• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pokrycia przemysłowe z żywicy

Wyniki dla

Pokrycia przemysłowe z żywicy - Import eksport

 1. EJ RESINE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma EJ RESINE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenie do nanoszenia żywicy epoksydowej, Nakładanie żywicy epoksydowej, resin coatings, i powłoki z żywicy do podłóg. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. NYLON COLOURS

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma NYLON COLOURS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Powłoki antykorozyjne, Polimery, Polimery naturalne, Pokrycia przemysłowe z żywicy, Polymers, Powłoki antykorozyjne, Polimery, Polimery naturalne, i industrial resin coatings. Ma siedzibę w Aylesbury, Zjednoczone Królestwo.

 3. ATUT PAVIMENTI INDUSTRIALI LOMBARDO

  Włochy

  ATUT PAVIMENTI INDUSTRIALI LOMBARDO oddaje do dyspozycji swoje wieloletnie doświadczenie i jest referencyjne w dziedzinie prac budowlanych ogólnie, renowacji, odnawiania, konsolidacji statycznych i budowania budynków mieszkaniowych, będących współwłasnością, handlowych i przemysłowych. Firma oferuje swoje usługi po naprawdę bardzo korzystnych cenach i zarządza dowolnym rodzajem prac dzięki swojemu wysoko wyspecjalizowanemu personelowi, swoim ultranowoczesnym urządzeniom i materiałom budowlanym oraz wykończeniom bardzo wysokiej jakości.

 4. NANOPHYLL - SMART COATINGS

  Kanada

  NanoPhyll oferuje inteligentne powłoki, które mogą być stosowane na istniejących powierzchniach. Nasze powłoki są samoczyszczące, przeciwbakteryjne, antyprzyczepne i anty-graffiti, oraz przeznaczone do zastosowania w wielu branżach takich jak gazowa i naftowa, budowlana, ochrony zdrowia oraz usługi komunalne. Zespół NanoPhyll wykorzystuje swoją wiedzę specjalistyczną w zakresie inżynierii materiałowej, nano-materiałów, polimerów i biochemii. Nasza technologia samoczyszczenia jest aktywowana przez bezpośrednie otoczenie — zwłaszcza światło naturalne — co eliminuje konieczność użycia silnych detergentów, środków działających na powierzchnie i kwasów. Nasze powłoki usuwają z powietrza takie zanieczyszczenia jak tlenki azotu, pomagając zmniejszyć poziom zanieczyszczenia powietrza i jego wpływ na powstawanie kwaśnego deszczu. Powłoki NanoPhyll po nałożeniu silnie łączą się z materiałem podłoża, co zwiększa jakość produktu i zmniejsza czas oraz koszt ponownego powlekania. Ponadto, zastosowanie naszych powłok skutecznie redukuje obecność w pomieszczeniach alergenów często powodujących choroby układu oddechowego.

 5. JELN IMPRÄGNIERUNG GMBH

  Niemcy

  Firma JELN GmbH opracowuje i wytwarza powłoki antykorozyjne i ochronne w tym m.in. substancje uszczelniające wykorzystywane przy konserwacji i produkcji maszyn. W ofercie firmy są również kleje do mocowania ceramicznych paneli ochronnych i kleje dla przemysłu spożywczego. Środki impregnujące szczeliny obejmują uszczelniacze do szybkiego prototypowania, do odlewania i natryskiwania cieplnego. Niektóre uszczelniacze mają homologację TÜV. Jeln oferuje także opracowywanie we współpracy z klientem nowych niestandardowych produktów. Wraz z naszymi firmami partnerskimi zapewniamy kompleksową obsługę serwisową; tzn. od części zużytych po gotowe do zainstalowania. Nasze produkty: żywice impregnujące, żywice epoksydowe, żywice odlewnicze, materiały powłokowe z poliuretanu, kleje epoksydowe, kleje niepalne, powłoki nieprzywierające, materiały impregnujące do odlewów, do metali, powłoki odporne na ścieranie

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RESJAN SRL

  Włochy

  Resjan specjalizuje się w produkcji żywycznych powierzchni budowlanych: posadzki przemysłowe, powłoki na parkingi i dachy, hydroizolacje basenów i pływalni. Zastosowania w przemyśle spożywczym, chemicznym i farmaceutycznym są szczególnie wskazane ze względu na cechy produktu i profezjonalizm wykonania.. Firmy produkcyjne mogą również korzystać z niezwykłej odporności i wszechstronności materiału..

 2. RESINIAMO SRL

  Włochy

  Firma RESINIAMO SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwacja instalacji przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia przemysłowe z żywicy, podłoga przemysłowa, Pokrycia przemysłowe z żywicy, i grunt. Ma siedzibę w Savignano Sul Rubicone, Włochy.

 3. MINIRASEX

  Włochy

  Firma MINIRASEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Ma siedzibę w Ciserano, Włochy.

 4. YIWU SEAWIN TRADING CO.,LTD

  Chiny

  Firma YIWU SEAWIN TRADING CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Ma siedzibę w Yiwu, Chiny.

 5. BOTZEM EMGE PULVERBESCHICHTUNG GMBH

  Niemcy

  Firma BOTZEM EMGE PULVERBESCHICHTUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Ma siedzibę w Mömbris, Niemcy.

 1. GRAND-REMONT KFT

  Węgry

  Firma GRAND-REMONT KFT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie - izolacja termiczna. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy, Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie, Pokrycia przemysłowe z żywicy, Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy, Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie, i Pokrycia przemysłowe z żywicy. Ma siedzibę w Mogyoród, Węgry.

 2. HIMFLOOR SAS

  Francja

  Firma HIMFLOOR SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Jest również obecna w dziedzinach posadzki przemysłowe, Odnawianie podłogi przemysłowej, Pokrycie podłogi przemysłowej, i podłogi przemysłowe antypoślizgowe. Ma siedzibę w Elancourt, Francja.

 1. MR RESINE

  Francja

  Firma MR RESINE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenie do nanoszenia żywicy epoksydowej, Odnawianie podłogi przemysłowej, i ground markings. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. SOMA RESINES

  Maroko

  Firma SOMA RESINES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Jest również obecna w dziedzinach żywice epoksydowe, i malowanie budynków. Ma siedzibę w Casablanca, Maroko.

 3. ADDAGRIP TERRACO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ADDAGRIP TERRACO LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Jest również obecna w dziedzinach podłogi z żywicy. Ma siedzibę w Uckfield, Zjednoczone Królestwo.

 4. MION F.LLI SNC

  Włochy

  Firma MION F.LLI SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Jest również obecna w dziedzinach nadawanie nieprzepuszczalnosci pokryciom dachowym budynków, i nadawanie budynkom nieprzepuszczalności. Ma siedzibę w Lozzo Atestino, Włochy.

 5. WOLFTANK ADISA

  Austria

  Firma WOLFTANK ADISA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Jest również obecna w dziedzinach okładanie zbiorników, ochrona obojętna, czyszczenie zbiorników, i żywice epoksydowe. Ma siedzibę w Innsbruck, Austria.

 6. RIRES SRL

  Włochy

  Firma RIRES SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Jest również obecna w dziedzinach podłoga przemysłowa. Ma siedzibę w Faenza, Włochy.

 7. RESIN SIET S.R.L.

  Włochy

  Firma RESIN SIET S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia przemysłowe z żywicy, powłoki uszczelniające, Pokrycia przemysłowe z żywicy, osuszanie budynków, i uszczelnianie i osuszanie. Ma siedzibę w Fonte Nuova, Włochy.

 8. RESIPOLY

  Francja

  Firma RESIPOLY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia przemysłowe z żywicy, Pokrycia przemysłowe z żywicy, i podłogi z żywicy. Ma siedzibę w Villeneuve Le Roi, Francja.

 1. GRAFSOLVE LLC

  Stany Zjednoczone

  Firma GRAFSOLVE LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Ma siedzibę w North Chicago, Stany Zjednoczone.

 2. HÖGANÄS CÉRAMIQUES FRANCE

  Francja

  Firma HÖGANÄS CÉRAMIQUES FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Jest również obecna w dziedzinach Ceramiczne płytki wykładzinowe, pokrycia konstrukcji przemysłowych z materiału antykwasowego, pokrycia ceramiczne konstrukcji przemysłowych, i Ceramiczne płytki wykładzinowe. Ma siedzibę w Rochetoirin, Francja.

 3. ADVANCED RESIN SOLUTIONS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ADVANCED RESIN SOLUTIONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Ma siedzibę w Langport, Zjednoczone Królestwo.

 4. PAVIMELE DI MELE SALVATORE & C. SAS

  Włochy

  Firma PAVIMELE DI MELE SALVATORE & C. SAS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Jest również obecna w dziedzinach powłoki z żywicy do podłóg, szlifowanie marmuru, nadawanie nieprzepuszczalności, i podłoga przemysłowa. Ma siedzibę w Sala Consilina, Włochy.

 5. IMPRESA BALDI SRL

  Włochy

  Firma IMPRESA BALDI SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Jest również obecna w dziedzinach malowanie budynków, wapno gaszone, dekoracja, i stiuk rzymski. Ma siedzibę w Prato, Włochy.

 6. LUISART DESIGN BETWEEN ART & DESIGN S.A.S

  Włochy

  Firma LUISART DESIGN BETWEEN ART & DESIGN S.A.S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Ma siedzibę w Genova, Włochy.

 7. TECHFLOORRENOV

  Francja

  Firma TECHFLOORRENOV, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Jest również obecna w dziedzinach ground markings. Ma siedzibę w Berat, Francja.

 8. MIAKI REVESTIMENTOS

  Brazylia

  Firma MIAKI REVESTIMENTOS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycie podłogi w fabryce. Ma siedzibę w São Bernardo Do Campo, Brazylia.

 9. PAVIMENTI SPECIALI SRL

  Włochy

  Firma PAVIMENTI SPECIALI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Jest również obecna w dziedzinach podłoga przemysłowa, i sygnały poziome. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 10. LOFT PAVIMENTI

  Włochy

  Firma LOFT PAVIMENTI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrycia przemysłowe z żywicy. Jest również obecna w dziedzinach Remonty i renowacje, furniture, floors, cement, Remonty i renowacje, i styl wnętrza. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo