie potrzeby, integrujemy również środki zapewnienia jakości, takie jak pomiary, skanowanie laserowe i znakowanie. Do specjalnych zastosowań oferujemy również nasze maszyny do cięcia strumieniem wody i cięcia laserowego. Firma gKteso zostało założona w 1991 roku, obecnie zatrudnia około 40 pracowników i opiera się na zaawansowanym systemie modułowym przy projektowaniu i budowie swoich maszyn. Chcesz dowiedzieć się więcej o nas i masz pytania dotyczące naszych systemów wykończeniowych? Napisz do nas lub zadzwoń - cieszymy się, że możemy cię poznać!

 4. LASERCUT

  Hiszpania

  Jesteśmy przedsiębiorstwem zajmującym się obróbką, gięciem i montażem gotowych części. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie cięcia laserowego, w tym części o dużej grubości. Jesteśmy młodym przedsiębiorstwem, które dąży do innowacji w zakresie usług i jakości.. Postawiliśmy na nieustanne inwestowanie w nowe technologie, które umożliwiają szybszą i dokładniejszą odpowiedź na Państwa potrzeby.

 5. HIJOS DE JORGE LÓPEZ SL

  Hiszpania

  Jesteśmy firmą rodzinną, z tradycjami, od lat obecną na rynku metali i specjalizującą się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży wykrawanych, kutych i wytłaczanych produktów metalowych. Zobowiązujemy się dostarczać naszym klientom usługi spersonalizowane w celu pełnego zaspokojenia ich potrzeb. Laser : maszyny do spawania i wykrawania. Obrabiarki do wykrawania przemysłowego, akcesoria do lamp, wytłaczanie metalu, ekspozytory i stojaki, wykrawanie laserowe, wytłaczanie, stal nierdzewna itp.

 6. LASER SPEC S.C.

  Polska

  Firma Laser Spec oferuje szeroki zakres usług w dziedzinie obróbki metalu, jak: - cięcie laserowe blach rur i profili, - gięcie, - malowanie proszkowe, - spawanie MIG, TIG, - zgrzewanie, - zgrzewanie trzpieni.

 7. PRAWER

  Polska

  Zajmujemy się między innymi usługami cięcia blach laserem Fiber. Tniemy blachy o wielkości do 150x300cm. Mamy wolne moce przerobowe i chętnie nawiążemy współpracę z stałymi zleceniodawcami. Zapraszamy do współpracy.

 8. TAMEC

  Hiszpania

  Wykrawanie laserowe, mkro-wykrawanie, krótkie i średnie serie, skrzynie, pokrycia ochronne na wyroby elektroniczne, wykończenia na miarę.

 1. SÖMEL METAL A.Ş.

  Turcja

 2. ASHFORD LASERS

  Zjednoczone Królestwo

 3. MB INDUSTRIAL SOLUTIONS (LSTUDIJA)

  Litwa

 4. NBS METAL-INOX DOO

  Serbia

 5. MBM METALWORK LTD

  Bułgaria

 6. BRM LASERS

  Holandia

 7. SIGMA LASER GMBH

  Niemcy

 8. TFON MACHINE

  Turcja

 9. ISTANBUL LAZER MARKALAMA

  Turcja

 10. HANBURY-AUTOGIL LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

Filtry

Wyniki dla

Producent Wytwórca - Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia

Liczba wyników

379 przedsiębiorstwa