• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pompy odśrodkowe

Wyniki dla

Pompy odśrodkowe - Import eksport

 1. POMPES JAPY

  Francja

  Verified by europages badge

  Producent pomp ręcznych półrotacyjnych do przesyłania oleju opałowego, oleju, rozpuszczalników i wody od 1850 roku, pompes JAPY służy Ci swoją ekspertyzą i wiedzą w określaniu Twoich potrzeb w zakresie przesyłania cieczy, w tym w atmosferze wybuchowej (dyrektywa ATEX). Pompes JAPY oferuje kompletną gamę pomp i dodatków celem znalezienia najlepszego rozwiązania Twoich problemów z przesyłaniem cieczy, żrących, lepkich, czy też łatwopalnych: Pompy pneumatyczne- Pompy elektryczne- Pompy hydrauliczne- Pompy do AD Blue-Pompy podnośnikowe-Motopompy-Zestawy zasysające-Filtracja-Węże-Liczniki ATEX- Nawijarki-Skrzynki rozdzielcze-Pistolety-Dozowniki-Kanistry- Złączki...Branże: Energetyczna - Morska - Rolnospożywcza - Chemia - Marynarka. Pompes JAPY oferuje ponadto zestawy wyposażone w pompy elektryczne i ręczne, ppzwalające wyjść naprzeciw potrzebom samozasysania i ratownictwa. Pompes JAPY to JAKOŚĆ - SKUTECZNOŚĆ - TRWAŁOŚĆ

 2. HUGE PUMP

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma Gunalsan Pompa została założona w 2002 roku w Stambule. Od tego czasu firma produkuje pneumatyczne pompy membranowe (AODD) pod marką HugePump. Jako produkty, istnieją dwa rodzaje pomp: pompy plastikowe i pompy metalowe. Gunalsan Pompa nieustannie pracuje nad doskonaleniem się i dodawaniem nowych produktów do swojego asortymentu. Od 2002 roku jedynym priorytetem Gunalsan Pompa jest oferowanie swoim klientom wysokiej jakości i uczciwej ceny. Poza produkcją AODD, Gunalsan Pompa prowadzi działalność w zakresie importu pomp próżniowych, dmuchaw, pomp zanurzeniowych i pomp krzywkowych. Ponadto Gunalsan Pompa jest dystrybutorem pomp zębatych i innych przemysłowych pomp tłoczących pochodzących od tureckiego producenta. Głównym celem firmy Gunalsan Pompa jest zapewnienie swoim klientom wysokiej jakości produktów i usług.

 3. KNOLL MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  KNOLL Maschinenbau jest wiodącym dostawcą systemów transportowych i filtrujących, pomp do wiórów i smarów chłodzących stosowanych w obróbce metali. Dzięki kompleksowej ofercie produktów wdrażane są kompletne instalacje i rozwiązania systemowe ze scentralizowanymi i zdecentralizowanymi funkcjami. Poszerzyła się oferta produktów, dzięki którym obrabiarki są wydajniejsze, a procesy produkcyjne czystsze i bardziej efektywne. Wszystkie branże, w których obrabiarki toczą, frezują, wiercą lub szlifują używają produktów KNOLL. Przykładowymi są inżynieria mechaniczna, elektrotechnika, budowa pojazdów i przemysł lotniczy i kosmiczny. Czy są to samochody, maszynki do golenia, felgi samochodowe, noże czy też telefony komórkowe – lista produktów końcowych, do wykonania których użyto produktów KNOLL jest bardzo różnorodna. Elastyczne systemy montażowe i transportowe rozwiązują wymagające zadania logistyczne i uzupełniają portfolio produktów. KNOLL można znakeźć na całym świecie – z własnymi filiami w USA, Chinach, Polsce i we Włoszech oraz z partnerami handlowymi na całym świecie.

 4. COMET-PUMPEN SYSTEMTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 30 lat COMET-PUMPEN to wiodący producentem wyrobów do przyczep, samochodów kempingowych oraz terenowych i rekreacyjnych w Europie. Nasz asortyment obejmuje pompy głębinowe i zewnętrzne, samozasysające pompy membranowe, z armaturą z tworzyw sztucznych i mosiądzu, lampy, okapów oraz szeroką gamę akcesoriów. Dzięki ciągłemu rozwojowi naszych produktów i ich dostosowywaniu do wymagań rynku oraz wykorzystaniu nowoczesnych metod produkcyjnych i montażowych jesteśmy gotowi na przyjmowanie zamówień od samego rana. Nasz sukces to nie przypadek. Nasz cel to konstruktywna pomoc klientom oraz wspólne wypracowanie najlepszego rozwiązania. Od samego początku jakość to nasz priorytet.

 5. WILHELM KELLER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Die WILHELM KELLER GmbH & Co.KG powstała w 1933 roku. Jako średniej wielkości firma rodzinna stawiamy na rozwój i produkcję pomp do szerokiej gamy zastosowań. Naszą mocną stroną są m.in. porady dotyczące zastosowań zorientowane na klienta, szeroka gama produktów i generowanie rozwiązań specjalnych. Jako producent pomp zapewniamy najwyższą niezawodność i bezpieczeństwo naszych produktów. Stawiamy na jakość „Made in Germany“, uzupełniając nasz asortyment wysokiej jakości produktami naszych partnerów. Z tej szerokiej gamy oferujemy odpowiednią pompę i akcesoria do Twoich potrzeb i zastosowań. Z nami u Twojego boku możesz skoncentrować się na swoich podstawowych zadaniach, a jako partner OEM towarzyszymy Ci w rozwoju aplikacji seryjnych i dostarczamy nie tylko pompy lecz kompletne zespoły. Łączymy kompetencje z nowoczesnym zarządzaniem zasobami i tworzymy rozwiązania na przyszłość.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GEKO-PUMPEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od czasu założenia w 1983 roku przez inż. Heinza Langera, nasza firma rodzinna stała się jednym z wiodących producentów pomp o wysokiej odporności na korozję. Nasza firma koncentruje się głównie na opracowywaniu, projektowaniu i produkcji pomp chemicznych z PTFE/PFA i napędem magnetycznym. Nasi klienci z przemysłu farmaceutycznego i chemicznego otrzymują optymalne rozwiązania. Wdrażamy również indywidualne specyfikacje wydajnościowe i modyfikacje pomp chemicznych. Nasz zakład możemy elastycznie produkować poszczególne części i szybko je dostarczać. Nasze usługi obejmują: pompy chemiczne do mediów wysoce agresywnych/ niebezpiecznych, precyzyjnie dostosowane wirniki spełniające najwyższe wymagania jakościowe, pompy zapewniające płynny przebieg procesów: pompy przyjazne dla środowiska i energooszczędne, zgodne z obowiązującymi normami DIN, krajowy i międzynarodowy serwis naprawczy i części zamienne,

 2. SONDERMANN PUMPEN + FILTER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  SONDERMANN jest jednym z wiodących dostawców pomp, filtrów i systemów dozowania kwasów, zasad i innych agresywnych chemikaliów. Mając ponad 60-letnie doświadczenie na rynku, projektujemy nasze produkty z materiałów odpornych na korozję, takich jak PP, PVDF, ETFE czy stal nierdzewna tak, aby spełniały najwyższe standardy jakości. Wyróżniają nas innowacyjne rozwiązania, takie jak nowa generacja bezuszczekowych, magnetycznie sprzężonych pomp odśrodkowych MAGSON, seria filtrów SONCO czy nowy zestaw pomp SAFETEC do opróżniania IBC. Kolejny nacisk kładziony jest na systemy napełniania, sterowanie dozowaniem i mierniki ilości. We współpracy z naszą firmą macierzystą FLUX GERÄTE GmbH jesteśmy silniejsi niż kiedykolwiek. Nasza sieć doradców jest coraz gęstsza, a nasze rozwiązania coraz bardziej rozbudowane. Produkty SONDERMANN oferują najwyższy poziom bezpieczeństwa przy najniższych kosztach w stosunku do cyklu życia. Oprócz doskonałej jakości produktów klienci doceniają naszą elastyczność i orientację na klienta - przekonaj się sam.

 3. VOGELSANG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Zrozumienie życzeń klientów, myślenie przyszłościowe, wnoszenie wkładu w ciągłe badania i rozwój - to właśnie powiedział założyciel naszej firmy 90 lat temu i to nadal robimy. Dzięki temu wiele produktów naszej firmy jest obecnie światowymi liderami w dziedzinie technologii pompowania, rozdrabniania, rozprowadzania oraz biogazu i jest z powodzeniem stosowanych w wielu branżach. Więc to jasne: stanie w miejscu nie pasuje do naszej filozofii. Nieustannie pracujemy nad optymalizacją naszych produktów i zawsze dostosowujemy je do potrzeb naszych klientów i rynków: by budować Twόj sukces. Vogelsang oferuje znakomite technologicznie produkty i doskonały serwis w ponad 25 krajach na całym świecie.

 4. LUTZ PUMPEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od założenia firmy w 1954 roku przez Karla Lutza i stworzenia prawie idealnych warunków produkcyjnych w zakładzie w Wertheim, a zwłaszcza w ostatnich latach nasza marka stała się synonimem kompletnych systemów do przesyłania i napełniania płynów. Do grupy przedsiębiorstw Lutz należą dziś wysoko wydajne średnie firmy działające w różnych branżach i lokalizacjach w kraju i za granicą. Dzięki połączeniu wybranych firm oferta produktów została znacznie poszerzona. Dziś grupa zatrudnia ponad 350 osób na całym świecie.

 5. BRINKMANN PUMPS K.H. BRINKMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BRINKMANN PUMPS, jako producent z ponad 60-letnim doświadczeniem, oferuje kompletny program zaawansowanych technicznie pomp chłodząco-smarujących do każdego zastosowania. Urządzenia te znajdują zastosowanie przede wszystkim w przemyśle obrabiarkowym. Inne innowacyjne obszary zastosowania obejmują przemysł poligraficzny, przemysł tworzyw sztucznych i napojów.

 1. BRAND SERVICES

  Polska

  Verified by europages badge
 2. POMPES AB

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma POMPES AB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy odśrodkowe. Jest również obecna w dziedzinach Pompy zębate, pompy uciskowe, Pompy zębate, i pompy membranowe. Ma siedzibę w Maurepas, Francja.

 1. FLOWHOW SAMOA

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma FLOWHOW SAMOA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy odśrodkowe. Jest również obecna w dziedzinach Pompy, Pompy, Naprawa pomp przemysłowych, pompy przemysłowe, i pompy hydrauliczne. Ma siedzibę w Assen, Holandia.

 2. LICAR

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma LICAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy odśrodkowe. Jest również obecna w dziedzinach Pompy, Pompy głębinowe, Papier - maszyny do produkcji, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, pompy zatapialne, Pompy, Pompy głębinowe, pompy do płynów, i Pompa śmigłowa zgięta. Ma siedzibę w Tolosa-Guipúzcoa, Hiszpania.

 3. PERFOITALIA S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PERFOITALIA S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pompy odśrodkowe. Jest również obecna w dziedzinach Kotły przemysłowe, Energetyka - tablice rozdzielcze, Geotermika - instalacje, Rury ze stali nierdzewnej, pompy podwodne, elektropompy, Kotły przemysłowe, tablice elektryczne, i Energetyka - tablice rozdzielcze. Ma siedzibę w Bari, Włochy.

 4. SAVINO BARBERA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SAVINO BARBERA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach Pompy głębinowe, Pompy, Pompy odśrodkowe, elektropompy, pompy pionowe, Pompy głębinowe, POMPY pneumatyczne, Pompy, i pompy podwodne. Ma siedzibę w Brandizzo, Włochy.

 5. APUMAS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma APUMAS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Pompy odśrodkowe. Jest również obecna w dziedzinach Pompy głębinowe, pompy wyporowe, pompy uciskowe, pompy krzywkowe, pompy z przekładnią, pompy dozujące, Pompy głębinowe, mieszalniki statyczne, i filtre bębnowy. Ma siedzibę w Liege, Belgia.

 6. VILLINA LLC

  Rosja

  Villina LLC jest producentem pomp do branży ropy naftowej, gazu, chemicznej i spożywczej: pompy poziome i pionowe; jednostki do pompowania ze sprzęgłem magnetycznym; pompy z mechanicznym uszczelnieniem wału i kombinowanym uszczelnieniem; pompy pionowe, poziome, półzanurzeniowe, kombinowane; pompy do wysokich temperatur ze sprzęgłem magnetycznym do pompowania w temperaturze do +420°C; części zamienne do pomp. Villina produkuje jednostki do pompowania, zarówno standardowe, jak i na specjalne zamównienie, stosowane przez przedsiębiorstwa w Rosji, Azerbejdżanie, Kazachstanie, Uzbekistanie i na Białorusi. Na przykład, w Rosji, pompy przemysłowe Villina są wykorzystywane w regionie na dalekiej północy na lodołamaczach, czy też przez przedsiębiorstwo wydobywające złoto w krainie Kamczatki. Urządzania spełniają standardy TR CU 012, GOST 32601-2013, API 610 i API 685. Dzięki swoim pracom inżynierskim i zespołowi projektowemu, producent ma przyjemność zaoferowania pomp w gamie standardowej i uwzględniających specyficzne wymagania klienta.

 7. HABERMANN AURUM PUMPEN GMBH

  Niemcy

  Produkujemy pompy przemysłowe i sprzedajemy je na całym świecie. Ponieważ zawory i armatura są również częścią naszego portfolio produktów, oferujemy naszym klientom kompleksowe, dopasowane do ich potrzeb rozwiązania z jednej ręki. Nasze prawie 100-letnie doświadczenie, fachowa wiedza naszych pracowników i wynikająca z niej siła innowacji zawsze zapewniały konsekwentny i trwały wzrost naszego przedsiębiorstwa. Nasz zespół doradców technicznych wspiera Państwa swoją rozległą wiedzą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy doskonale dopasować się do Państwa systemów i znaleźć najlepsze indywidualne rozwiązanie dla Państwa wymagań. Nasze produkty zapewniają najwyższą wydajność przez lata, nawet w niekorzystnych warunkach. Ale oczywiście każdy element musi być wymieniony po bardzo długim okresie użytkowania. Również w tym przypadku jesteśmy u Państwa boku jako niezawodny partner. Nie podejmuj ryzyka i polegaj wyłącznie na oryginalnych częściach zamiennych firmy Habermann Aurum Pumpen.

 8. FISCHER MASCHINEN- UND APPARATEBAU GMBH

  Austria

  Fischer Maschinen- und Apparatebau GmbH jest skierowaną ku przyszłości globalną firmą w dziedzinie inżynierii i budowy maszyn skupiającą się na proponowaniu indywidualnych rozwiązań spełniających specyficzne wymagania klienta w zakładach przetwórstwa termicznego. Dzięki zespołowi wysoko wykwalifikowanych techników i zmotywowanych pracowników, każdego dnia stawiamy czoła wyzwaniom naszych zleceniodawców. Wiedza zdobyta w wyniku wieloletniego doświadczenia – w połączeniu z radością z wprowadzania innowacji – pozwala nam zapewniać urządzenia i instalacje różnych rozmiarów, o wysokim stopniu bezpieczeństwa i długim okresie eksploatacji. Głównym czynnikiem jest tutaj wykonywana przez nas wewnętrznie konstrukcja, planowanie i produkcja – często spotykana w budowie specjalnych narzędzi – co jest podstawą do produkcji ekonomicznych maszyn i rozwiązań systemowych. Dla klientów z branży spożywczej, chemicznej, stalowej i celulozowej, a także grzewczej i technologii słonecznych, oferujemy szeroką gamę produktów.

 1. PUMPS & VALVES

  Niemcy

  W dniach 20. i 21. lutego 2019 r. odbędzie się drugie spotkanie przedstawicieli branży pomp przemysłowych, zaworów i armatury przemysłowej w centrum gospodarczym w Dortmundzie. Targi po raz kolejny staną się doskonałą platformą biznesową dla wystawców i gości branżowych. Targi PUMPS & VALVES Dortmund 2019 odbędą się w tym samym czasie, co wiodące targi konserwacji przemysłowej maintenance Dortmund. Portfolio zostanie teraz wzbogacone o nowy obszar tematyczny - technikę pomiarową i regulacyjną. Oznacza to, że po raz pierwszy rozwiązania dedykowane kompleksowemu procesowi produkcyjnemu w inżynierii procesowej - od pomp i armatury po oprzyrządowanie procesowe - mogą być zaprezentowane w jednym miejscu. Starannie opracowany program ramowy zawiera wiele interesujących propozycji związanych z nauką i badaniami. Aktualne tematy branżowe, takie jak digitalizacja, efektywność energetyczna i modułowa struktura będą prezentowane na otwartych wykładach, warsztatach i podczas zwiedzania z przewodnikiem.

 2. PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE LECRIS

  Polska

  Firma PHU LECRIS s.c. powstała w 1991r. w Toruniu. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami w Polsce i z firmami zagranicznymi w zakresie zakupów inwestycyjnych i utrzymania ruchu. Mamy duże doświadczenie w aspekcie działań handlowych i wymogów technicznych. Proponujemy: • wszechstronną współpracę handlowo-techniczną z partnerami krajowymi i zagranicznymi, • realizację importu inwestycyjnego i zaopatrzeniowego, • prowadzenie przedstawicielstw firm zagranicznych, • doradztwo, • rozwiązywanie trudnych, nietypowych zagadnień z zakresu międzynarodowej współpracy handlowej i technicznej. Bylibyśmy niezmiernie wdzięczni, gdybyście Państwo uwzględnili informację na naszych stronach internetowych jako materiał wyjściowy dla potraktowania naszej firmy i naszych zagranicznych współpracowników jako stałych oferentów urządzeń, części zamiennych i sprzętu. Liczymy, że będziecie kierować do nas zapytania ofertowe, które staną się podstawą dla przygotowania przez nas, względnie przez firmy bezpośrednio z nami współpracujące ofert handlowych. Mamy nadzieję, że nasze oferty będą dla Państwa interesujące i konkurencyjne. Jesteśmy gotowi udzielić dodatkowych wyjaśnień oraz przedstawić bardziej szczegółową informację odnośnie dotychczasowych transakcji, jak również dokonać oceny możliwości współpracy w czasie bezpośredniego spotkania.

 3. RHEINHÜTTE PUMPEN GMBH

  Niemcy

  Rheinhütte Pumpen jest znanym na rynku światowym producentem pomp oraz ekspertem w dziedzinie wydajnego tłoczenia mediów. Doświadczenie w projektowaniu pomp do tłoczenia abrazyjnych, korozyjnych i toksycznych mediów oraz kompetencje w zakresie doboru materiałów z metalu, tworzyw sztucznych i ceramiki sprawiają, że pompy wirnikowe do chemikaliów są sprawdzonym elementem licznych instalacji w przemyśle procesowym, metalurgicznym oraz w technice ochrony środowiska.

 4. DUWAR D.O.O.

  Chorwacja

  Firma DUWAR Ltd. zajmuje się projektowaniem, produkcją i serwisem pomp do systemów dozujących do wszystkich rodzajów chemikaliów płynnych. Produkujemy: - sprzęt dla przemysłu przetwórczego, farmaceutycznego, chemicznego, spożywczego oraz naftowego - pompy dozujące i osprzęt do nich - urządzenia dozujące do dodatków, metanolu, glikolu trietylenowego, demulgatorów - pompy nurnikowe - ręczne pompy hydrauliczne - zawory iglicowe wysokociśnieniowe - zawory manometryczne - zawory bezpieczeństwa.

 5. NORDIC POWER TRANSMISSION & CONTROL AB

  Szwecja

  Sunny Trade AB dostarcza swoim klientom wysokiej jakości produkty. Do naszych produktów należą: pompa odśrodkowa, wysokociśnieniowa pompa tłokowa, narzędzia do wiercenia, narzędzia do rdzeniowania, narzędzia do cementowania, zespoły hydrauliczne. Sunny Trade AB jest dostawcą specjalnych rozwiązań dostosowanych do wymagań i szczególnych potrzeb klientów.

 6. CERVIMAR SL

  Hiszpania

  Firma CERVIMAR SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy odśrodkowe. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie przemysłowe - maszyny, pompy do wysokiego i bardzo wysokiego ciśnienia, silniki elektryczne, mycie pod ciśnieniem, i Czyszczenie przemysłowe - maszyny. Ma siedzibę w Vigo, Hiszpania.

 7. ZHEJIANG YONJOU TECHNOLOGY CO.,LTD

  Chiny

  Firma ZHEJIANG YONJOU TECHNOLOGY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy odśrodkowe. Ma siedzibę w Wenzhou, Chiny.

 8. RHEOSERVE INDUSTRIAL SOLUTIONS L.L.C

  Egypt

  Firma RHEOSERVE INDUSTRIAL SOLUTIONS L.L.C, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pompy głębinowe. Jest również obecna w dziedzinach Pompy odśrodkowe, pompy do wody brudnej z silnikiem zanurzonym, Pompy odśrodkowe, i pompy dozujące do środków chemicznych. Ma siedzibę w Cairo, Egypt.

 9. ODDESSE PUMPEN- UND MOTORENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Firma ODDESSE PUMPEN- UND MOTORENFABRIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Pompy odśrodkowe, Pompy głębinowe, Pompy odśrodkowe, Pompy głębinowe, pompy do wody, i motopompy. Ma siedzibę w Oschersleben, Niemcy.

 10. PROFLUID GMBH

  Niemcy

  Firma PROFLUID GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pompy odśrodkowe. Ma siedzibę w Ulm, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo