• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pompy cieplne przemysłowe

Wyniki dla

Pompy cieplne przemysłowe - Import eksport

 1. GRETO

  Polska

  Firma GRETO POLSKA jest autoryzowanym dystrybutorem zaopatrującym firmy instalacyjne i wykonawców w Europie w komponenty do instalacji fotowoltaicznych i grzewczych. Oferujemy moduły fotowoltaiczne, falowniki, ładowarki EV, pompy ciepła oraz zbiorniki CWU. Naszym produktom zaufały już setki klientów w ponad 21 krajach. Firma posiada biura w Gdyni i Berlinie oraz gwarantuje szybką dostawę z 5 magazynów w całej Europie.

 2. KELVION GERMANY GMBH

  Niemcy

  Witamy w Kelvion. Kontynuując przełomowe dokonania GEA Heat Exchangers Group w zakresie technologii wymiany ciepła, spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów poprzez zrozumienie ich potrzeb, w zakresie poprawy wydajności i dostawy niezawodnych urządzeń. Nasze rozwiązania dla Waszych zastosowań: Oferujemy naszym klientom jeden z największych portfeli produktowych w dziedzinie wymienników ciepła. Obejmuje on indywidualne rozwiązania dla praktycznie wszystkich możliwych zastosowań i złożonych warunków środowiskowych: wymienniki płytowe, płaszczowo-rurowe, z rurami żebrowanymi, modułowe systemy chłodni kominowych oraz urządzenia dla chłodnictwa i klimatyzacji. Wasze rynki są również naszymi rynkami: Rynki, na których działacie wspólnie z nami to przede wszystkim: przemysł chemiczny, energetyczny, spożywczy, browarniczy, cukrowniczy, morski, naftowy i gazowy, chłodnictwa i klimatyzacji (HVAC). W każdym z tych segmentów zapewniamy rozwiązania o wyjątkowej sprawności, bezpieczeństwie i trwałości. Najważniejsze dla nas jest Wasze zaufanie: Chcemy zyskać Wasze zaufanie we wszystkim co robimy i przekonać do oferowanych przez nas rozwiązań. Mając na uwadze tak wysoko postawiony cel, inwestujemy naszą rozległą wiedzę specjalistyczną, niezwykłą precyzję i pasję we wszystko co robimy: prace rozwojowe nad produktami, produkcję i posprzedażowe wsparcie techniczne.

 3. L&R KÄLTETECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 4. METZGER KÄLTE-KLIMATECHNIK GMBH

  Niemcy

 5. MASTERTHERM DEUTSCHLAND VOLKMAR PHILIPP

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SSA FLUIDRA ÖSTERREICH GMBH

  Austria

 2. DIE KLIMAWERKER GMBH & CO.KG

  Niemcy

 3. VETALL SEBASTIAN ROZBORSKI

  Niemcy

 4. KÄLTECONCEPT GMBH

  Niemcy

 5. A + H KLIMA- UND SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

 1. S & M SIMON UND MATZER GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. MARIO GRABNER POOL E.U.

  Austria

 1. WELLAIR GMBH KÄLTE-KLIMA-LÜFTUNG

  Austria

 2. RÉFRIGÉRATION LAMBERT

  Belgia

 3. SG WÄRMEPUMPEN GMBH

  Niemcy

 4. COOLTHERM KÄLTEANLAGEN UND WÄRMEPUMPEN GMBH

  Niemcy

 5. LTA LUFTTECHNISCHE ANLAGEN GMBH

  Niemcy

 6. ANDREAS SCHMID ANLAGENTECHNIK GMBH

  Niemcy

 7. KLAUS-PETER LEPPING KÄLTE- UND KLIMATECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 8. KÄLTETECHNIK MIETZNER GBR KARL-OTTO MIETZNER & MARIO MIETZNER

  Niemcy

 1. ROSENBERG VENTILATOREN GMBH

  Niemcy

 2. GRABMAIER KÄLTE-KLIMA-GMBH

  Niemcy

 3. TÖLZER KÄLTE- KLIMATECHNIK GMBH

  Niemcy

 4. KOCH KÄLTE KLIMA GMBH

  Niemcy

 5. ANDREAS KUSEBAUCH KÄLTE- U. KLIMAANLAGEN

  Niemcy

 6. KÄLTE-PIETZ GMBH - KÄLTE, KLIMA, LÜFTUNG, WÄRMERÜCKGEWINNUNG

  Niemcy

 7. HERBERT WASER HEWATEC

  Szwajcaria

 8. KOMARPOL SP.J

  Polska

  Posiadamy szeroki wybór urządzeń instalacji sanitarnej, grzewczej i gazowej. Stawiamy na źródła odnawialne, dlatego oferujemy także solary i kolektory słoneczne. Jesteśmy w stanie zaoferować produkty po cenach fabrycznych, gwarantując zysk przy zachowaniu atrakcyjnej ceny dla klienta oraz długoterminową współpracę obejmującą dobór, dostawę, serwis jak również realizację pojedynczego przedsięwzięcia. Dostarczamy karty katalogowe, instrukcje w języku polskim na zapytania lub dostarczone urządzenia oraz przeprowadzamy szybkie instrukcje na temat montażu lub użytkowania wyrobu.Oferujemy wysokiej jakości produkty, które posiadają dopuszczenia, atesty i certyfikaty. Posiadamy autoryzację z zakresu handlu, montażu, uruchomienia, regulacji oraz obsługi serwisowej urządzeń. Zakupią u nas Państwo kominki, grzejniki, kotły gazowe, węglowe czy odkurzacze centralne. Dla miłośników źródeł odnawialnych proponujemy solary i kolektory słoneczne.

 9. NIBE-BIAWAR SP. Z O.O.

  Polska

  Nasza firma istnieje już od 1968 roku. Na początku funkcjonowaliśmy pod nazwą Zakład Doświadczalny Predom-Sprzęt, by w 1970 roku przekształcić się w Fabrykę Urządzeń Grzewczych, będącą producentem elektrycznych ogrzewaczy wody. Po prywatyzacji przedsiębiorstwa w 1992 roku powstała spółka BIAWAR z o.o., w której dominującym udziałowcem została kanadyjska spółka UNP Holding BV. Do spółki wniesiona też została licencja brytyjskiej firmy Redring Electric na produkcję elektrycznych przepływowych ogrzewaczy wody. 22 maja 2000 roku główny udziałowiec spółki UNP Holdings BV sprzedał posiadane udziały na rzecz Nibe AB. W dniu 20 grudnia 2000 roku Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników spółki Biawar podjęto uchwałę o zmianie jej nazwy na „NIBE – BIAWAR” sp.z o.o. W 1998 roku NIBE-BIAWAR wdrożył system zapewnienia jakości i uzyskał certyfikat ISO 9001 w zakresie projektowania, produkcji, sprzedaży, instalowania i obsługi gwarancyjnej elektrycznych ogrzewaczy wody, wymienników ciepła.

 10. KÄLTETECHNIK LANDMANN & WALTER GMBH & CO. KG

  Niemcy