• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pompy zębate

Wyniki dla

Pompy zębate - Import eksport

 1. HUGE PUMP

  Turcja

  Firma Gunalsan Pompa została założona w 2002 roku w Stambule. Od tego czasu firma produkuje pneumatyczne pompy membranowe (AODD) pod marką HugePump. Jako produkty, istnieją dwa rodzaje pomp: pompy plastikowe i pompy metalowe. Gunalsan Pompa nieustannie pracuje nad doskonaleniem się i dodawaniem nowych produktów do swojego asortymentu. Od 2002 roku jedynym priorytetem Gunalsan Pompa jest oferowanie swoim klientom wysokiej jakości i uczciwej ceny. Poza produkcją AODD, Gunalsan Pompa prowadzi działalność w zakresie importu pomp próżniowych, dmuchaw, pomp zanurzeniowych i pomp krzywkowych. Ponadto Gunalsan Pompa jest dystrybutorem pomp zębatych i innych przemysłowych pomp tłoczących pochodzących od tureckiego producenta. Głównym celem firmy Gunalsan Pompa jest zapewnienie swoim klientom wysokiej jakości produktów i usług.

 2. L.+ G. BECK GMBH

  Niemcy

  UNIOELER L.+G. Beck GmbH jest producentem olejarni i smarownic. W 1961 roku firma została założona jako firma rodzinna i szybko stała się jednym z "pierwszych adresów" dla "rozwoju - produkcji - sprzedaży" produktów smarowniczych. Dziś oferta produktów obejmuje urządzenia do smarowania w minimalnej ilości (w wielu obszarach zastosowania zdala od zwykłego smarowania obiegowego emulsjami), ręcznie i elektrycznie sterowane olejarki kroplowe, konstrukcje specjalne, pompy zębate, pompy tłokowe, centralne systemy smarowania, zbiorniki oleju, zbiorniki ciśnieniowe V2A - V4A, regulatory poziomu, smarownice z różnymi systemami napędowymi, smarowniczki, wskaźniki poziomu oleju i oczy olejowe. Dzięki temu UNIOELER jest w stanie opracować i zaoferować odpowiednie rozwiązania dla szerokiego zakresu zastosowań. Rozwiązania, które są dostosowane do potrzeb użytkownika, ale jednocześnie uwzględniają również aspekty środowiskowe i wymogi prawne.

 3. R+L HYDRAULICS GMBH

  Niemcy

  R+L HYDRAULICS projektuje i produkuje wysokiej jakości komponenty dla potrzeb techniki płynów i napędów, zarówno uniwersalne jak i niestandardowe, dostosowane do Twoich wymagań. Indywidualne rozwiązania spełniające najwyższe wymagania w zakresie budowy maszyn, statków i pojazdów, w przemyśle stalowym i technologii offshore, a także w zastosowaniach specjalnych w budowie instalacji stanowią ważne elementy sukcesu Twojej firmy. ZALETY: Komponenty wysokiej jakości na uczciwych warunkach, poprawa Twojej pozycji rynkowej dzięki wykorzystaniu naszych kompetencji w zakresie rozwoju, jakości i obsługi, bezpośrednie i osobiste doradztwo naszego działu obsługi klienta, szybkie terminy dostaw dzięki zoptymalizowanemu łańcuchowi dostaw, projektowe dostosowanie naszych komponentów do indywidualnych wymagań klienta, skrócenie czasu Twojej reakcji: Narzędzie projektowe FLUIDWARE APP jest w stanie natychmiast obliczyć konstrukcję podzespołu, np. wspornika pompy, sprzęgła wału i akcesoriów - w oparciu o Twoje indywidualne warunki i wymagania.

 4. HNP MIKROSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Wizja: Nasze produkty umożliwiają innowacje i poszerzanie granic procesów w dziedzinie nauk przyrodniczych, budowy maszyn i chemii. Projektujemy, produkujemy i sprzedajemy pompy i rozwiązania systemowe do szybkiego i precyzyjnego dozowania i dostarczania płynόw w ilościach w zakresie od mikromilitrów do mililitrów. Podstawą naszych produktów są technologie z zakresu mikrotechnologii, materiałoznawstwa i mechatroniki. Misja: Nasza wydajność jest kluczowym czynnikiem wpływającym na konkurencyjność i wydajność produktów naszych klientów. Nasza jakość gwarantuje, że najważniejsze procesy naszych klientów są utrzymywane w sposób zrównoważony. Ciągle rozwijamy naszą ofertę produktów i usług w sposób innowacyjny i zorientowany na klienta.

 5. HYDRACRAFT EINE MARKE DER PAUL WIEGAND GMBH

  Niemcy

  Marką HydraCraft zarządza Paul Wiegand GmbH z Eichenzell-Kerzell pod kierownictwem Ottmara Raucha i Martina Schulza. Firma powstała w 2015 roku i specjalizuje się w sprzedaży hurtowej części hydraulicznych. W sumie asortyment obejmuje ponad 5000 pozycji. Pochodzą one od znanych producentów i marek takich jak Parker i Bosch Rexroth, a także od niedrogich producentów alternatywnych. Program dostaw podzielony jest na tematy i obszary w dziedzinie pneumatyki, akumulatorów hydraulicznych i wymienników ciepła, zaworów hydraulicznych, pomp hydraulicznych, silników hydraulicznych, filtracji i zbiorników hydraulicznych, techniki sterowania i regulacji, technologii napędów, cewek magnetycznych, technologii połączeń hydraulicznych, pomiarów hydraulicznych i pozostałych elementów. Na swojej stronie internetowej HydraCraft oferuje swoim klientom i odwiedzającym znacznie więcej informacji o firmie i oferowanych przez nią produktach.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WITTE PUMPS & TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

 2. CFE FRANCE

  Francja

 3. POMPES AB

  Francja

 4. HPH HYDRAULIK UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

 5. LUVRA HYDRAULIK UND REGELTECHNIK GMBH

  Niemcy

 1. SP-INDUSTRIEPRODUKTE GMBH

  Niemcy

 2. LITTER DICHTUNGSTECHNIK E.K.

  Niemcy

 1. WELTE CARDAN-SERVICE GMBH

  Niemcy

 2. OERLIKON BARMAG ZWEIGNIEDERLASSUNG DER OERLIKON TEXTILE GMBH & CO. KG PUMP DIVISION

  Niemcy

 3. POMPE FERRARI

  Włochy

 4. IPT SAYAÇ VE POMPA EKP. SAN. TIC. A.Ş.

  Turcja

 5. TAPFLO GMBH

  Austria

 6. MATTER HYDRAULIK AG

  Szwajcaria

 7. PIUSI S.P.A.

  Włochy

 8. HYDROSILA

  Ukraina

 1. EUROPUMPS

  Francja

 2. HIDRO ÖZÇELIK HIDRO.PNÖ.SAN

  Turcja

 3. HYDROSILA

  Ukraina

 4. FRACCAROLO POMPE SRL

  Włochy

 5. BASHER POMPA IMALATI ENDUSTRI EKIPMANLARI BASINC TEKNOLOJILERI VE DIS TIC SAN LTD STI

  Turcja

 6. DR. FRIEDRICH DIEKER - COUPLING & PUMP TECHNOLOGIES

  Austria

 7. ASPEN PUMPS

  Francja

 8. ADAM KAI KOMMUNALHANDEL E.K.

  Niemcy

 9. AXBUL LTD

  Bułgaria

 10. ÖRTAŞ ÖRÜCÜLER A.Ş.

  Turcja