• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pokrycia i powłoki z tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Pokrycia i powłoki z tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. OVE PLASMATEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  OVE specjalizuje się w aktywacji elementów z tworzyw sztucznych, a także powlekaniu i oczyszczaniu powierzchni przemysłowych elastomerów, profili i pierścieni o przekroju okrągłym. Wykorzystujemy naszą specjalistyczną wiedzę na temat zmniejszania tarcia i zużycia elementów elastycznych w celu funkcjonalnej, ekonomicznej i ekologicznej optymalizacji uszczelnień, według indywidualnych specyfikacji klienta. Nowoczesna technologia plazmowa pozwala nam dostosować tribologiczne właściwości elastomerów do zmiennych podanych przez klienta, przy zastosowaniu najnowocześniejszej technologii sterowania komputerowego.

 2. SYSTEC VACUUM SYSTEMS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, kompetencjom i know-how, Grupa Systec rozwija właściwe dla branży rozwiązania, które poprzez swoją wysoką jakość wyznaczają standardy produkcji. Firmy grupy SYSTEC oferują technologie do produkcji i przetwarzania nowych materiałów, technologie procesowe i systemowe dla przemysłu oraz badań, jak również technologie odzyskiwania cennych surowców strategicznych. SYSTEC projektuje i produkuje instalacje do powlekania PVD, do procesów w wysokiej temperaturze do 3000°C, jak również technologię systemową do procesów próżniowych.

 3. ACRYTEC FLOORING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasze doświadczenie dla Twojego sukcesu. Stale najwyższa jakość. W acrytec flooring nie znajdą Państwo rozwiązań standardowych. Każde z nich jest dostosowane do potrzeb klienta. Nasze fachowe doradztwo opiera się na wieloletnim doświadczeniu i szczegółowej wiedzy technicznej. Nasz wykwalifikowany zespół 20 fachowców dba o bezproblemowy przebieg realizacji projektów. Precyzyjne planowanie gwarantuje minimalizację przestojów w produkcji. Firma acrytec flooring została założona w 1997 roku. Produkuje ona wytrzymałe posadzki przemysłowe dla branży spożywczej i jest specjalistą w dziedzinie kompleksowych rozwiązań dotyczących posadzek. Właściciele, Sabine i Horst Stamm, uczyli się konstruowania posadzek od podstaw. Wieloletnie doświadczenie acrytec flooring w różnych obszarach branży sprawia, że firma ta jest kompetentnym partnerem i doradcą.

 4. GRÜNING & LOSKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Grüning & Loske GmbH to bardzo udana kombinacja produktów i usług. Dobre pomysły, najnowocześniejsza technologia i długa tradycja w dziedzinie handlu technicznego wraz z innowacyjnymi rozwiązaniami, to wszystko ma tylko jeden cel: Optymalizacja Państwa procesu zakupów. Obejmuje to koncepcje outsourcingu z zarządzaniem częściami C i środkami standaryzacji dla przemysłu i handlu, jak również tworzenie koncepcji racjonalizacji w dziedzinie planifikacji i logistyki. Możesz polegać na naszym poczuciu odpowiedzialności i naszej jakości - od pierwszego spotkania po terminową dostawę. Nasza wizja: chcemy być liderem w codziennej działalności handlowej; chcemy być najbardziej zorientowanym na klienta zespołem w branży handlu technicznego; chcemy być najbardziej kompetentnym partnerem dla naszych klientów; dzięki naszej działalności chcemy osiągnąć jak największy sukces ekonomiczny dla naszych klientów oraz dla firmy Grüning & Loske.

 5. BUSER OBERFLÄCHENTECHNIK AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma Buser Oberflächentechnik AG jest wiodącym szwajcarskim dostawcą wysokiej jakości powłok powierzchniowych. Asortyment produktów obejmuje tworzywa sztuczne po metale i powłoki ceramiczne, co jest unialne w tej dziedzinie. Unikalną cechą jest nasze połączenie warstw, dzięki któremu można łączyć w jednej powłoce cechy warstw z materiałów metalowych i z tworzyw sztucznych. Długa historia firmy założonej w 1929 roku oznacza ciągłość korporacyjną oraz politykę zrónoważonego rozwoju, a także ciągłość współpracy i zaufanie. Nasze motto „Kompetencja w inżynierii powłok“ jest ważnym elementem sukcesu i odzwierciedla naszą koncentrację w odniesieniu do klientów. To dzięki zoptymalizowanym powłokom komponentów można z powodzeniem korzystać z zalet wszystkich powłok. Jesteśmy szczególnie zmomotywowani, jeśli mamy okazję przeprowadzić dla naszych klientów konsultacje związane z powłokami wszelkiego typu.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RIAG OBERFLÄCHENTECHNIK AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Mamy odpowiednią chemię: Spojrzenie na naszą firmę; Filozofia naszej firmy opiera się na bezwarunkowej koncentracji na kliencie, co pozwoliło nam na ciągły wzrost i opracowywanie globalnych innowacji produktowych przez ponad 30 lat. Nasze wartości nie tylko kształtują naszą kulturę korporacyjną, ale są także źródłem silnej motywacji naszego wieloletniego zespołu pracowników, którzy każdego dnia starają się zapewnić najwyższą wydajność. Zespół; Nasze przywiązanie do motta "Doskonałość w rozwiązaniach galwanicznych" kształtuje nasze codzienne działania. Jako zespół wspólnie dbamy o to, aby nasi klienci zawsze otrzymywali optymalne produkty i usługi. Wartości; Wspólne kształtowanie przyszłości, kreatywność i innowacyjność przyświecają naszym działaniom. Uważnie słuchając, rozpoznajemy potrzeby. Działamy na zasadach równości i w oparciu o zaufanie. Oferowanie możliwości – wymaganie wydajności; Uczciwość i szacunek stanowią fundament naszej kultury sukcesu. Promujemy i wspieramy wykorzystanie potencjału. Uczciwość i przejrzystość są podstawą naszej komunikacji. Umożliwianie realizację pomysłów – ich odważne wdrażanie; Ciekawość postrzegamy jako pierwszy krok do postępu. Realizujemy dzisiaj i zapewniamy sukces jutro. Uczymy się na błędach. Radość z sukcesu; Z entuzjazmem realizujemy ambitne cele. Z pasją dążymy do doskonałości. Jesteśmy dumni z naszych sukcesów i mówimy o nich. Odpowiedzialność; Szanujemy i respektujemy podstawowe wartości naszego społeczeństwa.

 2. SEE-PLASTIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SEE-PLASTIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia i powłoki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Seeshaupt, Niemcy.

 3. ACTIVLON OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ACTIVLON OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrycia i powłoki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Hungen, Niemcy.

 4. WOBEK DESIGN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WOBEK DESIGN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrycia i powłoki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Stollberg, Niemcy.

 5. SCHORLING INDUSTRIEBODEN-TECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHORLING INDUSTRIEBODEN-TECHNIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrycia i powłoki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Bassum, Niemcy.

 1. ILTEC INDUSTRIEDRUCK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ILTEC INDUSTRIEDRUCK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia i powłoki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Frickenhausen, Niemcy.

 2. TK BESCHICHTUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TK BESCHICHTUNGSTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrycia i powłoki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Heppenheim, Niemcy.

 1. KALTBRUNNER AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma KALTBRUNNER AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrycia i powłoki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Grenchen, Szwajcaria.

 2. KIRSCH KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KIRSCH KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pokrycia i powłoki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Druk cyfrowy, Sitodruk, Druk cyfrowy, lakierowanie, Szyby plastikowe, półprodukty z plastiku, przetwórstwo tworzyw sztucznych, Sitodruk, i poliwęglan. Ma siedzibę w Ebersbach, Niemcy.

 3. HANS MAYER KUNSTSTOFFBESCHICHTUNGS GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma HANS MAYER KUNSTSTOFFBESCHICHTUNGS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrycia i powłoki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Deutsch Wagram, Austria.

 4. LEUZE & CO KUNSTSTOFFBESCHICHTUNGEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Produkcja części do instalacji klimatyzacji, chemicznych, mebli parkowych, mebli ogrodowych. Piaskowanie, powlekanie poliamidem, PTFE, Halarem, PEPCV, minicoating. Natryskiwanie płomieniowe. Założenie 1949 Gerhard Leuze Flammspritztechnik 1974 Leuze & Co Kunststoffbeschichtungen GmbH & Co. Zatrudnieni 20. Oferta: powlekanie, powlekanie fluidyzowane, minicoating, lakierowanie na mokro (PTFE), lakierowanie proszkowe elektrostatycznie, powlekane części metalowe, części pojedyncze - walcowanie do Ø 800 mm x 4000 mm (do 2000 kg), meble ogrodowe i parkowe do 2200 mm x 1000 mm x 1000 mm, części na zamówienie do 600 kg, części wałów przegubowych, mocowania, części na zamówienie, drobne części masowe, łączniki, części gięte z drutu, zaciski itp. Części metalowe są powlekane: poliamidem (Rilsan, Vestosint), politetrafluoroetylenem (PTFE), polietylenem, ECTFE (halarem), PCV (plastizolem). Powlekane są części z następujących obszarów: produkcja pojazdów, maszyn, mebli, przestrzenie zewnętrzne, urządzenia medyczne, mocowanie, elementy standardowe

 5. HKO HEAT PROTECTION GROUP

  Niemcy

  Firma HKO Heat Protection Group z lokalizacjami produkcyjnymi w Niemczech i Chinach oraz oddziałami w Stanach Zjednoczonych i Francji jest producentem tkanin technicznych przeznaczonych do stosowania w ekstremalnych temperaturach. Spektrum naszych usług obejmuje takie produkty jak tkaniny przeciwpożarowe, materiały do ochrony przed gorącem, sznury techniczne, filce techniczne, włókna techniczne, tkaniny techniczne, materiały izolacyjne, zamienniki azbestu, izolacje, tekstylia techniczne, maty szklane, materiały i produkty izolacyjne, budowę wagonów, materiały do ochrony przed gorącem.

 6. AKS COATINGS GMBH

  Niemcy

  AKS Coatings GmbH - jesteśmy producentami specjalistycznych produktów w dziedzinie chemii budowlanej i wyspecjalizowaliśmy się w badaniach, rozwoju, produkcji i sprzedaży systemów ochrony powierzchni na bazie krziemianu polimerowego. Nasza lokalizacja w Altlußheim w Niemczech jest podstawą działalności przedsiębiorstwa. Tu prowadzimy badania, rozwój i produkcję na małą skalę. Stąd wspieramy nasze oddziały w Irlandii, Finlandii, Turcji, Słowenii, Chinach, Rosji i Iranie, a także naszych klientów w Europie Południowej i Wschodniej. Nasze systemy są stosowane na silnie użytkowanych powierzchniach mineralnych i metalowych. Mogą być stosowane jako środek zapobiegawczy lub jako środek zaradczy. Nasze systemy chronią przed agresywnymi środkami w środowisku organicznym lub nieorganicznym i znajdują zastosowanie w walce z silnymi zanieczyszczeniami soli i korozją soli. W ramach naszych badań opracowujemy nowe, innowacyjne produkty oparte na technelogii krzemianu polimerowego.

 7. A. STAINER SCHRIFTEN UND SIEBDRUCK GES.M.B.H. & CO KG

  Austria

  Stainer produkuje wszelkiego rodzaju zespoły drukujące oraz wykonuje nadruki na wszelkiego rodzaju przedmiotach i materiałach. Poza papierem są to fronty mebli, szkło, beton, tekstylia, narty i snowboardy. Tak zwane uszlachetnianie druku zyskuje coraz większe znaczenie. Dzięki tej technologii potrafimy spowodować, że produkty pachną, kolory pojawiają się lub znikają pod wpływem ciepła lub zimna albo zmieniają się w świetle słonecznym. Ostatnio coraz częściej koncentrujemy się na innowacyjnych produktach specjalnych: szyldach, nalepkach reklamowych, transparentach i etykietach.

 8. KEK - KASCHIERUNGEN GMBH

  Niemcy

  Kek-kaschierungen działa w dziedzinie laminowania od ponad sześciu dekad w zakresie rozwoju, produkcji i sprzedaży indywidualnych rozwiązań laminowania a od 2017 roku należy do Continental AG. W zakładzie znajdującym się w Herbolzheim oferowane są kompleksowe rozwiązania z jednego żródła w dziedzinie laminowania, tłoczenia, cięcia, wykrawania i tapicerki. W przypadku laminatów i powłok dostępne są wszystkie popularne technologie. Obok laminowania konstrukcji siedzeń, okładzin drzwi, podsufitek, osłon prrzeciwsłonecznych lub podłokietników oferta obejmuje także indywidualne rozwiązania według specyfikacji i materiałów klienta. Jako dostawca dla przemysłu samochodowego mamy oczywiście certyfikaty ISO 9001: 2015, ISO 14001: 2015 i IATF 16949: 2016. Kolenym rynkiem jest rynek sprzętu wellness i fitness, a także tapicerka indywidualna. Tutaj wartość dodana obejmuje od cięcia drewna do podbudowy, przez laminowanie, po szycie i tapicerowanie.

 1. L. GRIGOLETTO GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma L. GRIGOLETTO GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrycia i powłoki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Halver, Niemcy.

 2. ADELHELM UNTERNEHMENSGRUPPE

  Niemcy

  Firma ADELHELM UNTERNEHMENSGRUPPE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrycia i powłoki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Eningen, Niemcy.

 3. NORDKOMMERCE SIA

  Łotwa

  Firma NORDKOMMERCE SIA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pokrycia i powłoki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Riga, Łotwa.

 4. HIGH TECH COATINGS GMBH

  Austria

  Firma HIGH TECH COATINGS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrycia i powłoki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Surface treatment, i coatings. Ma siedzibę w Vorchdorf, Austria.

 5. BJÖRN WEBER INDUSTRIEFUSSBÖDEN

  Niemcy

  Firma BJÖRN WEBER INDUSTRIEFUSSBÖDEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrycia i powłoki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Coswig (anhalt), Niemcy.

 6. ASEM METAL COATING

  Turcja

  Firma ASEM METAL COATING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia i powłoki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. LINE-X OF EUROPE (IXS (NETHERLANDS) BV)

  Holandia

  Firma LINE-X OF EUROPE (IXS (NETHERLANDS) BV), jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pokrycia i powłoki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach łyżwiarstwo. Ma siedzibę w Amsterdam, Holandia.

 8. H. WANGLER INDUSTRIELACKIERUNGEN

  Niemcy

  Firma H. WANGLER INDUSTRIELACKIERUNGEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrycia i powłoki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Villingen-Schwenningen, Niemcy.

 9. HEYMANN LACK- UND KUNSTSTOFFBESCHICHTUNG GMBH

  Niemcy

  Firma HEYMANN LACK- UND KUNSTSTOFFBESCHICHTUNG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrycia i powłoki z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 10. CAPLAST KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Firma CAPLAST KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia i powłoki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Lamination, i marynarki ochronne. Ma siedzibę w Nordkirchen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo