• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki

Wyniki dla

Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki - Import eksport

 1. SFM HOSPITAL PRODUCTS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Hurtownia z internetowym sklepem z wyrobami medycznymi: rękawice, strzykawki, kaniule, itp. cewniki, kaniule skrzydełkowe, plastry medyczne, taśmy kinezjologiczne, akcesoria do transfuzji, akcesoria rentgenowskie

 2. ATLANTIC CHEMICALS TRADING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 30 lat ACT oferuje wciąż rosnącą gamę surowców najwyższej, certyfikowanej jakości. Założona w roku 1985, w Hamburgu, przez dr. Ramina Ghaffari, ACT jest dziś rozwijającym się przedsiębiorstwem, zatrudniającym ponad 60 osób w różnych krajach. Nasze biura znajdują się w Hamburgu oraz w 12 innych miastach na całym świecie. Sukces osiąga się w zespole, a nasi pracownicy codziennie przyczyniają się do tego, dzięki swoim kompetencjom i inicjatywie. Działamy globalnie, za pośrednictwem międzynarodowej sieci przedstawicieli i partnerów z obszaru logistyki. Wybierając ACT, mogą być Państwo pewni elastycznych, ekonomicznych i terminowych dostaw – na całym świecie!

 3. HORIZANE SANTE

  Francja

  Verified by europages badge

  Horizane Santé jest laboratorium mieszczącym się na południu Francji, utworzonym ponad 25 lat temu przez lekarza. Naszym zadaniem jest wytwarzanie, promowanie i prowadzenie dystrybucji urządzeń medycznych i produktów zdrowotnych. Nasze rozwiązania koncentrują się wokół zdrowia oczu, uszu i higieny ciała. Są one rozprowadzane w aptekach i para aptekach we Francji, a także za granicą przez sieć dystrybutorów. Staramy się wyjść naprzeciw potrzebom konsumentów poprzez nowatorskie produkty, oferowane po umiarkowanych cenach i zgodnie z profesjonalnymi wymaganiami sieci aptek i para aptek. Należąc do branży opieki zdrowotnej, zawsze przedkładaliśmy niezawodność naszych produktów nad cenę. Wszystkie nasze produkty, których status jest zgodny z normą CE, są certyfikowane i kontrolowane, głównie przez francuskie laboratoria analityczne. Nie pozostając obojętnymi na nasz wpływ na środowisko, opracowujemy w maksymalnym zakresie produkty z opakowaniami ulegającymi biodegradacji, zaś nasze wyroby są ukierunkowane na większą neutralność i trwałość.

 4. GERBU BIOTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  GERBU Biotechnik GmbH jest firmą o ugruntowanej pozycji w sektorze biotechnologii powstałą w 1986 roku. Specjalizujemy się w wysokiej jakości produktach do mikrobiologii, badań komórkowych i analiz na całym świecie. Nasz doświadczony zespół oferuje zindywidualizowane usługi i szeroką gamę produktów. Od ponad 30 lat gwarantujemy niezawodność, bezpieczeństwo i bezkonkurencyjny stosunek ceny do wydajności. Stale poszerzamy nasze portfolio poprzez ciągłe doskonalenie i współpracę z renomowanymi partnerami. Jesteśmy również zaangażowani w odpowiedzialność społeczną i ochronę środowiska. Możesz polegać na naszej starannej selekcji produktów, przejrzystej jakości i uczciwych cenach dla swoich projektów badawczo-rozwojowych.

 5. ACANTHIS LABORATOIRE

  Francja

  Verified by europages badge

  Laboratorium Acanthis, laboratorium produkcyjne specjalizujące się w organicznych świeżych ekstraktach roślinnych z flory francuskiej, oferuje firmom swoją wiedzę specjalistyczną w zakresie opracowywania dostosowanych do ich potrzeb asortymentu kosmetyków, żywności i suplementów diety lub ekstraktów roślinnych na indywidualne zamόwienie. Jako wyspecjalizowany producent Acanthis Laboratory kontroluje cały łańcuch rozwoju produktu: od pozyskiwania surowców, pochodzenia biologicznego lub naturalnego i produkowanych lokalnie; do produkcji i pakowania gotowego produktu w naszych warsztatach w sercu regionu Hautes-Alpes. Nasz zespół ds. badań i rozwoju pomoże Państwu w opracowaniu produktu na zamówienie, badaniach nad aktywnymi składnikami roślinnymi oraz doradzi w kwestiach prawnych i technicznych. Nasz zakład posiada certyfikat ISO 9001 v 2015, produkujemy zgodnie z zasadami HACCP oraz standardami GMP Cosmetics and Pharmaceuticals.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LAB-SERVICE

  Francja

  Verified by europages badge

  LAB SERVICE: Nasza firma, która powstała w 1981 r., zajmuje się głównie analizą granulometryczną, i po dziś dzień jest to przedsiębiorstwo rodzinne i niezależne. Lab Service współpracuje z przemysłem chemicznym, farmaceutycznym, kosmetycznym i rolno-spożywczym. Nasza firma specjalizuje się w: mikronizacji - mieleniu przesiewaniu - analizie granulometrycznej.

 2. MIDAS PHARMA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Midas Pharma dostarcza produkty i usługi w całym łańcuchu wartości farmaceutycznej. Jako średniej wielkości firma farmaceutyczna oferujemy szeroki wachlarz ekspertyz, łącząc firmy, ludzi i wiedzę.

 3. APOGEPHA ARZNEIMITTEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma APOGEPHA ARZNEIMITTEL GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Ma siedzibę w Dresden, Niemcy.

 4. WAGENER & CO. GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WAGENER & CO. GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Ma siedzibę w Lengerich, Niemcy.

 5. LICHTENHELDT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LICHTENHELDT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Ma siedzibę w Wahlstedt, Niemcy.

 1. DR. GERHARD KLOZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DR. GERHARD KLOZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Ma siedzibę w Neuhaus, Niemcy.

 2. MEDCOSAN PHARMA GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma MEDCOSAN PHARMA GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Ma siedzibę w Grafenwörth, Austria.

 1. DR. PAUL LOHMANN GMBH & CO. KGAA

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DR. PAUL LOHMANN GMBH & CO. KGAA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby farmaceutyczne. Jest również obecna w dziedzinach Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Sól przemysłowa, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Sól przemysłowa, sole mineralne, żelazo, cynk, Magnez, i miedź. Ma siedzibę w Emmerthal, Niemcy.

 2. GERWING MEDIZINPRODUKTE GERD RIESTER E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GERWING MEDIZINPRODUKTE GERD RIESTER E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Ma siedzibę w Jungingen, Niemcy.

 3. PIPELINEPHARMA

  Litwa

  Pipelinepharma.com jest farmaceutyczną platformą handlową B2B łączącą producentów leków z kupującymi na całym świecie. Dla kupujących ─ dystrybutorów na platformie, organizatorów sprzedaży i marketingu, firm pozyskujących licencje, sieci aptek, hurtowni ─ przyspieszenie budowania rurociągów produktowych poprzez łączenie ich bezpośrednio z wykwalifikowanymi producentami na świecie. Dla sprzedających na platformie ─ właścicieli dokumentacji CTD, producentów leków, firm udzielających licencji ─ pomoc w znalezieniu nabywców, finalizowaniu transakcji, podpisywaniu umów handlowych i znaczne skrócenie czasu wprowadzania na rynek. Pomagamy dostawcom leków zwiększyć ich dostęp do rynku poprzez łączenie ich z 10.000+ wykwalifikowanymi, o dużym potencjale nabywcami z 127 krajów. Znajdująca się na terenie UE, Pipelinepharma.com jest jedyną europejską farmaceutyczną platformą handlową B2B gotowych preparatów w dawkach, opatrzonych sprawdzoną, zaktualizowaną dokumentacją. Platforma handlowa posiada katalog z ponad 85.000 dokumentacjami CTD gotowych preparatów w dawkach od 1.800 producentów GMP. Jako jeden z największych ekspertów wyspecjalizowanych w globalnych bazach danych leków, Pipelinepharma.com jest najlepszym wyborem odnośnie zróżnicowanego źródła zaopatrzenia, uzyskania trudno osiągalnych leków generycznych i biopodobnych. Urządzenia medyczne i nutraceutyki będą dostępne na platformie w 2022 roku. Zespół 30+ Pipelinepharma.com oddaje do dyspozycji swoje bogate doświadczenie w europejskiej sprzedaży produktów farmaceutycznych ekspertom z zakresu rozwoju firm farmaceutycznych, przedstawicielom handlowym i konsultantom.

 4. ALFASIGMA

  Włochy

  Powstała z połączenia Alfa Wassermann i Sigma-tau, firma Alfasigma działa od roku 2017. Dwa przedsiębiorstwa o dwóch różnych historiach, wynikające z inwestycji w badania i rozwój, technologię i zasoby ludzkie, które połączyły swoje aktywa i umiejętności, by stworzyć nowy ważny podmiot w panoramie włoskiej i międzynarodowej. Alfasigma to firma skupiająca się na specyfikach aptecznych na receptę, produktach do samoleczenia oraz na żywności funkcjonalnej (nutraceutyki) / żywności medycznej (medical food).

 5. WEKO-PHARMA GMBH

  Niemcy

  Wszystkie produkty weko są tradycyjnie wytwarzane ze składników naturalnych wysokiej jakości. To, co w ostatnich latach stało się coraz ważniejse dla klientów końcowych było praktykowane w naszych produktach od samego początku. Pierwotnie pomyślane dla rynku niszowego, wiele naszych innowacji przekształciło się w ten sposób w prawdziwych "długofalowych faworytów". Zawsze traktujemy zdrowie i zaufanie naszych klientów jako najwyższe priorytety. Weko Pharma GmbH rozpoczęła działalność od małego asortymentu wysokiej jakości mieszanek herbat ziołowych i wkrótce dostarczała je do aptek i sklepów specjalistycznych w całych Niemczech. Od tych skromnych początków firma rozwinęła się z biegiem lat w odnoszącego sukcesy specjalistę i profesjonalny kontakt w zakresie wszystkiego, co dotyczy nowoczesnego rynku opieki zdrowotnej. Dziś weko Pharma GmbH oferuje na rynku zrównoważone portfolio innowacyjnych produktów i ekskluzywnych marek własnych.

 6. HURTOWNIA FARMACEUTYCZNA PARAFARMACJA

  Polska

  Hurtownia Farmaceutyczna Parafarmacja to rodzinna firma działająca na rynku polskim od 1990 roku. Specjalizujemy się w magazynowaniu i dystrybucji leków do badań klinicznych (IMP). Współpracujemy z najważniejszymi organizacjami prowadzącymi badania kliniczne (CRO). Dysponujemy klimatyzowanym magazynem o łącznej powierzchni ca 800 m², chłodniami o różnej kubaturze i specjalistycznymi środkami transportu przystosowanymi do przewozu produktów leczniczych w warunkach kontrolowanej temperatury. Działamy zgodnie z wdrożonym systemem Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej (ang. GDP), na podstawie koncesji Głównego Inspektora Farmaceutycznego nr GIF-N-411/625/1-5/MSH/12 Zapraszamy do współpracy !

 7. INCPHARMA ILAC SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  INC PHARMA to niezależny międzynarodowy hurtownik farmaceutyczny, zarejestrowany i działający zgodnie z rozporządzeniami tureckiego Ministerstwa Zdrowia. Jesteśmy jednym z najpotężniejszych hurtowników farmaceutycznych w Stambule, w Turcji. Nasze produkty są eksportowane do ponad 50 krajów na świecie. Szeroka gama proponowanych produktów zawiera ponad 10.000 lekarstw na receptę, szczepionek, produktów OTC (bez recepty), aparatów medycznych, diagnostycznych, produktów dietetyczncyh, kosmetyków, produktów dentystycznych, suplementów żywnościowych oraz różnych usług z branży farmaceutycznej. Kupujemy wszystkie produkty od bardzo prestiżowych firm uznanych na skalę światową. Nasz cel to zapewnienie naszym aktualnym oraz nowym klientom wysokiej jakości produktów po bardzo konkurencyjnych cenach i w jak najkrótszym terminie. Koncentrujemy się na kliencie i każdy pracownik, niezależnie od jego roli, podziela tę wizję.

 8. NUTRITEAM

  Polska

  NutriTeam to partner marki Calivita. Calivita to marka znana od lat w branży naturalnych suplementów diety. W produkcji suplementów stosuje się tylko naturalne składniki roślinne, a produkcja odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów. Sklep oferuje między innymi takie produkty jak: witaminy, antyoksydanty, preparaty wzmacniające odporność, kosmetyki, produkty dla kobiet i mężczyzn, probiotyki. Produkty Calivita są testowane i dopuszczane przez największą na świecie amerykańską instytucję FDA. Oferta na stronie internetowej: https: //vita24.life/

 1. UNIPHARMA SA

  Hiszpania

  Unipharma, S.A. specjalizuje się w produktach dermatologicznych i farmaceutycznych oraz środkach owadobójczych dla ludzi. Opracowywanie i sprzedaż produktów dermatologicznych i pediatrycznych takich jak środki owadobójcze dla ludzi oraz produktów farmaceutycznych, a także podwykonawstwo pełnej gamy czynności przygotowawczych.

 2. LABORATORIO TERAPEUTICO M.R. SRL

  Włochy

  Posiadamy zezwolenie Ministerstwa Zdrowia na produkcję suplementów diety i zajmujemy się formalnościami związanymi ze zgłoszeniami w Ministerstwie. Produkty zielarskie: produkujemy wyroby zgodne z indywidualnym zapotrzebowaniem, w postaci ciekłej lub stałej, stosownie do zamówienia klienta. Kosmetyki: kremy, szampony, odżywki, nasze laboratorium dostarcza ponad trzystu różnych produktów i zawsze jesteśmy do dyspozycji klienta, aby zrealizować jego oryginalne produkty.

 3. AGON PHARMA GMBH

  Niemcy

  AGON jest firmą usługową posiadającą własne laboratoria oraz komory i szafy klimatyzacyjne. Siedziba firmy mieści się w Wendlingen - zaledwie 15 minut od lotniska w Stuttgarcie. AGON ma ponad 20 lat doświadczenia w zakresie tworzenia i dopuszczania do obrotu leków na bazie roślinnej i chemicznej. W tym czasie opracowaliśmy ponad 300 produktów, które zostały dopuszczone do obrotu. AGON tworzy również produkty medyczne, uzupełniające, zbilansowane diety oraz suplementy diety na zlecenie klientów.

 4. INDIS

  Belgia

  Indis nv to dystrybutor surowców farmaceutycznych (API) i substancji pomocniczych dla przemysłu farmaceutycznego, zarówno dla odbiorców ludzkich jak i dla zwierząt oraz dla przemysłu zdrowej żywności. Wspieramy naszych klientów nie tylko handlowo, ale również poprzez wyszukiwanie nowych źródeł surowców, pomagając im w kwestiach prawnych, technicznych, w otrzymywaniu odpowiedniej dokumentacji ((EU) GMP, EUGMP, cGMP, DMF, COS / CEP…), organizowaniu audytów fabryk, etc.

 5. APTEKA PELA

  Polska

  Apteki Pela to sieć aptek na Kaszubach. Nasze placówki znajdują się obecnie w trzech lokalizacjach - Nowa Karczma, Dzierżążno oraz Stara Kiszewa. Posiadamy duży wybór leków, kosmetyków, suplementów diety oraz sprzętu medycznego.

 6. CORMEDICA

  Francja

  Firma CORMEDICA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Elektroniczne aparaty i sprzęt medyczny, oprzyrządowanie chirurgiczne, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, radioochrona, i Elektroniczne aparaty i sprzęt medyczny. Ma siedzibę w Bourgoin-Jallieu, Francja.

 7. W. BLASER AG

  Szwajcaria

  Firma W. BLASER AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy, Wyroby farmaceutyczne, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, i Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy. Ma siedzibę w Burgdorf, Szwajcaria.

 8. ZWZ PHARMA GMBH

  Niemcy

  Firma ZWZ PHARMA GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Ma siedzibę w Rüsselsheim, Niemcy.

 9. MICHOR CONSULTING AND TRADE SERVICES GMBH

  Austria

  Firma MICHOR CONSULTING AND TRADE SERVICES GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 10. ADEOR MEDICAL AG

  Niemcy

  Firma ADEOR MEDICAL AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach neurochirurgia. Ma siedzibę w Valley, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki - Import eksport

Liczba wyników

11 486 Przedsiębiorstwa