• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pojazdy - części mechaniczne i zamienne

Wyniki dla

Pojazdy - części mechaniczne i zamienne - Import eksport

 1. VALEA AUTO PARTS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Valea Auto Parts - firma wzbudzająca szacunek w branży motoryzacyjnej, będąca synonimem rozległej wiedzy na temat kanałów sprzedaży detalicznej i hurtowej, oferuje wyjątkowy asortyment starannie wykonanych części zamiennych. Nasze kategorie produktowe, zaprojektowane tak, aby sprostać wymaganiom precyzji branży motoryzacyjnej, obejmują: •Zaciski do mocowania i klamry •Elementy do drzwi •Przekładnie •Elementy mocujące świateł przednich •Węże •Narzędzia PDR •Części zamienne •Szyberdachy •Części podnośnika szyby w samochodzie Nasza dbałość o wysoką jakość produktu, perfekcję wykonania i satysfakcję klienta dotyczy każdej kategorii. Przedsiębiorstwo Valea Auto Parts szczyci się solidną infrastrukturą dostaw, która, od dziesięcioleci ułatwia globalne przewozy. Jako zaufany producent części zamiennych, z dumą obsługujemy renomowane marki motoryzacyjne, takie, jak AUDI, BMW, CHRYSLER, CITROEN, FIAT, FORD, GM, HONDA i inne. Wykazując niezachwiane zaangażowanie na rzecz ciągłego doskonalenia i bogate, przemysłowe know how, staramy się wnieść znaczącą wartość do sektora motoryzacyjnego. Odkryj naszą wszechstronną ofertę w celu poznania niezawodności i doskonałości, które charakteryzują Valea Auto Parts. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami i dowiedz się jak nasze precyzyjnie zaprojektowane części zamienne mogą podnieść poziom Twojego doświadczenia!

 2. ATV ELMER GRONAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ATV Elmer Gronau GmbH jest zlokalizowana w Gronau (Westfalia) na granicy niemiecko-holenderskiej. Posiadamy rozległy i stale rozwijający się program dostaw i magazynowania, który obecnie obejmuje ponad 500.000 artykułów. Naszym zamiarem jest przedefiniowanie przyszłych wymagań rynku. Obserwacje rynkowe pokazały, że szybka dostawa, elastyczne zaopatrzenie w towary i wysoki poziom jakości odegrają ważną rolę w przyszłości. Profesjonalne doradztwo przez odpowiednio przeszkolony personel jest usługą wykraczającą poza zwykły handel. Naszą ambicją jest oferowanie poszczególnym firmom kompletnej i wszechstronnej oferty produktów, w tym eksporterom, importerom, hurtownikom i detalistom części samochodowych, producentom pojazdów, firmom transportowym, warsztatom, firmom budowlanym, przedsiębiorstwom przemysłowym, administracjom i władzom publicznym.

 3. ARTUR RECAMBIOS BCN IMPORT EXPORT : ARTUR RECAMBIOS POLAND

  Polska

  Verified by europages badge

  Artur Recambios jest polską hurtownią samochodowych części zamiennych, założoną w 2012 roku. Jesteśmy profesjonalistami, zajmującymi się sprzedażą i kupnem oryginalnych, zamiennych części samochodowych, importowanych z polskiego rynku. Nasza hurtownia oferuje duże zapasy części zamiennych dla wszystkich marek pojazdów: BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Ford, Peugeot, Renault i innych.... Mamy własne zapasy części zamiennych i niezbędnych dostawców wszystkich części zamiennych dla pojazdów każdej marki, którą chcesz kupić. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową na rzecz eksporterów samochodowych części zamiennych, z dostawą w kontenerach. Wykonujemy usługi dostaw bezpośrednich z Polski do Barcelony i Walencji. Dostawy do pozostałej części Hiszpanii i innych krajów odbywają się w ramach krajowych i międzynarodowych usług doręczania przesyłek. Będąc specjalistami w dziedzinie części używanyych, mówimy po polsku, angielsku i hiszpańsku, aby uczynić komunikację łatwą dla klienta.. Zapraszamy do kontaktu z nami i dokonania zakupu lub zamówienia za naszym pośrednictwem, gwarantujemy Ci dobrą jakość usług.

 4. AGIL AUTOPARTS

  Francja

  Verified by europages badge

  Agil Autoparts jest francuskim przedsiębiorstwem, mieszczącym się niedaleko Paryża, wyspecjalizowanym w sprzedaży nowych i oryginalnych samochodowych części zamiennych, w dużych ilościach, firmom motoryzacyjnym w Europie i na świecie. Jego zadaniem jest dostarczanie wysokiej jakości, szybko dostępnych części zamiennych do wszystkich rodzajów pojazdów, aby wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu przedsiębiorstw motoryzacyjnych. Oferta obejmuje oryginalne części zamienne do prestiżowych marek, takich jak Jaguar, Land Rover, Renault, a także wysokiej jakości części dopasowywalne do wszystkich marek motoryzacyjnych, wśród których Bosch, Valeo, TRW, Wix, by wymienić tylko niektóre z nich. Szybka dostępność części zamiennych ma kluczowe znaczenie dla firm motoryzacyjnych. Aby wyjść naprzeciw ich potrzebom, Agil Autoparts zobowiązuje się oferować szybkie i niezawodne usługi.. Zespół fachowców przedsiębiorstwa jest służy klientom, proponując indywidualne usługi i porady ekspertów, aby umożliwić uzyskanie potrzebnych części.Agil Autoparts eksportuje swoje części zamienne w Europie i na świecie. Z dumą oferuje klientom wysokiej jakości produkty po konkurencyjnych cenach. Skontaktuj się z firmą bez wahania w sprawie Twojego zapotrzebowania na motoryzacyjne części zamienne i dowiedz się dlaczego Agil Autoparts jest uprzywilejowanym partnerem firm motoryzacyjnych!

 5. AUTO-PIECE BURGUIERE

  Francja

  Verified by europages badge

  Zlokalizowana w Aveyron, autokasacja Casse Automobile AUTO PIECE BURGUIERE jest do waszych usług już od 30 lat. Nasz zespół oferuje szeroki asortyment używanych części mechanicznych, akcesoriów samochodowych i / lub pojazdów uszkodzonych oraz w stanie zastanym. Firma oferuje szeroki wybór używanych części zamiennych do takich pojazdów jak: samochody osobowe, samochody dostawcze, małe pojazdy samochodowe, 4X4 oraz okazjonalnie motocykle i sprzęt rolniczy. Wszystkie nasze części zamienne mają 3-miesięczną gwarancję. Możliwa jest dostawa zamówionych części w ciągu 48 do 72 godz. w całej Francji. Aby jak najlepiej odpowiedzieć na wasze zapotrzebowanie udostępniamy park demontażu o powierzchni 6000m². Można tam także zobaczyć dostępne u nas pojazdy po wypadku i w stanie do sprzedaży. Współpracujące z nami firmy transportowe mogą je wam dostarczyć w ciągu 8 dni. Firma dokłada wszelkich starań, aby służyć swoim klientom, przestrzegając norm środowiskowych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DGS AUTODYWAN SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  DGS Autodywan to wiodąca firma z branży motoryzacyjnej, której celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług w zakresie akcesoriów samochodowych. Rozumiemy znaczenie personalizacji i dostosowywania pojazdów do potrzeb. Nasza szeroka gama akcesoriów samochodowych została zaprojektowana w celu zwiększenia funkcjonalności, komfortu i stylu pojazdu. Niezależnie od tego, czy szukasz ulepszeń wewnętrznych, czy zewnętrznych, proponujemy zróżnicowany wybór produktów spełniających Twoje specyficzne potrzeby.

 2. GETRIEBEDISCOUNT RADOCH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GETRIEBEDISCOUNT RADOCH GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Skrzynie biegów do pojazdów. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Skrzynka biegów wymiana standardowa, przekładnie, napęd silnikowy, napędy do samochodów, Samochody - akcesoria, Akcesoria do samochodów osobowych i ciężarowych, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, i części motoryzacyjne. Ma siedzibę w Oberkrämer Ot Vehlefanz, Niemcy.

 3. RUTHARDT ELECTRONIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RUTHARDT ELECTRONIC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy - części mechaniczne i zamienne. Ma siedzibę w Magstadt, Niemcy.

 4. 3D BAVARIA

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma 3D BAVARIA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pojazdy - części mechaniczne i zamienne. Ma siedzibę w Regensburg, Niemcy.

 5. FRIMA FRICTION MATERIAL REIBBELAG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FRIMA FRICTION MATERIAL REIBBELAG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy - części mechaniczne i zamienne. Ma siedzibę w Meinerzhagen, Niemcy.

 1. AUTODEMOLIZIONI SIGNOR SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma AUTODEMOLIZIONI SIGNOR SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Złomowisko samochodów. Jest również obecna w dziedzinach Części zamienne dla pojazdów samochodowych, Części do silników Diesla, Części zamienne do samochodów ciężarowych i przyczep, Skrzynie biegów do pojazdów, Złomowiska silników, Pojazdy dostawcze - części elektryczne i elektroniczne, Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, i używane części i elementy do samochodów. Ma siedzibę w Villorba, Włochy.

 2. KAMPMANN + ARETZ GMBH + CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KAMPMANN + ARETZ GMBH + CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego, Transport wewnętrzny - sprzęt kołowy, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, Sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego, Transport wewnętrzny - sprzęt kołowy, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, i industrial trailers. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 1. MECARM SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MECARM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła. Jest również obecna w dziedzinach Hamulce do pojazdów, Części zamienne dla pojazdów samochodowych, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, hamulec, FCA, sprzęgła - hurt, Hamulce do pojazdów, AUDI, i sprzęgła samochodowe i ich elementy. Ma siedzibę w Caserta, Włochy.

 2. DECI GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DECI GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe. Jest również obecna w dziedzinach Silniki spalinowe - części i podzespoły, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Statki - wyposażenie i przyrządy, Silniki okrętowe, Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Transformatory, przetwornice i prostowniki, Silniki elektryczne i części do silników, i Wynajem urządzeń przemysłowych. Ma siedzibę w Quickborn, Niemcy.

 3. WERRO PINES OÜ

  Estonia

  Verified by europages badge

  Firma WERRO PINES OÜ, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pojazdy - części mechaniczne i zamienne. Jest również obecna w dziedzinach Smary samochodowe, Części zamienne dla pojazdów samochodowych, Smary samochodowe, Części zamienne dla pojazdów samochodowych, Smary do przemysłu samochodowego, smary do samochodów, części zamienne do maszyn przemysłowych, hurt części zamiennych do samochodów, i wymiana pojazdu przemysłowego. Ma siedzibę w Tallinn, Estonia.

 4. AUTOSERVICE 2000 & C. S.N.C.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma AUTOSERVICE 2000 & C. S.N.C., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pojazdy - części mechaniczne i zamienne. Jest również obecna w dziedzinach Opony, wulkanizator, opony, Opony, i część zamienna samochodowa. Ma siedzibę w Medesano, Włochy.

 5. AUTOPARTS SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma AUTOPARTS SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Części zamienne dla pojazdów samochodowych. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, część zamienna samochodowa, część zamienna do pojazdów terenowych, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, i oryginalne części zamienne. Ma siedzibę w Copertino, Włochy.

 6. BILLARD ENGRENAGES

  Francja

  Przedsiębiorstwo BILLARD ENGRENAGES jest od ponad 60-ciu lat wyspecjalizowane w zakresie przekładni walcowych, stożkowych-prostych i kół zębatych stożkowych o zębach spiralnych. Nasze umiejętności dostosowujemy do Państwa potrzeb, czy to do pełnej obróbki czy do czynności nacinania lub regulacji uzębienia na mniejszym kole przekładni zębatej lub kole zębatym. Nacinanie i regulacja uzębienia walcowego lub spiralnego do średnicy 600 mm. Nacinanie stożkowe-proste do średnicy 500 mm. Nacinanie i regulacja uzębienia zwojowo-stożkowego do 450 mm, nacinanie wysoko prędkościowe do 275mm. Obliczanie kontrolne uzębienia na maszynie 3D Gleason Sygma7. Nacinanie uzębienia, regulacja uzębienia, nacinanie typu coniflex, nacinanie typu coniflex maszyna gleason, nacinanie korygowanie spiralno-stożkowe, nacinanie stożkowe-proste, nacinanie stożkowe, przekładnie walcowe przekładnie stożkowe proste, koła zębate stożkowe spiralne, nacinanie i regulacja uzębienia walcowego, nacinanie i regulacja uzębienia spiralnego.

 7. AUGER AUTOTECHNIK GMBH

  Niemcy

  AUGERAUTOTECHNIK GmbH, części zamienne do ciężarówek i ciągników, to jeden z najważniejszych dostawców na świecie. Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu ponad 30.000 różnych elementów. Znajdujemy się w samym sercu NIEMIEC w Hürth-Kolonia. Wyroby: silniki, sprzęgła, skrzynie biegów, wały napędowe, układy zasilania, układy kierownicze, hamulce, zawieszenia, systemy sprężania powietrza, osie, przekładnie, piasty, kabiny, podwozia, system elektryczne, części dodatkowe i uniwersalne. Marki: MERCEDES, MAN, VOLVO, SCANIA, RVI, DAF, IVECO, ORAZ CZĘŚCI ZAMIENNE DO CIĄGNIKÓW.

 8. HORTON EUROPE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Ponad 60 lat doświadczenia w przemyśle oraz najwyższy poziom usług serwisowych, niezawodność oraz innowacyjność czyni z firmy Horton cenionego na całym świecie poddostawcę wysokiej jakości układów chodzenia silników. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją i sprzedażą sprzęgieł wentylatorów, oraz komponentów stosowanych przez producentów oryginalnego wyposażenia oraz podmioty działające na światowych rynkach części zamiennych. Nasze produkty: agregaty chłodnicze, chłodnice pow. doładowującego, wentylatory silnikowe, klimatyz. samochodowe i przemysłowe, powietrzne chłodnice wody

 1. CAR SYSTEMS LLC

  Rosja

  CarSystems jest producentem elektronicznych wzmacniaczy dźwięku układów wydechowych Thor, które naśladują dźwięk wydechu samochodów sportowych, znanych drogich samochodów i naddźwiękowych myśliwców. Elektroniczny układ wydechowy Thor składa się z jednego lub dwóch wysokowydajnych głośników umieszczonych w sferycznej metalowej obudowie oraz z aplikacji mobilnej. Zestaw dźwięktów do wyboru jest na bieżąco aktualizowany i można je zmieniać i dostosowywać za pomocą telefonu, smartwatcha lub standardowych przycisków samochodu. Na wzmacniaczu dźwięku układu wydechowego możesz regulować głośność dźwięku, dźwięk startu, barwę dźwięku, liczbę wybuchów, ton biegu jałowego. Montaż systemu dźwięku wydechu nie unieważnia gwarancji fabrycznej. Moźna go zamontować w każdym samochodzie wyproduktowanym po 2005 roku. Firma CarSystems oferuje globalną hurtową dostawę swoich aktywnych wydechów do warsztatów tuningu samochodów. Producent udziela 2-letniej gwarancji na aktywny system dźwiękowy Thor. Źywotność urządzenia wynosi 10 lat.

 2. MTECH.AG-PARTS LLC

  Rosja

  MTech.AG-Parts LLC jest firmą zajmującą się eksportem i importem części samochodowych OEM, sprzedażą hurtową części samochodowych do Rosji, krajów UE i Azji. Firma utrzymuje stały magazyn części zamiennych do samochodów osobowych, ciężarowych i przyczep: siłowniki pneumatyczne, amortyzatory i sprężarki zawieszenia pneumatycznego, amortyzatory samochodowe, elektroniczne systemy sterowania, moduły zasilania powietrzem, części zawieszenia i wiele innych fabrycznie nowych komponentów mechanicznych, części zamiennych i akcesoriów samochodowych. Firma zajmuje się również importem części samochodowych do zawieszenia pneumatycznego samochodów. Obecnie importujemy do Rosji części samochodowe firm Dunlop systems (Wielka Brytania) i VIGOR (Chiny). MTech.AG-Parts proponuje partnerstwo w imporcie i eksporcie hurtowych ilości części samochodowych OEM dla producentów części samochodowych i dużych flot samochodowych. Jesteśmy gotowi być dystrybutorem Państwa produktów na rosyjskim rynku części zamiennych lub realizować planowe dostawy hurtowe potrzebnych Państwu akcesoriów samochodowych.

 3. CZĘŚCI DO BMW

  Polska

  Firma Części do BMW to sklep, który prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem internetu oraz w stacjonarnym punkcie, położonym w Gorzowie Wielkopolskim. Przedsiębiorstwo to oferuje oryginalne części BMW i inne podzespoły, w tym dedykowane do poszczególnych modeli tej marki. Na stronie internetowej znajduje się rozbudowany katalog produktowy, dzięki któremu będziemy mogli się dokładnie zorientować we wszystkich szczegółach technicznych danej części. W sklepie oferującym oryginalne części BMW będziemy mogli kupić zarówno takie podzespoły, jak klocki hamulcowe, kołpaki, żarówki, filtry do silnika, jak również oleje i inne płyny samochodowe. Znajdziemy tu ponadto środki czystości i gadżety dla kierowców oraz pasażerów.

 4. SCHLEICHER FAHRZEUGTEILE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  WAŁY ROZRZĄDU: do silników motocyklowych, samochodów osobowych, traktorów, samochodów ciężarowych, statków, silników agregatów stacjonarnych i mobilnych, pomp wtryskowych i systemów common-rail. WAŁY WYRÓWNAWCZE: do silników wymienionych powyżej.POŁĄCZENIA KRZYWEK TARCZOWYCH I WIELOKĄTOWYCH: możliwa długość do 1500 mm, wykonanie do ok. 80 mm ze skokiem o średnicy 350 mm.PRODUKCJA KONTRAKTOWA: wiercenie głębokich otworów w elementach rotacyjnych do długości 1250 mm (jednostronnie) wzgl. 1500 mm (dwustronnie) zarówno metodą ELB, jak również wiercenie głębokich otworów metodą A.

 5. INTER CONTINENTAL BATTERY

  Belgia

  Aby zaoferować swoim klientom kompletny serwis, "Inter Continental Battery" stał się specjalistą od akumulatorόw. Dostarczamy szeroką gamę akumulatorów do wszystkich typów pojazdów: samochodów osobowych, ciężarowych, łodzi, maszyn rolniczych, maszyn przemysłowych... Wszystkie nasze produkty spełniają międzynarodowe standardy dla pojazdów europejskich, amerykańskich i azjatyckich. Nasza firma posiada duży łańcuch dystrybucji ładunków drogą lotniczą, morską i samochodami ciężarowymi. Jesteśmy w stanie zaoferować produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Wszystkie akumulatory międzykontynentalne zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić odpowiedni poziom mocy i trwałości dla wszystkich typów urządzeń. Produkujemy akumulatory do różnych pojazdów użytkowych: akumulatory samochodowe, ciężkie akumulatory użytkowe, akumulatory do pojazdów silnikowych oraz akumulatory rekreacyjne. Odwiedź naszą stronę internetową, aby zapoznać się z ofertą naszych produktów.

 6. HYDR'ETANCH

  Francja

  Hydr’ Étanch: Handel częściami zamiennymi do robót publicznych wyspecjalizowany w marce CASE-POCLAIN. Ponad 1100 artykułów wśród cieszących się największym popytem, do łopat i koparek przedsiębiernych na podwoziu gąsienicowym, od dawnej do nowej gamy (POCLAIN i CASE POCLAIN). Firma Hydr’ Étanch jest wyspecjalizowana w handlu częściami zamiennymi CASE POCLAIN, oryginalnymi i dostosowywalnymi. Wyłączny przedstawiciel firmy Case Poclain Oise, wyłączny przedstawiciel firmy Case Poclain Beauvais, wyłączny przedstawiciel firmy Case Poclain Amiens, wyłączny przedstawiciel firmy Case Poclain. Creil. Dystrybucja i handel częściami zamiennymi do samojezdnego sprzętu do robót publicznych wszystkich marek. Od wielu lat zaopatrujemy profesjonalnych dystrybutorów we Francji i za granicą. Zajmujemy się formalnościami związanymi z transportem drogowym, lotniczym i morskim.

 7. KURT-SAN OTOMOTIV SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  KURTSAN powstało w 1982 r. i produkuje od tamtej pory wszystkie rodzaje piast na łożyskach kulkowych. Dzięki rozszerzeniu proponowanej gamy wyrobów o wysokiej jakości łożysk i zestawów piast, Kurtsan jest jedynym dostawcą proponującym 400 różnych łożysk lub zestawów piast do wszystkich pojazdów handlowych. Kurtsan produkuje formy, odlewy, obrabia, maluje i pakuje we własnym zakładzie w Konya/Turcja. Wszystkie konieczne testy zarówno jeśli chodzi o odlewanie jak i obróbkę, respektujące normy ISO 9001: 2008 wykonywane są w fabryce.

 8. D.G.S. AUTODYWAN SP. Z O.O.

  Polska

  Firma DGS Autodywan sp z o.o. od 30 lat zajmuje się produkcją dobrej jakości dywaników samochodowych z materiałów welurowych oraz filcowych. Dywaniki są bardzo dobrze dopasowane do podłogi pojazdu. Istnieje wybór różnego rodzaju obszyć, kolorów i materiałów. Dywaniki są dość trwałe i podnoszą estetykę pojazdu. Łatwo się je odkurza i czyści. Posiadamy szeroki wybór szablonów do pojazdów z różnych lat produkcji. Są to pojazdy osobowe, dostawcze, oraz w mniejszej ilości ciężarowe. Produkujemy dywaniki na wymiar do samochodów typu kamper, łodzi, mały lekkich samolotów czy zabudów specjalnych.

 9. LLOYD AUTOTEILE HANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma LLOYD AUTOTEILE od ponad 40 lat jest kompetentnym partnerem w sektorze części zamiennych dla przemysłu motoryzacyjnego. Dostarczamy pełny asortyment części zamiennych do wszystkich niemieckich i zagranicznych samochodów osobowych. Nasze produkty: części zużywalne do pojazdów silnikowych, akcesoria samochodowe, wały przegubowe, części aerodynamiczne do pojazdów silnikowych, eksport części do pojazdów silnikowych, części zamienne do ciągników rolniczych, oleje przekładniowe, części zamienne do samochodów, części zużywalne do lekkich pojazdów silnikowych.

 10. ATELIERS NEICHEL S.A.

  Francja

  Warsztaty NEICHEL- NEICHEL AUTOMOTIVE to rodzinne MŚP z Alzacji, powstałe w 1979 r. i znajdujące się o dwa kroki od granicy niemieckiej, na skrzyżowaniu ważnych szlaków europejskich. Zajmujemy się badaniem, projektowaniem, wprowadzaniem do produkcji i sprzedaży części motorów, skrzyń biegów i mostków dla pojazdów przemysłowych, ciężarówek, autokarów/autobusów, na cały rynek światowy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Pojazdy - części mechaniczne i zamienne - Import eksport

Liczba wyników

10 777 Przedsiębiorstwa