• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pojemniki transportowe kołowe

Wyniki dla

Pojemniki transportowe kołowe - Import eksport

 1. HOYER GMBH INTERNATIONALE FACHSPEDITION

  Niemcy

  HOYER Multilog oferuje rozwiązania logistyczne oraz wynajmu IBC i zbiorników ciśnieniowych, dysponując flotą ponad 45.000 zbiorników ze stali nierdzewnej. Siedziba główna znajduje się w Hamburgu, a oprócz silnej obecności w Europie, HOYER Multilog ma również dobrą pozycję rynkową w USA i Azji. Od 2017 roku francuska firma CCR należy do Grupy HOYER. Oprócz wynajmu małych pojemników ze stali nierdzewnej, HOYER Multilog zapewnia kompleksową obsługę. Obejmuje to zarządzanie flotą, transport pojemników pustych lub pełnych, czyszczenie oraz konserwację i naprawę. HOYER Multilog to wiarygodny partner z wieloletnim doświadczeniem w branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej. Dla niemal każdego produktu HOYER Multilog zapewnia optymalny IBC lub pojemnik ciśnieniowy. Zdecydowana większość pojemników mieści się w zakresie pojemności od 200 do 1650 litrów.

 2. BO-INNO GMBH

  Niemcy

  Rodzinna firma Bo-Inno GmbH jest specjalistą w obszarze pojedynczych nośników do obrabianych przedmiotów, koszy do procesów mycia oraz logistyki wewnętrznej. BO-INNO GmbH jest Twoim kompetentnym partnerem w zakresie doradztwa, opracowywania nowych pomysłów i rozwiązań, produkcji próbnej i tworzenia systemów nośnych do obrabianych przedmiotów oraz koszy drucianych. Wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie w celu tworzenia indywidualnych rozwiązań z jednego źródła. Wysoki poziom naszej wiedzy fachowej osiągnęliśmy dzięki wieloletniemu praktycznemu doświadczeniu w całym łańcuchu dostaw dla przemysłu motoyzacyjnego, jak również w dziedzinie energii odnawialnych, techniki medycznej i budowy maszyn. Nasze kompetencje polegają na doradzaniu i znajdowaniu pomysłów na innowacyjne rozwiązania i produkty w dziedzinie obróbki drutu.

 3. GMÖHLING TRANSPORTGERÄTE GMBH

  Niemcy

  W naszej firmie tylko metal jest zimny: to ponad 70 lat działalności bogatej w wydarzenia, ponad 80 doświadczonych pracowników i ponad 1000 nietypowych pomysłów na obróbkę aluminium. Innowacje to nasza tradycja. Pragnienie ciągłego rozwoju jest głęboko zakorzenione w duszy naszej firmy. Przykładem tego był właściciel naszej firmy, pan Gmöhling, a teraz z dumą działają tak nasi pracownicy. Wg powiedzenia Gustava Heinemanna: "Jeśli nie chcesz nic zmienić, stracisz to, co chcesz zachować.“ Opierając się na tym stale wyznaczamy nowe standardy w naszej branży. Nasze kontenery transportowe i utylizacyjne, wózki transportowe i magazynowe oraz palety stały się niezbędne dla wielu klientów na całym świecie. Angażując się w budowę 8000 m2 w Fürth (Niemcy), firma Gmöhling pisze historię swojego sukcesu.

 4. HEBOLD SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Hebold Systems dostarcza i rozwija od wielu lat indywidualne rozwiązania w dziedzinie urządzeń próżniowych, mieszających i homogenizujących dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego i spożywczego. Produkujemy i dostarczamy sprzęt mieszający do homogenizacji i systemy dyspergujące do produkcji kremu, żelu, maści, balsamów, toników i szamponów. Sprzęt procesowy do wytwarzania form półstałych jest dostępny w wymiarach standardowych od 5 do 10.000 l. W zależności od specyfikacji klienta kompletny system składa się z jednego lub kilku mieszaczy HEBOLD lub urządzeń podnoszących, homogenizatorów, zbiorników do fazy wstępnej, systemów próżniowych, ogrzewania lub chłodzenia, przewodów rurowych, platform ruchowych i sterowników z wizualizacją procesu i zarządzaniem recepturą.

 5. WEIDNER GMBH

  Niemcy

  Weidner GmbH ma ponad 60-letnie doświadczenie i oferuje różne usługi i produkty z całego łańcucha wartości - zgodnie z zasadą "Wszystko z jednego źródła". Obecnie grupa ma pięć europejskich oddziałów i zatrudnia ponad 200 pracowników. Firma opiera się na wysokiej innowacyjności, niezawodności i wiedzy eksperckiej, elastycznie i optymalnie realizując wymagania klientów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PADBERG + PALATEC LOGISTIC GMBH

  Niemcy

  Oferta Padberg + Palatec Logistic GmbH w zakresie regałów magazynowych i transportowych wszystkich typów - stalowych, drewnianych lub kombinowanych - skierowana jest do klientów ze wszystkich sektorów przemysłu i handlu. Indywidualne projektowanie, rozwój i produkcja specjalnych nośników ładunku dla specjalnych wymagań w dziedzinie techniki magazynowej, jak również dla dużych projektów należą do naszego obszaru działalności. Stale opracowywane są i produkowane specyficzne dla danej branży nośniki ładunku, na przykład dla przemysłu motoryzacyjnego. Oprócz nośników ładunku związanych z zapotrzebowaniem, nasz asortyment obejmuje również palety kłonicowe, skrzynie z siatki drucianej, ramy do układania w stosy, palety z obręczą rolkową i pojemniki rolkowe. Wiele z naszych standardowych modeli jest zaprojektowanych dla powszechnych wymiarów, takich jak europaleta 800x1200. Ponadto znajdziesz tu wszystkie produkty potrzebne do wyposażenia fabryk i magazynów. Nasz asortyment sięga od pojemników na odpady, przez wózki paletowe i szafy po wózki narzędziowe. Zaangażowani i wykwalifikowani pracownicy, zastosowanie nowoczesnych, wydajnych maszyn i robotów oraz wieloletnie doświadczenie naszego zespołu doradczego są gwarancją, że rozwiążemy również Twoje problemy i rzetelnie spełnimy Twoje życzenia. Razem znajdziemy optymalne rozwiązanie magazynowe i transportowe dla Twojej firmy!

 2. BEKUPLAST GMBH

  Niemcy

 3. KNÜPPEL VERPACKUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

 4. KKC KOFFER GMBH

  Niemcy

 5. PSAPLAST - PLÁSTICOS SANTO ANTÓNIO, LDA.

  Portugalia

 1. KAPPELER VERPACKUNGS-SYSTEME AG

  Szwajcaria

 2. SCHAKE GMBH METALLWARENFABRIK

  Niemcy

 1. BERGSIEK BEHÄLTERBAU GMBH

  Niemcy

 2. M. ROTH GMBH & CO. KG

  Niemcy

 3. BOXPLUS

  Belgia

  BOXPLUS JEST SYNONIMEM PLASTIKOWYCH POJEMNIKÓW I WÓZKÓW DOLLY PO NAJKORZYSTNIEJSZYCH CENACH! SPECJALNOŚCI BOXPLUS: WÓZKI DOLLY, WÓZKI TRANSPORTOWE LUB WÓZKI Z POJEMNIKAMI 600x400 MM I 800X600 MM. Boxplus jest jednym z najpoważniejszych dostawców pojemników plastikowych do środowiskowych zastosowań logistycznych i technicznych w EUROPIE, z siedzibą prawną w Maaseik. Stosujemy strategię przedsiębiorstwa “COST LEADERSHIP”, dzięki której Boxplus jest w stanie proponować swoją gamę produktów po NAJKORZYSTNIEJSZYCH CENACH na rynku.

 4. BITO SYSTEMES

  Francja

  BITO SYSTEMES jest międzynarodową grupą specjalizującą się w dziedzinie składowania oraz systemów przygotowania zamówień, należącą do grona wiodących firm europejskich. Pojemniki plastikowe: zestawy pojemników, pojemniki i kuwety z tworzyw sztucznych, plastikowe pojemniki do laboratoriów, pojemniki do układania, składowania, skrzynki i pojemniki magazynowe, pojemniki plastikowe, na żywność, pojemniki do ustawiania jedne na drugich, pojemniki manipulacyjne, z dziubkiem, retencyjne, skrzynki plastikowe, plastikowe kontenery przemysłowe, kontener plastikowy, kontener.

 5. HESONWERK GMBH TRANSPORT-, LAGER- & UMWELTTECHNIK

  Niemcy

  Przedsiębiorstwo HESON jest od ponad 120 lat niezawodnym partnerem w dziedzinie rozwiązań technologicznych związanych z transportem, magazynowaniem, ochroną środowiska, odlewnictwem i obróbką mechaniczną. Produkty firmy HESON znajdują zastosowanie we wszystkich gałęziach gospodarki i przemysłu: w przemyśle samochodowym, u poddostawców branży motoryzacyjnej (w odlewniach, kuźniach, firmach zajmujących się obróbką mechaniczną oraz produkcją śrub i wkrętów), w technice wysokiego składowania i automatyzacji, gospodarce odpadami, przemyśle spożywczym itd.

 6. WOJTAL-TRANS PAWEŁ WOJTAL

  Polska

  Nasza Firma zajmuje się Kompleksowymi Przeprowadzkami od A do Z Jesteśmy Profesjonalną Firmą Świadczącą Usługi w zakresie KOMPLEKSOWYCH PRZEPROWADZEK Dla: Osób Prywatnych, Firm , Hurtowni, Biur Oraz Innych Instytucji! Zdajemy Sobie Sprawę że Dla Wielu Osób Przeprowadzka Wiąże Się Ze Sporym Kłopotem, Dlatego Nasza Firma Stanie Na Wysokości Zadania By Państwa Odciążyć Z Tego Kłopotu! Mamy duże doświadczenie i zaangażowanie naszych pracowników w swoja pracę! Lata doświadczeń pozwalają nam zapewnić wysoką jakość wykonywanej usługi! Nasi pracownicy przyjadą do Państwa spakują i zabezpieczą najdrobniejszą rzecz tak aby w czasie transportu nie została uszkodzona!

 7. MÜLLER GMBH

  Niemcy

  Producent zbiorników i kontenerów ze stali nierdzewnej oraz urządzeń przeładunkowych stacjonarnych i mobilnych takich jak kolumny podnośnikowe, zmieniacze palet, podwójne systemy klap i obudów ze stali nierdzewnej.

 8. ZONTANK

  Polska

  Specjalizujemy się w produkcji zbiorników metalowych i konstrukcji stalowych jako OEM. Dostarczamy zbiorniki ADR i IBC. Wykonujemy projektowanie, kontrolę wdrażania procesu produkcji i jakości. Posiadamy odbiorców na terenie całej Europy. Nasze certyfikaty to ISO 9000: 1 oraz specjalistyczne certyfikaty na produkty do transportu oleju napędowego (diesel) UN1202.

 1. CROWDCOMPONENTS UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

 2. TANOS GMBH

  Niemcy

 3. KIA MAGNET CO.

  Iran

 4. CURTEC FRANCE SA

  Francja

 5. RACKS PRODUCTION BOSNIA D.O.O.

  Bośnia i Hercegowina

 6. NORDWEST BOX GMBH & CO KG

  Niemcy

 7. MANERGO

  Francja

 8. ALU-BOXEN.COM

  Niemcy

 9. TRANSOPLAST

  Belgia

 10. OP CRATE

  Francja