• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • poliester

Wyniki dla

Poliester - Import eksport

 1. BELREY FIBRES

  Belgia

  Przedsiębiorstwo BELREY FIBRES SA działa w dziedzinie recyklingu tekstyliów i specjalizuje się w produkcji włókien syntetycznych z recyklingu. Dysponujemy wydajnymi urządzeniami i eksploatujemy 5 linii włókien w Mouscron, w Belgii, z krajarkami o wysokiej mocy, komorami mieszania, liniami rozwłókniania i prasami belującymiMamy bezpośredni dostęp do odpadów tekstylnych na całym świecie, co oznacza, że oferujemy szeroki wybór materiałów syntetycznych. Nasz potencjał roczny osiąga 15.000 ton włókien, takich jak nylon, poliester i polipropylen. Będąc oszczędną i ekologiczną alternatywą, ponownie przetworzone włókna syntetyczne służą za surowiec wtórny do wyrobów nietkanych w różnych gałęziach przemysłu, w tym motoryzacyjnym, geotekstyliów, odwadniania, przędzalnictwa i wielu innych. Dzięki naszym urządzeniom do przetwarzania na specjalne zamówienie, jesteśmy w stanie produkować surowce czyste i jednolite. Posiadamy certyfikat ISO9001 i możemy zagwarantować włókna wysokiej jakości. Innym sposobem wykorzystania jest regranulacja, która umożliwia przetwarzanie termoplastycznych odpadów tekstylnych na granulki w celu produkowania elementów z tworzyw sztucznych. Wykorzystanie odpadów pozwala na redukcję kosztów produkcji poprzez obniżenie kosztów surowców. Segregujemy i przetwarzamy około 60 ton surowców dziennie. Zapraszamy do kontaktu z nami celem uzyskania dodatkowychinformacji!

 2. FIBERFIL

  Włochy

  Firma FIBREFIL S.p.A. powstała w 1995 roku, kiedy ówczesna firma kupiła gałąź firmy z Casnigo (Bg) od Radici Group. Od 1995 do końca 2007 FIBREFIL S.p.A. produkowała włókna poliestrowe dla sektora motoryzacyjnego, pracując wyłącznie jako podwykonawca. Na początku 2008 roku firma zdobyła nowych klientów, którzy używają włókien poliestrowych do różnych zastosowań przemysłowych, natomiast w 2012 roku przeniosła się do nowej siedziby pod adresem Via Provinciale Valle Seriana, wciąż w Casnigo. Nowy zakład mieści się na powierzchni 40 000 m2, w tym 20 000 pod zadaszeniem, i wyposażony jest w system wytłaczania, który, przy pełnych mocach, umożliwia wyprodukowanie około 1 700-2 000 kg/godzinę nieciągłych włókien poliestrowych, co stanowi 14 do 15 000 ton rocznie. Produkcja odbywa się w cyklu ciągłym, całodobowym, przez siedem dni w tygodniu, co zapewnia nam dużą elastyczność.

 3. PRODENTIKA GMBH

  Niemcy

  ProDentika GmbH jest firmą zarządzaną przez właściciela, opartą na dobrze obsadzonym kanale komunikacyjnym. Nasi klienci są stale informowani i wspierani. Aby zagwarantować prawidłową konstrukcję i dokładną kompatybilność naszego systemu komponentów implantologicznych firmy Novamid, stosujemy wyłącznie sprawdzane przez wiele lat w dziedzinie protetyki implantologicznej. Materiał szewny Medipac® stanowi prawdziwą alternatywę dla nowoczesnej praktyki stomatologicznej. Asortyment produktów jest specjalnie dostosowany do potrzeb chirurgii stomatologicznej oraz chirurgii szczękowo-twarzowej, a ponadto oferuje optymalny i korzystny stosunek ceny do jakości. Od września 2020 roku produkujemy w Grecji wysokiej jakości medyczne maski ochronne na usta i nos. Nasze maski posiadają licencję CE i są zgodne z normą UE DIN EN 14683: 2019, TYP IIR. Stosujemy inteligentne i ekonomiczne rozwiązania oparte na poziomie estetycznym, precyzji i wysokiej jakości.

 4. TRIVIALTEX - FIBRAS SINTÉTICAS, UNIPESSOAL LDA

  Portugalia

  Trivialtex jest portugalskim producentem wysokiej jakości poliamidu i poliestru oraz dostawcą poliamidu 6 i poliamidu 6.6 na rynku tekstylnym w Europie. Odgrywamy rolę dostawcy wysokiej jakości włókien syntetycznych dla dziewiarstwa, tkactwa, przemysłu odzieży sportowej itp. Działamy w dwóch różnych liniach biznesowych: Poliamid i Poliester, produkując poliamid 6 i 6.6, poliester Dope Dyed oraz przędza niestandardowa na zamówienie in. Custom Milled Yarn. Nasze maszyny są w 100% produkowane w Europie. Naszą misją jest wzmacnianie naszej obecności jako strategicznego partnera dla profesjonalnych producentów i marek tkanin w Europie oraz opracowywanie i dostarczanie spersonalizowanych produktów tekstylnych, które spełniają różne wymagania naszych klientów. Dlaczego Trivialtex? Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat Oeko-tex Standard 100, dobrze znany standard certyfikacji tekstyliów dla bezpieczeństwa konsumentów. Nasze zakłady mają trzy laboratoria, aby zapewnić wysokie standardy fizyczne, rozwój koloru oraz solidność i jakość naszych przędz.!

 5. BOREAS ITH. IHR. TIC. LTD. STI.

  Turcja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CETEX-RHEINFASER GMBH

  Niemcy

 2. KATJA JURGEIT STEG- UND WELLPLATTENVERSAND

  Niemcy

 3. GEI SA

  Luksemburg

 4. ZET-TEXTIL

  Polska

  Futra sztuczne na obszycia odzieży, kołnierze , pompony do czapek. Tkaniny kurtkowe, płaszczowe . Bezpośredni importer . Nowe trendy. Duży wybór

 5. VASG COMPOSITE POLYESTER SAN VE TIC LTD STI

  Turcja

 1. CMS FRANCE

  Francja

 2. POLYTEKS TEKSTIL SANAYI ARASTIRMA VE EGITIM AS

  Turcja

 1. POLYESTER VAN DAMME

  Belgia

 2. TWD FIBRES GMBH

  Niemcy

 3. ART PRO COMPOSITE

  Francja

 4. STELET POLYESTER

  Belgia

 5. A.C.L.

  Belgia

 6. BRIGI HI-TEC

  Belgia

 7. POLYESTER 93

  Francja

 8. DANQUINSA GMBH

  Niemcy

 1. SASA POLYESTER SAN. AŞ.

  Turcja

 2. STAFLER POLYESTER

  Francja

 3. POOLIFES

  Turcja

 4. HARJON POLYESTER

  Holandia

 5. ROUSSEAU

  Francja

 6. CONSIST

  Belgia

 7. 4HUS

  Litwa

 8. STCI

  Tunezja

 9. COMPOSITES MARTIARTU

  Hiszpania

 10. NEPTUNE PISCINES

  Francja