• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy

Wyniki dla

Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy - Import eksport

 1. ALIENS BERGSPORT & ARBEITSSICHERHEIT E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALIENS BERGSPORT & ARBEITSSICHERHEIT E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy. Ma siedzibę w Otterfing, Niemcy.

 2. FGS FEUERWEHRFAHRZEUG- UND GERÄTESERVICE HANS-JÜRGEN KEICHER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FGS FEUERWEHRFAHRZEUG- UND GERÄTESERVICE HANS-JÜRGEN KEICHER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy. Ma siedzibę w Untereisesheim, Niemcy.

 3. IBL-KRÖPELIN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma IBL-KRÖPELIN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy. Ma siedzibę w Kröpelin, Niemcy.

 4. NOPEX

  Polska

  Jesteśmy dystrybutorem sprzętu przeciwpożarowego i ratowniczego oraz środków ochrony indywidualnej. Specjalizacja: Specjalizujemy się w dostawie sprzętu PPOŻ oraz sprzętu do ratownictwa technicznego, medycznego, wysokościowego. Stosunek jakości produktów do ich ceny to kluczowe kryterium; warto również zauważyć, iż nasza firma jako jedna z nielicznych oferuje głównie (ponad 95% asortymentu) sprzęt markowy. Cel i kierunek naszej działalności: Celem naszej działalności jest zapewnianie pełnego bezpieczeństwa służbom ratowniczym. Jako dystrybutor sprzętu PPOŻ i ratowniczego kładziemy duży nacisk na wysoką jakość i niezawodność oferowanych produktów. Bezwarunkowa, najwyższa i bezwzględna troska o bezpieczeństwo czyni naszą firmę wiarygodnym i odpowiedzialnym partnerem. Zawsze kierujemy się zasadą pełnej odpowiedzialności za produkt i współpracę handlową z naszymi Klientami. NOPEX to rodzinna polska firma działająca od 2002 roku, przedstawiciel wielu renomowanych producentów i koncernów. Szeroka oferta i gama sprzętu dla Straży Pożarnej oraz różnych służb ratowniczych pozwala na kompleksową i szybką realizację zamówień. Staramy się realizować indywidualne potrzeby i oczekiwania naszych Klientów, oferując najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania z dziedziny bezpieczeństwa oraz wysoką jakość świadczonych usług.

 5. SAMOCHODY RATOWNICZE

  Polska

  Firma działa od 25 lat.Zajmuje się sprzedażą używanych samochodów pożarniczych różnej wielkości w bardzo dobrym stanie.Produkujemy również lekkie samochody pożarnicze z napędem 4x2 i 4x4 ze zbiornikami wody oraz pompami wysoko ciśnieniowymi na lekko używanych podwoziach typu Fiat Ducato , Mercedes sprinter itp. W ciągu 25 lat zdobyliśmy znaczne doświadczenie oraz wielu klientów .którzy wracali po następne wozy. Sprzedaliśmy samochody do różnych krajów np Włochy , Portugalia. Dania, Chorwacja, Słowenia , Czechy , Rosja, Argentyna itp. W Polsce jeżdzi ponad 5009 naszych produktów od lat bez zadnych problemów. Dajemy gwarancje na 5 lat.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CARROSSERIE INDUSTRIELLE CANTIN

  Francja

  Firma CARROSSERIE INDUSTRIELLE CANTIN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy. Jest również obecna w dziedzinach Utility vehicles fitted out, i nadwozia - pojazdy przemysłowe. Ma siedzibę w La Chaize-Le-Vicomte, Francja.

 2. BELTAS FIRE FIGHTING TECHNOLOGIES

  Turcja

  Firma BELTAS FIRE FIGHTING TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy. Jest również obecna w dziedzinach karoseria pojazdów przemysłowych i specjalnych, i special vehicles. Ma siedzibę w Torbali, Turcja.

 3. MASSIAS ENTREPRISE

  Francja

  Firma MASSIAS ENTREPRISE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy, i Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy. Ma siedzibę w Saint-Loubès, Francja.

 4. TECNOLAM

  Włochy

  Firma TECNOLAM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy. Jest również obecna w dziedzinach wyposażenie furgonów. Ma siedzibę w Colli Al Metauro, Włochy.

 5. SC ALSTING SERVCOM SRL

  Rumunia

  Firma SC ALSTING SERVCOM SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ochrona przeciwpożarowa. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy, Przeciwpożarowe - czujki i systemy alarmowe, Akademie coachingu i wspomagania rozwoju zawodowego, Bezpieczeństwo w miejscu pracy, Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy, Przeciwpożarowe - czujki i systemy alarmowe, Akademie coachingu i wspomagania rozwoju zawodowego, i Bezpieczeństwo w miejscu pracy. Ma siedzibę w Alba Iulia, Rumunia.

 1. ROSENFIRE SRL

  Włochy

  Firma ROSENFIRE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy. Ma siedzibę w Brescia, Włochy.

 2. FIRE TECHNICS

  Belgia

  Firma FIRE TECHNICS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy, Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe, Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy, Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe, urządzanie pojazdów specjalnych dla straży pożarnej, i wyposażenie strażackie. Ma siedzibę w Oostende, Belgia.

 1. ZIEGLER BRANDWEERTECHNIEK

  Holandia

  Firma ZIEGLER BRANDWEERTECHNIEK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karoserie pojazdów dostawczych. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy, Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy, i wyposażenie strażackie. Ma siedzibę w Winschoten, Holandia.

 2. VOLKAN FIRE-FIGHTING TECHNOLOGY

  Turcja

  Firma VOLKAN FIRE-FIGHTING TECHNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy. Jest również obecna w dziedzinach fire fighting. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. BRANDSCHUTZ - RAUCHWARNTECHNIK

  Niemcy

  Firma BRANDSCHUTZ - RAUCHWARNTECHNIK, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe, Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy, Prace budowlane wykończeniowe, Elektryczne roboty instalacyjne, Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe, Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy, Prace budowlane wykończeniowe, i Elektryczne roboty instalacyjne. Ma siedzibę w Kempten (allgäu), Niemcy.

 4. SCHMIDT-BRANDSCHUTZSERVICE

  Niemcy

  Firma SCHMIDT-BRANDSCHUTZSERVICE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy, i Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Ma siedzibę w Herold, Niemcy.

 5. ADOLF TREIBER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma ADOLF TREIBER GESELLSCHAFT M.B.H., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe, Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe, Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, i Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Ma siedzibę w Bad Mitterndorf, Austria.

 6. GLORIA GMBH NIEDERLASSUNG MÜNSTER

  Niemcy

  Firma GLORIA GMBH NIEDERLASSUNG MÜNSTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, i Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy. Ma siedzibę w Münster, Niemcy.

 7. WBF WIEDERMANN BRANDSCHUTZ- & FEUERWEHRTECHNIK GMBH

  Austria

  Firma WBF WIEDERMANN BRANDSCHUTZ- & FEUERWEHRTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy, i Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Ma siedzibę w Oberrohrbach, Austria.

 8. ZANZERL FEUERSCHUTZ

  Niemcy

  Firma ZANZERL FEUERSCHUTZ, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe, Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy, Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe, Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, i Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy. Ma siedzibę w Essenbach, Niemcy.

 1. JOSEF KRAFT GMBH

  Austria

  Firma JOSEF KRAFT GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, i Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy. Ma siedzibę w Pasching, Austria.

 2. KOCH GMBH BRANDSCHUTZTECHNIK

  Austria

  Firma KOCH GMBH BRANDSCHUTZTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe, Bezpieczeństwo i higiena pracy - artykuły i sprzęt, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy, Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe, Bezpieczeństwo i higiena pracy - artykuły i sprzęt, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, i Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy. Ma siedzibę w Krumpendorf, Austria.

 3. ZEICHENSTUDIO KRAUSE

  Niemcy

  Firma ZEICHENSTUDIO KRAUSE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane, Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, i Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. FEUERSCHUTZ HORST WILHELM INH. MARTINA PFAU E.K.

  Niemcy

  Firma FEUERSCHUTZ HORST WILHELM INH. MARTINA PFAU E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe, Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe, Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, i Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Ma siedzibę w Meuselwitz, Niemcy.

 5. RAINER GESKE

  Niemcy

  Firma RAINER GESKE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, i Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Ma siedzibę w Brühl, Niemcy.

 6. TERZA SCHULNIG FEUERSCHUTZTECHNIK

  Austria

  Firma TERZA SCHULNIG FEUERSCHUTZTECHNIK, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe, Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe, Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, i Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Ma siedzibę w Pasching, Austria.

 7. BRANDSCHUTZAUSRÜSTUNG & FEUERWEHRBEDARF INH. GERD PFANNMÖLLER

  Niemcy

  Firma BRANDSCHUTZAUSRÜSTUNG & FEUERWEHRBEDARF INH. GERD PFANNMÖLLER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy, i Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Ma siedzibę w Sondershausen, Niemcy.

 8. ICONOS VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Firma ICONOS VERTRIEBS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hydraulika - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe, Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy, Wyroby gumowe, Opony i akcesoria, Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe, Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy, Wyroby gumowe, i Opony i akcesoria. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 9. MINIMAX GENÈVE BAUD & FILS

  Szwajcaria

  Firma MINIMAX GENÈVE BAUD & FILS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe, Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia, Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe, Zabezpieczanie przeciwpożarowe - sprzęt i urządzenia, i Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy. Ma siedzibę w Bernex, Szwajcaria.

 10. HARALD KARL PARTL

  Austria

  Firma HARALD KARL PARTL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe. Jest również obecna w dziedzinach Bezpieczeństwo i higiena pracy - artykuły i sprzęt, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy, Odzież męska, Bezpieczeństwo i higiena pracy - artykuły i sprzęt, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy, i Odzież męska. Ma siedzibę w Großklein, Austria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Pojazdy i sprzęt przeciwpożarowy - Import eksport

Liczba wyników

783 Przedsiębiorstwa