• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pakowarki próżniowe do instalacji na blacie

Wyniki dla

Producent Wytwórca - Pakowarki próżniowe do instalacji na blacie

Producent/wytwórca
 1. FERPLAST SNC

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FERPLAST SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach maszyny konfekcjonujące, FERPLAST, maszyny do pakowania próżniowego, powlekarki filiami rozciągliwymi do opakowań, zszywacze, maszyny do robienia dziurek w opakowaniach, zgrzewarki do opakowań, dozowniki do opakowań, i klejarki do opakowań. Ma siedzibę w Guarene, Włochy.

 2. LANDIG + LAVA GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Landig + Lava GmbH & Co. KG jest wiodącym producentem maszyn i urządzeń próżniowych stosowanych w gospodarstwach domowych, rzemiośle i przemyśle. Doskonale działająca linia poręcznego sprzętu umożliwia otrzymanie próżni w workach lub pojemnikach. Firma Lava wielokrotnie uzyskiwała najwyższe oceny w testach porównawczych urządzeń do pakowania próżniowego i może z dumą twierdzić, że żadna inna marka niemiecka nie miała równie często tak wysokich notowań w odniesieniu do urządzeń próżniowych używanych w gospodarstwach domowych i poza nimi. Maszyny próżniowe ustanawiają określone standardy w zakresie jakości wykonania i niezawodności, równe dziennemu wykonaniu 1 lub 1000 worków próżniowych. Oprócz urządzeń próżniowych firma oferuje również akcesoria, takie jak torby próżniowe, rolki próżniowe, skrzynki próżniowe oraz pojemniki próżniowe. Najnowsze doświadczenia z uszczelniaczem próżniowym i spożywczym Lava pokazują 5-10-krotnie dłuższą ochronę części przemysłowych, metalowych lub elektronicznych w próżni przed uszkodzeniem powierzchni lub korozją.

 3. BESSER VACUUM S.R.L.

  Włochy

  Firma BESSER VACUUM S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach konfekcjonowanie próżniowe, i pakowarki próżniowe do instalacji na blacie. Ma siedzibę w Dignano, Włochy.

 4. INNOTEC FOOD EQUIPMENT S.L.

  Hiszpania

  Firma INNOTEC FOOD EQUIPMENT S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły używane - odzysk i użycie wtórne. Jest również obecna w dziedzinach zgrzewarki, i pakowarki próżniowe do instalacji na blacie. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 5. OPROIN

  Hiszpania

  Firma OPROIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach pakowarki automatyczne, pakowarki próżniowe do instalacji na blacie, pakowarka na zamówienie, i maszyny do konfekcjonowania roślin. Ma siedzibę w Alcalá De Guadaíra, Hiszpania.