• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • prasy przemysłowe do metali

Wyniki dla

Prasy przemysłowe do metali - Import eksport

 1. LASCO UMFORMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LASCO dostarcza obrabiarki i linie produkcyjne do zadań związanych z formowaniem. Projektujemy, rozwijamy i produkujemy indywidualne rozwiązania dla użytkowników przemysłowych w ponad 60 krajach na całym świecie. Ekonomia, jakość i postęp stanowią powόd międzynarodowego uznania produktów LASCO w dziedzinie technologii formowania i produkcji materiałów budowlanych. Od ponad 150 lat jesteśmy niezawodnym partnerem przemysłu kuźniczego i obróbki plastycznej metali. Na początku lat 90-tych stworzyliśmy niezwykle interesujący wachlarz zastosowań oraz rozwinęliśmy wysokowydajne maszyny i dojrzałe technologie automatyzacji dla przemysłu materiałów budowlanych. Nasze działania opierają się na życzeniach naszych klientów. Dzięki solidnym fundamentom technicznym i 150-letnim doświadczeniu znajdujemy i wdrażamy optymalne rozwiązanie dla indywidualnych wymagań. Dotyczy to zarówno budowy maszyn/urządzeń i automatyki, jak i modernizacji istniejących instalacji.

 2. BOSPORAS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Prezentujemy Bosporas Machinery, wiodącego producenta w dziedzinie obróbki metali. Założonego w 2006 roku w Turcji, z ponad 20-letnim bezkonkurencyjnym doświadczeniem. Nasze zaangażowanie w innowacyjność i jakość zapewnia rozwiązania inżynieryjne dostosowane do Państwa potrzeb. Oferujemy pełne wsparcie techniczne, zapewniające szczytową wydajność maszyn. Niezależnie od tego, czy używają Państwo zwojów stali, czy blachy, zapewniamy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nasza szeroka oferta produktów obejmuje: •Linie do cięcia na długość •Linie do cięcia wzdłużnego •Linie do formowania rolkowego •Maszyny do rozwijania •Przewijarki •Maszyny do prostowania •Maszyny do wyrównywania •Prostownice z podajnikiem serwo •Maszyny do ścinania brzegów •Maszyny do prasowania Nasze maszyny obrabiają stal, aluminium i mosiądz, spełniając różnorodne potrzeby przemysłu. Dzięki certyfikacji CE UE zapewniamy doskonałość i bezpieczeństwo. Dzięki osiągnięciom w Ameryce Północnej przewyższamy światowe standardy jakości. Nasze wyroby stworzone z precyzyjną inżynierią gwarantują wydajność i spójność. Prosimy o kontakt, by dowiedzieć się więcej!

 3. BODMER KÜSNACHT AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  BODMER KÜSNACHT AG: Producent nitownic, maszyn do formowania, maszyn do formowania na zimno Taumel, urządzeń do nitowania i formowania, producent pras, pras do nitowania, pras do formowania, hydraulicznych i pneumatycznych, producent urządzeń do automatyzacji, producent systemów bezpieczeństwa. Kompleksowa obsługa od fazy projektu po realizację! Dzięki niezwykle szerokiej palecie narzędzi prawie wszystkie operacje formowania na zimno możemy zrealizować na standardowych maszynach.

 4. PERSPECTIVA SOLUTIONS SP. Z O.O.

  Polska

  Perspectiva Solutions zajmuje się produkcją wiązek kablowych, elementów i urządzeń optoelektronicznych oraz dystrybucją złączy, konektorów specjalnego przeznaczenia. Podstawowym obszarem działalności naszej firmy jest produkcja kontraktowa urządzeń elektronicznych oraz wiązek kablowych. Wytwarzamy urządzenia powszechnego użytku, jak również dla zastosowań specjalnych. Obejmują one m. in. technikę próżniową, lotnictwo, aplikacje kosmiczne, tekstronikę, rozwiązania do zastosowań naukowych. Dzięki naszym korzeniom ze świata nauki z zainteresowaniem i otwartością rozważamy projekty wymagające, w których kluczowa jest szeroka wiedza specjalistyczna. Zakres naszej oferty obejmuje montaż końcowy: - urządzeń elektronicznych - wyrobów medycznych - urządzeń i aparatury dla fotoniki i optoelektroniki - modułów dla automatyki przemysłowej - szaf sterowniczych - oświetlenia - elektroniki użytkowej - prototypów Jednym z głównych obszarów działalności naszej firmy jest produkcja wiązek elektrycznych. Dostarczamy rozwiązania nie tylko standardowe, ale także wiązki kablowe specjalnego przeznaczenia. Nasze produkty z powodzeniem znajdują zastosowanie głównie w sektorze elektroniki profesjonalnej, automatyce przemysłowej, maszynach przemysłowych, przemyśle kosmicznym, motoryzacyjnym, chemicznym i farmaceutycznym.

 5. BH DMT MASZYNY

  Polska

  Nasza firma 'BH DMT Maszyny' specjalizuje się w sprzedaży oraz serwisie Maszyn do obróbki plastycznej metali, oferując także kompleksowe doradztwo oraz pomoc techniczną z zakresu maszyn. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: - Prasy mimośrodowe - Prasy hydrauliczne KINGSLAND - Prasy krawędziowe HACO - Nożyce gilotynowe HACO- Wykrawarki sterowane CNC - Wycinarki laserowe - Wycinarki plazmowe - Wypalarki - Przecinarki - Wykrawarki do naroży - Nożyce uniwersalne i wykrawarki - Zwijarki do blachy HACO, Zwijarki do profili HACO.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HAVEN POLSKA

  Polska

  Siedziba firmy Haven Polska znajduje się w Piszkawie, w powiecie oleśnickim, w województwie dolnośląskim. Przedsiębiorstwo założone w 2010 roku zajmuje się produkcją obrabiarek i potrzebnego do ich użytkowania osprzętu. Urządzenia te są przeznaczone do obróbki metalu oraz innych materiałów, np. gumy i biomasy. Haven Polska dostarcza klientom między innymi: - hydrauliczne giętarki trzpieniowe - hydrauliczne prasy krawędziowe - mechaniczne prasy mimośrodowe - hydrauliczne nożyce gilotynowe - hydrauliczne prasy kolumnowe - hydrauliczne prasy wysięgowe typu c - walcarki do blachy - prasy ramowe. Ponadto w sprzedaży znajdują się frezarki, paleciarki oraz suszarnie, szlifierki i przecinarki taśmowe. Firma zapewnia dodatkowo serwis sprzedawanych urządzeń oraz takie usługi jak szkolenie przyszłych użytkowników, transport i relokację maszyn, a także ostrzenie, rozbudowę i modernizację systemów.

 2. CPL INDUSTRIE

  Belgia

  Od 2002 roku CPL produkuje łańcuchy całkowicie dostosowane do potrzeb naszych klientów, a nie produkty "standardowe". Łańcuchy do przeładunku dla każdego typu branży, szczególnie tych, które wymagają wytrzymałości w ekstremalnych warunkach obciążenia, korozji, ścierania i wysokich temperatur. Zwłaszcza dla hutnictwa projektujemy i wykonujemy łańcuchy do transporterów, przenośników i obracarek dla kuźni. Konserwacja pras Raskin i renowacja istniejących instalacji.

 3. HIDRALMAC EUROPE GMBH

  Niemcy

  HIDRALMAC jest jednym z największych w Ameryce Łacińskiej producentów pras hydraulicznych, oraz maszyn do cięcia i gięcia. Europejskie przedstawicielstwo HIDRALMAC Europe GmbH z biurami handlowymi w Ennepetal i Gelsenkirchen dostarcza na rynek najlepsze rozwiązania w zakresie modeli seryjnych i na indywidualne zamówienie, dzięki posiadanej technologii i know-how. HIDRALMAC produkuje wysokiej klasy maszyny spełniające wymogi niemieckiej dyrektywy w sprawie maszyn oraz standardy unijne.

 4. G.M.R. DI MAFFI RAIMONDO SRL

  Włochy

  Przedsiębiorstwo GMR specjalizuje się w projektowaniu, realizacji i kontroli pras hydraulicznych i instalacji specjalnych oraz w realizacji prac dodatkowych związanych z ich zamontowaniem. Dzięki ekipie zawodowych projektantów i ciągłemu dostosowywaniu technologicznemu, jesteśmy w stanie opracować plany i rozwiązania dla wszystkich nawet najtrudniejszych projektów, w poszanowaniu bezpieczeństwa operatora i zgodności z normami CEE.

 5. ORIANCE

  Francja

  ORIANCE rozprowadza i instaluje materiał przemysłowy głównie w branży blacharskiej. Wspólnie z naszymi dostawcami rozwinęliśmy całą gamę obrabiarek wyposażonych w komponenty uznanych marek i przystosowane do aktualnych potrzeb przemysłu. Nasza ekspertyza, nasza wiedza techniczna i nasza reaktywność pozwalają nam szybko odpowiadać na Państwa specyficzne potrzeby poza klasycznymi gamami produkowanych wyrobów.

 1. INVERNIZZI PRESSE

  Włochy

  Od ponad pięćdziesięciu lat firma Invernizzi specjalizuje się w dziedzinie produkcji, realizacji i sprzedaży pras mechanicznych do formowania na zimno. Firma stosuje do produkcji najnowocześniejszy sprzęt i maszyny, proponując technologię, solidność, wielofunkcyjność, funkcjonalność i trwałość w czasie.

 2. MAWI GMBH

  Niemcy

  Dzięki naszemu know-how w zakresie budowy maszyn, objętościowej obróbki plastycznej i wyciskania na zimno możemy i chcemy zaoferować Państwu perfekcyjny serwis obejmujący poniższe punkty: wybór modernizacji używanej maszyny i optymalizacji zastosowania, automatyzacja oraz najnowocześniejsze sterowanie elektryczne, doradztwo w kwestiach procesowych, umowy konserwatorskie, części zamienne, kupno-sprzedaż, technika automatyzacji, części zamienne do pras, używane prasy, naprawa pras, wytłaczarki.

 1. FICEP SPA

  Włochy

  FICEP SPA projektuje, produkuje i sprzedaje na całym świecie instalacje ze sterowaniem cyfrowym oraz sterowane maszyny do przemysłu stalowego, kowalstwa i budownictwa.

 2. MAQUINARIA ANASTASIO S.L.

  Hiszpania

  SPRZEDAŻ i naprawa OBRABIAREK nowych i używanych. Prasy, nożyce, krawędziarki, wciągarki, frezarki, wiertarki, giętarki, polerki, szlifierki, maszyny do aluminium.

 3. RADVILISKIS MACHINE FACTORY

  Litwa

  Firma RADVILISKIS MACHINE FACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prasy przemysłowe do metali. Ma siedzibę w Radviliskis, Litwa.

 4. ÖZKROM MAKINE KALIP LTD.

  Turcja

  Firma ÖZKROM MAKINE KALIP LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prasy przemysłowe do metali. Ma siedzibę w Samsun, Turcja.

 5. HÄRTEL PRESSEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HÄRTEL PRESSEN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prasy przemysłowe do metali. Jest również obecna w dziedzinach giętarki do formowania blachy. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 6. WEIDMANN MASCHINENBAU AG

  Szwajcaria

  Firma WEIDMANN MASCHINENBAU AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wygniatanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Kucie i wygniatanie stali i metali, Prasy przemysłowe do metali, prasy mechaniczne do formowania metali, rozcieracze, Kucie i wygniatanie stali i metali, i Prasy przemysłowe do metali. Ma siedzibę w Glattbrugg, Szwajcaria.

 7. TANYERI TICARET

  Turcja

  Firma TANYERI TICARET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prasy przemysłowe do metali. Jest również obecna w dziedzinach Sheet metal cutting, i uszczelka płaska. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 8. FANTINI MECCANICA S.R.L.

  Włochy

  Firma FANTINI MECCANICA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hydraulika - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Prasy przemysłowe do metali, formy do cięcia metali, i Prasy przemysłowe do metali. Ma siedzibę w Rivarolo Mantovano, Włochy.

 1. LOCATELLI MECCANICA ( S.R.L. )

  Włochy

  Firma LOCATELLI MECCANICA ( S.R.L. ), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Prasy przemysłowe do metali, Hydraulika - maszyny i urządzenia, Prasy przemysłowe do metali, i Hydraulika - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Subbiano, Włochy.

 2. ÖZAN PRES MAKINA SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Firma ÖZAN PRES MAKINA SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prasy przemysłowe do metali. Jest również obecna w dziedzinach prasy mechaniczne, prasy mechaniczne do formowania metali, i włókna spożywcze. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. EMEKTAR MAKINA

  Turcja

  Firma EMEKTAR MAKINA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Prasy przemysłowe do metali. Jest również obecna w dziedzinach prasy - falcówki, kędzierzawiarki, wyciągacze, i nożyce gilotynowe. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 4. PRENSAS ESNA SA

  Hiszpania

  Firma PRENSAS ESNA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prasy przemysłowe do metali. Jest również obecna w dziedzinach zmiękczacze domowe. Ma siedzibę w Agoncillo, Hiszpania.

 5. SUMCA PRECISION TOOLS

  Francja

  Firma SUMCA PRECISION TOOLS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prasy przemysłowe do metali. Ma siedzibę w Ambrières-Les-Vallées, Francja.

 6. FOREZ MACHINES

  Francja

  Firma FOREZ MACHINES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Prasy przemysłowe do metali. Jest również obecna w dziedzinach prasy hydrauliczne, special hydraulic presses, i prasy hydrauliczne do formowania metali. Ma siedzibę w MONTBRISON, Francja.

 7. PRESSES HYDRAULIQUES MIB HYDRO

  Francja

  Firma PRESSES HYDRAULIQUES MIB HYDRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prasy hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach Prasy przemysłowe do metali, hydraulic compression presses, prasy ręczne, i Prasy przemysłowe do metali. Ma siedzibę w Le Chambon Feugerolles, Francja.

 8. AUGUST RUHRMANN & CO. GMBH

  Niemcy

  Firma AUGUST RUHRMANN & CO. GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Prasy przemysłowe do metali. Ma siedzibę w Chemnitz, Niemcy.

 9. LEFORT HEADQUARTERS

  Belgia

  Firma LEFORT HEADQUARTERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Prasy przemysłowe do metali, Dźwigniki hydrauliczne, Prasy przemysłowe do metali, nożyce, Dźwigniki hydrauliczne, i cięcie metali. Ma siedzibę w Gosselies, Belgia.

 10. DAVID BOWLER & SONS LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DAVID BOWLER & SONS LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Jest również obecna w dziedzinach Prasy przemysłowe do metali, Kucie i wygniatanie stali i metali, Prasy przemysłowe do metali, Kucie i wygniatanie stali i metali, i budowa - wyposażenie. Ma siedzibę w Southampton, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo