• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • prasy hydrauliczne

Wyniki dla

Prasy hydrauliczne - Import eksport

 1. R+S AUTOMOTIVE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  65 lat doświadczenia: maszyny i narzędzia dla przemysłu motoryzacyjnego. Firma R+S Technik zalicza się obecnie do liderów rynku w zakresie produkcji narzędzi i maszyn do wytwarzania elementów wewnętrznych i zewnętrznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Projektujemy elastyczne rozwiązania indywidualne, które pozwalają naszym klientom na całym świecie produkować wysokiej jakości elementy wewnętrzne i zewnętrzne – do samochodów osobowych, transporterów i samochodów ciężarowych.

 2. WILHELM WINTER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja, dostawa i montaż maszyn, instalacji i komponentów - montaż nowych instalacji (mechanika, hydraulika i elektryka) - modernizacja i przebudowa linii produkcyjnych, naprawy i przeglądy - produkcja własna przy użyciu nowoczesnego parku maszynowego, a także dostarczanie standardowych części zamiennych, umożliwiające szybkie reagowanie np. w przypadku zatrzymania pracy lub awarii.

 3. GFU MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Engineering the Future – firma Gesellschaft für Umformung und Maschinenbau GmbH. Od 1989 roku GFU - Maschinenbau GmbH opracowuje i realizuje koncepcje dostosowane do potrzeb klienta. Dzięki ugruntowanemu know-how, innowacyjnej technologii i sprawdzonej jakości różne procesy formowania GFU są połączone ze sobą. GFU oferuje doskonałe koncepcje zarówno do formowania na gorąco, jak i na zimno. Klienci z branży motoryzacyjnej, lotniczej, poszukiwania ropy i gazu, budowlanej i innych branż ufają zakładom instalacjom produkowanym przez GFU.

 4. FELSS GROUP GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Grupa Felss produkuje pod marką Felss Shortcut Technologies maszyny do obróbki metali i podzespoły do nich, wykorzystywane w np. w przemyśle samochodowym. Technisch skupia się na procesach kształtowania na zimno okrągłego ugniatania, formowania osiowego, gięcia, autofretowania i wykańczania. Grupa Felss to globalna firma z siedzibą w Königsbach-Stein. Poza dwoma innymi niemieckimi lokalizacjami w Bretten-Gölshausen i Nesselwang, firma posiada lokalizacje w Wujiang (Chiny), New Berlin (USA) i Triengen (Szwajcaria). Sprzedaż w 2014 r. Wyniosła około 100 milionów euro. Firma Felss zatrudnia ponad 580 osób na całym świecie, z czego 350 w Niemczech.

 5. AUGUST MÖSSNER GMBH + CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Za pomocą zautomatyzowanych maszyn specjalnych dostarczamy naszym klientom rozwiązania związane z piłowaniem, cięciem i testowaniem. Koncentrujemy się na integracji pił taśmowych i robotów. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z naszymi produktami w zakresie rozwoju, uruchomienia, wsparcia operacyjnego i ewaluacji. Realizujemy w sposób optymalny życzenia i wymagania klientów w dziedzinie maszyn i instalacji. Nasze obszary działalności to technologia odlewnicza, obróbka aluminium, obróbka materiałów ściernych oraz specjalna dziedzina demontażu instalacji jądrowych. Ponadto jesteśmy zawsze do dyspozycji dla naszych klientów, chcemy przełamywać nowe bariery i wdrażać nowe projekty. Jako dostawca wysoce zaawansowanych technicznie wyrobów i rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów, jesteśmy elastyczni, szybcy i nieskomplikowani.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IPS-WERKZEUGTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ips - werkzeugtechnik Gmbh konsekwentnie kieruje się potrzebami klientów. Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom dokładnie takich rozwiązań w zakresie wykrawania, jakich potrzebują do wykonywanych czynności. Elastycznie odpowiadamy na zróżnicowane zapotrzebowanie – od projektowania, poprzez produkcję, po sprzedaż i obsługę. Dzięki ścisłej współpracy z naszymi klientami oferujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, przeznaczone do różnych zastosowań, spełniając jednocześnie wysokie standardy jakości. Nasze produkty: prasy hydrauliczne, prasy hydropneumatyczne, wykrawarki, jednostki wykrawające (tłoczniki) do pras, narzędzia wielofunkcyjne, prasy mechaniczne, instalacje do cięcia laserem rur, maszyny do wytłaczania, maszyny i instalacje do dziurkowania rur, maszyny i instalacje do dziurkowania profili

 2. KW HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KW Hydraulik GmbH projektuje, produkuje i sprzedaje narzędzia hydrauliczne. Również: serwis i sprzedaż marek DYNASET, STANLEY INFRASTRUCTURE, EDILGRAPPA, DUBUIS, DOA, DERANCOURT, OGURA...pompy hydraul., zespoły hydraul., Power Pack, Power Unit, pompy wys. ciśnienia, pompy ręczne, pompy nożne, pompy elektrohydraul., pompy akumul., TracHorse, PTO, napęd dodatkowy, generator, inwerter hydraul., przetwornik ciśnienia, narzędzia do cięcia, nożyce do kabli, szczypce do cięcia kabli, nożyce dźwigniowe, nożyce do kabli z grzechotką, szczypce do cięcia kabli z grzechotką, ręczne szczypce do cięcia kabli, ręczne nożyce do cięcia kabli, akumul. szczypce do cięcia kabli, akumul. nożyce do cięcia kabli, głowice tnące, bezpieczne instalacje do cięcia, bezpieczne zestawy do cięcia, nożyce do lin drucianych, przecinaki do lin drucianych, stalowych, nożyce do lin stalowych, nożyce do recyklingu, urządzenia do cięcia stali, szczypce tnące, przecinaki do mat budowl., przecinaki do prętów gwintow, łańcuchów, przyrządy do rozpinania łańcuchów, zaciskanie, prasy, szczypce do zaciskania, szczypce do ściskania i zagniatania, prasy dźwigniowe, przyrządy do prasowania, wkłady i głowice do pras

 3. HIDROBRASIL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasze prasy hydrauliczne produkowane są zgodnie z niemieckimi wytycznymi dotyczącymi maszyn, europejskimi wytycznymi dotyczącymi maszyn (2006/42/WE), normami WE i przepisami bezpieczeństwa UE. Ponadto nasze prasy przekraczają kanadyjskie i europejskie wymogi bezpieczeństwa, ponieważ są zgodne z brazylijską krajową wytyczną bezpieczeństwa NR 12. W hydraulice stosujemy głównie komponenty wiodących europejskich producentów. Naszą mocną stroną jest specjalna konstrukcja maszyn i automatyzacja pras. Prasy hydrauliczne na miarę sprzedajemy po zaskakująco niskich cenach zgodnie z Państwa specyfikacjami i w różnych wzorach, np: B.: prasy punktowe, prasy dwukolumnowe, prasy jednokolumnowe (prasy kolumnowe C), prasy kolumnowe. W Niemczech i w pozostałej części Europy, stosowanych jest już wiele naszych pras, ku zadowoleniu naszych klientów. W Ameryce Południowej naszymi klientami są również największe firmy, np. z branży przemysłu samochodowego i naftowego.

 4. LASCO UMFORMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LASCO dostarcza obrabiarki i linie produkcyjne do zadań związanych z formowaniem. Projektujemy, rozwijamy i produkujemy indywidualne rozwiązania dla użytkowników przemysłowych w ponad 60 krajach na całym świecie. Ekonomia, jakość i postęp stanowią powόd międzynarodowego uznania produktów LASCO w dziedzinie technologii formowania i produkcji materiałów budowlanych. Od ponad 150 lat jesteśmy niezawodnym partnerem przemysłu kuźniczego i obróbki plastycznej metali. Na początku lat 90-tych stworzyliśmy niezwykle interesujący wachlarz zastosowań oraz rozwinęliśmy wysokowydajne maszyny i dojrzałe technologie automatyzacji dla przemysłu materiałów budowlanych. Nasze działania opierają się na życzeniach naszych klientów. Dzięki solidnym fundamentom technicznym i 150-letnim doświadczeniu znajdujemy i wdrażamy optymalne rozwiązanie dla indywidualnych wymagań. Dotyczy to zarówno budowy maszyn/urządzeń i automatyki, jak i modernizacji istniejących instalacji.

 5. GEORG MASCHINENTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Georg Maschinentechnik jest specjalistą w dziedzinie pras do wytłaczania klatek kulowych i pras kuźniczych. Nasza oferta obejmuje również prasy mechaniczne i hydrauliczne do obróbki plastycznej blach, jak również kompletne instalacje "pod klucz" z automatyką. Ponadto oferujemy ekonomiczne koncepcje modernizacji i retrofitu pras. Georg Maschinentechnik postrzega siebie jako kompetentnego i niezawodnego partnera, jeśli chodzi o solidną i wysokowydajną technikę instalacji z indywidualnym podejściem do klienta.

 1. CMS AUTOMATISME

  Francja

  Verified by europages badge

  CMS Automatisme jest producentem maszyn specjalnych w Schweyen, w regionie Mozeli we wschodniej Francji. Nasze biura projektowe zajmujące się mechaniką i automatyką służą swoją wiedzą specjalistyczną w zakresie rozwiązań projektowych i programistycznych dostosowanych do specyficznych potrzeb Twoich maszyn i zgodnie z Twoimi specyfikacjami. Zapewniamy także instalację Twojej maszyny specjalnej w wyznaczonej lokalizacji, jej uruchomienie i konserwację na miejscu. CMS Automatisme programuje roboty przemysłowe i współpracujące rożnych marek (ABB, Fanuc, KUKA, Stäubli, Universal Robots…). Jako producent maszyn specjalnych Made in France, towarzyszymy naszym klientom na całym świecie. Eksportujemy w szczególności do krajów graniczących z regionem Grand-Est, takich jak: Niemcy, Szwajcaria, Luksemburg, Belgia. Jesteśmy dostawcą maszyn specjalnych do montażu, obróbki skrawaniem, kontroli, testowania i obsługi Twoich produktów w branży motoryzacyjnej, kosmetycznej oraz sprzętu i wyposażenia.

 2. VOGT LABORMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasza firma powstała w 1996 roku i wywodzi się od renomowanego producenta maszyn laboratoryjnych, który działał na rynku przez ponad 100 lat. Była to firma Ruth Schwabenthan Maschinenfabrik, a my jesteśmy spadkobiercą jej idei i kontynuatorem jej oferty produktów na tym samym rynku. Niektórzy członkowie dawnej załogi brali udział w zakładaniu naszej firmy. Początki były trudne, mimo że wielu pracowników miało już bogate doświadczenie z poprzedniej firmy. Obecnie nasza firma może się pochwalić licznymi własnymi osiągnięciami i kompetencjami dzięki znacznej liczbie pomyślnych wdrożeń maszyn. Do naszych klientów należą firmy niemieckie i zagraniczne, w tym również z innych kontynentów.

 1. UNIFLEX-HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. OZKOC HYDRAULIC MACHINE CO.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 1964 roku firma OZKOC HYDRAULIC MACHINE CO. jest tureckim producentem pras hydraulicznych na zimno i gorąco. Nasza produkcja obejmuje zakres od 70 ton (700 kN) do 7000 ton (70000 kN). Nasze produkty to prasy krawędziowe podwójnego działania, prasy krawędziowe potrójnego działania, prasy SMC, prasy BMC, prasy kuźnicze, prasy formujące i prasy transferowe. Mogą one być stosowane w kuchni, przemyśle motoryzacyjnym i obronnym. Eksportujemy do ponad 35 krajów na całym świecie! Prosimy skonsultować się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji!

 3. PRO-DIS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma PRO-DIS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Prasy hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach prasy - falcówki, nożyce gilotynowe, zginarki do blach, i prasy mechaniczne. Ma siedzibę w Saint-Etienne, Francja.

 4. EURAMAC BV

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma EURAMAC BV, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Inkubatory hodowlane. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Reaktory ciśnieniowe, autoklawy, lodówki przemysłowe, wieże pionowe, przekrawacze laserowe, Maszyny UŻYWANE, prasy hydrauliczne, maszyny przemysłowe, i zaginarki. Ma siedzibę w De Panne, Belgia.

 5. TECNOPRESS SRL UNIPERSONALE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma TECNOPRESS SRL UNIPERSONALE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Prasy hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach pomoc techniczna, SANDRETTO, prasy ze sterowaniem cyfrowym, prasy dwukolumnowe, prasy mechaniczne, ubijaki do opakowań, prasy do formowania materiałów termoplastycznych, prasy pneumatyczne, i prasy specjalne. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 6. 3D MACCHINE INDUSTRIALI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma 3D MACCHINE INDUSTRIALI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Narzędzia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny rolnicze, Prasy hydrauliczne, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Tartaki - maszyny i sprzęt, Maszyny DLA PRZEMYSŁU ROLNO-SPOŻYWCZEGO, ostrza, Maszyny rolnicze, ciągniki jednoosiowe, i Prasy hydrauliczne. Ma siedzibę w Ariccia, Włochy.

 7. ZEULENRODA PRESSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ZEULENRODA PRESSTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Prasy hydrauliczne. Ma siedzibę w Zeulenroda-Triebes, Niemcy.

 8. HIRSCH KOVIFLEX D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Firma HIRSCH KOVIFLEX D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Robotyka, Prasy hydrauliczne, Gięcie stali i metali, Stal i metale - obróbka skrawaniem, frezarka cnc, Wet painting, Robotyka, blacha, i aparaty ciśnieniowe. Ma siedzibę w Grosuplje, Słowenia.

 1. R&W FILTERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma R&W Filtertechnik GmbH z siedzibą w Wuppertalu i Kolonii została założona w 1998 roku przez dwóch dyrektorów zarządzających - Lutza Werkera i Thomasa Rümmlera. Jesteśmy średniej wielkości przedsiębiorstwem specjalizującym się w dziedzinie separacji substancji stałych od cieczy za pomocą pras filtracyjnych, taśmowych pras filtracyjnych i w pełni automatycznych pras ślimakowych. R&W Filtertechnik GmbH jest dostawcą kompletnego pakietu usług w zakresie odwadniania osadów ściekowych za pomocą pras filtracyjnych i taśmowych z jednej ręki. Czy chodzi o części zamienne, takie jak płyty filtracyjne i tkaniny filtracyjne, czy o aktualne modele pras lub używane prasy filtracyjne komorowe znanych producentów, takich jak Rittershaus & Blecher, Passavant, Schule sowie Netzsch. U nas żadne życzenie nie pozostaje niespełnione.

 2. RHTC

  Holandia

  RHTC jest producentem i dystrybutorem pras hydraulicznych warsztatowych, pras ramowych C, pras do wyginania, pras portalowych, pras produkcyjnych, pras czterokolumnowych i wielu innych maszyn do obróbki metalu. Nasze zmotoryzowane prasy do profili są produkowane w Holandii i rozprowadzane przez sieć ponad stu dystrybutorów w różnych krajach na całym świecie. Te zmotoryzowane prasy warsztatowe mają ruchomy cylinder, dwie różne prędkości, dodatkową pompę ręczną do precyzyjnego tłoczenia a stół roboczy łatwo jest regulować i dostosować do potrzeb. Wszystkie inne maszyny RHTC są również produkowane w Europie, zgodnie z najnowszymi przepisami CE i mają najwyższą jakość. Wszystkie nasze prasy można dostosować do specyficznych wymagań, czy jest to zmiana prędkości, system sterowania czy geometria. Zapraszamy do kontaktu z nami, jeśli chcesz otrzymać ofertę na konkretną maszynę lub uzyskać więcej informacji o naszych prasach hydraulicznych.

 3. HYUNDAE MECHANIC & ELECTRIC CO., LTD.

  Korea Południowa

  Nasza firma powstała w 1986 roku i jest jednym z największych producentów i eksporterów w Korei w dziedzinie produkcji wszelkiego typu hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych pras i maszyn do tłoczenia oraz nitownic. Naszymi głównymi odbiorcami są branże części samochodowych, części elektronicznych i elektrycznych, części komputerowych oraz producenci telefonów komórkowych. Przyjmujemy zapytania dotyczące elementów linii produkcyjnych w zakresie: linii montaż., wyginania, doszczeln., kalibrow., wybijania ciśn. wygniatania, znakowania, tłoczenia, przeciskania, nitowania, okrawania.

 4. IPR GMBH

  Niemcy

  Firma ipr WERKZEUGE jest producentem narzędzi hydraulicznych. Innowacje są naszą pasją! A nowe technologie głównym profilem naszego działania. To nas wyróżnia. Firma ipr WERKZEUGE może polegać na wieloletnim doświadczeniu swoich pracowników w dziedzinie projektowania, produkcji i dystrybucji narzędzi przemysłowych i wyposażenia dedykowanego systemom zasilania energią elektryczną oraz ogólnie rozumianej technologii budowy narzędzi. ipr – doświadczenie i kompetencja są standardem w naszych kontaktach z klientami! Produkujemy z radością i powodzeniem w górno-frankońskim mieście Neustadt koło Coburga narzędzia dla Ciebie “MADE IN GERMANY“, i świadczymy usługi, takie jak konserwacja i naprawy wszystkich narzędzi hydraulicznych. Jesteśmy jednym z ostatnich, dumnych producentów tego asortymentu narzędzi w Niemczech. W ubiegłym roku ponownie odnowiliśmy całą naszą ofertę produktów i zoptymalizowaliśmy ją dla Ciebie.

 5. EMG PRESSE ETS LONG SAS

  Francja

  Zaprojektowane i wyprodukowane przez Zakłady LONG, francuskiego konstruktora, prasy EMG są używane od ponad 50 lat w licznych branżach przemysłu, a zwłaszcza: zegarmistrzowskim, jubilerskim, optycznym, sprzętu elektrycznego, samochodowym, elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego, zabawkarskim, ślusarskim… Prasy EMG są znane na całym świecie z ich solidności , niezawodności i ich wytrzymałości. Od 200 kg do 80 ton mocy, gama EMG oferuje szeroki wybór technologii i opcji do wszelkich zastosowań: prasy ręczne, prasy pneumatyczne, prasy do znakowania, prasy mechaniczne, prasy hydropneumatyczne, prasy hydrauliczne warsztatowe, z ekranem automatycznym pionowym, z barierą niematerialną, kabiny dźwiękoszczelne, rozwijarki-prostownice, podajniki-noże, akcesoria różne… Dzięki pełnej kontroli procesu projektowania/produkcji, firma LONG zobowiązuje się zaprojektować i wyposażyć maszyny specjalne konieczne dla Waszej działalności.

 6. OLBRICH GMBH

  Niemcy

  Technika jest naszą pasją od ponad 65 lat - tradycja i innowacyjność są od zawsze najważniejsze w Olbrich. Tworzenie wyznaczających kierunki wysokich technologii to wymaganie jakie stawiamy sobie od ponad sześciu dziesięcioleci. Dzięki naszemu pracującemu interdyscyplinarnie zespołowi projektantów i inżynierów wypracowaliśmy sobie uznawane na całym świecie know-how. Na tej bazie tworzymy indywidualne oraz również inteligentne rozwiązania maszynowe podstawie i koncepcje instalacji do produkcji produktów w kształcie toru jak wykładziny podłogowe, tapety, folie i tekstylia techniczne. Jako lider innowacyjności stale szukamy w tej dziedzinie postępowych metod rozwoju, które zapewniają naszym klientom najwyższą efektywność, precyzję i znaczną wartość dodaną. Stanie w miejscu to krok do tyłu: Dlatego OLBRICH bierze sprawy w swoje ręce i pozostaje stale aktywny w dziedzinie badań i rozwoju. OLBRICH – postaw na know-how lidera technologicznego!

 7. WEKO AUTOMATION + TOOLS GMBH

  Niemcy

  Firma WEKO Entgratungstechnik GmbH została założona w 1975 roku w Altenbuch. Produkowała wówczas narzędzia do gratowania o różnych rozmiarach dla przemysłu odlewniczego. W 1996 roku zakład produkcyjny został rozbudowany poprzez przeniesienie firmy do nowego budynku w Faulbach. Towarzyszyło temu rozszerzenie gamy produktów o hydrauliczne prasy do gratowania. Dzięki połączeniu robotyki z naszymi wzmocnionymi prasami do wykrawania, możemy teraz zautomatyzować kompletne instalacje odlewnicze. Od 2009 roku WEKO Automation + Tools GmbH rozwija paletę proponowanych produktów. Firma jest podzielona na następujące działy: - Budownictwo - Elektryka i rozwój oprogramowania - Inżynieria mechaniczna / budowa zakładów - Produkcja narzędzi. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiom przemysłu motoryzacyjnego.

 8. PRESSTEC PRESSENTECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Jako partner światowych liderów rynku z Wolfsburga, Zuffenhausen czy Stuttgartu, jako specjaliści w dziedzinie formowania, zajmujemy się zaawansowanymi technologicznie prasami, wykrawarkami i kowarkami, jak również technologią automatyzacji i konserwacji pras. Innowacyjność i duże możliwości - to cechy wyróżniające naszą nową konstrukcję prasy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w modernizacji i remontach pras różnych producentów i marek, dostrzegliśmy ich słabe strony. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w modernizacji i remontach pras różnych producentów, posiadamy rozległą wiedzę i znajomość zalet i wad różnych modeli i konstrukcji. Udało nam się wykorzystać tę wiedzę w naszych nowych rozwiązaniach i w ten sposób stworzyliśmy serie pras, które będą w stanie sprostać stale zmieniającym się wymaganiom przyszłości. Projektujemy, projektujemy i dostosowujemy wysokowydajne prasy hydrauliczne.

 9. ROTOR MARIA CIESIÓŁKA

  Polska

  Nasza firma inżynierska powstała w 1995 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie pras hydraulicznych, siłowników hydraulicznych oraz płyt grzejnych. Duża wiedza inżynierska i zaawansowane technologie gwarantują długie i niezawodne działanie naszych produktów. Wykonujemy również maszyny, urządzenia z napędem hydraulicznym, elektrycznym, pneumatycznym. Są to często urządzenia prototypowe a także jednostkowe na indywidualne zamówienia na podstawie dokumentacji własnej lub otrzymanej od Klienta.

 10. BLOWTECH SP. Z O.O.

  Polska

  Firma BlowTech zajmuje się dostarczaniem wysokiej klasy urządzeń niezbędnych w wielu branżach. Wysokiej jakości produkty wraz z bardzo konkurencyjną ceną sprawiają, że oferowane urządzenia stają się na polskim rynku bardzo rozpoznawalne. Do najważniejszych urządzeń należą przede wszystkim: dmuchawy, dmuchawy powietrza, dmuchawy do gazu, systemy napowietrzania ścieków, membrany, dyfuzory oraz prasy śrubowo-talerzowe. To co wyróżnia firmę BlowTech to wysokiej klasy specjaliści, którzy zawsze z ochotą pomagają podczas procesu doboru urządzeń. Ważnym elementem struktury firmy BlowTech jest również serwis urządzeń. Każde zakupione w firmie BlowTech urządzenie podlega serwisowi (zarówno serwisowi gwarancyjnemu jak również serwisowi pogwarancyjnemu). Kolejnym bardzo ważnym czynnikiem jest bardzo konkurencyjny czas realizacji zamówienia. Firma BlowTech nie dodaję buforu czasowego, tylko podaje bardzo realny czas realizacji zamówienia. Niejednokrotnie czas realizacji zamówienia znacznie się skraca co pozwala na dostarczenie urządzeń we wcześniejszym terminie.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo