• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pompy hydrauliczne

Wyniki dla

Pompy hydrauliczne - Import eksport

 1. POMPES JAPY

  Francja

  Verified by europages badge

  Producent pomp ręcznych półrotacyjnych do przesyłania oleju opałowego, oleju, rozpuszczalników i wody od 1850 roku, pompes JAPY służy Ci swoją ekspertyzą i wiedzą w określaniu Twoich potrzeb w zakresie przesyłania cieczy, w tym w atmosferze wybuchowej (dyrektywa ATEX). Pompes JAPY oferuje kompletną gamę pomp i dodatków celem znalezienia najlepszego rozwiązania Twoich problemów z przesyłaniem cieczy, żrących, lepkich, czy też łatwopalnych: Pompy pneumatyczne- Pompy elektryczne- Pompy hydrauliczne- Pompy do AD Blue-Pompy podnośnikowe-Motopompy-Zestawy zasysające-Filtracja-Węże-Liczniki ATEX- Nawijarki-Skrzynki rozdzielcze-Pistolety-Dozowniki-Kanistry- Złączki...Branże: Energetyczna - Morska - Rolnospożywcza - Chemia - Marynarka. Pompes JAPY oferuje ponadto zestawy wyposażone w pompy elektryczne i ręczne, ppzwalające wyjść naprzeciw potrzebom samozasysania i ratownictwa. Pompes JAPY to JAKOŚĆ - SKUTECZNOŚĆ - TRWAŁOŚĆ

 2. HUGE PUMP

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma Gunalsan Pompa została założona w 2002 roku w Stambule. Od tego czasu firma produkuje pneumatyczne pompy membranowe (AODD) pod marką HugePump. Jako produkty, istnieją dwa rodzaje pomp: pompy plastikowe i pompy metalowe. Gunalsan Pompa nieustannie pracuje nad doskonaleniem się i dodawaniem nowych produktów do swojego asortymentu. Od 2002 roku jedynym priorytetem Gunalsan Pompa jest oferowanie swoim klientom wysokiej jakości i uczciwej ceny. Poza produkcją AODD, Gunalsan Pompa prowadzi działalność w zakresie importu pomp próżniowych, dmuchaw, pomp zanurzeniowych i pomp krzywkowych. Ponadto Gunalsan Pompa jest dystrybutorem pomp zębatych i innych przemysłowych pomp tłoczących pochodzących od tureckiego producenta. Głównym celem firmy Gunalsan Pompa jest zapewnienie swoim klientom wysokiej jakości produktów i usług.

 3. SCHMITTER HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy znanym niemieckim dostawcą systemów technologii płynów i komponentów z naciskiem na hydraulikę i pneumatykę. W tych obszarach oferujemy wysokiej jakości usługi specjalistyczne. Nasi krajowi i międzynarodowi klienci doceniają nasze kompetencje już od ponad 70 lat. Kompetentni pracownicy w zakresie: sprzedaży i logistyki, składowania palet i regałów z ponad 50.000 pozycjami, produkcji węży i ścisłej współpracy z dużymi partnerami logistycznymi umożliwiają nam szybkie przetwarzanie zamówień i dostarczanie wysokiej wydajności.

 4. HNP MIKROSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Wizja: Nasze produkty umożliwiają innowacje i poszerzanie granic procesów w dziedzinie nauk przyrodniczych, budowy maszyn i chemii. Projektujemy, produkujemy i sprzedajemy pompy i rozwiązania systemowe do szybkiego i precyzyjnego dozowania i dostarczania płynόw w ilościach w zakresie od mikromilitrów do mililitrów. Podstawą naszych produktów są technologie z zakresu mikrotechnologii, materiałoznawstwa i mechatroniki. Misja: Nasza wydajność jest kluczowym czynnikiem wpływającym na konkurencyjność i wydajność produktów naszych klientów. Nasza jakość gwarantuje, że najważniejsze procesy naszych klientów są utrzymywane w sposób zrównoważony. Ciągle rozwijamy naszą ofertę produktów i usług w sposób innowacyjny i zorientowany na klienta.

 5. KW HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KW Hydraulik GmbH projektuje, produkuje i sprzedaje narzędzia hydrauliczne. Również: serwis i sprzedaż marek DYNASET, STANLEY INFRASTRUCTURE, EDILGRAPPA, DUBUIS, DOA, DERANCOURT, OGURA...pompy hydraul., zespoły hydraul., Power Pack, Power Unit, pompy wys. ciśnienia, pompy ręczne, pompy nożne, pompy elektrohydraul., pompy akumul., TracHorse, PTO, napęd dodatkowy, generator, inwerter hydraul., przetwornik ciśnienia, narzędzia do cięcia, nożyce do kabli, szczypce do cięcia kabli, nożyce dźwigniowe, nożyce do kabli z grzechotką, szczypce do cięcia kabli z grzechotką, ręczne szczypce do cięcia kabli, ręczne nożyce do cięcia kabli, akumul. szczypce do cięcia kabli, akumul. nożyce do cięcia kabli, głowice tnące, bezpieczne instalacje do cięcia, bezpieczne zestawy do cięcia, nożyce do lin drucianych, przecinaki do lin drucianych, stalowych, nożyce do lin stalowych, nożyce do recyklingu, urządzenia do cięcia stali, szczypce tnące, przecinaki do mat budowl., przecinaki do prętów gwintow, łańcuchów, przyrządy do rozpinania łańcuchów, zaciskanie, prasy, szczypce do zaciskania, szczypce do ściskania i zagniatania, prasy dźwigniowe, przyrządy do prasowania, wkłady i głowice do pras

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GRIBI HYDRAULICS AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  GRIBI Hydraulics od 1969 roku tworzy indywidualne rozwiązania w zakresie hydrauliki. Od niedawna na naszej stronie internetowej jest dostępny konfigurator cylindrów. Nasze produkty: wyłączniki ciśnieniowe, zawory ręczne, bloki hydrauliczne, uszczelki hydrauliczne, podzespoły hydrauliczne, pompy zębate, instalacje hydrauliczne, filtry hydrauliczne, silniki hydrauliczne, pompy hydrauliczne, zawory hydrauliczne, cylindry hydrauliczne, chłodnice oleju hydraulicznego, naprawa hydrauliki, cylindry specjalne, bloki sterownicze itp.

 2. R+L HYDRAULICS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  R+L HYDRAULICS projektuje i produkuje wysokiej jakości komponenty dla potrzeb techniki płynów i napędów, zarówno uniwersalne jak i niestandardowe, dostosowane do Twoich wymagań. Indywidualne rozwiązania spełniające najwyższe wymagania w zakresie budowy maszyn, statków i pojazdów, w przemyśle stalowym i technologii offshore, a także w zastosowaniach specjalnych w budowie instalacji stanowią ważne elementy sukcesu Twojej firmy. ZALETY: Komponenty wysokiej jakości na uczciwych warunkach, poprawa Twojej pozycji rynkowej dzięki wykorzystaniu naszych kompetencji w zakresie rozwoju, jakości i obsługi, bezpośrednie i osobiste doradztwo naszego działu obsługi klienta, szybkie terminy dostaw dzięki zoptymalizowanemu łańcuchowi dostaw, projektowe dostosowanie naszych komponentów do indywidualnych wymagań klienta, skrócenie czasu Twojej reakcji: Narzędzie projektowe FLUIDWARE APP jest w stanie natychmiast obliczyć konstrukcję podzespołu, np. wspornika pompy, sprzęgła wału i akcesoriów - w oparciu o Twoje indywidualne warunki i wymagania.

 3. ULBRICH MASCHINENBAU- UND EXPORT-IMPORT BETRIEBSGMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Wielu naszych klientów i partnerów zna nas jako firmę specjalizującą się w hydraulice lub jako dostawcę specjalistycznych środków smarnych. Nie wszyscy wiedzą, że zajmujemy się produkcją inteligentnych maszyn łączących i montażowych oraz maszyn testujących dla przemysłu kolejowego, dystrybucją hydrauliki jak również dystrybucją produktów chemiczno-technicznych. W niektórych obszarach udało nam się już połączyć nasze pasje, np. z naszym Smart Application System, stacją dozowania & uzupełniania klejów & uszczelniaczy firmy ULBRICH. Z dziedzinie hydrauliki opracowujemy wspólnie z naszymi klientami innowacyjne komponenty hydrauliczne, systemy hydrauliczne i inteligentne prasy, aby wzmocnić produktywność i konkurencyjność naszych klientów. Szczególnie w branży kolejowej daliśmy się poznać jako kompetentny dostawca wysokiej jakości maszyn testujących. Nasz dział chemiczno-techniczny oferuje szeroki asortyment specjalnych środków smarnych, uszczelniaczy, klejów, mas odlewniczych itp. W zakresie specjalnych środków smarnych od ponad 60 lat reprezentujemy markę Molykote. To czyni nas jedną z najbardziej kompetentnych i doświadczonych firm specjalistycznych w całej Europie. Ponieważ nasi klienci coraz częściej muszą stawiać czoła rosnącym wymaganiom przemysłu elektronicznego, w ostatnich latach położyliśmy jeden z głównych akcentów na elektrochemię.

 4. DRAGFLOW SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Dragflow to firma, która w ciągu ostatnich 25 lat zmieniła kształt rynku systemów dragowania, stając się jednym z liderów produkcji na światową skalę. Firmę wspiera międzynarodowa sieć wyspecjalizowanych inżynierów, którzy są w stanie zapewnić pilne usługi, a także wsparcie techniczne i indywidualne doradztwo. Dragflow codziennie angażuje się w zapewnianie innowacyjnych rozwiązań na wysokim poziomie technicznym, gwarantujących dobre osiągi przy jak najmniejszym wpływie na środowisko. Oferujemy między innymi solidne i niezawodne pompy zanurzeniowe do cięższych prac. Główne sektory naszej działalności: Dredge pumps, Mining pumps, Remote controlled dredge systems, Deep sea dredging equipment i Amphibious dredges.

 5. CALPEDA POMPES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CALPEDA POMPES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach Pompy, Pompy, pompy podnoszące, pompy powierzchniowe, zanurzeniowe pompy odśrodkowe, Pompy głębinowe ze stali nierdzewnej, pompy samozasysające, pompy zatapialne, i pompy wielostopniowe. Ma siedzibę w Le Bignon, Francja.

 1. FLOWHOW SAMOA

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma FLOWHOW SAMOA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy odśrodkowe. Jest również obecna w dziedzinach Pompy, Pompy, Naprawa pomp przemysłowych, pompy przemysłowe, i pompy hydrauliczne. Ma siedzibę w Assen, Holandia.

 2. MOTRAC HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MOTRAC HYDRAULIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Bezpieczniki hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach control blocks, hydraulic, pompy hydrauliczne, hydraulic units, zawory natężeniowe, i Filtry hydrauliczne. Ma siedzibę w Willich, Niemcy.

 1. HENGONG PRECISION EQUIPMENT

  Chiny

  Verified by europages badge

  Firma HENGONG PRECISION EQUIPMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo - wyroby. Jest również obecna w dziedzinach kolektory hydrauliczne, pompy hydrauliczne, element żeliwny, krążki z żeliwa, koła pasowe, krótkie rury, Części samochodowe, i koła. Ma siedzibę w Hebei, Chiny.

 2. PETROLTECNICA SICILIANA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PETROLTECNICA SICILIANA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pompy hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach Opaski rurowe, Przewody rurowe przemysłowe, Śruby i nakrętki, zawory oleodynamiczne, złączki kute, Opaski rurowe, Przewody rurowe przemysłowe, i Śruby i nakrętki. Ma siedzibę w Augusta, Włochy.

 3. KLAFFENBÖCK BAUMASCHINEN UND TECHNIK

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma KLAFFENBÖCK BAUMASCHINEN UND TECHNIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pompy hydrauliczne. Ma siedzibę w Peuerbach, Austria.

 4. FLUID GLOBAL SOLUTIONS SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FLUID GLOBAL SOLUTIONS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy próżniowe. Jest również obecna w dziedzinach Pompy hydrauliczne, konserwacja pomp próżniowych, AFPUMPS, pompy podwodne, Pompy hydrauliczne, SETTIMA MECCANICA, przegląd techniczny pomp, SAER, i Rozruch pomp odśrodkowych do uzdatniania wody. Ma siedzibę w Arcola, Włochy.

 5. B. CENTER DI BETTINI S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma B. CENTER DI BETTINI S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia oleohydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach presostaty, złącza, pompy hydrauliczne, i zawory oleodynamiczne. Ma siedzibę w San Giovanni In Persiceto, Włochy.

 6. HYDRO-CARDAN HANDELSGES.M.B.H.

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma HYDRO-CARDAN HANDELSGES.M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy hydrauliczne. Ma siedzibę w Stockerau, Austria.

 7. SAMEC SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SAMEC SRL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Silniki elektryczne i części do silników, silniki elektryczne, elektropompy, Silniki elektryczne i części do silników, Silniki jednofazowe, transformatory elektryczne, pompy elektryczne zanurzane, pompy hydrauliczne, i narzędzie elektryczne. Ma siedzibę w Albinea, Włochy.

 8. SAVINO BARBERA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SAVINO BARBERA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach Pompy głębinowe, Pompy, Pompy odśrodkowe, elektropompy, pompy pionowe, Pompy głębinowe, POMPY pneumatyczne, Pompy, i pompy podwodne. Ma siedzibę w Brandizzo, Włochy.

 1. EUROGEO DRILLING S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma EUROGEO DRILLING S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty studniarskie. Jest również obecna w dziedzinach Pompy hydrauliczne, wiercenie studni artezyjskich, studnie artezyjskie, Pompy hydrauliczne, wskazówki w zakresie hydrogeologii, instalacja pomp zanurzonych, konserwacja elektrycznych pomp zanurzanych, konserwacja studni artezyjskich, i oczyszczanie studni artezyjskich. Ma siedzibę w Bibbona, Włochy.

 2. EL-MAR

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma EL-MAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach Komponenty elektroniczne, styki, motopompy, Komponenty elektroniczne, i pompy cieplne. Ma siedzibę w Bareggio, Włochy.

 3. AIS HENSCH AUTOMATION-INDUSTRY- SOLUTIONS INH. IGOR HENSCH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AIS HENSCH AUTOMATION-INDUSTRY- SOLUTIONS INH. IGOR HENSCH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Automatyzacja - maszyny i urządzenia, Pompy hydrauliczne, Urządzenia hydrauliczne, Układy hydrauliczne, zespoły łączące motopompy, hydraulika przemysłowa, Structured cabling layout (CPU networks), regeneracja silników przemysłowych, i Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Isernhagen, Niemcy.

 4. ROTAIR SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ROTAIR SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i urządzenia oleohydrauliczne, Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt, sprężarki alternatywne, RAMPICAR, akcesoria do sprężarek, Maszyny i urządzenia oleohydrauliczne, urządzenia mechaniczne, pneumatyczne i hydrauliczne, Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt, i pompy hydrauliczne. Ma siedzibę w Caraglio, Włochy.

 5. GAM BAUMASCHINENTEILE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GAM BAUMASCHINENTEILE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny budowlane. Jest również obecna w dziedzinach pompy hydrauliczne, różne części do koparek, części zamienne do minikoparek, młoty hydrauliczne, i Engines. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 6. MÜLLER HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

  Specjalista we wszystkich aspektach hydrauliki: od budowy zakładu do serwisu. Jesteśmy renomowaną firmą zajmującą się budową instalacji wodnych. Służymy wsparciem przy każdym projekcie i budowie instalacji przepływowych. Montujemy i handlujemy wysokociśnieniowymi instalacjami chłodniczymi, sygnowanymi marką "combiloop", przeznaczonymi dla przemysłu maszynowego. Naszym atutem jest zarówno budowa nowych, jak i doposażanie już działających instalacji. Nasze produkty: Nasze produkty: pompy wysokociśnieniowe, agregaty hydrauliczne, akcesoria hydrauliczne

 7. ASSFALG QUALITÄTSHYDRAULIK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Od ponad 30 lat nasza nazwa kojarzy się z konsekwentnym działaniem i jakością. Jako producent siłowników hydraulicznych i agregatów hydraulicznych oraz kompletnych układów hydraulicznych i stanowisk testowych produkujemy zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Oprócz naszych własnych produktów, oferujemy Państwu jako hurtowni ponad 24.000 podzespołów hydraulicznych znanych producentów. Elastyczność to nasz program. Naszymi klientami są firmy z niemal wszystkich branż, w tym z branży budowy maszyn i urządzeń, branży motoryzacyjnej, procesowej, procesowej, technologicznej, stalowo-wodnej, drzewnej, poligraficznej i papierniczej, maszyn do tworzyw sztucznych, prasowej, konstrukcji stanowisk badawczych. Wysoka jakość, serwis i mobilność sprawiają, że ASSFALG Qualitäts-hydraulik jest znany w kraju i za granicą jako firma wysoce wyspecjalizowana. Ponadto ASSFALG produkuje specjalne jednostki, cylindry, pompy, zawory i bloki, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb.

 8. APS GERMANY GMBH

  Niemcy

  W 2005 r. wspólnie z APS Germany GmbH w Hochmoor w Westfalii położyliśmy kamień węgielny pod budowę naszej firmy. Skrót APS oznacza Automotive Product Solutions. Nazwa ta mówi wszystko: Od momentu udanego startu firma postrzega siebie jako kompetentnego partera w dziedzinie pojazdów użytkowych i osobowych. Dzięki regenerowanym częściom zamiennym wysokiej jakości, APS oferuje swoim klientom doskonałą alternatywę dla nowych części (części OE) lub części używanych. W początkowej fazie firma, pod nazwą rynkową NKW-Austauschteile, skoncentrowała się na niemieckim rynku pojazdów użytkowych. Firma stopniowo rozszerzyła swoją obecność poza granice Niemiec na inne rynki europejskie, takie jak Francja, kraje Beneluksu, Austria, Polska, Czechy, Słowacja i kraje bałtyckie. Dzięki marce , re[matronic]‘ firma wzbogaciła swoją ofertę i od 2009 roku pod tą nazwą oferuje również części zamiennie do samochodów osobowych.

 9. BORELEC SAS

  Francja

  Firma BORELEC istnieje od roku 1986, posiada 2 obiekty w Caen (14) i w Coutances (50). BORELEC jest specjalistą w dziedzinie elektromechanicznych urządzeń obrotowych.Urządzenia te mogą być poddane analizie, zaprojektowane, wykonane, skontrolowane, przygotowane w postaci prototypów, przekształcone zgodnie z modelem i/lub wyprodukowane seryjnie, w oparciu o założenia techniczno-ekonomiczne klienta lub bez takich założeń. Specjalizujemy się również w zakresie mikrouzwojenia, uzwojenia, przezwojenia takich elementów, jak: cewki, stojany, wirniki, wzbudniki, transformatory. Wykonujemy montaż podzespołów elektromechanicznych do wszystkich typów silników we wszystkich branżach, takich jak żegluga powietrzna, sektor kolejowy, bezpieczeństwo, motoryzacja, przemysł rolno-spożywczy. Wykonujemy odlewanie lub przetwarzanie żywic techniką próżniową, impregnację próżniową i polimeryzację do klasy C. Stosujemy następujące metody pomiarowe: analiza widmowa drgań, pomiary termiczne, pomiary energetyczne procesu, wyrównanie laserowe i mechaniczne, wyważenie do 800 kg oraz odpowiednie raporty.

 10. LEE HYDRAULISCHE MINIATURKOMPONENTEN GMBH

  Niemcy

  Lee Hydraulische Miniaturkomponenten GmbH | Niemiecka filia "The Lee Company" została założona w 1979 r. we Frankfurcie, działając od tej pory jako samodzielny podmiot prawny będący spółką zajmującą się dystrybucją na terenie Niemiec oraz w regionach obejmujących Szwajcarię, Austrię, Polskę, Czechy, Węgry oraz Słowację. Zaangażowany zespól inżynierów dystrybucyjnych oraz pracowników obsługi zapewni płynną realizację projektów i zamówień. Własny magazyn gwarantuje terminową dostawę do klientów krajowych i zagranicznych. Po przeprowadzce w 2008 r. nasza centrala znajduje się w Sulzbach. Miejscowość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Frankfurtu.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo