• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pojazdy drogowego pogotowia technicznego

Wyniki dla

Pojazdy drogowego pogotowia technicznego - Import eksport

 1. DAR-CAR AUTO SERWIS

  Polska

  Firma Dar-Car świadczy usługi w zakresie pomocy drogowej na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego, a także w innych regionach Polski oraz krajach należących do Unii Europejskiej. Przedsiębiorstwo dysponuje nowoczesnym zapleczem pojazdów z lawetami, a także zespołem doświadczonych pracowników. Oferuje dzięki temu sprawne autoholowanie w Warszawie i wszędzie tam, gdzie potrzebują tego klienci. Do zakresu usług zaliczają się takie działania, jak: • holowanie 24h w dni robocze oraz wolne od pracy, • naprawy samochodów osobowych w zakresie usterek technicznych, • wulkanizacja, • awaryjne odpalanie samochodu w Warszawie i poza nią. Każdego dnia realizowanych jest wiele zleceń na Mazowszu oraz w innych województwach. Ekipa może pojawić się na popularnych trasach szybkiego ruchu oraz autostradach, jak również w terenie zabudowanym. Jeśli zajdzie potrzeba, przedsiębiorstwo pomocy drogowej zajmuje się także wyciąganiem aut klientów z rowów czy zasp. Mobilny mechanik jest w stanie naprawić samochód w dowolnej lokalizacji, ponieważ firma posiada personel z kwalifikacjami oraz pełnym zestawem niezbędnych narzędzi.

 2. DEPANNAGE DE GREEF

  Belgia

  Pomoc drogowa i holowanie samochodów ciężarowych i samochodów osobowych. Repatriacja Belgia- zagranica, w dzień i w nocy. Specjalizacja w zakresie repatriacji autokarów w całej Europie. Wykonujemy repatriacje pojazdów i ich przyczep w całej Europie. Posiadamy nie tylkio sprzęt do pomocy drogowej, ale także odpowiedni sprzęt do uprzątania. Mamy licencję FEGARBEL. Działamy na terenie całej Europy, zawsze po preferencyjnych kosztach, wcześniej ustalonych z Twoim przedsiębiorstwem.

 3. REMORQUAGE DÉPANNAGE PROS

  Francja

  Firma REMORQUAGE DÉPANNAGE PROS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pojazdy drogowego pogotowia technicznego. Ma siedzibę w St Genis Laval, Francja.

 4. HTV GEAR INDUSTRY

  Turcja

  Firma HTV GEAR INDUSTRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy drogowego pogotowia technicznego. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 5. AUTO RIBEIRO LDA

  Portugalia

  Firma AUTO RIBEIRO LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy drogowego pogotowia technicznego. Ma siedzibę w Canelas Vng, Portugalia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. POPERINGE METAL CONSTRUCTION

  Belgia

  Firma POPERINGE METAL CONSTRUCTION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pojazdy drogowego pogotowia technicznego. Jest również obecna w dziedzinach Wózki podnośnikowe, mechanically welded constructions, Chassis, Wózki podnośnikowe, i blacharstwo aluminium. Ma siedzibę w Poperinge, Belgia.

 2. TBZ GMBH

  Niemcy

  Firma TBZ GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Samochody turystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Transport towarów w stałej temperaturze, Pojazdy drogowego pogotowia technicznego, Naczepy do samochodów ciężarowych, Transport towarów w stałej temperaturze, Pojazdy drogowego pogotowia technicznego, ciężarówka z ramieniem żurawia, i Naczepy do samochodów ciężarowych. Ma siedzibę w Bretten, Niemcy.

 3. TEKA KRANEN

  Holandia

  Firma TEKA KRANEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pojazdy drogowego pogotowia technicznego. Jest również obecna w dziedzinach wynajem żurawi wieżowych budowlanych, wynajem ciężarówek z dźwigiem, wynajem żurawi wieżowych nowych i używanych, i dźwig wieżowy. Ma siedzibę w Hoorn, Holandia.

 4. KERKHOVE

  Belgia

  Firma KERKHOVE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów, Pojazdy drogowego pogotowia technicznego, Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów, Pojazdy drogowego pogotowia technicznego, kontenery, i zawór odcinający. Ma siedzibę w Tielt, Belgia.

 5. SCHOT VERTICAAL TRANSPORT

  Holandia

  Firma SCHOT VERTICAAL TRANSPORT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pojazdy drogowego pogotowia technicznego. Jest również obecna w dziedzinach wynajem samojezdnych dźwigów hydraulicznych, wynajem dźwigów, i vertical conveyors. Ma siedzibę w Alkmaar, Holandia.

 1. GRÚAS, MANIOBRAS Y TRASLADOS GMT

  Meksyk

  Firma GRÚAS, MANIOBRAS Y TRASLADOS GMT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pojazdy drogowego pogotowia technicznego. Ma siedzibę w Monterrey, Meksyk.

 2. THIJS

  Belgia

  Firma THIJS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złom metalowy - odzysk i użycie wtórne. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy drogowego pogotowia technicznego, Pojazdy drogowego pogotowia technicznego, i usługi transportowe. Ma siedzibę w Oostende, Belgia.

 1. GRÚAS YUGUERO

  Hiszpania

  Firma GRÚAS YUGUERO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pojazdy drogowego pogotowia technicznego. Ma siedzibę w Santovenia De Pisuerga (valladolid), Hiszpania.

 2. RECOVERYA2B

  Zjednoczone Królestwo

  Firma RECOVERYA2B, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pojazdy drogowego pogotowia technicznego. Ma siedzibę w High Wycombe, Zjednoczone Królestwo.

 3. D.W. CONSTRUCT

  Belgia

  Firma D.W. CONSTRUCT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pojazdy drogowego pogotowia technicznego. Jest również obecna w dziedzinach Kontenery, wynajem platform, pojemniki na odpady, Kontenery, i wynajem dźwigów samojezdnych do montażu domków. Ma siedzibę w Schriek, Belgia.

 4. FOIMA SA

  Hiszpania

  Firma FOIMA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy drogowego pogotowia technicznego. Ma siedzibę w Sant Andreu De La Barca (barcelona), Hiszpania.

 5. GASCHINGER CHRISTIAN

  Austria

  Firma GASCHINGER CHRISTIAN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mechanika pojazdowa - wyposażenie zakładów naprawczych. Jest również obecna w dziedzinach Samochody osobowe, Samochody turystyczne, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, Pojazdy drogowego pogotowia technicznego, Samochody osobowe, Samochody turystyczne, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, i Pojazdy drogowego pogotowia technicznego. Ma siedzibę w Mauthausen, Austria.

 6. ABSCHLEPPDIENST MERTENS INH. EROL LESIK

  Niemcy

  Firma ABSCHLEPPDIENST MERTENS INH. EROL LESIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mechanika pojazdowa - wyposażenie zakładów naprawczych. Jest również obecna w dziedzinach Samochody osobowe, Samochody turystyczne, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, Pojazdy drogowego pogotowia technicznego, Samochody osobowe, Samochody turystyczne, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, i Pojazdy drogowego pogotowia technicznego. Ma siedzibę w Bad Lippspringe, Niemcy.

 7. AUTOHAUS NIX GMBH

  Niemcy

  Firma AUTOHAUS NIX GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mechanika pojazdowa - wyposażenie zakładów naprawczych. Jest również obecna w dziedzinach Samochody osobowe, Samochody turystyczne, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, Pojazdy drogowego pogotowia technicznego, Samochody osobowe, Samochody turystyczne, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, i Pojazdy drogowego pogotowia technicznego. Ma siedzibę w Perleberg, Niemcy.

 8. ABSCHLEPPDIENST HANAU, INHABER ROLAND KOHL

  Niemcy

  Firma ABSCHLEPPDIENST HANAU, INHABER ROLAND KOHL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mechanika pojazdowa - wyposażenie zakładów naprawczych. Jest również obecna w dziedzinach Samochody osobowe, Samochody turystyczne, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, Pojazdy drogowego pogotowia technicznego, Samochody osobowe, Samochody turystyczne, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, i Pojazdy drogowego pogotowia technicznego. Ma siedzibę w Hanau, Niemcy.

 1. TRUCKHELP24

  Niemcy

  Firma TRUCKHELP24, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pojazdy drogowego pogotowia technicznego. Ma siedzibę w Weinsberg, Niemcy.

 2. ACS-VOYAGES

  Szwajcaria

  Firma ACS-VOYAGES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mechanika pojazdowa - wyposażenie zakładów naprawczych. Jest również obecna w dziedzinach Samochody osobowe, Samochody turystyczne, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, Pojazdy drogowego pogotowia technicznego, Samochody osobowe, Samochody turystyczne, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, i Pojazdy drogowego pogotowia technicznego. Ma siedzibę w Sion, Szwajcaria.

 3. B&T ARVORENSE, LDA

  Portugalia

  Firma B&T ARVORENSE, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karoserie pojazdów - konstrukcja. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy drogowego pogotowia technicznego, Montaż i demontaż wież wiertniczych, i Pojazdy drogowego pogotowia technicznego. Ma siedzibę w Arvore, Vila Do Conde, Portugalia.

 4. HÜBINGER ABSCHLEPP- UND BERGUNGSDIENST HANS JÜRGEN HÜBINGER OHG

  Niemcy

  Firma HÜBINGER ABSCHLEPP- UND BERGUNGSDIENST HANS JÜRGEN HÜBINGER OHG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mechanika pojazdowa - wyposażenie zakładów naprawczych. Jest również obecna w dziedzinach Samochody osobowe, Samochody turystyczne, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, Pojazdy drogowego pogotowia technicznego, Samochody osobowe, Samochody turystyczne, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, i Pojazdy drogowego pogotowia technicznego. Ma siedzibę w Wiesbaden, Niemcy.

 5. ABSCHLEPPDIENST POTSDAM NORD GMBH

  Niemcy

  Firma ABSCHLEPPDIENST POTSDAM NORD GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mechanika pojazdowa - wyposażenie zakładów naprawczych. Jest również obecna w dziedzinach Samochody osobowe, Samochody turystyczne, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, Pojazdy drogowego pogotowia technicznego, Samochody osobowe, Samochody turystyczne, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, i Pojazdy drogowego pogotowia technicznego. Ma siedzibę w Potsdam, Niemcy.

 6. KRAN UND ABSCHLEPPDIENST GERSTADT GMBH

  Niemcy

  Firma KRAN UND ABSCHLEPPDIENST GERSTADT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mechanika pojazdowa - wyposażenie zakładów naprawczych. Jest również obecna w dziedzinach Samochody osobowe, Samochody turystyczne, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, Pojazdy drogowego pogotowia technicznego, Samochody osobowe, Samochody turystyczne, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, i Pojazdy drogowego pogotowia technicznego. Ma siedzibę w Rüdesheim Am Rhein, Niemcy.

 7. AUTO STAUZEBACH ABSCHLEPP- UND PANNENDIENST AUTOWASCHCENTER GMBH

  Niemcy

  Firma AUTO STAUZEBACH ABSCHLEPP- UND PANNENDIENST AUTOWASCHCENTER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mechanika pojazdowa - wyposażenie zakładów naprawczych. Jest również obecna w dziedzinach Samochody osobowe, Samochody turystyczne, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, Pojazdy drogowego pogotowia technicznego, Samochody osobowe, Samochody turystyczne, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, i Pojazdy drogowego pogotowia technicznego. Ma siedzibę w Marburg, Niemcy.

 8. ATS LOGISTIK MERZ GMBH

  Niemcy

  Firma ATS LOGISTIK MERZ GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mechanika pojazdowa - wyposażenie zakładów naprawczych. Jest również obecna w dziedzinach Samochody osobowe, Pojazdy drogowego pogotowia technicznego, Transport lotniczy towarowy, Transport samochodowy, Samochody osobowe, Pojazdy drogowego pogotowia technicznego, Transport lotniczy towarowy, i Transport samochodowy. Ma siedzibę w Gärtringen, Niemcy.

 9. AUTOHAUS UEBEL & ENGELHARDT GMBH

  Niemcy

  Firma AUTOHAUS UEBEL & ENGELHARDT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mechanika pojazdowa - wyposażenie zakładów naprawczych. Jest również obecna w dziedzinach Samochody osobowe, Samochody turystyczne, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, Pojazdy drogowego pogotowia technicznego, Samochody osobowe, Samochody turystyczne, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, i Pojazdy drogowego pogotowia technicznego. Ma siedzibę w Isernhagen, Niemcy.

 10. ROBERT SCHÖNNACH

  Austria

  Firma ROBERT SCHÖNNACH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mechanika pojazdowa - wyposażenie zakładów naprawczych. Jest również obecna w dziedzinach Samochody osobowe, Samochody turystyczne, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, Pojazdy drogowego pogotowia technicznego, Samochody osobowe, Samochody turystyczne, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, i Pojazdy drogowego pogotowia technicznego. Ma siedzibę w Nassereith, Austria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo