• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • potrawy gotowe- odwodnione

Wyniki dla

Potrawy gotowe- odwodnione - Import eksport

 1. SEVAROME

  Francja

  Verified by europages badge

  Działalność spółki Sévarome polega na tworzeniu i produkcji słodkich aromatów spożywczych (wanilia, kawa, cytryna, truskawka, przyprawy, owoce, kwiaty, specjały), słonych aromatów spożywczych (pomocy kulinarnych), przetworów z owoców orzechowych (pistacje, orzechy laskowe, przetwory aromatyzowane), innych składników (wanilia, barwniki spożywcze, stabilizatory, emulgatory…). Nasza firma współpracuje z największymi szefami, w związku z tym oferujemy na rynku najlepsze produkty, dzięki którym osiągną Państwo sukces. Nasze kredo to pasja smaku, osiągnięte wyniki oraz zadowolenie klienta. SEVAROME: tworzenie i produkcja francuskich aromatów spożywczych do lodów, aromatów spożywczych do sorbetów, aromatów spożywczych do czekolady, aromatów spożywczych do produktów dietetycznych, aromatów spożywczych do herbaty, aromatów spożywczych do kawy, aromatów spożywczych do naparów, aromatów i aromatów naturalnych, barwników spożywczych.

 2. FOODILAB S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FOODILAB S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pizze mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Potrawy gotowe, odwodnione, Mrożonki, mrożone pizze, żywność mrożona - produkcja, Potrawy gotowe, odwodnione, produkty żywnościowe mrożone - hurt, Mrożonki, produkty żywnościowe mrożone, i mrożone produkty piekarskie. Ma siedzibę w Pomezia, Włochy.

 3. INTERAL SA

  Hiszpania

  buliony, zupy, produkty żywnościowe odwodnione. Produkt Tetra Brik.

 4. FRUITOFOOD

  Francja

  Firma FRUITOFOOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Potrawy gotowe, odwodnione. Ma siedzibę w Fontaine-Simon, Francja.

 5. INODRY

  Francja

  Firma INODRY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Potrawy gotowe, odwodnione. Ma siedzibę w Colombelles, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LORA

  Ukraina

  Firma LORA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Potrawy gotowe, odwodnione. Jest również obecna w dziedzinach tortownice, półmisek ceramiczny do piekarnika, i dania do domu. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 2. LUXAS

  Turcja

  Firma LUXAS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Potrawy gotowe, odwodnione, odwodnione zioła aromatyczne, eksport produktów spożywczych, Potrawy gotowe, odwodnione, i mąka spożywcza. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. H. VOSSMANN & CO. GMBH

  Niemcy

  Firma H. VOSSMANN & CO. GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Podroby, Gastronomia - specjalności sztuki kulinarnej, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Potrawy gotowe, odwodnione, Podroby, Gastronomia - specjalności sztuki kulinarnej, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, i Potrawy gotowe, odwodnione. Ma siedzibę w Wildeshausen, Niemcy.

 4. KUHOVAR LLC

  Ukraina

  Firma KUHOVAR LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Potrawy gotowe, odwodnione. Ma siedzibę w Kharkiv, Ukraina.

 5. CULINOR

  Belgia

  Firma CULINOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Potrawy gotowe, odwodnione. Jest również obecna w dziedzinach Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, i Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Ma siedzibę w Destelbergen, Belgia.

 1. XLARGE AGRIBUSINESS COMPANY SARL

  Maroko

  Firma XLARGE AGRIBUSINESS COMPANY SARL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Potrawy gotowe, odwodnione. Ma siedzibę w Casablanca, Maroko.

 2. LYO EUROPA SRL

  Włochy

  Firma LYO EUROPA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Potrawy gotowe, odwodnione. Jest również obecna w dziedzinach żywność liofilizowana. Ma siedzibę w Fontanellato, Włochy.

 1. DOGAN TICARET ANTEP FISTIGI ITHALAT IHRACAT

  Turcja

  Firma DOGAN TICARET ANTEP FISTIGI ITHALAT IHRACAT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Potrawy gotowe, odwodnione. Jest również obecna w dziedzinach pistacje, migdały, i orzechy ziemne prażone. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 2. DELMON FOODS

  Indie

  Firma DELMON FOODS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Potrawy gotowe, odwodnione. Jest również obecna w dziedzinach żywność liofilizowana, i składniki spożywcze. Ma siedzibę w Ahmedabad, Indie.

 3. AKDAGLAR APRICOT

  Turcja

  Firma AKDAGLAR APRICOT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Potrawy gotowe, odwodnione. Jest również obecna w dziedzinach morele. Ma siedzibę w Malatya, Turcja.

 4. SEVANATUR—PRODUKT

  Niemcy

  Firma SEVANATUR—PRODUKT, roku i działającą w sektorze Soki owocowe. Jest również obecna w dziedzinach Potrawy gotowe, odwodnione, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Potrawy gotowe, odwodnione, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, i import i eksport jabłek. Ma siedzibę w Osnabrück, Niemcy.

 5. PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USLUGOWE ROLMAX SP Z O O

  Polska

  Firma PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USLUGOWE ROLMAX SP Z O O, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Mrożonki, Potrawy gotowe, odwodnione, Mrożonki, i Potrawy gotowe, odwodnione. Ma siedzibę w Susz, Polska.

 6. LIODRY FOODS

  Włochy

  Firma LIODRY FOODS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Potrawy gotowe, odwodnione. Ma siedzibę w Gattatico, Włochy.

 7. SA FRANCE CULINAIRE DEVELOPPEMENT

  Francja

  Firma SA FRANCE CULINAIRE DEVELOPPEMENT, roku i działającą w sektorze Potrawy gotowe, odwodnione. Jest również obecna w dziedzinach Żywność i napoje - składniki, i Żywność i napoje - składniki. Ma siedzibę w Saint Gilles, Francja.

 8. UNION REXI, S.L.

  Hiszpania

  Firma UNION REXI, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Potrawy gotowe, odwodnione, i Potrawy gotowe, odwodnione. Ma siedzibę w Carlet, Hiszpania.

 1. VIF ARGENT

  Francja

  Firma VIF ARGENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Potrawy gotowe, odwodnione, i Potrawy gotowe, odwodnione. Ma siedzibę w Saint Gilles Croix De Vie, Francja.

 2. LE DELIZIE DI NEVIO

  Włochy

  Firma LE DELIZIE DI NEVIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Potrawy gotowe, odwodnione. Ma siedzibę w Borgorose, Włochy.

 3. BROSS-WEINE GMBH

  Niemcy

  Firma BROSS-WEINE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Potrawy gotowe, odwodnione, i Potrawy gotowe, odwodnione. Ma siedzibę w Appenweier, Niemcy.

 4. STE ANGEVINE DES AIDES CULINAIRES SADAC

  Francja

  Firma STE ANGEVINE DES AIDES CULINAIRES SADAC, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Potrawy gotowe, odwodnione, i Potrawy gotowe, odwodnione. Ma siedzibę w Maulèvrier, Francja.

 5. IBIS TAHHUT INSAAT IHRACAT LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Firma IBIS TAHHUT INSAAT IHRACAT LIMITED SIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Potrawy gotowe, odwodnione. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 6. PEMAP S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma PEMAP S.R.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Potrawy gotowe, odwodnione, i Potrawy gotowe, odwodnione. Ma siedzibę w Prerov, Republika Czeska.

 7. EISBERG SP. Z O.O.

  Polska

  Firma EISBERG SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Potrawy gotowe, odwodnione. Ma siedzibę w Legnica, Polska.

 8. ZO NOS PPP MILKAGRO A.S., PROVOZOVNA MASOKOMBINAT MARTINOV

  Republika Czeska

  Firma ZO NOS PPP MILKAGRO A.S., PROVOZOVNA MASOKOMBINAT MARTINOV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Potrawy gotowe, odwodnione, Wędliny i mięso peklowane, Potrawy gotowe, odwodnione, i Wędliny i mięso peklowane. Ma siedzibę w Ostrava-Martinov, Republika Czeska.

 9. MARA DIORO IMPORT -EXPORT

  Hiszpania

  Firma MARA DIORO IMPORT -EXPORT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Potrawy gotowe, odwodnione. Jest również obecna w dziedzinach cement portlandzki zwyczajny, i cukrownia. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 10. DACHY SA

  Hiszpania

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo