• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pojazdy terenowe

Wyniki dla

Pojazdy terenowe - Import eksport

 1. INNOVATIVE TRANSPORT PLANT

  Rosja

  Od 2009 roku, Innovative Transport Plant projektuje i produkuje mocne, pojemne, paliwooszczędne, wysokoprężne pojazdy o dużej mobilności - niezbędny transport w przypadku braku dróg: Szybkie, amfibijne pojazdy terenowe; Poduszkowe pojazdy holownicze dla narciarzy; Poduszkowce o różnej pojemności pasażerskiej i przeznaczone dla nich instalacje pneumatyczne; Odrzutowe łodzie wodne z kadłubami z tworzywa sztucznego i aluminium; Poduszkowe pojazdy terenowe Nerpa do przewozu pasażerów i ładunków; Poduszkowe pojazdy terenowe Nerpa Arctic o nośności do 30 ton. Młodzi specjaliści - absolwenci Państwowego Uniwersytetu Technicznego w Kuzbassie pracują w Dziale Projektowym Innowacyjnego Zakładu Transportowego, wysoko wykwalifikowani mechanicy i spawacze łukiem argonowym zajmują się montażem poduszkowych pojazdów terenowych. O sukcesie stałej działalności badawczej w zakresie innowacyjnego projektowania transportu dla Arktyki świadczy coroczna rejestracja nowych patentów - jest ich już 38.

 2. JETTER

  Rosja

  Jetter LLC opracowuje, projektuje i konstruuje poduszkowce, a także opracowuje i produkuje prywatne środki transportu wodnego. Przedsiębiorstwo opracowuje i produkuje unikatowy Jetter ACV, który może być stosowany jako pojazd ratownictwa rzecznego i jeziornego, terenowy, a także jako pływająca jednostka rekreacyjna. Jetter amphibian jest całorocznym poduszkowcem bocznościennym (SES), który może być używany w temperaturach od -30 do +40°C, poruszać się nad wodą, mokradłami, piaskiem, śniegiem, lodem, pokonywać wzniesienia i niewielkie przeszkody. Jetter ACV potrafi długo unosić się nad powierzchnią wody nie tonąc. Można go łatwo naprawić w warunkach terenowych. Pusty poduszkowiec Jetter waży jedynie 290 kg i może przewozić do 2 osób o łącznej wadze do 260 kg. Silnik benzynowy 65HP i 47L zbiornik paliwa zapewniają zasięg rejsu do 280 km. Jetter jest odpowiedni do połowów zimowych i letnich, żeglugi i wakacji z przygodą, polowania, turystyki, przewozu ładunków, działań ratowniczych, pomocy medycznej w trudnodostępnych miejscach.

 3. TRANSAUTOMOBILE SA

  Belgia

  Od samego początku, od 1973 roku, przedsiębiorstwo Transautomobile działało w zakresie sprzedaży « bez cła - bez odprawy celnej» pojazdów na eksport & w szczególności do Afryki. Transautomobile jest w ciągłej fazie wzrostu. W ciągu wielu lat, powiększyło ono zarówno gamę wyrobów & usług dla swych klientów, jak i obszar sprzedaży. Mieści się w Brukseli, w sercu Europy. Pojazdy drogowe, Samochody wszystkich marek i typów, a także 4X4, pick-upy. Minibusy, autobusy, autokary, samochody dostawcze

 4. ROKS OTOMOTIV

  Turcja

  Firma ROKS OTOMOTIV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy terenowe. Jest również obecna w dziedzinach pokrywy skrzyń ładunkowych dla samochodów, akcesoria do markiz, bagażniki, i samochody typu pick-up. Ma siedzibę w Yüregir, Turcja.

 5. PMS TICARET

  Turcja

  Firma PMS TICARET, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Pojazdy terenowe. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MARCHANDISE

  Belgia

  Firma MARCHANDISE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Hutnictwo i odlewnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i sprzęt do budowy dróg, Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, Pojazdy terenowe, Maszyny i sprzęt do budowy dróg, Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, i Pojazdy terenowe. Ma siedzibę w Clermont-Sous-Huy, Belgia.

 2. ETABLISSEMENTS D'HAENE

  Belgia

  Firma ETABLISSEMENTS D'HAENE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pojazdy terenowe. Jest również obecna w dziedzinach Samochody osobowe, oficjalny wyłączny przedstawiciel, Samochody używane, Samochody osobowe, i usługi warsztatu samochodowego. Ma siedzibę w Leuze-En-Hainaut, Belgia.

 3. TOYOTA BELGIUM

  Belgia

  Firma TOYOTA BELGIUM, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Samochody osobowe. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy terenowe, dealer samochodowy, Samochody turystyczne, Pojazdy terenowe, furgony, dealer samochodowy, i Samochody turystyczne. Ma siedzibę w Zaventem, Belgia.

 4. ACG

  Belgia

  Firma ACG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Naprawa samochodów. Jest również obecna w dziedzinach Samochody używane, Pojazdy terenowe, Samochody turystyczne, dealer samochodowy, Samochody używane, Pojazdy terenowe, Samochody turystyczne, i dealer samochodowy. Ma siedzibę w Ledeberg, Belgia.

 5. TOT RACING

  Hiszpania

  Firma TOT RACING, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pojazdy terenowe. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do samochodów terenowych, części zamienne do samochodów 4x4, i przygotowanie terenowe. Ma siedzibę w Tona, Hiszpania.

 1. MOTORPLUS

  Turcja

  Firma MOTORPLUS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pojazdy terenowe. Jest również obecna w dziedzinach samochody typu 4x4, wózki, i zwolnienie od podatków. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. MELBIC CAR RENTALS, TOURS & TRANSFERS CC

  Namibia

  Firma MELBIC CAR RENTALS, TOURS & TRANSFERS CC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pojazdy terenowe. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęt campingowy, i Sprzęt campingowy. Ma siedzibę w Windhoek, Namibia.

 1. HOT ROD FUN DRESDEN

  Niemcy

  Firma HOT ROD FUN DRESDEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pojazdy terenowe. Jest również obecna w dziedzinach materiały reklamowe, wycieczki promocyjne, incentive travel, i prezenty motywacyjne przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Dresden, Niemcy.

 2. AUTOBEDRIJVEN DRIESEN

  Belgia

  Firma AUTOBEDRIJVEN DRIESEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy terenowe, dealer samochodowy, Autostrady - konserwacja, Pojazdy terenowe, dealer samochodowy, pojazdy firmowe, i Autostrady - konserwacja. Ma siedzibę w Genk, Belgia.

 3. GARAGE QUEVRAIN

  Belgia

  Firma GARAGE QUEVRAIN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Karoserie samochodowe - usługi blacharskie. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy terenowe, Naprawa samochodów, Pojazdy terenowe, Naprawa samochodów, sprzedaż pojazdów, i Samochody używane. Ma siedzibę w Erpent, Belgia.

 4. OPEL BOUNAMEAUX

  Belgia

  Firma OPEL BOUNAMEAUX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze dealer samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach Używane pojazdy, Pojazdy terenowe, Samochody turystyczne, Naprawa samochodów, Używane pojazdy, Pojazdy terenowe, Samochody turystyczne, i Naprawa samochodów. Ma siedzibę w Liege, Belgia.

 5. CLAES & ZONEN TIENEN

  Belgia

  Firma CLAES & ZONEN TIENEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Samochody osobowe. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy terenowe, Naprawa samochodów, Pojazdy terenowe, i Naprawa samochodów. Ma siedzibę w Tienen, Belgia.

 6. NISSAN LEO PEETERS

  Belgia

  Firma NISSAN LEO PEETERS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Karoserie samochodowe - usługi blacharskie. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy terenowe, Samochody turystyczne, Naprawa samochodów, Pojazdy terenowe, Samochody turystyczne, i Naprawa samochodów. Ma siedzibę w Keerbergen, Belgia.

 7. ATEŞ MOTORS OTOMOTIV VE SANAYI TIC LTD ŞTI

  Turcja

  Firma ATEŞ MOTORS OTOMOTIV VE SANAYI TIC LTD ŞTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy terenowe. Jest również obecna w dziedzinach samochody typu 4x4, strzeżenie wozów mieszkalnych, samochodów kempingowych i przyczep kempingowych, i akcesoria kempingowe. Ma siedzibę w Ataşehir, Turcja.

 8. PERFORMANCE4X4

  Włochy

  Firma PERFORMANCE4X4, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pojazdy terenowe. Jest również obecna w dziedzinach położenie równowagi dla samochodów terenowych, opony terenowe, wyposażenie pojazdów terenowych, i akcesoria do samochodów terenowych. Ma siedzibę w Seggiano Di Piltello, Włochy.

 1. GARAGE VAN AVONDT

  Belgia

  Firma GARAGE VAN AVONDT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Naprawa samochodów. Jest również obecna w dziedzinach Karoserie samochodowe - usługi blacharskie, Samochody używane, Pojazdy terenowe, Samochody turystyczne, Karoserie samochodowe - usługi blacharskie, Samochody używane, Pojazdy terenowe, i Samochody turystyczne. Ma siedzibę w Herent, Belgia.

 2. SHERP

  Ukraina

  Firma SHERP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy terenowe. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy przemysłowe, transport wysokogórski towarów samochodami terenowymi, samochody-amfibie, i Pojazdy przemysłowe. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 3. OUAALI CARS SARL

  Maroko

  Firma OUAALI CARS SARL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pojazdy terenowe. Ma siedzibę w agadir, Maroko.

 4. ZHEJIANG KANGDI VEHICLES CO., LTD

  Chiny

  Firma ZHEJIANG KANGDI VEHICLES CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy terenowe. Jest również obecna w dziedzinach przygotowanie dokumentów, rower trójkołowy, i pojazdy elektryczne. Ma siedzibę w Jinhua, Chiny.

 5. HENNAUX NAMUR

  Belgia

  Firma HENNAUX NAMUR, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Karoserie samochodowe - usługi blacharskie. Jest również obecna w dziedzinach Używane pojazdy, Pojazdy terenowe, Używane pojazdy, Pojazdy terenowe, warsztaty samochodowe, i naprawa samochodów. Ma siedzibę w Floreffe, Belgia.

 6. 4X4 SEM LIMITES

  Portugalia

  Firma 4X4 SEM LIMITES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pojazdy terenowe. Jest również obecna w dziedzinach warsztat mechaniczny. Ma siedzibę w Volta Da Pedra, Portugalia.

 7. ARMY UK

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ARMY UK, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Pojazdy terenowe. Jest również obecna w dziedzinach wózki transportowe, i koparki. Ma siedzibę w Doncaster, Zjednoczone Królestwo.

 8. GUANGZHOU TEEHON ELECTRONICS CO., LTD.

  Chiny

  Firma GUANGZHOU TEEHON ELECTRONICS CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy terenowe. Ma siedzibę w Guangzhou, Chiny.

 9. TUFF

  Grecja

  Firma TUFF, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Pojazdy terenowe. Jest również obecna w dziedzinach Samochody terenowe, i amortyzatory. Ma siedzibę w Athens, Grecja.

 10. T. & F. GILMORE LTD

  Irlandia

  Firma T. & F. GILMORE LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Karoserie samochodowe - usługi blacharskie. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy terenowe, Naprawa maszyn i sprzętu użytkowego, Naprawa samochodów, Pojazdy terenowe, Naprawa maszyn i sprzętu użytkowego, i Naprawa samochodów. Ma siedzibę w Kingscourt, Irlandia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo