• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pokrycia aluminiowe

Wyniki dla

Pokrycia aluminiowe - Import eksport

 1. STANDART ALUMINIUM

  Turcja

  Verified by europages badge

  Standart Aluminium to innowacyjna i zorientowana na inżynierię firma, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości profili aluminiowych i dostarczaniu kompleksowych rozwiązań systemowych, w tym systemów montażu paneli słonecznych i niestandardowych projektów. Nasz najnowocześniejszy obiekt o powierzchni 25 000 metrów kwadratowych pozwala nam spełniać wszystkie potrzeby klientów z wydajnością i precyzją. Wyposażony w najnowocześniejszą technologię, nasz zakład produkcyjny oferuje zróżnicowany zakres usług, takich jak: -Wyciskanie - Elektrostatyczne malowanie proszkowe - Wykończenie anodowane - Obróbka mechaniczna W Standart Aluminium jesteśmy dumni z naszego podejścia zorientowanego na klienta. Nasze zaangażowanie w ciągłe doskonalenie uczyniło nas liderami w branży, zawsze dążącymi do doskonałości we wszystkim, co robimy. Wierzymy w budowanie trwałych relacji z naszymi partnerami, klientami i pracownikami w oparciu o szacunek i uczciwość. Nasze niezachwiane zaangażowanie w uczciwość sprzyja środowisku zaufania i niezawodności, czyniąc nas zaufanym sojusznikiem w Twoich projektach. Aby zapewnić szybkie, wysokiej jakości i dokładne usługi, współpracujemy z renomowanymi markami znanymi z wyjątkowej jakości materiałów i przestrzegania międzynarodowych standardów. Współpraca ta umożliwia nam dostarczanie niezawodnych i doskonałych rozwiązań. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz profili aluminiowych szytych na miarę, czy specjalistycznych usług przetwarzania, Standart Aluminium pomoże Ci na każdym kroku. Skontakuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. HÜPPE GMBH

  Niemcy

  HÜPPE jest średniej wielkości przedsiębiorstwem z siedzibą w Bad Zwischenahn. Wraz z wyprodukowaniem pierwszej kabiny prysznicowej w Niemczech w 1966 roku powstał zupełnie nowy segment rynku, który firma HÜPPE rozwija i kształtuje do dziś. Jednak na drodze od tradycyjnego niemieckiego przedsiębiorstwa do dzisiejszej międzynarodowej wielkości firmy nie skupiamy się już wyłącznie na kabinach prysznicowych. Atrakcyjne powierzchnie prysznicowe i brodziki, różnorodne okładziny ścienne i przekonujące akcesoria. Obecnie posiadamy 22 oddziały na całym świecie i prowadzimy otwarty dialog z naszymi partnerami. Twoje komponenty wykańczamy zgodnie z najwyższymi standardami. W naszej własnej lakierni HÜPPE od lat profesjonalnie i zgodnie z najnowszymi standardami powleka wyroby kolorowe, i to nie tylko w branży sanitarnej. Oprócz wykańczania naszych własnych projektów, oferujemy również nasze doświadczenie w zakresie powlekania części i podzespołów. Malowanie powierzchni zgodnie z wymaganiami klienta to technika sama w sobie. Bezbłędne wyniki wymagają wiedzy, doświadczenia i pasji! Dla naszych klientów malujemy wszelkiego rodzaju części i podzespoły. Poza standardowymi kolorami chętnie wprowadzimy dla Państwa rozwiązania specjalne, takie jak specjalne życzenia kolorystyczne, efekty powierzchniowe lub stopnie połysku. HÜPPE - Twój ekspert w zakresie najlepszej możliwej jakości powierzchni i najdłuższej możliwej trwałości.

 3. HESCOAT GMBH

  Szwajcaria

  Firma HESCOAT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach środki chemiczne zapobiegające zbrylaniu dla przemysłu spożywczego, i substancje zapobiegające przywieraniu. Ma siedzibę w Thayngen, Szwajcaria.

 4. FURKANLAR ALUMINYUM IMPORT&EXPORT

  Turcja

  Firma FURKANLAR ALUMINYUM IMPORT&EXPORT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria z pleksiglasu. Ma siedzibę w Sultanbeyli, Turcja.

 5. BLADECO FETÖ ALIMINUM ARCHITECTURAL SYSTEMS

  Turcja

  Firma BLADECO FETÖ ALIMINUM ARCHITECTURAL SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia aluminiowe. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FORAL METAL SANAYI TICARET LTD.ŞTI.

  Turcja

  Firma FORAL METAL SANAYI TICARET LTD.ŞTI., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pokrycia aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach profile z aluminium. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. VANS POWDER COATING

  Turcja

  Firma VANS POWDER COATING, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia aluminiowe, Obróbka powierzchniowa stali i metali, Pokrycia aluminiowe, Elektrostatyczne malowanie proszkowe, i powłoka antykorozyjna metali. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 3. LACADOS Y ANODIZADOS DE CASTILLA LA MANCHA - ELOXAL - ANOLASA

  Hiszpania

  Firma LACADOS Y ANODIZADOS DE CASTILLA LA MANCHA - ELOXAL - ANOLASA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pokrycia aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach aluminium, i anodowanie. Ma siedzibę w Toledo, Hiszpania.

 4. PROCOLOR

  Francja

  Firma PROCOLOR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia aluminiowe, Pokrycia aluminiowe, farba w proszku, i chromianowanie. Ma siedzibę w Auterive, Francja.

 5. AJP

  Francja

  Firma AJP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Masa celulozowa. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia aluminiowe, Obróbka tworzyw sztucznych, instalacje, maszyny i sprzęt do wykańczania i obróbki papieru i kartonu, paper rolls, Pokrycia aluminiowe, i Obróbka tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Vieux-Condé, Francja.

 1. SOCOTHERM S.P.A.

  Włochy

  Firma SOCOTHERM S.P.A., roku i działającą w sektorze Blachy - rury. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia aluminiowe, Rury stalowe, Pokrycia aluminiowe, i Rury stalowe. Ma siedzibę w Adria, Włochy.

 2. TEKNALSYSTEM S.R.L.

  Włochy

  Firma TEKNALSYSTEM S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Aluminium i stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Stopy aluminium, Pokrycia aluminiowe, Stopy aluminium, i Pokrycia aluminiowe. Ma siedzibę w Tiriolo, Włochy.

 1. MONDIAL COLOR S.R.L.

  Włochy

  Firma MONDIAL COLOR S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Pokrycia aluminiowe, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, i Pokrycia aluminiowe. Ma siedzibę w Povoletto, Włochy.

 2. CO.METAL S.R.L.

  Włochy

  Firma CO.METAL S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Aluminium i stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Stopy aluminium, Pokrycia aluminiowe, Stopy aluminium, i Pokrycia aluminiowe. Ma siedzibę w Palermo, Włochy.

 3. GENOVA ALLUMINIO METALLI S.R.L.

  Włochy

  Firma GENOVA ALLUMINIO METALLI S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Aluminium i stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Stopy aluminium, Pokrycia aluminiowe, Stopy aluminium, i Pokrycia aluminiowe. Ma siedzibę w Genova, Włochy.

 4. ALUBREMEN S.R.L.

  Włochy

  Firma ALUBREMEN S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Aluminium i stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Stopy aluminium, Pokrycia aluminiowe, Stopy aluminium, i Pokrycia aluminiowe. Ma siedzibę w Malo, Włochy.

 5. RAFFINERIA METALLI CUSIANA S.P.A.

  Włochy

  Firma RAFFINERIA METALLI CUSIANA S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Aluminium i stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Stopy aluminium, Pokrycia aluminiowe, Stopy aluminium, i Pokrycia aluminiowe. Ma siedzibę w Verbania, Włochy.

 6. EUROTUBI S.R.L.

  Włochy

  Firma EUROTUBI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Aluminium i stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Stopy aluminium, Pokrycia aluminiowe, Stopy aluminium, i Pokrycia aluminiowe. Ma siedzibę w Fano, Włochy.

 7. ALZA GLOBO S.R.L.

  Włochy

  Firma ALZA GLOBO S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Aluminium i stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Stopy aluminium, Pokrycia aluminiowe, Stopy aluminium, i Pokrycia aluminiowe. Ma siedzibę w Ponte San Pietro, Włochy.

 8. L.A.G. S.P.A.

  Włochy

  Firma L.A.G. S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Aluminium i stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Stopy aluminium, Pokrycia aluminiowe, Stopy aluminium, i Pokrycia aluminiowe. Ma siedzibę w Cardano Al Campo, Włochy.

 1. GASTALDELLO SISTEMI S.P.A.

  Włochy

  Firma GASTALDELLO SISTEMI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Aluminium i stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Stopy aluminium, Pokrycia aluminiowe, Stopy aluminium, i Pokrycia aluminiowe. Ma siedzibę w Povegliano Veronese, Włochy.

 2. PRIMALL S.R.L.

  Włochy

  Firma PRIMALL S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Aluminium i stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Stopy aluminium, Pokrycia aluminiowe, Stopy aluminium, i Pokrycia aluminiowe. Ma siedzibę w Assago, Włochy.

 3. SPINELLIINFISSI DI SPINELLI CIRO

  Włochy

  Firma SPINELLIINFISSI DI SPINELLI CIRO, roku i działającą w sektorze Aluminium i stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Stopy aluminium, Pokrycia aluminiowe, Stopy aluminium, i Pokrycia aluminiowe. Ma siedzibę w Mugnano Di Napoli, Włochy.

 4. ALCOB S.R.L.

  Włochy

  Firma ALCOB S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Aluminium i stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Stopy aluminium, Pokrycia aluminiowe, Stopy aluminium, i Pokrycia aluminiowe. Ma siedzibę w Castegnato, Włochy.

 5. CENTRO ALLUMINIO S.R.L.

  Włochy

  Firma CENTRO ALLUMINIO S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Aluminium i stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Stopy aluminium, Pokrycia aluminiowe, Stopy aluminium, i Pokrycia aluminiowe. Ma siedzibę w Barletta, Włochy.

 6. CANONICO S.R.L.

  Włochy

  Firma CANONICO S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia aluminiowe, Galwanizacja stali i metali, Pokrycia aluminiowe, i Galwanizacja stali i metali. Ma siedzibę w Osimo, Włochy.

 7. METALLUMINIO S.R.L.

  Włochy

  Firma METALLUMINIO S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Aluminium i stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Stopy aluminium, Pokrycia aluminiowe, Stopy aluminium, i Pokrycia aluminiowe. Ma siedzibę w La Spezia, Włochy.

 8. ALUMAT S.R.L.

  Włochy

  Firma ALUMAT S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Aluminium i stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Stopy aluminium, Pokrycia aluminiowe, Stopy aluminium, i Pokrycia aluminiowe. Ma siedzibę w Ciserano, Włochy.

 9. C.L.L. - COMMERCIO LEGHE LEGGERE S.P.A.

  Włochy

  Firma C.L.L. - COMMERCIO LEGHE LEGGERE S.P.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Aluminium i stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Stopy aluminium, Pokrycia aluminiowe, Stopy aluminium, i Pokrycia aluminiowe. Ma siedzibę w Bosco Marengo, Włochy.

 10. PESSINA ANGELO S.R.L.

  Włochy

  Firma PESSINA ANGELO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykładziny podłogowe kwasoodporne. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia aluminiowe, Powłoki antykorozyjne, Pokrycia aluminiowe, i Powłoki antykorozyjne. Ma siedzibę w Fara Gera D'adda, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo