• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • prasy drukarskie

Wyniki dla

Prasy drukarskie - Import eksport

 1. GRAPHIC INVEST & CONSULT

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma GRAPHIC INVEST & CONSULT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sitodruk - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Prasy drukarskie, Maszyny offsetowe, Druk i oprawa introligatorska - artykuły zaopatrzeniowe, Druk - artykuły zaopatrzeniowe, Oprawa introligatorska - artykuły zaopatrzeniowe, Sitodruk - artykuły zaopatrzeniowe, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Zamszowanie (flokowanie) materiałów - maszyny i urządzenia, i Poligrafia. Ma siedzibę w Pontillas, Belgia.

 2. KG KLAUS PARADOWSKI MASCHINENHANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KG KLAUS PARADOWSKI MASCHINENHANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Prasy drukarskie. Ma siedzibę w Henstedt-Ulzburg, Niemcy.

 3. OTINGO ETIKET

  Turcja

  Firma Otingo Etiket, założona w Stambule w 1988 roku, początkowo koncentrowała się na produkcji etykiet kartonowych i pudełek dla sektora tekstylnego. Otingo od tego czasu produkuje dla firm krajowych i zagranicznych. Pod koniec 2006 roku powstał nasz park maszynowy zwojów fleksograficznych i rozpoczęto produkcję opakowań samoprzylepnych / bezklejowych na rynku przemysłowym.. W ten sposób chcieliśmy produkować dla sektora farmaceutycznego, spożywczego, kosmetycznego i napojów. Od 2008 roku rozpoczęto prace przy produkcji pudełek offsetowych i opakowań dla przemysłu farmaceutycznego oraz spożywczego. Wraz z maszyną do cięcia kształtowego (wykrawanie metodą firmy Busch), którą wzbogaciliśmy nasz park w 2014 roku, rozpoczęła się produkcja wysokonakładowych bezklejowych etykiet dla branży napojów. Bieżące portfolio produkcyjne Otingo obejmuje pudełka kartonowe, prospekty, etykiety, samoprzylepne / nieprzylepne etykiety w rolkach, etykiety na napoje, etykiety na czasopisma. Naszym celem jest wytwarzanie najlepszych produktów w krótszym czasie i po bardziej konkurencyjnych cenach.

 4. AKIN PROMOSYON

  Turcja

  Firma AKIN PROMOSYON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły tekstylne - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Prasy drukarskie, Prasy drukarskie, opakowania, Promotional textile gifts, i leaflets - brochures - catalogues. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 5. SAKARYA GELISIM OFSET MATBAACILIK VE AMBALAJ

  Turcja

  Firma SAKARYA GELISIM OFSET MATBAACILIK VE AMBALAJ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prasy drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach skrzynie do pakowania, i katalogi - projektowanie. Ma siedzibę w Sakarya, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VISTA LABEL

  Turcja

  Firma VISTA LABEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prasy drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach etykiety w rolkach. Ma siedzibę w Istanbul-Avrupa, Turcja.

 2. DEGISIM OFSET

  Turcja

  Firma DEGISIM OFSET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prasy drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach druk offsetowy arkuszowy, paper and paperboard packaging, i okablowanie dla kolei. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. NEMA BASIM YAYIN LTD STI.

  Turcja

  Firma NEMA BASIM YAYIN LTD STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prasy drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach skrzynie do pakowania. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. POSTERITY PRINTING

  Turcja

  Firma POSTERITY PRINTING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prasa specjalistyczna - wydawnictwa. Jest również obecna w dziedzinach Prasy drukarskie, i Prasy drukarskie. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 5. C I F C I M U C E L L I T LTD

  Turcja

  Firma C I F C I M U C E L L I T LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prasy drukarskie. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. ERCIYES DAVETIYE

  Turcja

  Firma ERCIYES DAVETIYE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prasy drukarskie. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 2. BURCU MATBAA

  Turcja

  Firma BURCU MATBAA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prasy drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach katalogi - projektowanie. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. ASTHOR CREATIVE ADWORKS

  Turcja

  Firma ASTHOR CREATIVE ADWORKS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prasy drukarskie. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. DÍLNA, SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

  Firma DÍLNA, SPOL. S R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prasy drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach Druk wypukły i wklęsły, Poligrafia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Druk - artykuły zaopatrzeniowe, Druk wypukły i wklęsły, Poligrafia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, i Druk - artykuły zaopatrzeniowe. Ma siedzibę w Praha 9 , Republika Czeska.

 3. KARACA PRINT & ADVERTISING SOLUTIONS

  Turcja

  Firma KARACA PRINT & ADVERTISING SOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prasy drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach Sitodruk na wyrobach reklamowych, overprinting labels, etykiety do opakowań, i Sitodruk na wyrobach reklamowych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. EGE BASIM

  Turcja

  Firma EGE BASIM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prasy drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach druk offsetowy, drukowanie cyfrowe, postery - drukowanie, i projektowanie graficzne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. SARAY MATBAA

  Turcja

  Firma SARAY MATBAA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prasy drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach papier do drukarek, Notatniki w twardej oprawie, i druk offsetowy do opakowań. Ma siedzibę w Akyurt, Turcja.

 6. ETKIN MATBAACILIK VE KAGITCILIK SAN. TIC. LTD.STI.

  Turcja

  Firma ETKIN MATBAACILIK VE KAGITCILIK SAN. TIC. LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prasy drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach menu dla restauracji, maszyny i urządzenia dla hoteli, restauracji i lokali publicznych, naddruk na gorąco na papierze i kartonie, i skrzynie do pakowania. Ma siedzibę w Mugla, Turcja.

 7. GALAXYPACK MATBAA

  Turcja

  Firma GALAXYPACK MATBAA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prasy drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach Poligrafia, Opakowanie z papieru i kartonu, papier, karton i tektura, i Poligrafia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. POZITIF FORM MATBAACILIK AMBALAJ BASIM YAYIN SAN. LTD. STI.

  Turcja

  Firma POZITIF FORM MATBAACILIK AMBALAJ BASIM YAYIN SAN. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prasy drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach etykieta, i ogrodowe domki narzędziowe. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 1. OFFSETDRUKKERIJ DE SONVILLE

  Belgia

  Firma OFFSETDRUKKERIJ DE SONVILLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poligrafia. Jest również obecna w dziedzinach Druk offsetowy, Prasy drukarskie, Druk offsetowy, drukarnia, Prasy drukarskie, i prasy do druku cyfrowego. Ma siedzibę w Lovendegem, Belgia.

 2. ALIS MATBAACILIK OFSET AMBALAJ

  Turcja

  Firma ALIS MATBAACILIK OFSET AMBALAJ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prasy drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach drukowane podpory reklamowe i promocyjne. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. NATALIS SPRL

  Belgia

  Firma NATALIS SPRL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Prasy drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach Druk i oprawa introligatorska - artykuły zaopatrzeniowe, Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych, Druk i oprawa introligatorska - artykuły zaopatrzeniowe, Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych, bindownice automatyczne, i gilotyny do papieru ciągłego. Ma siedzibę w Grâce-Hollogne, Belgia.

 4. ORCHARD PRESS CHELTENHAM LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ORCHARD PRESS CHELTENHAM LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prasy drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach Druk litograficzny, i Druk litograficzny. Ma siedzibę w Tewkesbury, Zjednoczone Królestwo.

 5. OTTOMAN INVITATION ( OSMANLI DAVETIYECI )

  Turcja

  Firma OTTOMAN INVITATION ( OSMANLI DAVETIYECI ), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prasy drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach organizowanie ślubów. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. EDERTMA

  Turcja

  Firma EDERTMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prasy drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania, miseczki, Stretch wrap, Szklanki do napojów, i Opakowania. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. DENIZ CARD

  Turcja

  Firma DENIZ CARD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prasy drukarskie. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. ART ET CARACTERE

  Francja

  Firma ART ET CARACTERE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prasy drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach drukarnia, Graphic design, i projektowanie graficzne. Ma siedzibę w Lavaur, Francja.

 9. GRAPHISCHE OKKASIONEN KARAKUS E.K.

  Niemcy

  Firma GRAPHISCHE OKKASIONEN KARAKUS E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Prasy drukarskie, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Prasy drukarskie, i Oprawa introligatorska - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Wassenberg, Niemcy.

 10. OZMAT LABEL

  Turcja

  Firma OZMAT LABEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prasy drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach etykiety drukowane drukiem sitowym, etykietki drukowane, wyroby tekstylne, i Tkanina. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo