• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • polistyren

Wyniki dla

Polistyren - Import eksport

 1. GLOBAL FRAMING SUPPLIES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Global Framing Supplies Ltd jest brytyjskim producentem, wykonującym dostawy w branży ramek na zdjęcia od 25 lat. Cała nasza produkcja odbywa się na najnowocześniejszym sprzęcie, dzięki któremu wytwarzamy wysokiej jakości wyroby w krótkim czasie. Wszystkie nasze tyły są wykonane z FSC, z certyfikatem HDF i są dostępne w rozmiarach 2.0, 2.5 & 3.0mm grubości, by spełnić Twoje oczekiwania. Gama produktów obejmuje stojące ramki, płyty HDF, polistyren, ramki z klipsami, arkusze akrylowe i ramki pływające.

 2. INFINEX REPOLY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  REPOLY | Global Solutions GmbH jest firmą produkcyjną i handlową w branży tworzyw sztucznych z siedzibą w Gera we Wschodniej Turyngii. Naszą podstawową kompetencją jest opracowywanie na zamówienie klienta zindywidualizowanych mieszanek głównie polipropylenu. Przetwarzanie, udoskonalanie i handel nowymi towarami z tworzyw sztucznych oraz towarami B uzupełniają odpowienio naszą ofertę. Dzięki naszej silnej sieci partnerskiej w handlu, ale także w przetwarzaniu kontraktowym jesteśmy w stanie reagować w krótkim czasie na zapytania klientów dotyczące najróżniejszych tworzyw sztucznych, dodatków lub materiałów opakowaniowych. Certyfikaty zgodne z normą DIN EN ISO 9001: 2015 oraz gospodarka odpadami z końcowym systemem odbiorczym dodatkowo umożliwiają firmie REPOLY oferowanie kompleksowych usług przemysłowych, takich jak n.p. odzyskiwanie materiałów od innych firm w branży tworzyw sztucznych w celu wykorzystywania ich jako surowców wysokiej jakości w naszym własnym procesie produkcyjnym.

 3. LITCHEMA, UAB

  Litwa

  Verified by europages badge

  Firma LITCHEMA, UAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polimery. Jest również obecna w dziedzinach Granulaty do tworzyw sztucznych, Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Polistyren, Tworzywa sztuczne - opakowania, Polietylen, Tworzywa sztuczne - półprodukty, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Granulaty do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Kaunas, Litwa.

 4. ZENTRAPLAST KUNSTSTOFFRECYCLING GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ZENTRAPLAST KUNSTSTOFFRECYCLING GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Polistyren. Ma siedzibę w Langenstein, Austria.

 5. BAGE PLASTICS GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma BAGE PLASTICS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polistyren. Ma siedzibę w St. Marien, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PACKESTEROL 2000 - IMBALLI IN POLISTIROLO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PACKESTEROL 2000 - IMBALLI IN POLISTIROLO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polistyren. Jest również obecna w dziedzinach Pakowanie - przedsiębiorstwa, opakowania z polistyrenu, Pakowanie - przedsiębiorstwa, Opakowania na ryby, opakowania do sprzętu elektrycznego gospodarstwa domowego, kontenery ze styropianu, opakowania, polistyren porowaty, i polistyren piankowy spiekany. Ma siedzibę w Sant'angelo Di Piove Di Sacco, Włochy.

 2. DEVEP DI POZZI E. & C.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma DEVEP DI POZZI E. & C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polistyren. Jest również obecna w dziedzinach tace do pakowania, listwy styropianowe, opakowania z polistyrenu, i polistyren piankowy spiekany. Ma siedzibę w Brenna, Włochy.

 3. OBERTO PLAST SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma OBERTO PLAST SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - półprodukty. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - odzysk i użycie jako surowiec wtórny, Odpady - recykling, polistyren, abs, Tworzywa sztuczne - odzysk i użycie jako surowiec wtórny, pcv, Odpady - recykling, produkcja nylonu, i odpady plastikowe. Ma siedzibę w Aglie', Włochy.

 4. MIAMI BUILDING DISTRIBUTION SP. ZO.O.

  Polska

  Firma MIAMI Building Distribution sp. z o.o. z siedzibą w Gnieźnie powstała w 2019 roku. Jej korzenie można datować jednak już na rok 2004. Od tego roku zaczęliśmy faktycznie pogłębiać nasze doświadczenie w znajomości zagadnień technicznych stosowanych w budownictwie oraz licznych rozwiązań systemowych w tej branży. Dewizą naszej firmy jest motto „super jakość na czas” a to znaczy, że oprócz materiałów budowlanych w dobrych cenach (super relacja jakości do ceny) zależy nam również na pogłębianiu relacji biznesowych, tak przecież nieodzownych w zasadzie w każdej branży nie tylko budowlanej.Firma MIAMI Building Distribution sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą hurtową materiałów budowlanych. Ekologiczne rozwiązania, doświadczenie oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie sprawiło, że nasza firma i przynależne marki są rozpoznawalne na całym świecie. Posiadamy w ofercie wiele produktów branży budowlanej, przez co w sposób profesjonalny możemy obsługiwać nawet najbardziej skomplikowane inwestycje budowlane. Współpracujemy z renomowanymi innymi producentami materiałów budowlanych. Nasza produkcja w postaci własnych marek w linii Miami Eco to pozwoliła nam na wprowadzenie na rynek płyt ekologicznych dla budownictwa modułowego. . Wśród naszych marek płyt dla systemów modułowych możecie Państwo znaleźć: Eco XPS, Eco Gips, Eco Cement, Eco Floor.

 5. STS (SOCIETE DE TRANSFORMATION DE STYRENE)

  Francja

  Przedsiębiorstwo STS produkuje przedmioty z polistyrenu ekspandowanego dużej gęstości białego i kolorowego dla przemysłu, sektora wojskowego, profesjonalnego rybołówstwa, do urządzeń sportowych, dekoracji, urządzeń sanitarnych i reklamy. Realizujemy elementy techniczne z możliwością formowania z matrycy. Pływaki wykrywania poziomu, pływaki dla profesjonalnego rybołówstwa (Sieć drygubica, Jaja, Girondins, Kule, Kostki Klegecel, Cygara, itp.). Strefa kąpieliska i Oznakowanie Slalom. Bezpłatna wycena na na podstawie planu.

 1. MGG POLYMERS GMBH

  Austria

  Firma MGG Polymers powstała w 2004 roku poprzez joint venture między amerykańską firmą MBA Polymers Inc. i Grupą Müller-Guttenbrunn. MBA Polymers Austria z siedzibą w Kematen/Ybbs została całkowicie przejęta przez Müller-Guttenbrunn Gruppe w 2017 roku i przemianowana na MGG Polymers. Firma MGG Polymers opracowała rewolucyjny proces, który pozwala na ekonomiczne odzyskiwanie szerokiej gamy tworzyw sztucznych i gatunków przetwórczych ze strumieni odpadów bogatych w tworzywa sztuczne (WEEE). Nowoczesny zakład produkuje wysokiej jakości granulaty tworzyw sztucznych i mieszanki głównie ABS, PP, PS i PC/ABS, do ponownego użycia w różnych produktach, które muszą odpowiadać wymogom przepisów UL, RoHS i REACH, takich jak np. elementy urządzeń elektrycznych i samochodowych, komponenty urządzeń AGD i inne produkty. Zakład jest jednym z wiodących na świecie w dziedzinie przetwórstwa tworzyw sztucznych. Na powierzchni 20.000 m2 w modelu 4-zmianowym przetwarzanych jest 50.000 t rocznie.

 2. COPIM SNC

  Włochy

  Firma Copim jest przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w projektowaniu i produkcji opakowań polistyrenowych. Nasza gama jest bardzo różnorodna: pudełka z polistyrenu wykonane bez formy; worki z cząsteczek do uszczelniania; wykonywanie postaci i form do dekoracji, do gablot i dla studiów fotograficznych; formowane matryce do odlewania widocznych gzymsów z betonu, kapitele, formy spasowane z polistyrenu, łuki, itd. ; worki kulek z kruszonego polistyrenu do mieszania z betonem w celu otrzymania podwarstwy o zmniejszonej wadze.

 1. POLIBOX

  Włochy

  Firma POLIBOX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polistyren. Jest również obecna w dziedzinach polistyren porowaty, opakowania z polistyrenu ekspandowanego, i wióry wypełniające. Ma siedzibę w Nove, Włochy.

 2. CARAMONT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma CARAMONT GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Polistyren. Ma siedzibę w Haan, Niemcy.

 3. BÖSEL PLASTIC MANAGEMENT GMBH

  Niemcy

  Firma BÖSEL PLASTIC MANAGEMENT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Polistyren. Ma siedzibę w Bösel, Niemcy.

 4. POWER PACK SRL

  Włochy

  Firma POWER PACK SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Jest również obecna w dziedzinach polistyren porowaty, produkcja własna, materiały do opakowywania i konfekcjonowania, i polistyren. Ma siedzibę w Taino, Włochy.

 5. ACRYPLEX

  Belgia

  Firma ACRYPLEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Polistyren, tworzywa sztuczne, obróbka akrylu, Polistyren, i artykuły reklamowe. Ma siedzibę w Diepenbeek, Belgia.

 6. POLIMEC S.R.L.

  Włochy

  Firma POLIMEC S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polistyren. Jest również obecna w dziedzinach kontenery izotermiczne ze styropianu. Ma siedzibę w Fombio, Włochy.

 7. POLISUR 2000, S.A.

  Portugalia

  Firma POLISUR 2000, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polistyren. Jest również obecna w dziedzinach Polymers, i pudełka. Ma siedzibę w Olhão, Portugalia.

 8. TAHBIB PLASTIC COMPANY

  Arabia Saudyjska

  Firma TAHBIB PLASTIC COMPANY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Polimery. Jest również obecna w dziedzinach Polymers, polipropylen, polietylen, i polistyren. Ma siedzibę w Riyadh, Arabia Saudyjska.

 1. POLIMATRIX S.A.S.

  Włochy

  Firma POLIMATRIX S.A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polistyren. Jest również obecna w dziedzinach WYPOSAŻENIE scenograficzne, i ramy z polistyrenu. Ma siedzibę w Carinaro, Włochy.

 2. TORWELL TECHNOLOGIES CO.,LIMITED

  Chiny

  Firma TORWELL TECHNOLOGIES CO.,LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polistyren. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 3. PARTICLE FOAM COMMUNITY GMBH

  Niemcy

  Firma PARTICLE FOAM COMMUNITY GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pianki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Polistyren, i Polistyren. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 4. BALTIC KUNSTSTOFF HANDELS GMBH

  Niemcy

  Firma BALTIC KUNSTSTOFF HANDELS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Polistyren, tworzywa sztuczne granulowane, granulaty termoplastyczne, Poliamid, i Polistyren. Ma siedzibę w Reinbek, Niemcy.

 5. MEDPYC S.A

  Tunezja

  Firma MEDPYC S.A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polistyren. Jest również obecna w dziedzinach opakowania bąbelkowe. Ma siedzibę w Kairouan, Tunezja.

 6. ISOPOR GMBH

  Niemcy

  Firma ISOPOR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polistyren. Ma siedzibę w Neunkirchen, Niemcy.

 7. P.E.F DI PERGAMO GIUSEPPE

  Włochy

  Firma P.E.F DI PERGAMO GIUSEPPE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Polistyren. Ma siedzibę w Mercato San Severino, Włochy.

 8. SCAIPLEX ROMA SRL

  Włochy

  Firma SCAIPLEX ROMA SRL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze ELECTRIC EQUIPMENT. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - półprodukty, Akcesoria przewody rurowe, polistyren, Tworzywa sztuczne - półprodukty, i produkcja poliwęglanu. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 9. ELENI SRL

  Włochy

  Firma ELENI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polistyren. Jest również obecna w dziedzinach ramy z polistyrenu. Ma siedzibę w Villafranca Padovana, Włochy.

 10. MACASA

  Hiszpania

  Firma MACASA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polistyren. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki do zastosowań spożywczych. Ma siedzibę w Hernani, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Polistyren - Import eksport

Liczba wyników

351 Przedsiębiorstwa