• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pokarm dla zwierząt domowych

Wyniki dla

Pokarm dla zwierząt domowych - Import eksport

 1. KESSLER ZOOLOGIEGROSSHANDEL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma Kessler Zoologiegroßhandel GmbH & Co. jest producentem i hurtownikiem surowców naturalnych w sektorze karmy dla zwierząt domowych. Zdrowie i witalność naszych zwierząt domowych to dla naszej firmy rodzinnej zarówno zadanie, jak i obowiązek. Stosujemy wyłącznie surowce naturalne o gwarantowanym pochodzeniu, co stanowi podstawę naszej jakości. Gwarantujemy wysoką i stałą jakość dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, a także dzięki współpracy bezpośrednio z producentami. Nasze specjalnie suszone surowce naturalne są pozyskiwane na całym świecie dzięki starannym badaniom i stałemu monitorowaniu, a następnie udoskonalane w naszej fabryce za pomocą różnych procesów. Cały zespół tworzy w ten sposób fundament jakości, wspierany przez wysokiej jakości koncepcję HACCP (Hazard Analysis Critical Control Point). Na terenie zakładu o powierzchni 10500 m² zajmujemy się handlem, uszlachetnianiem i produkcją ponad 1000 różnych surowców naturalnych w licznych procesach. Nasi znani klienci krajowi i zagraniczni ufają naszej jakości i uczciwym warunkom. Wszechstronny asortyment produktów obejmuje pokarm dla ryb ozdobnych, pokarm dla ryb stawowych, pokarm dla karpi koi, pokarm dla gryzoni, pokarm dla gadów, pokarm dla koni, pokarm dla ptaków i pokarm dla psów. Nasi klienci otrzymują swoje produkty z jednego źródła - od zaopatrzenia, poprzez rafinację, produkcję i pakowanie. Ponadto mają oni możliwość tworzenia własnych pasz z naszej szerokiej gamy produktów i oznaczania ich "prywatną etykietą".

 2. TROPICAL

  Polska

  Od 45 lat karmy TROPICAL cieszą się dużą popularnością i uznaniem w branży akwarystycznej. Eksportowane są do ponad 80 krajów na całym świecie Nasza oferta: •PRODUKT UZDATNIAJĄCY WODĘ Produkty uzdatniające wodę Tropical zawierają wszystkie niezbędne składniki do uzdatnienia wody w akwarium i dostosowania jej do potrzeb jego mieszkańców. Uzupełnieniem oferty są specjalistyczne sole przydatne podczas transportu i wylęgu. •PRO DEFENCE - POKARMY W LINII PROBIOTYCZNEJ PRO DEFENCE obejmuje pokarmy z probiotykiem przeznaczone do codziennego karmienia ryb. Pokarmy dostępne są w czterech rozmiarach: Rozmiar Mikro, XXS, S i M. •SOFT LINE - INNOWACYJNA KONCEPCJA PRODUKTÓW AKWARYSTYCZNYCH Miękkie granulki, wysoka hydrostabilność, wyjątkowa przyswajalność i bogactwo składników odżywczych - to naprawdę wyjątkowe cechy tej linii produktów akwarystycznych. Polski producent opracował unikalną metodę produkcji miękkich pokarmów ekstrudowanych, które są atrakcyjniejsze dla ryb i łatwiejsze do strawienia. •TROPICAL PREMIUM LINE Linia Premium obejmuje zarówno pokarmy uniwersalne, jak i specjalistyczne, przeznaczone do karmienia ryb o specyficznych wymaganiach żywieniowych. •TROPICAL MARINE POWER Jest to linia pokarmów, środków do uzdatniania wody, soli morskiej przeznaczona dla akwariów morskich. W ofercie Tropical nie mogło zabraknąć specjalistycznych pokarmów dla ozdobnych ryb stawowych dedykowanych dla karpi koi, jesiotrów i innych gatunków.

 3. QINGDAO NUTRALONG PHARMACHEM CO., LTD.

  Chiny

  Nutralong Pharmachem Co., Ltd. jest wyspecjalizowanym dostawcą wysokiej jakości surowców dla rynków żywności i napojów, suplementów diety i żywienia zwierząt. Nasza oferta obejmuje naturalne substancje słodzące, środki dla zdrowie stawów, witaminy, minerały, aminokwasy i ekstrakty ziołowe. Przestrzegamy przepisów EC i FDA, dostarczamy rozwiązania i gotowe produkty w oparciu o potrzeby klientów. Jako profesjonalny dostawca siarczanu chondroityny, oferujemy wszystkie serie Chondroityny z certyfikatami zezwolenia spożycia przez ludzi. Nasze produkty są magazynowane na terenie UE z dostępnym świadectwem zdrowia i raportem z badań laboratoryjnych. Zapewniamy nie tylko zwykły proszek Chondroityny, ale z oznaczeniami Direct Compression (DC), 98%, 95%, i 85%. Jakość i pewność produktu są naszymi priorytetami. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi przepisami WE i US FDA i co miesiąc dostarczamy raporty jakości. Mamy dwie dekady doświadczenia w przekształcaniu koncepcji klientów w rzeczywiste produkcje oparte na ponad 1000 receptur. Oferujemy zróżnicowane warunki płatności dla klientów z dobrą historią płatniczą. Posiadamy również ubezpieczenie odpowiedzialności za produkt w wysokości 2 milionów dolarów dla wszystkich produktów, aby chronić klientów przed roszczeniami w dalszej działalności. Posiadamy osiem profesjonalnych magazynów w USA, UE i Chinach ze stabilnym zapasem naszych atutowych produktów, aby zapewnić szybką dostawę. Nasze centrum logistyczne w Chinach o powierzchni 600.000 ft² wspiera nas w dostosowywaniu opakowań, etykiet, palet i pojemników dla klientów. Prosimy wybrać nas ze względu na jakość, niezawodność i spójność.

 4. THE PETFOOD COMPANY B.V.

  Holandia

  Odkryj CHAMP, wyjątkową markę karmy dla psów, która oferuje wysoką jakość w przyjaznej cenie eksportowej. CHAMP jest precyzyjnie zbudowana i spełnia wymagania normy ISO 9001 oraz systemu H.A.C.C.P. W szczególności, nasze receptury są ściśle zgodne ze standardami US NRC i Aafco, co wyraża nasze zaangażowanie w spełnianie najwyższych kryteriów. CHAMP charakteryzuje się doskonałym składem wysokiej jakości białek i tłuszczów, starannie zbilansowanych, aby zepewnić Twojemu psu optymalną mieszankę pokarmu. Zawiera podstawowe witaminy, gwarantując kompletną i zróżnicowaną dietę. Dzięki umiejętnemu połączeniu surowców i procesu wytłaczania, CHAMP osiąga wyjątkowy stopień strawności, torując drogę dla lepszego przyswajania składników odżywczych. Techniki produkcji, z wykorzystaniem wysoko zaawansowanych technologii, stosowane w CHAMP, w połączeniu z selekcją składników, są gwarancją uzyskania cenionych przez psy walorów smakowych. CHAMP jest preferowanym wyborem posiadaczy psów, poszukujących oferty karmy pobudzającej ich psa i dodającej mu wigoru. Oprócz konsumenckich, celem CHAMP są profesjonaliści w różnych dziedziniach, w tym instytucje, takie jak jednostki wojskowe, czy policji. Hodowcy i sieci detaliczne także polegają na niezmiennie wysokiej jakości i niezawodności CHAMP. Champ jest dostępna na codzień w 22 krajach, takich jak Egipt, Arabia Saudyjska, Katar, Kuwejt, Malezja Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony internetowej, aby dowiedzieć się więcej na temat CHAMP i jej oferty. CHAMP - WYBÓR PROFESJONALISTÓW

 5. CORNILLE SAS

  Francja

  Od 2001 roku firma CORNILLÉ, ekspert w przetwarzaniu produktów ubocznych pochodzenia bydlęcego, zbiera rocznie 120.000 ton surowców we francuskim regionie Grand Ouest od swoich partnerów, ubojni i zakładów rozbioru mięsa grup AGROMOUSQUETAIRES (SVA Jean Rozé) i BIGARD. Te produkty uboczne są przekształcane w tłuszcz, odwodnione białka i mączkę kostną. CORNILLÉ postanowiła przestrzegać hierarchii zastosowań, faworyzując najbardziej odpowiednie zastosowania o najwyższej społecznej wartości dodanej dla swoich procesów, takie jak żywność dla ludzi, pasza dla zwierząt gospodarskich, karma dla zwierząt domowych, oleochemikalia, biopaliwa i nawozy. CORNILLÉ jest zaangażowana we współpracę ze swoimi partnerami w celu zmniejszenia śladu węglowego i wniesienia wkładu w gospodarkę o obiegu zamkniętym opartą na wykorzystaniu odnawialnych i zrównoważonych zasobów: • wykorzystanie zasobów odnawialnych zebranych we Francji + 100% odzysku w produktach pochodzenia biologicznego. • produkcja białek i tłuszczów pochodzenia biologicznego o mniejszym śladzie węglowym niż importowane białka i oleje roślinne (soja, olej palmowy). • optymalizacja naszego zużycia energii i wody + trwała redukcja wpływu na środowisko. Np.: bezwęglowa para wodna z odzysku energii z naszych odpodów. • zaspokojenie 70% naszych potrzeb cieplnych, zastępując paliwa kopalne i wykorzystując bezemisyjną parę wodną produkowaną przez firme SAVE.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ARGOS

  Grecja

  ARGOS działa w branży karmy dla psów. W naszym asortymencie znajdują się naturalne suszone przysmaki dla psów, a dokładniej przysmaki z naturalnym futrem. Naszym celem jest oferowanie naszym czworonożnym przyjaciołom naturalnych i zdrowych przekąsek, aby promować ich ogólny stan zdrowia. Stosujemy specjalną technikę odwadniania, która pozwala zachować składniki odżywcze mięsa bez zmiany jego naturalnego stanu. Ponadto mamy 20-letnie doświadczenie w obróbce mięsa. Dziś eksportujemy do 7 krajów i jesteśmy obecni w ponad 70 punktach sprzedaży w Grecji.

 2. NUOVA FATTORIA SRL

  Włochy

  Nuova Fattoria SRL produkuje kompletne karmy dla psów i kotów, z certyfikatem „Made in Italy 100%”, na bazie kukurydzy, wieprzowej mączki mięsnej, tłuszczu wieprzowego, witamin i minerałów, które dostarczają zwierzętom wszystkich składników niezbędnych do prawidłowego metabolizmu. „W produkcji wykorzystywana jest technologia selektywnego wytłaczania; produkty są oferowane przede wszystkim pod marką NUOVA FATTORIA. Firma daje klientom do dyspozycji własne know-how i technologie produkcyjne, umożliwiając tworzenie prywatnych marek.

 3. CALICE HEMP

  Francja

  Firma CALICE HEMP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Olejki eteryczne i rezynoidy. Jest również obecna w dziedzinach Pokarm dla zwierząt domowych, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Pokarm dla zwierząt domowych, i Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Ma siedzibę w Vitrolles, Francja.

 4. LIBERAGRI SRLS

  Włochy

  Firma LIBERAGRI SRLS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Pokarm dla zwierząt domowych. Jest również obecna w dziedzinach Pasze dla zwierząt hodowlanych, artykuły ogrodowe, maszyny ogrodnicze, Pasze dla zwierząt hodowlanych, i karma dla zwierząt. Ma siedzibę w Monterosi, Włochy.

 5. CHRISTOPH & FRANZ ERDTMANN GMBH & CO. KG FABRIKATION UND GROSSHANDEL

  Niemcy

  Firma CHRISTOPH & FRANZ ERDTMANN GMBH & CO. KG FABRIKATION UND GROSSHANDEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokarm dla zwierząt domowych. Jest również obecna w dziedzinach karmy dla drobiu, woliery, nasiona słonecznika, ptaki, i podszewki. Ma siedzibę w Lauenburg, Niemcy.

 1. BECKERCOMPLAN GMBH

  Niemcy

  Firma BECKERCOMPLAN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokarm dla zwierząt domowych. Ma siedzibę w Hemer, Niemcy.

 2. TIERNAHRUNG SEERHAUSEN GMBH

  Niemcy

  Firma TIERNAHRUNG SEERHAUSEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokarm dla zwierząt domowych. Ma siedzibę w Stauchitz, Niemcy.

 1. V-POINT PREMIUM PET FOOD GMBH

  Austria

  Firma V-POINT PREMIUM PET FOOD GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokarm dla zwierząt domowych. Ma siedzibę w Hausmannstätten, Austria.

 2. VULFI'S MANUFAKTUR FÜR VITALE HUNDE EINZELUNTERNEHMUNG CHRISTIAN HAMBERGER

  Niemcy

  Firma VULFI'S MANUFAKTUR FÜR VITALE HUNDE EINZELUNTERNEHMUNG CHRISTIAN HAMBERGER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokarm dla zwierząt domowych. Ma siedzibę w Bad Herrenalb, Niemcy.

 3. CHILLAX - EINE MARKE DER CHAIROS AG

  Szwajcaria

  Firma CHILLAX - EINE MARKE DER CHAIROS AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokarm dla zwierząt domowych. Jest również obecna w dziedzinach Psy - pokarm, konopie, Psy - pokarm, i karma dla koni. Ma siedzibę w Küsnacht, Szwajcaria.

 4. SDGA CROQUETTES

  Francja

  Firma SDGA CROQUETTES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pokarm dla zwierząt domowych. Jest również obecna w dziedzinach Psy - pokarm, Koty - pokarm, Psy - pokarm, Koty - pokarm, dog accessory, i żywność pochodzenia naturalnego dla psów. Ma siedzibę w Saint-Genest-Lerpt, Francja.

 5. COLONEL GUSTAVE

  Belgia

  Firma COLONEL GUSTAVE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pokarm dla zwierząt domowych. Jest również obecna w dziedzinach Psy - pokarm, Koty - pokarm, krokiety dla zwierząt, krokiety dla psów, krokiety dla kotów, żywność pochodzenia naturalnego dla zwierząt, Psy - pokarm, karma mokra dla kotów, i karma mokra dla psów. Ma siedzibę w Landenne, Belgia.

 6. FAUNE ET FLORE

  Belgia

  Fauna i flora w Nandrin to obszar o pow. 1800 m2 przeznaczony dla ogrodnictwa, poświęcony roślinom, zwierzętom, wystrojowi wnętrz i dekoracji zewnętrznej. Uwielbiamy mięso smażone na ruszcie i proponujemy Państwu szeroki wybór rusztów gazowych, na węgiel, plancha, brasero, piecyków na bioetanol. Od marca do października oferujemy szeroki wybór mebli tarasowych, parasoli oraz zacienień stałych i ruchomych. Od listopada zapraszamy na pierwsze piętro na zwiedzanie naszych wspaniałych targów bożonarodzeniowych!

 7. BDI-BIOLIFE SCIENCE GMBH

  Austria

  BDI-BioLife Science jest specjalistą w produkcji naturalnej astaksantyny z mikroalg przeznaczonej do substancji dla branży LifeScience. Dzięki samodzielnie opracowanemu, zamkniętemu procesowi hodowlanemu gwarantujemy: niezawodność dostaw dzięki produkcji niezależnie od sezonu, najsurowsze standardy higieny, najwyższą jakość produktów. W pełni zautomatyzowany system przebiegu procesu monitoruje, kontroluje i dokumentuje wszystkie etapy produkcji. Zapewnia to identyfikowalność każdej wyprodukowanej partii produktów. To nowoczesne gromadzenie danych jest podstawowym warunkiem identyfikowalności wymaganej w przemyśle kosmetycznym, suplementów diety i farmaceutycznym. Stałe zapewnianie jakości i przestrzeganie najsurowszych standardów to czynniki decydujące o spełnianiu najwyższych wymagań branży LifeScience. W zakresie rozwoju produktów nieustannie pracujemy nad poszerzaniem naszego asortymentu. Na życzenie klienta możemy wyprodukować substancje z astaksantyną dostosowane do wymagań klienta.

 8. SD-BEKS, LLC

  Rosja

  SD-Becks produkuje pasze dla zwierząt gospodarskich i dla drobiu, biologicznie aktywne dodatki paszowe, wytłaczaną paszę typu all-in-one, a także dodatki paszowe do mieszanek paszowych dla drobiu i wszystkich gatunków zwierząt gospodarskich. W asortymencie produktów firmy znajdują się pasze dla kurczaków ras dwufunkcyjnych, brojlerów i przepiórek; karma dla kaczek i innego ptactwa wodnego; dodatki paszowe dla koni. Wytłaczanie umożliwia zniszczenie ścian komórkowych, zerwanie wiązań chemicznych oraz zmianę fizycznej i molekularnej struktury surowców, aby stworzyć paszę dla zwierząt bardziej użyteczną, pożywną i łatwiejszą do strawienia. Wszystkie nasze produkty są wolne od stymulatorów wzrostu i antybiotyków. Pasze dla zwierząt wytwarzane przez SD-Becks są oparte na nauce, ponieważ firma ściśle współpracuje z Państwową Akademią Rolniczą w Kuzbasie w zakresie rozwoju naukowego i wdrażania zaawansowanych technologii w przemyśle paszowym. SD-Becks wykorzystuje odpowiednio dostosowane oprogramowanie do tworzenia precyzyjnie formułowanych pasz dla zwierząt.

 1. VLADEX SIARHEI SHUMCHENIA

  Polska

  ZooBoom to sklep internetowy z karmą dla kotów, psów i innych zwierzaków domowych. Na wirtualnych półkach znajdują się karmy od najlepszych producentów, w tym między innymi Acana Junior, Puppy Large Breed, Acana Grasslands, Wolfsblut i przysmaki JK Animals. W opisie każdego produktu zawarto informacje na temat składu i dawkowania pożywienia. Propozycje odpowiednie dla siebie znajdą opiekunowie małych i dużych ras oraz właściciele zwierząt cierpiących na różne choroby. Duże opakowania sprzedawane są w korzystnych cenach, dzięki czemu można zrobić zapasy bez nadwyrężania swojego budżetu. Idealnym tego przykładem jest Brit Care Junior Large Breed Lamb & Rice 12kg i Orijen Puppy Large 13kg. W asortymencie sklepu znajdują się także zabawki dla psa Trixie, akcesoria dla królika, chomika i szynszyli. Zamówienia realizowane są sprawnie, z bezpośrednią dostawą pod wskazany adres. Warto regularnie śledzić pojawiające się promocje, na których można dodatkowo zaoszczędzić. Karma dla psów alergików i naturalne przysmaki mogą mieć dobry skład i być łatwo dostępne. W codziennej opiece nad pupilem z pewnością przyda się też smycz Flexi, szczotki, szelki, obroże i transportery.

 2. SZCZĘŚLIWY PUPIL

  Polska

  Szczęśliwy Pupil to internetowy sklep zoologiczny, w którym można zamówić różnorodne akcesoria dla zwierząt. W sprzedaży dostępne są między innymi: • praktyczne transportery dla kotów i psów, • obroże na pchły i kleszcze, o których warto pamiętać, wyprowadzając swojego zwierzaka na spacer, • różnego rodzaju karmy, w tym na przykład karma dla gryzoni, rybek, kanarków i papug, • wygodne i stylowe ubranka dla psów, • przysmaki, witaminy i zabawki, których nie może zabraknąć w żadnym domu, • różnorodne akcesoria do pielęgnacji i dbania o higienę swojego pupila. Asortyment sklepu jest regularnie wzbogacany o ciekawe nowości. Warto śledzić promocje i programy rabatowe. Zamówienia składa się w wygodnej formie online, z bezpośrednią dostawą pod wskazany przez siebie adres. Karma dla chomika czy legowiska dla psów? Wszystkie produkty pochodzą od sprawdzonych producentów, którzy zapewniają najwyższą jakość i troszczą się o bezpieczeństwo zwierząt. Misją sprzedawcy jest zapewnienie łatwego dostępu do wszystkich akcesoriów niezbędnych do karmienia i pielęgnowania pupili oraz miłego spędzania czasu wspólnego.

 3. PET STATION

  Polska

  Jeśli jesteście miłośnikami zwierzaków i macie w swoim domu kota czy psa to bez wątpienia potrzebne będą odpowiednie akcesoria, by takimi zwierzakami można było się zając. Dlatego zapraszamy do naszego sklepu zoologicznego, gdzie mamy wszystko co potrzebne do tego, by zająć się zwierzakami. Zarówno karma jak i akcesoria, dzięki którym zwierzaki będą miały zajęty czas wolny będą miały okazję, by się bawić. Każdy kto chce dobrze zająć się swoimi domowym zwierzakiem na pewno będzie sięgał po wiele rożnych gadżetów, dzięki którym łatwiej będzie się zwierzakami zajmować. Dlatego zachęcamy do tego, by zajrzeć do naszego sklepu PetStation, gdzie będziecie mogli znaleźć wszystko co potrzebne, by domowym zwierzakiem dobrze się zająć. Gwarantujemy świetny wybór produktów dla małych zwierząt i jednocześnie atrakcyjne ceny. Każdy kto chce dobrze zajmować się domowym zwierzakiem powinien mieć dla niego wiele istotnych akcesoriów, które ułatwiają opiekę a także odpowiednią karmę, którą będzie można zwierzakowi podawać.

 4. MONGE SPA

  Włochy

 5. DFC PET IC VE DIS TIC.LTD.STI.

  Turcja

 6. MCEPHARMA S.R.O.

  Republika Czeska

 7. GAHERPROGA SL

  Hiszpania

 8. PETVIMIN ANIMAL PRODUCTS FOREIGN TRADE CO. LTD.

  Turcja

 9. FITMIN

  Republika Czeska

 10. CHEMI - VIT S.R.L.

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Pokarm dla zwierząt domowych - Import eksport

Liczba wyników

1403 Przedsiębiorstwa