• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • poliester

Wyniki dla

Poliester - Import eksport

 1. GEI SA

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  GEI, znany ekspert w dziedzinie rusztów, oferuje szeroką gamę rozwiązań z zakresu rusztów standardowych i na specjalne zamówienie. Zarówno w przypadku rusztów tłoczonych, jak i kutych elektrycznie, GEI zobowiązuje się urzeczywistnić Twoje projekty, stosując różnorodne materiały, takie jak stal ocynkowana, stal surowa, stal nierdzewna, czy też aluminium. Oprócz tych opcji, GEI oferuje ruszta poliestrowe i gumowe, przystosowane do różnych potrzeb i zastosowań. Ponadto, GEI projektuje solidne kraty zabezpieczające i schody spiralne, będące połączeniem funkcjonalności i estetyki. Dzięki swojemu know-how i zróżnicowanym produktom, GEI jest idealnym partnerem w realizacji trwałych i wysokiej jakości urządzeń.

 2. FIBERFIL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FIBREFIL S.p.A. powstała w 1995 roku, kiedy ówczesna firma kupiła gałąź firmy z Casnigo (Bg) od Radici Group. Od 1995 do końca 2007 FIBREFIL S.p.A. produkowała włókna poliestrowe dla sektora motoryzacyjnego, pracując wyłącznie jako podwykonawca. Na początku 2008 roku firma zdobyła nowych klientów, którzy używają włókien poliestrowych do różnych zastosowań przemysłowych, natomiast w 2012 roku przeniosła się do nowej siedziby pod adresem Via Provinciale Valle Seriana, wciąż w Casnigo. Nowy zakład mieści się na powierzchni 40 000 m2, w tym 20 000 pod zadaszeniem, i wyposażony jest w system wytłaczania, który, przy pełnych mocach, umożliwia wyprodukowanie około 1 700-2 000 kg/godzinę nieciągłych włókien poliestrowych, co stanowi 14 do 15 000 ton rocznie. Produkcja odbywa się w cyklu ciągłym, całodobowym, przez siedem dni w tygodniu, co zapewnia nam dużą elastyczność.

 3. TRIVIALTEX - FIBRAS SINTÉTICAS, UNIPESSOAL LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Trivialtex jest portugalskim producentem wysokiej jakości poliamidu i poliestru oraz dostawcą poliamidu 6 i poliamidu 6.6 na rynku tekstylnym w Europie. Odgrywamy rolę dostawcy wysokiej jakości włókien syntetycznych dla dziewiarstwa, tkactwa, przemysłu odzieży sportowej itp. Działamy w dwóch różnych liniach biznesowych: Poliamid i Poliester, produkując poliamid 6 i 6.6, poliester Dope Dyed oraz przędza niestandardowa na zamówienie in. Custom Milled Yarn. Nasze maszyny są w 100% produkowane w Europie. Naszą misją jest wzmacnianie naszej obecności jako strategicznego partnera dla profesjonalnych producentów i marek tkanin w Europie oraz opracowywanie i dostarczanie spersonalizowanych produktów tekstylnych, które spełniają różne wymagania naszych klientów. Dlaczego Trivialtex? Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat Oeko-tex Standard 100, dobrze znany standard certyfikacji tekstyliów dla bezpieczeństwa konsumentów. Nasze zakłady mają trzy laboratoria, aby zapewnić wysokie standardy fizyczne, rozwój koloru oraz solidność i jakość naszych przędz.!

 4. KATJA JURGEIT STEG- UND WELLPLATTENVERSAND

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KATJA JURGEIT STEG- UND WELLPLATTENVERSAND, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Poliester. Ma siedzibę w Monheim, Niemcy.

 5. CETEX-RHEINFASER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CETEX-RHEINFASER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Poliester. Jest również obecna w dziedzinach polyester spun yarns, PreCoFILL, i PreCoPET. Ma siedzibę w Ganderkesee, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PÜTZ GMBH & CO. FOLIEN KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PÜTZ GMBH & CO. FOLIEN KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poliester. Jest również obecna w dziedzinach Rigid PVC sheets, i celofan. Ma siedzibę w Taunusstein, Niemcy.

 2. PRODENTIKA GMBH

  Niemcy

  ProDentika GmbH jest firmą zarządzaną przez właściciela, opartą na dobrze obsadzonym kanale komunikacyjnym. Nasi klienci są stale informowani i wspierani. Aby zagwarantować prawidłową konstrukcję i dokładną kompatybilność naszego systemu komponentów implantologicznych firmy Novamid, stosujemy wyłącznie sprawdzane przez wiele lat w dziedzinie protetyki implantologicznej. Materiał szewny Medipac® stanowi prawdziwą alternatywę dla nowoczesnej praktyki stomatologicznej. Asortyment produktów jest specjalnie dostosowany do potrzeb chirurgii stomatologicznej oraz chirurgii szczękowo-twarzowej, a ponadto oferuje optymalny i korzystny stosunek ceny do jakości. Od września 2020 roku produkujemy w Grecji wysokiej jakości medyczne maski ochronne na usta i nos. Nasze maski posiadają licencję CE i są zgodne z normą UE DIN EN 14683: 2019, TYP IIR. Stosujemy inteligentne i ekonomiczne rozwiązania oparte na poziomie estetycznym, precyzji i wysokiej jakości.

 3. ANDUPLAS

  Hiszpania

  Producenci i hurtownicy naszyń oraz naczyń z plastiku. Jesteśmy i producentem i hurtownikiem.

 4. ZET-TEXTIL

  Polska

  Futra sztuczne na obszycia odzieży, kołnierze , pompony do czapek. Tkaniny kurtkowe, płaszczowe . Bezpośredni importer . Nowe trendy. Duży wybór

 5. VASG COMPOSITE POLYESTER SAN VE TIC LTD STI

  Turcja

  Firma VASG COMPOSITE POLYESTER SAN VE TIC LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poliester. Jest również obecna w dziedzinach kadzie do hodowli ryb, Domy z lekkiej konstrukcji stalowej, toalety przenośne, i prefabrykaty z włókna szklanego. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 1. BOREAS ITH. IHR. TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma BOREAS ITH. IHR. TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkaniny i dzianiny. Jest również obecna w dziedzinach Projektowanie tkanin, Poliester, projektowanie i realizacja modeli haute couture, Organic cotton, Projektowanie tkanin, i Poliester. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 2. BETI D.O.O.

  Słowenia

  Firma BETI D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włóczki przędzalnicze sztuczne i syntetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Poliester, Polimery, Poliester, i Polimery. Ma siedzibę w Metlika, Słowenia.

 1. CLASSIC COTTON S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma CLASSIC COTTON S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włóczki przędzalnicze, przędze i nici. Jest również obecna w dziedzinach Bawełna - nić i przędza, Poliester, Bawełna - nić i przędza, i Poliester. Ma siedzibę w Jaromer , Republika Czeska.

 2. CMS FRANCE

  Francja

  Firma CMS FRANCE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Poliester. Jest również obecna w dziedzinach żelkot, akcesoria do form kompozytowych, włókna szklane, i materiały kompozytowe z żywicami. Ma siedzibę w Bressuire, Francja.

 3. POLYESTER VAN DAMME

  Belgia

  Firma POLYESTER VAN DAMME, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Poliester. Jest również obecna w dziedzinach Sylikony, i Sylikony. Ma siedzibę w Liege, Belgia.

 4. POLYTEKS TEKSTIL SANAYI ARASTIRMA VE EGITIM AS

  Turcja

  Firma POLYTEKS TEKSTIL SANAYI ARASTIRMA VE EGITIM AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poliester. Jest również obecna w dziedzinach Włóczki przędzalnicze sztuczne i syntetyczne, Włóczki przędzalnicze sztuczne i syntetyczne, i przędze poliestrowe. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 5. ETIP COMPOSITES

  Francja

  Firma ETIP COMPOSITES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Kadzie i wanny z tworzyw sztucznych, Poliester, Kotlarstwo tworzywa sztuczne, Kadzie i wanny z tworzyw sztucznych, Poliester, i przewody kompozytowe. Ma siedzibę w Abidos, Francja.

 6. ARI TEXTIL

  Turcja

  Firma ARI TEXTIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkaniny i płótno bawełniane. Jest również obecna w dziedzinach Poliester, Biżuteria z włóczki, tkaniny ze sztucznego jedwabiu, Poliester, i przędza z czystej bawełny. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. ANFIBE & C°

  Belgia

  Firma ANFIBE & C°, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkaniny i dzianiny. Jest również obecna w dziedzinach Poliester, tkalnie, wełna, i Poliester. Ma siedzibę w Ronse, Belgia.

 8. STELET POLYESTER

  Belgia

  Firma STELET POLYESTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poliester. Jest również obecna w dziedzinach Rzemiosło, Karoserie pojazdów - konstrukcja, Rzemiosło, i Karoserie pojazdów - konstrukcja. Ma siedzibę w Ferrieres, Belgia.

 1. POOLIFES

  Turcja

  Firma POOLIFES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poliester. Ma siedzibę w Gebze, Turcja.

 2. NEPTUNE PISCINES

  Francja

  Firma NEPTUNE PISCINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poliester. Ma siedzibę w La Fare Les Oliviers, Francja.

 3. BRIGI HI-TEC

  Belgia

  Firma BRIGI HI-TEC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Polimery. Jest również obecna w dziedzinach Poliester, i Poliester. Ma siedzibę w Heist-Op-Den-Berg, Belgia.

 4. ROUSSEAU

  Francja

  Firma ROUSSEAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poliester. Ma siedzibę w Fenioux, Francja.

 5. CONSIST

  Belgia

  Firma CONSIST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poliester. Jest również obecna w dziedzinach Elementy z tworzyw sztucznych, Żywice epoksydowe, poliuretan, i przetwórstwo tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Roeselare, Belgia.

 6. SASA POLYESTER SAN. AŞ.

  Turcja

  Firma SASA POLYESTER SAN. AŞ., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poliester. Jest również obecna w dziedzinach plastik i poliester, maszyny do obróbki podkładek i dla artykułów rymarskich, i włókna poliestrowe. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 7. POLYESTER 93

  Francja

  Firma POLYESTER 93, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Poliester. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych, Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia, Chemia organiczna - węglowodory i chlorowcopochodne, Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych, Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia, i plastik i poliester. Ma siedzibę w Bobigny, Francja.

 8. A.C.L.

  Belgia

  Firma A.C.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego, Poliester, Tkaniny obiciowe, Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego, Poliester, Tkaniny obiciowe, i Polyester fibre - manufacturing. Ma siedzibę w Wevelgem, Belgia.

 9. ROTTELEUR

  Francja

  Firma ROTTELEUR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poliester. Jest również obecna w dziedzinach tworzywa termoutwardzalne. Ma siedzibę w La Merlatière, Francja.

 10. COMPOSITES MARTIARTU

  Hiszpania

  Firma COMPOSITES MARTIARTU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Poliester, centra obróbcze do cięcia strumieniem wody, i Poliester. Ma siedzibę w Arrigorriaga, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo