• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pompy cieplne przemysłowe

Wyniki dla

Pompy cieplne przemysłowe - Import eksport

 1. GRETO

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma GRETO POLSKA jest autoryzowanym dystrybutorem zaopatrującym firmy instalacyjne i wykonawców w Europie w komponenty do instalacji fotowoltaicznych i grzewczych. Oferujemy moduły fotowoltaiczne, falowniki, ładowarki EV, pompy ciepła oraz zbiorniki CWU. Naszym produktom zaufały już setki klientów w ponad 21 krajach. Firma posiada biura w Gdyni i Berlinie oraz gwarantuje szybką dostawę z 5 magazynów w całej Europie.

 2. KELVION HOLDING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Kelvion jest globalnym producentem przemysłowych wymienników ciepła dla bardzo zróżnicowanych segmentów rynku. Od 1920 roku firma produkuje i sprzedaje swoje produkty na wielu różnych rynkach - od listopada 2015 roku pod nową marką Kelvion. Wyspecjalizowane kompetencje zawodowe, solidna wiedza, bliskość klienta i wielowymiarowe portfolio produktów sprawiają, że Kelvion jest partnerem z wyboru w dziedzinie wymiany ciepła. Dzięki płytowym wymiennikom ciepła, płaszczowo-rurowym wymiennikom ciepła, wymiennikom ciepła z rurami żebrowanymi i chłodniczym wymiennikom ciepła, firma zaopatruje klientów w bardzo zróżnicowanych sektorach globalnych: energetyce; centrach danych, przemyśle chemicznym; zastosowaniach morskich; HVAC i chłodnictwie; zastosowaniach środowiskowych, a także w przemyśle spożywczym i napojów. Kelvion specjalizuje się w dostarczaniu produktów i usług dostosowanych do potrzeb klienta i wspiera swoich docelowych klientów poprzez globalną sieć sprzedaży, serwisu i produkcji. Kelvion - Eksperci w dziedzinie wymiany ciepła.

 3. CLIM SOLAIRE ENERGY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CLIM SOLAIRE ENERGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego, Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego, klimatyzacja, nawiew powietrza, wentylacja, Air conditioning and heating, i płyty fotowoltaiczne / baterie słoneczne. Ma siedzibę w Carbonne, Francja.

 4. ALDEA HEATING SYSTEMS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma ALDEA HEATING SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Pompy cieplne przemysłowe, Izolacja termiczna - materiały, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, ogrzewanie podłogowe, Pompy cieplne przemysłowe, pompy cyrkulacyjne, heat pump heating, i pompy cieplne. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 5. SSA FLUIDRA ÖSTERREICH GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma SSA FLUIDRA ÖSTERREICH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne przemysłowe. Ma siedzibę w Grödig, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MASTERTHERM DEUTSCHLAND VOLKMAR PHILIPP

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MASTERTHERM DEUTSCHLAND VOLKMAR PHILIPP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne przemysłowe. Ma siedzibę w Radebeul, Niemcy.

 2. L&R KÄLTETECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma L&R KÄLTETECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne przemysłowe. Ma siedzibę w Sundern, Niemcy.

 3. KÄLTECONCEPT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KÄLTECONCEPT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne przemysłowe. Ma siedzibę w Auerbach, Niemcy.

 4. WELLAIR GMBH KÄLTE-KLIMA-LÜFTUNG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma WELLAIR GMBH KÄLTE-KLIMA-LÜFTUNG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne przemysłowe. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 5. MARIO GRABNER POOL E.U.

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma MARIO GRABNER POOL E.U., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne przemysłowe. Ma siedzibę w Pottenstein, Austria.

 1. A + H KLIMA- UND SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma A + H KLIMA- UND SYSTEMTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne przemysłowe. Ma siedzibę w Saarbrücken, Niemcy.

 2. S & M SIMON UND MATZER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma S & M SIMON UND MATZER GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne przemysłowe. Ma siedzibę w Pforzheim, Niemcy.

 1. ECOCYCLE HEAT PUMPS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma ECOCYCLE HEAT PUMPS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Energia odnawialna, Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego, Klimatyzacja - urządzenia, Pompy cieplne przemysłowe, instalacje do konfekcjonowania pomp cieplnych, montaż pomp cieplnych, heat pump heating, Energia odnawialna, i ogrzewanie przemysłowe. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 2. LTA LUFTTECHNISCHE ANLAGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LTA LUFTTECHNISCHE ANLAGEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne przemysłowe. Ma siedzibę w Gronau (westfalen), Niemcy.

 3. ANDREAS SCHMID ANLAGENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ANDREAS SCHMID ANLAGENTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne przemysłowe. Ma siedzibę w Aschau, Niemcy.

 4. KÄLTETECHNIK MIETZNER GBR KARL-OTTO MIETZNER & MARIO MIETZNER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KÄLTETECHNIK MIETZNER GBR KARL-OTTO MIETZNER & MARIO MIETZNER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne przemysłowe. Ma siedzibę w Bernau, Niemcy.

 5. ASTRALTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ASTRALTEC GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do klimatyzacji, mobile air-conditioning, i heat pump heating. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 6. KLAUS-PETER LEPPING KÄLTE- UND KLIMATECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KLAUS-PETER LEPPING KÄLTE- UND KLIMATECHNIK GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne przemysłowe. Ma siedzibę w Arnsberg, Niemcy.

 7. ROSENBERG VENTILATOREN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ROSENBERG VENTILATOREN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne przemysłowe. Ma siedzibę w Künzelsau, Niemcy.

 8. GRABMAIER KÄLTE-KLIMA-GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GRABMAIER KÄLTE-KLIMA-GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne przemysłowe. Ma siedzibę w Ingolstadt, Niemcy.

 1. ANDREAS KUSEBAUCH KÄLTE- U. KLIMAANLAGEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ANDREAS KUSEBAUCH KÄLTE- U. KLIMAANLAGEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne przemysłowe. Ma siedzibę w Zwickau, Niemcy.

 2. KOCH KÄLTE KLIMA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KOCH KÄLTE KLIMA GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne przemysłowe. Ma siedzibę w Krefeld, Niemcy.

 3. TÖLZER KÄLTE- KLIMATECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TÖLZER KÄLTE- KLIMATECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne przemysłowe. Ma siedzibę w Bad Tölz, Niemcy.

 4. HERBERT WASER HEWATEC

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma HERBERT WASER HEWATEC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne przemysłowe. Ma siedzibę w Rotkreuz, Szwajcaria.

 5. ECOCHI GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ECOCHI GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne przemysłowe. Ma siedzibę w Markt Schwaben, Niemcy.

 6. SUN VALLEY ENERGY SP. Z O. O.

  Polska

  Sun Valley Energy to lider w dziedzinie produkcji energii, oferujący zaawansowane i zrównoważone rozwiązania energetyczne. Nasza misja to dostarczanie innowacyjnych systemów, które spełniają indywidualne potrzeby każdego klienta. Nasze kluczowe wartości to zrównoważony rozwój, innowacyjność, orientacja na klienta, jakość i ciągłe doskonalenie. System Zarządzania Energia (EMS): Zaawansowane narzędzie do monitorowania, kontroli i optymalizacji zużycia energii, pomagające firmom w redukcji kosztów i zwiększeniu efektywności. Energia słoneczna: Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie fotowoltaiki, w tym projekty typu EPC (Engineering, Procurement, Construction), umowy PPA (Power Purchase Agreement) oraz rozwój projektów inwestycyjnych. Energia wiatrowa: Specjalizujemy się w ocenie zasobów wiatrowych, rozwoju projektów, usługach EPC oraz bieżącej konserwacji turbin wiatrowych. Pompy ciepła: Dostarczamy zaawansowane systemy pomp ciepła do ogrzewania domów i budynków, gwarantując komfort i efektywność energetyczną. Magazynowanie energii: Nasze systemy magazynowania w bateriach gwarantują niezawodność dostaw energii, umożliwiając jednocześnie oszczędności i uczestnictwo w programach reakcji na popyt. Zapraszamy do współpracy z Sun Valley Energy - Twoim partnerem w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań energetycznych.

 7. KOMARPOL SP.J

  Polska

  Posiadamy szeroki wybór urządzeń instalacji sanitarnej, grzewczej i gazowej. Stawiamy na źródła odnawialne, dlatego oferujemy także solary i kolektory słoneczne. Jesteśmy w stanie zaoferować produkty po cenach fabrycznych, gwarantując zysk przy zachowaniu atrakcyjnej ceny dla klienta oraz długoterminową współpracę obejmującą dobór, dostawę, serwis jak również realizację pojedynczego przedsięwzięcia. Dostarczamy karty katalogowe, instrukcje w języku polskim na zapytania lub dostarczone urządzenia oraz przeprowadzamy szybkie instrukcje na temat montażu lub użytkowania wyrobu.Oferujemy wysokiej jakości produkty, które posiadają dopuszczenia, atesty i certyfikaty. Posiadamy autoryzację z zakresu handlu, montażu, uruchomienia, regulacji oraz obsługi serwisowej urządzeń. Zakupią u nas Państwo kominki, grzejniki, kotły gazowe, węglowe czy odkurzacze centralne. Dla miłośników źródeł odnawialnych proponujemy solary i kolektory słoneczne.

 8. NIBE-BIAWAR SP. Z O.O.

  Polska

  Nasza firma istnieje już od 1968 roku. Na początku funkcjonowaliśmy pod nazwą Zakład Doświadczalny Predom-Sprzęt, by w 1970 roku przekształcić się w Fabrykę Urządzeń Grzewczych, będącą producentem elektrycznych ogrzewaczy wody. Po prywatyzacji przedsiębiorstwa w 1992 roku powstała spółka BIAWAR z o.o., w której dominującym udziałowcem została kanadyjska spółka UNP Holding BV. Do spółki wniesiona też została licencja brytyjskiej firmy Redring Electric na produkcję elektrycznych przepływowych ogrzewaczy wody. 22 maja 2000 roku główny udziałowiec spółki UNP Holdings BV sprzedał posiadane udziały na rzecz Nibe AB. W dniu 20 grudnia 2000 roku Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników spółki Biawar podjęto uchwałę o zmianie jej nazwy na „NIBE – BIAWAR” sp.z o.o. W 1998 roku NIBE-BIAWAR wdrożył system zapewnienia jakości i uzyskał certyfikat ISO 9001 w zakresie projektowania, produkcji, sprzedaży, instalowania i obsługi gwarancyjnej elektrycznych ogrzewaczy wody, wymienników ciepła.

 9. KLIVAGO

  Niemcy

  Firma KLIVAGO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne przemysłowe. Ma siedzibę w Dinslaken, Niemcy.

 10. KÄLTETECHNIK LANDMANN & WALTER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KÄLTETECHNIK LANDMANN & WALTER GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne przemysłowe. Ma siedzibę w Büdingen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo