• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pompy

Wyniki dla

Pompy - Import eksport

 1. POMPES JAPY

  Francja

  Verified by europages badge

  Producent pomp ręcznych półrotacyjnych do przesyłania oleju opałowego, oleju, rozpuszczalników i wody od 1850 roku, pompes JAPY służy Ci swoją ekspertyzą i wiedzą w określaniu Twoich potrzeb w zakresie przesyłania cieczy, w tym w atmosferze wybuchowej (dyrektywa ATEX). Pompes JAPY oferuje kompletną gamę pomp i dodatków celem znalezienia najlepszego rozwiązania Twoich problemów z przesyłaniem cieczy, żrących, lepkich, czy też łatwopalnych: Pompy pneumatyczne- Pompy elektryczne- Pompy hydrauliczne- Pompy do AD Blue-Pompy podnośnikowe-Motopompy-Zestawy zasysające-Filtracja-Węże-Liczniki ATEX- Nawijarki-Skrzynki rozdzielcze-Pistolety-Dozowniki-Kanistry- Złączki...Branże: Energetyczna - Morska - Rolnospożywcza - Chemia - Marynarka. Pompes JAPY oferuje ponadto zestawy wyposażone w pompy elektryczne i ręczne, ppzwalające wyjść naprzeciw potrzebom samozasysania i ratownictwa. Pompes JAPY to JAKOŚĆ - SKUTECZNOŚĆ - TRWAŁOŚĆ

 2. HUGE PUMP

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma Gunalsan Pompa została założona w 2002 roku w Stambule. Od tego czasu firma produkuje pneumatyczne pompy membranowe (AODD) pod marką HugePump. Jako produkty, istnieją dwa rodzaje pomp: pompy plastikowe i pompy metalowe. Gunalsan Pompa nieustannie pracuje nad doskonaleniem się i dodawaniem nowych produktów do swojego asortymentu. Od 2002 roku jedynym priorytetem Gunalsan Pompa jest oferowanie swoim klientom wysokiej jakości i uczciwej ceny. Poza produkcją AODD, Gunalsan Pompa prowadzi działalność w zakresie importu pomp próżniowych, dmuchaw, pomp zanurzeniowych i pomp krzywkowych. Ponadto Gunalsan Pompa jest dystrybutorem pomp zębatych i innych przemysłowych pomp tłoczących pochodzących od tureckiego producenta. Głównym celem firmy Gunalsan Pompa jest zapewnienie swoim klientom wysokiej jakości produktów i usług.

 3. FLUX-GERÄTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dziś nazwa FLUX jest znakiem towarowym znanym na całym świecie z najwyższej jakości wyrobów w dziedzinie technologii pomp. Wszystko zaczęło się w 1950 roku od wynalezienia pierwszej elektrycznej pompy beczkowej. Dzisiaj FLUX oferuje bogatą, indywidualnie konfigurowaną gamę produktów. Pompy FLUX są stosowane między innymi w przemyśle chemicznym i farmaceutycznym, w branży budowy maszyn i urządzeń, jak również w galwanotechnice, w sektorze oczyszczania ścieków i w branży spożywczej. Czy to jako rozwiązanie samodzielne, czy systemowe – jakość FLUX oznacza długą żywotność, wyjątkową ekonomiczność i maksymalne bezpieczeństwo. Oprócz doskonałej jakości i niezawodności produktów FLUX, nasi klienci doceniają również wybitne kompetencje zawodowe i zdecydowane ukierunkowanie naszych pracowników na klienta. Obecnie FLUX-GERÄTE GMBH dostarcza pompy do prawie 100 krajów na całym świecie.

 4. WILHELM KELLER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Die WILHELM KELLER GmbH & Co.KG powstała w 1933 roku. Jako średniej wielkości firma rodzinna stawiamy na rozwój i produkcję pomp do szerokiej gamy zastosowań. Naszą mocną stroną są m.in. porady dotyczące zastosowań zorientowane na klienta, szeroka gama produktów i generowanie rozwiązań specjalnych. Jako producent pomp zapewniamy najwyższą niezawodność i bezpieczeństwo naszych produktów. Stawiamy na jakość „Made in Germany“, uzupełniając nasz asortyment wysokiej jakości produktami naszych partnerów. Z tej szerokiej gamy oferujemy odpowiednią pompę i akcesoria do Twoich potrzeb i zastosowań. Z nami u Twojego boku możesz skoncentrować się na swoich podstawowych zadaniach, a jako partner OEM towarzyszymy Ci w rozwoju aplikacji seryjnych i dostarczamy nie tylko pompy lecz kompletne zespoły. Łączymy kompetencje z nowoczesnym zarządzaniem zasobami i tworzymy rozwiązania na przyszłość.

 5. HIESSL SCHMIERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Zapewniająca najwyższą skuteczność technologia smarowania proponowana przez eksperta i doświadczonego producenta dysz rozpylających, specjalistę w zakresie minimalnych systemów do smarowania - Hiessl Schmiertechnik GmbH to Twój kompetentny partner w zakresie skutecznych rozwiązań w tej branży. Jeśli chodzi o ekonomicznie stosowanie cieczy, proponujemy Państwu najnowocześniejsze rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb dzięki dostępnej technologii. Nasze wysokiej jakości wyroby mogą być stosowane w wielu różnych dziedzinach takich jak obróbka metali, budowa maszyn lub przemysł spożywczy. Gama proponowanych wyrobów objemuje wyroby od dyszy blokowych i dysz koncentrycznych do urządzeń stosujących inne techniki rozpylania oparte na najnowszych osiągnięciach nauki.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SONDERMANN PUMPEN + FILTER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  SONDERMANN jest jednym z wiodących dostawców pomp, filtrów i systemów dozowania kwasów, zasad i innych agresywnych chemikaliów. Mając ponad 60-letnie doświadczenie na rynku, projektujemy nasze produkty z materiałów odpornych na korozję, takich jak PP, PVDF, ETFE czy stal nierdzewna tak, aby spełniały najwyższe standardy jakości. Wyróżniają nas innowacyjne rozwiązania, takie jak nowa generacja bezuszczekowych, magnetycznie sprzężonych pomp odśrodkowych MAGSON, seria filtrów SONCO czy nowy zestaw pomp SAFETEC do opróżniania IBC. Kolejny nacisk kładziony jest na systemy napełniania, sterowanie dozowaniem i mierniki ilości. We współpracy z naszą firmą macierzystą FLUX GERÄTE GmbH jesteśmy silniejsi niż kiedykolwiek. Nasza sieć doradców jest coraz gęstsza, a nasze rozwiązania coraz bardziej rozbudowane. Produkty SONDERMANN oferują najwyższy poziom bezpieczeństwa przy najniższych kosztach w stosunku do cyklu życia. Oprócz doskonałej jakości produktów klienci doceniają naszą elastyczność i orientację na klienta - przekonaj się sam.

 2. SPECK-TRIPLEX-PUMPEN GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Oferta firmy Speck-Triplex-Pumpen GmbH & Co. KG proponuje dużą liczbę pomp przemysłowych, takich jak pompy tłokowe, pompy nurnikowe, pompy kolbowe, pompy dozujące, pompy do cieczy, pompy procesowe i pompy wysokociśnieniowe. Pompy firmy Speck-Triplex to pompy najwyższej klasy. Nasze wysokociśnieniowe pompy nurnikowe znajdują zastosowanie w przemyśle maszynowym a także w wielu innych sektorach i dziedzinach. Dzięki konsekwentnemu stosowaniu nowych materiałów i ciągłemu zwiększaniu natężenia przepływu i ciśnienia, pompy Speck Triplex mogą znajdować nowe zastosowania. Nasze pompy wysokociśnieniowe i agregaty są szeroko stosowane. Dzięki pompom przemysłowym firma gwarantuje spełnienie standardów jakościowych klienta. Dzięki najnowocześniejszym zakładom produkcyjnym, najwyższej jakości wytwarzane są pompy wysokociśnieniowe i agregaty tłokowe Speck-Triplex.

 3. VOGELSANG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Zrozumienie życzeń klientów, myślenie przyszłościowe, wnoszenie wkładu w ciągłe badania i rozwój - to właśnie powiedział założyciel naszej firmy 90 lat temu i to nadal robimy. Dzięki temu wiele produktów naszej firmy jest obecnie światowymi liderami w dziedzinie technologii pompowania, rozdrabniania, rozprowadzania oraz biogazu i jest z powodzeniem stosowanych w wielu branżach. Więc to jasne: stanie w miejscu nie pasuje do naszej filozofii. Nieustannie pracujemy nad optymalizacją naszych produktów i zawsze dostosowujemy je do potrzeb naszych klientów i rynków: by budować Twόj sukces. Vogelsang oferuje znakomite technologicznie produkty i doskonały serwis w ponad 25 krajach na całym świecie.

 4. VISCOTEC PUMPEN- U. DOSIERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ViscoTec Pumpen- u. Dosiertechnik GmbH specjalizuje się w budowie systemów służących do przemieszczania, dozowania, nakładania, napełniania i pobierania substancji o średniej i wysokiej lepkości. Siedziba główna firmy znajduje się w Töging a. Inn (Bawaria, w pobliżu Monachium). ViscoTec posiada swoje oddziały w USA, Chinach, Singapurze i Indiach. Obok zaawansowanych technicznie rozwiązań ViscoTec oferuje z jednego źródła wszystkie komponenty do kompleksowych zastosowań: od fazy opracowania i przygotowania produktu po dozowanie. Gwarantuje to udaną interakcję wszystkich komponentów. Wszystkie substancje, które mają lepkość jednostkową do 7.000.000 mPa.s są transportowane i dozowane praktycznie bez pulsacji i ekstremalnych sił ścinania. Dla każdego zastosowania służymy fachowymi radami. Pompy i systemy dozujące ViscoTec są stosowane w następujących sektorach: przemysł spożywczy, e-mobilność, lotnictwo, technika medyczna, farmacja i wiele innych.

 5. GEKO-PUMPEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od czasu założenia w 1983 roku przez inż. Heinza Langera, nasza firma rodzinna stała się jednym z wiodących producentów pomp o wysokiej odporności na korozję. Nasza firma koncentruje się głównie na opracowywaniu, projektowaniu i produkcji pomp chemicznych z PTFE/PFA i napędem magnetycznym. Nasi klienci z przemysłu farmaceutycznego i chemicznego otrzymują optymalne rozwiązania. Wdrażamy również indywidualne specyfikacje wydajnościowe i modyfikacje pomp chemicznych. Nasz zakład możemy elastycznie produkować poszczególne części i szybko je dostarczać. Nasze usługi obejmują: pompy chemiczne do mediów wysoce agresywnych/ niebezpiecznych, precyzyjnie dostosowane wirniki spełniające najwyższe wymagania jakościowe, pompy zapewniające płynny przebieg procesów: pompy przyjazne dla środowiska i energooszczędne, zgodne z obowiązującymi normami DIN, krajowy i międzynarodowy serwis naprawczy i części zamienne,

 1. HNP MIKROSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Wizja: Nasze produkty umożliwiają innowacje i poszerzanie granic procesów w dziedzinie nauk przyrodniczych, budowy maszyn i chemii. Projektujemy, produkujemy i sprzedajemy pompy i rozwiązania systemowe do szybkiego i precyzyjnego dozowania i dostarczania płynόw w ilościach w zakresie od mikromilitrów do mililitrów. Podstawą naszych produktów są technologie z zakresu mikrotechnologii, materiałoznawstwa i mechatroniki. Misja: Nasza wydajność jest kluczowym czynnikiem wpływającym na konkurencyjność i wydajność produktów naszych klientów. Nasza jakość gwarantuje, że najważniejsze procesy naszych klientów są utrzymywane w sposób zrównoważony. Ciągle rozwijamy naszą ofertę produktów i usług w sposób innowacyjny i zorientowany na klienta.

 2. HAMMELMANN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Hammelmann jest jednym z wiodących międzynarodowych dostawców technologii wysokociśnieniowych. Założona w 1949 r. w Oelde w Niemczech firma Hammelmann posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji pomp wysokociśnieniowych oraz urządzeń czyszczących. Jako przedsiębiorstwo średniej wielkości posiadamy niezbędną elastyczność, aby produkować "systemy wysokociśnieniowe na miarę". Współpraca partnerska, jakość i niezawodność mają w firmie Hammelmann długą tradycję. Nasi pracownicy postrzegają to jako codzienny obowiązek.

 1. LUTZ PUMPEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od założenia firmy w 1954 roku przez Karla Lutza i stworzenia prawie idealnych warunków produkcyjnych w zakładzie w Wertheim, a zwłaszcza w ostatnich latach nasza marka stała się synonimem kompletnych systemów do przesyłania i napełniania płynów. Do grupy przedsiębiorstw Lutz należą dziś wysoko wydajne średnie firmy działające w różnych branżach i lokalizacjach w kraju i za granicą. Dzięki połączeniu wybranych firm oferta produktów została znacznie poszerzona. Dziś grupa zatrudnia ponad 350 osób na całym świecie.

 2. KAMAT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Wydajna technologia wysokociśnieniowa spełniająca najwyższe wymagania - KAMAT jest ekspertem w dziedzinie przemysłowych zastosowań wysokociśnieniowych. Osiągnij maksymalną wydajność i jakość w zastosowaniach przemysłowych dzięki technologii wysokociśnieniowej KAMAT. Nasze wyjątkowe pompy wysokociśnieniowe Triplex i Quintuplex, jednostki zasilające, złożone systemy pomp i najwyższej klasy akcesoria wysokociśnieniowe są idealnym rozwiązaniem dla wymagań w zakresie technologii strumieniowej, hydraulicznej i procesowej. Od 1974 roku KAMAT jest synonimem doświadczenia i kompetencji w produkcji technologii wysokociśnieniowej - Made in Germany. Oferujemy niestandardowe rozwiązania, które można elastycznie dostosować do indywidualnych potrzeb. Jako średniej wielkości firma rodzinna w drugim pokoleniu, jesteśmy dumni z rozwoju i produkcji niestandardowych rozwiązań wysokociśnieniowych na rynek międzynarodowy. Sprostaj wyzwaniom przemysłowym z naszą technologią wysokociśnieniową u boku. Odkryj imponujące możliwości KAMAT już dziś i pozwól nam pomóc Ci osiągnąć Twoje cele.

 3. G.M.S.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Od 1985 roku, G.M.S. produkuje odlewane części z aluminium i części mosiężne tłoczone na gorąco, według projektu klienta, celem uzyskania wyrobów gotowych do użycia. Dysponujemy rozbudowaną siecią podwykonawców wykonujących prace od obróbki mechanicznej po obróbkę powierzchni, takich jak polerowanie, piaskowanie i cynkowanie. Nasza produkcja jest bardzo zróżnicowana, zarówno w zakresie formowania aluminium jak tłoczenia mosiądzu na gorąco.

 4. DRAGFLOW SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Dragflow to firma, która w ciągu ostatnich 25 lat zmieniła kształt rynku systemów dragowania, stając się jednym z liderów produkcji na światową skalę. Firmę wspiera międzynarodowa sieć wyspecjalizowanych inżynierów, którzy są w stanie zapewnić pilne usługi, a także wsparcie techniczne i indywidualne doradztwo. Dragflow codziennie angażuje się w zapewnianie innowacyjnych rozwiązań na wysokim poziomie technicznym, gwarantujących dobre osiągi przy jak najmniejszym wpływie na środowisko. Oferujemy między innymi solidne i niezawodne pompy zanurzeniowe do cięższych prac. Główne sektory naszej działalności: Dredge pumps, Mining pumps, Remote controlled dredge systems, Deep sea dredging equipment i Amphibious dredges.

 5. ITISYSTEMS S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Kompletne systemy dozowania specjalnie opracowane, aby sprostać potrzebom w różnych sektorach - oto specjalność firmy Itisystem, która działa od 20 lat, oferując zaawansowane i funkcjonalne systemy. Firma może poszczycić się kompetencją, innowacją, profesjonalizmem, które umożliwiają dostarczanie precyzyjnych maszyn do celów związanych z przemieszczaniem, mierzeniem, mieszaniem, dozowaniem proszków, granulatów i płynów oraz separacji metali. Linie dozowania dostarczane przez firmę są szeroko uznane i z powodzeniem stosowane we Włoszech i za granicą.

 6. OAG INDUSTRIES

  Włochy

  Verified by europages badge

  Działamy w branży przemysłowej, cywilnej i wojskowej w zakresie projektowania, konstruowania, sprzedaży, wynajmu generatorów energii elektrycznej, motopomp, wież świetlnych, klimatyzatorów mobilnych. Realizujemy również zamówienia, które nie mieszczą się w klasycznych standardach produkcyjnych. Zapewniamy: obsługę posprzedażową, szkolenia, kwalifikacje operatorów i użytkowników na całym świecie, etapy i kursy szkoleniowe. System jakości potwierdzony certyfikatem od 1998 roku. Zgodny z normą ISO 9001: 2015.

 7. OMAC SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma OMAC s.r.l. jest jedynym włoskim przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w produkcji pomp wyporowych krzywkowych ze stali nierdzewnej AISI 316 i stopów specjalnych (hasteloj, monel, tytan). Aktualna oferta pomp krzywkowych jest wynikiem długiego doświadczenia zdobytego podczas współpracy z wiodącymi firmami z branży spożywczej, chemicznej, kosmetycznej i farmaceutycznej. Firma rozwinęła się i wyspecjalizowała w produkcji pomp, zdobywając ugruntowaną, potwierdzoną pozycję na świecie.

 8. D.I.M. S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma D.I.M. Srl produkuje rozpylacze od 1980 r. i 8 lat temu z powodzeniem wprowadziła, Nasza produkcja pozwala dostarczać zarówno nowe artykuły, jak i pracować na materiale powierzonym, regenerując tłok / sworzeń oryginalnej części. Oprócz przemysłu morskiego produkcja obejmuje także sektor tworzyw sztucznych. Produkowane są rozpylacze 8- i 9-otworowe do rozpylania poliuretanu.

 1. BRINKMANN PUMPS K.H. BRINKMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BRINKMANN PUMPS, jako producent z ponad 60-letnim doświadczeniem, oferuje kompletny program zaawansowanych technicznie pomp chłodząco-smarujących do każdego zastosowania. Urządzenia te znajdują zastosowanie przede wszystkim w przemyśle obrabiarkowym. Inne innowacyjne obszary zastosowania obejmują przemysł poligraficzny, przemysł tworzyw sztucznych i napojów.

 2. BRAND SERVICES

  Polska

  Verified by europages badge
 3. SPX FLOW EUROPE LTD - THE NETHERLANDS

  Holandia

  Verified by europages badge

  SPX FlOW Bolting Systems to globalny usługodawca i producent kompleksowych rozwiązań śrubowych, w tym hydraulicznych systemów dociskowych i napinających, certyfikowanych specyficznych programów szkoleniowych, wypożyczlni systemów, a także oprogramowania do zarządzania bazą danych dotyczących kołnierzy. Jesteśmy partnerem w zarządzaniu kołnierzami, zarówno pod względem budowy infrastruktury, jak i eksploatacji i aplikacji konserwacyjnych, umożliwiając bezpieczne zakończenie projektu w krótkim czasie i w zgodzie z budżetem.

 4. CFE FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CFE FRANCE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Pompy zębate, zanurzeniowe pompy odśrodkowe, pompy membranowe, metering pumps, volumetric gear pumps, Pompy zębate, Akcesoria do pompowania, Pompy wyporowe krzywkowe, i Pompa odśrodkowa metalowa. Ma siedzibę w Maubeuge, Francja.

 5. CALPEDA POMPES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CALPEDA POMPES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach Pompy, Pompy, pompy podnoszące, pompy powierzchniowe, zanurzeniowe pompy odśrodkowe, Pompy głębinowe ze stali nierdzewnej, pompy samozasysające, pompy zatapialne, i pompy wielostopniowe. Ma siedzibę w Le Bignon, Francja.

 6. FLOWHOW SAMOA

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma FLOWHOW SAMOA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy odśrodkowe. Jest również obecna w dziedzinach Pompy, Pompy, Naprawa pomp przemysłowych, pompy przemysłowe, i pompy hydrauliczne. Ma siedzibę w Assen, Holandia.

 7. MOTORCONNECT

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma MOTORCONNECT, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Silniki elektryczne i części do silników. Jest również obecna w dziedzinach Pompy, Silniki jednofazowe, three-phase motors, silniki wibracyjne, elementy do silników, pasy napędowe, wentylatory osiowe, wentylatory promieniowe, i transformatory trójfazowe. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 8. EURO-P KLEINDIENST GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EURO-P KLEINDIENST GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy. Ma siedzibę w Bad Schwartau, Niemcy.

 9. RENNER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RENNER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy. Ma siedzibę w Maulbronn, Niemcy.

 10. FLUIDTEC FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE JAN PETER KIEL

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FLUIDTEC FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE JAN PETER KIEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - dystrybucja, Pompy, Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, Przepływ wody - urządzenia, Filtracja - aparaty i urządzenia, systemy filtracji, Woda pitna - dystrybucja, instalacje do uzdatniania wody, i Pompy. Ma siedzibę w Kempenich, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Pompy - Import eksport

Liczba wyników

4760 Przedsiębiorstwa