• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • powłoki antykorozyjne

Wyniki dla

Powłoki antykorozyjne - Import eksport

 1. TOPLAC AUTOLACKIERBEDARF GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  TOPLAC jest kompetentnym partnerem w zaKresie powłok samochodowych i przemysłowych, akcesoriów do malowania i konserwacji pojazdów i łodzi, a także rozwoju i budowy indywidualnych lakierni. W tym roku obchodzimy specjalną rocznicę – 25 lat TOPLAC! Zespół TOPLAC stawia sobie wysokie cele – zarówno na własny rozwój, jak i na współpracę z najważniejszymi partnerami – klientami. Od 1990 roku jesteśmy hurtownikami lakierów samochodowych i lakierów przemysłowych Glasurit i BASF. Zgodnie z Twoimi życzeniami i wymaganiami łączymy różne kolory powłok samochodowych i pojazdów użytkowych w pojemnikach różnych rozmiarów. Oferujemy również powłoki przemysłowe w małych ilościach, od jednego kilograma. Od ponad 15 lat jesteśmy wyłącznym partnerem firmy Auto Wax Company z Dallas, USA. Pod marką Auto Body Magic sprzedajemy jej produkty do profesjonalnego utrzymania i konserwacji pojazdów.

 2. NYLON COLOURS

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma NYLON COLOURS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Powłoki antykorozyjne, Polimery, Polimery naturalne, Pokrycia przemysłowe z żywicy, Polymers, Powłoki antykorozyjne, Polimery, Polimery naturalne, i industrial resin coatings. Ma siedzibę w Aylesbury, Zjednoczone Królestwo.

 3. ZAVOD KRONAKRIL LLC

  Rosja

  Zavod Kronakril jest największym rosyjskim producentem nieorganicznego fosforanu cynku — pigmentu antykorozyjnego do farb przemysłowych w postaci białego proszku, który wykazuje niską toksyczność, zwiększa przyczeprość oraz poprawia właściwości ochronne farb i lakierów. Firma produkuje również pigmenty i barwniki niespożywcze do wyrobu farb i lakierów. Gama inhibitorów korozji przodukowanych przez zakład obejmuje: •KRONPHOS® PZ to dwuwodny fosforan cynku o zawartości cynku 45.0-52.0%. •KRONPHOS® PZC to pigment zawierający optymalną kombinację cynku, fosforanu i wapnia. •KRONPHOS® PZM to podstawowy hydrat ortofosforanu cynku i molibdenu. Wykazuje podwyższoną odporność na prądy korozyjne, zarówno właściwości anionowe, jak i kationowe. •KRONPHOS® CP to fosforan wapnia. Poprawia on właściwości antykorozyjne i przyczepność. Od 2019 roku produkty Zavod Kronakril® są certyfikowane zgodnie z dyrektywą REACH o przepływie towarów chemicznych w UE.

 4. JELN IMPRÄGNIERUNG GMBH

  Niemcy

  Firma JELN GmbH opracowuje i wytwarza powłoki antykorozyjne i ochronne w tym m.in. substancje uszczelniające wykorzystywane przy konserwacji i produkcji maszyn. W ofercie firmy są również kleje do mocowania ceramicznych paneli ochronnych i kleje dla przemysłu spożywczego. Środki impregnujące szczeliny obejmują uszczelniacze do szybkiego prototypowania, do odlewania i natryskiwania cieplnego. Niektóre uszczelniacze mają homologację TÜV. Jeln oferuje także opracowywanie we współpracy z klientem nowych niestandardowych produktów. Wraz z naszymi firmami partnerskimi zapewniamy kompleksową obsługę serwisową; tzn. od części zużytych po gotowe do zainstalowania. Nasze produkty: żywice impregnujące, żywice epoksydowe, żywice odlewnicze, materiały powłokowe z poliuretanu, kleje epoksydowe, kleje niepalne, powłoki nieprzywierające, materiały impregnujące do odlewów, do metali, powłoki odporne na ścieranie

 5. ZUGIL-PROJEKT

  Polska

  Profesjonalne galwanizernie oraz kabiny proszkowe i malarnie kataforetyczne. Jesteśmy firmą od wielu lat specjalizującą się w projektowaniu urządzeń z branży powłok ochronnych. Oferujemy najlepsze rozwiązania technologiczne, które sprawią, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego zakładu. Jako producent gwarantujemy wysoką jakość i solidność naszych obiektów takich jak kabino-suszarki, kabiny malarskie czy malarnie proszkowe. : do chemicznego i elektrochemicznego przygotowania powierzchni, do nakładania powłok galwanizerskich, do nakładania powłok malarskich, do suszenia, do chemicznego oczyszczania ścieków z galwanizerni i malarni oraz ścieków bytowych, do demineralizacji i uzdatniania wody, do usuwania powłok malarskich metodą pyrolizy, do transportu technologicznego, do wentylacji.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NANOPHYLL - SMART COATINGS

  Kanada

  NanoPhyll oferuje inteligentne powłoki, które mogą być stosowane na istniejących powierzchniach. Nasze powłoki są samoczyszczące, przeciwbakteryjne, antyprzyczepne i anty-graffiti, oraz przeznaczone do zastosowania w wielu branżach takich jak gazowa i naftowa, budowlana, ochrony zdrowia oraz usługi komunalne. Zespół NanoPhyll wykorzystuje swoją wiedzę specjalistyczną w zakresie inżynierii materiałowej, nano-materiałów, polimerów i biochemii. Nasza technologia samoczyszczenia jest aktywowana przez bezpośrednie otoczenie — zwłaszcza światło naturalne — co eliminuje konieczność użycia silnych detergentów, środków działających na powierzchnie i kwasów. Nasze powłoki usuwają z powietrza takie zanieczyszczenia jak tlenki azotu, pomagając zmniejszyć poziom zanieczyszczenia powietrza i jego wpływ na powstawanie kwaśnego deszczu. Powłoki NanoPhyll po nałożeniu silnie łączą się z materiałem podłoża, co zwiększa jakość produktu i zmniejsza czas oraz koszt ponownego powlekania. Ponadto, zastosowanie naszych powłok skutecznie redukuje obecność w pomieszczeniach alergenów często powodujących choroby układu oddechowego.

 2. RUST CHECK POLAND SP. Z O.O.

  Polska

  RUST STOP to innowacyjny preparat na rdzę w samochodzie, który od lat cieszy się popularnością na całym świecie. Prowadzimy sieć warsztatów, w których zajmujemy się zabezpieczaniem aut przed korozją z zastosowaniem tego środka. Oferujemy również możliwość zakupu aerozoli na rdzę przeznaczonych do samodzielnego użytkowania – w celu ochrony antykorozyjnej auta i innych urządzeń. Rust STOP to skuteczny preparat na rdzę, służący do zabezpieczania przed korozją podwozia samochodu. Metoda zabezpieczeń Rust STOP jest metodą ekologiczną polegającą na podaniu pod dużym ciśnieniem mieszaniny preparatu i powietrza. Preparat antykorozyjny jest w formie aerozolu. Produkt jest w postaci oleistej głęboko penetrującym środkiem mającym zastosowanie głównie w ochronie czasowej nadwozia i podwozia samochodu, różnego rodzaju połączeń blach i szwów, zgrzewów, zgięć blach, zawiasów.

 3. GALVACO

  Belgia

  Przedsiębiorstwo Galvaco du Weert Groep specjalizuje się w cynkowaniu i w kolorowych powłokach wykonanych w procesie elektrostatycznego malowania proszkowego. Galvaco jest w stanie zapewnić realizację całego procesu: od stali czarnej po dostawę wyrobu gotowego do klienta lub na miejsce wykonania prac. Glavaco du Weert Groep oferuje Ci naatępujące usługi: cynkowanie ogniowe, cynkowanie delta (specjalność), realizacja elektrostatycznego malowania proszkowego, kontrola jakości, różne konfekcjonowanie i transport do końcowego miejsca przeznaczenia.

 4. AHC BENELUX

  Holandia

  Firma AHC Benelux B.V. oraz jej zakłady produkcyjne w Eindhoven i Venlo stanowią część Grupy Material Technology Group of Aalberts Industries. Grupa świadczy usługi z zakresu obróbki powierzchni i obróbki cieplnej. Intensywna współpraca zapewnia obszerną ofertę procesów i rodzajów obróbek, obejmujących wszystkie aspekty technologii powierzchniowej.

 5. EXCOR SP. Z O.O.

  Polska

  EXCOR to firma, która już od wielu lat, przynosi najlepsze rozwiązania na polskim rynku w dziedzinie zabezpieczeń antykorozyjnych części metalowych. Jesteśmy najlepszym specjalistom z tej dziedziny i dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług. Dzięki oferowanym produktom, każdy metalowy element podczas podróży, nie będzie narażony na szkodliwe działanie wilgoci i warunków atmosferycznych, dzięki czemu nie straci na wartości.

 1. GLORIA KEY

  Białoruś

  Firma GLORIA KEY, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Cynk i stopy cynku. Jest również obecna w dziedzinach Cynkowanie elektrolityczne, Powłoki antykorozyjne, Cynkowanie elektrolityczne, Powłoki antykorozyjne, i obróbka galwaniczna. Ma siedzibę w Zhodino, Białoruś.

 2. DRES-PLAST S.R.L.

  Włochy

  Firma DRES-PLAST S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Powlekanie tworzywami sztucznymi stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Powłoki antykorozyjne, piaskowanie elewacji, Powłoki antykorozyjne, powlekanie plastikiem, i wyłożenia do basenów. Ma siedzibę w Romagnano Sesia, Włochy.

 1. FLYSURF EUROPE

  Bułgaria

  Firma FLYSURF EUROPE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Powłoki antykorozyjne. Ma siedzibę w Varna, Bułgaria.

 2. TEGUM KORROSIONS- UND VERSCHLEISSSCHUTZ GMBH

  Austria

  Firma TEGUM KORROSIONS- UND VERSCHLEISSSCHUTZ GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Powłoki antykorozyjne, Powłoki antykorozyjne, conveyor belts, pasy transmisyjne, i taśmy transportowe. Ma siedzibę w Hallein, Austria.

 3. COAT-X

  Szwajcaria

  Firma COAT-X, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Powłoki antykorozyjne. Jest również obecna w dziedzinach metody rozpylania, i Obróbka chemiczna i termiczna powierzchni metalowych - maszyny. Ma siedzibę w La Chaux-De-Fonds, Szwajcaria.

 4. FULBECK LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FULBECK LTD, roku i działającą w sektorze Powłoki antykorozyjne. Jest również obecna w dziedzinach Antykorozyjne substancje chemiczne, i Antykorozyjne substancje chemiczne. Ma siedzibę w Newton Aycliffe, Zjednoczone Królestwo.

 5. CORROCONSULT UK LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CORROCONSULT UK LIMITED, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Powłoki antykorozyjne. Ma siedzibę w Telford, Zjednoczone Królestwo.

 6. BV CORROSION CONSULTING

  Hiszpania

  Firma BV CORROSION CONSULTING, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Powłoki antykorozyjne. Jest również obecna w dziedzinach Ceramic dyes. Ma siedzibę w Sant Fruitós De Bages, Hiszpania.

 7. SWINTON ELECTRO-PLATING LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SWINTON ELECTRO-PLATING LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrolityczna obróbka powierzchniowa. Jest również obecna w dziedzinach Powłoki antykorozyjne, niklowanie chemiczne, i Powłoki antykorozyjne. Ma siedzibę w Manchester, Zjednoczone Królestwo.

 8. GOGONANO

  Estonia

  Firma GOGONANO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty ekologiczne chemii gospodarczej. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne, Ircha - artykuły czyszczące, Powłoki antykorozyjne, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne, Ircha - artykuły czyszczące, i Powłoki antykorozyjne. Ma siedzibę w Kehra, Estonia.

 1. SIOPLAST LLC

  Ukraina

  Firma SIOPLAST LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Antykorozyjne substancje chemiczne. Jest również obecna w dziedzinach fabryka farby, powłoki antykorozyjne, farba antykorosyjna, i anticorrosion systems. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 2. ROPEX INDUSTRIE-ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Firma ROPEX INDUSTRIE-ELEKTRONIK GMBH, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Powłoki antykorozyjne. Jest również obecna w dziedzinach Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, Opakowania, pokrycia termoplastyczne, poliuretan termoplastyczny, Produkty chemiczne i farmaceutyczne - maszyny do pakowania, i Opakowania. Ma siedzibę w Bietigheim-bissingen, Niemcy.

 3. DIOSCURI SRL

  Mołdawia

  Firma DIOSCURI SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Powłoki antykorozyjne. Ma siedzibę w Chisinau, Mołdawia.

 4. ALFATECH SRL

  Włochy

  Firma ALFATECH SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Galwanizacja stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach powłoki antykorozyjne, powłoki nietoksyczne, powłoki zapobiegające zużyciu, i pokrycia antyprzylepne. Ma siedzibę w Fiume Veneto, Włochy.

 5. CORROSERVE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CORROSERVE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Powłoki antykorozyjne. Jest również obecna w dziedzinach Naprawa pomp przemysłowych. Ma siedzibę w Leeds, Zjednoczone Królestwo.

 6. FOTHERGILL COATED FABRICS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FOTHERGILL COATED FABRICS LTD, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Papier polimerowy. Jest również obecna w dziedzinach Powłoki antykorozyjne, Płótno ścierne, szmergiel, Maszyny do powlekania powierzchni, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Powłoki antykorozyjne, Płótno ścierne, szmergiel, Maszyny do powlekania powierzchni, i Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Ma siedzibę w Rochdale, Zjednoczone Królestwo.

 7. CHIMATECH

  Bułgaria

  Firma CHIMATECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Powłoki antykorozyjne. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 8. JSC ELAMETA

  Litwa

  Firma JSC ELAMETA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do piaskowania, Powłoki antykorozyjne, Maszyny do piaskowania, Powłoki antykorozyjne, i Galvanic coating of aluminium. Ma siedzibę w Utena, Litwa.

 9. KAEFER ISOLIERTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KAEFER ISOLIERTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Powłoki antykorozyjne. Jest również obecna w dziedzinach wykończenie wnętrz. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 10. USTOP LDA

  Portugalia

  Firma USTOP LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Powłoki antykorozyjne. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do mycia i urządzenia elektryczne do mycia karoserii samochodowych. Ma siedzibę w Baguim Do Monte, Portugalia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo