• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pralki- wirówki - pralnie przemysłowe

Wyniki dla

Pralki- wirówki - pralnie przemysłowe - Import eksport

 1. MA PETITE LAVERIE SARL INNOPRESS

  Francja

  Verified by europages badge

  Opracowaliśmy innowacyjną usługę pomagającą budować lojalność klientów dzięki własnemu kioskowi pralniczemu „Moja mała pralnia” („Ma Petite Laverie”), który spełni wszystkie potrzeby Twojej klienteli. Zaprojektowaliśmy ten kiosk tak, aby był praktyczny, szybki i bezpieczny, organizując wszystko tak, abyś mógł otrzymać swój kiosk pod klucz, gotowy do wykonania pierwszego prania. Dzięki „Ma Petite Laverie” możesz generować dodatkowe dochody 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, a samofinansowanie następuje szybko: przy zaledwie 2 cyklach dziennie na jedną maszynę, Twoja inwestycja zwróci się w ciągu 5 latach. Ponadto, w przeciwieństwie do innych biznesów, Twój dochód nie ucierpi od ewentualnych kryzysów społecznych lub zdrowotnych, nie będziesz musiał płacić żadnego czynszu ani opłat, dzięki autonomicznemu działaniu kiosku „Ma Petite Laverie". Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. MARINE LAUNDRY SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla profesjonalnych wymogów czyszczenia i prania na lądzie i na morzu. Jako niezależny sprzedawca oferujemy maszyny i części zamienne wszystkich znanych producentów i kombinujemy je dla uzyskania optymalnego wyniku. Naszym mocnym punktem jest konserwacja i dostawa części zamiennych do maszyn starszej generacji. W przypadku nowych instalacji oferujemy rozwiązania przyszłościowe, wydajne i przyjazne środowisku. Naszym celem jest optymalne wspieranie klientów na każdym etapie operacji czyszczenia - planowanie, wdrażanie, konserwacja i naprawa. Oferujemy również takie usługi jak: Optymalizacja operacji pralnia i czyszczenia pod względem ekonomicznym i ekologicznym. Planowanie i instalacja urządzeń pralniczych i czyszczących. Dostawa części zamiennych do starszych i aktualnych serii urządzeń wszystkich znanych producentów. Konserwacja i serwis maszyn czyszczących i pralniczych z ogólnoświatową obsługą techniczną.

 3. DIAMOND EUROPE

  Belgia

  Od 1985 roku Diamond® przyczynia się do rozwoju w sektorze profesjonalnego sprzętu kuchennego i chłodniczego; renoma i sukces odniesiony przez markę, wspierane przez nowoczesną oranizację, stawia firmę Diamond® Europe na liście TOP 5 dystrybutorów europejskich z obrotami rocznymi przekraczającymi 30 mln euro. W ostatnich latach dystrybucja produktów Diamond® wykroczyła poza granice Europy, rozszerzając się na rynki światowe. Jesteśmy obecni w ponad 30 krajach, posiadamy gęstą sieć 1200 sprzedawców - instalatorów łączących profesjonalizm, doświadczenie i kompetencje, de manière à proposer rozwiązania na miarę. Filozofia firmy Diamond® : ułatwić Ci pracę przy jednoczesnym ciągłym zwiększaniu produktywności, wszystko po mniejszych kosztach. Nasze wartości: poszanowanie klienta, poszanowanie współpradowników, poszanowanie środowiska naturalnego.

 4. FHU NIAGARA PRALNIA

  Polska

  Właścicielem poniższej strony www jest firma Niagara, która świadczy usługi w zakresie prania chemicznego oraz wodnego. Oferta mieści pranie odzieży, flag, ręczników, firan czy pokrowców na krzesła. Gwarantuje dobre usztywnienie serwetek, a także fachowe prasowanie. Przedsiębiorstwo jest specjalistą w naprawianiu oraz wypożyczaniu wycieraczek wejściowych. Z usług korzystają zarówno firmy, jak i osoby prywatne.

 5. G.B.M. ELETTROCHIMICA SRL

  Włochy

  Firma G.B.M. ELETTROCHIMICA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne, i Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne. Ma siedzibę w Savignano sul Rubicone, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TAHA TEKNIK INDUSTRIAL WASHING MACHINE PRODUCER

  Turcja

  Firma TAHA TEKNIK INDUSTRIAL WASHING MACHINE PRODUCER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Agregaty wodne wysokociśnieniowe, akcesoria i części zamienne, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Agregaty wodne wysokociśnieniowe, i konserwacja pomp próżniowych. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 2. ROBOT COUPE SNC

  Francja

  Firma ROBOT COUPE SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie kuchni dla gastronomii, Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe, Wyposażenie kuchni dla gastronomii, obieraczki jarzyn, strugarki dla kolektywów, i Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Vincennes, Francja.

 3. ECOADIGE

  Włochy

  Firma ECOADIGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Suszarki automatyczne do bielizny, Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe, suszarki do użytku handlowego, suszarki, Suszarki automatyczne do bielizny, i Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Mori, Włochy.

 4. LDL EQUIPMENT

  Belgia

  Firma LDL EQUIPMENT, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Wieże chłodnicze, deski do prasowania, i Wieże chłodnicze. Ma siedzibę w Deinze, Belgia.

 5. REPASS EXPRESS

  Luksemburg

  Firma REPASS EXPRESS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach pranie I PRASOWANIE, i do dyspozycji prealnia chemiczna. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

 1. ESKENS

  Belgia

  Firma ESKENS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Sieving machines. Ma siedzibę w Mechelen, Belgia.

 2. HAYIKAMA MAKINE

  Turcja

  Firma HAYIKAMA MAKINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 1. GÖSSLING TEXTILPFLEGETECHNIK, INHABER: PHILIPP SCHILLING

  Niemcy

  Firma GÖSSLING TEXTILPFLEGETECHNIK, INHABER: PHILIPP SCHILLING, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach pralnie chemiczne instalacje i maszyny, wyposażenie pralni, kotły parowe dla pralni i pralni chemicznych, i pralnia przemysłowa dla restauracji. Ma siedzibę w Sonnenstein, Niemcy.

 2. KRISTAL ENDUSTRIYEL MUTFAK ÇAMAS.MAK.PAZ.SAN.VE TIC.A.S.

  Turcja

  Firma KRISTAL ENDUSTRIYEL MUTFAK ÇAMAS.MAK.PAZ.SAN.VE TIC.A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach pralki do tekstyliów, kuchnie przemysłowe, zmywarki przemysłowe, i profesjonalne piece elektryczne do suszenia farb. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 3. VALE GROUP END.LTD.STI

  Turcja

  Firma VALE GROUP END.LTD.STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 4. SASSARO

  Francja

  Firma SASSARO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo, produkcja maszyn myjących, washing tunnels, i Kotlarstwo. Ma siedzibę w Surgères, Francja.

 5. TOLKAR-SMARTEX

  Turcja

  Firma TOLKAR-SMARTEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach pralki przemysłowe, maszyny dla pralni, i sprzęt dla pralni przemysłowych. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 6. ROTAJET SYSTEMS LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ROTAJET SYSTEMS LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach mycie kontenerów, i mycie części metalowych. Ma siedzibę w Wakefield, Zjednoczone Królestwo.

 7. AGA C.O.M. SRL

  Włochy

  Firma AGA C.O.M. SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Massa, Włochy.

 8. LA HIGIÉNICA LAVANDERÍA SL

  Hiszpania

  Firma LA HIGIÉNICA LAVANDERÍA SL, roku i działającą w sektorze Pralnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe, Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe, wynajem bielizny dla społeczności, wynajem bielizny dla restauracji, i WYNAJEM I pranie BIELIZNY DLA STRUKTUR UŻYTKU ZBIOROWEGO. Ma siedzibę w Mejorada Del Campo-Madrid, Hiszpania.

 1. ELEKTRO LORITZ GMBH

  Niemcy

  Firma ELEKTRO LORITZ GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, i Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Immenstadt, Niemcy.

 2. DIPL.-ING. ( FH ) ANNETTE KABLER -WW-VERSAND-

  Niemcy

  Firma DIPL.-ING. ( FH ) ANNETTE KABLER -WW-VERSAND-, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe, Wymienniki ciepła, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Prace budowlane wykończeniowe, Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe, Wymienniki ciepła, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Waldbrunn, Niemcy.

 3. SEITZ GMBH

  Niemcy

  Firma SEITZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, i Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Kriftel, Niemcy.

 4. SPEZIMA GMBH

  Niemcy

  Firma SPEZIMA GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, i Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Gerstungen, Niemcy.

 5. WEK WÄSCHEREIMASCHINEN UND ELEKTROANLAGEN KUNDENDIENST GMBH

  Niemcy

  Firma WEK WÄSCHEREIMASCHINEN UND ELEKTROANLAGEN KUNDENDIENST GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, i Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Hilden, Niemcy.

 6. DREHER GMBH

  Niemcy

  Firma DREHER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, i Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 7. HEINZ SEIDENPFENNIG DAMPFBUEGELANLAGENBAU GESELLSCHAFT MIT BESCHRAENKTER HAFTUNG

  Niemcy

  Firma HEINZ SEIDENPFENNIG DAMPFBUEGELANLAGENBAU GESELLSCHAFT MIT BESCHRAENKTER HAFTUNG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, i Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Bergheim, Niemcy.

 8. PATRICK STRICKERSCHMIDT

  Niemcy

  Firma PATRICK STRICKERSCHMIDT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, i Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Oberhausen, Niemcy.

 9. SCHULTHESS MASCHINEN AG

  Szwajcaria

  Firma SCHULTHESS MASCHINEN AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe, Prace budowlane wykończeniowe, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Ittigen, Szwajcaria.

 10. LOTHAR SCHULZ WÄSCHEREIMASCHINEN GMBH & CO. WARTUNG UND REPARATUR KG

  Niemcy

  Firma LOTHAR SCHULZ WÄSCHEREIMASCHINEN GMBH & CO. WARTUNG UND REPARATUR KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, i Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo