• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pojemniki i skrzynki do składowania

Wyniki dla

Pojemniki i skrzynki do składowania - Import eksport

 1. EVROMARKET

  Rosja

  «SE« Euromarket »jest producentem wyposażenia sklepów oraz gablot chłodniczych i witryn. Dział regałów, wyposażenia magazynów i witryn sklepowych produkuje całą gamę regałów sklepowych. Dzięki własnemu biuru projektów jesteśmy w stanie wykonać na zamówienie lady sklepowe jako POS dla sklepów i supermarketów. Dział wyposażenia sklepów koncentruje się na produkcji lad kasowych, drewnianych gablot i stojaków podłogowych z płyt wiórowych. Dział chłodnictwa komercyjnego i oczyszczania powietrza zajmuje się produkcją zamrażarek i witryn chłodniczych. Od 2020 roku rozpoczęliśmy produkcję oczyszczaczy powietrza. Produkujemy ponad 60 000 metrów bieżących regałów rocznie, dostarczając regały sklepowe i sprzęt chłodniczy na cały świat. Dysponujemy 4500 m2 powierzchni produkcyjnej oraz własnym działem projektowania sklepów. Naszą misją jest produkcja regałów i witryn chłodniczych, które idealnie odpowiadają potrzebom naszych klientów i maksymalizują efektywność ich powierzchni handlowych

 2. PSAPLAST - PLÁSTICOS SANTO ANTÓNIO, LDA.

  Portugalia

 3. LUTEC-PKS GMBH

  Niemcy

 4. DS SMITH PLASTICS FRANCE

  Francja

  DS SMITH division Plastics produkuje i sprzedaje w całej Europie szeroką gamę produktów na zamówienie z pełnego polipropylenu komórkowego i poliwęglanu komórkowego oraz z polietylenu: płyty, pojemniki, tace, kontenery, palety, itd. Działamy w różnych branżach takich jak: budownictwo, przemysł graficzny, samochodowy, farmaceutyczny, logistyczny. DS SMITH division Plastics korzysta z ponad 30-letniego doświadczenia w dziedzinie wytłaczania plastiku i jest uznaną w Europie firmą, dzięki swoim możliwościom rozwoju, innowacji oraz jakości proponowanych rozwiązań w dziedzinie opakowań. DS SMITH division Plastics obsługuje swoich klientów z 30 filii rozsianych w 15 krajach Europy, Ameryki Północnej, Południowej, Azji i Oceanii. Wszędzie tam, gdzie opakowanie i rozprowadzanie są czynnikami kluczowymi DS Smith Plastics pomaga swoim klientom zyskać na skuteczności i zwiększyć ich konkurencyjność.

 5. BITO SYSTEMES

  Francja

  BITO SYSTEMES jest międzynarodową grupą specjalizującą się w dziedzinie składowania oraz systemów przygotowania zamówień, należącą do grona wiodących firm europejskich. Pojemniki plastikowe: zestawy pojemników, pojemniki i kuwety z tworzyw sztucznych, plastikowe pojemniki do laboratoriów, pojemniki do układania, składowania, skrzynki i pojemniki magazynowe, pojemniki plastikowe, na żywność, pojemniki do ustawiania jedne na drugich, pojemniki manipulacyjne, z dziubkiem, retencyjne, skrzynki plastikowe, plastikowe kontenery przemysłowe, kontener plastikowy, kontener.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CRMP CENTRO RIPARAZIONE MATERIE PLASTICHE

  Włochy

 2. BINS USATI

  Włochy

 3. TUTTOINDUSTRIA

  Włochy

 4. MULTIROIR CONTROLEC

  Francja

 5. LOGISCAL

  Brazylia

 1. REA PLASNET

  Francja

 2. GUANGZHOU HEDA SHELVES CO., LTD

  Zjednoczone Królestwo

 1. MALEWICZ & SOHN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. DAPHNE

  Belgia

 3. ERKASAN LTD. - MATERIAL HANDLING SOLUTIONS

  Turcja

 4. DEXION

  Belgia

 5. KAPPES FRANCE

  Francja

 6. MANERGO

  Francja

 7. PROMMING D.O.O.

  Chorwacja

 8. PALATEC LAGERTECHNIK GMBH

  Niemcy

 1. SLT-BAUER

  Niemcy

 2. AUER PACKAGING NEDERLAND

  Holandia

 3. NELSAS METAL

  Litwa

 4. STORACON

  Belgia

 5. O.M.A. SRL

  Włochy

 6. M.W.P. S.R.O.

  Republika Czeska

 7. BEG BOHEMIA SPOL. S R.O

  Republika Czeska

 8. HORST-WILHELM MARTENS -GERÄTEBAU -

  Niemcy

 9. ABC-REOLER AULUM A/S

  Dania

 10. HILMAR GUNDERMANN K.G. GESTELLFABRIK, BAU- UND MÖBELSCHREINEREI

  Niemcy