• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • prasy drukarskie

Wyniki dla

Prasy drukarskie - Import eksport

 1. YELE OFSET PRINTING AND PACKAGING

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w Istambule w 2013 roku, Yele Ofset Printing jest jednym z najsolidniejszych i charakteryzującym się wysoką jakością przedsiębiorstw w dziedzinie drukarskiej i opakowań. Prowadzimy działalność na zamkniętej powierzchni 1500 metrów kwadratowych. Dzięki swoim supernowoczesnym maszynom, fachowemu personelowi, innowacyjnym projektom i wysokiej jakości, w krótkim czasie staliśmy się jedną z wiodących firm w branży. Posiadamy szerokie portfolio produktów, takich jak: Drukowanie papieru firmowego, Pudełka opakowaniowe, Drukowanie broszur, Torby papierowe, Pudełka prezentowe specjalnie zaprojektowane, Pudełka na buty, Opakowania do żywności, Czasopisma, Wizytówki, Koperty, Torby z tektury i wiele innych do odkrycia na naszej stronie internetowej! Nasza firma wspiera naszych klientów poprzez zgodne z ich życzeniami projektowanie i rozwój produktów. Oferujemy każdy rodzaj wyrobów z kartonu, technologię próżniową i wykonywanie form. Ponadto, w ramach całościowo świadczonych usług, jesteśmy w stanie zaoferować wszystkie ogniwa łańcucha, takie jak dostawa naklejek, kodów kreskowych i paczek. W Yele Ofset Printing, przywiązujemy bardzo dużą wagę do badań i rozwoju, przy jednoczesnym wykonywaniu działalności w sposób przyjazny dla środowiska. Dlatego też, spełniamy wymagania norm TSE oraz standardów ISO9001, TS ISO / IEC 27001. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 2. GRAPHIC INVEST & CONSULT

  Belgia

  Verified by europages badge
 3. KG KLAUS PARADOWSKI MASCHINENHANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO.

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. OTINGO ETIKET

  Turcja

  Firma Otingo Etiket, założona w Stambule w 1988 roku, początkowo koncentrowała się na produkcji etykiet kartonowych i pudełek dla sektora tekstylnego. Otingo od tego czasu produkuje dla firm krajowych i zagranicznych. Pod koniec 2006 roku powstał nasz park maszynowy zwojów fleksograficznych i rozpoczęto produkcję opakowań samoprzylepnych / bezklejowych na rynku przemysłowym.. W ten sposób chcieliśmy produkować dla sektora farmaceutycznego, spożywczego, kosmetycznego i napojów. Od 2008 roku rozpoczęto prace przy produkcji pudełek offsetowych i opakowań dla przemysłu farmaceutycznego oraz spożywczego. Wraz z maszyną do cięcia kształtowego (wykrawanie metodą firmy Busch), którą wzbogaciliśmy nasz park w 2014 roku, rozpoczęła się produkcja wysokonakładowych bezklejowych etykiet dla branży napojów. Bieżące portfolio produkcyjne Otingo obejmuje pudełka kartonowe, prospekty, etykiety, samoprzylepne / nieprzylepne etykiety w rolkach, etykiety na napoje, etykiety na czasopisma. Naszym celem jest wytwarzanie najlepszych produktów w krótszym czasie i po bardziej konkurencyjnych cenach.

 5. D-M-I

  Francja

  D-M-I (Diffusion de Matériel et Imprimerie) Instalacja urządzeń obrotowych, uruchomienie, szkolenie w zakresie obsługi maszyn, konserwacja mechaniczna i elektryczna, handel maszynami używanymi dla drukarń, Konstruktor & Dystrybutor.Urządzenie do układania w stos, handel maszynami używanymi, badania i rozwój na życzenie klienta w zakresie specyficznych aplikacji dla maszyn drukarskich i opakowań.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AKIN PROMOSYON

  Turcja

 2. LABEL ETIKET GROUP

  Turcja

 3. SAKARYA GELISIM OFSET MATBAACILIK VE AMBALAJ

  Turcja

 4. VISTA LABEL

  Turcja

 5. NEMA BASIM YAYIN LTD STI.

  Turcja

 1. DEGISIM OFSET

  Turcja

 2. POSTERITY PRINTING

  Turcja

 3. FABRIK2BLOCS

  Francja

 4. EGE BASIM

  Turcja

 5. ETKIN MATBAACILIK VE KAGITCILIK SAN. TIC. LTD.STI.

  Turcja

 6. OFFSETDRUKKERIJ DE SONVILLE

  Belgia

 7. DÍLNA, SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

 8. ALIS MATBAACILIK OFSET AMBALAJ

  Turcja

 9. ERCIYES DAVETIYE

  Turcja

 10. OTTOMAN INVITATION ( OSMANLI DAVETIYECI )

  Turcja

 1. ORCHARD PRESS CHELTENHAM LTD

  Zjednoczone Królestwo

 2. NATALIS SPRL

  Belgia

 3. BURCU MATBAA

  Turcja

 4. POZITIF FORM MATBAACILIK AMBALAJ BASIM YAYIN SAN. LTD. STI.

  Turcja

 5. ASTHOR CREATIVE ADWORKS

  Turcja

 6. SARAY MATBAA

  Turcja

 7. KARACA PRINT & ADVERTISING SOLUTIONS

  Turcja

 8. EMRE PACKAGING AND LABEL

  Turcja

 9. COREP IMPRESSION

  Francja

 10. STAFFORD ENGINEERING SERVICES LTD

  Irlandia