• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pręty gwintowane

Wyniki dla

Pręty gwintowane - Import eksport

 1. KALELILER CIVATA SAN VE TIC A.S / FASTENERS

  Turcja

  Założone w 1995 roku, przedsiębiorstwo KALELILER FASTENERS jest wiodącym producentem stalowych elementów złącznych, mieszczącym się w Ankarze, Turcja. Dostarczamy produkty wysokiej jakości i stajemy się preferowanym, światowym dostawcą elementów złącznych. Dysponując zakładem produkcyjnym o powierzchni 14, 000 m2, w tym 10, 000 m2 pod dachem w Ankarze/Saray, łączymy naszą bogatą spuściznę z podejściem ukierunkowanym na klienta. W KALELILER FASTENERS, najważniejsze jest zadowolenie klienta. Osiągamy doskonałe wyniki w produkcji śrub, śrub dwustronnych, śrub kotwiących i nakrętek, stosując metody kucia na gorąco i formowania na zimno. Nasza ekspertyza rozciąga się po różnego typu stalowe elementy złączne, oferując powłoki elektro-ocynkowane i ocynkowane ogniowo. Ponadto, specjalizujemu się w powlekaniu geomet i cynkowo-niklowym, koncentrując się na produkcji śrub na wielką skalę, a także specjalnych elementów złącznych metodą kucia na gorąco. Zaspokajamy potrzeby wielu branż przemysłowych, takich jak energetyczna, budowlana, części przemysłowych, konstrukcji stalowych, budowy lotnisk, rafineryjna i przemysłu maszynowego. Nasze zaawansowane maszyny i urządzenia umożliwiają efektywną produkcję wysokiej jakości elementów, zgodnie z życzeniami klienta. Nasz potencjał obejmuje cięcie automatyczne, kucie na gorąco, formowanie na zimno, obróbkę skrawaniem, walcowanie gwintów, obróbkę cieplną, powlekanie i kontrolę jakości. Pod znakiem KLR, dostarczamy śruby i wkręty o średnicy od M 12 do M 80, pręty gwintowane oraz śruby dwustronne od M 8 do M 220 mm, a także nakrętki o długości od M 20 to M 80. Oferujemy także śruby kotwiące, śruby typu U i J. Ponadto, utrzymujemy duże zapasy różnych elementów złącznych. Skontakuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. CODIPRO (GROUPE ALIPA)

  Luksemburg

  Specjalista europejski wysokiej klasy, przedsiębiorstwo Codipro produkuje ucha do podnoszenia bardzo wysokiej jakości, mogące udźwignąć bardzo ciężkie ładunki. Wszystkie ucha Codipro mają połączenia przegubowe i umożliwiają rotacje przy obciążeniu. CODIPRO oferuje bardzo szeroką gamę uch do podnoszenia i jest w stanie wykonać ucha do podnoszenia na specjalne zamówienie w bardzo krótkich terminach.

 3. SCHRAUBEN UND DRAHT UNION GMBH & CO KG

  Niemcy

  Od ponad 60 lat jesteśmy średniej wielkości hurtownią elementów łączących. W oparciu o nowoczesną infrastrukturę informatyczną zaopatrujemy w nasze specjalne asortymenty przemysł chemiczny, branżę konstrukcji stalowych, górnictwo odkrywkowe, branże budowy tuneli i wydobywczą, budowy maszyn i urządzeń, a także transport kolejowy i przemysł motoryzacyjny. Nasz asortyment produktów obejmuje ponad 50.000 standardowych elementów łączących. Jednak standardy nie zawsze mogą spełnić wszystkie wymagania, dlatego w uzupełnieniu naszej oferty, na zamówienie wykonujemy produkty oparte na rysunkach klientów i naszych własnych innowacjach. Naszą specjalnością są magnetyczne systemy blokujące oraz rygle bezpieczeństwa SDU. Nowoczesne magazyny i metody kopletacji zamówień zapewniają, że nasze produkty docierają szybko na miejsce przeznaczenia i są gotowe do łatwego użytku. Spełniamy wysokie wymagania naszych klientów i rynku poprzez certyfikacje w zakresie jakości, środowiska i bezpieczeństwa pracy.

 4. SCHÄFER + PETERS GMBH

  Niemcy

  Firma Schäfer + Peters to Twój partner w zakresie nierdzewnych i kwasoodpornych elementów łączących, DIN i elementów znormalizowanych, takich jak m. in. wkręty do drewna, śruby metryczne, wkręty do blachy, podkładki, nakrętki lub inne produkty np. mocowania do dużych obciążeń, śruby zabezpieczające i mocowania solarne, a także części specjalne i według rysunku – wszystkie w różnych wersjach. Utrzymujemy trwały kontakt z naszymi klientami. Pomaga nam w tym asortyment około 32.000 różnych artykułów dostępnych w magazynie, ponad 200 zaangażowanych i wykwalifikowanych pracowników oraz nowoczesny system zarządzania jakością. W naszym sklepie internetowym znajdują się wszystkie pozycje magazynowe, takie jak różne śruby ze stali nierdzewnej, nakrętki ze stali nierdzewnej, podkładki ze stali nierdzewnej, bolce ze stali nierdzewnej, linki ze stali nierdzewnej, łańcuchy ze stali nierdzewnej, sworznie ze stali nierdzewnej i wiele innych elementów łączących ze stali nierdzewnej. Aby uzyskać dostęp do sklepu internetowego S+P, skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży.

 5. PIRPED INTERNATIONAL

  Francja

  Firma PIRPED INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pręty gwintowane, Opaski rurowe, Nity, produkty kute, Pręty gwintowane, Opaski rurowe, kołnierze ze stali nierdzewnej, Akcesoria przewody rurowe, i Nity. Ma siedzibę w Chatou, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. JUNASPIN GMBH

  Niemcy

  Firma JUNASPIN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pręty gwintowane. Ma siedzibę w Pfinztal, Niemcy.

 2. MÄDLER GMBH

  Niemcy

  Firma MÄDLER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła zębate. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęgła, Pręty gwintowane, koła zębate do pasów zębatych, zębatki, pierścienie, przekładnie kątowe, Sprzęgła, pasy zębate, i głowice z przegubem kulistym. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 3. ACTON S.A.

  Francja

  Firma ACTON S.A., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Części nadwodne kadłubów jachtów i łodzi, Nakrętki do śrub, Pręty gwintowane, Śruby i nakrętki, wkręty do drewna, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, śruby i nakrętki ze stali nierdzewnej, i Części nadwodne kadłubów jachtów i łodzi. Ma siedzibę w L' Horme, Francja.

 4. NEFF GEWINDETRIEBE GMBH

  Niemcy

  Firma NEFF GEWINDETRIEBE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pręty gwintowane. Ma siedzibę w Weil Im Schönbuch, Niemcy.

 5. ASSOCIATED NORM+DREH GMBH

  Niemcy

  Firma ASSOCIATED NORM+DREH GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Resory sprężynowe. Jest również obecna w dziedzinach Śruby, Śruby specjalne na zlecenie, Pręty gwintowane, Śruby, Śruby specjalne na zlecenie, nakrętki, Pręty gwintowane, Części obrabiane CNC, i Części obrabiane wielopinowe. Ma siedzibę w Velbert, Niemcy.

 1. EWG EDELSTAHLSCHRAUBENFABRIK WINTERBERG GMBH

  Niemcy

  Firma EWG EDELSTAHLSCHRAUBENFABRIK WINTERBERG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pręty gwintowane. Jest również obecna w dziedzinach Śruby, kotwy gwintowane, Śruby ze stali szlachetnej, pierścienie, i Śruby. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 2. ERNST THOMAS GMBH

  Niemcy

  Firma ERNST THOMAS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Ściągi i kotwie ustalające, Pręty gwintowane, Nakrętki do śrub, Śruby, Ściągi i kotwie ustalające, Pręty gwintowane, Nakrętki do śrub, Śruby, i części gwintowane. Ma siedzibę w Hemer, Niemcy.

 1. KAISER SPEZIALARTIKEL GMBH

  Niemcy

  Firma KAISER SPEZIALARTIKEL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pręty gwintowane. Ma siedzibę w Arnsberg, Niemcy.

 2. BENE INOX - VISSERIE & BOULONNERIE

  Francja

  Firma BENE INOX - VISSERIE & BOULONNERIE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Kołki i sworznie ustalające, Pręty gwintowane, Nakrętki do śrub, Części nadwodne kadłubów jachtów i łodzi, śruby do metalu, Śruby do drewna, śruba do blachy, i Śruby ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Saint Priest, Francja.

 3. HANS-PETER SCHARWATH E. K. INH. OLIVER MÜNCH

  Niemcy

  Firma HANS-PETER SCHARWATH E. K. INH. OLIVER MÜNCH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pręty gwintowane. Ma siedzibę w Lüdenscheid, Niemcy.

 4. 4FASTENING GMBH

  Niemcy

  Firma 4FASTENING GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pręty gwintowane. Jest również obecna w dziedzinach pierścienie. Ma siedzibę w Pohlheim, Niemcy.

 5. LAMINADOS ASENSIO SL

  Hiszpania

  Firma Laminados Asensio, S.L., założona w 1994 r., specjalizuje się w produkcji śrub mocujących dla budownictwa, śrub prostych lub wygiętych oraz prętów gwintowanych o średnicy od 6 do 120 milimetrów. Fabryka zajmuje obszar 15 000 m², z czego budynki zajmują 3 000 m². Fabryka jest nową budowlą, wyposażoną w najnowocześniejsze i najbardziej wydajne systemy produkcyjne obsługiwane przez naszych dwudziestu pięciu wysoko wykwalifikowanych pracowników: elementy, które gwarantują Państwu szybką dostawę i sprzęt doskonałej jakości.

 6. HENSEN GMBH

  Niemcy

  Firma założona ponad 40 lat temu i przekstałcona w 1986 w Hensen GmbH jest dzisiaj wiodącym producentem wysokiej jakości produktów w dziedzinie technologii toczenia i gwintowania. Początkowo znana w regionie, dzisiaj liczy ponad 2000 klientów w Niemczech, Europie i innych krajach, którym zapewnia dostawy z Mönchengladbach. W naszym własnym zakładzie o powierzchni ok. 25000 m2 ciągle zwiększamy asortyment produktów poprzez wyrób precyzyjnych części toczonych oraz części toczonych i gwintowanych według DIN, rysunku lub wzoru. Aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku, przywiązujemy dużą wagę do nowoczesnych maszyn i dobrze wyszkolonych, wykwalifikowanych pracowników. Poddawanie naszych produktów stałej kontroli jakości i kontroli końcowej bezpośrednio w zakładzie gwarantuje naszym klientom wysoki standard jakości. HENSEN GmbH uznaje, że także w przyszłości produkty najwyższej jakości “Made in Germany” zawsze będą budzić i wzmacniać zaufanie naszych klientów.

 7. GTM (LA GTM FRANCE)

  Niemcy

  GTM France jest specjalistą w zakresie indukcyjnej obróbki cieplnej prętów i rur stalowych, posiadającym własne urządzenia do obróbki, np. linie do obierania do produkcji stali jasnej. Zakres wymiarów: długości do 15 m. Średnica 10 mm-354 mm. Oferujemy również takie usługi jak: konwencjonalna obróbka cieplna w piecach gazowych, wyżarzanie, odprężanie, wyżarzanie GKZ oraz prostowanie, nacinanie gwintów, walcowanie gwintów, kucie, piłowanie, rozmagnesowywanie. Opracowujemy indywidualne rozwiązania i dostosowujemy się do wymagań klienta w zakresie wartości mechanicznych i czasu realizacji zamówienia. Innym oddziałem La GTM France jest podmarka Filtaro, która oferuje systemy kotwiące, takie jak pręty gwintowane, kotwy i pręty sprężane. Wszystkie produkty mogą być produkowane w długościach do 16 metrów i średnicach od 10 mm do 354 mm. Dzięki ponad 25 latom badań i doświadczeniu w dziedzinie inżynierii lądowej, GTM France jest dostawcą znanym na całym świecie.

 8. DAVREUX NOIZET

  Francja

 1. IAV DREHTEILE GMBH

  Niemcy

 2. INTENFA GROUP LIMITED COMPANY

  Turcja

 3. INOX BOUTS FILETES (IBF)

  Francja

 4. NSG CELIK

  Turcja

 5. GROW TRADE FASTENER

  Turcja

 6. LENZ STAHLHANDEL GMBH

  Niemcy

 7. CERGY-VIS

  Francja

 8. SOCIETE EUROPÉENNE DE CONSTRUCTION (S.E.C.)

  Francja

 9. ANC'OS - FABRICANT DE TIGES D'ANCRAGE, TIGES FILETÉES, TIRANTS, HAUBANAGE ET FIXATIONS LOURDES

  Francja

 10. ETABLISSEMENTS PAUL DEFLANDRE

  Francja

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo