• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pompy głębinowe

Wyniki dla

Pompy głębinowe - Import eksport

 1. HUGE PUMP

  Turcja

  Firma Gunalsan Pompa została założona w 2002 roku w Stambule. Od tego czasu firma produkuje pneumatyczne pompy membranowe (AODD) pod marką HugePump. Jako produkty, istnieją dwa rodzaje pomp: pompy plastikowe i pompy metalowe. Gunalsan Pompa nieustannie pracuje nad doskonaleniem się i dodawaniem nowych produktów do swojego asortymentu. Od 2002 roku jedynym priorytetem Gunalsan Pompa jest oferowanie swoim klientom wysokiej jakości i uczciwej ceny. Poza produkcją AODD, Gunalsan Pompa prowadzi działalność w zakresie importu pomp próżniowych, dmuchaw, pomp zanurzeniowych i pomp krzywkowych. Ponadto Gunalsan Pompa jest dystrybutorem pomp zębatych i innych przemysłowych pomp tłoczących pochodzących od tureckiego producenta. Głównym celem firmy Gunalsan Pompa jest zapewnienie swoim klientom wysokiej jakości produktów i usług.

 2. LUTZ PUMPEN GMBH

  Niemcy

  Od założenia firmy w 1954 roku przez Karla Lutza i stworzenia prawie idealnych warunków produkcyjnych w zakładzie w Wertheim, a zwłaszcza w ostatnich latach nasza marka stała się synonimem kompletnych systemów do przesyłania i napełniania płynów. Do grupy przedsiębiorstw Lutz należą dziś wysoko wydajne średnie firmy działające w różnych branżach i lokalizacjach w kraju i za granicą. Dzięki połączeniu wybranych firm oferta produktów została znacznie poszerzona. Dziś grupa zatrudnia ponad 350 osób na całym świecie.

 3. COMET-PUMPEN SYSTEMTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Od 30 lat COMET-PUMPEN to wiodący producentem wyrobów do przyczep, samochodów kempingowych oraz terenowych i rekreacyjnych w Europie. Nasz asortyment obejmuje pompy głębinowe i zewnętrzne, samozasysające pompy membranowe, z armaturą z tworzyw sztucznych i mosiądzu, lampy, okapów oraz szeroką gamę akcesoriów. Dzięki ciągłemu rozwojowi naszych produktów i ich dostosowywaniu do wymagań rynku oraz wykorzystaniu nowoczesnych metod produkcyjnych i montażowych jesteśmy gotowi na przyjmowanie zamówień od samego rana. Nasz sukces to nie przypadek. Nasz cel to konstruktywna pomoc klientom oraz wspólne wypracowanie najlepszego rozwiązania. Od samego początku jakość to nasz priorytet.

 4. WILHELM KELLER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma Die WILHELM KELLER GmbH & Co.KG powstała w 1933 roku. Jako średniej wielkości firma rodzinna stawiamy na rozwój i produkcję pomp do szerokiej gamy zastosowań. Naszą mocną stroną są m.in. porady dotyczące zastosowań zorientowane na klienta, szeroka gama produktów i generowanie rozwiązań specjalnych. Jako producent pomp zapewniamy najwyższą niezawodność i bezpieczeństwo naszych produktów. Stawiamy na jakość „Made in Germany“, uzupełniając nasz asortyment wysokiej jakości produktami naszych partnerów. Z tej szerokiej gamy oferujemy odpowiednią pompę i akcesoria do Twoich potrzeb i zastosowań. Z nami u Twojego boku możesz skoncentrować się na swoich podstawowych zadaniach, a jako partner OEM towarzyszymy Ci w rozwoju aplikacji seryjnych i dostarczamy nie tylko pompy lecz kompletne zespoły. Łączymy kompetencje z nowoczesnym zarządzaniem zasobami i tworzymy rozwiązania na przyszłość.

 5. SONDERMANN PUMPEN + FILTER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  SONDERMANN jest jednym z wiodących dostawców pomp, filtrów i systemów dozowania kwasów, zasad i innych agresywnych chemikaliów. Mając ponad 60-letnie doświadczenie na rynku, projektujemy nasze produkty z materiałów odpornych na korozję, takich jak PP, PVDF, ETFE czy stal nierdzewna tak, aby spełniały najwyższe standardy jakości. Wyróżniają nas innowacyjne rozwiązania, takie jak nowa generacja bezuszczekowych, magnetycznie sprzężonych pomp odśrodkowych MAGSON, seria filtrów SONCO czy nowy zestaw pomp SAFETEC do opróżniania IBC. Kolejny nacisk kładziony jest na systemy napełniania, sterowanie dozowaniem i mierniki ilości. We współpracy z naszą firmą macierzystą FLUX GERÄTE GmbH jesteśmy silniejsi niż kiedykolwiek. Nasza sieć doradców jest coraz gęstsza, a nasze rozwiązania coraz bardziej rozbudowane. Produkty SONDERMANN oferują najwyższy poziom bezpieczeństwa przy najniższych kosztach w stosunku do cyklu życia. Oprócz doskonałej jakości produktów klienci doceniają naszą elastyczność i orientację na klienta - przekonaj się sam.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PROJECT DRILL

  Włochy

  Sprzedaż nowych i regenerowanych maszyn i urządzeń wiertniczych do wykonywania studni, pali, mikropali, sondowań. Pompy błotne, głowice obrotowe, imadła, wciągarki. Wiertnice, platformy wiertnicze, pompy, wszystkie dostarczane są z certyfikatem zgodności i CE, testami i homologacjami. Pomoc i naprawy na miejscu, wykonywane przez wyspecjalizowany personel. Sprzedaż ponownie przystosowanych i w 100% sprawnych maszyn na całym świecie.

 2. WITTE PUMPS & TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

 3. BRINKMANN PUMPS K.H. BRINKMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma BRINKMANN PUMPS, jako producent z ponad 60-letnim doświadczeniem, oferuje kompletny program zaawansowanych technicznie pomp chłodząco-smarujących do każdego zastosowania. Urządzenia te znajdują zastosowanie przede wszystkim w przemyśle obrabiarkowym. Inne innowacyjne obszary zastosowania obejmują przemysł poligraficzny, przemysł tworzyw sztucznych i napojów.

 4. NUOVA DARIMPIANTI SRL

  Włochy

 5. NUOVA DARIMPIANTI SRL

  Włochy

 1. HANS HOFSTETTER SERVICE & HANDEL GMBH

  Austria

 2. WASSERTECHNIK JACQUELINE SPIEGEL

  Niemcy

 1. SERFILCO GMBH

  Niemcy

 2. LICAR

  Hiszpania

 3. SAVINO BARBERA

  Włochy

 4. APUMAS

  Belgia

 5. JPK ELISSON - ATLANTIS TURBINE PUMPS

  Grecja

  JPK ELISSON - ATLANTIS TURBINE PUMPS to firma produkcyjna specjalizująca się w budowie pomp zatapialnych i pionowych oraz skomplikowanych konstrukcji mechanicznych, założona w 1957 roku i od tego czasu odgrywająca kluczową rolę w branży pompowaniu cieczy. Nasz cel to produkcja konkurencyjnych wyrobów z zakresu pomp zatapialnych i pionowych turbinowych zawsze z najwyższej jakości materiałów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wysokiej specjalizacji w zakresie systemów pompowania wody, firma oferuje szeroki asortyment zarówno pionowych pomp turbinowych, jak i pomp zatapialnych z dozowaną objętością pomiędzy Q=5 m3/h - Q=1500 m3/h i Q=10 m3/h Q=250 m3/h. Nasze wyroby mogą być przystosowane do pomiaru całkowitej wysokości głowicy manometrycznej do 430 m. - PIONOWE POMPY TURBINOWE, ZANURZENIOWE POMPY TURBINOWE, PODWYŻSZACZE CIŚNIENIA. W pełni dostosowane do potrzeb klienta pompy z możliwością wyboru różnych materiałów konstrukcyjnych odpowiednich do konkretnych zastosowań. WYŚLIJ DO NAS E-MAIL.

 6. HIDRÁULICAS MULLOR

  Hiszpania

  Dział techniczny, obsługa techniczna współwłasności. Zespoły ciśnieniowe i do walki z pożarem, pompy o napędzie elektrycznym, pompy do wód ściekowych, pompy śrubowe. Pompy wysokiego i bardzo wysokiego ciśnienia.

 7. AVA GMBH GROSSHANDEL FÜR PUMPEN UND HEBEANLAGEN

  Niemcy

 8. RHEOSERVE INDUSTRIAL SOLUTIONS L.L.C

  Egypt

 1. ODDESSE PUMPEN- UND MOTORENFABRIK GMBH

  Niemcy

 2. SUMA RÜHRTECHNIK GMBH

  Niemcy

 3. SUMPAŞ WATER SYSTEMS

  Turcja

 4. OLIJU - ELECTROBOMBAS E MOTORES ELÉCTRICOS

  Portugalia

 5. PEME GOURDIN SAS

  Francja

 6. HAG PUMPEN - WASSERTECHNIK B. GRINSCHGL

  Austria

 7. OFFICINE ELETTROMECCANICHE CUGINI LOLLI

  Włochy

 8. SHAKTI PUMPS INDIA LIMITED

  Indie

 9. ARIAN PUMPS

  Turcja

 10. DELTA EGYPT CO.

  Egypt