• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pojazdy przemysłowe

Wyniki dla

Pojazdy przemysłowe - Import eksport

 1. RESALE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Kupuj używane maszyny tanio na platformie RESALE! Niezależnie od tego, czy są to maszyny drukarskie, maszyny rolnicze czy maszyny do pakowania: Maszyny te są nie tylko korzystne cenowo, ale również szybko dostępne. Ponadto, często mogą one dotrzymać kroku nowym maszynom pod względem jakości. Kupuj i sprzedawaj na najstarszej giełdzie maszyn używanych Potrzebujesz obrabiarek lub maszyn do obróbki drewna i szukasz odpowiednich maszyn używanych? A może posiadasz maszynę budowlaną lub sprzęt do obróbki papieru, który chciałbyś sprzedać? RESALE jest najstarszym rynkiem maszyn używanych na świecie skupiających dostawców i zainteresowane strony. Byliśmy pierwszym rynkiem maszyn używanych w Internecie, który pojawił się online w 1996 roku. Dostarczamy tylko platformę - ale sami nie oferujemy żadnego sprzętu na sprzedaż.

 2. MAZZOCCHIA SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Fratelli Mazzocchia to europejski lider w dziedzinie projektowania, konstrukcji i sprzedaży wyposażenia do zbiórki odpadów. Jako firma na poziomie międzynarodowym podkreśla swoją włoską historię i włoskie koncepcje. Firma Fratelli Mazzocchia oprócz szerokiej gamy różnorodnych produktów oferuje specjalistyczne usługi wpisujące się w strategię firmy, która koncentruje się na kliencie. Fratelli Mazzocchia to innymi słowy: konkret, jakość, innowacja.

 3. F.LLI AUCIELLO SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma F.LLI AUCIELLO SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pojazdy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny płytkowe, Hamulce do pojazdów, części zamienne do hamulców pojazdów przemysłowych, wymiana tarcz hamulcowych, Sprężyny płytkowe, doszlifowywanie tarcz hamulcowych, Hamulce do pojazdów, naprawa resorów do ciężarówek, i przeglądy krokwi. Ma siedzibę w Modugno, Włochy.

 4. VAR

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma VAR, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Części zamienne dla pojazdów samochodowych. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy przemysłowe, wymiana pojazdu przemysłowego, części zamienne do autokarów, Pojazdy przemysłowe, wymiana ciężarówek, część zamienna samochodowa, złącza elektryczne, hamulec, i oryginalne części zamienne. Ma siedzibę w Grugliasco, Włochy.

 5. LONGO EUROSERVICE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma LONGO EUROSERVICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Przyczepy cysternowe, ciężarówka z przyczepą, przyczepy do pojazdów przemysłowych i firmowych, i Przyczepy cysternowe. Ma siedzibę w Conversano, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. OFFICINE CRISTALLO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma OFFICINE CRISTALLO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pojazdy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, instalacje i urządzenia do karoserii samochodowych, wyposażenie pojazdów przemysłowych i specjalistycznych, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, i przerabianie pojazdów na furgony. Ma siedzibę w Cosio Valtellino, Włochy.

 2. DLOUHY GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma DLOUHY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy przemysłowe. Ma siedzibę w Tulln An Der Donau, Austria.

 3. WALTER FÖCKERSPERGER GMBH

  Niemcy

  Jako producent maszyn specjalnych firma Walter Föckersperger GmbH opracowuje innowacyjne systemy do bezwykopowego układania kabli i rur. Dzięki wysokowydajnym systemom instalacyjnym, średniej wielkości rodzinne przedsiębiorstwo Pauluszell w Bawarii jest zarówno liderem innowacji, jak i światowym liderem na rynku i posiada 60-letnim doświadczeniem w tej branży. Systemy pługów kablowych Foeck - znane również na całym świecie jako pługi pająkowe lub pługi Spiderplow - są obecnie używane przez wielu klientów na wszystkich kontynentach i cieszą się dużym uznaniem. To średniej wielkości firma rodzinna założona w 1931 roku i jest obecnie zarządzana w trzecim pokoleniu przez inż. Waltera Föckerspergera. Oprócz wysokich kompetencji technologicznych, charakteryzujemy się również motywacją i zaangażowaniem w tworzenie wyjątkowych technologii dla ludzi oraz w ochronę środowiska.

 4. LONGO SRL

  Włochy

  Przedsiębiorstwo Longo Veicoli powstało w 1996 roku jako producent urządzeń przeznaczonych do ochrony środowiska. Atutem przedsiębiorstwa Longo jest produkcja środków transportu z pomocą specjalistycznych programów oraz techników i inżynierów będących ekspertami w tej dziedzinie.

 5. ROLL AND GO

  Francja

  Firma ROLL AND GO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach pojazdy przemysłowe, hulajnogi elektryczne, narzędzia do transportu, i logistyka przedsiębiorstw. Ma siedzibę w Brest, Francja.

 1. CZULKOWSKI RENTAL

  Niemcy

  Firma CZULKOWSKI RENTAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Narzędzia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy przemysłowe, wynajem wózków, wynajem żurawi przejezdnych, i Pojazdy przemysłowe. Ma siedzibę w Dommershausen, Niemcy.

 2. SOLTEC SRL

  Włochy

  Firma SOLTEC SRL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Pojazdy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach equipping industrial vehicles, Crane equipment, osprzęt żurawi, i dźwigi samochodowe. Ma siedzibę w San Benedetto Del Tronto, Włochy.

 1. MIMOSI DIS TICARET LIMITED ŞTI.

  Turcja

  Firma MIMOSI DIS TICARET LIMITED ŞTI., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Aprowizacja statków - zaopatrzenie ogólne. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy przemysłowe, Materiały budowlane, Pojazdy przemysłowe, Domy z lekkiej konstrukcji stalowej, Joined V belts, i Materiały budowlane. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. RITEC ROHR-INSPEKTIONSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma RITEC ROHR-INSPEKTIONSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy przemysłowe. Ma siedzibę w Haldenwang, Niemcy.

 3. CENTRO SERVIZI S.A. S.R.L.

  Włochy

  Firma CENTRO SERVIZI S.A. S.R.L., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Pojazdy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy dostawcze - części elektryczne i elektroniczne, skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych, część zamienna do pojazdów w sprzedaży, Pojazdy dostawcze - części elektryczne i elektroniczne, i wymiana pojazdu przemysłowego. Ma siedzibę w Aprilia, Włochy.

 4. INANSUR

  Hiszpania

  Firma INANSUR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pojazdy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach warsztaty ruchome. Ma siedzibę w Alcala De Guadaira-Sevilla, Hiszpania.

 5. SLP - SWEDISH LORRY PARTS

  Szwecja

  Firma SLP - SWEDISH LORRY PARTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy przemysłowe. Ma siedzibę w Tumba, Szwecja.

 6. ZANELLI FURGONATURE SRL

  Włochy

  Firma ZANELLI FURGONATURE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karoserie samochodów ciężarowych - konstrukcja. Jest również obecna w dziedzinach Karoserie pojazdów dostawczych, furgony chłodnicze, pojazdy przemysłowe, i Karoserie pojazdów dostawczych. Ma siedzibę w Bertinoro, Włochy.

 7. SCEMAC SAS

  Francja

  Firma SCEMAC SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, podlewanie ogrodów, WYPOSAŻENIE ogrodowe, i Wózki widłowe automatycznie prowadzone (AGV). Ma siedzibę w Fontenay-Le-Fleury, Francja.

 8. CSP TECHNOLOGY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CSP TECHNOLOGY LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe, i Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe. Ma siedzibę w Scunthorpe, Zjednoczone Królestwo.

 1. OFFICINA CAMPAGNARO

  Włochy

  Firma OFFICINA CAMPAGNARO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Samochody ciężarowe. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy przemysłowe, autoryzowany serwis po sprzedaży, warsztaty naprawy ciężarówek, Pojazdy przemysłowe, i naprawa pojazdów przemysłowych. Ma siedzibę w Fontaniva, Włochy.

 2. EGARA MANUTENCIÓN, S.L.

  Hiszpania

  Firma EGARA MANUTENCIÓN, S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pojazdy przemysłowe. Ma siedzibę w Rubi, Hiszpania.

 3. MITODESIGN SRL

  Włochy

  Firma MITODESIGN SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy przemysłowe. Ma siedzibę w Spino D'adda, Włochy.

 4. PARTS4TRUCKS

  Włochy

  Firma PARTS4TRUCKS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Części zamienne do samochodów ciężarowych i przyczep. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy przemysłowe, części zamienne, i Pojazdy przemysłowe. Ma siedzibę w Tito, Włochy.

 5. BSL BIJON

  Turcja

  Firma BSL BIJON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach części zamienne. Ma siedzibę w Aksaray, Turcja.

 6. VPOWER INDUSTRY

  Turcja

  Firma VPOWER INDUSTRY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Silniki okrętowe. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy przemysłowe, wyroby tekstylne, Automatyzacja maszyn, Pojazdy przemysłowe, i części motoryzacyjne. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 7. OFFICINA PREVIATI

  Włochy

  Firma OFFICINA PREVIATI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pojazdy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pilotowanie i pomoc przy transporcie ładunków nadgabarytowych, skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych, samochody specjalne i wyposażone, Pilotowanie i pomoc przy transporcie ładunków nadgabarytowych, i wywrotki. Ma siedzibę w Sestri Levante, Włochy.

 8. ITV ALCORCÓN TRES AGUAS

  Hiszpania

  Firma ITV ALCORCÓN TRES AGUAS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pojazdy przemysłowe. Ma siedzibę w Alcorcón, Hiszpania.

 9. DERMA TRUCKS

  Belgia

  Firma DERMA TRUCKS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Naprawa samochodów. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, Pojazdy przemysłowe, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, Pojazdy przemysłowe, i koparki. Ma siedzibę w Brugge, Belgia.

 10. SIDES

  Francja

  Firma SIDES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach pojazdy przemysłowe, samochody strażackie, urządzanie pojazdów specjalnych dla straży pożarnej, i wyposażenie strażackie. Ma siedzibę w Saint-Nazaire Cedex, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Pojazdy przemysłowe - Import eksport

Liczba wyników

4758 Przedsiębiorstwa