• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pręty żelazne

Wyniki dla

Pręty żelazne - Import eksport

 1. LICHARZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LICHARZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Koła zębate, Pręty żelazne, tworzywa sztuczne, nylon, tworzywa termoplastyczne, krążki liniowe, Poliamid, półprodukty z plastiku, i elementy techniczne z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Buchholz, Niemcy.

 2. DEVOXY SP. Z O.O.

  Polska

  DevOxy Your professional partner in the steel industry. DevOxy is an importer and distributor of steel of almost all types: * Carbon steel, * Rods (C45CrMo4, 39NiCrMo3, NiCrMo5), * Tubes (hot & cold), * HPL tubes - EN 10305 * industrial pipes, * Stainless steel, *Structural steel (pipes, profiles, sheets) * Electric steel for the automotive industry Every day we focus on providing comprehensive services and the highest quality materials for your company. Our primary goal is to provide added value in every service we offer, including a professional and individual approach to each customer and their needs. Contact us to check Kind Regards DevOxy Team

 3. FISTAL POLSKA SP Z O.O.

  Polska

  W naszej stałem ofercie z magazynu , stale żaroodporne , nierdzewne - kwasoodporne a także blachy trudnościeralne . Palimy elementy z blach na wymiar takimi technikami jak : plazma woda laser po więcej informacji zapraszamy na stronę www.fistal.pl PRĘTY ŻAROODPORNE –ŻAROWYTRZYMAŁE Od fi 4 do fi 200 ciągnione na zimo EN 10278 / DIN 671 h9, długość około 3000-6000 mm Od fi 4 do fi 200 walcowane, łuszczone EN 10060 / DIN 1013 k12; długości 3000 – 6000 mm BLACHY ŻAROODPORNE -ŻAROWYTRZYMAŁE Grubości od 0, 5 mm… do 50mm. Formaty blach Żaroodpornych/Żarowytrzymałych: 1000 mmx 2000mm, 1250 x 2500, 1500 x 3000, 1500 x 6000, 2000 x6000mm.Blachy docinamy na każdy wymiar. W naszej ofercie znajda państwa blachy według poniższych norm-gatunków: Rury Żaroodporne/żarowytrzymałe ze szwem według norm SEW 470 EN 10217-7 EN 10296-2 w gatunkach 1.4841 i 1.4828 w zakresie wymiarowym od : śr zew x20mm do x 323, 9 mm w grubościach ściankę od 2 mm do 12, 7 w tolerancji wymiarów EN ISO 1127/96 Świadczymy usługi walcowania- zwijania blach żaroodpornych – nierdzewnych i innych, Rury żaroodporne bezszwowe : norma SEW 470 EN 10297-2 ASTM A213 / A213M / A312 / A312M / B407 w podstawowych gatunkach 1, 4841, 1, 4845, 1, 4876, 1, 4878 tolerancja wymiarów EN ISO 1127/96 ASTM A269 / A999 w zakresie wymiarowym od : śred. Zew x4 do średnicy x244, 5 mm w grubościach ściankę od 1 mm do 12, 7 mm

 4. TRANSCERAM GMBH

  Niemcy

  Produkcja kształtek ze stopów twardych oraz bloków do obróbki elektroerozyjnej – również odpornych na korozję, półfabrykaty ze stopów twardych i półprodukty; Produkcja elementów wykonywanych ze stopów twardych, węglika krzemu i innych gatunków ceramiki technicznej według rysunków dostarczanych przez klientów; Części eksploatacyjne ze spieku węglikowego & ceramiki technicznej do pomp (pierścienie ślizgowe, łożyska ślizgowe, pierścienie skurczowe, zawory, tłoki itp.) według rysunku; części z metali i ceramiki & przepusty (sprzedaż). Portfolio materiałów: spiek węglikowy (węglik wolframu); spiek węglikowy nierdzewny; węglik krzemu (SSiC & SiSiC); tlenek cyrkonu (ZrO2); azotek krzemu (Si3N4); tlenek glinu (Al2O3); grafit impregnowany metalem. Szlifiernia precyzyjna materiałów ze spieków węglikowych i twardych powłok; szlifowanie płaszczyzn, honowanie, szlifowanie powierzchni walcowych i szlifowanie koordynatowe, docieranie i szlifowanie płaszczyzn & polerowanie; Łączenie: kurczenie, lutowanie, klejenie. Nasze produkty: ceramika techniczna, ceramika o wysokiej wytrzymałości, łożyska ślizgowe, części zużywalne maszyn ze spieków, półfabrykaty ze spieków, pierścienie ślizgowe

 5. ANTEJAS, UAB

  Litwa

  Antejas jest największym dystrybutorem i ośrodkiem serwisowym stali inżynieryjnej w krajach bałtyckich. Jesteśmy przedsiębiorstwem litewskim z siedzibą w Wilnie. Naszą specjalnością jest stal inżynieryjna. Sprzedaż hurtowa i cięcie w skali masowej walcowanych na gorąco i kutych prętów okrągłych. Jesteśmy zawsze w stanie zagwarantować dostawę na czas wysokiej jakości materiałów.Możemy wykonywać dostawy w całej Europie i krajach skandynawskich. Szeroki wachlarz walcowanych na gorąco i kutych prętów okrągłych ze stali zaspokoi Twoje specyficzne potrzeby..

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. STAL SERWIS HURTOWNIA STALI BMRSTAL

  Polska

  Stal Serwis bmrstal hurtownia stali mieszcząca się wGrodzisku Mazowieckim/ Kałęczyn ul. Radziejowicka 151a zaprasza Państwa do zakupów detalicznych i hurtowych wyrobów hutniczych i stalowych.Zaopatrujemy w stal budowy, firmy ślusarskie, zakłady ślusarskie, firmy budowlane, firmy konstrukcyjne jak i oczywiście klientów indywidualnych.W swojej ofercie posiadamy asortyment taki jak między innymi: Pręty: pręty zbrojeniowe, pręty żebrowane, pręty gładkie, pręty kwadratowe, pręty gwintowane, pręty okrągłe gładkie, pręty ciągnione, pręty płaskie, pręty walcowane, walcówka gładkaKształtowniki zimnogięte: profile stalowe, profile zimnogięte, kątowniki, ceowniki, ceowniki półzamknięte ( omegi bramowe do bram przesuwnych)Rury stalowe: rury czarne, rury czarne ze szwem, rury przewodowe, rury bezszwowe, rury konstrukcyjne, rury ocynkowane, rury grubościenne, rury kotłoweKształtowniki hutnicze: ceowniki, ceowniki ekonomiczne, dwuteowniki, dwuteowniki UPE, UE, IPE, HEA, HEB, dwuteowniki szerokostopowe, teowniki, płaskownikiBlachy: blachy czarne, blachy ocynkowane, blachy ryflowane, blachy walcowane na zimno, blachy walcowane na gorąco, blachy gorącowalcowaneAkcesoria ogrodzeniowe: słupki, słupki okrągłe, słupki kwadratowe, furtki, bramy, bramy ogrodzeniowe, przęsła, wózki do bram przesuwnych

 2. BAYHAN IRON&STEEL DOMESTIC AND FOREIGN TRADE CO.

  Turcja

  Firma BAYHAN IRON&STEEL DOMESTIC AND FOREIGN TRADE CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa i owoce - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach pręty żelazne, i import eksport owoców w konserwach. Ma siedzibę w Hatay, Turcja.

 3. HIZIRFERFORJE

  Turcja

  Firma HIZIRFERFORJE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pręty żelazne. Jest również obecna w dziedzinach kucie metali, produkty wiertnicze, i drzwi przemysłowe. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 4. LIMA CUTTING TOOLS GMBH

  Niemcy

  Firma LIMA CUTTING TOOLS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pręty żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia precyzyjne, ręczne niezasilane, Narzędzia ręczne niezasilane do obróbki metali, Narzędzia przenośne zasilane do obróbki metali, Narzędzia precyzyjne, ręczne niezasilane, Narzędzia ręczne niezasilane do obróbki metali, i Narzędzia przenośne zasilane do obróbki metali. Ma siedzibę w Norderstedt, Niemcy.

 5. LAMINADOS LOSAL SA

  Hiszpania

  Firma LAMINADOS LOSAL SA, roku i działającą w sektorze Kształtowniki żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Pręty żelazne, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, Pręty żelazne, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, wkładki metalowe, i profile. Ma siedzibę w Gernika - Vizcaya, Hiszpania.

 1. DRGM METALLI SRL

  Włochy

  Firma DRGM METALLI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pręty żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Scrap metal business, inkrustacja żelazem, odzyskiwanie zwiercin metalowych, i usuwanie odpadów żelaznych. Ma siedzibę w Montecchio Maggiore, Włochy.

 2. LANGESCHEID

  Niemcy

  Firma LANGESCHEID, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pręty żelazne. Ma siedzibę w Schalksmühle, Niemcy.

 1. ARTIM METAL ELEKTRIK

  Turcja

  Firma ARTIM METAL ELEKTRIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pręty żelazne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. TELMAT TEL TEKNOLOJILERI SAN.VETIC.LTD.STI

  Turcja

  Firma TELMAT TEL TEKNOLOJILERI SAN.VETIC.LTD.STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pręty żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Klamry, żabki, drut wyżarzony, struny, Klamry, żabki, i studded gabions. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. LAXCON STEELS LTD

  Indie

  Firma LAXCON STEELS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal nierdzewna. Jest również obecna w dziedzinach Pręty żelazne, pręty płaskie ze specjalnych stali, sztaby, Pręty żelazne, i kęsy metalowe. Ma siedzibę w Ahmedabad, Indie.

 4. CRON METALS

  Ukraina

  Firma CRON METALS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pręty żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury bez szwu, żelazne, Rury bez szwu, żelazne, i sztaby kute. Ma siedzibę w Dnipropetrovsk, Ukraina.

 5. ATAY MAKINA SAN. VE TIC. LTD STI

  Turcja

  Firma ATAY MAKINA SAN. VE TIC. LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Toczenie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Pręty żelazne, Pręty żelazne, i kształtowniki do pojazdów samochodowych. Ma siedzibę w Tuzla, Turcja.

 6. STTM PLUS

  Tunezja

  Firma STTM PLUS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwarzanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Pręty żelazne, i Pręty żelazne. Ma siedzibę w Tunis, Tunezja.

 7. HURT-MET

  Polska

  Firma HURT-MET, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pręty żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Stal, Blacha i taśma żelazna, materiały hutnicze, Stal, Blacha i taśma żelazna, i tuleje. Ma siedzibę w Koło, Polska.

 8. GDS METAL TEL CEKME SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma GDS METAL TEL CEKME SAN. VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pręty żelazne. Jest również obecna w dziedzinach żelazo. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. BALTMET GROUP, LTD

  Łotwa

  Firma BALTMET GROUP, LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pręty żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Steel construction, i Round reinforcing bars. Ma siedzibę w Riga, Łotwa.

 2. PRZEDSIEBIORSTWO HANDLOWO USLUGOWE WERTEKS SP Z O O

  Polska

  Firma PRZEDSIEBIORSTWO HANDLOWO USLUGOWE WERTEKS SP Z O O, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Pręty żelazne, Blacha i taśma żelazna, Pręty żelazne, i Blacha i taśma żelazna. Ma siedzibę w Tarnow, Polska.

 3. TIANJIN JINTAITE IMPORT & EXPORT CO., LTD.

  Chiny

  Firma TIANJIN JINTAITE IMPORT & EXPORT CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pręty żelazne. Ma siedzibę w Tianjin, Chiny.

 4. JIANGPU STAIN STEEL MANUFACTURING CO.,LTD

  Chiny

  Firma JIANGPU STAIN STEEL MANUFACTURING CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pręty żelazne. Ma siedzibę w Jiaxing, Chiny.

 5. BHAWANI INDUSTRIES LIMITED

  Indie

  Firma BHAWANI INDUSTRIES LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pręty żelazne. Ma siedzibę w Mandi Gobindgarh, Indie.

 6. ALRO S.A.

  Rumunia

  Firma ALRO S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Pręty żelazne, Aluminium i stopy aluminium, Pręty żelazne, i Aluminium i stopy aluminium. Ma siedzibę w Slatina, Rumunia.

 7. AKCELIK DEMIR CELIK SAN VE TIC A.S

  Turcja

  Firma AKCELIK DEMIR CELIK SAN VE TIC A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pręty żelazne. Ma siedzibę w Cayirova/kocaeli, Turcja.

 8. GUL DEMIR CELIK MTL URN LTD STI

  Turcja

  Firma GUL DEMIR CELIK MTL URN LTD STI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pręty żelazne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. ARCELORMITTAL STAINLESS SERVICE FRANCE

  Francja

  Firma ARCELORMITTAL STAINLESS SERVICE FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pręty żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury ze stali nierdzewnej, Kształtowniki żelazne, Rury ze stali nierdzewnej, i Kształtowniki żelazne. Ma siedzibę w Isbergues, Francja.

 10. GJH - KOLO H. JANIKOWSKI SP.J.

  Polska

  Firma GJH - KOLO H. JANIKOWSKI SP.J., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki, Pręty żelazne, Koła i rolki, i Pręty żelazne. Ma siedzibę w Kolo, Polska.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo