• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pompy zębate

Wyniki dla

Pompy zębate - Import eksport

 1. HUGE PUMP

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma Gunalsan Pompa została założona w 2002 roku w Stambule. Od tego czasu firma produkuje pneumatyczne pompy membranowe (AODD) pod marką HugePump. Jako produkty, istnieją dwa rodzaje pomp: pompy plastikowe i pompy metalowe. Gunalsan Pompa nieustannie pracuje nad doskonaleniem się i dodawaniem nowych produktów do swojego asortymentu. Od 2002 roku jedynym priorytetem Gunalsan Pompa jest oferowanie swoim klientom wysokiej jakości i uczciwej ceny. Poza produkcją AODD, Gunalsan Pompa prowadzi działalność w zakresie importu pomp próżniowych, dmuchaw, pomp zanurzeniowych i pomp krzywkowych. Ponadto Gunalsan Pompa jest dystrybutorem pomp zębatych i innych przemysłowych pomp tłoczących pochodzących od tureckiego producenta. Głównym celem firmy Gunalsan Pompa jest zapewnienie swoim klientom wysokiej jakości produktów i usług.

 2. HYDRACRAFT EINE MARKE DER PAUL WIEGAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Marką HydraCraft zarządza Paul Wiegand GmbH z Eichenzell-Kerzell pod kierownictwem Ottmara Raucha i Martina Schulza. Firma powstała w 2015 roku i specjalizuje się w sprzedaży hurtowej części hydraulicznych. W sumie asortyment obejmuje ponad 5000 pozycji. Pochodzą one od znanych producentów i marek takich jak Parker i Bosch Rexroth, a także od niedrogich producentów alternatywnych. Program dostaw podzielony jest na tematy i obszary w dziedzinie pneumatyki, akumulatorów hydraulicznych i wymienników ciepła, zaworów hydraulicznych, pomp hydraulicznych, silników hydraulicznych, filtracji i zbiorników hydraulicznych, techniki sterowania i regulacji, technologii napędów, cewek magnetycznych, technologii połączeń hydraulicznych, pomiarów hydraulicznych i pozostałych elementów. Na swojej stronie internetowej HydraCraft oferuje swoim klientom i odwiedzającym znacznie więcej informacji o firmie i oferowanych przez nią produktach.

 3. L.+ G. BECK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  UNIOELER L.+G. Beck GmbH jest producentem olejarni i smarownic. W 1961 roku firma została założona jako firma rodzinna i szybko stała się jednym z "pierwszych adresów" dla "rozwoju - produkcji - sprzedaży" produktów smarowniczych. Dziś oferta produktów obejmuje urządzenia do smarowania w minimalnej ilości (w wielu obszarach zastosowania zdala od zwykłego smarowania obiegowego emulsjami), ręcznie i elektrycznie sterowane olejarki kroplowe, konstrukcje specjalne, pompy zębate, pompy tłokowe, centralne systemy smarowania, zbiorniki oleju, zbiorniki ciśnieniowe V2A - V4A, regulatory poziomu, smarownice z różnymi systemami napędowymi, smarowniczki, wskaźniki poziomu oleju i oczy olejowe. Dzięki temu UNIOELER jest w stanie opracować i zaoferować odpowiednie rozwiązania dla szerokiego zakresu zastosowań. Rozwiązania, które są dostosowane do potrzeb użytkownika, ale jednocześnie uwzględniają również aspekty środowiskowe i wymogi prawne.

 4. HNP MIKROSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Wizja: Nasze produkty umożliwiają innowacje i poszerzanie granic procesów w dziedzinie nauk przyrodniczych, budowy maszyn i chemii. Projektujemy, produkujemy i sprzedajemy pompy i rozwiązania systemowe do szybkiego i precyzyjnego dozowania i dostarczania płynόw w ilościach w zakresie od mikromilitrów do mililitrów. Podstawą naszych produktów są technologie z zakresu mikrotechnologii, materiałoznawstwa i mechatroniki. Misja: Nasza wydajność jest kluczowym czynnikiem wpływającym na konkurencyjność i wydajność produktów naszych klientów. Nasza jakość gwarantuje, że najważniejsze procesy naszych klientów są utrzymywane w sposób zrównoważony. Ciągle rozwijamy naszą ofertę produktów i usług w sposób innowacyjny i zorientowany na klienta.

 5. R+L HYDRAULICS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  R+L HYDRAULICS projektuje i produkuje wysokiej jakości komponenty dla potrzeb techniki płynów i napędów, zarówno uniwersalne jak i niestandardowe, dostosowane do Twoich wymagań. Indywidualne rozwiązania spełniające najwyższe wymagania w zakresie budowy maszyn, statków i pojazdów, w przemyśle stalowym i technologii offshore, a także w zastosowaniach specjalnych w budowie instalacji stanowią ważne elementy sukcesu Twojej firmy. ZALETY: Komponenty wysokiej jakości na uczciwych warunkach, poprawa Twojej pozycji rynkowej dzięki wykorzystaniu naszych kompetencji w zakresie rozwoju, jakości i obsługi, bezpośrednie i osobiste doradztwo naszego działu obsługi klienta, szybkie terminy dostaw dzięki zoptymalizowanemu łańcuchowi dostaw, projektowe dostosowanie naszych komponentów do indywidualnych wymagań klienta, skrócenie czasu Twojej reakcji: Narzędzie projektowe FLUIDWARE APP jest w stanie natychmiast obliczyć konstrukcję podzespołu, np. wspornika pompy, sprzęgła wału i akcesoriów - w oparciu o Twoje indywidualne warunki i wymagania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WITTE PUMPS & TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WITTE PUMPS & TECHNOLOGY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy zębate. Jest również obecna w dziedzinach Pompy głębinowe, pompy dozujące, Pompy głębinowe, i Pompy do cieczy żrących. Ma siedzibę w Tornesch, Niemcy.

 2. CFE FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CFE FRANCE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Pompy zębate, zanurzeniowe pompy odśrodkowe, pompy membranowe, metering pumps, volumetric gear pumps, Pompy zębate, Akcesoria do pompowania, Pompy wyporowe krzywkowe, i Pompa odśrodkowa metalowa. Ma siedzibę w Maubeuge, Francja.

 3. POMPES AB

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma POMPES AB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy odśrodkowe. Jest również obecna w dziedzinach Pompy zębate, pompy uciskowe, Pompy zębate, i pompy membranowe. Ma siedzibę w Maurepas, Francja.

 4. SP-INDUSTRIEPRODUKTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SP-INDUSTRIEPRODUKTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy zębate. Ma siedzibę w Horb, Niemcy.

 5. LUVRA HYDRAULIK UND REGELTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LUVRA HYDRAULIK UND REGELTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy zębate. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 1. HPH HYDRAULIK UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HPH HYDRAULIK UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pompy zębate. Ma siedzibę w Brüsewitz, Niemcy.

 2. LITTER DICHTUNGSTECHNIK E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LITTER DICHTUNGSTECHNIK E.K., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pompy zębate. Ma siedzibę w Oberhausen, Niemcy.

 1. WELTE CARDAN-SERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WELTE CARDAN-SERVICE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Układy hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach Pompy zębate, hydraulic hoses, wały kardanowe, hydraulic units, Hydraulic system components, hydrauliczne połączenia śrubowe, podnośniki hydrauliczne, hydraulika przemysłowa, i Pompy zębate. Ma siedzibę w Neu-Ulm, Niemcy.

 2. POMPE FERRARI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma POMPE FERRARI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy zębate. Jest również obecna w dziedzinach pompy, pompy do szamb, pompy do gnojówek, pompy elektryczne, naprawy pomp, pompy i sprężarki, instalacja pomp, i zespoły pompujące. Ma siedzibę w Novellara, Włochy.

 3. IPT SAYAÇ VE POMPA EKP. SAN. TIC. A.Ş.

  Turcja

  Firma IPT SAYAÇ VE POMPA EKP. SAN. TIC. A.Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów. Jest również obecna w dziedzinach Pompy zębate, Pomiar gęstości przepływów - przyrządy, Pompy zębate, Pomiar gęstości przepływów - przyrządy, Ropa naftowa - dystrybucja paliw, i transport produktów niebezpiecznych. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 4. MATTER HYDRAULIK AG

  Szwajcaria

  Firma MATTER HYDRAULIK AG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Pompy zębate. Ma siedzibę w Dinhard, Szwajcaria.

 5. TAPFLO GMBH

  Austria

  Firma TAPFLO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy zębate. Ma siedzibę w Enns, Austria.

 6. GEMMA AUTOMOTIVE

  Turcja

  Firma GEMMA AUTOMOTIVE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żurawie samochodowe. Jest również obecna w dziedzinach Pompy zębate, i Pompy zębate. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 7. OERLIKON BARMAG ZWEIGNIEDERLASSUNG DER OERLIKON TEXTILE GMBH & CO. KG PUMP DIVISION

  Niemcy

  Firma OERLIKON BARMAG ZWEIGNIEDERLASSUNG DER OERLIKON TEXTILE GMBH & CO. KG PUMP DIVISION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy zębate. Jest również obecna w dziedzinach Polimery, Pompy dozujące, Polimery, materiały regenerowane, Pompy dozujące, i smarownice. Ma siedzibę w Remscheid, Niemcy.

 8. PIUSI S.P.A.

  Włochy

  Firma PIUSI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Pompy chłodzenia i smarowania silników, Pompy zębate, Pompy chłodzenia i smarowania silników, Pompy zębate, i licznik litrów. Ma siedzibę w Suzzara, Włochy.

 1. HYDROSILA

  Ukraina

  Firma HYDROSILA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy zębate. Jest również obecna w dziedzinach control valves. Ma siedzibę w Kropyvnytskyi, Ukraina.

 2. EUROPUMPS

  Francja

  Firma EUROPUMPS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pompy zębate. Jest również obecna w dziedzinach Pompy odśrodkowe, pompy śrubowe, Pompy odśrodkowe, i wirniki do pomp. Ma siedzibę w Beaupouyet, Francja.

 3. HIDRO ÖZÇELIK HIDRO.PNÖ.SAN

  Turcja

  Firma HIDRO ÖZÇELIK HIDRO.PNÖ.SAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach Pompy zębate, pompy tłokowe, zawory oleodynamiczne, i Pompy zębate. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 4. HYDROSILA

  Ukraina

  Firma HYDROSILA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hydraulika - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pompy zębate, silniki hydrauliczne, i Pompy zębate. Ma siedzibę w Kropyvnytskyi, Ukraina.

 5. NORDSON BKG GMBH

  Niemcy

  Firma NORDSON BKG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pompy zębate, i Pompy zębate. Ma siedzibę w Münster, Niemcy.

 6. DIAPUMP

  Turcja

  Firma DIAPUMP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Pompy zębate, Vacuum pumps, i Pompy zębate. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. ÖRTAŞ ÖRÜCÜLER A.Ş.

  Turcja

  Firma ÖRTAŞ ÖRÜCÜLER A.Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Pompy zębate, zespoły do utrzymywania zwiększonego ciśnienia, zawory natężeniowe, Pompy zębate, i zawory zasuwowe. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 8. FRACCAROLO POMPE SRL

  Włochy

  Firma FRACCAROLO POMPE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy zębate. Jest również obecna w dziedzinach pompy do paliw, pompy zanurzeniowe, pompy jednoczęściowe, i zawór kulowy. Ma siedzibę w Legnano, Włochy.

 9. DR. FRIEDRICH DIEKER - COUPLING & PUMP TECHNOLOGIES

  Austria

  Firma DR. FRIEDRICH DIEKER - COUPLING & PUMP TECHNOLOGIES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pompy zębate. Ma siedzibę w Salzburg, Austria.

 10. DONG HAE PUMP CO.

  Korea Południowa

  Firma DONG HAE PUMP CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Pompy zębate, Pompy zębate, pump manufacturing, i obróbki mechaniczne precyzyjne. Ma siedzibę w Seoul, Korea Południowa.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo