• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • precyzyjne urządzenia pomiarowe

Wyniki dla

Precyzyjne urządzenia pomiarowe - Import eksport

 1. SENSY S.A.

  Belgia

  Od 1985 roku, SENSY SA opracowuje i produkuje, według własnych specyfikacji, szeroki wachlarz czujników mocy i par sił z tensometrem oraz elektronicznych ograniczników ładunku (podnoszenie), przeznaczonych do różnych zastosowań przemysłowych i naukowych. Nasz system jakości jest opatrzony certyfikatem, zgodnie z normami ISO 9001, ISO/IEC 80079-34 i EN 9100. Oferujemy: wagi elektroniczne; moc przemysłowa; czujniki do wzorników dla laboratoriów, itp.

 2. MECASEM

  Francja

 3. B MESURE

  Francja

 4. HENGSTLER GMBH

  Niemcy

 5. SENSOPART INDUSTRIESENSORIK GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HELIUM TECHNOLOGY SRL

  Włochy

 2. ALFATECH APARATURA KONTROLNO-POMIAROWA

  Polska

  Przedsiębiorstwo ALFA-TECH specjalizuje się handlu i kompletacją aparatury kontrolno-pomiarowej. Działamy w branży od 1996 roku. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę mierników przenośnych oraz przetworników stacjonarnych do pomiaru m.in.: temperatury (w tym pirometry i kamery termowizyjne), wilgotności (powietrza i materiałów), ciśnienia, przepływu powietrza, wykrywania i analizy gazów oraz spalin, grubości powłok lakierniczych i galwanicznych, odległości, badań materiałowych, wielkości elektrycznych itp. Służymy fachowym doradztwem i pomocą w doborze urządzeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu.

 3. MADDALENA SPA

  Włochy

  Firma Maddalena zajmuje się produkcją wodomierzy, narzędzi pomiarowych, dozowników manualnych i automatycznych, przenośnych mierników elektromagnetycznych i ultradźwiękowych oraz zwężek Venturiego. Od najprostszych liczników aż do wyszukanych przemysłowych urządzeń pomiarowych. Zróżnicowane linie produktów oferują innowacyjne narzędzia stworzone z użyciem najnowszej generacji technologii i opatentowanych części. Certyfikat jakości ISO 9001 potwierdza także wysoki poziom wszystkich standardów firmy Maddalena. Domowe wodomierze firmy Maddalena do pomiaru wody czystej i zabrudzonej są zawsze dokładne i wydajne. Gama produktów Maddalena gwarantuje brak możliwości wystąpienia przekłamań. Jak największa precyzja pomiarów jest dla nas podstawową kwestią. Liczniki Maddalena przeznaczone do takiego użytkowania są niezawodne zarówno przy niskim, jak i wysokim natężeniu przepływu.

 4. MORELLO SERVICE DI ANTONIO MORELLO

  Włochy

  Od 1980 roku Antonio Morello, Dyrektor generalny Morello Service, kieruje przedsiębiorstwem specjalizującym się w naprawie i konserwacji sprzętu naukowego i medycznego. Mikroskopia, histologia, metrologia i oftalmologia są głównymi sektorami działalności firmy. Morello Service wykonuje naprawy na instrumentach Leica, Wild, Leitz, REICHERT, YUNG i Cambrige, starych mikroskopach, mikrotomach, kriostatach, systemach foto, cyfrowych aparatach fotograficznych, procesorach, urządzeniach do barwienia, instalacjach stereo, kolposkopach, gniazdach, polaroidach.

 5. RAD-MEX

  Polska

  Szanowni Państwo! Jeśli szukacie najlepszych płyt pomiarowych, produkowanych bez pośredników i po bardzo przystępnych cenach - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Firma "Rad-Mex" wytwarza granitowe płyty pomiarowe (zwane również płytami traserskimi) w klasach 00 wg DIN oraz 0, 1, 2, 3 wg PN, o wymiarach od 250x400 do 2000x1500 mm. Do gotowej płyty polecamy Państwu nasze stoły, umożliwiające łatwe poziomowanie i minimalizujące strzałkę ugięcia. Cena takiego stołu uzależniona jest od wielkości płyty i waha się od 1000 do 3000 zł netto. Zapewniamy krótki termin wykonania płyty, do uzgodnienia z zamawiającym. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem płyt o standardowych wymiarach. Ceny płyt o nietypowych wymiarach ustalamy z klientem podczas składania zamówienia. Polecamy Państwa uwadze także ofertę skierowaną do osób, które chcą odnowić używane płyty pomiarowe. Cena regeneracji takich płyt nigdy nie przekracza 60% ceny nowej płyty o danych wymiarach.

 1. MULTISERW-MOREK JAN MOREK

  Polska

  Producent aparatury kontrolno pomiarowej wykorzystywanej w laboratoriach przemysłowych oraz jednostkach naukowo-badawczych. Serwis techniczny oferuje usługi: przeglądu, naprawy, modernizacji, wzorcowania i kalibracji urządzeń przede wszystkim w laboratorium użytkownika. Urządzenia do badania nośności podłoża i badania stopnia zagęszczenia gruntu, urządzenia do pomiaru właściwości mas, płyta statyczna vss, płyta vss, prasa marshalla, przesiewacz laboratoryjny, ubijak marshalla.

 2. DIAGPOM SP. Z O.O.

  Polska

  Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu: diagnostyki wibroakustycznej, diagnostyki termowizyjnej, diagnostyki cieplnej, diagnostyki materiałowej, pomiarów środowiska naturalnego, badania środowiska pracy. W naszej pracy posługujemy się wysokiej klasy aparaturą diagnostyczno-pomiarową takich firm jak m.in. SCHENK AG, PRŰFTECHNIK AG, FLIR SYSTEMS, MADUR, BRŰEL&KJAER, MAIHAK, HORIBA, SICK, SONOPAN, SVANTEK.

 1. AWAT. SP. Z O.O.

  Polska

  Nowe głowice panoramiczne! Wykonywanie panoram o dużej definicji.

 2. DURAG FRANCE

  Francja

 3. SOMECO

  Francja

 4. MESUREX

  Hiszpania

 5. PULSAR INSTRUMENTS PLC

  Zjednoczone Królestwo

 6. DOMINUS EQUIPAMENTOS ELETRÔNICOS DE MEDIÇÃO LTDA

  Brazylia

 7. ENDRESS+HAUSER

  Francja

 8. KREON TECHNOLOGIES

  Francja

 1. EXTRATECH

  Włochy

 2. OPTICS FOCUS INSTRUMENTS CO., LIMITED

  Hong Kong

 3. MARPOSS ITALIA S.P.A.

  Włochy

 4. CAPI EXPORT

  Francja

 5. KELLER ITS - INFRARED TEMPERATURE SOLUTIONS

  Niemcy

 6. ADIBTAJHIZ

  Iran

 7. KOBOLD INSTRUMENTS

  Włochy

 8. METROUTIL

  Francja

 9. ERSATEC GMBH

  Niemcy

 10. CAPTELS PESAGE

  Francja

Filtry

Wyniki dla

Precyzyjne urządzenia pomiarowe - Import eksport

Liczba wyników

186 przedsiębiorstwa