• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pompy tłokowe

Wyniki dla

Pompy tłokowe - Import eksport

 1. HAMMELMANN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Hammelmann jest jednym z wiodących międzynarodowych dostawców technologii wysokociśnieniowych. Założona w 1949 r. w Oelde w Niemczech firma Hammelmann posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji pomp wysokociśnieniowych oraz urządzeń czyszczących. Jako przedsiębiorstwo średniej wielkości posiadamy niezbędną elastyczność, aby produkować "systemy wysokociśnieniowe na miarę". Współpraca partnerska, jakość i niezawodność mają w firmie Hammelmann długą tradycję. Nasi pracownicy postrzegają to jako codzienny obowiązek.

 2. SPECK-TRIPLEX-PUMPEN GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Oferta firmy Speck-Triplex-Pumpen GmbH & Co. KG proponuje dużą liczbę pomp przemysłowych, takich jak pompy tłokowe, pompy nurnikowe, pompy kolbowe, pompy dozujące, pompy do cieczy, pompy procesowe i pompy wysokociśnieniowe. Pompy firmy Speck-Triplex to pompy najwyższej klasy. Nasze wysokociśnieniowe pompy nurnikowe znajdują zastosowanie w przemyśle maszynowym a także w wielu innych sektorach i dziedzinach. Dzięki konsekwentnemu stosowaniu nowych materiałów i ciągłemu zwiększaniu natężenia przepływu i ciśnienia, pompy Speck Triplex mogą znajdować nowe zastosowania. Nasze pompy wysokociśnieniowe i agregaty są szeroko stosowane. Dzięki pompom przemysłowym firma gwarantuje spełnienie standardów jakościowych klienta. Dzięki najnowocześniejszym zakładom produkcyjnym, najwyższej jakości wytwarzane są pompy wysokociśnieniowe i agregaty tłokowe Speck-Triplex.

 3. L.+ G. BECK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  UNIOELER L.+G. Beck GmbH jest producentem olejarni i smarownic. W 1961 roku firma została założona jako firma rodzinna i szybko stała się jednym z "pierwszych adresów" dla "rozwoju - produkcji - sprzedaży" produktów smarowniczych. Dziś oferta produktów obejmuje urządzenia do smarowania w minimalnej ilości (w wielu obszarach zastosowania zdala od zwykłego smarowania obiegowego emulsjami), ręcznie i elektrycznie sterowane olejarki kroplowe, konstrukcje specjalne, pompy zębate, pompy tłokowe, centralne systemy smarowania, zbiorniki oleju, zbiorniki ciśnieniowe V2A - V4A, regulatory poziomu, smarownice z różnymi systemami napędowymi, smarowniczki, wskaźniki poziomu oleju i oczy olejowe. Dzięki temu UNIOELER jest w stanie opracować i zaoferować odpowiednie rozwiązania dla szerokiego zakresu zastosowań. Rozwiązania, które są dostosowane do potrzeb użytkownika, ale jednocześnie uwzględniają również aspekty środowiskowe i wymogi prawne.

 4. NITTO KOHKI EUROPE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  NITTO KOHKI Deutschland GmbH to znany na całym świecie japoński konstruktor i producent pomp i sprężarek, narzędzi i szybkozłączek. Sprężarki powietrza, pompy próżniowe i pompy do cieczy mogą być z powodzeniem stosowane na przykład w analizach, technice medycznej i pomiarowej. Opatentowane przez nas sprężarki napowietrzające są wykorzystywane w małych oczyszczalniach i instalacjach biogazu. Szybkozłącza średniego, niskiego i wysokiego ciśnienia, jak również multizłącza (ręczne i automatyczne) mogą być stosowane praktycznie we wszystkich dziedzinach: np. w technologii czystych pomieszczeń, do testów szczelności w sektorze chłodzenia i klimatyzacji, w hydraulice i pneumatyce. Dostarczają olej, wodę, powietrze i substancje gazowe. Ponadto oferujemy narzędzia pneumatyczne dla przemysłu okrętowego i obróbki metali, jak np. pneumatyczne młotki igłowe, narzędzia do dłutowania, szlifierki kątowe, szlifierki powierzchniowe, piły do metalu, frezarki krawędziowe, szlifierki taśmowe, szlifierki mimośrodowe, szlifierki oscylacyjne itp.

 5. RAINER LINZ OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma Rainer Linz Oberflächentechnik GmbH została założona w 1992 r. z siedzibą w A-3003 Gablitz. Kompetencje i know-how firmy Rainer Linz Oberflächentechnik GmbH i jej pracowników stale umacniają jej pozycję rynkową, tworząc tym samym solidny punkt wyjścia do dalszego jej rozwoju, także poza granicami Austrii. Oferujemy: Elektroniczne 2 - 5-składnikowe systemy mieszania i dozowania, urządzenia do dozowania klejów i farb, ręczne i automatyczne pistolety lakiernicze, pompy wysokociśnieniowe i niskociśnieniowe, gąsienicowe jednostki aplikacyjne, głowice mieszające 2 K z mieszadłem statycznym / dynamicznym, urządzenia 2 K Airless z mieszaniem wewnętrznym, urządzenia do separacji suchej i zalewanej wodą, zawory dozujące, akcesoria do technologii 2 K, systemy dozowania zębate, urządzenia do klejów PU, systemy znakowania, systemy automatyczne, urządzenia specjalne, serwis, montaż.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HD-TECH HOCHDRUCKTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HD-TECH HOCHDRUCKTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Jest również obecna w dziedzinach Pompy tłokowe, gas compressors, zawory wysokiego ciśnienia, hydraulic units, Pompy tłokowe, ławy testowe, wodór, i pompy wysokoprężne. Ma siedzibę w Wernigerode, Niemcy.

 2. ROBATECH AUSTRIA GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ROBATECH AUSTRIA GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Pompy tłokowe. Ma siedzibę w Senftenberg, Austria.

 3. HST MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HST MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy tłokowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje, Mleko, produkty mleczne, Napoje, i Mleko. Ma siedzibę w Dassow, Niemcy.

 4. HYCO VAKUUMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Oferujemy 50 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji pomp membranowych i tłokowych do odprowadzania i transportu gazów i oparów, do zastosowań na całym świecie. Projektujemy, rozwijamy i produkujemy nasze wyrobyw naszej siedzibie w południowej części Monachium. Oferujemy najwyższą jakość, innowacyjność i zgodność z kryteriami ekologicznymi. Nasza oferta obejmuje pompy membranowe i tłokowe z napędem liniowym lub z prętem przyłączeniowym, pompy do gazów próbnych, pompy laboratoryjne i indywidualne pompy specjalne według wymagań klienta. W sumie oferujemy ponad 40 linii produktów do różnych zastosowań. Pompy hyco® spełniają w najwyższym stopniu wymagania techniczne i ekonomiczne wytwarzania próżni. Dzięki naszemu doświadczeniu i stale rosnącemu know-how, spełniamy życzenia klientów jako firma zarόwno tradycyjna jak i innowacyjna. Zastosowanie aktualnych technologii i dobrze przemyślanych przebiegów pracy, jak również zoptymalizowane i wydajne procesy robocze gwarantują niezmiennie wysoką jakość.

 5. CONSTRUCCIONES HIDRÁULICAS ERNIO

  Hiszpania

  Pompy hydrauliczne i dodatki: Pompy dla przemysłu chemicznego, spożywczego, przemysłu papierniczego, urządzeń wysokociśnieniowych, pompy odśrodkowe i głębinowe. Systemy hydrauliczne doprowadzające wodę pitną, systemy do podnoszenia wody, studnie głębinowe, procesy przemysłowe, ogrzewanie. Odprowadzanie ścieków i czystej wody w przypadku wody deszczowej i filtrowania. Podnoszenie wody i doprowadzanie wody pitnej, odprowadzanie czystej wody i ścieków, podnoszenie wody na duże wysokości.

 1. IDROMECCANICA BERTOLINI SPA

  Włochy

  Przedsiębiorstwo jest dziś nowoczesną spółką akcyjną nastawioną na projektowanie, opracowywanie i produkcję pomp membranowych i tłokowych przeznaczonych dla najbardziej różnorodnych branż, jak na przykład: : rolnictwo (rozpryskiwanie środków pielęgnacji i odchwaszczania chemicznego), ogrodnictwo, zastosowanie domowe (rozpryskiwanie środków pielęgnacji i dezynsekcji), przemysł (oczyszczanie stałych urządzeń przemysłowych, systemy przeciwpożarowe, systemy opróżniania, itd.)

 2. TECNOCRYO S.P.A.

  Włochy

  Firma Tecnocryo może dostarczać, poza instalacjami do napełniania butli, wytwarzania podtlenku azotu oraz akcesoriami, kompletne linie urządzeń do pracy z gazami, od ramp modułowych i paneli dekompresyjnych (do montażu na zewnątrz) do stanowisk roboczych (do montażu w pobliżu obszaru roboczego). Każdy przypadek jest konsultowany z kompetentnym profesjonalistą.

 1. DUWAR D.O.O.

  Chorwacja

  Firma DUWAR Ltd. zajmuje się projektowaniem, produkcją i serwisem pomp do systemów dozujących do wszystkich rodzajów chemikaliów płynnych. Produkujemy: - sprzęt dla przemysłu przetwórczego, farmaceutycznego, chemicznego, spożywczego oraz naftowego - pompy dozujące i osprzęt do nich - urządzenia dozujące do dodatków, metanolu, glikolu trietylenowego, demulgatorów - pompy nurnikowe - ręczne pompy hydrauliczne - zawory iglicowe wysokociśnieniowe - zawory manometryczne - zawory bezpieczeństwa.

 2. SID DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Obszary działalności to inżynieria, sprzedaż, konstrukcja i serwis pomp do substancji stałych. Nasze produkty: rozdrabniarki do odpadów, pompy substancji gęstych, pompy do ciał stałych, pompy kolbowe, pompy ekologiczne, rozdrabniarki, rozdrabniarki do recyklingu, pompy do substancji z ciałami stałymi, granulatory

 3. JERKO-SPRÜHSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma JERKO-SPRÜHSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy tłokowe. Jest również obecna w dziedzinach wyposażenie do urządzeń i maszyn do kucia metali, pulverisers, formowanie pod ciśnieniem, i systemy dozujące. Ma siedzibę w Kempen, Niemcy.

 4. AXFLOW SAS

  Francja

  Firma AXFLOW SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy próżniowe. Jest również obecna w dziedzinach Pompy tłokowe, pompy wyporowe, pompy wysokoprężne, POMPY pneumatyczne, i Pompy tłokowe. Ma siedzibę w Plaisir, Francja.

 5. COMET S.P.A.

  Włochy

  Firma COMET S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Agregaty wodne wysokociśnieniowe. Jest również obecna w dziedzinach Opryskiwacze rolnicze, pompy tłokowe, pralnice wodne, pompy do wysokiego i bardzo wysokiego ciśnienia, i Opryskiwacze rolnicze. Ma siedzibę w Reggio Emilia, Włochy.

 6. NORTH RIDGE PUMPS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma NORTH RIDGE PUMPS LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Pompy odśrodkowe, Pompy tłokowe, pompy hydrauliczne, Pompy odśrodkowe, i Pompy tłokowe. Ma siedzibę w Nottingham, Zjednoczone Królestwo.

 7. K-TEP

  Ukraina

  Firma K-TEP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pompy tłokowe, i Pompy tłokowe. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 8. DKF POMPE

  Francja

  Firma DKF POMPE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Pompy tłokowe, pompy krzywkowe, Pompy tłokowe, metering pumps, i pompy wyporowe. Ma siedzibę w Albertville, Francja.

 1. HIDRO ÖZÇELIK HIDRO.PNÖ.SAN

  Turcja

  Firma HIDRO ÖZÇELIK HIDRO.PNÖ.SAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach Pompy zębate, pompy tłokowe, zawory oleodynamiczne, i Pompy zębate. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 2. ETATRON FRANCE

  Francja

  Firma ETATRON FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy tłokowe. Jest również obecna w dziedzinach systemy dozujące, urządzenia do uzdatniania ścieków, Mieszadła, i metering pumps. Ma siedzibę w Saint Ouen L'aumone, Francja.

 3. CAZAUX ROTORFLEX

  Francja

  Firma CAZAUX ROTORFLEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Jest również obecna w dziedzinach pump manufacturing, i pompy tłokowe. Ma siedzibę w Montussan, Francja.

 4. SCHWARZER PRECISION

  Niemcy

  Firma SCHWARZER PRECISION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach pompy próżniowe, pompy przeponowe, pompy do gazu, i pompy tłokowe. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 5. BOREL FRANCE

  Francja

  Firma BOREL FRANCE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach pompy membranowe, pompy tłokowe, Pompy próżniowe zgodnie z potrzebami klienta, i sprężarki wieloczłonowe. Ma siedzibę w MONTAUBAN, Francja.

 6. CAPITANIO AIRPUMPS S.R.L.

  Włochy

  Firma CAPITANIO AIRPUMPS S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Pompy tłokowe, i Pompy tłokowe. Ma siedzibę w THIENE, Włochy.

 7. REYNAERT POMPEN BVBA

  Belgia

  Firma REYNAERT POMPEN BVBA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pompy tłokowe. Jest również obecna w dziedzinach Pompy głębinowe, Pompy głębinowe, i pompy wysokoprężne. Ma siedzibę w Izegem, Belgia.

 8. GENERAL EUROPE VACUUM SRL

  Włochy

  Firma GENERAL EUROPE VACUUM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy próżniowe. Jest również obecna w dziedzinach Pompy tłokowe, pompy, pompy śrubowe, i Pompy tłokowe. Ma siedzibę w buccinasco, Włochy.

 9. ASPEN PUMPS

  Francja

  Firma ASPEN PUMPS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach Pompy tłokowe, Pompy zębate, pompy przemysłowe, pump manufacturing, Pompy tłokowe, i Pompy zębate. Ma siedzibę w PARIS, Francja.

 10. ALPEM SAGL

  Szwajcaria

  Firma ALPEM SAGL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Pompy dozujące. Jest również obecna w dziedzinach Rury gumowe, pompy wężowe, Rury gumowe, pompy tłokowe, i pompy samonapędne na kołach. Ma siedzibę w Lugano, Szwajcaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo