• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • poręcze- balustrady schodowe

Wyniki dla

Poręcze- balustrady schodowe - Import eksport

 1. M.M. GRIGLIATI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma M.M. od 40 lat działa w branży włókien szklanych GFPR (tworzyw sztucznych wzmacnianych włóknami szklanymi), produkując kraty, profile i złożone konstrukcje o wysokiej jakości. Właściwości włókna szklanego GFPR (między innymi odporność na korozję, brak właściwości magnetycznych, izolacyjność elektryczna i brak konieczności konserwacji) przyczyniają się do dużej elastyczności zastosowań. Certyfikat ISO 9001: 2015 Bureau Veritas.

 2. REGAL ALUMINIUM

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma REGAL ALUMINIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poręcze, balustrady schodowe. Jest również obecna w dziedzinach rampa aluminiowa, wytłoczenia kształtowników z aluminium, Balustrady ze szkła, poręcze, schody z poręczami, okna aluminiowe, i profile z aluminium. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. TE-FENCE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma TE-FENCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrodzenia i bramy. Jest również obecna w dziedzinach Bramy, Poręcze, balustrady schodowe, ogrodzenie galwanizowane, bariery ze stali nierdzewnej, drut kolczasty, projektowanie ogrodzenia na miarę, montaż ogrodzeń, polerowanie bram i ogrodzeń papierem ściernym, i fences. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. TS TECHNISCHE SYSTEME GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma TS TECHNISCHE SYSTEME GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Poręcze, balustrady schodowe. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 5. TREGIT GITTERROSTE UND TREPPENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TREGIT GITTERROSTE UND TREPPENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poręcze, balustrady schodowe. Ma siedzibę w Borken, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INOXICON GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INOXICON GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poręcze, balustrady schodowe. Ma siedzibę w Kelheim, Niemcy.

 2. MANNSEICHNER METALLBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MANNSEICHNER METALLBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poręcze, balustrady schodowe. Ma siedzibę w Altenstadt, Niemcy.

 3. KMH GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma KMH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poręcze, balustrady schodowe. Ma siedzibę w Regau/wankham, Austria.

 4. GÖBAU GESELLSCHAFT FÜR BAU- UND VERKEHRSTECHNIK MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GÖBAU GESELLSCHAFT FÜR BAU- UND VERKEHRSTECHNIK MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poręcze, balustrady schodowe. Ma siedzibę w Wilkau-Haßlau, Niemcy.

 5. SCHLOSSEREI SOMMER E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHLOSSEREI SOMMER E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poręcze, balustrady schodowe. Ma siedzibę w Schwerin, Niemcy.

 1. HANS SCHMID AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma HANS SCHMID AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poręcze, balustrady schodowe. Ma siedzibę w Bern, Szwajcaria.

 2. DHM DIRK HÄUSGEN METALLBAU

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DHM DIRK HÄUSGEN METALLBAU, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Poręcze, balustrady schodowe. Ma siedzibę w Düren, Niemcy.

 1. BW SERVICE AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma BW SERVICE AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Poręcze, balustrady schodowe. Ma siedzibę w Lohn-Ammannsegg, Szwajcaria.

 2. BERND BÜRCKENMEYER GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BERND BÜRCKENMEYER GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poręcze, balustrady schodowe. Ma siedzibę w Stadtallendorf, Niemcy.

 3. KOLLARITS JOSEF GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma KOLLARITS JOSEF GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poręcze, balustrady schodowe. Ma siedzibę w Stoob, Austria.

 4. HTU DIRISAMER GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma HTU DIRISAMER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Poręcze, balustrady schodowe. Ma siedzibę w Gunskirchen, Austria.

 5. HEPO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HEPO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poręcze, balustrady schodowe. Ma siedzibę w Geldern, Niemcy.

 6. LUGMAIR MASCHINENBAU & METALLTECHNIK DANIEL LUGMAIR E.U.

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma LUGMAIR MASCHINENBAU & METALLTECHNIK DANIEL LUGMAIR E.U., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Poręcze, balustrady schodowe. Ma siedzibę w Linz, Austria.

 7. RAUM UND AREAL GELÄNDERSYSTEME RAG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RAUM UND AREAL GELÄNDERSYSTEME RAG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poręcze, balustrady schodowe. Ma siedzibę w Schönthal, Niemcy.

 8. METALLBAU STRASSBURGER INH. JENS OSSMER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma METALLBAU STRASSBURGER INH. JENS OSSMER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poręcze, balustrady schodowe. Ma siedzibę w Wülknitz, Niemcy.

 1. ESKATT HANDRAIL RAILING SYSTEM

  Polska

  Firma ESKATT obsługuje partnerów handlowych w zakresie produkcji oraz dostaw gotowych systemów balustrad ze stali nierdzewnej, balustrad szklanych oraz innych konstrukcji stalowych wraz ze szkłem budowlanym. W ofercie ponad 100 wzorów balustrad, ponad 5000 elementów do barierek. Produkcja okuć do szkła, zadaszeń szklanych, luster, przegród ze szkła, profili ze stali do balustrad samonośnych umożliwia nam ciągłe podnoszenia jakości wyrobów oraz wprowadzanie nowych produktów Oferujemy obsługę budowy od A-Z od projektu przez ustalenia techniczne, wizyty na budowach, dostawy a także montaż balustrad. Oferta skierowana jest dla firm budowlanych, podwykonawców systemów balustrad, Developerów, instytucji a także klientów indywidulanych. Realizujemy zlecenia bez ograniczenia terytorialnego. Posiadamy strony internetowe w kilku jeżykach, które przedstawiają zakres naszej działalności.

  Wszystkie wyroby na "poręcze- balustrady schodowe"

 2. TKLED TOMASZ KUBIK

  Polska

  BALUSTRADY WEWNĘTRZNE AŻUROWE I PANELE AŻUROWE z płyty MDF Firma TKLED jest jednym z głównych producentów paneli do balustrad ażurowych oraz paneli ściennych o grubości 12 mm, 18 mm oraz 22 mm. Posiadamy 55 wzorów, które można wykorzystać do stworzenia pięknych i niepowtarzalnych realizacji. Oferujemy wysoką jakość pracy a także pełen profesjonalizm oraz kreatywność. DECYDUJĄC SIĘ NA NASZE PANELE AŻUROWE ZAPEWNIAMY KLIENTOM: - Pomiar - Projekt 2D - Własny transport na terenie całej Polski - Montaż W swojej ofercie posiadamy dziesiątki przepięknych realizacji z możliwością indywidualnego dostosowania się do potrzeb Klienta.

  Wszystkie wyroby na "poręcze- balustrady schodowe"

 3. STYLA SRL

  Włochy

  Produkujemy wyposażenie i akcesoria łazienkowe o ciekawym wzornictwie, aby zapewnić specjalne rozwiązania architektoniczne i wspierać filozofię włoskiej jakości. Nasze produkty zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były zgodne ze standardami bezpieczeństwa obowiązującymi dla łazienek szpitalnych i w budynkach użyteczności publicznej. Systemy mocujące umożliwiają ich szybką instalację; miękkie i zaokrąglone linie zapobiegają gromadzeniu się brudu, ułatwiając czyszczenie; wyposażone w systemy antykradzieżowe.

 4. KRÄMER GMBH

  Niemcy

  Budowa, produkcja, montaż systemów ramp aluminiowych, platform. schodów, balustrad, drabin drewnianych. Konstrukcje specjalne wykonane z aluminium, wznoszenie przemysłowe. Współpraca z KRÄMER jest przede wszystkim: bezproblemowa. Od inżynierii – na życzenie zajmujemy się także ostatecznym montażem – poprzez produkcję po montaż końcowy: Wspieramy naszych klientów na każdym etapie i zajmujemy się opracowaniem całego projektu. Opłacalność, terminowość, dokładność. Czasochłonne i kosztowne przeróbki? Nie z KRÄMER. Nasze elastyczne, ergonomiczne i wizualnie atrakcyjne produkty masowe dla małych jak i złożonych dużych projektów, spełniają indywidualne wymagania naszych klientów. Czy to na wysokości 5, 15 czy 25 metrów – na wybiegach i systemach estradowych KRÄMER poruszasz się tak bezpiecznie, jakbyś pracował na poziomie gruntu.

 5. ALEKSANDRA LASZUK GPI

  Polska

  Szanowni Państwo, Jesteśmy firmą świadczącą głównie usługi z zakresu projektowania inżynierskiego i szeroko pojętego doradztwa technicznego. Od samego początku byliśmy zaangażowani w realizację projektów technicznych związanych z transportem i magazynowaniem materiałów sypkich oraz nasiennych linii technologicznych. Dodatkowo specjalizujemy się w tematyce związanej z inżynierią dźwigową ("windy"). Posiadamy bardzo bogate doświadczenie zawodowe w tym zakresie. Oferujemy: 1. Wykonywanie projektów technicznych podkonstrukcji, systemów, koszy/zsypów, prototypów maszyn i innych, 2. Przygotowywanie dokumentacji technicznej (rysunki, instrukcje, raporty, itp.), 3. Wykonywanie obliczeń MES (statyczne w zakresie charakterystyki liniowej i nieliniowej, modalne (np. wytężone), dynamiczne zmienne w czasie i odpowiedzi częstotliwościowe, ...), 4. Koordynacja bezpłatnej współpracy z Politechniką Warszawską w zakresie badań i rozwoju podkonstrukcji z profili kompozytowych (GFRP i CFRP), 5. Wykonywanie rysunków obiektowych (np. z wykorzystywaniem skanów 3D , wykonywanie schematów linii technologicznych, ...), 6. Wsparcie techniczne w fazie ofertowej (szacowanie na podstawie wstępnych obliczeń wagi, profili, itp. np. podkonstrukcji, wybór rozwiązań, urządzeń od poddostawców, itp.), 7. Wizualizacja, rendering i prezentacja (marketing w fazie ofertowej), 8. Konsultacje techniczne dla Klientów, 9. Oraz wiele więcej; Zapraszamy do Współpracy! Aleksandra Laszuk

  Wszystkie wyroby na "poręcze- balustrady schodowe"

 6. ROMPOL - BALUSTRADY KONSTRUKCJE STALOWE KATOWICE ŚLĄSKIE

  Polska

  Firma ROMPOL jest grupą specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży obróbki metali. Wykonujemy konstrukcje ze stali nierdzewnej oraz stali malowanej proszkowo. Jesteśmy cenieni za wysoką jakość i terminowość. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami na stronie: www.rompol.eu Zakres naszych usług to: - balustrady balkonowe, - balustrady szklane, - balustrady z elementami drewnianymi, - zabudowy balkonów, - zabudowy tarasów, - poręcze, - pochwyty, - daszki - zadaszenia, - konstrukcje stalowe, - konstrukcje pod reklamy, - meble ze stali nierdzewnej do przemysłu, - pochwyty, - podjazdy dla niepełnosprawnych, - schody, - schody zabiegowe, - ogrodzenia, - osłony ochronne, - bariery ochronne, - odbojnice, - maszyny dla przemysłu, - osprzęt ręczny do stanowisk spawalniczych, - usługi ślusarskie, - montaże obiektowe. Nasza firma od wielu lat zajmuje się także obróbką skrawaniem. Prowadzimy nowoczesny warsztat zajmujący się: cięciem, frezowaniem, toczeniem, napawaniem i dłutowaniem elementów. Jesteśmy również w stanie napawać elementy i tulejować na życzenie klienta.

 7. TRAWCZYNSKI RYSZARD. BALUSTRADY

  Polska

  Firma zarządzana przez Ryszarda Trawczyńskiego, znajduje się we Wrocławiu. Świadczymy usługi związane z produkcją i montażem balustrad metalowych skręcanych. Działamy na rynku od 1988 roku. Oferujemy balustrady schodowe oraz balkonowe. Proponujemy balustrady metalowo-szklane, a także balustrady metalowe wypełnione tralkami pionowymi. Wykonujemy balustrady metalowe gięte, balustrady ze stali nierdzewnej, czy balustrady połączone z podjazdami dla niepełnosprawnych. Ponadto zapewniamy poręcze ścienne metalowo-drewniane.

 8. ELAN ART METAL S.C.

  Polska

  Elan Art Metal to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem specjalizująca się w produkcji wyrobów wykonanych ze stali nierdzewnych, kwasoodpornych oraz z aluminium. Nasze wyroby jak barierki wykonane ze stali nierdzewnej, balustrady ze stali nierdzewnej, stojaki, poręcze i elementy architektury miejskiej jak ławki czy stojaki na rowery wykonane są w najwyższej jakości. Nowoczesne maszyny oraz zespół dobrze wykształconych pracowników Elan Art Metal pozwala na kompleksowe wykonawstwo różnorodnych zleceń zarówno w kraju, jak i za granicą. Wyroby Elan Art Metal to: balustrady i poręcze z stali nierdzewnej barierki rurowe ze stali nierdzewnej aluminiowe kasetony elewacyjne: ścienne i dachowe ławki ze stali nierdzewnej stojaki na rowery ze stali nierdzewnej parapety z aluminium, blach powlekanych i ocynkowanych aluminiowe reklamy świetlne: ścienne, dachowe i wolnostojące zadaszenia aluminiowe: proste, łukowe stoły, regały, suszarki ze stali nierdzewnej dla gastronomii taśmociągi ze stali nierdzewnej dla przemysłu spożywczego Wyroby Elan Art Metal znajdują zastosowanie w budownictwie, gastronomii, rekreacji , ochronie środowiska, a zdobyta wiedza oraz doświadczenie pozwalają nam na podejmowanie nietypowych i skomplikowanych projektów.

 9. ZAKŁAD MECHANICZNY "BARYS" RYSZARD BAUCHROWICZ

  Polska

  Nasza firma działa w branży balustrady ze stali nierdzewnej już ponad 20 lat. Wykonujemy zlecenia głównie dla klientów indywidualnych na terenie Krakowa i województwa małopolskiego. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania, używanie stali nierdzewnej sprawdzonych dostawców, terminowość realizacji. W swojej ofercie mamy również inne wyroby ze stali nierdzewnej: meble ze stali nierdzewnej, meble dla szpitali, meble dla laboratoriów, blaty ze stali nierdzewnej, wózki nierdzewne, regały ze stali nierdzewnej, myjnie chirurgiczne, umywalki chirurgiczne, okna podawcze, śluzy materiałowe

 10. SGGT SAFE GERMAN GUARDRAIL TECHNOLOGY

  Niemcy

  SGGT Straßenausstattungen GmbH od ponad 35 lat poświęca się projektowaniu, produkcji, montażowi oraz sprzedaży na całym świecie różnorodnych systemów bezpieczeństwa biernego. Nasza paleta produktów pokrywa wszystkie zapotrzebowanie dotyczące nowoczesnych systemów bezpieczeństwa biernego – dla autostrad, dróg krajowych i lokalnych. Ochronne barierki drogowa z obudową z drewna, stalowe barierki ochronne i ruchome systemy zatrzymujące uzupełniają nasze możliwości dostaw. Zapewniamy ciągły rozwój naszych produktów oraz ich dostosowanie do sytuacji problemowych na życzenie naszych klientów. Najwyższy priorytet ma zawsze ochrona uczestników ruchu drogowego. Jesteśmy w stanie zapewnić fachowy montaż w każdym miejscu przez nasze własne przedsiębiorstwo montażowe.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo