• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pojemniki i kubły na śmiecie

Wyniki dla

Pojemniki i kubły na śmiecie - Import eksport

 1. AUWEKO GMBH

  Niemcy

  „Citybox" AUWEKO można znaleźć na lotniskach, dworcach kolejowych, w centrach handlowych, centrach wystawienniczych, w bankach, organach administracji grupowej, sieciach handlowych, na przestrzeni miejskiej lub na stadionach. Zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Na całym świecie. Od 25 lat AUWEKO opracowuje systemy recyklingu, które łączą w sobie dobre wzornictwo, funkcjonalność i wytrzymałość materiałów. Poza tym, systemy te powinny zawierać zintegrowane powierzchnie informacyjne, które umożliwiają gminom lub operatorom obiektów użyteczności publicznej lub budynków zamieszczanie ogłoszeń lub mogą być wykorzystywane jako powierzchnie reklamowe, których obłożenie szybko zwraca koszty inwestycji w systemy. AUWEKO oferuje szeroką gamę produktów, począwszy od systemu separacji materiałów nadających się do recyklingu, a skończywszy na terminalu dla palaczy. Od pojemnikόw wiszących do nieruchomych modułόw stojących. Od systemów z opatentowaną, certyfikowaną ochroną przeciwpożarową po systemy ochrony przed wandalizmem.

 2. NEO BAGNO ACCESSORIES

  Turcja

  Nowe oblicze Twojej łazienki Neo Bagno to turecki producent akcesoriów łazienkowych. Produkujemy akcesoria łazienkowe, które są łatwe w użyciu dla naszych klientów, estetyczne i higieniczne. Neo Bagno posiada bogate portfolio produktów, takich jak: •Lustra Led, •Wyposażenie hotelowe, •Systemy prysznicowe, •Prysznice plażowe, •Systemy Combi do stref publicznych, •Uchwyty na szczoteczki do zębów, •Dozowniki papieru toaletowego, •Wyposażenie łazienek hotelowych •Armatyra łazienkowa, •Dozowniki mydła, •Akcesoria łazienkowe dla osób niepełnosprawnych i wiele innych produktów do odkrycia na naszej stronie internetowej! Nasze produkty wytwarzamy we własnych spółkach grupy. Przywiązujemy dużą wagę do badań i rozwoju, aby nieustannie tworzyć i produkować innowacyjne i przyszłościowe produkty. Wszystkie wytwarzane przez nas produkty są wykonane w 100% z mosiądzu. Korzystamy z naszych własnych instalacji zarówno na etapie lakierowania, jak i montażu. W ten sposób obniżamy koszty i podnosimy jakość. Ponadto, w pełni ufając naszym produktom, oferujemy 10-letnią gwarancję. Udowadniamy, jak skuteczne i jakościowe produkty potrafiamy wytwarzać, opatrzone wszystkimi certyfikatami i doumentami wymaganymi przez ten sektor. Aby nasi klienci mogli kupować produkty po bardziej przystępnych kosztach, od długiego czasu współpracujemy z firmami, od których otrzymujemy oferty w zakresie transportu oraz zapewniamy całodobowe 100% wsparcie podczas transportu! Zapraszamy do kontaktu z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. ALDA POLAND SP. Z O.O.

  Polska

  ALDA Poland Sp. z o.o. to europejski producent koszy na śmieci oraz urządzeń do dezynfekcji. W ofercie posiadamy pojemniki do segregacji śmieci, kosze pedałowe, przeciwpożarowe, przemysłowe, antybakteryjne, koszopopielnice, kosze parkowe. Naszą konkurencyjną przewagą są przede wszystkim wysoka jakość, krótkie terminy realizacji 2-4 tygodni i niskie MOQ, możliwość zamawiania towaru w dowolnych ilościach i kolorze produktu oraz możliwość dostosowania wymiarów, pakowania i oznaczeń produktu do potrzeb a także produkujemy pod markę własną. Jesteśmy innowacyjną Polską firmą, która zrzesza zespół ekspertów zajmujących się kompleksowym tworzeniem koszy na śmieci. Dzięki wysokiej jakości naszych produktów, marka ALDA jest rozpoznawalna również poza granicami Unii Europejskiej. Prowadzimy eksport do państw w Azji, Afryki czy Ameryki. Współpracujemy z największymi sieciami. Kierujemy się zasadą by nasz działalność była zawsze w zgodzie z naturą. Nasze kosze na śmieci to produkt, który codziennie sprzedaje się w kilku milionach sztuk na całym świecie. Nie tylko produkt ale także działalność Fair Trade staje się czynnikiem mającym znaczny wkład w podejmowanie decyzji zakupowej.Pewność dostaw surowców, terminowość, transport lądowy - główną przewagą nad importem.

  Wszystkie wyroby na "pojemniki i kubły na śmiecie"

 4. CEMEPRE

  Belgia

 5. PAUL WOLFF GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BERTHOLD ABFALLSAMMLER GMBH

  Austria

 2. ABFALLHAI DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 3. ZWINGO - EINE MARKE DER HELIT INNOVATIVE BÜROPRODUKTE GMBH

  Niemcy

 4. CONSULENZE AMBIENTALI VICENTINE S.R.L.

  Włochy

 5. A & C DUSTBINS & WASTE BINS WEBER GMBH & CO.KG

  Niemcy

  A & C Waste Container Weber GmbH & Co KG jest jednym z wiodących producentów pojemników na kółkach, plastikowych pojemników na materiały niebezpieczne, domowych pojemników na odpady do recyklingu, pojemników na śmieci i pojemników na odpady kliniczno-medyczne wykonane z HDPE produkowanego w Haan / Niemcy. Weber jest firmą posiadającą certyfikaty ISO 9001, ISO 14001 i ISO 50001 i specjalizującą się w produkcji oraz sprzedaży mobilnych 2 i 4-kołowych pojemników na odpady handlowe, pojemników na śmieci i pojemników na kółkach od 10 do 1100 litrów.. Jakość made in Germany.

 1. BINOLOGY LLC

  Rosja

  Binology LLC jest deweloperem i producentem rozwiązań dla inteligentnych miast, umożliwiając redukcję kosztów zarządzania odpadami nawet o 70%. Nasze główne modele to: SmartCity Bin 120 - zasilany energią słoneczną, zautomatyzowany, inteligentny pojemnik IoT z wbudowaną prasą, systemem pomiaru poziomu napełnienia, stacją pogodową, inteligentymi algorytmami oszczędzania energii i zapobiegania pożarom, w odpornej na wstrząsy obudowie ze stali ocynkowanej; SmartCity Separation Station 2 i 3 - stacje segregacji odpadów na bazie inteligentnych pojemników Biology do zbiórki odpadów do recyklingu; SmartCity Indoor TV - rozwiązanie do pojemników wewnętrznych, z bocznymi ekranami Full HD i głośnikami audio; SmartCity WSens - ultradźwiękowy czujnik poziomu śmieci, kompatybilny z każdym typem pojemników o pojemności 0, 08 - 24 m3 i bunkrów, dostarczany z odporną na wstrząsy obudową i zintegrowanym czujnikem temperatury; Oprogramowanie w chmurze i aplikacja mobilna "SmartCity Management" do wydajnego zarządzania personelem, dynamicznego wyznaczania tras, śledzenia rodzajów odpadów, z narzędziami zaawansowanej kontroli i raportowania w zakresie zarządzania odpadami i zbierania odpadów.

 2. ZAKŁAD ELEKTRYCZNO - METALOWY BOEM

  Polska

  Doskonała struktura organizacyjna oraz nowoczesne wyposażenie zakładu dają nam możliwość wykonywania zaawansowanych technologicznie produktów o wysokiej jakości. Posiadamy własne biuro konstrukcyjno-technologiczne, dzięki któremu jesteśmy w stanie realizować zamówienia dopasowane do indywidualnych wymagań każdego klienta. Dzięki skutecznie działającemu Działowi Handlowemu oraz posiadającemu bogate zaplecze transportowe Działowi Logistyki, terminowo realizujemy zlecenia klientów z całej Europy. Zakres stałej produkcji: - Kontenerowe obudowy generatorów - Kontenery do zbiórki odzieży używanej - Kontenery na odpady (w tym podziemne systemy selektywnej segregacji śmieci) - Konstrukcje metalowe spawane (stal czarna, nierdzewna, kwasoodporna, aluminium) Zakład Elektryczno-Metalowy BOEM jest przedsiębiorstwem znanym i cenionym na rynku Unii Europejskiej. Jesteśmy ukierunkowani na ciągłe poszerzanie zasięgu naszej działalności oraz wdrażanie nowoczesnych technologii. Pamiętamy przy tym, o ciągłym podnoszeniu kwalifikacji naszych pracowników. Posiadamy aktualne certyfikaty ISO 9001 oraz 14001 w zakresie zarządzania procesami projektowania oraz produkcji konstrukcji stalowych i aluminiowych. Są one potwierdzeniem doskonałej organizacji pracy i dbałości o ochronę środowiska.

 1. SKATOM SP. Z O.O. PPH

  Polska

  Przedsiębiorstwo Skatom sprzedaje nowoczesne metalowe i plastikowe pojemniki na odpady oraz stojaki na worki foliowe. Oferujemy również kosze betonowe i stalowe, ławki miejskie oraz zestawy sprzątające. Wszystkich, którzy chcieliby uzyskać szczegółowe informacje na temat naszego asortymentu, zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego albo do wizyty w siedzibie firmy. Każdemu klientowi pomożemy w dokonaniu wyboru produktów spełniających wszystkie jego oczekiwania. Wyroby wykonujemy z blachy ocynkowanej oraz stali nierdzewnej, malowane są farbami proszkowymi lub płynnymi. Istnieje możliwość wykonania grawerki imiennej lub standardowej, np. ZOM, UG, UM.

 2. KONTENERY NA GRUZ POZNAŃ - GRUZ-SERV - WYWÓZ GRUZU

  Polska

  Gruz Serv to profesjonaliści od ciężkich prac budowniczych, jakie związane są z usługami transportu i wywozu gruzu oraz innych nieczystości. Bogata flota aut, doświadczenie, jakość, punktualność oraz oczywiście odpowiednie nastawienie do pracy oraz bezpieczeństwa - oto Gruz Serv z Poznania. Jeśli wyszukują Państwo jednorazowe usługi najmu kontenera na gruz lub ewentualnie śmieci bądź też również dla firmy budowlanej poszukują klienta odbierającego gruz z placów budowy lub też rozbiórki - Gruz Serv zaprasza do kontaktu.

 3. P.P.H.U. PROEKO-SERWIS

  Polska

  Zajmujemy się sie sprzedażą pojemników i koszy na odpady, posiadamy bogatą ofertę pojemników o pojemnościach od 3 do 1100 litrów. Ponadto oferujemy pojemniki do segregacji odpadów zarówno zewnętrznych jaki tych do wewnątrz. Sprzedajemy rownież skrzynie i pojemniki na piasek i sól oraz stojaki na worki. Cały czas poszerzamy naszą ofertę miedzy innymi o pojemniki na zużyte baterie i przeterminowane leki oraz inne problematyczne odpady. Działamy na rynku od 2006 roku.

 4. SOTKON PORTUGAL - SISTEMAS DE RESÍDUOS, S.A

  Portugalia

 5. PROCOMAT B.V.

  Holandia

 6. TANER KURUMSAL TEMIZLIK EKIPMANLARI

  Turcja

 7. COMUT LTD WASTE CONTAINER

  Turcja

 8. DBM INTERNATIONAL S.R.L.

  Włochy

 1. EFOR METAL

  Turcja

 2. GAFUROV SERVIS EOOD

  Bułgaria

 3. RAZAKPLAST

  Iran

 4. STONETEC INDUSTRIES GMBH

  Niemcy

 5. WAERDAL-DIENSTLEISTUNGSSERVICE

  Niemcy

 6. ABEN STEEL CO., LTD

  Turcja

 7. TRADIG HOUSE COMMUNAL TECHNIQUE

  Ukraina

 8. WYBONE LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 9. ELNO CONTAINER UND DIENSTLEISTUNGS GMBH

  Niemcy

 10. H. HAFENRICHTER KG

  Niemcy