• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • porfir

Wyniki dla

Porfir - Import eksport

 1. MICHELE DELL'AIRA CAVA E PIETRA DI SABUCINA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MICHELE DELL'AIRA CAVA E PIETRA DI SABUCINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Porfir. Jest również obecna w dziedzinach kamienie do licowania, wyposażenie miejskie, i kamienie naturalne. Ma siedzibę w Caltanissetta, Włochy.

 2. GRASSO PIETRA LAVICA E MARMI S.R.L.S.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GRASSO PIETRA LAVICA E MARMI S.R.L.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Porfir. Jest również obecna w dziedzinach Marmur, Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych, obróbka kamienia wulkanicznego, obróbka marmurów i granitów, Marmur, i Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych. Ma siedzibę w Belpasso, Włochy.

 3. DB EMME SNC DI BRERO DORIANO E DIEGO

  Włochy

  Firma DB EMME SNC DI BRERO DORIANO E DIEGO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Porfir. Jest również obecna w dziedzinach drewno opałowe. Ma siedzibę w CAFASSE, Włochy.

 4. RADIOLI PAVIMENTI SRL

  Włochy

  Firma RADIOLI PAVIMENTI SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Porfir. Jest również obecna w dziedzinach kamień na podłogi zewnętrzne, kostka brukowa, i podłogi z porfiru. Ma siedzibę w Bottanuco, Włochy.

 5. FILIPPI TRANQUILLO E F.LLI

  Włochy

  Firma FILIPPI TRANQUILLO E F.LLI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Porfir. Jest również obecna w dziedzinach wydobywanie porfiru. Ma siedzibę w Albiano, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PORFIDI SRLS

  Włochy

  Firma PORFIDI SRLS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Porfir. Jest również obecna w dziedzinach Tumble polished stones, i kostki porfiru. Ma siedzibę w Fornace, Włochy.

 2. STONE EXPERT SRL

  Włochy

  Firma STONE EXPERT SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice. Jest również obecna w dziedzinach Kleje budowlane, Porfir, Kleje budowlane, kostki porfiru, i Porfir. Ma siedzibę w Civezzano, Włochy.

 3. PORFIDI ROBERTO S.R.L.

  Włochy

  Firma PORFIDI ROBERTO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Porfir. Jest również obecna w dziedzinach kostki porfiru, płytki z porfiru, podłogi z porfiru, i porfir czerwony. Ma siedzibę w Albiano, Włochy.

 4. MARBLES MARMAREOS SRL

  Włochy

  Firma MARBLES MARMAREOS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur. Jest również obecna w dziedzinach Granit, Krajarki do marmuru, porfir, przedmioty z marmuru, Granit, i Krajarki do marmuru. Ma siedzibę w Arco, Włochy.

 5. ARCHSTONE S.R.L.

  Włochy

  Firma ARCHSTONE S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Porfir. Jest również obecna w dziedzinach kamienie naturalne. Ma siedzibę w Noale, Włochy.

 1. PORPHYR NATURSTEIN-VERTRIEB

  Austria

  Firma PORPHYR NATURSTEIN-VERTRIEB, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Porfir. Jest również obecna w dziedzinach kamienie naturalne. Ma siedzibę w Rohrbach, Austria.

 2. DE KASSEIGROEVE

  Belgia

  Firma DE KASSEIGROEVE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drogowe materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach kamienie budowlane, porfir, i basalt. Ma siedzibę w Beverlo, Belgia.

 1. PORFIDI POJER FAUSTO & C SNC

  Włochy

  Firma PORFIDI POJER FAUSTO & C SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Porfir. Jest również obecna w dziedzinach fasonowanie porfiru, i wyposażenie miejskie. Ma siedzibę w Trento, Włochy.

 2. MARELLO F.LLI

  Włochy

  Firma MARELLO F.LLI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Porfir. Jest również obecna w dziedzinach Dachówki kamienne, kamienie naturalne, i Dachówki kamienne. Ma siedzibę w Candia Canavese, Włochy.

 3. EDIL PROGRESS

  Włochy

  Firma EDIL PROGRESS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Porfir. Jest również obecna w dziedzinach Dachówki kamienne, trawertyn, i Dachówki kamienne. Ma siedzibę w Cividate Al Piano, Włochy.

 4. GV PORFIDO

  Włochy

  Firma GV PORFIDO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Porfir. Jest również obecna w dziedzinach kostki porfiru. Ma siedzibę w Albiano, Włochy.

 5. ISOFOL S.A.S. DI DANIEL EBNER

  Włochy

  Firma ISOFOL S.A.S. DI DANIEL EBNER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Porfir. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy, Sieć kanalizacyjna - wykonanie, Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy, i Sieć kanalizacyjna - wykonanie. Ma siedzibę w Merano, Włochy.

 6. BELTRAMONE FRATELLI S.A.S. DI BELTRAMONE ENZO & C.

  Włochy

  Firma BELTRAMONE FRATELLI S.A.S. DI BELTRAMONE ENZO & C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Porfir. Jest również obecna w dziedzinach Dachówki kamienne, i Dachówki kamienne. Ma siedzibę w Brossasco, Włochy.

 7. DITTA SCABURRI S.N.C. DI FAUSTINI A. & GINESI G.

  Włochy

  Firma DITTA SCABURRI S.N.C. DI FAUSTINI A. & GINESI G., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Porfir. Jest również obecna w dziedzinach Dachówki kamienne, trawertyn, i Dachówki kamienne. Ma siedzibę w Palosco, Włochy.

 8. A.L.P.E. S.R.L.

  Włochy

  Firma A.L.P.E. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Krajarki do marmuru. Jest również obecna w dziedzinach Granit, Porfir, Granit, i Porfir. Ma siedzibę w Bagnolo Piemonte, Włochy.

 1. SOC. CENNAMO MAURO S.N.C.

  Włochy

  Firma SOC. CENNAMO MAURO S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Porfir, Marmur, Porfir, i Marmur. Ma siedzibę w Centola, Włochy.

 2. SILPA S.R.L.

  Włochy

  Firma SILPA S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podłogi i posadzki przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Porfir, Posadzki do pomieszczeń komputerowych, Porfir, i Posadzki do pomieszczeń komputerowych. Ma siedzibę w Albiano, Włochy.

 3. EUROLAVICA DI PLATANIA GIUSEPPE

  Włochy

  Firma EUROLAVICA DI PLATANIA GIUSEPPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Krajarki do marmuru. Jest również obecna w dziedzinach Porfir, Marmur - maszyny do cięcia marmuru, Porfir, i Marmur - maszyny do cięcia marmuru. Ma siedzibę w Pedara, Włochy.

 4. PORFIDI DERAN 2000 S.R.L.

  Włochy

  Firma PORFIDI DERAN 2000 S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Porfir. Jest również obecna w dziedzinach Dachówki kamienne, i Dachówki kamienne. Ma siedzibę w Pozzuoli, Włochy.

 5. GRAZI ARDESIE S.N.C.

  Włochy

  Firma GRAZI ARDESIE S.N.C., roku i działającą w sektorze Łupek dachówkowy. Jest również obecna w dziedzinach Porfir, Płytki dachowe łupkowe, Porfir, i Płytki dachowe łupkowe. Ma siedzibę w San Colombano Certenoli, Włochy.

 6. COLOMBINI S.P.A.

  Włochy

  Firma COLOMBINI S.P.A., roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Porfir, Marmur, Porfir, i Marmur. Ma siedzibę w Pergine Valsugana, Włochy.

 7. PIETRE E SASSI

  Włochy

  Firma PIETRE E SASSI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Porfir. Jest również obecna w dziedzinach porfir na podłogi. Ma siedzibę w Cusano, Włochy.

 8. GEOPIETRA S.R.L.

  Włochy

  Firma GEOPIETRA S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Porfir. Jest również obecna w dziedzinach Dachówki kamienne, cegły, i Dachówki kamienne. Ma siedzibę w Gavardo, Włochy.

 9. COOPERATIVA CASTELLI ROMANI

  Włochy

  Firma COOPERATIVA CASTELLI ROMANI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Porfir. Jest również obecna w dziedzinach podłogi mozaikowe. Ma siedzibę w Marino Di Roma, Włochy.

 10. EUROCAVE S.N.C. DEI F.LLI DELUCA PAOLO & GABRIELE

  Włochy

  Firma EUROCAVE S.N.C. DEI F.LLI DELUCA PAOLO & GABRIELE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Porfir. Jest również obecna w dziedzinach Dachówki kamienne, i Dachówki kamienne. Ma siedzibę w Verghereto, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo