• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie

Wyniki dla

Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie - Import eksport

 1. REILING GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Witamy w Grupie Reiling – Twoim partnerze w zakresie kompleksowego recyklingu i zrównoważonego zarządzania materiałami! Dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu efektywnie zbieramy i wykorzystujemy materiały nadające się do recyklingu w celu stworzenia optymalnego cyklu dla ochrony środowiska i klimatu. Nasi klienci polegają na naszej wiedzy fachowej i kompleksowej obsłudze. Rodzinna firma Reiling jest jednym z wiodących specjalistów w zakresie recyklingu szkła, tworzyw sztucznych, drewna i modułów fotowoltaicznych w Niemczech. Jako partner przemysłu, władz lokalnych, handlu i remiosła zapewniamy kompleksowe wsparcie, od zbiórki i przetwarzania po dostawę wysokiej jakości recyklatów (m. in. stłuczki szklanej, płatków i granulatu rPET, wiórów drewnianych itp.). Produkcja i sprzedaż żwiru ze szkła piankowego i Revitro (szkło dekoracyjne) uzupełnia nasze portfolio. W naszych 13 niemieckich i 6 europejskich lokalizacjach (Dania, Szwecja, Polska, Holandia) oferujemy szeroki zakres usług związanych z obsługą i utylizacją kontenerów, a także budową pojazdów specjalnych. Posiadamy certyfikaty ISO 14001: 2015 i ISO 50001: 2018 i jesteśmy zaangażowani w ciągłe doskonalenie oraz odpowiedzialne wykorzystanie energii i zasobów. Nasze nowoczesne technologie i rygorystyczne standardy jakości zapewniają najwyższą jakość produktów. Przywiązujemy dużą wagę do bezpieczeństwa, zdrowia i dobrego samopoczucia naszych pracowników oraz dbamy o ich rozwój.

 2. AMOTARGET TECHNOLOGY INDUSTRY & TRADE LTD. CO.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 2018 firma Amotarget jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem Baltrotors, specjalizującym się w wysokiej jakości rotatorach dla leśnictwa i do transportu materiałów. Nasze wyłączne partnerstwo z Baltrotors odzwierciedla nasze zaangażowanie w dostarczanie wiodących w branży rozwiązań. Współpracując ze światowymi markami, takimi jak Caterpillar, Komatsu, JCB, Volvo, CASE, Atlas Copco, Ammann, i nie tylko, Amotarget oferuje różnorodną gamę sprzętu budowlanego, części zamiennych do pojazdów użytkowych, części zamiennych do pojazdów górniczyn, maszyn ciężkich & produktów przemysłowych. Nasze portfolio produktów obejmuje najnowszy i najbardziej niezawodny sprzęt budowlany oraz części zamienne najlepszych marek. Amotarget zapewnia wysokie standardy jakości i niezawodności poparte profesjonalnym doradztwem naszego zespołu ekspertów dostosowanym do konkretnych wymagań klienta. Wierząc w najlepszą wartość inwestycji, Amotarget zapewnia konkurencyjne ceny produktów wysokiej jakości. Od 2018 roku nasza zdolność adaptacji i kompleksowy asortyment sprawiły, że jesteśmy wszechstronnym wyborem, obsługującym różnorodnych klientów, od branży motoryzacyjnej po branżę budowlaną. Współpraca z wiodącymi markami, takimi jak Caterpillar, Komatsu, JCB oraz Volvo, CASE, Atlas Copco i Ammann pozwala nam oferować opcje będące synonimem jakości i innowacyjności. Amotarget angażuje się w ciągłe innowacje, aktualizując ofertę o najnowsze osiągnięcia w celu uzyskania dostępu do najnowocześniejszego sprzętu i technologii. Wybierz Amotarget dla niezawodnych, eksperckich rozwiązań w zakresie sprzętu budowlanego i przemysłowego. Skontaktuj się z nami!

 3. DGS AUTODYWAN SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  DGS Autodywan to wiodąca firma z branży motoryzacyjnej, której celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług w zakresie akcesoriów samochodowych. Rozumiemy znaczenie personalizacji i dostosowywania pojazdów do potrzeb. Nasza szeroka gama akcesoriów samochodowych została zaprojektowana w celu zwiększenia funkcjonalności, komfortu i stylu pojazdu. Niezależnie od tego, czy szukasz ulepszeń wewnętrznych, czy zewnętrznych, proponujemy zróżnicowany wybór produktów spełniających Twoje specyficzne potrzeby.

 4. JACK&FILS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma JACK&FILS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny budowlane, Walce drogowe, Zamiatarki przemysłowe, Maszyny budowlane, Walce drogowe, Samochody-wywrotki, przyczepy, poręcze, i podnośniki nożycowe. Ma siedzibę w Sarre-Union, Francja.

 5. KAMPMANN + ARETZ GMBH + CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KAMPMANN + ARETZ GMBH + CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego, Transport wewnętrzny - sprzęt kołowy, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, Sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego, Transport wewnętrzny - sprzęt kołowy, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, i industrial trailers. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. OFFICINE CRISTALLO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma OFFICINE CRISTALLO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pojazdy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, instalacje i urządzenia do karoserii samochodowych, wyposażenie pojazdów przemysłowych i specjalistycznych, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, i przerabianie pojazdów na furgony. Ma siedzibę w Cosio Valtellino, Włochy.

 2. ANNETTE HOFMANN

  Niemcy

  Firma Hofmann dostarcza od ponad 45 lat systemy do prowadzenia działalności handlowej, jak np. przyczepy handlowe, samochody handlowe, pawilony i kioski handlowe, przyczepy gastronomiczno-handlowe w kształcie puszki (najnowszy przebój handlowy). Oferta firmy obejmuje również samochody używane, wynajem pojazdów, serwis i części zamienne. Realizujemy zamówienia dostosowane do specyfiki branżowej oraz indywidualnych potrzeb klientów. W palecie naszych produktów można znaleźć zarówno ekskluzywne samochody handlowe i pawilony, jak i przyczepy handlowe, w korzystnych cenach.

 3. EAST TRACKED

  Polska

  Firma East Tracked jest dealerem znanej marki Tinger. Wielozadaniowe pojazdy amfibijne Tinger dzielą się na 2 grupy pojazdów ATV. Pierwsza grupa to wielozadaniowe pojazdy gąsienicowe oraz druga to pojazdy kołowe z napędem 6x6 bądź 8x8. Szeroki wachlarz zastosowań pozwala dotrzeć produktom firmy do każdego klienta indywidualnie. Zaletą wszystkich pojazdów amfibijnych jest dynamiczny czterosuwowy silnik benzynowy o pojemności 812 cm3, mocy 57 K.M., który powala rozpędzać pojazd po lądzie z załogą 5 osobową do 35 km/h, a prędkość po wodzie z załogą 4 osobową wynosi 5 km/h. East Tracked w swojej ofercie posiada szeroką gamę dodatkowego wyposażenia takiego jak: ergonomiczne fotele ATV, gąsienice ATV, podgrzewaną szybę ATV, ogrzewanie wewnętrzne (webasto) ATV, plandeka ATV, wyciągarkę ATV, opony ATV, pawęż ATV, pompa zęzowa ATV, pasy bezpieczeństwa ATV, elektroniczny wyświetlacz ATV, przyczepki amfibijne ATV, lusterka ATV, dodatkowe oświetlę LED ATV, wycieraczka przedniej szyby ATV, pług do odśnieżania ATV, poręcza tylne z oparciem ATV i dużo innego dodatkowego wyposażenia, które pomoże dopasować sobie wszędołaz ATV tak aby spełniał wszystkie wymaga do których będzie przeznaczony. Zapraszamy do zapoznania się pełną ofertą firmy East Tracked na wszystkie dostępne modele wszędołazów marki Tinger.

 4. HABRIAL AMENAGEMENT VEHICULES UTILITAIRES

  Francja

  Przedsiębiorstwo wyspecjalizowane od 25 lat w aranżacji samochodów dostawczych (furgonetek i furgonów), AUTO-EQUIPEMENT oferuje Ci ponad 500 pozycji referencyjnych do aranżacji Twojego samochodu dostawczego: - Okładziny drewniane, - Meble drewniane lub metalowe (aluminium i stal), - Bagażniki dachowe z aluminium lub stali ocynkowanej, - Stojaki do przewozu szyb z aluminium, - Zamki antywłamaniowe, - Automatyczne pasy zabezpieczające ładunek, - Ścianki poliestrowe lub okratowane, - Rampy najazdowe z aluminium, - Windy dla niepełnosprawnych itp ...

 5. D.G.S. AUTODYWAN SP. Z O.O.

  Polska

  Firma DGS Autodywan sp z o.o. od 30 lat zajmuje się produkcją dobrej jakości dywaników samochodowych z materiałów welurowych oraz filcowych. Dywaniki są bardzo dobrze dopasowane do podłogi pojazdu. Istnieje wybór różnego rodzaju obszyć, kolorów i materiałów. Dywaniki są dość trwałe i podnoszą estetykę pojazdu. Łatwo się je odkurza i czyści. Posiadamy szeroki wybór szablonów do pojazdów z różnych lat produkcji. Są to pojazdy osobowe, dostawcze, oraz w mniejszej ilości ciężarowe. Produkujemy dywaniki na wymiar do samochodów typu kamper, łodzi, mały lekkich samolotów czy zabudów specjalnych.

 1. GLAMA MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Witamy w firmie Glama Machinenbau GmbH! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu! Nasze produkty: •manipulatory kuźnicze• pojazdy do transportu anod w przemyśle aluminiowym• maszyny załadowcze• systemy obsługi• roboty przemysłowe• manipulatory• pojazdy specjalne• rozwiązanie w dziedzinie automatyzacji, dostosowane do potrzeb klienta• technika automatyzacji• technika manipulacyjna dla przemysłu metalowego

 2. TECNICAR SRL

  Włochy

  Firma TECNICAR SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach platformy, i wyposażenie pojazdów handlowych. Ma siedzibę w Caronno Pertusella, Włochy.

 1. HIDROINPEX

  Mołdawia

  Firma HIDROINPEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, silniki hydrauliczne, Interior fit-out, i Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie. Ma siedzibę w Soroca, Mołdawia.

 2. MAD HOVERCRAFT

  Słowenia

  Firma MAD HOVERCRAFT, roku i działającą w sektorze Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach samochody-amfibie, i amfibie. Ma siedzibę w Vrhnika, Słowenia.

 3. RPM TECH

  Kanada

  Firma RPM TECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Armatki śniegowe, Armatki śniegowe, i pługi śnieżne i narzędzia do usuwania śniegu. Ma siedzibę w St-Valerien-De-Milton, Qc, Kanada.

 4. B. & C.

  Włochy

  Firma B. & C., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Pojazdy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, wyposażenie pojazdów handlowych, wyposażenie pojazdów przemysłowych i specjalistycznych, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, i przyczepy do transportu zwierząt. Ma siedzibę w Fossano, Włochy.

 5. OZISMAK ISTIF MAKINALARI SAN. VE LTD. STI

  Turcja

  Firma OZISMAK ISTIF MAKINALARI SAN. VE LTD. STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach automatyczne układarki, Wózki i przyczepy, i nośniki ładunków. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. CAPRICORN MULTITHERM - MOBILE UMLUFTÖFEN

  Szwajcaria

  Firma CAPRICORN MULTITHERM - MOBILE UMLUFTÖFEN, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie. Ma siedzibę w Zürich, Szwajcaria.

 7. WEBER GMBH

  Niemcy

  Firma WEBER GMBH, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do wykonywania prób i testów, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, Urządzenia do wykonywania prób i testów, i Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie. Ma siedzibę w Aschaffenburg, Niemcy.

 8. GIGANT GMBH

  Niemcy

  Firma GIGANT GMBH, roku i działającą w sektorze Pojazdy - części mechaniczne i zamienne. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne, Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne, i Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Ma siedzibę w Dinklage, Niemcy.

 1. INCAR SNC

  Włochy

  Firma INCAR SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Samochody przystosowane do objazdowej sprzedaży towarów, izolacja termiczna pojazdów, wynajem samochodów dostawczych chłodni, haccp, i Samochody przystosowane do objazdowej sprzedaży towarów. Ma siedzibę w San Severo, Włochy.

 2. VITALE AUTOMOTIVE PARTS

  Francja

  Firma VITALE AUTOMOTIVE PARTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektryczne i elektoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, i systemy do doładowywania instalacji klimatyzacyjnych samochodów. Ma siedzibę w Perpignan, Francja.

 3. FORTHOMME

  Belgia

  Firma FORTHOMME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Naprawa samochodów. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, Karoserie samochodów ciężarowych - konstrukcja, Ściany odrzucane, podnośne dla pojazdów, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, Karoserie samochodów ciężarowych - konstrukcja, bodywork for special vehicles, i Ściany odrzucane, podnośne dla pojazdów. Ma siedzibę w Thimister-Clermont, Belgia.

 4. CAPSUD - TRANSFORMAÇÃO DE VEÍCULOS ESPECIAIS

  Portugalia

  Firma CAPSUD - TRANSFORMAÇÃO DE VEÍCULOS ESPECIAIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ambulanse, karetki pogotowia. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, transformacje pojazdów drogowych, karetki, pomoc medyczna, i Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie. Ma siedzibę w Cacia-Aveiro, Portugalia.

 5. RENAULT TRUCKS

  Francja

  Firma RENAULT TRUCKS, roku i działającą w sektorze Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, Używane pojazdy, Samochody półciężarowe używane, Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, Używane pojazdy, i Samochody półciężarowe używane. Ma siedzibę w Saint-Priest Cedex, Francja.

 6. HIDROFORCE HIDROLIK MAK. SAN. LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma HIDROFORCE HIDROLIK MAK. SAN. LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 7. FULLER TANKERS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FULLER TANKERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie. Ma siedzibę w Chepstow, Zjednoczone Królestwo.

 8. R WEISSHAUPT

  Belgia

  Firma R WEISSHAUPT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach Windy, wyciągi towarowe, schody ruchome, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, Windy, wyciągi towarowe, schody ruchome, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, suwnice podnoszące, i podnośniki. Ma siedzibę w Raeren, Belgia.

 9. TOUTENKAMION

  Francja

  Firma TOUTENKAMION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie. Ma siedzibę w Ladon, Francja.

 10. SMTR GROUP

  Turcja

  Firma SMTR GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach drzwi zapasowe, i meble. Ma siedzibę w Stambul, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie - Import eksport

Liczba wyników

1949 Przedsiębiorstwa