• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • precyzyjne urządzenia pomiarowe

Wyniki dla

Precyzyjne urządzenia pomiarowe - Import eksport

 1. SENSY S.A.

  Belgia

  Verified by europages badge

  Od 1985 roku, SENSY SA opracowuje i produkuje, według własnych specyfikacji, szeroki wachlarz czujników mocy i par sił z tensometrem oraz elektronicznych ograniczników ładunku (podnoszenie), przeznaczonych do różnych zastosowań przemysłowych i naukowych. Nasz system jakości jest opatrzony certyfikatem, zgodnie z normami ISO 9001, ISO/IEC 80079-34 i EN 9100. Oferujemy: wagi elektroniczne; moc przemysłowa; czujniki do wzorników dla laboratoriów, itp.

 2. MECASEM

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MECASEM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Precyzyjne urządzenia pomiarowe. Jest również obecna w dziedzinach Testowanie jakości wyrobów i materiałów, Pomiary - instrumenty i aparaty, metrologia, metalografia, wzorcowanie narzędzi i sprzętu, Measuring equipment, Non-destructive control, Testowanie jakości wyrobów i materiałów, i Pomiary - instrumenty i aparaty. Ma siedzibę w Ostwald, Francja.

 3. B MESURE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma B MESURE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Precyzyjne urządzenia pomiarowe. Jest również obecna w dziedzinach przyrządy miernicze, mikrometry, wzorniki kontrolne, i Maszyny do pomiarów optycznych. Ma siedzibę w Saint Sorlin En Valloire, Francja.

 4. HENGSTLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HENGSTLER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Precyzyjne urządzenia pomiarowe. Ma siedzibę w Aldingen, Niemcy.

 5. SENSOPART INDUSTRIESENSORIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SENSOPART INDUSTRIESENSORIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Jest również obecna w dziedzinach Precyzyjne urządzenia pomiarowe, System wizji przemysłowej, Czujniki, Precyzyjne urządzenia pomiarowe, System wizji przemysłowej, czujniki optyczne, Czujniki, bariery fotoelektryczne, i czujniki barwników. Ma siedzibę w 79695 Wieden, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HELIUM TECHNOLOGY SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma HELIUM TECHNOLOGY SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Precyzyjne urządzenia pomiarowe. Jest również obecna w dziedzinach przyrzady miernicze przepływu gazu, Czujniki dwuosiowe, czujniki siły na specjalne zamówienie, i czujniki siły wzorce. Ma siedzibę w Calvignasco, Włochy.

 2. EUROTEK

  Francja

  EUROTEK specjalizuje się w konserwacji, wzorcowaniu i modernizacji trójwymiarowych maszyn pomiarowych (CMM). Jest to obecnie pierwsza i jedyna firma we Francji z akredytacją COFRAC do wzorcowania MMT. Dzięki naszym umiejętnościom nabytym podczas pracy z maszynami różnych marek wyposażonymi w ramię poziome lub konstrukcję ramową, możemy zaoferować klientom swoje doświadczenie. EUROTEK jest również dystrybutorem sprzętu marki KREON i sprzedawcą nowych oraz używanych, trójwymiarowych maszyn pomiarowych.

 3. TRUTHREAD EUROPE

  Polska

  TruThread Europe to innowacyjny producent sprawdzianów gwintowych i gładkich.Od 1982 roku dostarczamy niezawodne rozwiązania pomiarowe odpowiadające potrzebom przemysłu. Nasz asortyment obejmuje ponad 7000 pozycji w sprawdzianach gwintowych i gładkich. Wszystkie nasze produkty są wytwarzane zgodnie ze standardami ISO, BS, DIN, JIS, GOST, IS, ANSI/ASME, API, co gwarantuje ich najwyższą jakość. Nasze produkty znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, w tym w przemyśle lotniczym, obronnym, naftowym i gazowym oraz przemyśle ogólnym. Dostarczamy sprawdziany klientom, zarówno dużym korporacjom, jak i małym firmom. Oprócz produkcji, świadczymy również usługi kalibracyjne w naszym akredytowanym laboratorium.

 4. ASC GMBH

  Niemcy

  Przedsiębiorstwo ASC (Advanced Sensors Calibration) należy do wiodących światowych producentów czujników przyspieszenia i czujników prędkości kątowej oraz IMU (Inertial Measurement Units). Czujniki ASC są stosowane do testów zderzeniowych w fazie tworzenia pojazdu, do monitorowania bezpieczeństwa i zużycia w pojazdach szynowych, do monitorowania stabilności elektrowni wiatrowych lub pomiaru kołysania na kontenerowcach. Oprócz czujników standardowych ASC specjalizuje się w tworzeniu indywidualnych rozwiązań precyzyjnie dopasowanych do wymagań klienta. Są one wytwarzane również w małych ilościach. ASC oferuje swoim klientom na całym świecie najwyższą jakość i krótkie terminy dostaw. Przedsiębiorstwo stale się rozwija i zwiększa grono stałych klientów. Przedsiębiorstwo ASC posiada certyfikaty DIN ISO 9001.

 5. ALFATECH APARATURA KONTROLNO-POMIAROWA

  Polska

  Przedsiębiorstwo ALFA-TECH specjalizuje się handlu i kompletacją aparatury kontrolno-pomiarowej. Działamy w branży od 1996 roku. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę mierników przenośnych oraz przetworników stacjonarnych do pomiaru m.in.: temperatury (w tym pirometry i kamery termowizyjne), wilgotności (powietrza i materiałów), ciśnienia, przepływu powietrza, wykrywania i analizy gazów oraz spalin, grubości powłok lakierniczych i galwanicznych, odległości, badań materiałowych, wielkości elektrycznych itp. Służymy fachowym doradztwem i pomocą w doborze urządzeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu.

 1. APPARECCHIATURE E STRUMENTAZIONE MATTA SRL

  Włochy

  Nasza działalność zaczyna się w 1987 roku wraz z przedsiębiorstwem Matta Pietro, powstałym jako agencja reprezentacyjna na rzecz przemysłu chemicznego i petrochemicznego, które, z czasem, stało się przedsiębiorstwem handlowym produktów i usług dla wszystkich firm wyspy z sektora przemysłowego i ekologicznego. Przedsiębiorstwo Matta srl powstało w 2006 roku, aby zastąpić Matta Pietro w dziedzinie sprzedaży hurtowej, przy czym to ostatnie przedsiębiorstwo nadal działało wyłącznie jako agencja reprezentacyjna i pośrednictwa.

 2. MADDALENA SPA

  Włochy

  Firma Maddalena zajmuje się produkcją wodomierzy, narzędzi pomiarowych, dozowników manualnych i automatycznych, przenośnych mierników elektromagnetycznych i ultradźwiękowych oraz zwężek Venturiego. Od najprostszych liczników aż do wyszukanych przemysłowych urządzeń pomiarowych. Zróżnicowane linie produktów oferują innowacyjne narzędzia stworzone z użyciem najnowszej generacji technologii i opatentowanych części. Certyfikat jakości ISO 9001 potwierdza także wysoki poziom wszystkich standardów firmy Maddalena. Domowe wodomierze firmy Maddalena do pomiaru wody czystej i zabrudzonej są zawsze dokładne i wydajne. Gama produktów Maddalena gwarantuje brak możliwości wystąpienia przekłamań. Jak największa precyzja pomiarów jest dla nas podstawową kwestią. Liczniki Maddalena przeznaczone do takiego użytkowania są niezawodne zarówno przy niskim, jak i wysokim natężeniu przepływu.

 1. MORELLO SERVICE DI ANTONIO MORELLO

  Włochy

  Od 1980 roku Antonio Morello, Dyrektor generalny Morello Service, kieruje przedsiębiorstwem specjalizującym się w naprawie i konserwacji sprzętu naukowego i medycznego. Mikroskopia, histologia, metrologia i oftalmologia są głównymi sektorami działalności firmy. Morello Service wykonuje naprawy na instrumentach Leica, Wild, Leitz, REICHERT, YUNG i Cambrige, starych mikroskopach, mikrotomach, kriostatach, systemach foto, cyfrowych aparatach fotograficznych, procesorach, urządzeniach do barwienia, instalacjach stereo, kolposkopach, gniazdach, polaroidach.

 2. RAD-MEX

  Polska

  Szanowni Państwo! Jeśli szukacie najlepszych płyt pomiarowych, produkowanych bez pośredników i po bardzo przystępnych cenach - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Firma "Rad-Mex" wytwarza granitowe płyty pomiarowe (zwane również płytami traserskimi) w klasach 00 wg DIN oraz 0, 1, 2, 3 wg PN, o wymiarach od 250x400 do 2000x1500 mm. Do gotowej płyty polecamy Państwu nasze stoły, umożliwiające łatwe poziomowanie i minimalizujące strzałkę ugięcia. Cena takiego stołu uzależniona jest od wielkości płyty i waha się od 1000 do 3000 zł netto. Zapewniamy krótki termin wykonania płyty, do uzgodnienia z zamawiającym. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem płyt o standardowych wymiarach. Ceny płyt o nietypowych wymiarach ustalamy z klientem podczas składania zamówienia. Polecamy Państwa uwadze także ofertę skierowaną do osób, które chcą odnowić używane płyty pomiarowe. Cena regeneracji takich płyt nigdy nie przekracza 60% ceny nowej płyty o danych wymiarach.

 3. MULTISERW-MOREK JAN MOREK

  Polska

  Producent aparatury kontrolno pomiarowej wykorzystywanej w laboratoriach przemysłowych oraz jednostkach naukowo-badawczych. Serwis techniczny oferuje usługi: przeglądu, naprawy, modernizacji, wzorcowania i kalibracji urządzeń przede wszystkim w laboratorium użytkownika. Urządzenia do badania nośności podłoża i badania stopnia zagęszczenia gruntu, urządzenia do pomiaru właściwości mas, płyta statyczna vss, płyta vss, prasa marshalla, przesiewacz laboratoryjny, ubijak marshalla.

 4. DIAGPOM SP. Z O.O.

  Polska

  Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu: diagnostyki wibroakustycznej, diagnostyki termowizyjnej, diagnostyki cieplnej, diagnostyki materiałowej, pomiarów środowiska naturalnego, badania środowiska pracy. W naszej pracy posługujemy się wysokiej klasy aparaturą diagnostyczno-pomiarową takich firm jak m.in. SCHENK AG, PRŰFTECHNIK AG, FLIR SYSTEMS, MADUR, BRŰEL&KJAER, MAIHAK, HORIBA, SICK, SONOPAN, SVANTEK.

 5. RCC NOVA SP. Z O.O.

  Polska

  Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy RCC Nova, która istnieje na polskim rynku od dawna i której głównym celem działalności są badania oraz pomiary wykonywane dla przemysłu. Współpracujemy z wieloma firmami nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Nasi inżynierowie kształcili się między innymi w Chinach, Japonii, Niemczech, Austrii i wielu innych krajach. Warto zapoznać się z naszą ofertą i skorzystać z profesjonalnych badań i pomiarów. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej.

 6. AWAT. SP. Z O.O.

  Polska

  Nowe głowice panoramiczne! Wykonywanie panoram o dużej definicji.

 7. DURAG FRANCE

  Francja

  Firma DURAG FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Precyzyjne urządzenia pomiarowe. Ma siedzibę w Rueil Malmaison, Francja.

 8. PULSAR INSTRUMENTS PLC

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PULSAR INSTRUMENTS PLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Precyzyjne urządzenia pomiarowe. Jest również obecna w dziedzinach detektory dźwięku. Ma siedzibę w Filey, Zjednoczone Królestwo.

 1. AOIP SAS

  Francja

  Firma AOIP SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Termometry. Jest również obecna w dziedzinach Precyzyjne urządzenia pomiarowe, Przyrządy pomiarowe i nastawcze elektryczności i innych energii, Przyrządy pomiarowe i nastawcze temperatury, Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia, Precyzyjne urządzenia pomiarowe, Przyrządy pomiarowe i nastawcze elektryczności i innych energii, Przyrządy pomiarowe i nastawcze temperatury, i Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Ma siedzibę w Ris Orangis, Francja.

 2. MESUREX

  Hiszpania

  Firma MESUREX, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Precyzyjne urządzenia pomiarowe. Jest również obecna w dziedzinach narzędzia pomiarowe i kontrolne, czujniki, automatyzacja przemysłowa, i termografia. Ma siedzibę w Malaga, Hiszpania.

 3. DOMINUS EQUIPAMENTOS ELETRÔNICOS DE MEDIÇÃO LTDA

  Brazylia

  Firma DOMINUS EQUIPAMENTOS ELETRÔNICOS DE MEDIÇÃO LTDA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Precyzyjne urządzenia pomiarowe. Ma siedzibę w Limeira, Brazylia.

 4. SINGLETACT

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SINGLETACT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czujniki ciśnieniowe. Jest również obecna w dziedzinach Czujniki, Precyzyjne urządzenia pomiarowe, czujniki siły, Czujniki, Dotykowe czujniki pojemnościowe, i Precyzyjne urządzenia pomiarowe. Ma siedzibę w Glasgow, Zjednoczone Królestwo.

 5. ENDRESS+HAUSER

  Francja

  Firma ENDRESS+HAUSER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Precyzyjne urządzenia pomiarowe. Jest również obecna w dziedzinach Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, Przyrządy pomiarowe i nastawcze temperatury, turbidymetry, Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, producent przepływomierzy, i Przyrządy pomiarowe i nastawcze temperatury. Ma siedzibę w Huningue, Francja.

 6. KREON TECHNOLOGIES

  Francja

  Firma KREON TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Precyzyjne urządzenia pomiarowe. Jest również obecna w dziedzinach Skanery laserowe 3D. Ma siedzibę w Limoges Cedex, Francja.

 7. CRASE SRL

  Włochy

  Firma CRASE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Precyzyjne urządzenia pomiarowe. Ma siedzibę w Burago Di Molgora, Włochy.

 8. EXTRATECH

  Włochy

  Firma EXTRATECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Precyzyjne urządzenia pomiarowe. Jest również obecna w dziedzinach kamery na podczerwień, mierzenie pól elektromagnetycznych, czujniki przesunięcia, i nadajniki temperatury. Ma siedzibę w Potenza, Włochy.

 9. OPTICS FOCUS INSTRUMENTS CO., LIMITED

  Hong Kong

  Firma OPTICS FOCUS INSTRUMENTS CO., LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Precyzyjne urządzenia pomiarowe. Ma siedzibę w Hong Kong, Hong Kong.

 10. ADIBTAJHIZ

  Iran

  Firma ADIBTAJHIZ, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Precyzyjne urządzenia pomiarowe. Ma siedzibę w Tehran, Iran.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Precyzyjne urządzenia pomiarowe - Import eksport

Liczba wyników

194 Przedsiębiorstwa