• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pojazdy - systemy nawigacji

Wyniki dla

Pojazdy - systemy nawigacji - Import eksport

 1. PETER HIRT GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Prowadnice kulkowe Peter Hirt indywidualnie dostosowują się do luzu. Komponenty liniowych prowadnic kulkowych składające się z wału, klatki kulowej i tulei są indywidualnie docierane, szlifowane i dopasowywane do każdej indywidualnej prowadnicy kulowej. Gwarantuje to brak efektu antypoślizgowego i najwyższą trwałość. Wkładki pomiarowe Peter Hirt są dostępne od najmniejszego rozmiaru 0-200 (średnica kulki 0.200 mm) aż do rozmiaru 12 (średnica kulki 4.000 mm). Obecnie najmniejszy rozmiar wkładki pomiarowej 0-200 ośrednicy kulki ruby wynoszącej 0.200 mm, jest wymiarowany do pomiaru gwintów do wielkości M1.7. Wkładki do pomiaru gwintów są dostępne pojedynczo lub w skrzynkach ochronnych wykonanych z drewna w postaci zestawu 12, 13 i 14. Moduły sygnalizujące kondycjonujące firmy Peter Hirt są przeznaczone specjalnie do sondy T z obwodem półmostkowym kompatybilnym z TESA®. Dostępne są moduły o napięciu zasilania 5, 12 lub 24 VDC oraz z bipolarnym lub unipolarnym sygnałem wyjściowym ± 5 VDC, ± 10 VDC, 0-5 VDC, 0-10 VDC

 2. MICROCONTROL GMBH & CO. KG - SYSTEMHAUS FÜR AUTOMATISIERUNG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 25 lat MicroControl jest liderem w zasrosowaniach magistrali CAN dla takich branż, jak inżynieria mechaniczna, motoryzacja i technika medyczna. Oferujemy wysokiej jakości rozwiązania do konwersji danych analogowych na cyfrowe, wspieramy Przemysł 4.0 oraz oferujemy dostosowane do potrzeb, niestandardowe rozwiązania sprzętowe i programowe. Od "modułów 1.I/O" po szkolenia - jesteśmy partnerem w zakresie innowacyjnych technologii automatyzacji. Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji. Nasze "moduły µCAN" służą do łączenia w sieć analogowych i cyfrowych sygnałów I/O za pośrednictwem magistrali CAN. Oferują one szerszy zakres temperatur, lepszą rozdzielczość, większe napięcie zasilania i wyższy poziom ochrony. Dzięki naszemu systemowi FDready umożliwiamy szybszy transfer danych bez dodatkowych inwestycji. 2. Kontrolery: Nasza rodzina rozwiązań µMIC.200 oferuje zaawansowaną technologię sterowania dla bramek IoT, małych kontrolerów i komputerów PC na szynę DIN. Można je łatwo programować za pomocą Node-RED lub C/C++, oferują różnorodne cyfrowe interfejsy komunikacyjne i są gotowe dla Przemysłu 4.0. 3. Stosy protokołów CANopen/CANopen FD i J1939: Nasze stosy protokołów przyspieszają rozwój oprogramowania i oferują bezpieczeństwo, przyspieszenie i opłacalność. Dzięki naszemu systemowi modułowemu można je optymalnie dostosować do specyficznych wymagań. 4. Doradztwo i rozwój sprzętu i oprogramowania. 5. Szkolenia w zakresie technologii BUS: Nasze ekskluzywne oferty szkoleniowe obejmują warsztaty praktyczne.

 3. HEINRICH LIBELLENFERTIGUNG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HEINRICH LIBELLENFERTIGUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy - systemy nawigacji. Ma siedzibę w Backnang, Niemcy.

 4. GRANT INSTRUMENTS (CAMBRIDGE) LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma GRANT INSTRUMENTS (CAMBRIDGE) LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Radary i radionawigacja. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy - systemy nawigacji, Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia, Pojazdy - systemy nawigacji, i Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia. Ma siedzibę w Cambridgeshire, Zjednoczone Królestwo.

 5. MASTERNAUT

  Francja

  Masternaut, firma należąca do Grupy Michelin, specjalizuje się w zwiększaniu efektywności operacyjnej flot samochodowych poprzez połączone technologie motoryzacyjne i rozwiązania z zakresu data science. Efektywne zarządzanie flotą pojazdów ma kluczowe znaczenie dla sukcesu biznesowego. Masternaut wspiera i pomaga swoim klientom: Obniżenie kosztów i zwiększenie produktywności (wizualizacja całej floty, aby szybko zidentyfikować nieefektywność i dźwignie wzrostu). Zapewnienie lepszej obsługi klienta (większa satysfakcja klienta poprzez monitorowanie misji w czasie rzeczywistym i natychmiastowe rozwiązywanie problemów z harmonogramem). Zmniejszenie wpływu na środowisko naturalne (zmniejszenie emisji CO2 przez firmę i strategia przejścia na zieloną flotę). Zwiększenie bezpieczeństwa kierowców (wdrożenie narzędzi i programów do oceny i poprawy zachowania się na drodze).

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. REAL MEDIA SHOP

  Niemcy

  Real Media Shop to Twój sklep internetowy ze wspaniałymi ofertami w dziedzinie innowacyjnych i technicznych akcesoriów do Twojego samochodu. Oferujemy unikatową gamę systemów nawigacyjnych z najnowszym oprogramowaniem dla wszystkich typów pojazdów oraz nowoczesne radia samochodowe pozwalające korzystać z rozrywki na pokładzie samochodu. Ciesz się neograniczoną rozrywką oraz niezawodnymi wskazówkami nawigacyjnymi dzięki zintegrowanej usłudze unikania korków drogowych. Od początku możesz się zrelaksować i szybko dotrzeć do celu. Real Media Shop zapewnia najnowsze techniczne rozwiązania w dziedzinie rozrywki - w branży samochodowej. Oferujemy artykuły odpowiadające najmodniejszym trendom i szeroki wybór luksusowych akcesoriów oraz technologii mobilnych. Zamów kamery, sprzęt audio i wszystko, co ma związek z samochodem! Zapewniamy, że dotrzesz do celu bezpieczny i zrelaksowany. Dostarczamy także wysokiej jakości automatyczne ładowarki akumulatorów oraz wszelkie niezbędne systemy kontrolne do Twojego pojazdu.

 2. BÖHM FERTIGUNGSTECHNIK SUHL GMBH

  Niemcy

  Przejęcie działalności produkcyjnej fabryki Grupy Zeissa w 1991 roku to początek przedsiębiorstwa Böhm Fertigungstechnik Suhl GmbH. Firma miała solidne podstawy w zakresie technologii produkcji oraz duży potencjał dzięki wykwalifikowanym pracownikom. Dzięki temu mogła szybko rozwijać się i dziś jest liderem w dziedzinie budowy urządzeń i maszyn specjalnych, konstrukcji elektrotechnicznych i szaf sterowniczych, systemów manipulacyjnych oraz linii produkcyjnych. W 2008 roku, firma przedstawiła kilka nowych projektów i rozpoczęła dostawy systemów wykorzystujących technologię słoneczną. Firma przekształciła się z dostawcy części w innowacyjnego projektanta i producenta złożonych rozwiązań technologicznych. Ogromne inwestycje w specjalistyczną wiedzę fachową oraz rozwój i rozbudowę parków maszynowych zostały przeprowadzone w celu zaminy pozycjonownia firmy i uczynienia jej konkurencyjną.

 3. WEBFLEET SOLUTIONS SALES B.V - UK BRANCH

  Zjednoczone Królestwo

  TomTom Telematics jest jednym z największych na świecie dostawców rozwiązań telematycznych w obszarze zarządzania flotami, telematyki pojazdów oraz usług connected car. Jego flagowe oprogramowanie WEBFLEET, oferowane w modelu Software-as-a-Service, jest wykorzystywane w firmach różnej wielkości w celu poprawy efektywności pojazdów, ograniczenia zużycia paliwa, wsparcia kierowców oraz zwiększenia wydajności floty. Ponadto, TomTom Telematics świadczy usługi dla branży ubezpieczeń, wynajmu i leasingu, dla importerów samochodów oraz dla firm adresujących potrzeby biznesu i klientów indywidualnych. TomTom Telematics posiada bazę ponad 50 000 klientów na całym świecie i obsługuje kierowców w ponad 60 krajach, oferując im największą sieć lokalnego wsparcia i najszerszy wybór aplikacji odpowiadających na specyficzne potrzeby poszczególnych branż. Nasi klienci na co dzień doceniają wysokie standardy poufności, wiarygodności i dostępności naszych usług certyfikowanych zgodnie z normą ISO/IEC 27001: 2013, potwierdzonych audytem w listopadzie 2018 roku. Z dniem 1 kwietnia 2019 roku, TomTom Telematics stał się częścią Bridgestone Europe NV/SA ("Bridgestone"), spółki zależnej Bridgestone Corporation, największego na świecie producenta opon i wyrobów z gumy. Bridgestone działa w 38 krajach regionu EMEA, jest właścicielem jednych z najbardziej nowoczesnych fabryk w Europie, oferuje światowej klasy technologię oraz jest liderem inwestycji w badania i rozwój.

 4. REDDATA SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy po to, aby obniżyć koszta firm związane z transportem. Dzięki zastosowaniu naszego systemu REDDATA istnieje możliwość kontroli pozycji danego pojazdu. Chroni to również przed kradzieżami! Zapraszamy!

 5. EXPERT AUTO

  Polska

  EXPERT auto. Hurtownia motoryzacyjna. Dystrybutor produktów: - BRISK - TESLA - LUCAS - Borg & Beck

 1. FROTCOM - INTELLIGENT FLEETS

  Portugalia

  Firma FROTCOM - INTELLIGENT FLEETS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy - systemy nawigacji. Ma siedzibę w Carnaxide, Portugalia.

 2. VEHCO FRANCE

  Francja

  Firma VEHCO FRANCE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Pojazdy - systemy nawigacji. Ma siedzibę w Brest, Francja.

 1. OWASYS GESTIÓN DE FLOTAS

  Hiszpania

  Firma OWASYS GESTIÓN DE FLOTAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy - systemy nawigacji. Ma siedzibę w Derio, Hiszpania.

 2. ALL CAR PRODUCTS

  Holandia

  Firma ALL CAR PRODUCTS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Pojazdy - systemy nawigacji. Ma siedzibę w Elst Gld, Holandia.

 3. RKI ANALYTICAL INSTRUMENTS GMBH

  Niemcy

  Firma RKI ANALYTICAL INSTRUMENTS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Liczniki gazu. Jest również obecna w dziedzinach Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia, Pojazdy - systemy nawigacji, Armatura sieci gazowej, Radary i radionawigacja, Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia, Pojazdy - systemy nawigacji, Armatura sieci gazowej, i Radary i radionawigacja. Ma siedzibę w Bad Homburg, Niemcy.

 4. WEBEYE IBERIA

  Portugalia

  Firma WEBEYE IBERIA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pojazdy - systemy nawigacji. Ma siedzibę w Alcochete, Portugalia.

 5. AMOT CONTROLS GMBH

  Niemcy

  Firma AMOT CONTROLS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy - systemy nawigacji. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Sterowanie i regulacja - instrumenty i urządzenia, Informatyka - oprogramowanie, Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia, Prace budowlane wykończeniowe, Sterowanie i regulacja - instrumenty i urządzenia, Informatyka - oprogramowanie, i Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 6. TRAXXEO

  Belgia

  Firma TRAXXEO, roku i działającą w sektorze GPS (Global Positioning System ). Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy - systemy nawigacji, embedded software, oprogramowanie administracyjne, Pojazdy - systemy nawigacji, i Zarządzanie zasobami ludzkimi. Ma siedzibę w Ottignies-louvain-la-neuve, Belgia.

 7. DESIGN NAVAL & TRANSPORT

  Belgia

  Firma DESIGN NAVAL & TRANSPORT, roku i działającą w sektorze Pojazdy - systemy nawigacji. Jest również obecna w dziedzinach Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, gimnastyka, doradztwo, i Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego. Ma siedzibę w Angleur, Belgia.

 8. BAMO IER GMBH

  Niemcy

  Firma BAMO IER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy - systemy nawigacji, Radary i radionawigacja, Pojazdy - systemy nawigacji, Radary i radionawigacja, czujniki poziomu, i Przepływomierze. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 1. ITB - TRADETECH

  Belgia

  Firma ITB - TRADETECH, roku i działającą w sektorze Pojazdy - systemy nawigacji. Jest również obecna w dziedzinach Transport kolejowy, kontrola jakości, gimnastyka, Transport kolejowy, i doradztwo. Ma siedzibę w Genval, Belgia.

 2. HANS HUONKER GMBH

  Niemcy

  Firma HANS HUONKER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy - systemy nawigacji, Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia, Pojazdy - systemy nawigacji, Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia, Metal processing, i połączenia guma-metal. Ma siedzibę w Villingen-Schwenningen, Niemcy.

 3. CT-VISION INH. DIPL.-ING. OTTMAR SCHWÖRER

  Niemcy

  Firma CT-VISION INH. DIPL.-ING. OTTMAR SCHWÖRER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy - systemy nawigacji. Ma siedzibę w Emmendingen, Niemcy.

 4. EXPERT TECHNOMARKT GMBH & CO. BETEILIGUNGS KG

  Niemcy

  Firma EXPERT TECHNOMARKT GMBH & CO. BETEILIGUNGS KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pojazdy - systemy nawigacji. Ma siedzibę w Alling, Niemcy.

 5. H. KLEINKNECHT & CO. GMBH

  Niemcy

  Firma H. KLEINKNECHT & CO. GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy - systemy nawigacji. Ma siedzibę w Siegen, Niemcy.

 6. RE-TECH UK LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma RE-TECH UK LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy - systemy nawigacji. Ma siedzibę w Huntingdon, Zjednoczone Królestwo.

 7. GUARDSAT PORTUGAL

  Portugalia

  Firma GUARDSAT PORTUGAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy - systemy nawigacji. Jest również obecna w dziedzinach alarm przeciwwłamaniowy pozycjoner traser GPS, i car tracking. Ma siedzibę w Porto, Portugalia.

 8. CARTRACK PORTUGAL

  Portugalia

  Firma CARTRACK PORTUGAL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pojazdy - systemy nawigacji. Jest również obecna w dziedzinach alarm przeciwwłamaniowy pozycjoner traser GPS. Ma siedzibę w Estoril, Portugalia.

 9. GEOLOC SYSTEMS

  Francja

  Firma GEOLOC SYSTEMS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pojazdy - systemy nawigacji. Ma siedzibę w Colombes, Francja.

 10. LOGVAD BELGIUM

  Belgia

  Firma LOGVAD BELGIUM, roku i działającą w sektorze Pojazdy - systemy nawigacji. Jest również obecna w dziedzinach Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, zarządzanie stanem magazynu, warehousing, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, i doradztwo. Ma siedzibę w Luingne, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Pojazdy - systemy nawigacji - Import eksport

Liczba wyników

5131 Przedsiębiorstwa