• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pralki- wirówki - pralnie przemysłowe

Wyniki dla

Pralki- wirówki - pralnie przemysłowe - Import eksport

 1. MA PETITE LAVERIE SARL INNOPRESS

  Francja

  Opracowaliśmy innowacyjną usługę pomagającą budować lojalność klientów dzięki własnemu kioskowi pralniczemu „Moja mała pralnia” („Ma Petite Laverie”), który spełni wszystkie potrzeby Twojej klienteli. Zaprojektowaliśmy ten kiosk tak, aby był praktyczny, szybki i bezpieczny, organizując wszystko tak, abyś mógł otrzymać swój kiosk pod klucz, gotowy do wykonania pierwszego prania. Dzięki „Ma Petite Laverie” możesz generować dodatkowe dochody 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, a samofinansowanie następuje szybko: przy zaledwie 2 cyklach dziennie na jedną maszynę, Twoja inwestycja zwróci się w ciągu 5 latach. Ponadto, w przeciwieństwie do innych biznesów, Twój dochód nie ucierpi od ewentualnych kryzysów społecznych lub zdrowotnych, nie będziesz musiał płacić żadnego czynszu ani opłat, dzięki autonomicznemu działaniu kiosku „Ma Petite Laverie". Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. MARINE LAUNDRY SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla profesjonalnych wymogów czyszczenia i prania na lądzie i na morzu. Jako niezależny sprzedawca oferujemy maszyny i części zamienne wszystkich znanych producentów i kombinujemy je dla uzyskania optymalnego wyniku. Naszym mocnym punktem jest konserwacja i dostawa części zamiennych do maszyn starszej generacji. W przypadku nowych instalacji oferujemy rozwiązania przyszłościowe, wydajne i przyjazne środowisku. Naszym celem jest optymalne wspieranie klientów na każdym etapie operacji czyszczenia - planowanie, wdrażanie, konserwacja i naprawa. Oferujemy również takie usługi jak: Optymalizacja operacji pralnia i czyszczenia pod względem ekonomicznym i ekologicznym. Planowanie i instalacja urządzeń pralniczych i czyszczących. Dostawa części zamiennych do starszych i aktualnych serii urządzeń wszystkich znanych producentów. Konserwacja i serwis maszyn czyszczących i pralniczych z ogólnoświatową obsługą techniczną.

 3. DIAMOND EUROPE

  Belgia

  Od 1985 roku Diamond® przyczynia się do rozwoju w sektorze profesjonalnego sprzętu kuchennego i chłodniczego; renoma i sukces odniesiony przez markę, wspierane przez nowoczesną oranizację, stawia firmę Diamond® Europe na liście TOP 5 dystrybutorów europejskich z obrotami rocznymi przekraczającymi 30 mln euro. W ostatnich latach dystrybucja produktów Diamond® wykroczyła poza granice Europy, rozszerzając się na rynki światowe. Jesteśmy obecni w ponad 30 krajach, posiadamy gęstą sieć 1200 sprzedawców - instalatorów łączących profesjonalizm, doświadczenie i kompetencje, de manière à proposer rozwiązania na miarę. Filozofia firmy Diamond® : ułatwić Ci pracę przy jednoczesnym ciągłym zwiększaniu produktywności, wszystko po mniejszych kosztach. Nasze wartości: poszanowanie klienta, poszanowanie współpradowników, poszanowanie środowiska naturalnego.

 4. G.B.M. ELETTROCHIMICA SRL

  Włochy

 5. TAHA TEKNIK INDUSTRIAL WASHING MACHINE PRODUCER

  Turcja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GÖSSLING TEXTILPFLEGETECHNIK, INHABER: PHILIPP SCHILLING

  Niemcy

 2. ECOADIGE

  Włochy

 3. AGA C.O.M. SRL

  Włochy

 4. HAYIKAMA MAKINE

  Turcja

 5. LA HIGIÉNICA LAVANDERÍA SL

  Hiszpania

 1. SASSARO

  Francja

 2. VALE GROUP END.LTD.STI

  Turcja

 1. REPASS EXPRESS

  Luksemburg

 2. TOLKAR-SMARTEX

  Turcja

 3. ESKENS

  Belgia

 4. ROTAJET SYSTEMS LTD.

  Zjednoczone Królestwo

 5. KRISTAL ENDUSTRIYEL MUTFAK ÇAMAS.MAK.PAZ.SAN.VE TIC.A.S.

  Turcja

 6. HGI RETE TECNICI ITALIA

  Włochy

 7. LDL EQUIPMENT

  Belgia

 8. WSP SYSTEMS GMBH

  Niemcy

 1. EUROGOLD SERVICE ZUMBÜHL & CO. HANDELSAGENTUR

  Szwajcaria

 2. HEINZ BESSER WÄSCHEREIMASCHINEN INH. CHRISTIAN BESSER

  Niemcy

 3. EFAMEINSA S.A.

  Peru

 4. DUGAR SISTEMAS DE LIMPIEZA DE ALTA PRESIÓN S.L.

  Hiszpania

 5. NUOVASARA SRL

  Włochy

 6. FOR.LAV. SARDEGNA SNC

  Włochy

 7. CEA GROUP S.R.L.

  Włochy

 8. BLANCHISSERIE ALGERIE

  Algieria

 9. UNIBEL

  Belgia

 10. SHANGHAI FLYING FISH MACHINERY MANUFACTURING CO.,LTD

  Chiny

Filtry

Wyniki dla

Pralki- wirówki - pralnie przemysłowe - Import eksport

Liczba wyników

231 przedsiębiorstwa