• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pojazdy - systemy nawigacji

Wyniki dla

Pojazdy - systemy nawigacji - Import eksport

 1. PETER HIRT GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Prowadnice kulkowe Peter Hirt indywidualnie dostosowują się do luzu. Komponenty liniowych prowadnic kulkowych składające się z wału, klatki kulowej i tulei są indywidualnie docierane, szlifowane i dopasowywane do każdej indywidualnej prowadnicy kulowej. Gwarantuje to brak efektu antypoślizgowego i najwyższą trwałość. Wkładki pomiarowe Peter Hirt są dostępne od najmniejszego rozmiaru 0-200 (średnica kulki 0.200 mm) aż do rozmiaru 12 (średnica kulki 4.000 mm). Obecnie najmniejszy rozmiar wkładki pomiarowej 0-200 ośrednicy kulki ruby wynoszącej 0.200 mm, jest wymiarowany do pomiaru gwintów do wielkości M1.7. Wkładki do pomiaru gwintów są dostępne pojedynczo lub w skrzynkach ochronnych wykonanych z drewna w postaci zestawu 12, 13 i 14. Moduły sygnalizujące kondycjonujące firmy Peter Hirt są przeznaczone specjalnie do sondy T z obwodem półmostkowym kompatybilnym z TESA®. Dostępne są moduły o napięciu zasilania 5, 12 lub 24 VDC oraz z bipolarnym lub unipolarnym sygnałem wyjściowym ± 5 VDC, ± 10 VDC, 0-5 VDC, 0-10 VDC

  Witryna www Open In New icon
 2. HEINRICH LIBELLENFERTIGUNG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. GRANT INSTRUMENTS (CAMBRIDGE) LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge
 4. BUNZEL BAUVERMESSUNGSTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. MASTERNAUT

  Francja

  Masternaut, firma należąca do Grupy Michelin, specjalizuje się w zwiększaniu efektywności operacyjnej flot samochodowych poprzez połączone technologie motoryzacyjne i rozwiązania z zakresu data science. Efektywne zarządzanie flotą pojazdów ma kluczowe znaczenie dla sukcesu biznesowego. Masternaut wspiera i pomaga swoim klientom: Obniżenie kosztów i zwiększenie produktywności (wizualizacja całej floty, aby szybko zidentyfikować nieefektywność i dźwignie wzrostu). Zapewnienie lepszej obsługi klienta (większa satysfakcja klienta poprzez monitorowanie misji w czasie rzeczywistym i natychmiastowe rozwiązywanie problemów z harmonogramem). Zmniejszenie wpływu na środowisko naturalne (zmniejszenie emisji CO2 przez firmę i strategia przejścia na zieloną flotę). Zwiększenie bezpieczeństwa kierowców (wdrożenie narzędzi i programów do oceny i poprawy zachowania się na drodze).

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. REAL MEDIA SHOP

  Niemcy

  Real Media Shop to Twój sklep internetowy ze wspaniałymi ofertami w dziedzinie innowacyjnych i technicznych akcesoriów do Twojego samochodu. Oferujemy unikatową gamę systemów nawigacyjnych z najnowszym oprogramowaniem dla wszystkich typów pojazdów oraz nowoczesne radia samochodowe pozwalające korzystać z rozrywki na pokładzie samochodu. Ciesz się neograniczoną rozrywką oraz niezawodnymi wskazówkami nawigacyjnymi dzięki zintegrowanej usłudze unikania korków drogowych. Od początku możesz się zrelaksować i szybko dotrzeć do celu. Real Media Shop zapewnia najnowsze techniczne rozwiązania w dziedzinie rozrywki - w branży samochodowej. Oferujemy artykuły odpowiadające najmodniejszym trendom i szeroki wybór luksusowych akcesoriów oraz technologii mobilnych. Zamów kamery, sprzęt audio i wszystko, co ma związek z samochodem! Zapewniamy, że dotrzesz do celu bezpieczny i zrelaksowany. Dostarczamy także wysokiej jakości automatyczne ładowarki akumulatorów oraz wszelkie niezbędne systemy kontrolne do Twojego pojazdu.

 2. WEBFLEET SOLUTIONS SALES B.V - UK BRANCH

  Zjednoczone Królestwo

  TomTom Telematics jest jednym z największych na świecie dostawców rozwiązań telematycznych w obszarze zarządzania flotami, telematyki pojazdów oraz usług connected car. Jego flagowe oprogramowanie WEBFLEET, oferowane w modelu Software-as-a-Service, jest wykorzystywane w firmach różnej wielkości w celu poprawy efektywności pojazdów, ograniczenia zużycia paliwa, wsparcia kierowców oraz zwiększenia wydajności floty. Ponadto, TomTom Telematics świadczy usługi dla branży ubezpieczeń, wynajmu i leasingu, dla importerów samochodów oraz dla firm adresujących potrzeby biznesu i klientów indywidualnych. TomTom Telematics posiada bazę ponad 50 000 klientów na całym świecie i obsługuje kierowców w ponad 60 krajach, oferując im największą sieć lokalnego wsparcia i najszerszy wybór aplikacji odpowiadających na specyficzne potrzeby poszczególnych branż. Nasi klienci na co dzień doceniają wysokie standardy poufności, wiarygodności i dostępności naszych usług certyfikowanych zgodnie z normą ISO/IEC 27001: 2013, potwierdzonych audytem w listopadzie 2018 roku. Z dniem 1 kwietnia 2019 roku, TomTom Telematics stał się częścią Bridgestone Europe NV/SA ("Bridgestone"), spółki zależnej Bridgestone Corporation, największego na świecie producenta opon i wyrobów z gumy. Bridgestone działa w 38 krajach regionu EMEA, jest właścicielem jednych z najbardziej nowoczesnych fabryk w Europie, oferuje światowej klasy technologię oraz jest liderem inwestycji w badania i rozwój.

 3. EXPERT AUTO

  Polska

  EXPERT auto. Hurtownia motoryzacyjna. Dystrybutor produktów: - BRISK - TESLA - LUCAS - Borg & Beck

 4. FROTCOM - INTELLIGENT FLEETS

  Portugalia

 5. OWASYS GESTIÓN DE FLOTAS

  Hiszpania

 1. GUARDSAT PORTUGAL

  Portugalia

 2. DESIGN NAVAL & TRANSPORT

  Belgia

 3. GREINER GLASINSTRUMENTE GMBH

  Niemcy

 4. MODYVA

  Belgia

 5. HUFSCHMIED ZERSPANUNGSSYSTEME GMBH

  Niemcy

 6. "NAVIGATOR" GROUP OF COMPANIES

  Rosja

 7. TRIO MOBIL

  Turcja

 8. RKI ANALYTICAL INSTRUMENTS GMBH

  Niemcy

 9. CRAMARO FRANCE

  Francja

 10. RE-TECH UK LTD

  Zjednoczone Królestwo

 1. ALL CAR PRODUCTS

  Holandia

 2. MAITRE EQUIPEMENT

  Francja

 3. CARTRACK PORTUGAL

  Portugalia

 4. SENSWORK GMBH

  Niemcy

 5. FLEXTRACK

  Dania

 6. TRACK

  Malta

 7. BERNT MESSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 8. EXPERT TECHNOMARKT GMBH & CO. BETEILIGUNGS KG

  Niemcy

 9. REWIRE SECURITY

  Zjednoczone Królestwo

 10. H. KLEINKNECHT & CO. GMBH

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Pojazdy - systemy nawigacji - Import eksport

Liczba wyników

5795 przedsiębiorstwa