• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego

Wyniki dla

Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego - Import eksport

 1. CLIM SOLAIRE ENERGY

  Francja

  Firma CLIM SOLAIRE ENERGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego, Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego, klimatyzacja, nawiew powietrza, wentylacja, Air conditioning and heating, i płyty fotowoltaiczne / baterie słoneczne. Ma siedzibę w Carbonne, Francja.

 2. ECOCYCLE HEAT PUMPS

  Turcja

  Firma ECOCYCLE HEAT PUMPS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Energia odnawialna, Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego, Klimatyzacja - urządzenia, Pompy cieplne przemysłowe, instalacje do konfekcjonowania pomp cieplnych, montaż pomp cieplnych, heat pump heating, Energia odnawialna, i ogrzewanie przemysłowe. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 3. 1ADOMICILE

  Francja

  Firma 1ADOMICILE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja - urządzenia, i Klimatyzacja - urządzenia. Ma siedzibę w Versailles, Francja.

 4. MB TEAM SERBIA

  Serbia

  MB TEAM prowadzi dwa rodzaje działalności: 1. HVAC & PLUMBING (import, sprzedaż i dystrybucja wyrobów; reprezentacja zagranicznych firm); 2. Inżynieria konstrukcyjna (projekty, instalacja, projektanckie rozwiązania HVAC dla budownictwa). Kładziemy specjalny nacisk na projektowania i instalowanie najbardziej oszczędnych i najczystszych środowiskowo rozwiązań instalacji HVAC, takich jak pompy cieplne, ogrzewanie podłogowe lub ścianowe i chłodzenie, kaloryfery grzewcze, instalacje klimakonwektorów, wentylacja i klimatyzacja.

 5. SOLARCO

  Polska

  Solarco to firma (autoryzowany przedstawiciel producenta i marki BREGUS w Polsce) oferująca najwyższej jakości produkty. W naszym asortymencie znajdują się produkty związane z technologiami energooszczędnymi oraz energii odnawialnej (kolektory i zestawy słoneczne, filtry, zmiękczacze i odżelaziacze do wody, pompy ciepła). Wprowadzamy elastyczne i indywidualne rozwiązania dla klientów indywidualnych i biznesowych. Wyróżnia nas wysoka efektywność pracy oraz oferowanie profesjonalnego wsparcia technicznego.Jesteśmy dynamiczną i prężnie rozwijającą się firmą, dysponującą dużym doświadczeniem i wiedzą. Zbudowaliśmy profesjonalny zespół zawsze gotowy do realizacji nowych projektów. Odnosimy sukcesy na rynku Polskim i międzynarodowym. Dbamy o naszych Klientów zapewniając im kompetentną obsługę, stałą oraz wysoką jakość produktów.Szanujemy naszego Klienta. Gwarantujemy elastyczne podejście i profesjonalizm. Oferujemy dbałość o najwyższą jakość naszych produktów i usług. Traktujemy każdego Klie

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NTS-ENERGY SP. Z O.O. FABRYKA POMP CIEPŁA

  Polska

  NTS-Energy Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i dystrybucją pomp cieplnych, będących doskonałą alternatywą dla konwencjonalnych metod ogrzewania domów i innych obiektów. Pompy cieplne NTS Energy przekształcają energię skumulowaną w wodzie, ziemi i powietrzu w energię cieplną służącą do ogrzewania domu i wody użytkowej. Są przy tym w pełni bezpieczne i ekologiczne, bowiem nie emitują szkodliwych substancji. Nasza firma dostarcza kompletne systemy grzewcze, zarówno dla nowych, jak i starszych budynków.

 2. POMPY CIEPŁA LEGNICA

  Polska

  Sprzedaż i montaż pomp ciepła Jelenia Góra, Legnica, Żary. Posiadamy w ofercie pompy ciepła typu powietrze-powietrze, gruntowe pompy ciepła oraz wodne pompy ciepła. Pompy ciepła Bolesławiec - montaż pomp ciepła w Bolesławcu i okolicznych miejscowościach. Sprzedaż, serwis, instalacja i montaż pomp ciepła Legnica. W ofercie szeroki wybór pomp ciepła renomowanych producentów - posiadamy autoryzacje i montujemy pompy ciepła renomowanych firm: LG, Panasonic, Viessman, Daikin, Mitsubishi, Samsung, Hewalex, Buderus, Valliant, Nibe. Pompy ciepła Legnica pompy typu powietrze-powietrze szybki montaż, prosta instalacja i bardzo łatwa obsługa. Powietrzną pompę ciepła można wykorzystywać w każdych warunkach. W okresie wzmożonych mrozów konieczne jest jednak wyposażenie nieruchomości w inne, dodatkowe źródło ogrzewania, które będzie wspomagało pracę pompy lub ją zastępowało w okresie największych różnic temperatur w środku, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Zaleca się łączenie takiej pompy ciepła z układami niskotemperaturowymi np. ogrzewaniem podłogowym.

 3. NOWATERMIA NOWAK SP. K.

  Polska

  Reprezentujemy szwedzką markę Thermia, angielską markę Titon oraz serię BHP marki Aermec. Jesteśmy ich wyłącznym dystrybutorem na polskim rynku. Zapewniamy wsparcie projektowe, serwisowe, a także obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną pomp ciepła i central wentylacyjnych. Dysponujemy bogatą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w pompach ciepła i urządzeniach grzewczych. Obsługujemy małe inwestycje, jak również duże, skomplikowane obiekty wymagające projektu, dofinansowania, uruchomienia i obsługi posprzedażowej. Prowadzimy szkolenia z zakresu: budowy i działania pomp ciepła i centrali wentylacyjnej oraz doboru, montażu, pierwszego uruchomienia i przeglądów serwisowych.

 4. SALUS CONTROLS

  Polska

  SALUS Controls to firma technologiczna i dystrybucyjna, która tworzy rozwiązania z zakresu sterowania energią cieplną i odnawialną, skierowanych do klientów w całej Europie. Firma starannie dobiera najkorzystniejsze rozwiązania, dzięki czemu działalność współpracujących z nami partnerów jest bardziej opłacalna i wyróżnia ją na rynku.

 5. GEBWELL SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Gebwell specjalizuje się w przyjaznych dla środowiska rozwiązaniach w zakresie ogrzewania i chłodzenia. Szeroki asortyment produktów składa się z węzłów cieplnych, gruntowych pomp ciepła i zbiorników akumulacyjnych do budowy nowych i modernizacji istniejących, systemów grzewczych wszelkich rozmiarów. Wszystkie nasze produkty są projektowane pod indywidualne potrzeby klienta.

 1. A2 ENERGY

  Polska

  Głównym elementem naszej oferty są pompy ciepła firm Daikin, Mitsubishi Electric (Zubadan, Ecodan) oraz Panasonic. Montujemy również instalacje fotowoltaiczne oparte o panele solarne od firm TrinaSolar oraz JaSolar oraz falowniki Huawei, Solplanet czy Fronius. Pomagamy inwestorom w podjęciu dobrych decyzji już na etapie projektowania domu. Pomagamy w pozyskaniu dofinansowań z lokalnych oraz państwowych programów.

 2. ELOENZ ENTREPRISE

  Francja

 1. KANE - EQUIPEMENTS ET TESTS PORTATIFS

  Francja

 2. TEMPLARI S.R.L.

  Włochy

 3. ALDEA HEATING SYSTEMS

  Turcja

 4. MAXNELL SRLS

  Włochy

 5. KLIMAAT TECHNIEK NEDERLAND

  Holandia

 6. TERMO SHOP D.O.O.

  Słowenia

 7. CHAUFFAGE SANITAIRE BOHR

  Luksemburg

 8. ROLLINGER CHAUFFAGE SANITAIRE

  Luksemburg

 1. MGEO

  Francja

 2. AMBITECH

  Luksemburg

 3. VØLUND VARMETEKNIK A/S

  Dania

 4. 123 ECONERGY - 123 SOLAR

  Belgia

 5. ELCO BELGIUM

  Belgia

 6. GRAINDORGE

  Belgia

 7. ATAG VERWARMING

  Belgia

 8. ERITEC

  Francja

 9. COOL-TECHNICS

  Belgia

 10. NILAN NETHERLANDS

  Holandia

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego - Import eksport

Liczba wyników

259 Przedsiębiorstwa