• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pokrycia przemysłowe z żywicy

Wyniki dla

Pokrycia przemysłowe z żywicy - Import eksport

 1. EJ RESINE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma EJ RESINE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenie do nanoszenia żywicy epoksydowej, Nakładanie żywicy epoksydowej, resin coatings, i powłoki z żywicy do podłóg. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. NYLON COLOURS

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma NYLON COLOURS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Powłoki antykorozyjne, Polimery, Polimery naturalne, Pokrycia przemysłowe z żywicy, Polymers, Powłoki antykorozyjne, Polimery, Polimery naturalne, i industrial resin coatings. Ma siedzibę w Aylesbury, Zjednoczone Królestwo.

 3. APSE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma APSE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Jest również obecna w dziedzinach Żywice, Konstrukcje betonowe, żywice do podłoży, żywice, Żywice, Konstrukcje betonowe, resin coatings, wyroby z betonu, i żywice epoksydowe. Ma siedzibę w Verdello, Włochy.

 4. ATUT PAVIMENTI INDUSTRIALI LOMBARDO

  Włochy

  ATUT PAVIMENTI INDUSTRIALI LOMBARDO oddaje do dyspozycji swoje wieloletnie doświadczenie i jest referencyjne w dziedzinie prac budowlanych ogólnie, renowacji, odnawiania, konsolidacji statycznych i budowania budynków mieszkaniowych, będących współwłasnością, handlowych i przemysłowych. Firma oferuje swoje usługi po naprawdę bardzo korzystnych cenach i zarządza dowolnym rodzajem prac dzięki swojemu wysoko wyspecjalizowanemu personelowi, swoim ultranowoczesnym urządzeniom i materiałom budowlanym oraz wykończeniom bardzo wysokiej jakości.

 5. JELN IMPRÄGNIERUNG GMBH

  Niemcy

  Firma JELN GmbH opracowuje i wytwarza powłoki antykorozyjne i ochronne w tym m.in. substancje uszczelniające wykorzystywane przy konserwacji i produkcji maszyn. W ofercie firmy są również kleje do mocowania ceramicznych paneli ochronnych i kleje dla przemysłu spożywczego. Środki impregnujące szczeliny obejmują uszczelniacze do szybkiego prototypowania, do odlewania i natryskiwania cieplnego. Niektóre uszczelniacze mają homologację TÜV. Jeln oferuje także opracowywanie we współpracy z klientem nowych niestandardowych produktów. Wraz z naszymi firmami partnerskimi zapewniamy kompleksową obsługę serwisową; tzn. od części zużytych po gotowe do zainstalowania. Nasze produkty: żywice impregnujące, żywice epoksydowe, żywice odlewnicze, materiały powłokowe z poliuretanu, kleje epoksydowe, kleje niepalne, powłoki nieprzywierające, materiały impregnujące do odlewów, do metali, powłoki odporne na ścieranie

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RESJAN SRL

  Włochy

  Resjan specjalizuje się w produkcji żywycznych powierzchni budowlanych: posadzki przemysłowe, powłoki na parkingi i dachy, hydroizolacje basenów i pływalni. Zastosowania w przemyśle spożywczym, chemicznym i farmaceutycznym są szczególnie wskazane ze względu na cechy produktu i profezjonalizm wykonania.. Firmy produkcyjne mogą również korzystać z niezwykłej odporności i wszechstronności materiału..

 2. RESINIAMO SRL

  Włochy

  Firma RESINIAMO SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwacja instalacji przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia przemysłowe z żywicy, podłoga przemysłowa, Pokrycia przemysłowe z żywicy, i grunt. Ma siedzibę w Savignano Sul Rubicone, Włochy.

 3. MINIRASEX

  Włochy

  Firma MINIRASEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Ma siedzibę w Ciserano, Włochy.

 4. BOTZEM EMGE PULVERBESCHICHTUNG GMBH

  Niemcy

  Firma BOTZEM EMGE PULVERBESCHICHTUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Ma siedzibę w Mömbris, Niemcy.

 5. GRAND-REMONT KFT

  Węgry

  Firma GRAND-REMONT KFT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie - izolacja termiczna. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy, Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie, Pokrycia przemysłowe z żywicy, Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy, Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie, i Pokrycia przemysłowe z żywicy. Ma siedzibę w Mogyoród, Węgry.

 1. HIMFLOOR SAS

  Francja

  Firma HIMFLOOR SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Jest również obecna w dziedzinach posadzki przemysłowe, Odnawianie podłogi przemysłowej, Pokrycie podłogi przemysłowej, i podłogi przemysłowe antypoślizgowe. Ma siedzibę w Elancourt, Francja.

 2. MR RESINE

  Francja

  Firma MR RESINE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenie do nanoszenia żywicy epoksydowej, Odnawianie podłogi przemysłowej, i ground markings. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 1. PAVIMENTI SPECIALI SRL

  Włochy

  Firma PAVIMENTI SPECIALI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Jest również obecna w dziedzinach podłoga przemysłowa. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 2. ADDAGRIP TERRACO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ADDAGRIP TERRACO LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Jest również obecna w dziedzinach podłogi z żywicy. Ma siedzibę w Uckfield, Zjednoczone Królestwo.

 3. TECHFLOORRENOV

  Francja

  Firma TECHFLOORRENOV, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Jest również obecna w dziedzinach ground markings. Ma siedzibę w Berat, Francja.

 4. LUISART DESIGN BETWEEN ART & DESIGN S.A.S

  Włochy

  Firma LUISART DESIGN BETWEEN ART & DESIGN S.A.S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Ma siedzibę w Genova, Włochy.

 5. LOFT PAVIMENTI

  Włochy

  Firma LOFT PAVIMENTI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Jest również obecna w dziedzinach Remonty i renowacje, furniture, floors, cement, Remonty i renowacje, i styl wnętrza. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 6. ADVANCED RESIN SOLUTIONS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ADVANCED RESIN SOLUTIONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Ma siedzibę w Langport, Zjednoczone Królestwo.

 7. RÉSINE STONE ATLANTIQUE

  Francja

  Firma RÉSINE STONE ATLANTIQUE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Ma siedzibę w Nieul-Sur-Mer, Francja.

 8. RIRES SRL

  Włochy

  Firma RIRES SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Jest również obecna w dziedzinach podłoga przemysłowa. Ma siedzibę w Faenza, Włochy.

 1. WOLFTANK ADISA

  Austria

  Firma WOLFTANK ADISA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Jest również obecna w dziedzinach okładanie zbiorników, ochrona obojętna, czyszczenie zbiorników, i żywice epoksydowe. Ma siedzibę w Innsbruck, Austria.

 2. MION F.LLI SNC

  Włochy

  Firma MION F.LLI SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Jest również obecna w dziedzinach nadawanie nieprzepuszczalnosci pokryciom dachowym budynków, i nadawanie budynkom nieprzepuszczalności. Ma siedzibę w Lozzo Atestino, Włochy.

 3. IMPRESA BALDI SRL

  Włochy

  Firma IMPRESA BALDI SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Jest również obecna w dziedzinach malowanie budynków, wapno gaszone, dekoracja, i stiuk rzymski. Ma siedzibę w Prato, Włochy.

 4. MAPAC PANEL

  Francja

  Firma MAPAC PANEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Jest również obecna w dziedzinach Płyty drewniane, panele pcv, i Płyty drewniane. Ma siedzibę w Machecoul, Francja.

 5. RESINTECH & LOGISTIC SRL

  Włochy

  Firma RESINTECH & LOGISTIC SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wykładziny podłogowe kwasoodporne. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia przemysłowe z żywicy, i Pokrycia przemysłowe z żywicy. Ma siedzibę w Chieri, Włochy.

 6. K-INDUSTRY

  Bułgaria

  Firma K-INDUSTRY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Jest również obecna w dziedzinach produkty chemiczne, farby rozpuszczalne w wodzie, chemical solvents, i Varnish and lacquer finishes. Ma siedzibę w Varna, Bułgaria.

 7. RESIPOLY

  Francja

  Firma RESIPOLY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia przemysłowe z żywicy, Pokrycia przemysłowe z żywicy, i podłogi z żywicy. Ma siedzibę w Villeneuve Le Roi, Francja.

 8. RESIN SIET S.R.L.

  Włochy

  Firma RESIN SIET S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia przemysłowe z żywicy, powłoki uszczelniające, Pokrycia przemysłowe z żywicy, osuszanie budynków, i uszczelnianie i osuszanie. Ma siedzibę w Fonte Nuova, Włochy.

 9. RÉSIDESIGN

  Belgia

  Firma RÉSIDESIGN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Jest również obecna w dziedzinach żywica poliuretanowa, żywice epoksydowe, i podłogi z żywicy. Ma siedzibę w Marche En Famenne, Belgia.

 10. ZANCHETTA ENNIO

  Włochy

  Firma ZANCHETTA ENNIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Ma siedzibę w Conegliano, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo