• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pompy do betonu

Wyniki dla

Pompy do betonu - Import eksport

 1. ORTAKLAR HIDROLIK MAKINA SAN. TIC. A.Ş.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w 1975 roku, przedsiębiorstwo ORTAKLAR HYDRAULIC jest czołowym, mieszczącym się w Turcji, producentem siłowników hydraulicznych i osprzętu do pomp do betonu. Dotrzymując kroku rozwojowi technologicznemu i wymaganiom klientów, nasz portfel produktów obejmuje obecnie dostawy cylindrów do betonu, siłowników hydraulicznych oraz osprzętu do pomp do betonu. Od początku lat 2000, z powodzeniem rozwinęliśmy działalność zarówno w kraju, jak i na rynkach międzynarodowych, zyskując opinię preferowanej marki producentów pomp w USA, Indiach, Rosji i Australii. Zróżnicowane obszary naszej działalności zaspokajają potrzeby różnych branż: •Sprzęt budowlany ruchomy, •Części do pomp do betonu, •Maszyny rolnicze, •Przemysł motoryzacyjny, •Pojazdy przemysłowe, •Przemysł stoczniowy i przemysł spożywczy. Nasze zdolności produkcyjne pozwalają na wytwarzanie siłowników hydraulicznych standardowych i na specjalne zamówienie, których wewnętrzne średnice wynoszą od ⌀ 40 do 400mm, a skok do 4000mm. Dzięki elastycznym metodom produkcji, maszynom CNC, głębokiemu wierceniu, honowaniu, szlifowaniu cylindrycznemu, skórowaniu i nagniataniu tocznemu, automatycznym maszynom spawalniczym i kompleksowemu systemowi chromowania, dostarczamy szeroki asortyment części i aplikacji. Mieszczący się w KOCAELI, nasz awangardowy zakład zatrudnia wykwalifikowany personel i stosuje nowoczesne maszyny, priorytetowo traktując efektywność i najwyższą jakość. Naszym zamysłem jest bycie liderem w tureckiej produkcji siłowników hydraulicznych, motywowanym przez satysfakcję klienta, doskonałość produktów i odpowiedzialność społeczną. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. WOPFINGER TRANSPORTBETON GES.M.B.H.

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma WOPFINGER TRANSPORTBETON GES.M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy do betonu. Ma siedzibę w Oberwaltersdorf, Austria.

 3. ELKON GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ELKON GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Betoniarki. Jest również obecna w dziedzinach Pompy do betonu, Pompy do betonu, przyczepa, mieszarki dla budownictwa, i betoniarki dla budowli. Ma siedzibę w Leichlingen, Niemcy.

 4. AS RUBBER

  Turcja

  As Rubber jest producentem części zamiennych do pomp i mieszalników betonu z Turcji. Z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w sektorze, produkujemy części zamienne wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach dla wiodących firm w branży. Ponadto możemy wykonać niestandardowe produkty zgodnie z Twoimi potrzebami. Specjalizujemy się w produktach gumowych, tłokach do pomp do betonu i zestawach uszczelnień. Produkujemy części zamienne OEM dla marek: Putzmeister, Zoomlion, Schwing, Cifa, Sermac, Truck mixer. Części zamienne OEM i wiele innych są do obejrzenia na naszej stronie internetowej. Nasze produkty są doskonale wymienne. używamy najlepszych standardów jakości i przyjmujemy te same procesy technologiczne stosowane przez oryginalnych producentów. Nasze tłoki mają o 20% dłuższą żywotność niż inne produkty. Zawsze priorytetowo traktujemy zadowolenie naszych klientów, oferując rozwiązania z doskonałymi i poprawnymi produktami. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 5. CEMEX DEUTSCHLAND AG

  Niemcy

  Oferujemy jakość. Nasze produkty podlegają ciągłej kontroli jakości i są zabezpieczone certyfikowanym systemem zarządzania jakością. Spełniamy nasze obietnice serwisowe. Gwarantujemy wysoką wydajność produktu, krótkie terminy dostaw i szybką obróbkę - to jest to, z czym mierzymy się każdego dnia. Rezultat: Materiały budowlane=jakość=CEMEX. Wir sind da, wo Sie uns brauchen. Razem z naszymi partnerami prowadzimy ponad 100 oddziałów w Niemczech. Nasze mieszalniki samochodowe i pojazdy silosowe dostarczają na czas nasze produkty klientom na terenie całego kraju. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować nawet duże zamówienia na czas. Jesteśmy częścią działającej na arenie międzynarodowej firmy. CEMEX Deutschland AG należy do CEMEX S. A. B. de C. V., działającej na całym świecie firmy z siedzibą w Monterrey, w Meksyku.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PPHU KRAKBET M TERMANOWSKI, K TERMANOWSKI SPÓŁKA JAWNA

  Polska

  P.P.H.U. KRAKBET istnieje na krakowskim rynku budowlanym od ponad dwudziestu lat. Od momentu założenia przedsiębiorstwo KRAKBET nieustannie rozwija się oraz wprowadza najnowocześniejsze technologie w dziedzinie produkcji betonu towarowego oraz zapraw. Naszym głównym atutem są pracownicy. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu wyprodukowaliśmy już ponad 2, 5 miliona metrów sześciennych betonu od początku istnienia przedsiębiorstwa czyli od roku 1997. Stale prowadzony proces rozwoju firmy pozwala nam produkować więcej materiałów budowlanych w każdym kolejnym roku. Misją naszej Firmy jest wytworzenie oraz dostarczenie rozwiązań materiałowych do każdego klienta (budownictwo mieszkaniowe, budownictwo przemysłowe, budownictwo inżynieryjne i komunikacyjne). Mieliśmy ogromny zaszczyt współtworzyć bardzo ważne dla miasta Krakowa obiekty użyteczności publicznej takie jak: Tauron Arena przy ul. Lema, Zakład Termicznego Przetwórstwa Odpadów przy ul. Giedroycia, Drogi oraz torowiska tramwajowe na terenie miasta. Ponadto dostarczaliśmy beton na szereg obiektów przemysłowych, osiedli mieszkaniowych i niezliczoną ilość domów jednorodzinnych.

 2. MEG MACHINERY / MEG DIS TICARET (CONCRETE PUMP SPARE PARTS)

  Turcja

  Firma MEG MACHINERY / MEG DIS TICARET (CONCRETE PUMP SPARE PARTS), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy do betonu. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 3. AURAMA

  Francja

  Firma AURAMA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pompy do betonu. Jest również obecna w dziedzinach serwis wózków podnośnikowych i transportowych, forklift truck, Accessories for forklifts, i wózki podnośnikowe diesel. Ma siedzibę w Genas, Francja.

 4. TRAMAK MACHINERY CONCRETE PUMP SPARE PARTS

  Turcja

  Firma TRAMAK MACHINERY CONCRETE PUMP SPARE PARTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy do betonu. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 5. FLÜGEL FUNKTECHNIK UG

  Niemcy

  Firma FLÜGEL FUNKTECHNIK UG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pompy do betonu. Ma siedzibę w Steinfurt, Niemcy.

 1. ETYEMEZLER

  Turcja

  Firma ETYEMEZLER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy do betonu. Jest również obecna w dziedzinach pompowanie betonu na budowie, equipment storage buildings, odkurzacze ogrodowe, i tynkarki. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. CONSPAR

  Turcja

  Firma CONSPAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Betoniarki. Jest również obecna w dziedzinach Pompy do betonu, betonbeton, Pompy do betonu, i akcesoria do pomp do betonu. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 1. BADISCHE BAUTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma BADISCHE BAUTECHNIK GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Beton - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Betoniarki, Pompy do betonu, rury, Betoniarki, Pompy do betonu, i akcesoria do czyszczenia pomp do betonu. Ma siedzibę w Willstätt (eckartsweier), Niemcy.

 2. DM MAKINA OTOMOTIV SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma DM MAKINA OTOMOTIV SAN. TIC. LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy do betonu. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 3. TP GRUP

  Turcja

  Firma TP GRUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy do betonu. Jest również obecna w dziedzinach części zamienne do maszyn do robót ziemnych, i części zamienne do ciągników rolniczych. Ma siedzibę w ANKARA, Turcja.

 4. MDZ MACHINERY LTD.STI

  Turcja

  Firma MDZ MACHINERY LTD.STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy do betonu. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 5. GOKER CONSTRUCTION MACHINARY IND. AND TRADE INC

  Turcja

  Firma GOKER CONSTRUCTION MACHINARY IND. AND TRADE INC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Beton - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Betoniarki, Pompy do betonu, Budownictwo - maszyny i sprzęt, Betoniarki, Pompy do betonu, i Budownictwo - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 6. RIBA RENT BRECHT

  Belgia

  Firma RIBA RENT BRECHT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pompy do betonu, wynajem i sprzedaż de maszyn budowlanych, Pompy do betonu, WYNAJEM Maszyn, i sprzęt dla budownictwa. Ma siedzibę w Brecht, Belgia.

 7. DOGUS TEKNIK MAKINA INSAAT LTD.

  Turcja

  Firma DOGUS TEKNIK MAKINA INSAAT LTD., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pompy do betonu. Jest również obecna w dziedzinach pompowanie betonu na budowie. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. GCE MAKINA

  Turcja

  Firma GCE MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy do betonu. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 1. STAR TECH MAC

  Turcja

  Firma STAR TECH MAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy do betonu. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do pomp do betonu, i części zamienne do pomp do betonu. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. H. KEULEN

  Belgia

  Firma H. KEULEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Cement i dodatki, Betoniarki, Pustaki ścienne betonowe, Pompy do betonu, Cement i dodatki, Betoniarki, Pustaki ścienne betonowe, i Pompy do betonu. Ma siedzibę w Lanaken, Belgia.

 3. NA-MAK MAKINA

  Turcja

  Firma NA-MAK MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy do betonu. Jest również obecna w dziedzinach części zamienne dla wyposażenia hydraulicznego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. MERMANS BETON

  Belgia

  Firma MERMANS BETON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pustaki ścienne betonowe. Jest również obecna w dziedzinach Surowce i materiały budowlane, Pompy do betonu, Surowce i materiały budowlane, precast concrete, Pompy do betonu, i betonownie. Ma siedzibę w Arendonk, Belgia.

 5. LASPARSAN COMPANY

  Turcja

  Firma LASPARSAN COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy do betonu. Jest również obecna w dziedzinach Cement i zaprawy ogniotrwałe, gunitants do betonu i zaprawy, Cement i zaprawy ogniotrwałe, i Torby z płótna foliowanego. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 6. BÉTONS ET MATERIAUX

  Luksemburg

  Firma BÉTONS ET MATERIAUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cement i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach Beton gotowy, Pompy do betonu, Beton gotowy, domieszki uszlachetniające do betonu i zapraw, betoniarki samochodowe, i Pompy do betonu. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

 7. WINIGER PUMP SYSTEM AG

  Szwajcaria

  Firma WINIGER PUMP SYSTEM AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Nawarra. Jest również obecna w dziedzinach Surowce i materiały budowlane, Marmur i kamień naturalny, Pompy do betonu, Belki betonowe, Surowce i materiały budowlane, Marmur i kamień naturalny, Pompy do betonu, i Belki betonowe. Ma siedzibę w Wald, Szwajcaria.

 8. SERVIMAI

  Hiszpania

  Firma SERVIMAI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Jest również obecna w dziedzinach Pompy do betonu, pompy i sprężarki, instalacje sprężonego powietrza, Pompy do betonu, i air compressors. Ma siedzibę w Salteras, Hiszpania.

 9. HF BETONPOMP VERHUUR

  Holandia

  Firma HF BETONPOMP VERHUUR, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Pompy do betonu. Ma siedzibę w Roelofarendsveen, Holandia.

 10. MMB MACHINES

  Belgia

  Firma MMB MACHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pompy do betonu, i Pompy do betonu. Ma siedzibę w Erembodegem (aalst), Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo