• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pompy i systemy wtryskiwania paliwa

Wyniki dla

Pompy i systemy wtryskiwania paliwa - Import eksport

 1. D.I.M. S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma D.I.M. Srl produkuje rozpylacze od 1980 r. i 8 lat temu z powodzeniem wprowadziła, Nasza produkcja pozwala dostarczać zarówno nowe artykuły, jak i pracować na materiale powierzonym, regenerując tłok / sworzeń oryginalnej części. Oprócz przemysłu morskiego produkcja obejmuje także sektor tworzyw sztucznych. Produkowane są rozpylacze 8- i 9-otworowe do rozpylania poliuretanu.

 2. SCHMIDT AUTOMOTIVE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHMIDT AUTOMOTIVE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pompy i systemy wtryskiwania paliwa. Ma siedzibę w Westhausen, Niemcy.

 3. PHU MOTO MAZURY SP. Z O.O.

  Polska

  Bosch Diesel Serwis Moto Mazury to doświadczony usługodawca w zakresie napraw systemów wtryskowych Diesla niezależnie od marki i typu pojazdu. Uszkodzenia układów wtryskowych Diesla w pojazdach i silnikach często powodują znaczne niedogodności i dodatkowe koszty. W takiej sytuacji potrzebne jest szybkie działanie! Zapewniamy Państwu: wykonanie rzetelnej fachowej naprawy z dotrzymaniem terminu naprawy, utrzymanie stałych cen podczas wykonywania zadań, stosowanie wyłącznie oryginalnych części zamiennych (wyłącznie nowych), ekspresowy dostęp do części zamiennych, pomoc i konsultację przy montażu naprawionych w naszym serwisie urządzeń i podzespołów, wykonywanie napraw wyłącznie zgodne z technologią producenta, stały dostęp do wiedzy poprzez udział w szkoleniach. Zapraszamy do współpracy z naszym serwisem i przesłanie uszkodzonego podzespołu. Doradzimy i pomożemy podczas problemów montażowych.

 4. MTM POLSKA JAROSLAW SZPAK

  Polska

  Firma Mtm Polska zarządzana przez Jarosława Szpaka, znajduje się we Wrocławiu. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1999 roku. W naszej ofercie znajdą Państwo pompy paliwa do samochodów, motocykli, quadów oraz wózków widłowych. Oprócz tego zapewniamy pompy paliwa do motorówek i skuterów wodnych, a także maszyn budowlach lub rolniczych. Dodatkowo proponujemy oleje i filtry do samochodów, motocykli oraz skuterów. Mamy w asortymencie oleje silnikowe bądź hydrauliczne. Ponadto sprzedajemy akumulatory i chemię samochodową. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Mtm Polska we Wrocławiu.

 5. SODIT

  Francja

  Urządzenia wtryskowe diesel oryginalne i do przystosowania. Jesteśmy dystrybutorem wyrobów BOSCH, DELPHI, PIERBURG (mierniki przepływu) i STANADYNE, najważniejszych konstruktorów europejskich. Sprzedajemy również produkty japońskie takich marek jak: DENSO, YANMAR, ZEXEL. Oferujemy szeroką gamę wyrobów od narzędzi do części zamiennych wszystkich marek, oryginalnych lub do przystosowania. Także dla sektora marynarki, robót publicznych i przemysłu. Poszukujemy partnerów ze stacjami diesla.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PINI SERGIO

  Włochy

  Warsztat Pini Sergio zajmuje się naprawą silników diesel ze sterowaniem mechanicznym i elektronicznym oraz zaworów powietrza, przeglądami i naprawą pomp wtrysku i układów wtrysku, układów EDC (Electronic Diesel Control) i pomp H, diagnostyką i naprawą układów common rail, diagnostyką, przeglądami i kontrolą na stanowisku pomiarowym wtryskiwaczy i pomp. Diagnostyka układów elektronicznych pojazdu i dostawa podzespołów różnych marek.

 2. DSC PUMPS SRL

  Włochy

  Firma DSC PUMPS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy i systemy wtryskiwania paliwa. Jest również obecna w dziedzinach pompy dozujące. Ma siedzibę w Busto Arsizio, Włochy.

 3. OFFICINA MECCANICA VACCARI S.A.S. DI LATTANZIO ANDREA & C

  Włochy

  Firma OFFICINA MECCANICA VACCARI S.A.S. DI LATTANZIO ANDREA & C, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pompy i systemy wtryskiwania paliwa. Jest również obecna w dziedzinach Części zamienne dla pojazdów samochodowych, mechanik, warsztat samochodowy, Części zamienne dla pojazdów samochodowych, i klaksony do pojazdów samochodowych. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 4. ATG MACHINE

  Turcja

  Firma ATG MACHINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy i systemy wtryskiwania paliwa. Jest również obecna w dziedzinach poliuretan. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 5. ASE MACHINERY INDUSTRY INC.

  Turcja

  Firma ASE MACHINERY INDUSTRY INC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy i systemy wtryskiwania paliwa. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 1. AUTODIESEL SNC

  Włochy

  Firma AUTODIESEL SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy i systemy wtryskiwania paliwa. Jest również obecna w dziedzinach naprawa pomp wtryskowych, pompy wtryskowe do silników, wsporniki do pomp wtryskowych, i diagnostyka elektroniczna. Ma siedzibę w Genova, Włochy.

 2. IDE SERVICE

  Belgia

  Firma IDE SERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe - części i podzespoły. Jest również obecna w dziedzinach Pompy i systemy wtryskiwania paliwa, Pompy i systemy wtryskiwania paliwa, wyposażenie do testów wtryskiwaczy, wtryskiwacze silnikowe, i część zamienna samochodowa. Ma siedzibę w Pittem, Belgia.

 1. D.I.M. S.R.L.

  Włochy

  Firma D.I.M. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części do silników Diesla. Jest również obecna w dziedzinach Pompy i systemy wtryskiwania paliwa, wtryskiwacze silnikowe, wyposażenie do testów wtryskiwaczy, i Pompy i systemy wtryskiwania paliwa. Ma siedzibę w Osimo, Włochy.

 2. OTTO MÄNNER GMBH

  Niemcy

  Firma OTTO MÄNNER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy i modele odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach Formy do tworzyw sztucznych, Pompy i systemy wtryskiwania paliwa, Formy do tworzyw sztucznych, Części z tworzyw sztucznych, plastik wysokowydajny, i Pompy i systemy wtryskiwania paliwa. Ma siedzibę w Bahlingen, Niemcy.

 3. NS KOREA

  Korea Południowa

  Firma NS KOREA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wymienniki ciepła. Jest również obecna w dziedzinach Pompy i systemy wtryskiwania paliwa, Montowanie i rozbieranie instalacji przemysłowych, Pompy i systemy wtryskiwania paliwa, Montowanie i rozbieranie instalacji przemysłowych, Vacuum pumps, i check valve. Ma siedzibę w Incheon, Korea Południowa.

 4. MARBED SURL - PROFESSIONAL DIESEL SERVICE TOOLS

  Włochy

  Firma MARBED SURL - PROFESSIONAL DIESEL SERVICE TOOLS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy i systemy wtryskiwania paliwa. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia ręczne niezasilane do naprawy pojazdów, system common rail do silników diesla, wyposażenie warsztatu mechanicznego, i Narzędzia ręczne niezasilane do naprawy pojazdów. Ma siedzibę w Quinzano D'oglio, Włochy.

 5. BILIM DIZEL

  Turcja

  Firma BILIM DIZEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy i systemy wtryskiwania paliwa. Jest również obecna w dziedzinach system pompowtrysku do silników diesla, i akcesoria i części zamienne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. PAPAPIETRO SRL

  Włochy

  Firma PAPAPIETRO SRL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Pompy i systemy wtryskiwania paliwa. Ma siedzibę w Matera, Włochy.

 7. JRC JUNG IMPORT EXPORT GMBH

  Niemcy

  Firma JRC JUNG IMPORT EXPORT GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe - części i podzespoły. Jest również obecna w dziedzinach Pompy i systemy wtryskiwania paliwa, i Pompy i systemy wtryskiwania paliwa. Ma siedzibę w Saarlouis, Niemcy.

 8. ELECTROMECÁNICA ONCINA S.L.U.

  Hiszpania

  Firma ELECTROMECÁNICA ONCINA S.L.U., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pompy i systemy wtryskiwania paliwa. Jest również obecna w dziedzinach pompy głębinowe do instalacji wodnych, i pompy odśrodkowe poziome i pionowe do instalacji wodnych. Ma siedzibę w Ogíjares, Granada, Hiszpania.

 1. REPARATII POMPE INJECTIE

  Rumunia

  Firma REPARATII POMPE INJECTIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pompy i systemy wtryskiwania paliwa. Jest również obecna w dziedzinach naprawa pomp wtryskowych, elektroniczne pompy wtryskowe, i wsporniki do pomp wtryskowych. Ma siedzibę w Bucharest, Rumunia.

 2. ROTORFLUSH FILTERS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ROTORFLUSH FILTERS, roku i działającą w sektorze Pompy i systemy wtryskiwania paliwa. Jest również obecna w dziedzinach Filtracja - aparaty i urządzenia, Pompy, pompy filtrujące, Filtracja - aparaty i urządzenia, i Pompy. Ma siedzibę w Bridport, Zjednoczone Królestwo.

 3. TOYO PUMPS EUROPE

  Belgia

  Firma TOYO PUMPS EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Pompy i systemy wtryskiwania paliwa, pump manufacturing, i Pompy i systemy wtryskiwania paliwa. Ma siedzibę w Nivelles, Belgia.

 4. DIESEL LINE SRL

  Włochy

  Firma DIESEL LINE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy i systemy wtryskiwania paliwa. Jest również obecna w dziedzinach certyfikacja jakości ISO 9002, i Diesel, silniki - pompy i systemy wtryskiwania. Ma siedzibę w Oderzo, Włochy.

 5. SE-FA ELEKTRONIK BILGISAYAR INŞ.TAAH.SAN.TIC.LTD.ŞTI.

  Turcja

  Firma SE-FA ELEKTRONIK BILGISAYAR INŞ.TAAH.SAN.TIC.LTD.ŞTI., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pompy i systemy wtryskiwania paliwa. Jest również obecna w dziedzinach system pompowtrysku do silników diesla, i Diesel, silniki - pompy i systemy wtryskiwania. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. PENSTAR LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PENSTAR LTD, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pompy i systemy wtryskiwania paliwa, Analiza wody - urządzenia, zaopatrywanie na wodzie, Pompy i systemy wtryskiwania paliwa, i Analiza wody - urządzenia. Ma siedzibę w Cardigan, Zjednoczone Królestwo.

 7. PASQUETTO F.LLI S.N.C.

  Włochy

  Firma PASQUETTO F.LLI S.N.C., roku i działającą w sektorze Silniki i części. Jest również obecna w dziedzinach Pompy i systemy wtryskiwania paliwa, Systemy wtryskiwania benzyny, Pompy i systemy wtryskiwania paliwa, i Systemy wtryskiwania benzyny. Ma siedzibę w Verona, Włochy.

 8. MARCHI SERVICE DI MARCHI FABIO & C. S.N.C.

  Włochy

  Firma MARCHI SERVICE DI MARCHI FABIO & C. S.N.C., roku i działającą w sektorze Silniki i części. Jest również obecna w dziedzinach Pompy i systemy wtryskiwania paliwa, Systemy wtryskiwania benzyny, Pompy i systemy wtryskiwania paliwa, i Systemy wtryskiwania benzyny. Ma siedzibę w Castiglione Delle Stiviere, Włochy.

 9. DIESEL CENTER S.A.S. DI SERPENTINO MICHELE ED ALTRI

  Włochy

  Firma DIESEL CENTER S.A.S. DI SERPENTINO MICHELE ED ALTRI, roku i działającą w sektorze Silniki i części. Jest również obecna w dziedzinach Samochody - usługi różne, Pompy i systemy wtryskiwania paliwa, Samochody - usługi różne, i Pompy i systemy wtryskiwania paliwa. Ma siedzibę w Francavilla Fontana, Włochy.

 10. BOTTONI MARCO

  Włochy

  Firma BOTTONI MARCO, roku i działającą w sektorze Silniki i części. Jest również obecna w dziedzinach Pompy i systemy wtryskiwania paliwa, Systemy wtryskiwania benzyny, Pompy i systemy wtryskiwania paliwa, i Systemy wtryskiwania benzyny. Ma siedzibę w Frosinone, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo