• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • polistyren

Wyniki dla

Polistyren - Import eksport

 1. GLOBAL FRAMING SUPPLIES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Global Framing Supplies Ltd jest brytyjskim producentem, wykonującym dostawy w branży ramek na zdjęcia od 25 lat. Cała nasza produkcja odbywa się na najnowocześniejszym sprzęcie, dzięki któremu wytwarzamy wysokiej jakości wyroby w krótkim czasie. Wszystkie nasze tyły są wykonane z FSC, z certyfikatem HDF i są dostępne w rozmiarach 2.0, 2.5 & 3.0mm grubości, by spełnić Twoje oczekiwania. Gama produktów obejmuje stojące ramki, płyty HDF, polistyren, ramki z klipsami, arkusze akrylowe i ramki pływające.

 2. INFINEX REPOLY GMBH

  Niemcy

  REPOLY | Global Solutions GmbH jest firmą produkcyjną i handlową w branży tworzyw sztucznych z siedzibą w Gera we Wschodniej Turyngii. Naszą podstawową kompetencją jest opracowywanie na zamówienie klienta zindywidualizowanych mieszanek głównie polipropylenu. Przetwarzanie, udoskonalanie i handel nowymi towarami z tworzyw sztucznych oraz towarami B uzupełniają odpowienio naszą ofertę. Dzięki naszej silnej sieci partnerskiej w handlu, ale także w przetwarzaniu kontraktowym jesteśmy w stanie reagować w krótkim czasie na zapytania klientów dotyczące najróżniejszych tworzyw sztucznych, dodatków lub materiałów opakowaniowych. Certyfikaty zgodne z normą DIN EN ISO 9001: 2015 oraz gospodarka odpadami z końcowym systemem odbiorczym dodatkowo umożliwiają firmie REPOLY oferowanie kompleksowych usług przemysłowych, takich jak n.p. odzyskiwanie materiałów od innych firm w branży tworzyw sztucznych w celu wykorzystywania ich jako surowców wysokiej jakości w naszym własnym procesie produkcyjnym.

 3. LITCHEMA, UAB

  Litwa

 4. POLIMER PROCESSORS S.R.L.

  Włochy

 5. ZENTRAPLAST KUNSTSTOFFRECYCLING GMBH

  Austria

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BAGE PLASTICS GMBH

  Austria

 2. DEVEP DI POZZI E. & C.

  Włochy

 3. OBERTO PLAST SRL

  Włochy

 4. MIAMI BUILDING DISTRIBUTION SP. ZO.O.

  Polska

  Firma MIAMI Building Distribution sp. z o.o. z siedzibą w Gnieźnie powstała w 2019 roku. Jej korzenie można datować jednak już na rok 2004. Od tego roku zaczęliśmy faktycznie pogłębiać nasze doświadczenie w znajomości zagadnień technicznych stosowanych w budownictwie oraz licznych rozwiązań systemowych w tej branży. Dewizą naszej firmy jest motto „super jakość na czas” a to znaczy, że oprócz materiałów budowlanych w dobrych cenach (super relacja jakości do ceny) zależy nam również na pogłębianiu relacji biznesowych, tak przecież nieodzownych w zasadzie w każdej branży nie tylko budowlanej.Firma MIAMI Building Distribution sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą hurtową materiałów budowlanych. Ekologiczne rozwiązania, doświadczenie oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie sprawiło, że nasza firma i przynależne marki są rozpoznawalne na całym świecie. Posiadamy w ofercie wiele produktów branży budowlanej, przez co w sposób profesjonalny możemy obsługiwać nawet najbardziej skomplikowane inwestycje budowlane. Współpracujemy z renomowanymi innymi producentami materiałów budowlanych. Nasza produkcja w postaci własnych marek w linii Miami Eco to pozwoliła nam na wprowadzenie na rynek płyt ekologicznych dla budownictwa modułowego. . Wśród naszych marek płyt dla systemów modułowych możecie Państwo znaleźć: Eco XPS, Eco Gips, Eco Cement, Eco Floor.

  Wszystkie wyroby na "polistyren"

 5. STS (SOCIETE DE TRANSFORMATION DE STYRENE)

  Francja

  Przedsiębiorstwo STS produkuje przedmioty z polistyrenu ekspandowanego dużej gęstości białego i kolorowego dla przemysłu, sektora wojskowego, profesjonalnego rybołówstwa, do urządzeń sportowych, dekoracji, urządzeń sanitarnych i reklamy. Realizujemy elementy techniczne z możliwością formowania z matrycy. Pływaki wykrywania poziomu, pływaki dla profesjonalnego rybołówstwa (Sieć drygubica, Jaja, Girondins, Kule, Kostki Klegecel, Cygara, itp.). Strefa kąpieliska i Oznakowanie Slalom. Bezpłatna wycena na na podstawie planu.

 1. MGG POLYMERS GMBH

  Austria

  Firma MGG Polymers powstała w 2004 roku poprzez joint venture między amerykańską firmą MBA Polymers Inc. i Grupą Müller-Guttenbrunn. MBA Polymers Austria z siedzibą w Kematen/Ybbs została całkowicie przejęta przez Müller-Guttenbrunn Gruppe w 2017 roku i przemianowana na MGG Polymers. Firma MGG Polymers opracowała rewolucyjny proces, który pozwala na ekonomiczne odzyskiwanie szerokiej gamy tworzyw sztucznych i gatunków przetwórczych ze strumieni odpadów bogatych w tworzywa sztuczne (WEEE). Nowoczesny zakład produkuje wysokiej jakości granulaty tworzyw sztucznych i mieszanki głównie ABS, PP, PS i PC/ABS, do ponownego użycia w różnych produktach, które muszą odpowiadać wymogom przepisów UL, RoHS i REACH, takich jak np. elementy urządzeń elektrycznych i samochodowych, komponenty urządzeń AGD i inne produkty. Zakład jest jednym z wiodących na świecie w dziedzinie przetwórstwa tworzyw sztucznych. Na powierzchni 20.000 m2 w modelu 4-zmianowym przetwarzanych jest 50.000 t rocznie.

 2. COPIM SNC

  Włochy

  Firma Copim jest przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w projektowaniu i produkcji opakowań polistyrenowych. Nasza gama jest bardzo różnorodna: pudełka z polistyrenu wykonane bez formy; worki z cząsteczek do uszczelniania; wykonywanie postaci i form do dekoracji, do gablot i dla studiów fotograficznych; formowane matryce do odlewania widocznych gzymsów z betonu, kapitele, formy spasowane z polistyrenu, łuki, itd. ; worki kulek z kruszonego polistyrenu do mieszania z betonem w celu otrzymania podwarstwy o zmniejszonej wadze.

 1. POLIBOX

  Włochy

 2. CARAMONT GMBH & CO. KG

  Niemcy

 3. BÖSEL PLASTIC MANAGEMENT GMBH

  Niemcy

 4. POWER PACK SRL

  Włochy

 5. TAHBIB PLASTIC COMPANY

  Arabia Saudyjska

 6. ISOPOR GMBH

  Niemcy

 7. POLIMEC S.R.L.

  Włochy

 8. TORWELL TECHNOLOGIES CO.,LIMITED

  Chiny

 1. PARTICLE FOAM COMMUNITY GMBH

  Niemcy

 2. ELENI SRL

  Włochy

 3. POLISUR 2000, S.A.

  Portugalia

 4. SCAIPLEX ROMA SRL

  Włochy

 5. POLIMATRIX S.A.S.

  Włochy

 6. MACASA

  Hiszpania

 7. POLIDEKOR SRL

  Włochy

 8. GLASCOSUR

  Hiszpania

 9. POLIPACK S.R.L.

  Włochy

 10. LAVEZZINI ISOLANTI

  Włochy