• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pręty gwintowane

Wyniki dla

Pręty gwintowane - Import eksport

 1. CODIPRO (GROUPE ALIPA)

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  Specjalista europejski wysokiej klasy, przedsiębiorstwo Codipro produkuje ucha do podnoszenia bardzo wysokiej jakości, mogące udźwignąć bardzo ciężkie ładunki. Wszystkie ucha Codipro mają połączenia przegubowe i umożliwiają rotacje przy obciążeniu. CODIPRO oferuje bardzo szeroką gamę uch do podnoszenia i jest w stanie wykonać ucha do podnoszenia na specjalne zamówienie w bardzo krótkich terminach.

 2. SCHÄFER + PETERS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Schäfer + Peters to Twój partner w zakresie nierdzewnych i kwasoodpornych elementów łączących, DIN i elementów znormalizowanych, takich jak m. in. wkręty do drewna, śruby metryczne, wkręty do blachy, podkładki, nakrętki lub inne produkty np. mocowania do dużych obciążeń, śruby zabezpieczające i mocowania solarne, a także części specjalne i według rysunku – wszystkie w różnych wersjach. Utrzymujemy trwały kontakt z naszymi klientami. Pomaga nam w tym asortyment około 32.000 różnych artykułów dostępnych w magazynie, ponad 200 zaangażowanych i wykwalifikowanych pracowników oraz nowoczesny system zarządzania jakością. W naszym sklepie internetowym znajdują się wszystkie pozycje magazynowe, takie jak różne śruby ze stali nierdzewnej, nakrętki ze stali nierdzewnej, podkładki ze stali nierdzewnej, bolce ze stali nierdzewnej, linki ze stali nierdzewnej, łańcuchy ze stali nierdzewnej, sworznie ze stali nierdzewnej i wiele innych elementów łączących ze stali nierdzewnej. Aby uzyskać dostęp do sklepu internetowego S+P, skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży.

 3. SCHRAUBEN UND DRAHT UNION GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 60 lat jesteśmy średniej wielkości hurtownią elementów łączących. W oparciu o nowoczesną infrastrukturę informatyczną zaopatrujemy w nasze specjalne asortymenty przemysł chemiczny, branżę konstrukcji stalowych, górnictwo odkrywkowe, branże budowy tuneli i wydobywczą, budowy maszyn i urządzeń, a także transport kolejowy i przemysł motoryzacyjny. Nasz asortyment produktów obejmuje ponad 50.000 standardowych elementów łączących. Jednak standardy nie zawsze mogą spełnić wszystkie wymagania, dlatego w uzupełnieniu naszej oferty, na zamówienie wykonujemy produkty oparte na rysunkach klientów i naszych własnych innowacjach. Naszą specjalnością są magnetyczne systemy blokujące oraz rygle bezpieczeństwa SDU. Nowoczesne magazyny i metody kopletacji zamówień zapewniają, że nasze produkty docierają szybko na miejsce przeznaczenia i są gotowe do łatwego użytku. Spełniamy wysokie wymagania naszych klientów i rynku poprzez certyfikacje w zakresie jakości, środowiska i bezpieczeństwa pracy.

 4. PIRPED INTERNATIONAL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma PIRPED INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pręty gwintowane, Opaski rurowe, Nity, produkty kute, Pręty gwintowane, Opaski rurowe, kołnierze ze stali nierdzewnej, Akcesoria przewody rurowe, i Nity. Ma siedzibę w Chatou, Francja.

 5. JUNASPIN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JUNASPIN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pręty gwintowane. Ma siedzibę w Pfinztal, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ACTON S.A.

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ACTON S.A., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Części nadwodne kadłubów jachtów i łodzi, Nakrętki do śrub, Pręty gwintowane, Śruby i nakrętki, wkręty do drewna, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, śruby i nakrętki ze stali nierdzewnej, i Części nadwodne kadłubów jachtów i łodzi. Ma siedzibę w L' Horme, Francja.

 2. MÄDLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MÄDLER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła zębate. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęgła, Pręty gwintowane, koła zębate do pasów zębatych, zębatki, pierścienie, przekładnie kątowe, Sprzęgła, pasy zębate, i głowice z przegubem kulistym. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 3. NEFF GEWINDETRIEBE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NEFF GEWINDETRIEBE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pręty gwintowane. Ma siedzibę w Weil Im Schönbuch, Niemcy.

 4. ASSOCIATED NORM+DREH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ASSOCIATED NORM+DREH GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Resory sprężynowe. Jest również obecna w dziedzinach Śruby, Śruby specjalne na zlecenie, Pręty gwintowane, Śruby, Śruby specjalne na zlecenie, nakrętki, Pręty gwintowane, Części obrabiane CNC, i Części obrabiane wielopinowe. Ma siedzibę w Velbert, Niemcy.

 5. KAISER SPEZIALARTIKEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KAISER SPEZIALARTIKEL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pręty gwintowane. Ma siedzibę w Arnsberg, Niemcy.

 1. ERNST THOMAS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ERNST THOMAS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Ściągi i kotwie ustalające, Pręty gwintowane, Nakrętki do śrub, Śruby, Ściągi i kotwie ustalające, Pręty gwintowane, Nakrętki do śrub, Śruby, i części gwintowane. Ma siedzibę w Hemer, Niemcy.

 2. BENE INOX - VISSERIE & BOULONNERIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BENE INOX - VISSERIE & BOULONNERIE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Kołki i sworznie ustalające, Pręty gwintowane, Nakrętki do śrub, Części nadwodne kadłubów jachtów i łodzi, śruby do metalu, Śruby do drewna, śruba do blachy, i Śruby ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Saint Priest, Francja.

 1. 4FASTENING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma 4FASTENING GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pręty gwintowane. Jest również obecna w dziedzinach pierścienie. Ma siedzibę w Pohlheim, Niemcy.

 2. HANS-PETER SCHARWATH E. K. INH. OLIVER MÜNCH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HANS-PETER SCHARWATH E. K. INH. OLIVER MÜNCH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pręty gwintowane. Ma siedzibę w Lüdenscheid, Niemcy.

 3. HENSEN GMBH

  Niemcy

  Firma założona ponad 40 lat temu i przekstałcona w 1986 w Hensen GmbH jest dzisiaj wiodącym producentem wysokiej jakości produktów w dziedzinie technologii toczenia i gwintowania. Początkowo znana w regionie, dzisiaj liczy ponad 2000 klientów w Niemczech, Europie i innych krajach, którym zapewnia dostawy z Mönchengladbach. W naszym własnym zakładzie o powierzchni ok. 25000 m2 ciągle zwiększamy asortyment produktów poprzez wyrób precyzyjnych części toczonych oraz części toczonych i gwintowanych według DIN, rysunku lub wzoru. Aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku, przywiązujemy dużą wagę do nowoczesnych maszyn i dobrze wyszkolonych, wykwalifikowanych pracowników. Poddawanie naszych produktów stałej kontroli jakości i kontroli końcowej bezpośrednio w zakładzie gwarantuje naszym klientom wysoki standard jakości. HENSEN GmbH uznaje, że także w przyszłości produkty najwyższej jakości “Made in Germany” zawsze będą budzić i wzmacniać zaufanie naszych klientów.

 4. LAMINADOS ASENSIO SL

  Hiszpania

  Firma Laminados Asensio, S.L., założona w 1994 r., specjalizuje się w produkcji śrub mocujących dla budownictwa, śrub prostych lub wygiętych oraz prętów gwintowanych o średnicy od 6 do 120 milimetrów. Fabryka zajmuje obszar 15 000 m², z czego budynki zajmują 3 000 m². Fabryka jest nową budowlą, wyposażoną w najnowocześniejsze i najbardziej wydajne systemy produkcyjne obsługiwane przez naszych dwudziestu pięciu wysoko wykwalifikowanych pracowników: elementy, które gwarantują Państwu szybką dostawę i sprzęt doskonałej jakości.

 5. GTM (LA GTM FRANCE)

  Niemcy

  GTM France jest specjalistą w zakresie indukcyjnej obróbki cieplnej prętów i rur stalowych, posiadającym własne urządzenia do obróbki, np. linie do obierania do produkcji stali jasnej. Zakres wymiarów: długości do 15 m. Średnica 10 mm-354 mm. Oferujemy również takie usługi jak: konwencjonalna obróbka cieplna w piecach gazowych, wyżarzanie, odprężanie, wyżarzanie GKZ oraz prostowanie, nacinanie gwintów, walcowanie gwintów, kucie, piłowanie, rozmagnesowywanie. Opracowujemy indywidualne rozwiązania i dostosowujemy się do wymagań klienta w zakresie wartości mechanicznych i czasu realizacji zamówienia. Innym oddziałem La GTM France jest podmarka Filtaro, która oferuje systemy kotwiące, takie jak pręty gwintowane, kotwy i pręty sprężane. Wszystkie produkty mogą być produkowane w długościach do 16 metrów i średnicach od 10 mm do 354 mm. Dzięki ponad 25 latom badań i doświadczeniu w dziedzinie inżynierii lądowej, GTM France jest dostawcą znanym na całym świecie.

 6. DAVREUX NOIZET

  Francja

  Firma DAVREUX NOIZET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Haki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Ściągi i kotwie ustalające, Pręty gwintowane, kołnierze stalowe, Ściągi i kotwie ustalające, hose fastening collars, i Pręty gwintowane. Ma siedzibę w Thilay, Francja.

 7. IAV DREHTEILE GMBH

  Niemcy

  Firma IAV DREHTEILE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pręty gwintowane. Jest również obecna w dziedzinach Części obrabiane CNC, trzpienie gwintowane, i Czyszczenie części. Ma siedzibę w Iserlohn, Niemcy.

 8. INTENFA GROUP LIMITED COMPANY

  Turcja

  Firma INTENFA GROUP LIMITED COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Jest również obecna w dziedzinach Pręty gwintowane, Hexagonal nuts, śruby bez łbów, wkręty samogwintujące, i Pręty gwintowane. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 1. EWG EDELSTAHLSCHRAUBENFABRIK WINTERBERG GMBH

  Niemcy

  Firma EWG EDELSTAHLSCHRAUBENFABRIK WINTERBERG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pręty gwintowane. Jest również obecna w dziedzinach Śruby, kotwy gwintowane, Śruby ze stali szlachetnej, pierścienie, i Śruby. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 2. INOX BOUTS FILETES (IBF)

  Francja

  Firma INOX BOUTS FILETES (IBF), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pręty gwintowane. Jest również obecna w dziedzinach Śruby i nakrętki, Śruby i nakrętki, kołki gwintowane, kije, i zaczepy metalowe mocujące. Ma siedzibę w Belley, Francja.

 3. NSG CELIK

  Turcja

  Firma NSG CELIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Pręty gwintowane, Nakrętki do śrub, stemple, Pręty gwintowane, i Nakrętki do śrub. Ma siedzibę w Seyhan/adana, Turcja.

 4. GROW TRADE FASTENER

  Turcja

  Firma GROW TRADE FASTENER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pręty gwintowane. Jest również obecna w dziedzinach valves and couplings. Ma siedzibę w Mugla, Turcja.

 5. NOLOT SAS

  Francja

  Firma NOLOT SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Gwintowanie stali i metali, Pręty gwintowane, Gwintowanie stali i metali, maszyny do produkcji i obróbki siatek, śrub, śrub z nakrętkami, nakrętek i nitów, i Pręty gwintowane. Ma siedzibę w Etang-Sur-Arroux, Francja.

 6. LENZ STAHLHANDEL GMBH

  Niemcy

  Firma LENZ STAHLHANDEL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Pręty gwintowane, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Stal konstrukcyjna, Pręty gwintowane, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Stal konstrukcyjna, i rolled steel traders. Ma siedzibę w Vogelsdorf, Niemcy.

 7. CERGY-VIS

  Francja

  Firma CERGY-VIS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Jest również obecna w dziedzinach Pręty gwintowane, Nity, screws, Pręty gwintowane, podkładki, i Nity. Ma siedzibę w Saint-Ouen L'aumone, Francja.

 8. COMMERCIAL FASTENERS SRL

  Włochy

  Firma COMMERCIAL FASTENERS SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pręty gwintowane. Jest również obecna w dziedzinach Śruby i nakrętki, Śruby specjalne na zlecenie, śruby, stal nierdzewna, Śruby i nakrętki, i Śruby specjalne na zlecenie. Ma siedzibę w Ostra Vetere (fraz. Pongelli), Włochy.

 9. ISG-SCHÄFER GMBH

  Niemcy

  Firma ISG-SCHÄFER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pręty gwintowane. Ma siedzibę w Ratingen, Niemcy.

 10. LAURENT FIXATION

  Francja

  Firma LAURENT FIXATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ściągi i kotwie ustalające. Jest również obecna w dziedzinach Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, Kołki i sworznie ustalające, Pręty gwintowane, Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, Kołki i sworznie ustalające, Pręty gwintowane, i drobne wyroby metalowe. Ma siedzibę w Thilay, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo