• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • powłoki przeciwsłoneczne na szyby

Wyniki dla

Powłoki przeciwsłoneczne na szyby - Import eksport

 1. PROTEK SOLARIS

  Reunion

  Verified by europages badge

  Firma PROTEK SOLARIS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Powłoki przeciwsłoneczne na szyby. Jest również obecna w dziedzinach Adhesive film, i barwne folie przylepne. Ma siedzibę w Saint Leu, Reunion.

 2. ATOUT FILM

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ATOUT FILM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Powłoki przeciwsłoneczne na szyby. Jest również obecna w dziedzinach Litery samoprzylepne, i Litery samoprzylepne. Ma siedzibę w Villeneuve D'ascq, Francja.

 3. AUTO-ŚCIEMA PRZYCIEMNIANIE SZYB

  Polska

  Auto-Ściema Artur Hałasik to profesjonalna sanocka firma zajmująca się przyciemnianiem szyb oraz ich naprawą. Szyby samochodowe są nieodłącznym elementem każdego auta. Ich zadaniem jest ochrona i komfort, który może ulec poprawie. Przyciemnienie szyb ogranicza poziom nagrzewania się wnętrza pojazdu, blokuje szkodliwe promienie UV, zwiększa intymność i bezpieczeństwo oraz nadaje stylowego, atrakcyjnego wyglądu. Wykorzystywana do tego folia gwarantuje bezinwazyjność przy montażu, a tym samym w przypadku rozbicia, szkło zyska właściwości powodujące brak powstawania odłamków. Firma oferuje przyciemnienie widoczności w kilku wariantach: 70%, 50%, 35%, 20%, 15%, 5% oraz obejmuje wszystkie rodzaje aut, od samochodów osobowych po tiry i samochody dostawcze. Naprawa szyb, która jest możliwa w większości przypadków, gdy są to drobne ubytki bądź odpryski, także nie jest kłopotem. Jednak, gdy dojdzie do pęknięcia, warto skorzystać z wymiany na nową. Atrakcyjne ceny oraz dobre opinie klientów świadczą, że Auto-Ściema to sensowna inwestycja w przyciemnienie szyb czy też usługi związane z ich naprawą. Po więcej informacji należy odwiedzić stronę internetową autoszyby-bieszczady.pl.

 4. FHU JK JERZY KALETA SZYBY SAMOCHODOWE

  Polska

  Firma ”JK” Jerzy Kaleta działa 20 lat w branży wymiany szyb samochodowych. Długi okres funkcjonowania na rynku oraz zdobyte doświadczenie pozwala nam na profesjonalną i rzetelną wymianę lub naprawę szyby w Twoim samochodzie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo każdą szybę nie zależnie od marki samochodu oraz rodzaju pojazdu - auto osobowe, ciężarowe lub autobus. Ponadto proponujemy naprawę odprysków na szybie czołowej i klejenie małych pęknięć oraz przyciemnianie szyb. Z biegiem czasu do naszej oferty dołożyliśmy nowe usługi takie jak polerowanie szyb i reflektorów. Stale staramy się szukać nowych rozwiązań, które możemy Państwu zaoferować.

 5. UMISOL GROUP

  Belgia

  W porze letniej folie do szkła Luxa Solar blokują nawet 93% promieni podczerwonych, co pozwalala na obniżenie temperatury otoczenia. Luxa Solar działa jak filtr. Im wyższa jest temperatura, tym bardziej Luxa Solar ją obniża. Przez założenie folii do szkła Luxa Solar®, znacznie zmniejszacie moc chlodniczą wymaganą do klimatyzacji. Dzięki zainstalowaniu folii Luxa Solar do szkła znacznie poprawia się izolacyjność cieplna szyb okiennych w okresie zimowym.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. P&M SYSTEM S.J

  Polska

  produkcja, montaż, naprawa żaluzji aluminiowych 16 mm, 25 mm, 50 mm, żaluzji drewnianych 25 mm i 50 mm, sterowania elektrycznie

 2. IW DIENSTLEISTUNGEN / FENSTERFOLIEN, INGOLF WERNER

  Niemcy

  Firma IW DIENSTLEISTUNGEN / FENSTERFOLIEN, INGOLF WERNER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Powłoki przeciwsłoneczne na szyby. Ma siedzibę w Karlsruhe, Niemcy.

 3. RASCHE SERVICE ANDREAS RASCHE

  Niemcy

  Firma RASCHE SERVICE ANDREAS RASCHE, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Powłoki przeciwsłoneczne na szyby. Ma siedzibę w Barsinghausen, Niemcy.

 4. BRUXSAFOL FOLIEN GMBH

  Niemcy

  Firma BRUXSAFOL FOLIEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Powłoki przeciwsłoneczne na szyby. Ma siedzibę w Hammelburg, Niemcy.

 5. UMISOL NEDERLAND BV

  Holandia

  Firma UMISOL NEDERLAND BV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Powłoki przeciwsłoneczne na szyby. Ma siedzibę w Breda, Holandia.

 1. PROTECTOR SHIELDS INC.

  Stany Zjednoczone

  Firma PROTECTOR SHIELDS INC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Powłoki przeciwsłoneczne na szyby. Jest również obecna w dziedzinach Okna SAMOCHODOWE, Folia samochodowa, i tapicerka samochodowa. Ma siedzibę w Texas, Stany Zjednoczone.

 2. INTERTEC S.R.L. PELLICOLE

  Włochy

  Firma INTERTEC S.R.L. PELLICOLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Powłoki przeciwsłoneczne na szyby. Jest również obecna w dziedzinach folia przeciwsłoneczna, Decorative film, błony zaciemniające, i Adhesive film. Ma siedzibę w Perugia, Włochy.

 1. NORENZ FOLIENSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma NORENZ FOLIENSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Powłoki przeciwsłoneczne na szyby. Ma siedzibę w Schönefeld, Niemcy.

 2. GSDI - EXPERT EN COSMÉTIQUE URBAINE

  Francja

  Firma GSDI - EXPERT EN COSMÉTIQUE URBAINE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Powłoki przeciwsłoneczne na szyby. Jest również obecna w dziedzinach Adhesive film, barwne folie przylepne, Printed film, i Protective film. Ma siedzibę w Massy, Francja.

 3. DA.GRE. PELLICOLE ANTISOLARI

  Włochy

  Firma DA.GRE. PELLICOLE ANTISOLARI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Powłoki przeciwsłoneczne na szyby. Jest również obecna w dziedzinach błony zaciemniające, folia przeciwsłoneczna, obróbka przeciwodblaskowa, i oszczędność energii. Ma siedzibę w Catania, Włochy.

 4. TAPE SERVICE COENRAETS

  Belgia

  Firma TAPE SERVICE COENRAETS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia. Jest również obecna w dziedzinach Powłoki przeciwsłoneczne na szyby, Folia z tworzyw sztucznych, oszklenie kontroli słonecznej, taśmy samoprzylepne, Powłoki przeciwsłoneczne na szyby, i Folia z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Saintes, Belgia.

 5. VDS RAAMFOLIE

  Holandia

  Firma VDS RAAMFOLIE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Powłoki przeciwsłoneczne na szyby. Ma siedzibę w Doetinchem, Holandia.

 6. SUSNTOPPER SRLS

  Włochy

  Firma SUSNTOPPER SRLS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Powłoki przeciwsłoneczne na szyby. Ma siedzibę w Carignano, Włochy.

 7. PROXIMA TECNOLOGIE ADESIVE SRL

  Włochy

  Firma PROXIMA TECNOLOGIE ADESIVE SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Taśmy samoprzylepne. Jest również obecna w dziedzinach Powłoki przeciwsłoneczne na szyby, taśmy z pianki przylepne i obustronnie przylepnei, kleje i zaprawy uszczelniające, abrasives, i Powłoki przeciwsłoneczne na szyby. Ma siedzibę w Rivoli, Włochy.

 8. KLENNER GMBH

  Niemcy

  Firma KLENNER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Powłoki przeciwsłoneczne na szyby. Jest również obecna w dziedzinach Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne, Drzwi i bramy, Okna, Okiennice, Zasłony przeciwsłoneczne wewnętrzne i zewnętrzne, Drzwi i bramy, Okna, i Okiennice. Ma siedzibę w Klostermansfeld, Niemcy.

 1. OUT OF THE SUN

  Holandia

  Firma OUT OF THE SUN, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Powłoki przeciwsłoneczne na szyby. Jest również obecna w dziedzinach tkanina anty-UV, folia przeciwsłoneczna, i Obróbka antykaloryczna. Ma siedzibę w Monster, Holandia.

 2. PELLICOLE PADOVA

  Włochy

  Firma PELLICOLE PADOVA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Powłoki przeciwsłoneczne na szyby. Jest również obecna w dziedzinach samoprzylepne folie przezroczyste na szyby. Ma siedzibę w Padova, Włochy.

 3. MLIGHT SRL - PELLICOLE PER VETRI

  Włochy

  Firma MLIGHT SRL - PELLICOLE PER VETRI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Powłoki przeciwsłoneczne na szyby. Ma siedzibę w Capriano Del Colle, Włochy.

 4. DE KOCK RAAMFOLIE

  Holandia

  Firma DE KOCK RAAMFOLIE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Powłoki przeciwsłoneczne na szyby. Ma siedzibę w Voorschoten, Holandia.

 5. HAVERKAMP GMBH

  Niemcy

  Firma HAVERKAMP GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Powłoki przeciwsłoneczne na szyby. Jest również obecna w dziedzinach ochronne folie do kieliszków, i ekrany przeciwodblaskowe. Ma siedzibę w Münster, Niemcy.

 6. PLANETA VINILO

  Hiszpania

  Firma PLANETA VINILO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Powłoki przeciwsłoneczne na szyby. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 7. LUNA GLASS TINTING

  Holandia

  Firma LUNA GLASS TINTING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Powłoki przeciwsłoneczne na szyby. Ma siedzibę w Best, Holandia.

 8. S.C.RECYCLING MONDO PLAST S.R.L.

  Rumunia

  Firma S.C.RECYCLING MONDO PLAST S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odzysk i użycie wtórne odpadków i odpadów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - odzysk i użycie jako surowiec wtórny, Tworzywa sztuczne dla przemysłu rolno-spożywczego, Powłoki przeciwsłoneczne na szyby, Granulaty do tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - odzysk i użycie jako surowiec wtórny, Tworzywa sztuczne dla przemysłu rolno-spożywczego, Powłoki przeciwsłoneczne na szyby, i Granulaty do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Pitesti, Rumunia.

 9. RIU GLASS SNC

  Włochy

  Firma RIU GLASS SNC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Powłoki przeciwsłoneczne na szyby. Jest również obecna w dziedzinach folie zaciemniające na kieliszki, folie dekoracyjne na kieliszki, i ochronne folie do kieliszków. Ma siedzibę w Sassari, Włochy.

 10. SOLAR 2000

  Włochy

  Firma SOLAR 2000, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Powłoki przeciwsłoneczne na szyby. Jest również obecna w dziedzinach filmy przeciwsłoneczne na szyby, i folie dekoracyjne na kieliszki. Ma siedzibę w Napoli, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo