• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • polerowanie metali - urządzenia

Wyniki dla

Polerowanie metali - urządzenia - Import eksport

 1. HAKO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Hako jest jednym wiodącym międzynarodowych producentów profesjonalnych maszyn czyszczących oraz dostawcą doskonałych usług w zakresie czyszczenia i techniki komunalnej. Z siedzibą i głównym zakładem w Bad Oldesloe, Hako posiada również zakłady produkcyjne w innych lokalizacjach w Niemczech, a także w Polsce i USA. Ponad 2000 pracowników na całym świecie generuje roczną sprzedaż w wysokości ok. 440 milionów Euro w ponad 60 krajach. Nasze maszyny są idealnie dostosowane do indywidualnych wymagań w zakresie profesjonalnego czyszczenia i techniki komunalnej – dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, odpowiednim akcesoriom i usługom, takim jak szeroka gama alternatywnych opcji wyposażenia i zaopatrzenia. Użytkownik jest w centrum naszej uwagi. Dlatego, opracowując nasze maszyny kładziemy szczególny nacisk na ich ergonomiczną konstrukcję i inteligentne szczegóły pozwalające zwiększyć wydajność pracy. Oferujemy rozwiązania, które dokładnie pasują: do każdego zadania, do każdego klienta, w każdym momencie.

  Witryna www Open In New icon
 2. WALDEMAR LOESER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. MECANUMERIC

  Francja

  Firma MECANUMERIC SA jest wyspecjalizowana w projektowaniu i produkcji urządzeń i maszyn sterowanych cyfrowo do wykrawania, maszyn do grawerowania i formowania termicznego, pod markami MECANUMERIC, MECAMATIC, NORMAPROFIL oraz DIGITAL CONTROL (DCB) i firmy matki grupy. MECANUMERIC oferuje kompletną gamę maszyn CNC do cięcia przez frezowanie, maszyn do cięcia laserowego, strumieniem wody, maszyn do cięcia ultradźwiękami, maszyn do cięcia nożami, maszyn do grawerowania i innych. Rozwiązania dostosowane indywidualnie oraz kompleksowa i sprawna obsługa posprzedażowa. MECANUMERIC jest jedną z niewielu firm na świecie, która opanowała wszystkie procesy i technologie niezbędne do projektowania, produkcji, instalacji i konserwacji tych maszyn. Dzięki jakości naszych produktów zdobyliśmy zaufanie profesjonalistów, szczególnie w dziedzinie stomatologii, przemysłu i edukacji.

 4. APER DIAMOND SL

  Hiszpania

  Firma Aper Diamond została założona w 1994 roku w celu zaopatrywania przedsiębiorstw w najwyższej jakości narzędzia i maszyny diamentowe. W Aper Diamond znamy ten rynek oraz wyzwania i trudności, jakie się z nim wiążą. Dlatego też oferujemy najlepsze materiały eksploatacyjne i maszyny dostosowane do każdej sytuacji i pomagamy Ci uzyskać jak najwięcej z każdego wykonanego zlecenia. Wybieramy najlepsze technologie z całego świata, aby zagwarantować naszym klientom najlepszą jakość i rezultaty. Nasze produkty są znane ze swojej jakości i doskonałości, co pozwala nam szybko i sprawnie realizować duże zadania. Dysponujemy dużym zapasem materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych. Szybkie rozwiązania dla Państwa potrzeb.

 5. CIBO

  Belgia

  Cibo jest globalnym dostawcą w dziedzinie wygładzania, szlifowania i polerowania. W tym celu przedsiębiorstwo łączy 3 główne elementy. Cibo posiada, między innymi, niemal niewyczerpaną ofertę produktów do wygładzania, szlifowania i polerowania. Projektuje także specjalne szlifierki poprawiające jakość wykończenia, osiągające szybciej żądany efekt i ułatwiające pracę operatorom. Ponadto, zespół Cibo świadczy swoim klientom usługi pomocy i doradztwa.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SHL AG

  Niemcy

 2. HOLAP SARL

  Francja

 3. INDUSTRIAL SOLUTIONS IN ROBOTICS & AUTOMATION, S.L.

  Hiszpania

 4. EICO ABRASIVI

  Egypt

 5. DONGGUAN MINGYI POLISHING MATERIAL CO., LTD.

  Chiny

 1. DYNABRADE EUROPE

  Luksemburg

 2. SOGATECH SAS - POLITECH

  Francja

 3. REICHEL GMBH - BUBENHEIMER MASCHINEN

  Niemcy

 4. BALCO ENGINEERING

  Zjednoczone Królestwo

 5. LMA MACHINE S.A.S

  Włochy

 6. GEM EUROPE

  Belgia

 7. COSQUER SARL

  Francja

 8. OVERBECK GMBH

  Niemcy

 9. AGATE PRODUCTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 10. COSTA LEVIGATRICI S.P.A.

  Włochy

 1. SPEEDY GLASS CLEANER

  Holandia

 2. FIAR DUE S.R.L.

  Włochy

 3. PRAKE

  Francja

 4. PULIDOS Y BRILLOS JOSE LUIS

  Hiszpania

 5. ANHUI JOTUN POLISHING MACHINE COMPANY

  Stany Zjednoczone

 6. SARL DEBIA

  Francja

 7. AIRWAL S.P.A.

  Włochy

 8. P.S. DI PIZZAMIGLIO VANNI & C. S.N.C.

  Włochy

 9. JINAN GRACE MACHINERY EQUIPMENT CO.,LTD

  Chiny

 10. RIABIZ GIANFRANCO & C. S.N.C.

  Włochy