• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pompy tłokowe

Wyniki dla

Pompy tłokowe - Import eksport

 1. NITTO KOHKI EUROPE GMBH

  Niemcy

  NITTO KOHKI Deutschland GmbH to znany na całym świecie japoński konstruktor i producent pomp i sprężarek, narzędzi i szybkozłączek. Sprężarki powietrza, pompy próżniowe i pompy do cieczy mogą być z powodzeniem stosowane na przykład w analizach, technice medycznej i pomiarowej. Opatentowane przez nas sprężarki napowietrzające są wykorzystywane w małych oczyszczalniach i instalacjach biogazu. Szybkozłącza średniego, niskiego i wysokiego ciśnienia, jak również multizłącza (ręczne i automatyczne) mogą być stosowane praktycznie we wszystkich dziedzinach: np. w technologii czystych pomieszczeń, do testów szczelności w sektorze chłodzenia i klimatyzacji, w hydraulice i pneumatyce. Dostarczają olej, wodę, powietrze i substancje gazowe. Ponadto oferujemy narzędzia pneumatyczne dla przemysłu okrętowego i obróbki metali, jak np. pneumatyczne młotki igłowe, narzędzia do dłutowania, szlifierki kątowe, szlifierki powierzchniowe, piły do metalu, frezarki krawędziowe, szlifierki taśmowe, szlifierki mimośrodowe, szlifierki oscylacyjne itp.

 2. RAINER LINZ OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Austria

  Firma Rainer Linz Oberflächentechnik GmbH została założona w 1992 r. z siedzibą w A-3003 Gablitz. Kompetencje i know-how firmy Rainer Linz Oberflächentechnik GmbH i jej pracowników stale umacniają jej pozycję rynkową, tworząc tym samym solidny punkt wyjścia do dalszego jej rozwoju, także poza granicami Austrii. Oferujemy: Elektroniczne 2 - 5-składnikowe systemy mieszania i dozowania, urządzenia do dozowania klejów i farb, ręczne i automatyczne pistolety lakiernicze, pompy wysokociśnieniowe i niskociśnieniowe, gąsienicowe jednostki aplikacyjne, głowice mieszające 2 K z mieszadłem statycznym / dynamicznym, urządzenia 2 K Airless z mieszaniem wewnętrznym, urządzenia do separacji suchej i zalewanej wodą, zawory dozujące, akcesoria do technologii 2 K, systemy dozowania zębate, urządzenia do klejów PU, systemy znakowania, systemy automatyczne, urządzenia specjalne, serwis, montaż.

 3. HAMMELMANN GMBH

  Niemcy

  Hammelmann jest jednym z wiodących międzynarodowych dostawców technologii wysokociśnieniowych. Założona w 1949 r. w Oelde w Niemczech firma Hammelmann posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji pomp wysokociśnieniowych oraz urządzeń czyszczących. Jako przedsiębiorstwo średniej wielkości posiadamy niezbędną elastyczność, aby produkować "systemy wysokociśnieniowe na miarę". Współpraca partnerska, jakość i niezawodność mają w firmie Hammelmann długą tradycję. Nasi pracownicy postrzegają to jako codzienny obowiązek.

 4. L.+ G. BECK GMBH

  Niemcy

  UNIOELER L.+G. Beck GmbH jest producentem olejarni i smarownic. W 1961 roku firma została założona jako firma rodzinna i szybko stała się jednym z "pierwszych adresów" dla "rozwoju - produkcji - sprzedaży" produktów smarowniczych. Dziś oferta produktów obejmuje urządzenia do smarowania w minimalnej ilości (w wielu obszarach zastosowania zdala od zwykłego smarowania obiegowego emulsjami), ręcznie i elektrycznie sterowane olejarki kroplowe, konstrukcje specjalne, pompy zębate, pompy tłokowe, centralne systemy smarowania, zbiorniki oleju, zbiorniki ciśnieniowe V2A - V4A, regulatory poziomu, smarownice z różnymi systemami napędowymi, smarowniczki, wskaźniki poziomu oleju i oczy olejowe. Dzięki temu UNIOELER jest w stanie opracować i zaoferować odpowiednie rozwiązania dla szerokiego zakresu zastosowań. Rozwiązania, które są dostosowane do potrzeb użytkownika, ale jednocześnie uwzględniają również aspekty środowiskowe i wymogi prawne.

 5. KMT GMBH - KMT WATERJET SYSTEMS

  Niemcy

  Gdy technologia cięcia wodnego raczkowała na początku lat 70., firma KMT Waterjet Systems od samego początku w niej uczestniczyła: w roku 1971 opracowaliśmy pierwszą zastosowaną komercyjnie instalację do cięcia wodnego. Od tego czasu wiele się oczywiście wydarzyło — cięcie wodą wyszło z wieku dziecięcego, stając się uzupełnieniem i alternatywą dla konwencjonalnych metod cięcia. Postępowa technologia cięcia strumieniem wody. Udział w tym postępie miała również firma KMT Waterjet Systems, przez co dzięki konsekwentnemu i innowacyjnemu rozwojowi naszych produktów od ponad 40 lat należymy to technologicznych liderów branży. Przez ten czas nieprzerwanie rozbudowywaliśmy naszą globalną sieć sprzedaży i serwisu. W ten sposób możemy obecnie oferować naszym klientom na całym świecie wykwalifikowane wsparcie na miejscu i we własnym języku użytkownika.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SPECK-TRIPLEX-PUMPEN GMBH & CO KG

  Niemcy

  Oferta firmy Speck-Triplex-Pumpen GmbH & Co. KG proponuje dużą liczbę pomp przemysłowych, takich jak pompy tłokowe, pompy nurnikowe, pompy kolbowe, pompy dozujące, pompy do cieczy, pompy procesowe i pompy wysokociśnieniowe. Pompy firmy Speck-Triplex to pompy najwyższej klasy. Nasze wysokociśnieniowe pompy nurnikowe znajdują zastosowanie w przemyśle maszynowym a także w wielu innych sektorach i dziedzinach. Dzięki konsekwentnemu stosowaniu nowych materiałów i ciągłemu zwiększaniu natężenia przepływu i ciśnienia, pompy Speck Triplex mogą znajdować nowe zastosowania. Nasze pompy wysokociśnieniowe i agregaty są szeroko stosowane. Dzięki pompom przemysłowym firma gwarantuje spełnienie standardów jakościowych klienta. Dzięki najnowocześniejszym zakładom produkcyjnym, najwyższej jakości wytwarzane są pompy wysokociśnieniowe i agregaty tłokowe Speck-Triplex.

 2. TECNOCRYO S.P.A.

  Włochy

  Firma Tecnocryo może dostarczać, poza instalacjami do napełniania butli, wytwarzania podtlenku azotu oraz akcesoriami, kompletne linie urządzeń do pracy z gazami, od ramp modułowych i paneli dekompresyjnych (do montażu na zewnątrz) do stanowisk roboczych (do montażu w pobliżu obszaru roboczego). Każdy przypadek jest konsultowany z kompetentnym profesjonalistą.

 3. JERKO-SPRÜHSYSTEME GMBH

  Niemcy

 4. HD-TECH HOCHDRUCKTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. HST MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

 1. HYCO VAKUUMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Oferujemy 50 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji pomp membranowych i tłokowych do odprowadzania i transportu gazów i oparów, do zastosowań na całym świecie. Projektujemy, rozwijamy i produkujemy nasze wyrobyw naszej siedzibie w południowej części Monachium. Oferujemy najwyższą jakość, innowacyjność i zgodność z kryteriami ekologicznymi. Nasza oferta obejmuje pompy membranowe i tłokowe z napędem liniowym lub z prętem przyłączeniowym, pompy do gazów próbnych, pompy laboratoryjne i indywidualne pompy specjalne według wymagań klienta. W sumie oferujemy ponad 40 linii produktów do różnych zastosowań. Pompy hyco® spełniają w najwyższym stopniu wymagania techniczne i ekonomiczne wytwarzania próżni. Dzięki naszemu doświadczeniu i stale rosnącemu know-how, spełniamy życzenia klientów jako firma zarόwno tradycyjna jak i innowacyjna. Zastosowanie aktualnych technologii i dobrze przemyślanych przebiegów pracy, jak również zoptymalizowane i wydajne procesy robocze gwarantują niezmiennie wysoką jakość.

 2. IDROMECCANICA BERTOLINI SPA

  Włochy

  Przedsiębiorstwo jest dziś nowoczesną spółką akcyjną nastawioną na projektowanie, opracowywanie i produkcję pomp membranowych i tłokowych przeznaczonych dla najbardziej różnorodnych branż, jak na przykład: : rolnictwo (rozpryskiwanie środków pielęgnacji i odchwaszczania chemicznego), ogrodnictwo, zastosowanie domowe (rozpryskiwanie środków pielęgnacji i dezynsekcji), przemysł (oczyszczanie stałych urządzeń przemysłowych, systemy przeciwpożarowe, systemy opróżniania, itd.)

 1. DUWAR D.O.O.

  Chorwacja

  Firma DUWAR Ltd. zajmuje się projektowaniem, produkcją i serwisem pomp do systemów dozujących do wszystkich rodzajów chemikaliów płynnych. Produkujemy: - sprzęt dla przemysłu przetwórczego, farmaceutycznego, chemicznego, spożywczego oraz naftowego - pompy dozujące i osprzęt do nich - urządzenia dozujące do dodatków, metanolu, glikolu trietylenowego, demulgatorów - pompy nurnikowe - ręczne pompy hydrauliczne - zawory iglicowe wysokociśnieniowe - zawory manometryczne - zawory bezpieczeństwa.

 2. SID DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Obszary działalności to inżynieria, sprzedaż, konstrukcja i serwis pomp do substancji stałych. Nasze produkty: rozdrabniarki do odpadów, pompy substancji gęstych, pompy do ciał stałych, pompy kolbowe, pompy ekologiczne, rozdrabniarki, rozdrabniarki do recyklingu, pompy do substancji z ciałami stałymi, granulatory

 3. AXFLOW SAS

  Francja

 4. COMET S.P.A.

  Włochy

 5. NORTH RIDGE PUMPS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 6. ETATRON FRANCE

  Francja

 7. DKF POMPE

  Francja

 8. HIDRO ÖZÇELIK HIDRO.PNÖ.SAN

  Turcja

 1. CAT PUMPS INTERNATIONAL

  Belgia

 2. CAPITANIO AIRPUMPS S.R.L.

  Włochy

 3. KORINA

  Grecja

 4. HIDROEKOL ENGINEERING

  Turcja

 5. REYNAERT POMPEN BVBA

  Belgia

 6. ASPEN PUMPS

  Francja

 7. ALPEM SAGL

  Szwajcaria

 8. QINGDAO DVC MACHINERY CO.,LTD

  Chiny

 9. CLEVER FILTRACION S.L.

  Hiszpania

 10. SAMOA INDUSTRIAL, S.A.

  Hiszpania