• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • polimery naturalne

Wyniki dla

Polimery naturalne - Import eksport

 1. NYLON COLOURS

  Zjednoczone Królestwo

 2. NUWEN INDUSTRIE ET ENVIRONNEMENT

  Francja

 3. EVONIK INDUSTRIES AG

  Niemcy

  Od końca 1991 roku firma Evonik produkuje w Marl kwas akrylowy. Z biegiem czasu aparatura do produkcji kwasu akrylowego stała się jedną z największych tego typu instalacji w skali ogólnoświatowej. Kwas akrylowy wykorzystywany jest jako reaktywny monomer do produkcji szeregu związków i polimerów oraz stanowi materiał wyjściowy dla kwasu poliakrylowego, tworzyw sztucznych i lakierów syntetycznych. Kwas akrylowy jest podstawowym surowcem do produkcji superabsorbentów polimerowych (SAP). W zależności od masy cząsteczkowej lub siły wiązań kowalencyjnych może być stosowany również w środkach koagulujących, czynnikach kompleksujących i środkach zagęszczających. Kwas akrylowy może ponadto kopolimeryzować z innymi monomerami, takimi jak styren, butadien i octan winylu. Asortyment kwasu akrylowego oferowanego przez firmę Evonik obejmuje dostawy kwasu akrylowego w różnych opakowaniach (beczkach i kontenerach IBC), jak również w cysternach samochodowych i kolejowych. Instalacja do produkcji kwasu akrylowego w Marl oraz powiązane z nią systemy zarządzania posiadają certyfikaty DIN EN ISO 9001: 2000, DIN EN ISO 14001: 2005, BS: OHSAS 18001: 2007 oraz EMAS.

 4. PLASTCORE

  Polska

  Plastcore to drukarnia 3D z siedzibą w Piasecznie. Oferujemy druk 3D jak również wydruki 3D wielkogabarytowe. Nasze drukarki 3D są w stanie wydrukować detale o objętości nawet jednego metra sześciennego. Indywidualnie wyceniamy każdy projekt przeznaczony do druku 3D.Druk trójwymiarowy dla niektórych może brzmieć jak fikcja literacka, a jednak stanowi aktualnie element rzeczywistości. Nasza firma zajmuje się drukiem 3D i świadczy usługi właśnie w tym zakresie. Technikę drukowania przestrzennego wykorzystać można w wielu branżach, takich jak chociażby przemysł, motoryzacja, czy weterynaria. Tworzenie fizycznych obiektów za pomocą drukarki jest bardzo przydatną możliwością, którą warto zastosować w praktyce. Postęp technologiczny jest obecnie ogromny i dzięki temu powstaje okazja do ciągłego ulepszania otaczających nas realiów.Posiadamy szeroki wachlarz doświadczeń, który umożliwia nam nieustanny rozwój, a także profesjonalne podejście do tematu drukowania przestrzennego. Druk 3D wymaga konkretnej wiedzy, którą prawdopodobnie nie każdy posiada. Nie jest to powód do wstydu i w żadnym przypadku nie wyklucza to zainteresowanych z możliwości drukowania w technologii 3D. Obecnie zaobserwować można zwiększone zainteresowanie tematem druku trójwymiarowego. Dokładamy wszelkich starań, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, a ich satysfakcja jest naszym głównym celem. Każdy projekt jest kolejnym, interesującym wyzwaniem, a nasze doświadczenie pozwala nam na wykonywanie poszcz

 5. HANSA POLYMERS SP Z O.O.

  Polska

  Firma Hansa Polymers Sp. z o.o. - sprzedaż granulatów PE i PP , regranulatów, folii PE, Przedzy PP i sznurka (RAFia) parafin zniczowych, gaczy do zastosowań technicznych. Profesjonalizm, doświadczenie w branży oraz obsługa skierowana indywidualnie na każdego klienta. Misją naszej firmy jest oferowanie i sprzedaż Klientom, produktów najwyższej jakości, spełniających najnowsze standardy technologiczne. Atutem Naszej Firmy jest wiedza i wieloletnie doświadczenie handlowe pracowników w branży Petrochemicznej i Chemicznej. Skuteczność pozwoliła Naszej Firmie w nawiązaniu kontaktów handlowych z największymi producentami opakowań , folii , rafii. Odbiorcy docenili sprawność działania, profesjonalna obsługe i rzetelność realizująca się w dostawach i sprawnym przepływie informacji . Naszym celem jest nieustanny rozwój sieci handlowej i pozyskiwanie Partnerów handlowych na Świecie. Pragniemy, aby nasza marka była najchętniej wybierana przez Klientów, dążąc do tego, aby oferowane przez Nas produkty umożliwiały im osiąganie ponadprzeciętnych wyników.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ECKSCLUSIVE GMBH

  Niemcy

 2. POLYTRADE GLOBAL GMBH

  Niemcy

 3. RAIGI

  Francja

 4. GRAND KAYAN

  Egypt

 5. EMNANDI BIOPLASTICS

  Zjednoczone Królestwo

 1. TOFINE RUBBER FLOORING CO.,LTD

  Chiny

 2. ALGERCHEM GMBH

  Niemcy

 1. ASPAS SP. Z O.O

  Polska

 2. NEALYS SRL

  Włochy

 3. CAPITOL COATINGS POLSKA SP. Z O. O.

  Polska

 4. INDUSTRIEVERTRETUNG KOLLER

  Niemcy

 5. BIOAPPLY

  Szwajcaria

 6. RHEIN IMPORT UND EXPORT GMBH

  Niemcy

 7. DUNA-CORRADINI S.P.A.

  Włochy

 8. IVD - HEPI

  Portugalia

 1. METAL ECOLOGICA S.A.S

  Włochy

 2. TORIMEX CHEMICALS LTD SP. Z O.O.

  Polska

 3. DESIGNMOLD

  Hiszpania

 4. KEKOPLAST MATERIE PLASTICHE

  Włochy

 5. METALPLAST S.U.R.L.

  Włochy

 6. POLYONE BELGIUM

  Belgia

 7. WELL LIM INDUSTRIAL CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

 8. ARKEMA POLYMERE TECHNIQUES

  Francja

 9. TRADECORE LTD

  Hong Kong

 10. KISCO (DEUTSCHLAND) GMBH

  Niemcy

  Jako specjalista w dziedzinie zaawansowanych materiałów, KISCO wykracza poza zwykłe dostarczanie surowców. KISCO oferuje Państwu międzynarodową sieć produktów, informacji, technologii i usług poprzez swoje lokalne biura w dziewięciu krajach Azji, Europy i obu Ameryk. Nasza globalna sieć zaopatrzenia, sprzedaży i usług wspiera Cię od początkowego pomysłu do produkcji masowej, w pozyskiwaniu surowców i materiałów przetworzonych oraz zapewnia stabilne dostawy produktów i urządzeń aż do maszyn.