• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • prasy przemysłowe do metali

Wyniki dla

Prasy przemysłowe do metali - Import eksport

 1. IPS-WERKZEUGTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma ips - werkzeugtechnik Gmbh konsekwentnie kieruje się potrzebami klientów. Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom dokładnie takich rozwiązań w zakresie wykrawania, jakich potrzebują do wykonywanych czynności. Elastycznie odpowiadamy na zróżnicowane zapotrzebowanie – od projektowania, poprzez produkcję, po sprzedaż i obsługę. Dzięki ścisłej współpracy z naszymi klientami oferujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, przeznaczone do różnych zastosowań, spełniając jednocześnie wysokie standardy jakości. Nasze produkty: prasy hydrauliczne, prasy hydropneumatyczne, wykrawarki, jednostki wykrawające (tłoczniki) do pras, narzędzia wielofunkcyjne, prasy mechaniczne, instalacje do cięcia laserem rur, maszyny do wytłaczania, maszyny i instalacje do dziurkowania rur, maszyny i instalacje do dziurkowania profili

 2. LASCO UMFORMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma LASCO dostarcza obrabiarki i linie produkcyjne do zadań związanych z formowaniem. Projektujemy, rozwijamy i produkujemy indywidualne rozwiązania dla użytkowników przemysłowych w ponad 60 krajach na całym świecie. Ekonomia, jakość i postęp stanowią powόd międzynarodowego uznania produktów LASCO w dziedzinie technologii formowania i produkcji materiałów budowlanych. Od ponad 150 lat jesteśmy niezawodnym partnerem przemysłu kuźniczego i obróbki plastycznej metali. Na początku lat 90-tych stworzyliśmy niezwykle interesujący wachlarz zastosowań oraz rozwinęliśmy wysokowydajne maszyny i dojrzałe technologie automatyzacji dla przemysłu materiałów budowlanych. Nasze działania opierają się na życzeniach naszych klientów. Dzięki solidnym fundamentom technicznym i 150-letnim doświadczeniu znajdujemy i wdrażamy optymalne rozwiązanie dla indywidualnych wymagań. Dotyczy to zarówno budowy maszyn/urządzeń i automatyki, jak i modernizacji istniejących instalacji.

 3. BODMER KÜSNACHT AG

  Szwajcaria

  BODMER KÜSNACHT AG: Producent nitownic, maszyn do formowania, maszyn do formowania na zimno Taumel, urządzeń do nitowania i formowania, producent pras, pras do nitowania, pras do formowania, hydraulicznych i pneumatycznych, producent urządzeń do automatyzacji, producent systemów bezpieczeństwa. Kompleksowa obsługa od fazy projektu po realizację! Dzięki niezwykle szerokiej palecie narzędzi prawie wszystkie operacje formowania na zimno możemy zrealizować na standardowych maszynach.

 4. PERSPECTIVA SOLUTIONS SP. Z O.O.

  Polska

  Perspectiva Solutions zajmuje się produkcją wiązek kablowych, elementów i urządzeń optoelektronicznych oraz dystrybucją złączy, konektorów specjalnego przeznaczenia. Podstawowym obszarem działalności naszej firmy jest produkcja kontraktowa urządzeń elektronicznych oraz wiązek kablowych. Wytwarzamy urządzenia powszechnego użytku, jak również dla zastosowań specjalnych. Obejmują one m. in. technikę próżniową, lotnictwo, aplikacje kosmiczne, tekstronikę, rozwiązania do zastosowań naukowych. Dzięki naszym korzeniom ze świata nauki z zainteresowaniem i otwartością rozważamy projekty wymagające, w których kluczowa jest szeroka wiedza specjalistyczna. Zakres naszej oferty obejmuje montaż końcowy: - urządzeń elektronicznych - wyrobów medycznych - urządzeń i aparatury dla fotoniki i optoelektroniki - modułów dla automatyki przemysłowej - szaf sterowniczych - oświetlenia - elektroniki użytkowej - prototypów Jednym z głównych obszarów działalności naszej firmy jest produkcja wiązek elektrycznych. Dostarczamy rozwiązania nie tylko standardowe, ale także wiązki kablowe specjalnego przeznaczenia. Nasze produkty z powodzeniem znajdują zastosowanie głównie w sektorze elektroniki profesjonalnej, automatyce przemysłowej, maszynach przemysłowych, przemyśle kosmicznym, motoryzacyjnym, chemicznym i farmaceutycznym.

  Wszystkie wyroby na "prasy przemysłowe do metali"

 5. REMO BORDEAUX

  Francja

  Powstała w 1979 roku, firma REMO specjalizuje się w produkcji dziurkarek matrycowych. Firma składa się z dwóch jednostek: REMO OUTILLAGES i REMO MACHINES. REMO Outillages zajmuje się produkcją dziurkarek, matryc, noży oraz dystrybucją narzędzi, np. frezów rdzeniowych, wiertarek magnetycznych, noży do gięcia i nożyc mechanicznych, brzeszczotów do pił taśmowych i wielu innych. REMO Machines zajmuje się importem obrabiarek, np. dziurkarek "GEKA", giętarek, zwijarek, pras, krawędziarek i nożyc mechanicznych, pił taśmowych, przecinarek. Działamy na terenie Europy i w innych krajach świata. Wyposażamy największe budowle i metalowe konstrukcje szkieletowe, walcownie blach, warsztaty kotlarskie, zakłady ślusarskie, zakłady produkcji i montażu elementów metalowych dla budownictwa, SNCF-RATP, a także zakłady publiczne "LEP" oraz inne struktury użytku zbiorowego, warsztaty marynarki krajowej i wojska. W celu zapewnienia bezpośredniej obsługi naszych klientów, posiadamy 3 oddziały: w Bordeaux, w regionie paryskim oraz regionie lyońskim.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BH DMT MASZYNY

  Polska

  Nasza firma 'BH DMT Maszyny' specjalizuje się w sprzedaży oraz serwisie Maszyn do obróbki plastycznej metali, oferując także kompleksowe doradztwo oraz pomoc techniczną z zakresu maszyn. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: - Prasy mimośrodowe - Prasy hydrauliczne KINGSLAND - Prasy krawędziowe HACO - Nożyce gilotynowe HACO- Wykrawarki sterowane CNC - Wycinarki laserowe - Wycinarki plazmowe - Wypalarki - Przecinarki - Wykrawarki do naroży - Nożyce uniwersalne i wykrawarki - Zwijarki do blachy HACO, Zwijarki do profili HACO.

 2. HAVEN POLSKA

  Polska

  Siedziba firmy Haven Polska znajduje się w Piszkawie, w powiecie oleśnickim, w województwie dolnośląskim. Przedsiębiorstwo założone w 2010 roku zajmuje się produkcją obrabiarek i potrzebnego do ich użytkowania osprzętu. Urządzenia te są przeznaczone do obróbki metalu oraz innych materiałów, np. gumy i biomasy. Haven Polska dostarcza klientom między innymi: - hydrauliczne giętarki trzpieniowe - hydrauliczne prasy krawędziowe - mechaniczne prasy mimośrodowe - hydrauliczne nożyce gilotynowe - hydrauliczne prasy kolumnowe - hydrauliczne prasy wysięgowe typu c - walcarki do blachy - prasy ramowe. Ponadto w sprzedaży znajdują się frezarki, paleciarki oraz suszarnie, szlifierki i przecinarki taśmowe. Firma zapewnia dodatkowo serwis sprzedawanych urządzeń oraz takie usługi jak szkolenie przyszłych użytkowników, transport i relokację maszyn, a także ostrzenie, rozbudowę i modernizację systemów.

 3. CPL INDUSTRIE

  Belgia

  Od 2002 roku CPL produkuje łańcuchy całkowicie dostosowane do potrzeb naszych klientów, a nie produkty "standardowe". Łańcuchy do przeładunku dla każdego typu branży, szczególnie tych, które wymagają wytrzymałości w ekstremalnych warunkach obciążenia, korozji, ścierania i wysokich temperatur. Zwłaszcza dla hutnictwa projektujemy i wykonujemy łańcuchy do transporterów, przenośników i obracarek dla kuźni. Konserwacja pras Raskin i renowacja istniejących instalacji.

 4. HIDRALMAC EUROPE GMBH

  Niemcy

  HIDRALMAC jest jednym z największych w Ameryce Łacińskiej producentów pras hydraulicznych, oraz maszyn do cięcia i gięcia. Europejskie przedstawicielstwo HIDRALMAC Europe GmbH z biurami handlowymi w Ennepetal i Gelsenkirchen dostarcza na rynek najlepsze rozwiązania w zakresie modeli seryjnych i na indywidualne zamówienie, dzięki posiadanej technologii i know-how. HIDRALMAC produkuje wysokiej klasy maszyny spełniające wymogi niemieckiej dyrektywy w sprawie maszyn oraz standardy unijne.

 5. G.M.R. DI MAFFI RAIMONDO SRL

  Włochy

  Przedsiębiorstwo GMR specjalizuje się w projektowaniu, realizacji i kontroli pras hydraulicznych i instalacji specjalnych oraz w realizacji prac dodatkowych związanych z ich zamontowaniem. Dzięki ekipie zawodowych projektantów i ciągłemu dostosowywaniu technologicznemu, jesteśmy w stanie opracować plany i rozwiązania dla wszystkich nawet najtrudniejszych projektów, w poszanowaniu bezpieczeństwa operatora i zgodności z normami CEE.

 1. ORIANCE

  Francja

  ORIANCE rozprowadza i instaluje materiał przemysłowy głównie w branży blacharskiej. Wspólnie z naszymi dostawcami rozwinęliśmy całą gamę obrabiarek wyposażonych w komponenty uznanych marek i przystosowane do aktualnych potrzeb przemysłu. Nasza ekspertyza, nasza wiedza techniczna i nasza reaktywność pozwalają nam szybko odpowiadać na Państwa specyficzne potrzeby poza klasycznymi gamami produkowanych wyrobów.

 2. MAWI GMBH

  Niemcy

  Dzięki naszemu know-how w zakresie budowy maszyn, objętościowej obróbki plastycznej i wyciskania na zimno możemy i chcemy zaoferować Państwu perfekcyjny serwis obejmujący poniższe punkty: wybór modernizacji używanej maszyny i optymalizacji zastosowania, automatyzacja oraz najnowocześniejsze sterowanie elektryczne, doradztwo w kwestiach procesowych, umowy konserwatorskie, części zamienne, kupno-sprzedaż, technika automatyzacji, części zamienne do pras, używane prasy, naprawa pras, wytłaczarki.

 1. MAQUINARIA ANASTASIO S.L.

  Hiszpania

  SPRZEDAŻ i naprawa OBRABIAREK nowych i używanych. Prasy, nożyce, krawędziarki, wciągarki, frezarki, wiertarki, giętarki, polerki, szlifierki, maszyny do aluminium.

 2. RADVILISKIS MACHINE FACTORY

  Litwa

 3. ÖZKROM MAKINE KALIP LTD.

  Turcja

 4. HÄRTEL PRESSEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. WEIDMANN MASCHINENBAU AG

  Szwajcaria

 6. FANTINI MECCANICA S.R.L.

  Włochy

 7. ÖZAN PRES MAKINA SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

 8. LOCATELLI MECCANICA ( S.R.L. )

  Włochy

 1. EMEKTAR MAKINA

  Turcja

 2. PRENSAS ESNA SA

  Hiszpania

 3. AUGUST RUHRMANN & CO. GMBH

  Niemcy

 4. SUMCA PRECISION TOOLS

  Francja

 5. FPM GROUP SPA

  Włochy

 6. BRUDERER PRESSES FRANCE

  Francja

 7. MASCHINENFABRIK LAUFFER GMBH & CO KG

  Niemcy

 8. LEFORT HEADQUARTERS

  Belgia

 9. DAVID BOWLER & SONS LTD.

  Zjednoczone Królestwo

 10. ERKEKOGLU PRES MAKINA SANAYI VE PAZ TIC LTD ?TI.

  Turcja

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Prasy przemysłowe do metali - Import eksport

Liczba wyników

238 Przedsiębiorstwa