• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pojazdy terenowe

Wyniki dla

Pojazdy terenowe - Import eksport

 1. INNOVATIVE TRANSPORT PLANT

  Rosja

  Od 2009 roku, Innovative Transport Plant projektuje i produkuje mocne, pojemne, paliwooszczędne, wysokoprężne pojazdy o dużej mobilności - niezbędny transport w przypadku braku dróg: Szybkie, amfibijne pojazdy terenowe; Poduszkowe pojazdy holownicze dla narciarzy; Poduszkowce o różnej pojemności pasażerskiej i przeznaczone dla nich instalacje pneumatyczne; Odrzutowe łodzie wodne z kadłubami z tworzywa sztucznego i aluminium; Poduszkowe pojazdy terenowe Nerpa do przewozu pasażerów i ładunków; Poduszkowe pojazdy terenowe Nerpa Arctic o nośności do 30 ton. Młodzi specjaliści - absolwenci Państwowego Uniwersytetu Technicznego w Kuzbassie pracują w Dziale Projektowym Innowacyjnego Zakładu Transportowego, wysoko wykwalifikowani mechanicy i spawacze łukiem argonowym zajmują się montażem poduszkowych pojazdów terenowych. O sukcesie stałej działalności badawczej w zakresie innowacyjnego projektowania transportu dla Arktyki świadczy coroczna rejestracja nowych patentów - jest ich już 38.

 2. JETTER

  Rosja

  Jetter LLC opracowuje, projektuje i konstruuje poduszkowce, a także opracowuje i produkuje prywatne środki transportu wodnego. Przedsiębiorstwo opracowuje i produkuje unikatowy Jetter ACV, który może być stosowany jako pojazd ratownictwa rzecznego i jeziornego, terenowy, a także jako pływająca jednostka rekreacyjna. Jetter amphibian jest całorocznym poduszkowcem bocznościennym (SES), który może być używany w temperaturach od -30 do +40°C, poruszać się nad wodą, mokradłami, piaskiem, śniegiem, lodem, pokonywać wzniesienia i niewielkie przeszkody. Jetter ACV potrafi długo unosić się nad powierzchnią wody nie tonąc. Można go łatwo naprawić w warunkach terenowych. Pusty poduszkowiec Jetter waży jedynie 290 kg i może przewozić do 2 osób o łącznej wadze do 260 kg. Silnik benzynowy 65HP i 47L zbiornik paliwa zapewniają zasięg rejsu do 280 km. Jetter jest odpowiedni do połowów zimowych i letnich, żeglugi i wakacji z przygodą, polowania, turystyki, przewozu ładunków, działań ratowniczych, pomocy medycznej w trudnodostępnych miejscach.

 3. TRANSAUTOMOBILE SA

  Belgia

  Od samego początku, od 1973 roku, przedsiębiorstwo Transautomobile działało w zakresie sprzedaży « bez cła - bez odprawy celnej» pojazdów na eksport & w szczególności do Afryki. Transautomobile jest w ciągłej fazie wzrostu. W ciągu wielu lat, powiększyło ono zarówno gamę wyrobów & usług dla swych klientów, jak i obszar sprzedaży. Mieści się w Brukseli, w sercu Europy. Pojazdy drogowe, Samochody wszystkich marek i typów, a także 4X4, pick-upy. Minibusy, autobusy, autokary, samochody dostawcze

 4. MELBIC CAR RENTALS, TOURS & TRANSFERS CC

  Namibia

 5. ROKS OTOMOTIV

  Turcja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ETABLISSEMENTS D'HAENE

  Belgia

 2. ACG

  Belgia

 3. MOTORPLUS

  Turcja

 4. TOYOTA BELGIUM

  Belgia

 5. AUTOBEDRIJVEN DRIESEN

  Belgia

 1. TOT RACING

  Hiszpania

 2. HOT ROD FUN DRESDEN

  Niemcy

 1. PMS TICARET

  Turcja

 2. ATEŞ MOTORS OTOMOTIV VE SANAYI TIC LTD ŞTI

  Turcja

 3. SHERP

  Ukraina

 4. GARAGE VAN AVONDT

  Belgia

 5. PERFORMANCE4X4

  Włochy

 6. T. & F. GILMORE LTD

  Irlandia

 7. 4X4 SEM LIMITES

  Portugalia

 8. GUANGZHOU TEEHON ELECTRONICS CO., LTD.

  Chiny

 1. OUAALI CARS SARL

  Maroko

 2. TUFF

  Grecja

 3. 4 TECHNIQUE S.R.L.

  Włochy

 4. GLOBAL AUTO BUSINESS

  Kamerun

 5. AUTOCAEX

  Hiszpania

 6. TOYOTA CENTER TBILISI

  Gruzja

 7. EURO FOUR WHEELER S.R.L.

  Włochy

 8. AUTOESCUELA INDURAIN

  Hiszpania

 9. ERRAMUZPE AUTOMOBILE

  Francja

 10. LEBONQUAD

  Francja