• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego

Wyniki dla

Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego - Import eksport

 1. CLIM SOLAIRE ENERGY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CLIM SOLAIRE ENERGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego, Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego, klimatyzacja, nawiew powietrza, wentylacja, Air conditioning and heating, i płyty fotowoltaiczne / baterie słoneczne. Ma siedzibę w Carbonne, Francja.

 2. ECO ENERGIA 3000

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ECO ENERGIA 3000, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Piece grzewcze, Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego, Ogrzewanie centralne - urządzenia, Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne, Piece grzewcze, Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego, Ogrzewanie centralne - urządzenia, i Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne. Ma siedzibę w Cenon, Francja.

 3. ALDEA HEATING SYSTEMS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma ALDEA HEATING SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Pompy cieplne przemysłowe, Izolacja termiczna - materiały, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, ogrzewanie podłogowe, Pompy cieplne przemysłowe, pompy cyrkulacyjne, heat pump heating, i pompy cieplne. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 4. ECOCYCLE HEAT PUMPS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma ECOCYCLE HEAT PUMPS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Energia odnawialna, Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego, Klimatyzacja - urządzenia, Pompy cieplne przemysłowe, instalacje do konfekcjonowania pomp cieplnych, montaż pomp cieplnych, heat pump heating, Energia odnawialna, i ogrzewanie przemysłowe. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 5. MB TEAM SERBIA

  Serbia

  MB TEAM prowadzi dwa rodzaje działalności: 1. HVAC & PLUMBING (import, sprzedaż i dystrybucja wyrobów; reprezentacja zagranicznych firm); 2. Inżynieria konstrukcyjna (projekty, instalacja, projektanckie rozwiązania HVAC dla budownictwa). Kładziemy specjalny nacisk na projektowania i instalowanie najbardziej oszczędnych i najczystszych środowiskowo rozwiązań instalacji HVAC, takich jak pompy cieplne, ogrzewanie podłogowe lub ścianowe i chłodzenie, kaloryfery grzewcze, instalacje klimakonwektorów, wentylacja i klimatyzacja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SOLARCO

  Polska

  Solarco to firma (autoryzowany przedstawiciel producenta i marki BREGUS w Polsce) oferująca najwyższej jakości produkty. W naszym asortymencie znajdują się produkty związane z technologiami energooszczędnymi oraz energii odnawialnej (kolektory i zestawy słoneczne, filtry, zmiękczacze i odżelaziacze do wody, pompy ciepła). Wprowadzamy elastyczne i indywidualne rozwiązania dla klientów indywidualnych i biznesowych. Wyróżnia nas wysoka efektywność pracy oraz oferowanie profesjonalnego wsparcia technicznego.Jesteśmy dynamiczną i prężnie rozwijającą się firmą, dysponującą dużym doświadczeniem i wiedzą. Zbudowaliśmy profesjonalny zespół zawsze gotowy do realizacji nowych projektów. Odnosimy sukcesy na rynku Polskim i międzynarodowym. Dbamy o naszych Klientów zapewniając im kompetentną obsługę, stałą oraz wysoką jakość produktów.Szanujemy naszego Klienta. Gwarantujemy elastyczne podejście i profesjonalizm. Oferujemy dbałość o najwyższą jakość naszych produktów i usług. Traktujemy każdego Klie

 2. NTS-ENERGY SP. Z O.O. FABRYKA POMP CIEPŁA

  Polska

  NTS-Energy Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i dystrybucją pomp cieplnych, będących doskonałą alternatywą dla konwencjonalnych metod ogrzewania domów i innych obiektów. Pompy cieplne NTS Energy przekształcają energię skumulowaną w wodzie, ziemi i powietrzu w energię cieplną służącą do ogrzewania domu i wody użytkowej. Są przy tym w pełni bezpieczne i ekologiczne, bowiem nie emitują szkodliwych substancji. Nasza firma dostarcza kompletne systemy grzewcze, zarówno dla nowych, jak i starszych budynków.

 3. ECOTECHNIK S.C

  Polska

  Jeśli potrzebujesz klimatyzacji, wentylacji oraz pomp ciepła to musisz skorzystać z naszej usługi. ECOTECHNIK S.C. zajmuje się sprzedażą i dystrybucją urządzeń centralnego ogrzewania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo pompy ciepła oraz różnego rodzaju urządzenia grzewcze. Wiemy, że centralne ogrzewanie jest bardzo drogim przedsięwzięciem. Dlatego zanim nieroztropnie podejmiesz decyzję o zakupie sprzętu, poradź się w tej kwestii profesjonalistów. Przecież nie musisz znać się na wszystkim. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych naszą ofertą.

 4. POMPY CIEPŁA LEGNICA

  Polska

  Sprzedaż i montaż pomp ciepła Jelenia Góra, Legnica, Żary. Posiadamy w ofercie pompy ciepła typu powietrze-powietrze, gruntowe pompy ciepła oraz wodne pompy ciepła. Pompy ciepła Bolesławiec - montaż pomp ciepła w Bolesławcu i okolicznych miejscowościach. Sprzedaż, serwis, instalacja i montaż pomp ciepła Legnica. W ofercie szeroki wybór pomp ciepła renomowanych producentów - posiadamy autoryzacje i montujemy pompy ciepła renomowanych firm: LG, Panasonic, Viessman, Daikin, Mitsubishi, Samsung, Hewalex, Buderus, Valliant, Nibe. Pompy ciepła Legnica pompy typu powietrze-powietrze szybki montaż, prosta instalacja i bardzo łatwa obsługa. Powietrzną pompę ciepła można wykorzystywać w każdych warunkach. W okresie wzmożonych mrozów konieczne jest jednak wyposażenie nieruchomości w inne, dodatkowe źródło ogrzewania, które będzie wspomagało pracę pompy lub ją zastępowało w okresie największych różnic temperatur w środku, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Zaleca się łączenie takiej pompy ciepła z układami niskotemperaturowymi np. ogrzewaniem podłogowym.

 5. NOWATERMIA NOWAK SP. K.

  Polska

  Reprezentujemy szwedzką markę Thermia, angielską markę Titon oraz serię BHP marki Aermec. Jesteśmy ich wyłącznym dystrybutorem na polskim rynku. Zapewniamy wsparcie projektowe, serwisowe, a także obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną pomp ciepła i central wentylacyjnych. Dysponujemy bogatą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w pompach ciepła i urządzeniach grzewczych. Obsługujemy małe inwestycje, jak również duże, skomplikowane obiekty wymagające projektu, dofinansowania, uruchomienia i obsługi posprzedażowej. Prowadzimy szkolenia z zakresu: budowy i działania pomp ciepła i centrali wentylacyjnej oraz doboru, montażu, pierwszego uruchomienia i przeglądów serwisowych.

 1. SALUS CONTROLS

  Polska

  SALUS Controls to firma technologiczna i dystrybucyjna, która tworzy rozwiązania z zakresu sterowania energią cieplną i odnawialną, skierowanych do klientów w całej Europie. Firma starannie dobiera najkorzystniejsze rozwiązania, dzięki czemu działalność współpracujących z nami partnerów jest bardziej opłacalna i wyróżnia ją na rynku.

 2. EKO-CIEPŁO S.C

  Polska

  Planujesz budowę domu na Podlasiu i zastanawiasz się w jakie ogrzewanie zainwestować? A może chcesz mieć u siebie wygodny odkurzacz centralny renomowanej firmy? Koniecznie skontaktuj się ze specjalistami z EKO-CIEPŁA, którzy chętnie pomogą Ci podjąć właściwą decyzję i zainstalują najlepsze dla Twojego domu rozwiązania łącznie z opcją wykorzystania odnawialnych źródeł energii i nowoczesną pompą ciepła.

 1. GEBWELL SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Gebwell specjalizuje się w przyjaznych dla środowiska rozwiązaniach w zakresie ogrzewania i chłodzenia. Szeroki asortyment produktów składa się z węzłów cieplnych, gruntowych pomp ciepła i zbiorników akumulacyjnych do budowy nowych i modernizacji istniejących, systemów grzewczych wszelkich rozmiarów. Wszystkie nasze produkty są projektowane pod indywidualne potrzeby klienta.

 2. A2 ENERGY

  Polska

  Głównym elementem naszej oferty są pompy ciepła firm Daikin, Mitsubishi Electric (Zubadan, Ecodan) oraz Panasonic. Montujemy również instalacje fotowoltaiczne oparte o panele solarne od firm TrinaSolar oraz JaSolar oraz falowniki Huawei, Solplanet czy Fronius. Pomagamy inwestorom w podjęciu dobrych decyzji już na etapie projektowania domu. Pomagamy w pozyskaniu dofinansowań z lokalnych oraz państwowych programów.

 3. ELOENZ ENTREPRISE

  Francja

  Firma ELOENZ ENTREPRISE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczne roboty instalacyjne, doradztwo ds. energii słonecznej, instalacje fotoelektryczne, projektowanie instalacji klimatyzacyjnych, i Elektryczne roboty instalacyjne. Ma siedzibę w Brignoles, Francja.

 4. KANE - EQUIPEMENTS ET TESTS PORTATIFS

  Francja

  Firma KANE - EQUIPEMENTS ET TESTS PORTATIFS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach czujniki dymowe, manometry, Kamery termiczne, i dymomierz. Ma siedzibę w Douai, Francja.

 5. REDFERN HEAT PUMPS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma REDFERN HEAT PUMPS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach instalowanie kotłów parowych, pompy cieplne, boilers technical service, i ogrzewanie podłogowe. Ma siedzibę w Plymouth, Zjednoczone Królestwo.

 6. IDA SOLAR

  Turcja

  Firma IDA SOLAR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Energia słoneczna. Jest również obecna w dziedzinach Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego, Renewable energies, akumulator litowy, i Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego. Ma siedzibę w Çanakkale, Turcja.

 7. TEMPLARI S.R.L.

  Włochy

  Firma TEMPLARI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, Energia odnawialna, Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, i Energia odnawialna. Ma siedzibę w Rubano, Włochy.

 8. STRUCTURA 34 -SARL

  Francja

  Firma STRUCTURA 34 -SARL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego. Ma siedzibę w Aniane, Francja.

 1. MAXNELL SRLS

  Włochy

  Firma MAXNELL SRLS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach Przemysłowe czujniki temperatury, czujniki z certyfikatem Atex, maszyny przemysłowe, i Handel międzynarodowy. Ma siedzibę w Sesto San Giovanni, Włochy.

 2. KLIMAAT TECHNIEK NEDERLAND

  Holandia

  Firma KLIMAAT TECHNIEK NEDERLAND, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego. Ma siedzibę w Gennep, Holandia.

 3. TERMO SHOP D.O.O.

  Słowenia

  Firma TERMO SHOP D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach Pompy cieplne przemysłowe, Air conditioning and heating, heat pump heating, Pompy cieplne przemysłowe, i pompy cieplne. Ma siedzibę w Šempeter v Sav. Dolini, Słowenia.

 4. KUIDYCH HEATING TECHNOLOGIES (KHT)

  Ukraina

  Firma KUIDYCH HEATING TECHNOLOGIES (KHT), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wymienniki ciepła. Jest również obecna w dziedzinach Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia, Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia, Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego, i Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Chukva, Ukraina.

 5. SOLAR FOR ME

  Niemcy

  Firma SOLAR FOR ME, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Energia odnawialna. Jest również obecna w dziedzinach Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego, instalacje słoneczne, pompy cieplne, Solar energy power stations, i Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego. Ma siedzibę w Leer, Niemcy.

 6. INDUSFROID

  Francja

  Firma INDUSFROID, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego, przemysłowe instalacje chłodnicze, Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego, i konserwacja chłodzenia przemysłowego. Ma siedzibę w Coulommiers, Francja.

 7. CHAUFFAGE SANITAIRE BOHR

  Luksemburg

  Firma CHAUFFAGE SANITAIRE BOHR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego, Armatura sanitarna, instalacje sanitariatów, czyszczenie kominów, Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego, i Armatura sanitarna. Ma siedzibę w Wasserbillig, Luksemburg.

 8. HUEGAERTS ERIC

  Belgia

  Firma HUEGAERTS ERIC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne, Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego, chłodzenie przemysłowe, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne, i Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego. Ma siedzibę w Welkenraedt, Belgia.

 9. CHAUFFAGE-SANITAIRE SCHMIT NICO

  Luksemburg

  Firma CHAUFFAGE-SANITAIRE SCHMIT NICO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Płyty grzewcze z ogniwami słonecznymi. Jest również obecna w dziedzinach Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego, Kotły ogrzewania domowego, Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego, instalacje sanitariatów, Kotły ogrzewania domowego, i urządzenia do klimatyzacji i wentylacji dla budownictwa. Ma siedzibę w Hoscheid-Dickt, Luksemburg.

 10. FONEX LAHARNAR D.O.O.

  Słowenia

  Firma FONEX LAHARNAR D.O.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja - urządzenia, Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo, Anteny radiowe i telewizyjne, Klimatyzacja - urządzenia, Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo, i Anteny radiowe i telewizyjne. Ma siedzibę w Tolmin, Słowenia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego - Import eksport

Liczba wyników

272 Przedsiębiorstwa