• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • polerowanie metali - urządzenia

Wyniki dla

Polerowanie metali - urządzenia - Import eksport

 1. WALDEMAR LOESER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WALDEMAR LOESER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifierki. Jest również obecna w dziedzinach Polerowanie metali - urządzenia, szlifierki ręczne, Polerowanie metali - urządzenia, wiertarki, szlifierki taśmowe, Szczotki do usuwania krawędzi, i szlifierka cylindryczna. Ma siedzibę w Speyer, Niemcy.

 2. HAKO GMBH

  Niemcy

  Hako jest jednym wiodącym międzynarodowych producentów profesjonalnych maszyn czyszczących oraz dostawcą doskonałych usług w zakresie czyszczenia i techniki komunalnej. Z siedzibą i głównym zakładem w Bad Oldesloe, Hako posiada również zakłady produkcyjne w innych lokalizacjach w Niemczech, a także w Polsce i USA. Ponad 2000 pracowników na całym świecie generuje roczną sprzedaż w wysokości ok. 440 milionów Euro w ponad 60 krajach. Nasze maszyny są idealnie dostosowane do indywidualnych wymagań w zakresie profesjonalnego czyszczenia i techniki komunalnej – dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, odpowiednim akcesoriom i usługom, takim jak szeroka gama alternatywnych opcji wyposażenia i zaopatrzenia. Użytkownik jest w centrum naszej uwagi. Dlatego, opracowując nasze maszyny kładziemy szczególny nacisk na ich ergonomiczną konstrukcję i inteligentne szczegóły pozwalające zwiększyć wydajność pracy. Oferujemy rozwiązania, które dokładnie pasują: do każdego zadania, do każdego klienta, w każdym momencie.

 3. MECANUMERIC

  Francja

  Firma MECANUMERIC SA jest wyspecjalizowana w projektowaniu i produkcji urządzeń i maszyn sterowanych cyfrowo do wykrawania, maszyn do grawerowania i formowania termicznego, pod markami MECANUMERIC, MECAMATIC, NORMAPROFIL oraz DIGITAL CONTROL (DCB) i firmy matki grupy. MECANUMERIC oferuje kompletną gamę maszyn CNC do cięcia przez frezowanie, maszyn do cięcia laserowego, strumieniem wody, maszyn do cięcia ultradźwiękami, maszyn do cięcia nożami, maszyn do grawerowania i innych. Rozwiązania dostosowane indywidualnie oraz kompleksowa i sprawna obsługa posprzedażowa. MECANUMERIC jest jedną z niewielu firm na świecie, która opanowała wszystkie procesy i technologie niezbędne do projektowania, produkcji, instalacji i konserwacji tych maszyn. Dzięki jakości naszych produktów zdobyliśmy zaufanie profesjonalistów, szczególnie w dziedzinie stomatologii, przemysłu i edukacji.

 4. APER DIAMOND SL

  Hiszpania

  Firma Aper Diamond została założona w 1994 roku w celu zaopatrywania przedsiębiorstw w najwyższej jakości narzędzia i maszyny diamentowe. W Aper Diamond znamy ten rynek oraz wyzwania i trudności, jakie się z nim wiążą. Dlatego też oferujemy najlepsze materiały eksploatacyjne i maszyny dostosowane do każdej sytuacji i pomagamy Ci uzyskać jak najwięcej z każdego wykonanego zlecenia. Wybieramy najlepsze technologie z całego świata, aby zagwarantować naszym klientom najlepszą jakość i rezultaty. Nasze produkty są znane ze swojej jakości i doskonałości, co pozwala nam szybko i sprawnie realizować duże zadania. Dysponujemy dużym zapasem materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych. Szybkie rozwiązania dla Państwa potrzeb.

 5. CIBO

  Belgia

  Cibo jest globalnym dostawcą w dziedzinie wygładzania, szlifowania i polerowania. W tym celu przedsiębiorstwo łączy 3 główne elementy. Cibo posiada, między innymi, niemal niewyczerpaną ofertę produktów do wygładzania, szlifowania i polerowania. Projektuje także specjalne szlifierki poprawiające jakość wykończenia, osiągające szybciej żądany efekt i ułatwiające pracę operatorom. Ponadto, zespół Cibo świadczy swoim klientom usługi pomocy i doradztwa.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ANHUI JOTUN POLISHING MACHINE COMPANY

  Chiny

  Firma ANHUI JOTUN POLISHING MACHINE COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polerowanie metali - urządzenia. Ma siedzibę w Hefei, Chiny.

 2. SHL AG

  Niemcy

  Firma SHL AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polerowanie metali - urządzenia. Ma siedzibę w Böttingen, Niemcy.

 3. HOLAP SARL

  Francja

  Firma HOLAP SARL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Polerowanie metali - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, laser marking, i Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia. Ma siedzibę w Is-Sur-Tille, Francja.

 4. INDUSTRIAL SOLUTIONS IN ROBOTICS & AUTOMATION, S.L.

  Hiszpania

  Firma INDUSTRIAL SOLUTIONS IN ROBOTICS & AUTOMATION, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polerowanie metali - urządzenia. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 5. EICO ABRASIVI

  Egypt

  Firma EICO ABRASIVI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polerowanie metali - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach produkty cierne i polerujące. Ma siedzibę w 6th Of October City, Egypt.

 1. REICHEL GMBH - BUBENHEIMER MASCHINEN

  Niemcy

  Firma REICHEL GMBH - BUBENHEIMER MASCHINEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Polerowanie metali - urządzenia, obróbka za pomocą obrabiarki tworzyw sztucznych, Polerowanie metali - urządzenia, maszyny i urządzenia do krojenia i obrębiania tkanin, i Maszyny do OBRÓBKI PLASTIKU. Ma siedzibę w Nieder-Olm, Niemcy.

 2. DONGGUAN MINGYI POLISHING MATERIAL CO., LTD.

  Chiny

  Firma DONGGUAN MINGYI POLISHING MATERIAL CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polerowanie metali - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Polerowanie stali i metali, Polerowanie stali i metali, metal polishing, nagniatanie żelaza, i drobnica żelazna polerowana. Ma siedzibę w Dongguan, Chiny.

 1. LMA MACHINE S.A.S

  Włochy

  Firma LMA MACHINE S.A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polerowanie metali - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach szlifierki, szczotki pojedyncze, wyciągi przemysłowe, i szlifierki do posadzek. Ma siedzibę w Manoppello, Włochy.

 2. COSQUER SARL

  Francja

  Firma COSQUER SARL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Prototypy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Polerowanie metali - urządzenia, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Polerowanie metali - urządzenia, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, kulowanie metali mikrokulkami, i stal ogniotrwała. Ma siedzibę w Sautron, Francja.

 3. AXEL GROUP S.C.A.R.L.

  Włochy

  Firma AXEL GROUP S.C.A.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Narzędzia - drobne wyroby metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Narzędzia ogrodnicze, Wiertarki, Polerowanie metali - urządzenia, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Narzędzia ogrodnicze, Wiertarki, i Polerowanie metali - urządzenia. Ma siedzibę w Bassano Del Grappa, Włochy.

 4. DYNABRADE EUROPE

  Luksemburg

  Firma DYNABRADE EUROPE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Polerowanie metali - urządzenia, ręczne narzędzia ścierne z silnikiem, ręczne narzędzia ścierne bez silnika, wiertarki, i Polerowanie metali - urządzenia. Ma siedzibę w Wormeldange-Haut, Luksemburg.

 5. BALCO ENGINEERING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BALCO ENGINEERING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Polerowanie, materiały i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Polerowanie metali - urządzenia, Polerowanie metali - urządzenia, metal polishing, i elektroformowanie złota. Ma siedzibę w Birmingham, Zjednoczone Królestwo.

 6. SOGATECH SAS - POLITECH

  Francja

  Firma SOGATECH SAS - POLITECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polerowanie, materiały i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Polerowanie metali - urządzenia, Polerowanie stali i metali, Polerowanie metali - urządzenia, i Polerowanie stali i metali. Ma siedzibę w Besancon, Francja.

 7. GEM EUROPE

  Belgia

  Firma GEM EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Polerowanie metali - urządzenia, Polerowanie metali - urządzenia, narzędzia diamentowe do obróbki szkła, tarcza szlifierska, i filc. Ma siedzibę w Mons, Belgia.

 8. OVERBECK GMBH

  Niemcy

  Firma OVERBECK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do obróbki wykańczającej powierzchni metali. Jest również obecna w dziedzinach Polerowanie metali - urządzenia, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, szlifierki, tokarka do obróbki metali, Polerowanie metali - urządzenia, i Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Ma siedzibę w Herborn, Niemcy.

 1. HUZHOU GOLDEN INDUSTRIAL BRUSH CO.,LIMITED

  Chiny

  Firma HUZHOU GOLDEN INDUSTRIAL BRUSH CO.,LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polerowanie metali - urządzenia. Ma siedzibę w Hu Zhou, Chiny.

 2. COSTA LEVIGATRICI S.P.A.

  Włochy

  Firma COSTA LEVIGATRICI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifierki przenośne zasilane. Jest również obecna w dziedzinach Docieranie i szlifowanie - obrabiarki, Polerowanie metali - urządzenia, Docieranie i szlifowanie - obrabiarki, i Polerowanie metali - urządzenia. Ma siedzibę w Schio, Włochy.

 3. AGATE PRODUCTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AGATE PRODUCTS LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Polerowanie metali - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Szlifowanie stali i metali, i Szlifowanie stali i metali. Ma siedzibę w Chessington, Zjednoczone Królestwo.

 4. EFFECIEMME ( S.N.C. )

  Włochy

  Firma EFFECIEMME ( S.N.C. ), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifierki przenośne zasilane. Jest również obecna w dziedzinach Docieranie i szlifowanie - obrabiarki, Polerowanie metali - urządzenia, Docieranie i szlifowanie - obrabiarki, i Polerowanie metali - urządzenia. Ma siedzibę w Bernareggio, Włochy.

 5. SPEEDY GLASS CLEANER

  Holandia

  Firma SPEEDY GLASS CLEANER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polerowanie metali - urządzenia. Ma siedzibę w Schijndel, Holandia.

 6. JINAN GRACE MACHINERY EQUIPMENT CO.,LTD

  Chiny

  Firma JINAN GRACE MACHINERY EQUIPMENT CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polerowanie metali - urządzenia. Ma siedzibę w Jinan, China.,, Chiny.

 7. BEIJING KAI SHUO HENG SHENG TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

  Firma BEIJING KAI SHUO HENG SHENG TECHNOLOGY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polerowanie metali - urządzenia. Ma siedzibę w Beijing, Chiny.

 8. INDUSTRIAS CID S.L.

  Hiszpania

  Firma INDUSTRIAS CID S.L., roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Polerowanie metali - urządzenia, Polerowanie, materiały i urządzenia, Polerowanie metali - urządzenia, i Polerowanie, materiały i urządzenia. Ma siedzibę w Colmenar Viejo, Hiszpania.

 9. MT MOULD POLISHING CO. LTD.

  Turcja

  Firma MT MOULD POLISHING CO. LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polerowanie metali - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Projektowanie i produkcja form. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. TECBAY INTERNATIONAL CO., LTD

  Chiny

  Firma TECBAY INTERNATIONAL CO., LTD, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Polerowanie metali - urządzenia. Ma siedzibę w Changzhou, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo