• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • polepszacze spożywcze smakowe i aromatyczne

Wyniki dla

Polepszacze spożywcze smakowe i aromatyczne - Import eksport

 1. P.A. AROMATICS FLAVORS SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Od 1984 roku, przedsiębiorstwo P.A Aromatics Flavors produkuje i sprzedaje substancje zapachowe dla przemysłu spożywczego, do słodyczy, napojów i likierów, a także dla przemysłu farmaceutycznego. Substancje zapachowe do produktów słonych i słodkich, napojów, produktów do pieczenia w piekarniku, ciastek i produktów na bazie mleka. Esencje i ekstrakty do produkcji perfum i kosmetyków. UNI EN ISO 9001.

 2. AROMI MEDITERRANEI VISA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma AROMI MEDITERRANEI VISA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Esencje spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Polepszacze spożywcze smakowe i aromatyczne, Przyprawy, Dodatki konserwujące żywność, naturalne substancje aromatyzujące dla przemysłu spożywczego oraz konserwowego, aromaty dla przemysłu cukierniczego, Polepszacze spożywcze smakowe i aromatyczne, aromaty naturalne, Przyprawy, i Dodatki konserwujące żywność. Ma siedzibę w Nocera Inferiore, Włochy.

 3. PRYMAT

  Polska

  Prymat to lider rynku przypraw w Polsce, a także jeden z wiodących producentów przypraw w Europie. Spółka Prymat zarządza markami: Prymat, Kucharek, Smak czy Avokado. W naszym asortymencie znajdziesz takie produkty jak: zioła i przyprawy jednorodne, mieszanki przypraw, musztardy, sosy sałatkowe, przyprawy w młynkach, sole, dodatki spożywcze, warzywa marynowane w słoikach, zupy i sosy w proszku oraz kostki rosołowe. Spółka Prymat powstała w 1983 roku. Początki to produkcja przypraw i koncentratów spożywczych. Jednak dzięki specjalizacji i intensywnej pracy z czasem Prymat stawał się coraz prężniejszym przedsiębiorstwem, aby w końcu stać się wizytówką przemysłu spożywczego i największym polskim producentem przypraw. Przez ponad 30 lat funkcjonowania Prymat zdołał przekształcić się z małego przedsiębiorstwa w nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się Spółkę spełniającą najwyższe standardy zarządzania. Prymat każdego dnia dąży do realizowania swojej misji i do rozwoju w każdym z wymienionych obszarów.

 4. COSMÉTIC PROVENCE INDUSTRY

  Francja

  Algovital specjalizuje się w produkcji środków do pielęgnacji ciała i kosmetyków organiczych, takich jak żele, kremy i olejki. Dzięki naszemu 40-letniemu doświadczeniu i zaufaniu, jaki darzą nas producenci olejków eterycznych we Francji i na całym świecie, oferujemy szeroką gamę olejków eterycznych organicznych w 100% naturalnych, czystych i certyfikowanych bio, aby spełnić Twoje oczekiwania. Nasze produkty nadają się do różnych zastosowań, takich jak kosmetyki, suplementy diety, napoje energetyzujące, leki, perfumy i aramaterapia. Nasze olejki są pakowane w metalowe beczki od 1 kg do 1 tony. Będąc uznanym dostawcą, jesteśmy w stanie wspierać Cię w całym procesie produkcyjnym, od wstępnego projektu i badań po rygorystyczne kontrole jakości. ALGOVITAL działa na każdym etapie, od surowca po produkt gotowy. Nasze laboratorium badawczo-rozwojowe służy swoją wiedzą fachową i kreatywnością, aby stworzyć produkty wysokiej jakości i dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

 5. MANUFACTURAS TABERNER

  Hiszpania

  Od 1953 roku, wymyślamy i tworzymy smak każdego produktu, by przyjść z pomocą i dostarczyć więcej niż usługę branży masarstwa przemysłowego. Nasz personel zajmujący się rozwojem, wyposażony jest w linie produkcyjne spełniające najwyższe normy jakościowe w zakresie produkcji mieszanki przypraw i składników, zaś bardzo nowoczesne laboratorium kontroluje jakość naszych wyrobów. Wartości te, w połączeniu z wiedzą techniczną naszych pracowników, umożliwiły nam stworzenie dużej gamy produktów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FABSTER AROMATIQUE

  Francja

  Firma FABSTER AROMATIQUE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koncentraty spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Esencje spożywcze, Polepszacze spożywcze smakowe i aromatyczne, Esencje spożywcze, Polepszacze spożywcze smakowe i aromatyczne, Producent aromatów spożywczych, i eksport aromatów spożywczych. Ma siedzibę w Angerville, Francja.

 2. PIZZA E ALTRO, S.L

  Hiszpania

  Firma PIZZA E ALTRO, S.L, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Polepszacze spożywcze smakowe i aromatyczne. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 3. AIOH - ALL IN ONE HEUREKA

  Austria

  Firma AIOH - ALL IN ONE HEUREKA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polepszacze spożywcze smakowe i aromatyczne. Jest również obecna w dziedzinach olejki eteryczne do produktów spożywczych. Ma siedzibę w Golling, Austria.

 4. L.R. FLAVOURS & FRAGRANCES INDUSTRIES S.P.A.

  Włochy

  Firma L.R. FLAVOURS & FRAGRANCES INDUSTRIES S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Olejki i aromaty niespożywcze, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Polepszacze spożywcze smakowe i aromatyczne, Olejki i aromaty niespożywcze, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Polepszacze spożywcze smakowe i aromatyczne, i miłe zapachy. Ma siedzibę w Belpasso, Włochy.

 5. FLAVOLOGIC GMBH

  Niemcy

  Firma FLAVOLOGIC GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Koncentraty spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Esencje spożywcze, Polepszacze spożywcze smakowe i aromatyczne, środki aromatyczne, Esencje spożywcze, Polepszacze spożywcze smakowe i aromatyczne, i środki aromatyzujące. Ma siedzibę w Vaterstetten, Niemcy.

 1. PAXMAN LTD

  Grecja

  Firma PAXMAN LTD, roku i działającą w sektorze Polepszacze spożywcze smakowe i aromatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Soki owocowe, olejki eteryczne z cytryny, naturalne olejki eteryczne dla przemysłu napojów, Soki owocowe, i syropy owocowe bezalkoholowe. Ma siedzibę w Ag. Stefanos, Patra, Grecja.

 2. FLANDOR FLAVOURS INTERNATIONAL

  Belgia

  Firma FLANDOR FLAVOURS INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polepszacze spożywcze smakowe i aromatyczne. Jest również obecna w dziedzinach ROŚLINY ZAPACHOWE, naturalne substancje aromatyzujące dla przemysłu spożywczego oraz konserwowego, ROŚLINY ZAPACHOWE, i dodatki do wyrobów rzeźniczych. Ma siedzibę w Zulte, Belgia.

 1. NAFOODS GMBH

  Niemcy

  Firma NAFOODS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Polepszacze spożywcze smakowe i aromatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy, produkty żywnościowe - hurt, i Konserwy. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 2. MULTI-SERVICES APS AB

  Szwecja

  Firma MULTI-SERVICES APS AB, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Polepszacze spożywcze smakowe i aromatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie budynków, usługi w zakresie sprzątania w budynkach przemysłowych, usługi kompleksowego sprzątania biur, maszyny czyszczące, prasujące i rozpylające dla fabryk obuwia i szewców, i Czyszczenie budynków. Ma siedzibę w Helsingborg 25230, Szwecja.

 3. THE FLAVORIST

  Belgia

  Firma THE FLAVORIST, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Esencje spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Polepszacze spożywcze smakowe i aromatyczne, odżywianie, Polepszacze spożywcze smakowe i aromatyczne, i przyprawy i wzmacniacze smaku. Ma siedzibę w Lanaken, Belgia.

 4. WUXI ORIENT ANTS PACKAGING CO.,LTD.

  Niemcy

  Firma WUXI ORIENT ANTS PACKAGING CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polepszacze spożywcze smakowe i aromatyczne. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 5. LAFAZ TRADING BV

  Belgia

  Firma LAFAZ TRADING BV, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Polepszacze spożywcze smakowe i aromatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Odżywki dla niemowląt, wyrób koncentratu pomidorowego, pomidory, i Odżywki dla niemowląt. Ma siedzibę w Lummen, Belgia.

 6. CITRUS MEDITERRÁNEO

  Hiszpania

  Firma CITRUS MEDITERRÁNEO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polepszacze spożywcze smakowe i aromatyczne. Ma siedzibę w Orihuela, Hiszpania.

 7. SUKHDEVS FOOD LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SUKHDEVS FOOD LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Polepszacze spożywcze smakowe i aromatyczne. Ma siedzibę w Birmingham, Zjednoczone Królestwo.

 8. JUST FALAFELS

  Niemcy

  Firma JUST FALAFELS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polepszacze spożywcze smakowe i aromatyczne. Jest również obecna w dziedzinach ciecierzyca. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 1. SWENORD IMEX TRADING

  Szwecja

  Firma SWENORD IMEX TRADING, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Polepszacze spożywcze smakowe i aromatyczne. Jest również obecna w dziedzinach ciasta, i Przyprawy do żywności. Ma siedzibę w Nyköping, Szwecja.

 2. SUNDERBAN VOF

  Holandia

  Firma SUNDERBAN VOF, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Polepszacze spożywcze smakowe i aromatyczne. Ma siedzibę w Den Haag, Holandia.

 3. SOLAROM

  Włochy

  Firma SOLAROM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Polepszacze spożywcze smakowe i aromatyczne. Ma siedzibę w Ragusa, Włochy.

 4. FOODPLANET

  Hiszpania

  Firma FOODPLANET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polepszacze spożywcze smakowe i aromatyczne. Ma siedzibę w Calella, Hiszpania.

 5. SISTIU

  Włochy

  Firma SISTIU, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Polepszacze spożywcze smakowe i aromatyczne. Ma siedzibę w Fonni, Włochy.

 6. AITVARAS UAB "FORTIMA"

  Litwa

  Firma AITVARAS UAB "FORTIMA", jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Polepszacze spożywcze smakowe i aromatyczne. Ma siedzibę w Kaunas, Litwa.

 7. PIZZERIA SAN NICOLA

  Włochy

  Firma PIZZERIA SAN NICOLA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Polepszacze spożywcze smakowe i aromatyczne. Ma siedzibę w Bari, Włochy.