• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pompy hydrauliczne

Wyniki dla

Pompy hydrauliczne - Import eksport

 1. POMPES JAPY

  Francja

  Verified by europages badge

  Producent pomp ręcznych półrotacyjnych do przesyłania oleju opałowego, oleju, rozpuszczalników i wody od 1850 roku, pompes JAPY służy Ci swoją ekspertyzą i wiedzą w określaniu Twoich potrzeb w zakresie przesyłania cieczy, w tym w atmosferze wybuchowej (dyrektywa ATEX). Pompes JAPY oferuje kompletną gamę pomp i dodatków celem znalezienia najlepszego rozwiązania Twoich problemów z przesyłaniem cieczy, żrących, lepkich, czy też łatwopalnych: Pompy pneumatyczne- Pompy elektryczne- Pompy hydrauliczne- Pompy do AD Blue-Pompy podnośnikowe-Motopompy-Zestawy zasysające-Filtracja-Węże-Liczniki ATEX- Nawijarki-Skrzynki rozdzielcze-Pistolety-Dozowniki-Kanistry- Złączki...Branże: Energetyczna - Morska - Rolnospożywcza - Chemia - Marynarka. Pompes JAPY oferuje ponadto zestawy wyposażone w pompy elektryczne i ręczne, ppzwalające wyjść naprzeciw potrzebom samozasysania i ratownictwa. Pompes JAPY to JAKOŚĆ - SKUTECZNOŚĆ - TRWAŁOŚĆ

  Witryna www Open In New icon
 2. HUGE PUMP

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma Gunalsan Pompa została założona w 2002 roku w Stambule. Od tego czasu firma produkuje pneumatyczne pompy membranowe (AODD) pod marką HugePump. Jako produkty, istnieją dwa rodzaje pomp: pompy plastikowe i pompy metalowe. Gunalsan Pompa nieustannie pracuje nad doskonaleniem się i dodawaniem nowych produktów do swojego asortymentu. Od 2002 roku jedynym priorytetem Gunalsan Pompa jest oferowanie swoim klientom wysokiej jakości i uczciwej ceny. Poza produkcją AODD, Gunalsan Pompa prowadzi działalność w zakresie importu pomp próżniowych, dmuchaw, pomp zanurzeniowych i pomp krzywkowych. Ponadto Gunalsan Pompa jest dystrybutorem pomp zębatych i innych przemysłowych pomp tłoczących pochodzących od tureckiego producenta. Głównym celem firmy Gunalsan Pompa jest zapewnienie swoim klientom wysokiej jakości produktów i usług.

  Witryna www Open In New icon
 3. MÜLLER HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Specjalista we wszystkich aspektach hydrauliki: od budowy zakładu do serwisu. Jesteśmy renomowaną firmą zajmującą się budową instalacji wodnych. Służymy wsparciem przy każdym projekcie i budowie instalacji przepływowych. Montujemy i handlujemy wysokociśnieniowymi instalacjami chłodniczymi, sygnowanymi marką "combiloop", przeznaczonymi dla przemysłu maszynowego. Naszym atutem jest zarówno budowa nowych, jak i doposażanie już działających instalacji. Nasze produkty: Nasze produkty: pompy wysokociśnieniowe, agregaty hydrauliczne, akcesoria hydrauliczne

  Witryna www Open In New icon
 4. LEE HYDRAULISCHE MINIATURKOMPONENTEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Lee Hydraulische Miniaturkomponenten GmbH | Niemiecka filia "The Lee Company" została założona w 1979 r. we Frankfurcie, działając od tej pory jako samodzielny podmiot prawny będący spółką zajmującą się dystrybucją na terenie Niemiec oraz w regionach obejmujących Szwajcarię, Austrię, Polskę, Czechy, Węgry oraz Słowację. Zaangażowany zespól inżynierów dystrybucyjnych oraz pracowników obsługi zapewni płynną realizację projektów i zamówień. Własny magazyn gwarantuje terminową dostawę do klientów krajowych i zagranicznych. Po przeprowadzce w 2008 r. nasza centrala znajduje się w Sulzbach. Miejscowość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Frankfurtu.

  Witryna www Open In New icon
 5. SCHMITTER HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy znanym niemieckim dostawcą systemów technologii płynów i komponentów z naciskiem na hydraulikę i pneumatykę. W tych obszarach oferujemy wysokiej jakości usługi specjalistyczne. Nasi krajowi i międzynarodowi klienci doceniają nasze kompetencje już od ponad 70 lat. Kompetentni pracownicy w zakresie: sprzedaży i logistyki, składowania palet i regałów z ponad 50.000 pozycjami, produkcji węży i ścisłej współpracy z dużymi partnerami logistycznymi umożliwiają nam szybkie przetwarzanie zamówień i dostarczanie wysokiej wydajności.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HNP MIKROSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Wizja: Nasze produkty umożliwiają innowacje i poszerzanie granic procesów w dziedzinie nauk przyrodniczych, budowy maszyn i chemii. Projektujemy, produkujemy i sprzedajemy pompy i rozwiązania systemowe do szybkiego i precyzyjnego dozowania i dostarczania płynόw w ilościach w zakresie od mikromilitrów do mililitrów. Podstawą naszych produktów są technologie z zakresu mikrotechnologii, materiałoznawstwa i mechatroniki. Misja: Nasza wydajność jest kluczowym czynnikiem wpływającym na konkurencyjność i wydajność produktów naszych klientów. Nasza jakość gwarantuje, że najważniejsze procesy naszych klientów są utrzymywane w sposób zrównoważony. Ciągle rozwijamy naszą ofertę produktów i usług w sposób innowacyjny i zorientowany na klienta.

  Witryna www Open In New icon
 2. R+L HYDRAULICS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  R+L HYDRAULICS projektuje i produkuje wysokiej jakości komponenty dla potrzeb techniki płynów i napędów, zarówno uniwersalne jak i niestandardowe, dostosowane do Twoich wymagań. Indywidualne rozwiązania spełniające najwyższe wymagania w zakresie budowy maszyn, statków i pojazdów, w przemyśle stalowym i technologii offshore, a także w zastosowaniach specjalnych w budowie instalacji stanowią ważne elementy sukcesu Twojej firmy. ZALETY: Komponenty wysokiej jakości na uczciwych warunkach, poprawa Twojej pozycji rynkowej dzięki wykorzystaniu naszych kompetencji w zakresie rozwoju, jakości i obsługi, bezpośrednie i osobiste doradztwo naszego działu obsługi klienta, szybkie terminy dostaw dzięki zoptymalizowanemu łańcuchowi dostaw, projektowe dostosowanie naszych komponentów do indywidualnych wymagań klienta, skrócenie czasu Twojej reakcji: Narzędzie projektowe FLUIDWARE APP jest w stanie natychmiast obliczyć konstrukcję podzespołu, np. wspornika pompy, sprzęgła wału i akcesoriów - w oparciu o Twoje indywidualne warunki i wymagania.

  Witryna www Open In New icon
 3. GRIBI HYDRAULICS AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  GRIBI Hydraulics od 1969 roku tworzy indywidualne rozwiązania w zakresie hydrauliki. Od niedawna na naszej stronie internetowej jest dostępny konfigurator cylindrów. Nasze produkty: wyłączniki ciśnieniowe, zawory ręczne, bloki hydrauliczne, uszczelki hydrauliczne, podzespoły hydrauliczne, pompy zębate, instalacje hydrauliczne, filtry hydrauliczne, silniki hydrauliczne, pompy hydrauliczne, zawory hydrauliczne, cylindry hydrauliczne, chłodnice oleju hydraulicznego, naprawa hydrauliki, cylindry specjalne, bloki sterownicze itp.

  Witryna www Open In New icon
 4. KW HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KW Hydraulik GmbH projektuje, produkuje i sprzedaje narzędzia hydrauliczne. Również: serwis i sprzedaż marek DYNASET, STANLEY INFRASTRUCTURE, EDILGRAPPA, DUBUIS, DOA, DERANCOURT, OGURA...pompy hydraul., zespoły hydraul., Power Pack, Power Unit, pompy wys. ciśnienia, pompy ręczne, pompy nożne, pompy elektrohydraul., pompy akumul., TracHorse, PTO, napęd dodatkowy, generator, inwerter hydraul., przetwornik ciśnienia, narzędzia do cięcia, nożyce do kabli, szczypce do cięcia kabli, nożyce dźwigniowe, nożyce do kabli z grzechotką, szczypce do cięcia kabli z grzechotką, ręczne szczypce do cięcia kabli, ręczne nożyce do cięcia kabli, akumul. szczypce do cięcia kabli, akumul. nożyce do cięcia kabli, głowice tnące, bezpieczne instalacje do cięcia, bezpieczne zestawy do cięcia, nożyce do lin drucianych, przecinaki do lin drucianych, stalowych, nożyce do lin stalowych, nożyce do recyklingu, urządzenia do cięcia stali, szczypce tnące, przecinaki do mat budowl., przecinaki do prętów gwintow, łańcuchów, przyrządy do rozpinania łańcuchów, zaciskanie, prasy, szczypce do zaciskania, szczypce do ściskania i zagniatania, prasy dźwigniowe, przyrządy do prasowania, wkłady i głowice do pras

  Witryna www Open In New icon
 5. CALPEDA POMPES

  Francja

  Verified by europages badge
 1. MOTRAC HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. FLUID GLOBAL SOLUTIONS SRL

  Włochy

  Verified by europages badge
 3. PETROLTECNICA SICILIANA

  Włochy

  Verified by europages badge
 4. KLAFFENBÖCK BAUMASCHINEN UND TECHNIK

  Austria

  Verified by europages badge
 5. B. CENTER DI BETTINI S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge
 6. HYDRO-CARDAN HANDELSGES.M.B.H.

  Austria

  Verified by europages badge
 7. OFFICINAAPOLLONIO

  Włochy

  Verified by europages badge
 8. SAVINO BARBERA

  Włochy

  Verified by europages badge
 9. EUROGEO DRILLING S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge
 10. EL-MAR

  Włochy

  Verified by europages badge
 1. ALKI TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. HAFA HANDELS- U. VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. PIANETA ACQUA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge
 4. ASSFALG QUALITÄTSHYDRAULIK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Od ponad 30 lat nasza nazwa kojarzy się z konsekwentnym działaniem i jakością. Jako producent siłowników hydraulicznych i agregatów hydraulicznych oraz kompletnych układów hydraulicznych i stanowisk testowych produkujemy zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Oprócz naszych własnych produktów, oferujemy Państwu jako hurtowni ponad 24.000 podzespołów hydraulicznych znanych producentów. Elastyczność to nasz program. Naszymi klientami są firmy z niemal wszystkich branż, w tym z branży budowy maszyn i urządzeń, branży motoryzacyjnej, procesowej, procesowej, technologicznej, stalowo-wodnej, drzewnej, poligraficznej i papierniczej, maszyn do tworzyw sztucznych, prasowej, konstrukcji stanowisk badawczych. Wysoka jakość, serwis i mobilność sprawiają, że ASSFALG Qualitäts-hydraulik jest znany w kraju i za granicą jako firma wysoce wyspecjalizowana. Ponadto ASSFALG produkuje specjalne jednostki, cylindry, pompy, zawory i bloki, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb.

 5. APS GERMANY GMBH

  Niemcy

  W 2005 r. wspólnie z APS Germany GmbH w Hochmoor w Westfalii położyliśmy kamień węgielny pod budowę naszej firmy. Skrót APS oznacza Automotive Product Solutions. Nazwa ta mówi wszystko: Od momentu udanego startu firma postrzega siebie jako kompetentnego partera w dziedzinie pojazdów użytkowych i osobowych. Dzięki regenerowanym częściom zamiennym wysokiej jakości, APS oferuje swoim klientom doskonałą alternatywę dla nowych części (części OE) lub części używanych. W początkowej fazie firma, pod nazwą rynkową NKW-Austauschteile, skoncentrowała się na niemieckim rynku pojazdów użytkowych. Firma stopniowo rozszerzyła swoją obecność poza granice Niemiec na inne rynki europejskie, takie jak Francja, kraje Beneluksu, Austria, Polska, Czechy, Słowacja i kraje bałtyckie. Dzięki marce , re[matronic]‘ firma wzbogaciła swoją ofertę i od 2009 roku pod tą nazwą oferuje również części zamiennie do samochodów osobowych.

 6. BORELEC SAS

  Francja

  Firma BORELEC istnieje od roku 1986, posiada 2 obiekty w Caen (14) i w Coutances (50). BORELEC jest specjalistą w dziedzinie elektromechanicznych urządzeń obrotowych.Urządzenia te mogą być poddane analizie, zaprojektowane, wykonane, skontrolowane, przygotowane w postaci prototypów, przekształcone zgodnie z modelem i/lub wyprodukowane seryjnie, w oparciu o założenia techniczno-ekonomiczne klienta lub bez takich założeń. Specjalizujemy się również w zakresie mikrouzwojenia, uzwojenia, przezwojenia takich elementów, jak: cewki, stojany, wirniki, wzbudniki, transformatory. Wykonujemy montaż podzespołów elektromechanicznych do wszystkich typów silników we wszystkich branżach, takich jak żegluga powietrzna, sektor kolejowy, bezpieczeństwo, motoryzacja, przemysł rolno-spożywczy. Wykonujemy odlewanie lub przetwarzanie żywic techniką próżniową, impregnację próżniową i polimeryzację do klasy C. Stosujemy następujące metody pomiarowe: analiza widmowa drgań, pomiary termiczne, pomiary energetyczne procesu, wyrównanie laserowe i mechaniczne, wyważenie do 800 kg oraz odpowiednie raporty.

 7. VILLINA LLC

  Rosja

  Villina LLC jest producentem pomp do branży ropy naftowej, gazu, chemicznej i spożywczej: pompy poziome i pionowe; jednostki do pompowania ze sprzęgłem magnetycznym; pompy z mechanicznym uszczelnieniem wału i kombinowanym uszczelnieniem; pompy pionowe, poziome, półzanurzeniowe, kombinowane; pompy do wysokich temperatur ze sprzęgłem magnetycznym do pompowania w temperaturze do +420°C; części zamienne do pomp. Villina produkuje jednostki do pompowania, zarówno standardowe, jak i na specjalne zamównienie, stosowane przez przedsiębiorstwa w Rosji, Azerbejdżanie, Kazachstanie, Uzbekistanie i na Białorusi. Na przykład, w Rosji, pompy przemysłowe Villina są wykorzystywane w regionie na dalekiej północy na lodołamaczach, czy też przez przedsiębiorstwo wydobywające złoto w krainie Kamczatki. Urządzania spełniają standardy TR CU 012, GOST 32601-2013, API 610 i API 685. Dzięki swoim pracom inżynierskim i zespołowi projektowemu, producent ma przyjemność zaoferowania pomp w gamie standardowej i uwzględniających specyficzne wymagania klienta.

 8. PUMPS & VALVES

  Niemcy

  W dniach 20. i 21. lutego 2019 r. odbędzie się drugie spotkanie przedstawicieli branży pomp przemysłowych, zaworów i armatury przemysłowej w centrum gospodarczym w Dortmundzie. Targi po raz kolejny staną się doskonałą platformą biznesową dla wystawców i gości branżowych. Targi PUMPS & VALVES Dortmund 2019 odbędą się w tym samym czasie, co wiodące targi konserwacji przemysłowej maintenance Dortmund. Portfolio zostanie teraz wzbogacone o nowy obszar tematyczny - technikę pomiarową i regulacyjną. Oznacza to, że po raz pierwszy rozwiązania dedykowane kompleksowemu procesowi produkcyjnemu w inżynierii procesowej - od pomp i armatury po oprzyrządowanie procesowe - mogą być zaprezentowane w jednym miejscu. Starannie opracowany program ramowy zawiera wiele interesujących propozycji związanych z nauką i badaniami. Aktualne tematy branżowe, takie jak digitalizacja, efektywność energetyczna i modułowa struktura będą prezentowane na otwartych wykładach, warsztatach i podczas zwiedzania z przewodnikiem.

 9. WODEX. PAWEŁ BRYŚKIEWICZ

  Polska

  Firma WODEX - Paweł Bryśkiewicz z siedzibą w Warszawie ma przyjemność przedstawić Państwu swój program działalności w zakresie techniki basenowej. Zajmując się techniką basenową od 1997 roku oddaliśmy do użytku publicznego i prywatnego kilkadziesiąt obiektów basenowych. Doświadczenie zdobywamy przy współpracy z wiodącymi producentami, dystrybutorami, oraz Firmami zajmującymi się projektowaniem i budową obiektów pływalni. Projektujemy, budujemy, sprzedajemy oraz remontujemy baseny ogrodowe i kryte. - betonowe wykładane specjalną glazurą basenową - betonowe wykładane specjalną wykładziną PVC o gr. 0, 55 lub 0, 75 mm lub wykładziną PVC zbrojoną o grubości 1, 5 mm - niecki o konstrukcji drewnianej ECOPOOL - niecki ze stali nierdzewne SKYPOOL - niecki z żywicy poliestrowej Na życzenie inwestora możemy zaprojektować i wykonać kompletny obiekt. Oferta nasza posiada wyodrębnione koszty niecki basenu, systemu filtracyjnego, oraz sprzętu i akcesoriów.

 10. FIRMA HANDLOWA LENART ALFRED KSIAZEK

  Polska

  Naszą główną działalnoscią jest hydraulika siłowa; Orsta-Hydraulik, Parker, Bucher, KTR , Mahle Filter , Oil Control , Sun , BIERI , Roquet , HAWE , R+L Hydraulics , Nachi , BOLENZ & Schafer , Oferujemy hydrulikę siłową i pneumatykę w/g TGL 10868, 10859, 10860, 26233, 26223, 2157510906, 10843, i wiele innych.Przekaźniki RFT , Relog produkcji DDR , StycznikiZawory hydrauliczne i pneumatyczne ; proporcjonalne , elektromagnetyczne, redukcyjne, zwrotne , cisnieniowe , Hydroakumulatory , siłowniki , pompy tłoczkowe, zębate, silniki hydrauliczne pompy wielotłoczkowe , wielostopniowe. Usługi ; sprawdzamy przebieg zużycia silników samochodowych , ciężarowych maszyn oraz faktyczny przebieg kilometrów samochodów.Ponadto poprzez zastosowanie odpowiednich olejów , ograniczamy zuźycie silników o 88%ograniczamy zuźycie paliwa 0 5-15 % oraz skrzyń biegów i dyferenciałów, Takie same działania dotyczą ; agregatów prądotwórczych , sprężarek , agregatów chłodniczych .Diagnozujemy -PRZECIEKI