• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pręty gwintowane

Wyniki dla

Pręty gwintowane - Import eksport

 1. SCHÄFER + PETERS GMBH

  Niemcy

  Firma Schäfer + Peters to Twój partner w zakresie nierdzewnych i kwasoodpornych elementów łączących, DIN i elementów znormalizowanych, takich jak m. in. wkręty do drewna, śruby metryczne, wkręty do blachy, podkładki, nakrętki lub inne produkty np. mocowania do dużych obciążeń, śruby zabezpieczające i mocowania solarne, a także części specjalne i według rysunku – wszystkie w różnych wersjach. Utrzymujemy trwały kontakt z naszymi klientami. Pomaga nam w tym asortyment około 32.000 różnych artykułów dostępnych w magazynie, ponad 200 zaangażowanych i wykwalifikowanych pracowników oraz nowoczesny system zarządzania jakością. W naszym sklepie internetowym znajdują się wszystkie pozycje magazynowe, takie jak różne śruby ze stali nierdzewnej, nakrętki ze stali nierdzewnej, podkładki ze stali nierdzewnej, bolce ze stali nierdzewnej, linki ze stali nierdzewnej, łańcuchy ze stali nierdzewnej, sworznie ze stali nierdzewnej i wiele innych elementów łączących ze stali nierdzewnej. Aby uzyskać dostęp do sklepu internetowego S+P, skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży.

 2. WILHELM MODERSOHN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Wilhelm Modersohn GmbH & Co. KG założył w 1970 roku Wilhelm Modersohn sen. Główną działalnością w tym czasie była produkcja i sprzedaż kotew do prefabrykowanych fasad i elewacji betonowych. Obecnie firma z siedzibą w Spenge zatrudnia już ponad 140 pracowników. Aktualnie Modersohn, producent mocowań do fasad i elewacji, a także różnych elementów łączących do dużych obciążeń, jak również produktów ze stali nierdzewnej wykonanych na specjalne zamówienie, sprzedaje też towary, takie jak kołki i pręty gwintowane. Znane projekty takie jak n.p. kościół Marii Panny w Dreźnie, zamek berliński lub V&A Design Museum w Dundee należą do obszernego portfolio zrealizowanych projektów firmy zarządzanej przez właściciela. We współpracy z akredytowanymi instytucjami badawczymi, Modersohn stale rozwija nowe produkty w zakresie technologii mocowania, oferując w ten sposób rozwiązania zoptymalizowane pod względem kosztów i wydajności kotwień i elementów złącznych w branży budowlanej.

 3. SCHRAUBEN UND DRAHT UNION GMBH & CO KG

  Niemcy

  Od ponad 60 lat jesteśmy średniej wielkości hurtownią elementów łączących. W oparciu o nowoczesną infrastrukturę informatyczną zaopatrujemy w nasze specjalne asortymenty przemysł chemiczny, branżę konstrukcji stalowych, górnictwo odkrywkowe, branże budowy tuneli i wydobywczą, budowy maszyn i urządzeń, a także transport kolejowy i przemysł motoryzacyjny. Nasz asortyment produktów obejmuje ponad 50.000 standardowych elementów łączących. Jednak standardy nie zawsze mogą spełnić wszystkie wymagania, dlatego w uzupełnieniu naszej oferty, na zamówienie wykonujemy produkty oparte na rysunkach klientów i naszych własnych innowacjach. Naszą specjalnością są magnetyczne systemy blokujące oraz rygle bezpieczeństwa SDU. Nowoczesne magazyny i metody kopletacji zamówień zapewniają, że nasze produkty docierają szybko na miejsce przeznaczenia i są gotowe do łatwego użytku. Spełniamy wysokie wymagania naszych klientów i rynku poprzez certyfikacje w zakresie jakości, środowiska i bezpieczeństwa pracy.

 4. GTM (LA GTM FRANCE)

  Niemcy

  GTM France jest specjalistą w zakresie indukcyjnej obróbki cieplnej prętów i rur stalowych, posiadającym własne urządzenia do obróbki, np. linie do obierania do produkcji stali jasnej. Zakres wymiarów: długości do 15 m. Średnica 10 mm-354 mm. Oferujemy również takie usługi jak: konwencjonalna obróbka cieplna w piecach gazowych, wyżarzanie, odprężanie, wyżarzanie GKZ oraz prostowanie, nacinanie gwintów, walcowanie gwintów, kucie, piłowanie, rozmagnesowywanie. Opracowujemy indywidualne rozwiązania i dostosowujemy się do wymagań klienta w zakresie wartości mechanicznych i czasu realizacji zamówienia. Innym oddziałem La GTM France jest podmarka Filtaro, która oferuje systemy kotwiące, takie jak pręty gwintowane, kotwy i pręty sprężane. Wszystkie produkty mogą być produkowane w długościach do 16 metrów i średnicach od 10 mm do 354 mm. Dzięki ponad 25 latom badań i doświadczeniu w dziedzinie inżynierii lądowej, GTM France jest dostawcą znanym na całym świecie.

 5. CODIPRO (GROUPE ALIPA)

  Luksemburg

  Specjalista europejski wysokiej klasy, przedsiębiorstwo Codipro produkuje ucha do podnoszenia bardzo wysokiej jakości, mogące udźwignąć bardzo ciężkie ładunki. Wszystkie ucha Codipro mają połączenia przegubowe i umożliwiają rotacje przy obciążeniu. CODIPRO oferuje bardzo szeroką gamę uch do podnoszenia i jest w stanie wykonać ucha do podnoszenia na specjalne zamówienie w bardzo krótkich terminach.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PIRPED INTERNATIONAL

  Francja

 2. JUNASPIN GMBH

  Niemcy

 3. MÄDLER GMBH

  Niemcy

 4. ACTON S.A.

  Francja

 5. NEFF GEWINDETRIEBE GMBH

  Niemcy

 1. ASSOCIATED NORM+DREH GMBH

  Niemcy

 2. ERNST THOMAS GMBH

  Niemcy

 1. KAISER SPEZIALARTIKEL GMBH

  Niemcy

 2. INOX BOUTS FILETES (IBF)

  Francja

 3. BENE INOX - VISSERIE & BOULONNERIE

  Francja

 4. HANS-PETER SCHARWATH E. K. INH. OLIVER MÜNCH

  Niemcy

 5. 4FASTENING GMBH

  Niemcy

 6. LAMINADOS ASENSIO SL

  Hiszpania

  Firma Laminados Asensio, S.L., założona w 1994 r., specjalizuje się w produkcji śrub mocujących dla budownictwa, śrub prostych lub wygiętych oraz prętów gwintowanych o średnicy od 6 do 120 milimetrów. Fabryka zajmuje obszar 15 000 m², z czego budynki zajmują 3 000 m². Fabryka jest nową budowlą, wyposażoną w najnowocześniejsze i najbardziej wydajne systemy produkcyjne obsługiwane przez naszych dwudziestu pięciu wysoko wykwalifikowanych pracowników: elementy, które gwarantują Państwu szybką dostawę i sprzęt doskonałej jakości.

 7. HENSEN GMBH

  Niemcy

  Firma założona ponad 40 lat temu i przekstałcona w 1986 w Hensen GmbH jest dzisiaj wiodącym producentem wysokiej jakości produktów w dziedzinie technologii toczenia i gwintowania. Początkowo znana w regionie, dzisiaj liczy ponad 2000 klientów w Niemczech, Europie i innych krajach, którym zapewnia dostawy z Mönchengladbach. W naszym własnym zakładzie o powierzchni ok. 25000 m2 ciągle zwiększamy asortyment produktów poprzez wyrób precyzyjnych części toczonych oraz części toczonych i gwintowanych według DIN, rysunku lub wzoru. Aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku, przywiązujemy dużą wagę do nowoczesnych maszyn i dobrze wyszkolonych, wykwalifikowanych pracowników. Poddawanie naszych produktów stałej kontroli jakości i kontroli końcowej bezpośrednio w zakładzie gwarantuje naszym klientom wysoki standard jakości. HENSEN GmbH uznaje, że także w przyszłości produkty najwyższej jakości “Made in Germany” zawsze będą budzić i wzmacniać zaufanie naszych klientów.

 8. DAVREUX NOIZET

  Francja

 1. IAV DREHTEILE GMBH

  Niemcy

 2. INTENFA GROUP LIMITED COMPANY

  Turcja

 3. FILET SRL

  Włochy

 4. NSG CELIK

  Turcja

 5. GROW TRADE FASTENER

  Turcja

 6. ANC'OS - FABRICANT DE TIGES D'ANCRAGE, TIGES FILETÉES, TIRANTS, HAUBANAGE ET FIXATIONS LOURDES

  Francja

 7. SOCIETE EUROPÉENNE DE CONSTRUCTION (S.E.C.)

  Francja

 8. DEMARMETAL

  Belgia

 9. CERGY-VIS

  Francja

 10. COMMERCIAL FASTENERS SRL

  Włochy