• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pojazdy elektryczne

Wyniki dla

Pojazdy elektryczne - Import eksport

 1. SCHNEIDER & GEMSA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Schneider & Gemsa oferuje konkretne i profesjonalne rozwiązania dla klientów z branży motoryzacyjnej, przemysłowej, telekomunikacyjnej, kontroli ruchu, medycznej i elektronicznej. Zakres produkcji sięga od pojedynczych sztuk i podzespołów do kompletnej produkcji urządzeń końcowych pełnych rozwiązań systemowych. Przenosimy i obsługujemy kompletne "jednostki biznesowe" w pełni i częściowo zautomatyzowanych linii produkcyjnych do opłacalnych lokalizacji. Dzięki naszym lokalizacjom w Niemczech, Czechach i Mołdawii jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania i usługi zoptymalizowane pod względem kosztów. Schneider & Gemsa posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie montażu kabli, mechaniki, mechatroniki, elektroniki, czujników i siłowników. Od momentu założenia firmy wyprodukowano kilka milionów elektrycznych silników o zmiennej prędkości obrotowej, podzespołów mechanicznych i elektrotechnicznych oraz urządzeń końcowych. W naszym dziale montażu kabli, przy użyciu innowacyjnych technologii, nowoczesnych maszyn i narzędzi, produkowane są skrętki, kable do transmisji danych, kable sensoryczne i sterownicze, wiązki kablowe oraz szafy sterownicze. We własnych zakładach produkcyjnych wytwarzamy indywidualne urządzenia montażowe, produkcyjne i kontrolne. Jakość, ochrona środowiska i ostrożne korzystanie z zasobów są dla nas istotnymi elementami naszej działalności. Firma pracuje we wszystkich lokalizacjach zgodnie z normami DIN EN ISO 9001: 2015, IATF 16949: 2016 (motoryzacja) oraz DIN EN ISO 14001: 2009 (środowisko).

 2. INTERLINEX B.V.

  Holandia

  Verified by europages badge

  Interlinex, wiodąca siła w ruchu na rzecz ochrony środowiska, zajmuje się pilną potrzebą zmian w obliczy wzrostu zanieczyszczenia środowiska i rosnącej emisji gazów cieplarnianych. Od epoki przedindustrialnej Ziemia doświadczyła znacznego wzrostu temperatury o ponad 1°C, co sprawia, że niezwkle ważne stało się wspieranie bezpieczniejszej i zdrowszej planety dla przyszłych pokoleń. Specjalizując się w pojazdach elektrycznych (EV), Interlinex jest zaangażowany w kształtowanie przyszłości transportu w Holandii i w Europie. Importujemy i dystrybuujemy różnorodną gamę pojazdów elektrycznych, w tym motocykle, skutery, quady i samochody, stale porzerzając asortyment. Nasz magazyn o powierzchni 6200 m2, zaopatrzony w renomowane marki, zapewnia szybkie dostawy za pomocą różnych metod wysyłki. Jako dystrybutor B2B oferujemy konkurencyjne ceny bez nakładania wymogu minimalnego zamówienia, co czyni nas idealnym długoterminowym partnerem dla firm każdej wielkości. W szybko rozwijającej się dziedzinie e-mobilności, Interlinex pozostaje proaktywny, będąc na bieżąco dzięki aktywnemu uczestnictwu w konwencjach, targach i salonach wystawowych. Współpracujemy z klientami, przekształcając pomysły w rzeczywistość poprzez umowy importowe na wyłączność. Kierując się podstawowymi wartościami, takimi jak odpowiedzialność i uczciwość, stawiamy na satysfakcję klienta, poświęcając się ciągłemu doskonaleniu. Interlinex aspiruje do bycia wiodącym europejskim importerem wysokiej jakości produktów e-mobilności, uznając wzajemnie korzystny potencjał wzrostu w branży.

 3. LEKER.PL

  Polska

  Verified by europages badge

  Leker.pl: Stacjonarna i Internetowa Hurtownia B2B Centrum Dystrybucji Zabawek Jesteśmy hurtownią specjalizującą się w imporcie i sprzedaży markowych zabawek - głównie edukacyjnych, drewnianych, ogrodowych oraz pojazdów. Jesteśmy na rynku już od 1999 roku. Dzięki doskonałej jakości dystrybucji wielu uznanych na całym świecie marek, pragniemy zaprosić Państwa do jak najlepszej długoterminowej współpracy przynoszącej obopólne korzyści. Marki, z którymi współpracujemy L.O.L. Surprise, Woopie, Tooky Toy, Viga Toys, Classic World, Masterkidz, Feber, Injusa, Smoby, Little Tikes, Falk, Zapf Creation, Berg, Big, Rolly Toys, Backyard Discovery, Klein, Step2, Simba i wiele innych. Tylko certyfikowane zabawki. Większość wyżej wymienionych marek reprezentujemy jako główni importerzy lub główny krajowy dystrybutor. Nasza oferta, w której znajduje się ponad 2200 rodzajów zabawek, skierowana jest do hurtowni, sklepów oraz instytucji edukacyjnych. Największe korzyści ze współpracy z naszą firmą: - szeroki asortyment w różnych przedziałach cenowych, - wygodna platforma zakupowa b2b.leker.pl, - magazyny własne (95% produktów dostępnych od ręki), - jako jedyny dystrybutor na rynku oferujemy dostawę (również produktów gabarytowych) do klienta docelowego.

 4. ROSSINI ENERGY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ROSSINI ENERGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ładowanie akumulatorów, urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Samochody elektryczne, Pojazdy elektryczne, ładowarki przemysłowe do akumulatorów, Samochody elektryczne, Pojazdy elektryczne, i wiata garażowa samochodowa zadaszenie. Ma siedzibę w Villeneuve d Ascq, Francja.

 5. SAS KIREST

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SAS KIREST, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pojazdy elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Skutery, Rowery, Skutery, skutery elektryczne, motocykle elektryczne, Rowery, rowery elektryczne, hulajnogi, i hulajnogi elektryczne. Ma siedzibę w Paris, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TVS TECHNOLOGIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma TVS TECHNOLOGIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Samochody elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Energia odnawialna, Energia odnawialna, i pojazdy elektryczne. Ma siedzibę w LA ROCHETTE, Francja.

 2. WALLBOX-THE-SHOP.DE BY JK ELEKTROTECHNIK INH. JOHANNES KRYCH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WALLBOX-THE-SHOP.DE BY JK ELEKTROTECHNIK INH. JOHANNES KRYCH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy elektryczne. Ma siedzibę w Calden, Niemcy.

 3. TK HOME SOLUTIONS N.V. ZWEIGNIEDERLASSUNG DEUTSCHLAND

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TK HOME SOLUTIONS N.V. ZWEIGNIEDERLASSUNG DEUTSCHLAND, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pojazdy elektryczne. Ma siedzibę w Neuss, Niemcy.

 4. SNOWBIKE LLC

  Rosja

  LLC Snowbike specjalizuje się w małych pojazdach gąsienicowych i transporcie elektrycznym. Sami opracowujemy pojazdy do szerokiego zakresu zadań określonych przez klientów. Nasze pojazdy pomagają osobom poruszać się po trudnych nawierzchniach, takich jak śnieg, piasek, żwir czy bagno. Posiadanie własnego biura projektów pozwala nam opracowywać wysokiej klasy produkty o doskonałej wydajności i jakości. Jesteśmy w stanie zaprezentować szereg gotowych produktów, a także świadczyć usługi w zakresie rozwoju nowych urządzeń bądź modyfikacji i ulepszeń istniejących pojazdów. W skład zespołu firmy wchodzą inżynierowie z doświadczeniem w organizacji porodukcji, a także wynalazcy i autorzy patentów. Firma posiada patenty rosyjskie i zagraniczne. Teraz aktywnie tworzymy sieć partnerów na całym świecie i jesteśmy gotowi do współpracy z dealerami sprzętu zmotoryzowanego i transportu elektrycznego. Aktualnie mamy oficjalne przedstawicielstwo w Finlandii.

 5. YAGEO NEXENSOS GMBH

  Niemcy

  Firma Heraeus Sensor Technology to specjalista w dziedzinie mikrostrukturalnych warstw, produkujący corocznie miliony czujników temperatury w technologii platynowej cienkowarstwowej. Nasze portfolio obejmuje czujniki do precyzyjnego pomiaru gazów, płynów i substancji stałych w szerokim zakresie temperatur od -196°C do +1000°C. Nasze produkty i usługi wyznaczają trendy i rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb branży motoryzacyjnej, urządzeń gospodarstwa domowego, procesów technologicznych, wytwarzania i zarządzania energią, nauk przyrodniczych i elektroniki.

 1. ELECTOFUN

  Polska

  Zastanawiasz się nad zakupem nowoczesnego, innowacyjnego produktu napędzanego siłą elektryczną? Koniecznie sprawdź Centrum Pojazdów Elektrycznych - Electofun! Znajdziesz tam wysokiej jakości, wykonane z dbałością o każdy szczegół urządzenia dzięki którym dojazd pod dowolny adres. Bez konieczności spędzania długich godzin w korkach! Już dziś sprawdź najlepsze produkty wiodących producentów - polskich i zagranicznych. Wśród nich - Frugal, Airwheel, Razor i Meteor. Koło elektryczne wprost z Wrocławia, Segway'e, hulajnogi elektryczne dla juniorów i starszych użytkowników i wiele, wiele innych pojazdów czeka właśnie na Ciebie! W naszej ofercie znajdziesz doskonałe produkty służące codziennym wyprawom na miasto i tereny podmiejskie. Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia m.in koła elektrycznego we wrocławskim sklepie i wielu, wielu innych produktów i akcesoriów dzięki którym błyskawicznie dotrzesz do celu. Zapraszamy do zapoznania z ofertą i poszukiwania najlepszych okazji, tylko w naszym sklepie - stacjonarnie i za pośrednictwem platformy internetowej. Czekamy na Ciebie!

 2. JOYOR POLSKA

  Polska

  Jesteśmy czołowym dystrybutorem Joyor Scooters Joyor oferuje wyjątkowo trwałe skutery elektryczne o konstrukcji zorientowanej na bezpieczeństwo i dużym zasięgu do 100 km na jednym pełnym ładowaniu dla firm dostawczych, turystycznych i wypożyczalni. Marka Joyor łączy globalne zasoby, bazuje na globalnym rynku i jest zaangażowana w promowanie modnej koncepcji niskoemisyjnej, zmieniając sposób podróżowania ludzi na ekologiczny i zapewniając najwyższej jakości rozwiązania w transporcie na krótkie odległości. Misją Joyor Scooter jest zapewnienie ekonomicznego, zrównoważonego i innowacyjnego transportu, który zmniejsza natężenie ruchu i zanieczyszczenie powietrza w miastach oraz sprawia, że ​​codzienne dojazdy do pracy są łatwe, szybkie i przyjemne przy zerowej emisji, zerowym wysiłku i zerowym stresie. Naszą wizją jest przyczynienie się do zrównoważonego rozwoju i rozwoju mobilności elektrycznej na całym świecie oraz przekształcenie obecnego sposobu transportu miejskiego od codziennych dojazdów niezależnych osób do różnych usług w branży turystycznej i logistyki małych i średnich przedsiębiorstw.

 1. KES - KABELOVE A ELEKTRICKE SYSTEMY, SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

  Jesteśmy producentem wiązek kablowych z siedzibą w Vratimovie w Czechach. Nasze główne produkty: - wiązki kablowe do lamp przednich / tylnych oraz lamp w wersji LED- wiązki kablowe do układu paliwowego w samochodach- wiązki kablowe dla branży elektrycznej (systemy dystrybucji niskiego napięcia, pralki i zmywarki itp.)- elektryczne systemy grzewcze akumulatorów do samochodów elektrycznych- kable zasilające do niezależnego ogrzewania samochodu- inne różne wiązki kablowe

 2. PHU KAMA

  Polska

  Pojazdy elektryczne, maszyny budowlane , energia odnawialna

 3. SHEERSPEED SHELTERS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SHEERSPEED SHELTERS LTD, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Namioty cyrkowe i hale sportowe, Namioty cyrkowe i hale sportowe, Zadaszenia i namioty na imprezy, telekomunikacje, i pojazdy elektryczne. Ma siedzibę w Honiton, Zjednoczone Królestwo.

 4. GARMEN ELECTRIC COMPANY SL

  Hiszpania

  Firma GARMEN ELECTRIC COMPANY SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach motorowery elektryczne, akcesoria do motocykli w hurcie, i hulajnoga zabawka. Ma siedzibę w Xeraco, Hiszpania.

 5. ROLL AND GO

  Francja

  Firma ROLL AND GO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach pojazdy przemysłowe, hulajnogi elektryczne, narzędzia do transportu, i logistyka przedsiębiorstw. Ma siedzibę w Brest, Francja.

 6. PLUGINVEST

  Belgia

  Firma PLUGINVEST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy elektryczne. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 7. JOYOR E-MOVING S.L

  Hiszpania

  Firma JOYOR E-MOVING S.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach hulajnogi elektryczne, i Electric vehicle rental. Ma siedzibę w Mataró, Hiszpania.

 8. RAMACHANDRAN GMBH

  Niemcy

  Firma RAMACHANDRAN GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pojazdy elektryczne. Ma siedzibę w Bad Breisig, Niemcy.

 1. ELEKTRO- UND ENERGIETECHNIK KESSLER NICKI KESSLER

  Niemcy

  Firma ELEKTRO- UND ENERGIETECHNIK KESSLER NICKI KESSLER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pojazdy elektryczne. Ma siedzibę w Bischoffen, Niemcy.

 2. DIGISHOP HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H & CO KG

  Austria

  Firma DIGISHOP HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy elektryczne. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 3. ERLER MOBILE GMBH

  Niemcy

  Firma ERLER MOBILE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy elektryczne. Ma siedzibę w Dinslaken, Niemcy.

 4. RDF TECHNISCHER HANDEL INH. ROLF-DIETER FELDT

  Niemcy

  Firma RDF TECHNISCHER HANDEL INH. ROLF-DIETER FELDT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pojazdy elektryczne. Ma siedzibę w Barntrup, Niemcy.

 5. ORTHOPÄDIE TECHNIK MARX /RIEGER GMBH

  Niemcy

  Firma ORTHOPÄDIE TECHNIK MARX /RIEGER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pojazdy elektryczne. Ma siedzibę w Regensburg, Niemcy.

 6. GO FUNSPORTHANDEL GMBH

  Niemcy

  Firma GO FUNSPORTHANDEL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sport i wypoczynek czynny. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy elektryczne, hulajnogi elektryczne, motocykle elektryczne, rowery elektryczne, i Pojazdy elektryczne. Ma siedzibę w Willstätt, Niemcy.

 7. TRUFLO AIR MOVEMENT LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TRUFLO AIR MOVEMENT LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Silniki wysokoprężne Diesla, Silniki wysokoprężne Diesla, System HVAC napowietrzanie, i wentylatory osiowe. Ma siedzibę w Tipton, Zjednoczone Królestwo.

 8. EWO LIFE

  Niemcy

  Firma EWO LIFE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Kule (laski angielskie) i balkoniki, Kule (laski angielskie) i balkoniki, krzesła na kółkach, i balkoniki dla osób niepełnosprawnych. Ma siedzibę w Neuenrade-Küntrop, Niemcy.

 9. ECOMOVILIDAD

  Hiszpania

  Firma ECOMOVILIDAD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pojazdy elektryczne. Ma siedzibę w Denia, Hiszpania.

 10. RHEINISCHE INDUSTRIEDESIGN UG

  Niemcy

  Firma RHEINISCHE INDUSTRIEDESIGN UG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy elektryczne. Ma siedzibę w Schermbeck, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Pojazdy elektryczne - Import eksport

Liczba wyników

9041 Przedsiębiorstwa