• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pompy głębinowe

Wyniki dla

Pompy głębinowe - Import eksport

 1. HUGE PUMP

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma Gunalsan Pompa została założona w 2002 roku w Stambule. Od tego czasu firma produkuje pneumatyczne pompy membranowe (AODD) pod marką HugePump. Jako produkty, istnieją dwa rodzaje pomp: pompy plastikowe i pompy metalowe. Gunalsan Pompa nieustannie pracuje nad doskonaleniem się i dodawaniem nowych produktów do swojego asortymentu. Od 2002 roku jedynym priorytetem Gunalsan Pompa jest oferowanie swoim klientom wysokiej jakości i uczciwej ceny. Poza produkcją AODD, Gunalsan Pompa prowadzi działalność w zakresie importu pomp próżniowych, dmuchaw, pomp zanurzeniowych i pomp krzywkowych. Ponadto Gunalsan Pompa jest dystrybutorem pomp zębatych i innych przemysłowych pomp tłoczących pochodzących od tureckiego producenta. Głównym celem firmy Gunalsan Pompa jest zapewnienie swoim klientom wysokiej jakości produktów i usług.

 2. SONDERMANN PUMPEN + FILTER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  SONDERMANN jest jednym z wiodących dostawców pomp, filtrów i systemów dozowania kwasów, zasad i innych agresywnych chemikaliów. Mając ponad 60-letnie doświadczenie na rynku, projektujemy nasze produkty z materiałów odpornych na korozję, takich jak PP, PVDF, ETFE czy stal nierdzewna tak, aby spełniały najwyższe standardy jakości. Wyróżniają nas innowacyjne rozwiązania, takie jak nowa generacja bezuszczekowych, magnetycznie sprzężonych pomp odśrodkowych MAGSON, seria filtrów SONCO czy nowy zestaw pomp SAFETEC do opróżniania IBC. Kolejny nacisk kładziony jest na systemy napełniania, sterowanie dozowaniem i mierniki ilości. We współpracy z naszą firmą macierzystą FLUX GERÄTE GmbH jesteśmy silniejsi niż kiedykolwiek. Nasza sieć doradców jest coraz gęstsza, a nasze rozwiązania coraz bardziej rozbudowane. Produkty SONDERMANN oferują najwyższy poziom bezpieczeństwa przy najniższych kosztach w stosunku do cyklu życia. Oprócz doskonałej jakości produktów klienci doceniają naszą elastyczność i orientację na klienta - przekonaj się sam.

 3. COMET-PUMPEN SYSTEMTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 30 lat COMET-PUMPEN to wiodący producentem wyrobów do przyczep, samochodów kempingowych oraz terenowych i rekreacyjnych w Europie. Nasz asortyment obejmuje pompy głębinowe i zewnętrzne, samozasysające pompy membranowe, z armaturą z tworzyw sztucznych i mosiądzu, lampy, okapów oraz szeroką gamę akcesoriów. Dzięki ciągłemu rozwojowi naszych produktów i ich dostosowywaniu do wymagań rynku oraz wykorzystaniu nowoczesnych metod produkcyjnych i montażowych jesteśmy gotowi na przyjmowanie zamówień od samego rana. Nasz sukces to nie przypadek. Nasz cel to konstruktywna pomoc klientom oraz wspólne wypracowanie najlepszego rozwiązania. Od samego początku jakość to nasz priorytet.

 4. WILHELM KELLER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Die WILHELM KELLER GmbH & Co.KG powstała w 1933 roku. Jako średniej wielkości firma rodzinna stawiamy na rozwój i produkcję pomp do szerokiej gamy zastosowań. Naszą mocną stroną są m.in. porady dotyczące zastosowań zorientowane na klienta, szeroka gama produktów i generowanie rozwiązań specjalnych. Jako producent pomp zapewniamy najwyższą niezawodność i bezpieczeństwo naszych produktów. Stawiamy na jakość „Made in Germany“, uzupełniając nasz asortyment wysokiej jakości produktami naszych partnerów. Z tej szerokiej gamy oferujemy odpowiednią pompę i akcesoria do Twoich potrzeb i zastosowań. Z nami u Twojego boku możesz skoncentrować się na swoich podstawowych zadaniach, a jako partner OEM towarzyszymy Ci w rozwoju aplikacji seryjnych i dostarczamy nie tylko pompy lecz kompletne zespoły. Łączymy kompetencje z nowoczesnym zarządzaniem zasobami i tworzymy rozwiązania na przyszłość.

 5. LUTZ PUMPEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od założenia firmy w 1954 roku przez Karla Lutza i stworzenia prawie idealnych warunków produkcyjnych w zakładzie w Wertheim, a zwłaszcza w ostatnich latach nasza marka stała się synonimem kompletnych systemów do przesyłania i napełniania płynów. Do grupy przedsiębiorstw Lutz należą dziś wysoko wydajne średnie firmy działające w różnych branżach i lokalizacjach w kraju i za granicą. Dzięki połączeniu wybranych firm oferta produktów została znacznie poszerzona. Dziś grupa zatrudnia ponad 350 osób na całym świecie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DRAGFLOW SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Dragflow to firma, która w ciągu ostatnich 25 lat zmieniła kształt rynku systemów dragowania, stając się jednym z liderów produkcji na światową skalę. Firmę wspiera międzynarodowa sieć wyspecjalizowanych inżynierów, którzy są w stanie zapewnić pilne usługi, a także wsparcie techniczne i indywidualne doradztwo. Dragflow codziennie angażuje się w zapewnianie innowacyjnych rozwiązań na wysokim poziomie technicznym, gwarantujących dobre osiągi przy jak najmniejszym wpływie na środowisko. Oferujemy między innymi solidne i niezawodne pompy zanurzeniowe do cięższych prac. Główne sektory naszej działalności: Dredge pumps, Mining pumps, Remote controlled dredge systems, Deep sea dredging equipment i Amphibious dredges.

 2. BRINKMANN PUMPS K.H. BRINKMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BRINKMANN PUMPS, jako producent z ponad 60-letnim doświadczeniem, oferuje kompletny program zaawansowanych technicznie pomp chłodząco-smarujących do każdego zastosowania. Urządzenia te znajdują zastosowanie przede wszystkim w przemyśle obrabiarkowym. Inne innowacyjne obszary zastosowania obejmują przemysł poligraficzny, przemysł tworzyw sztucznych i napojów.

 3. WITTE PUMPS & TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WITTE PUMPS & TECHNOLOGY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy zębate. Jest również obecna w dziedzinach Pompy głębinowe, pompy dozujące, Pompy głębinowe, i Pompy do cieczy żrących. Ma siedzibę w Tornesch, Niemcy.

 4. NUOVA DARIMPIANTI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma NUOVA DARIMPIANTI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spiekacze i emulgatory dla przemysłu spożywczego. Jest również obecna w dziedzinach Pompy, Pompy głębinowe, pompy o napędzie magnetycznym, pompy do kwasów, Pompy, pompy odśrodkowe poziome i pionowe do instalacji wodnych, Pompy głębinowe, urządzenia i sprzęt dla przemysłu spożywczego i przetwórstwa, i mieszalniki dla przemysłu chemicznego. Ma siedzibę w Flero, Włochy.

 5. HANS HOFSTETTER SERVICE & HANDEL GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma HANS HOFSTETTER SERVICE & HANDEL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pompy głębinowe. Ma siedzibę w Linz, Austria.

 1. NUOVA DARIMPIANTI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma NUOVA DARIMPIANTI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spiekacze i emulgatory dla przemysłu spożywczego. Jest również obecna w dziedzinach Pompy, Pompy głębinowe, pompy o napędzie magnetycznym, pompy do kwasów, Pompy, pompy odśrodkowe poziome i pionowe do instalacji wodnych, Pompy głębinowe, urządzenia i sprzęt dla przemysłu spożywczego i przetwórstwa, i mieszalniki dla przemysłu chemicznego. Ma siedzibę w Flero, Włochy.

 2. ERWIN HOFMANN, INH. VOLKER HOFMANN E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ERWIN HOFMANN, INH. VOLKER HOFMANN E.K., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pompy głębinowe. Ma siedzibę w Schnaittenbach, Niemcy.

 1. LICAR

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma LICAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy odśrodkowe. Jest również obecna w dziedzinach Pompy, Pompy głębinowe, Papier - maszyny do produkcji, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, pompy zatapialne, Pompy, Pompy głębinowe, pompy do płynów, i Pompa śmigłowa zgięta. Ma siedzibę w Tolosa-Guipúzcoa, Hiszpania.

 2. SAVINO BARBERA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SAVINO BARBERA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach Pompy głębinowe, Pompy, Pompy odśrodkowe, elektropompy, pompy pionowe, Pompy głębinowe, POMPY pneumatyczne, Pompy, i pompy podwodne. Ma siedzibę w Brandizzo, Włochy.

 3. APUMAS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma APUMAS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Pompy odśrodkowe. Jest również obecna w dziedzinach Pompy głębinowe, pompy wyporowe, pompy uciskowe, pompy krzywkowe, pompy z przekładnią, pompy dozujące, Pompy głębinowe, mieszalniki statyczne, i filtre bębnowy. Ma siedzibę w Liege, Belgia.

 4. JPK ELISSON - ATLANTIS TURBINE PUMPS

  Grecja

  JPK ELISSON - ATLANTIS TURBINE PUMPS to firma produkcyjna specjalizująca się w budowie pomp zatapialnych i pionowych oraz skomplikowanych konstrukcji mechanicznych, założona w 1957 roku i od tego czasu odgrywająca kluczową rolę w branży pompowaniu cieczy. Nasz cel to produkcja konkurencyjnych wyrobów z zakresu pomp zatapialnych i pionowych turbinowych zawsze z najwyższej jakości materiałów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wysokiej specjalizacji w zakresie systemów pompowania wody, firma oferuje szeroki asortyment zarówno pionowych pomp turbinowych, jak i pomp zatapialnych z dozowaną objętością pomiędzy Q=5 m3/h - Q=1500 m3/h i Q=10 m3/h Q=250 m3/h. Nasze wyroby mogą być przystosowane do pomiaru całkowitej wysokości głowicy manometrycznej do 430 m. - PIONOWE POMPY TURBINOWE, ZANURZENIOWE POMPY TURBINOWE, PODWYŻSZACZE CIŚNIENIA. W pełni dostosowane do potrzeb klienta pompy z możliwością wyboru różnych materiałów konstrukcyjnych odpowiednich do konkretnych zastosowań. WYŚLIJ DO NAS E-MAIL.

 5. HIDRÁULICAS MULLOR

  Hiszpania

  Dział techniczny, obsługa techniczna współwłasności. Zespoły ciśnieniowe i do walki z pożarem, pompy o napędzie elektrycznym, pompy do wód ściekowych, pompy śrubowe. Pompy wysokiego i bardzo wysokiego ciśnienia.

 6. SCOFLEX MARINE

  Francja

  Producent giętkich węży dla przemysłu morskiego i wiertnictwa wodnego, węże samo pływające i pławy. Scoflex Marine opracował system / Flexman® (inaczej Foraduc), którego główne zastosowanie dotyczy przemysłu wiertnictwa wodnego. Scoflex Marine, z dużym doświadczeniem w dziedzinie węży giętkich w uzupełnieniu lub w zastępstwie węży sztywnych, produkuje i sprzedaje węże gumowe i przewody giętkie.

 7. RHEOSERVE INDUSTRIAL SOLUTIONS L.L.C

  Egypt

  Firma RHEOSERVE INDUSTRIAL SOLUTIONS L.L.C, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pompy głębinowe. Jest również obecna w dziedzinach Pompy odśrodkowe, pompy do wody brudnej z silnikiem zanurzonym, Pompy odśrodkowe, i pompy dozujące do środków chemicznych. Ma siedzibę w Cairo, Egypt.

 8. AVA GMBH GROSSHANDEL FÜR PUMPEN UND HEBEANLAGEN

  Niemcy

  Firma AVA GMBH GROSSHANDEL FÜR PUMPEN UND HEBEANLAGEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Pompy głębinowe, Pompy głębinowe, pompy do gnojówek, i cyrkulatory. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 1. ODDESSE PUMPEN- UND MOTORENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Firma ODDESSE PUMPEN- UND MOTORENFABRIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Pompy odśrodkowe, Pompy głębinowe, Pompy odśrodkowe, Pompy głębinowe, pompy do wody, i motopompy. Ma siedzibę w Oschersleben, Niemcy.

 2. SERFILCO GMBH

  Niemcy

  Firma SERFILCO GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pompy głębinowe. Ma siedzibę w Monschau, Niemcy.

 3. WASSERTECHNIK JACQUELINE SPIEGEL

  Niemcy

  Firma WASSERTECHNIK JACQUELINE SPIEGEL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pompy głębinowe. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 4. SUMA RÜHRTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma SUMA RÜHRTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy głębinowe. Jest również obecna w dziedzinach agitators, explosion-proof, mieszadła ze stali nierdzewnej, i agitators for wastewater treatment. Ma siedzibę w Sulzberg, Niemcy.

 5. SUMPAŞ WATER SYSTEMS

  Turcja

  Firma SUMPAŞ WATER SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy głębinowe. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 6. OLIJU - ELECTROBOMBAS E MOTORES ELÉCTRICOS

  Portugalia

  Firma OLIJU - ELECTROBOMBAS E MOTORES ELÉCTRICOS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy głębinowe. Jest również obecna w dziedzinach Silniki elektryczne i części do silników, i Silniki elektryczne i części do silników. Ma siedzibę w Esmoriz, Portugalia.

 7. SOKOLOFF ENVIRONNEMENT

  Francja

  Firma SOKOLOFF ENVIRONNEMENT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pompy głębinowe. Jest również obecna w dziedzinach instalacje do wiercenia studni wodnych, watering installations, Landscaped lighting, i pompy do studni głębinowych. Ma siedzibę w Chateaurenard, Francja.

 8. HAG PUMPEN - WASSERTECHNIK B. GRINSCHGL

  Austria

  Firma HAG PUMPEN - WASSERTECHNIK B. GRINSCHGL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pompy głębinowe. Ma siedzibę w Preding, Austria.

 9. OFFICINE ELETTROMECCANICHE CUGINI LOLLI

  Włochy

  Firma OFFICINE ELETTROMECCANICHE CUGINI LOLLI, roku i działającą w sektorze Narzędzia elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Pompy głębinowe, naprawa transformatorów, pompy podwodne, Pompy głębinowe, i narzędzia i wyposażenia elektryczne. Ma siedzibę w Lugo, Włochy.

 10. ARIAN PUMPS

  Turcja

  Firma ARIAN PUMPS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy głębinowe. Jest również obecna w dziedzinach pompy elektryczne zanurzane, i żeliwo. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo