• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pojemniki i kubły na śmiecie

Wyniki dla

Pojemniki i kubły na śmiecie - Import eksport

 1. AUWEKO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  „Citybox" AUWEKO można znaleźć na lotniskach, dworcach kolejowych, w centrach handlowych, centrach wystawienniczych, w bankach, organach administracji grupowej, sieciach handlowych, na przestrzeni miejskiej lub na stadionach. Zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Na całym świecie. Od 25 lat AUWEKO opracowuje systemy recyklingu, które łączą w sobie dobre wzornictwo, funkcjonalność i wytrzymałość materiałów. Poza tym, systemy te powinny zawierać zintegrowane powierzchnie informacyjne, które umożliwiają gminom lub operatorom obiektów użyteczności publicznej lub budynków zamieszczanie ogłoszeń lub mogą być wykorzystywane jako powierzchnie reklamowe, których obłożenie szybko zwraca koszty inwestycji w systemy. AUWEKO oferuje szeroką gamę produktów, począwszy od systemu separacji materiałów nadających się do recyklingu, a skończywszy na terminalu dla palaczy. Od pojemnikόw wiszących do nieruchomych modułόw stojących. Od systemów z opatentowaną, certyfikowaną ochroną przeciwpożarową po systemy ochrony przed wandalizmem.

 2. ZEYREK CONTAINER

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 1985 roku firma Zeyrek Konteyner z dumą działa jako wiodący producent w Stambule w Turcji, specjalizujący się w rozwiązaniach wysokiej jakości w zakresie gospodarki odpadami. Zaangażowani w promowanie czystego i zielonego środowiska, kierujemy nasze wysiłki w rozwój projektów i rozwiązań o odpowiednim wpływie. Nasze produkty objęte są roczną gwarancją. Zeyrek Konteyner jest rozwijającym się liderem w branży, zaangażowanym w przyszłość, z zespołem ekspertów i poszerzającym swoją ofertę produktów w celu zaspokojenia potrzeb klientów. Zapoznaj się z naszą różnorodną gamą produktów, obejmującą: •Metalowe pojemniki na odpady •Plastikowe pojemniki na odpady •Naziemne kontenery na odpady •Podziemne kontenery na odpady •Centra zbiórki odpadów •Pojemniki Zero Waste do recyklingu odpadów •Kosze Zero Waste do recyklingu odpadów •Zestawy podwójne, potrójne i poczwórne do recyklingu odpadów •Panele Zero Waste do recyklingu odpadów •Worki Zero Waste na odpady do recyklingu •Produkty na odpady medyczne •Zewnętrzne i wewnętrzne pojemniki na śmieci •Popielniczki •Beczki plastikowe i wiele więcej. Jeśli potrzebujesz dowolnego rodzaju pojemnika na śmieci, pojemnika na odpady do recyklingu lub popielniczki itp. z metalu, tworzywa sztucznego lub ze stali nierdzewnej, zapoznaj się z naszymi katalogami w załączniku wiadomości otrzymanej e-mailem lub kliknij link do naszego E-katalogu, aby uzyskać obszerną prezentację produktów. Prosimy o podanie numeru katalogowego wybranego produktu oraz potrzebnej jego ilości, co umożliwi nam szybkie przedstawienie oferty i wszystkich niezbędnych informacji. Dziękujemy za zwrócenie się do firmy Zeyrek Konteyner w sprawie zarządzania odpadami.

 3. TEKNIK KONTEYNER

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma TEKNIK KONTEYNER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojemniki i kubły na śmiecie. Jest również obecna w dziedzinach waste containers, pojemniki na śmieci i worki na śmieci, urządzenia do zbiórki odpadów, kosze na śmieci, zbiorniki do stałych odpadów miejskich, pojemniki na odpady, Kanistry z tworzyw sztucznych, zarządzanie odpadami, i Beczki plastikowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. ALDA POLAND SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  ALDA Poland Sp. z o.o. to europejski producent koszy na śmieci oraz urządzeń do dezynfekcji. W ofercie posiadamy pojemniki do segregacji śmieci, kosze pedałowe, przeciwpożarowe, przemysłowe, antybakteryjne, koszopopielnice, kosze parkowe. Naszą konkurencyjną przewagą są przede wszystkim wysoka jakość, krótkie terminy realizacji 2-4 tygodni i niskie MOQ, możliwość zamawiania towaru w dowolnych ilościach i kolorze produktu oraz możliwość dostosowania wymiarów, pakowania i oznaczeń produktu do potrzeb a także produkujemy pod markę własną. Jesteśmy innowacyjną Polską firmą, która zrzesza zespół ekspertów zajmujących się kompleksowym tworzeniem koszy na śmieci. Dzięki wysokiej jakości naszych produktów, marka ALDA jest rozpoznawalna również poza granicami Unii Europejskiej. Prowadzimy eksport do państw w Azji, Afryki czy Ameryki. Współpracujemy z największymi sieciami. Kierujemy się zasadą by nasz działalność była zawsze w zgodzie z naturą. Nasze kosze na śmieci to produkt, który codziennie sprzedaje się w kilku milionach sztuk na całym świecie. Nie tylko produkt ale także działalność Fair Trade staje się czynnikiem mającym znaczny wkład w podejmowanie decyzji zakupowej.Pewność dostaw surowców, terminowość, transport lądowy - główną przewagą nad importem.

 5. PAUL WOLFF GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PAUL WOLFF GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pojemniki i kubły na śmiecie. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ABFALLHAI DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ABFALLHAI DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojemniki i kubły na śmiecie. Jest również obecna w dziedzinach Popielniczki, stainless steel dustbins, waste disposal, pojemniki na odpady, i Popielniczki. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 2. COSMETALL SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma COSMETALL SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pojemniki i kubły na śmiecie. Jest również obecna w dziedzinach Zagęszczarki gruntu i walce budowlane, szalowanie, pojemniki na śmieci, Zagęszczarki gruntu i walce budowlane, i wynajem kesonów na przyczepach. Ma siedzibę w Pignataro Maggiore, Włochy.

 3. BERTHOLD ABFALLSAMMLER GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma BERTHOLD ABFALLSAMMLER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pojemniki i kubły na śmiecie. Ma siedzibę w Stronsdorf, Austria.

 4. BINBIN

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma BINBIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojemniki i kubły na śmiecie. Jest również obecna w dziedzinach stainless steel dustbins, doradztwo utylizacja odpadów, Refuse containers, i pojemniki na śmieci do zagospodarowania przestrzeni miejskiej. Ma siedzibę w 's-Gravenland, Holandia.

 5. A & C DUSTBINS & WASTE BINS WEBER GMBH & CO.KG

  Niemcy

  A & C Waste Container Weber GmbH & Co KG jest jednym z wiodących producentów pojemników na kółkach, plastikowych pojemników na materiały niebezpieczne, domowych pojemników na odpady do recyklingu, pojemników na śmieci i pojemników na odpady kliniczno-medyczne wykonane z HDPE produkowanego w Haan / Niemcy. Weber jest firmą posiadającą certyfikaty ISO 9001, ISO 14001 i ISO 50001 i specjalizującą się w produkcji oraz sprzedaży mobilnych 2 i 4-kołowych pojemników na odpady handlowe, pojemników na śmieci i pojemników na kółkach od 10 do 1100 litrów.. Jakość made in Germany.

 1. NEO BAGNO ACCESSORIES

  Turcja

  Nowe oblicze Twojej łazienki Neo Bagno to turecki producent akcesoriów łazienkowych. Produkujemy akcesoria łazienkowe, które są łatwe w użyciu dla naszych klientów, estetyczne i higieniczne. Neo Bagno posiada bogate portfolio produktów, takich jak: •Lustra Led, •Wyposażenie hotelowe, •Systemy prysznicowe, •Prysznice plażowe, •Systemy Combi do stref publicznych, •Uchwyty na szczoteczki do zębów, •Dozowniki papieru toaletowego, •Wyposażenie łazienek hotelowych •Armatyra łazienkowa, •Dozowniki mydła, •Akcesoria łazienkowe dla osób niepełnosprawnych i wiele innych produktów do odkrycia na naszej stronie internetowej! Nasze produkty wytwarzamy we własnych spółkach grupy. Przywiązujemy dużą wagę do badań i rozwoju, aby nieustannie tworzyć i produkować innowacyjne i przyszłościowe produkty. Wszystkie wytwarzane przez nas produkty są wykonane w 100% z mosiądzu. Korzystamy z naszych własnych instalacji zarówno na etapie lakierowania, jak i montażu. W ten sposób obniżamy koszty i podnosimy jakość. Ponadto, w pełni ufając naszym produktom, oferujemy 10-letnią gwarancję. Udowadniamy, jak skuteczne i jakościowe produkty potrafiamy wytwarzać, opatrzone wszystkimi certyfikatami i doumentami wymaganymi przez ten sektor. Aby nasi klienci mogli kupować produkty po bardziej przystępnych kosztach, od długiego czasu współpracujemy z firmami, od których otrzymujemy oferty w zakresie transportu oraz zapewniamy całodobowe 100% wsparcie podczas transportu! Zapraszamy do kontaktu z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. BINOLOGY LLC

  Rosja

  Binology LLC jest deweloperem i producentem rozwiązań dla inteligentnych miast, umożliwiając redukcję kosztów zarządzania odpadami nawet o 70%. Nasze główne modele to: SmartCity Bin 120 - zasilany energią słoneczną, zautomatyzowany, inteligentny pojemnik IoT z wbudowaną prasą, systemem pomiaru poziomu napełnienia, stacją pogodową, inteligentymi algorytmami oszczędzania energii i zapobiegania pożarom, w odpornej na wstrząsy obudowie ze stali ocynkowanej; SmartCity Separation Station 2 i 3 - stacje segregacji odpadów na bazie inteligentnych pojemników Biology do zbiórki odpadów do recyklingu; SmartCity Indoor TV - rozwiązanie do pojemników wewnętrznych, z bocznymi ekranami Full HD i głośnikami audio; SmartCity WSens - ultradźwiękowy czujnik poziomu śmieci, kompatybilny z każdym typem pojemników o pojemności 0, 08 - 24 m3 i bunkrów, dostarczany z odporną na wstrząsy obudową i zintegrowanym czujnikem temperatury; Oprogramowanie w chmurze i aplikacja mobilna "SmartCity Management" do wydajnego zarządzania personelem, dynamicznego wyznaczania tras, śledzenia rodzajów odpadów, z narzędziami zaawansowanej kontroli i raportowania w zakresie zarządzania odpadami i zbierania odpadów.

 1. SKATOM SP. Z O.O. PPH

  Polska

  Przedsiębiorstwo Skatom sprzedaje nowoczesne metalowe i plastikowe pojemniki na odpady oraz stojaki na worki foliowe. Oferujemy również kosze betonowe i stalowe, ławki miejskie oraz zestawy sprzątające. Wszystkich, którzy chcieliby uzyskać szczegółowe informacje na temat naszego asortymentu, zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego albo do wizyty w siedzibie firmy. Każdemu klientowi pomożemy w dokonaniu wyboru produktów spełniających wszystkie jego oczekiwania. Wyroby wykonujemy z blachy ocynkowanej oraz stali nierdzewnej, malowane są farbami proszkowymi lub płynnymi. Istnieje możliwość wykonania grawerki imiennej lub standardowej, np. ZOM, UG, UM.

 2. PRODUKCJA USŁUGI ADMNISTRACJA PUA ZPCHR SP Z O.O.

  Polska

  Produkcja Usługi Administracja „PUA” sp. z o.o. istnieje od 10 lat i zatrudnia prawie 150 osób. 100% udziałów spółki należy do Przedsiębiorstwa Usług Miejskich „PUM” sp z o.o. Pracują dla nas najlepsi fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w swojej branży. Ponad to dysponujemy nowoczesnym sprzętem, a także halą produkcyjną z linią technologiczną o najwyższym standardzie. Największym obszarem naszej działalności jest produkcja dla odbiorców w całej Europie kontenerów i pojemników na odpady komunalne, przemysłowe i segregowane oraz na gruz, złom i szlamy. Nasi wykwalifikowani specjaliści są w stanie zaprojektować kontenery o różnej specyfice, jak najlepiej odpowiadające potrzebom Klientów. W ofercie mamy ponad 40 typów kontenerów o pojemności do 40 m3, które wykonane są w różnych wariantach w zależności od wymagań odbiorców. Nasze kontenery spełniają wymogi norm DIN 30722 i DIN 30720.

 3. KONTENERY NA GRUZ POZNAŃ - GRUZ-SERV - WYWÓZ GRUZU

  Polska

  Gruz Serv to profesjonaliści od ciężkich prac budowniczych, jakie związane są z usługami transportu i wywozu gruzu oraz innych nieczystości. Bogata flota aut, doświadczenie, jakość, punktualność oraz oczywiście odpowiednie nastawienie do pracy oraz bezpieczeństwa - oto Gruz Serv z Poznania. Jeśli wyszukują Państwo jednorazowe usługi najmu kontenera na gruz lub ewentualnie śmieci bądź też również dla firmy budowlanej poszukują klienta odbierającego gruz z placów budowy lub też rozbiórki - Gruz Serv zaprasza do kontaktu.

 4. P.P.H.U. PROEKO-SERWIS

  Polska

  Zajmujemy się sie sprzedażą pojemników i koszy na odpady, posiadamy bogatą ofertę pojemników o pojemnościach od 3 do 1100 litrów. Ponadto oferujemy pojemniki do segregacji odpadów zarówno zewnętrznych jaki tych do wewnątrz. Sprzedajemy rownież skrzynie i pojemniki na piasek i sól oraz stojaki na worki. Cały czas poszerzamy naszą ofertę miedzy innymi o pojemniki na zużyte baterie i przeterminowane leki oraz inne problematyczne odpady. Działamy na rynku od 2006 roku.

 5. BUSINESS SOLUTIONS SRL

  Włochy

  Firma BUSINESS SOLUTIONS SRL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie środowiska - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki i kubły na śmiecie, certyfikacja jakości bezpieczeństwa i środowiska, Zanieczyszczenie środowiska - usługi w zakresie ochrony środowiska, Pojemniki i kubły na śmiecie, i kontenery izolowane. Ma siedzibę w Piacenza, Włochy.

 6. PROCOMAT B.V.

  Holandia

  Firma PROCOMAT B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojemniki i kubły na śmiecie. Ma siedzibę w Best, Holandia.

 7. SOTKON PORTUGAL - SISTEMAS DE RESÍDUOS, S.A

  Portugalia

  Firma SOTKON PORTUGAL - SISTEMAS DE RESÍDUOS, S.A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki i kubły na śmiecie, Pojemniki i kubły na śmiecie, kontenery, i kontenery ekologiczne. Ma siedzibę w Entrocamento, Portugalia.

 8. TANER KURUMSAL TEMIZLIK EKIPMANLARI

  Turcja

  Firma TANER KURUMSAL TEMIZLIK EKIPMANLARI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojemniki i kubły na śmiecie. Jest również obecna w dziedzinach Sprzątanie pomieszczeń przemysłowych, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, kubły na śmieci, Sprzątanie pomieszczeń przemysłowych, i Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. RECYTRANS

  Hiszpania

  Firma RECYTRANS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Odpady - recykling. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - odzysk i użycie jako surowiec wtórny, Makulatura - odzysk i użycie jako surowiec wtórny, Pojemniki i kubły na śmiecie, Gospodarka odpadami przemysłowymi, Tworzywa sztuczne - odzysk i użycie jako surowiec wtórny, Makulatura - odzysk i użycie jako surowiec wtórny, Pojemniki i kubły na śmiecie, i Gospodarka odpadami przemysłowymi. Ma siedzibę w Moncada, Hiszpania.

 2. EFOR METAL

  Turcja

  Firma EFOR METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Galanteria łazienkowa. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki i kubły na śmiecie, i Pojemniki i kubły na śmiecie. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. DBM INTERNATIONAL S.R.L.

  Włochy

  Firma DBM INTERNATIONAL S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pojemniki i kubły na śmiecie. Jest również obecna w dziedzinach Programowanie komputerowe, pojemniki na śmieci do zbiórki selektywnej, zbiórka zróżnicowana, worki ulegające biodegradacji, i Programowanie komputerowe. Ma siedzibę w Lamezia Terme, Włochy.

 4. RAZAKPLAST

  Iran

  Firma RAZAKPLAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojemniki i kubły na śmiecie. Ma siedzibę w Tehran, Iran.

 5. GAFUROV SERVIS EOOD

  Bułgaria

  Firma GAFUROV SERVIS EOOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki do wózków przemysłowych, Pojemniki i kubły na śmiecie, pojemniki na odpady, Koła i rolki do wózków przemysłowych, i Pojemniki i kubły na śmiecie. Ma siedzibę w Svishtov, Bułgaria.

 6. CEMEPRE

  Belgia

  Firma CEMEPRE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki i kubły na śmiecie, Kontenery, Kontenery, Pojemniki i kubły na śmiecie, wynajem kontenerów, i Kontenery. Ma siedzibę w Manage, Belgia.

 7. STONETEC INDUSTRIES GMBH

  Niemcy

  Firma STONETEC INDUSTRIES GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Pojemniki i kubły na śmiecie. Ma siedzibę w Untergruppenbach, Niemcy.

 8. ROMANO FERRARI ENGINEERING

  Włochy

  Firma ROMANO FERRARI ENGINEERING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojemniki i kubły na śmiecie. Jest również obecna w dziedzinach dźwigi dla samochodów ciężarowych do podnoszenia towarów, osprzęt żurawi, Crane equipment, i dźwigi samochodowe. Ma siedzibę w Reggio Emilia, Włochy.

 9. WAERDAL-DIENSTLEISTUNGSSERVICE

  Niemcy

  Firma WAERDAL-DIENSTLEISTUNGSSERVICE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pojemniki i kubły na śmiecie. Ma siedzibę w Bodenwerder, Niemcy.

 10. ABEN STEEL CO., LTD

  Turcja

  Firma ABEN STEEL CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojemniki i kubły na śmiecie. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo