• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pręty z metali kolorowych

Wyniki dla

Pręty z metali kolorowych - Import eksport

 1. ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Blacha walcowana z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Pręty z metali kolorowych, Blachy - rury, Rury z metali kolorowych, Pręty z metali kolorowych, nickel alloys bars, nickel alloys, Blachy - rury, Rury z metali kolorowych, i metalurgia. Ma siedzibę w Amblainville, Francja.

 2. BIBUS METALS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BIBUS METALS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pręty z metali kolorowych. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 3. GUNDA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GUNDA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pręty z metali kolorowych. Ma siedzibę w Kempen, Niemcy.

 4. HPULCAS GMBH

  Niemcy

  Firma HPULCAS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pręty z metali kolorowych. Ma siedzibę w Freiberg, Niemcy.

 5. ACALIN

  Belgia

  Firma ACALIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Rury z metali kolorowych, Stal nierdzewna, Pręty z metali kolorowych, Blacha i taśma z metali kolorowych, Rury z metali kolorowych, Stal nierdzewna, Pręty z metali kolorowych, i Blacha i taśma z metali kolorowych. Ma siedzibę w Ans, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MCP

  Francja

  Firma MCP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Pręty z metali kolorowych, Okiennice, Pręty z metali kolorowych, okna, krata, drzwi i bramy automatyczne, i Okiennice. Ma siedzibę w Pavilly, Francja.

 2. KAPLAN PIRINC

  Turcja

  Firma KAPLAN PIRINC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pręty z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach pręty mosiężny, brass profiles, pręty wytłaczane i ciągnione, i części wytłaczane półwykończone. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. GSE TECHNOLOGY

  Holandia

  Firma GSE TECHNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pręty z metali kolorowych. Ma siedzibę w Deurne, Holandia.

 4. MATUTE, S.A.

  Hiszpania

  Firma MATUTE, S.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pręty z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Drut miedziany. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 5. MSS PRODUCTS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MSS PRODUCTS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pręty z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Elementy, podzespoły i systemy do techniki laserowej, akcesoria do baterii, i bus bar. Ma siedzibę w Tyldesley, Zjednoczone Królestwo.

 1. TITANIUM ENGINEERS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TITANIUM ENGINEERS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pręty z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Titanium bars, i tytan i stopy. Ma siedzibę w Coleshill, Zjednoczone Królestwo.

 2. C ENGINEERING

  Niemcy

  Firma C ENGINEERING, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Pręty z metali kolorowych. Ma siedzibę w Nuernberg, Niemcy.

 1. RAPID METAL SOURCING COMPANY

  Indie

  Firma RAPID METAL SOURCING COMPANY, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Pręty z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach druty mosiężne. Ma siedzibę w Mumbai, Indie.

 2. COMPTOIR DE PROFILE ET QUINCAILLERIE

  Maroko

  Firma COMPTOIR DE PROFILE ET QUINCAILLERIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pręty z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Sliding doors accessories. Ma siedzibę w Casablanca, Maroko.

 3. S & T CARBIDE INDUSTRIAL CO., LTD

  Chiny

  Firma S & T CARBIDE INDUSTRIAL CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pręty z metali kolorowych. Ma siedzibę w Zhuzhou, Chiny.

 4. POLINOB - METAIS NÃO FERROSOS E PLÁSTICOS DE ENGENHARIA

  Brazylia

  Firma POLINOB - METAIS NÃO FERROSOS E PLÁSTICOS DE ENGENHARIA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pręty z metali kolorowych. Ma siedzibę w Paulinia, Brazylia.

 5. ALLCAR SERVICE S.R.L.

  Włochy

  Firma ALLCAR SERVICE S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowniki z metali kolorowych, Pręty z metali kolorowych, Kształtowniki z metali kolorowych, i Pręty z metali kolorowych. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 6. IORE

  Włochy

  Firma IORE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowniki z metali kolorowych, Pręty z metali kolorowych, Kształtowniki z metali kolorowych, i Pręty z metali kolorowych. Ma siedzibę w Leno, Włochy.

 7. ALUMEN.COM S.R.L.

  Włochy

  Firma ALUMEN.COM S.R.L., roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowniki z metali kolorowych, Pręty z metali kolorowych, Kształtowniki z metali kolorowych, i Pręty z metali kolorowych. Ma siedzibę w Aprilia, Włochy.

 8. LAMBERT S.R.L.

  Włochy

  Firma LAMBERT S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowniki z metali kolorowych, Pręty z metali kolorowych, Kształtowniki z metali kolorowych, i Pręty z metali kolorowych. Ma siedzibę w Nova Milanese, Włochy.

 1. BIMO

  Polska

  Firma BIMO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pręty z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach molibden, i tytan. Ma siedzibę w Wroclaw, Polska.

 2. COSMO TITANIUM CO., LTD.

  Chiny

  Firma COSMO TITANIUM CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pręty z metali kolorowych. Ma siedzibę w Suzhou, Chiny.

 3. CINIGLIO´S TRADING & INVESTMENT GROUP S.A.

  Panama

  Firma CINIGLIO´S TRADING & INVESTMENT GROUP S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pręty z metali kolorowych. Ma siedzibę w Panama, Panama.

 4. ZHUZHOU MEETYOU CEMENTED CARBIDE CO., LTD.

  Chiny

  Firma ZHUZHOU MEETYOU CEMENTED CARBIDE CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pręty z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach węglik wolframu. Ma siedzibę w Zhuzhou, Chiny.

 5. ALUMEC S.R.L.

  Włochy

  Firma ALUMEC S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowniki z metali kolorowych, Pręty z metali kolorowych, Kształtowniki z metali kolorowych, i Pręty z metali kolorowych. Ma siedzibę w Rudiano, Włochy.

 6. YSTI TITANIUM INDUSTRIAL CO.,LTD.

  Chiny

  Firma YSTI TITANIUM INDUSTRIAL CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pręty z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach stop tytanowy. Ma siedzibę w baoji, Chiny.

 7. PETRINO GEOM.GERARDO

  Włochy

  Firma PETRINO GEOM.GERARDO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowniki z metali kolorowych, Pręty z metali kolorowych, Kształtowniki z metali kolorowych, i Pręty z metali kolorowych. Ma siedzibę w Potenza, Włochy.

 8. IMET S.P.A.

  Włochy

  Firma IMET S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowniki z metali kolorowych, Pręty z metali kolorowych, Kształtowniki z metali kolorowych, i Pręty z metali kolorowych. Ma siedzibę w Serravalle Scrivia, Włochy.

 9. ALU - PRO S.R.L.

  Włochy

  Firma ALU - PRO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowniki z metali kolorowych, Pręty z metali kolorowych, Kształtowniki z metali kolorowych, i Pręty z metali kolorowych. Ma siedzibę w Noale, Włochy.

 10. PROFILALLUMINIO DI RIZZO SALVATORE

  Włochy

  Firma PROFILALLUMINIO DI RIZZO SALVATORE, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowniki z metali kolorowych, Pręty z metali kolorowych, Kształtowniki z metali kolorowych, i Pręty z metali kolorowych. Ma siedzibę w Castiglione Cosentino, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Pręty z metali kolorowych - Import eksport

Liczba wyników

2129 Przedsiębiorstwa