• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • poręcze i rękojeści drewniane

Wyniki dla

Poręcze i rękojeści drewniane - Import eksport

 1. KRAUS GMBH GLASBESCHLÄGE

  Austria

  Przedsiębiorstwo KRAUS GmbH z siedzibą w Brunn am Gebirge zostało założone w 1998 roku i jest dziś jednym z wiodących dostawców okuć do drzwi szklanych. Od wielu lat cieszymy się zaufaniem klientów z Austrii, Europy i wielu innych krajów świata. Szeroka gama produktów jest stale dostosowywana do wymagań klientów. Nasze produkty wykonane są z wysokiej klasy materiałów i zapewniają naszym klientom najlepszą jakość. Dzięki ciągłym inwestycjom w technologię, szkolenia i dalsze kształcenie, jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami i wzornictwem. Od 2014 posiadamy certyfikat ÖNORM EN-1090-1: 2012. W 2019 roku otworzyliśmy nasz nowy budynek firmowy i posiadamy salon wystawowy oraz większy magazyn, co zapewnia większą dostępność naszych produktów.

 2. RISTORI VALERIO DI RISTORI FABIO

  Włochy

  Od 1974 roku firma Ristori Valerio specjalizuje się w produkcji na konto podmiotów trzecich akcesoriów drewnianych w zakresie galanterii różnej: paski, sprzączki, krosna i akcesoria. W dziedzinie wyrobów srebrnych: uchwyty do czajników, dzbanków do kawy i uchwyty do tac. Galanteria skórzana: sprzączki, paski, krosna, pojemniki frewniane, struktury drewniane do toreb, opakowania i necesery toaletowe.

 3. R. STRAUKA ENTERPRISE

  Litwa

  R.Strauka Enterprise specjalizuje się w produkcji uchwytów do narzędzi ogrodowych. Produkujemy drewniane uchwyty do mioteł, łopat, grabi, motyk, różnego rodzaju drewniane uchwyty. Produkujemy czopy, sklejki o różnej długości, okrągłe elementy do gzymsów. Wyroby są certyfikowane. Posiadamy niezwykłe wyposażenie; zatem możemy wytwarzać całą gamę rzeźbionych wyrobów drewnianych.

 4. WERDING EDELSTAHLBESCHLÄGE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma WERDING EDELSTAHLBESCHLÄGE GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Poręcze i rękojeści drewniane. Ma siedzibę w Melle, Niemcy.

 5. NÚÑEZ HANDLES

  Hiszpania

  Firma NÚÑEZ HANDLES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poręcze i rękojeści drewniane. Jest również obecna w dziedzinach wyroby nożownicze, Przybory kuchenne, noże kuchenne, i noże profesjonalne. Ma siedzibę w Albacete, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MIRAT

  Polska

  Firma MIRAT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Poręcze i rękojeści drewniane. Jest również obecna w dziedzinach meble - łóżko, meble łazienkowe, meble barowe, i meble do komputera. Ma siedzibę w Stargard Szczeciński, Polska.

 2. HESA KERESTECILIK ORM ÜRÜNLERI SAN TIC LTD ŞTI

  Turcja

  Firma HESA KERESTECILIK ORM ÜRÜNLERI SAN TIC LTD ŞTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poręcze i rękojeści drewniane. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. REMZ METAL

  Turcja

  Firma REMZ METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poręcze i rękojeści drewniane. Jest również obecna w dziedzinach uchwyty do drzwi, porcelana, i akcesoria kuchenne z aluminium. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. KAYFOO GROUP

  Stany Zjednoczone

  Firma KAYFOO GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poręcze i rękojeści drewniane. Ma siedzibę w New York, Stany Zjednoczone.

 5. HOUTDRAAIERIJ DESMET

  Belgia

  Firma HOUTDRAAIERIJ DESMET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trociny i wióry drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Poręcze i rękojeści drewniane, Przemysł okrętowy - budowa okrętów, Poręcze i rękojeści drewniane, uchwyty, i Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Ma siedzibę w Dentergem, Belgia.

 1. ADIDAC COMIMPEX

  Rumunia

  Firma ADIDAC COMIMPEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miotły. Jest również obecna w dziedzinach Poręcze i rękojeści drewniane, i Poręcze i rękojeści drewniane. Ma siedzibę w Salonta, Rumunia.

 2. GAJ MIZARSTVO D.O.O.

  Słowenia

  Firma GAJ MIZARSTVO D.O.O., roku i działającą w sektorze Węgiel drzewny. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - galanteria drewniana, Poręcze i rękojeści drewniane, Drewno - galanteria drewniana, Poręcze i rękojeści drewniane, i Brykiety bukowe. Ma siedzibę w Videm-Dobrepolje, Słowenia.

 1. BOHEMIA SPORT, SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

  Firma BOHEMIA SPORT, SPOL. S R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Poręcze i rękojeści drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Elementy drewniane do mebli, Meble i akcesoria ogrodowe, Klamki i uchwyty drewniane, Elementy drewniane do mebli, Meble i akcesoria ogrodowe, i Klamki i uchwyty drewniane. Ma siedzibę w Horazdovice, Republika Czeska.

 2. BIGEON

  Francja

  Firma BIGEON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poręcze i rękojeści drewniane. Ma siedzibę w La Ferrière-aux-Etangs, Francja.

 3. A.MANSUKHLAL & CO

  Indie

  Firma A.MANSUKHLAL & CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poręcze i rękojeści drewniane. Ma siedzibę w Jamnagar , Gujarat, Indie.

 4. FABRICABOS - LUÍS OLIVEIRA DE MAGALHÃES, LDA

  Portugalia

  Firma FABRICABOS - LUÍS OLIVEIRA DE MAGALHÃES, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poręcze i rękojeści drewniane. Jest również obecna w dziedzinach drewno cięte na deski i kloce drewniane. Ma siedzibę w Vila Nova De Famalicão, Portugalia.

 5. NANNING JIESHIDA CO.,LTD

  Chiny

  Firma NANNING JIESHIDA CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poręcze i rękojeści drewniane. Ma siedzibę w Nanning, Chiny.

 6. LESNA GALANTERIJA SKOK ANTON S.P.

  Słowenia

  Firma LESNA GALANTERIJA SKOK ANTON S.P., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poręcze i rękojeści drewniane. Ma siedzibę w domžale, Słowenia.

 7. SINOLIN INDUSTRIAL CO.,LIMITED

  Chiny

  Firma SINOLIN INDUSTRIAL CO.,LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poręcze i rękojeści drewniane. Ma siedzibę w Nanning, Chiny.

 8. L'ARTE DI IANNONE

  Włochy

  Firma L'ARTE DI IANNONE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poręcze i rękojeści drewniane. Jest również obecna w dziedzinach uchwyty do urządzeń, i uchwyty do narzędzi. Ma siedzibę w Mercato San Severino, Włochy.

 1. RUJZ DESIGN D.O.O.

  Słowenia

  Firma RUJZ DESIGN D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych. Jest również obecna w dziedzinach Klamki i uchwyty drewniane, Poręcze i rękojeści drewniane, Klamki i uchwyty drewniane, i Poręcze i rękojeści drewniane. Ma siedzibę w Ljubljana, Słowenia.

 2. ARTO, S.R.O.

  Słowacja

  Firma ARTO, S.R.O., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Poręcze i rękojeści drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Klamki i uchwyty drewniane, Zamki, zasuwy i klucze, Klamki i uchwyty drewniane, i Zamki, zasuwy i klucze. Ma siedzibę w Bratislava 3 , Słowacja.

 3. CABONEIVA LDA

  Portugalia

  Firma CABONEIVA LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poręcze i rękojeści drewniane. Jest również obecna w dziedzinach drewno. Ma siedzibę w Balugães-Barcelos, Portugalia.

 4. ERKUL MUT.BAN.VE MOB.AKS.SAN.TIC.LTD.ŞTI

  Turcja

  Firma ERKUL MUT.BAN.VE MOB.AKS.SAN.TIC.LTD.ŞTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poręcze i rękojeści drewniane. Jest również obecna w dziedzinach uchwyty do mebli. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 5. CARTEAU

  Francja

  Firma CARTEAU, roku i działającą w sektorze Drewno - galanteria drewniana. Jest również obecna w dziedzinach Poręcze i rękojeści drewniane, i Poręcze i rękojeści drewniane. Ma siedzibę w Saint Gervais, Francja.

 6. MANUFACTURE BALAIS RIVIERA

  Francja

  Firma MANUFACTURE BALAIS RIVIERA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Poręcze i rękojeści drewniane. Jest również obecna w dziedzinach uchwyty do narzędzi, i miotły. Ma siedzibę w Contes, Francja.

 7. EDME LACROIX

  Francja

  Firma EDME LACROIX, roku i działającą w sektorze Drewno - galanteria drewniana. Jest również obecna w dziedzinach Poręcze i rękojeści drewniane, i Poręcze i rękojeści drewniane. Ma siedzibę w Maranville, Francja.

 8. SE DES ETS J DUBOIS

  Francja

  Firma SE DES ETS J DUBOIS, roku i działającą w sektorze Drewno - galanteria drewniana. Jest również obecna w dziedzinach Poręcze i rękojeści drewniane, i Poręcze i rękojeści drewniane. Ma siedzibę w Reichshoffen, Francja.

 9. ETS ROUSSELET

  Francja

  Firma ETS ROUSSELET, roku i działającą w sektorze Drewno - galanteria drewniana. Jest również obecna w dziedzinach Poręcze i rękojeści drewniane, i Poręcze i rękojeści drewniane. Ma siedzibę w Vertault, Francja.

 10. HAMERNÍK, S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma HAMERNÍK, S.R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Klamki i uchwyty drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Poręcze i rękojeści drewniane, i Poręcze i rękojeści drewniane. Ma siedzibę w Chotebor, Republika Czeska.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo