• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pojazdy - części mechaniczne i zamienne

Wyniki dla

Pojazdy - części mechaniczne i zamienne - Import eksport

 1. CAR SYSTEMS LLC

  Rosja

  CarSystems jest producentem elektronicznych wzmacniaczy dźwięku układów wydechowych Thor, które naśladują dźwięk wydechu samochodów sportowych, znanych drogich samochodów i naddźwiękowych myśliwców. Elektroniczny układ wydechowy Thor składa się z jednego lub dwóch wysokowydajnych głośników umieszczonych w sferycznej metalowej obudowie oraz z aplikacji mobilnej. Zestaw dźwięktów do wyboru jest na bieżąco aktualizowany i można je zmieniać i dostosowywać za pomocą telefonu, smartwatcha lub standardowych przycisków samochodu. Na wzmacniaczu dźwięku układu wydechowego możesz regulować głośność dźwięku, dźwięk startu, barwę dźwięku, liczbę wybuchów, ton biegu jałowego. Montaż systemu dźwięku wydechu nie unieważnia gwarancji fabrycznej. Moźna go zamontować w każdym samochodzie wyproduktowanym po 2005 roku. Firma CarSystems oferuje globalną hurtową dostawę swoich aktywnych wydechów do warsztatów tuningu samochodów. Producent udziela 2-letniej gwarancji na aktywny system dźwiękowy Thor. Źywotność urządzenia wynosi 10 lat.

 2. AUTO-PIECE BURGUIERE

  Francja

  Zlokalizowana w Aveyron, autokasacja Casse Automobile AUTO PIECE BURGUIERE jest do waszych usług już od 30 lat. Nasz zespół oferuje szeroki asortyment używanych części mechanicznych, akcesoriów samochodowych i / lub pojazdów uszkodzonych oraz w stanie zastanym. Firma oferuje szeroki wybór używanych części zamiennych do takich pojazdów jak: samochody osobowe, samochody dostawcze, małe pojazdy samochodowe, 4X4 oraz okazjonalnie motocykle i sprzęt rolniczy. Wszystkie nasze części zamienne mają 3-miesięczną gwarancję. Możliwa jest dostawa zamówionych części w ciągu 48 do 72 godz. w całej Francji. Aby jak najlepiej odpowiedzieć na wasze zapotrzebowanie udostępniamy park demontażu o powierzchni 6000m². Można tam także zobaczyć dostępne u nas pojazdy po wypadku i w stanie do sprzedaży. Współpracujące z nami firmy transportowe mogą je wam dostarczyć w ciągu 8 dni. Firma dokłada wszelkich starań, aby służyć swoim klientom, przestrzegając norm środowiskowych.

 3. ATV ELMER GRONAU GMBH

  Niemcy

  Firma ATV Elmer Gronau GmbH jest zlokalizowana w Gronau (Westfalia) na granicy niemiecko-holenderskiej. Posiadamy rozległy i stale rozwijający się program dostaw i magazynowania, który obecnie obejmuje ponad 500.000 artykułów. Naszym zamiarem jest przedefiniowanie przyszłych wymagań rynku. Obserwacje rynkowe pokazały, że szybka dostawa, elastyczne zaopatrzenie w towary i wysoki poziom jakości odegrają ważną rolę w przyszłości. Profesjonalne doradztwo przez odpowiednio przeszkolony personel jest usługą wykraczającą poza zwykły handel. Naszą ambicją jest oferowanie poszczególnym firmom kompletnej i wszechstronnej oferty produktów, w tym eksporterom, importerom, hurtownikom i detalistom części samochodowych, producentom pojazdów, firmom transportowym, warsztatom, firmom budowlanym, przedsiębiorstwom przemysłowym, administracjom i władzom publicznym.

 4. AUTODEMOLIZIONI SIGNOR SRL

  Włochy

 5. GETRIEBEDISCOUNT RADOCH GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RUTHARDT ELECTRONIC GMBH

  Niemcy

 2. 3D BAVARIA

  Niemcy

 3. FRIMA FRICTION MATERIAL REIBBELAG GMBH

  Niemcy

 4. KAMPMANN + ARETZ GMBH + CO.KG

  Niemcy

 5. MECARM SRL

  Włochy

 1. JOHNSON MATTHEY GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. DECI GMBH & CO. KG

  Niemcy

 1. AUGER AUTOTECHNIK GMBH

  Niemcy

  AUGERAUTOTECHNIK GmbH, części zamienne do ciężarówek i ciągników, to jeden z najważniejszych dostawców na świecie. Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu ponad 30.000 różnych elementów. Znajdujemy się w samym sercu NIEMIEC w Hürth-Kolonia. Wyroby: silniki, sprzęgła, skrzynie biegów, wały napędowe, układy zasilania, układy kierownicze, hamulce, zawieszenia, systemy sprężania powietrza, osie, przekładnie, piasty, kabiny, podwozia, system elektryczne, części dodatkowe i uniwersalne. Marki: MERCEDES, MAN, VOLVO, SCANIA, RVI, DAF, IVECO, ORAZ CZĘŚCI ZAMIENNE DO CIĄGNIKÓW.

 2. BILLARD ENGRENAGES

  Francja

  Przedsiębiorstwo BILLARD ENGRENAGES jest od ponad 60-ciu lat wyspecjalizowane w zakresie przekładni walcowych, stożkowych-prostych i kół zębatych stożkowych o zębach spiralnych. Nasze umiejętności dostosowujemy do Państwa potrzeb, czy to do pełnej obróbki czy do czynności nacinania lub regulacji uzębienia na mniejszym kole przekładni zębatej lub kole zębatym. Nacinanie i regulacja uzębienia walcowego lub spiralnego do średnicy 600 mm. Nacinanie stożkowe-proste do średnicy 500 mm. Nacinanie i regulacja uzębienia zwojowo-stożkowego do 450 mm, nacinanie wysoko prędkościowe do 275mm. Obliczanie kontrolne uzębienia na maszynie 3D Gleason Sygma7. Nacinanie uzębienia, regulacja uzębienia, nacinanie typu coniflex, nacinanie typu coniflex maszyna gleason, nacinanie korygowanie spiralno-stożkowe, nacinanie stożkowe-proste, nacinanie stożkowe, przekładnie walcowe przekładnie stożkowe proste, koła zębate stożkowe spiralne, nacinanie i regulacja uzębienia walcowego, nacinanie i regulacja uzębienia spiralnego.

 3. HORTON EUROPE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Ponad 60 lat doświadczenia w przemyśle oraz najwyższy poziom usług serwisowych, niezawodność oraz innowacyjność czyni z firmy Horton cenionego na całym świecie poddostawcę wysokiej jakości układów chodzenia silników. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją i sprzedażą sprzęgieł wentylatorów, oraz komponentów stosowanych przez producentów oryginalnego wyposażenia oraz podmioty działające na światowych rynkach części zamiennych. Nasze produkty: agregaty chłodnicze, chłodnice pow. doładowującego, wentylatory silnikowe, klimatyz. samochodowe i przemysłowe, powietrzne chłodnice wody

 4. CZĘŚCI DO BMW

  Polska

  Firma Części do BMW to sklep, który prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem internetu oraz w stacjonarnym punkcie, położonym w Gorzowie Wielkopolskim. Przedsiębiorstwo to oferuje oryginalne części BMW i inne podzespoły, w tym dedykowane do poszczególnych modeli tej marki. Na stronie internetowej znajduje się rozbudowany katalog produktowy, dzięki któremu będziemy mogli się dokładnie zorientować we wszystkich szczegółach technicznych danej części. W sklepie oferującym oryginalne części BMW będziemy mogli kupić zarówno takie podzespoły, jak klocki hamulcowe, kołpaki, żarówki, filtry do silnika, jak również oleje i inne płyny samochodowe. Znajdziemy tu ponadto środki czystości i gadżety dla kierowców oraz pasażerów.

 5. KURT-SAN OTOMOTIV SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  KURTSAN powstało w 1982 r. i produkuje od tamtej pory wszystkie rodzaje piast na łożyskach kulkowych. Dzięki rozszerzeniu proponowanej gamy wyrobów o wysokiej jakości łożysk i zestawów piast, Kurtsan jest jedynym dostawcą proponującym 400 różnych łożysk lub zestawów piast do wszystkich pojazdów handlowych. Kurtsan produkuje formy, odlewy, obrabia, maluje i pakuje we własnym zakładzie w Konya/Turcja. Wszystkie konieczne testy zarówno jeśli chodzi o odlewanie jak i obróbkę, respektujące normy ISO 9001: 2008 wykonywane są w fabryce.

 6. HYDR'ETANCH

  Francja

  Hydr’ Étanch: Handel częściami zamiennymi do robót publicznych wyspecjalizowany w marce CASE-POCLAIN. Ponad 1100 artykułów wśród cieszących się największym popytem, do łopat i koparek przedsiębiernych na podwoziu gąsienicowym, od dawnej do nowej gamy (POCLAIN i CASE POCLAIN). Firma Hydr’ Étanch jest wyspecjalizowana w handlu częściami zamiennymi CASE POCLAIN, oryginalnymi i dostosowywalnymi. Wyłączny przedstawiciel firmy Case Poclain Oise, wyłączny przedstawiciel firmy Case Poclain Beauvais, wyłączny przedstawiciel firmy Case Poclain Amiens, wyłączny przedstawiciel firmy Case Poclain. Creil. Dystrybucja i handel częściami zamiennymi do samojezdnego sprzętu do robót publicznych wszystkich marek. Od wielu lat zaopatrujemy profesjonalnych dystrybutorów we Francji i za granicą. Zajmujemy się formalnościami związanymi z transportem drogowym, lotniczym i morskim.

 7. INTER CONTINENTAL BATTERY

  Belgia

  Aby zaoferować swoim klientom kompletny serwis, "Inter Continental Battery" stał się specjalistą od akumulatorόw. Dostarczamy szeroką gamę akumulatorów do wszystkich typów pojazdów: samochodów osobowych, ciężarowych, łodzi, maszyn rolniczych, maszyn przemysłowych... Wszystkie nasze produkty spełniają międzynarodowe standardy dla pojazdów europejskich, amerykańskich i azjatyckich. Nasza firma posiada duży łańcuch dystrybucji ładunków drogą lotniczą, morską i samochodami ciężarowymi. Jesteśmy w stanie zaoferować produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Wszystkie akumulatory międzykontynentalne zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić odpowiedni poziom mocy i trwałości dla wszystkich typów urządzeń. Produkujemy akumulatory do różnych pojazdów użytkowych: akumulatory samochodowe, ciężkie akumulatory użytkowe, akumulatory do pojazdów silnikowych oraz akumulatory rekreacyjne. Odwiedź naszą stronę internetową, aby zapoznać się z ofertą naszych produktów.

 8. SCHLEICHER FAHRZEUGTEILE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  WAŁY ROZRZĄDU: do silników motocyklowych, samochodów osobowych, traktorów, samochodów ciężarowych, statków, silników agregatów stacjonarnych i mobilnych, pomp wtryskowych i systemów common-rail. WAŁY WYRÓWNAWCZE: do silników wymienionych powyżej.POŁĄCZENIA KRZYWEK TARCZOWYCH I WIELOKĄTOWYCH: możliwa długość do 1500 mm, wykonanie do ok. 80 mm ze skokiem o średnicy 350 mm.PRODUKCJA KONTRAKTOWA: wiercenie głębokich otworów w elementach rotacyjnych do długości 1250 mm (jednostronnie) wzgl. 1500 mm (dwustronnie) zarówno metodą ELB, jak również wiercenie głębokich otworów metodą A.

 1. MTECH.AG-PARTS LLC

  Rosja

  MTech.AG-Parts LLC jest firmą zajmującą się eksportem i importem części samochodowych OEM, sprzedażą hurtową części samochodowych do Rosji, krajów UE i Azji. Firma utrzymuje stały magazyn części zamiennych do samochodów osobowych, ciężarowych i przyczep: siłowniki pneumatyczne, amortyzatory i sprężarki zawieszenia pneumatycznego, amortyzatory samochodowe, elektroniczne systemy sterowania, moduły zasilania powietrzem, części zawieszenia i wiele innych fabrycznie nowych komponentów mechanicznych, części zamiennych i akcesoriów samochodowych. Firma zajmuje się również importem części samochodowych do zawieszenia pneumatycznego samochodów. Obecnie importujemy do Rosji części samochodowe firm Dunlop systems (Wielka Brytania) i VIGOR (Chiny). MTech.AG-Parts proponuje partnerstwo w imporcie i eksporcie hurtowych ilości części samochodowych OEM dla producentów części samochodowych i dużych flot samochodowych. Jesteśmy gotowi być dystrybutorem Państwa produktów na rosyjskim rynku części zamiennych lub realizować planowe dostawy hurtowe potrzebnych Państwu akcesoriów samochodowych.

 2. LLOYD AUTOTEILE HANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma LLOYD AUTOTEILE od ponad 40 lat jest kompetentnym partnerem w sektorze części zamiennych dla przemysłu motoryzacyjnego. Dostarczamy pełny asortyment części zamiennych do wszystkich niemieckich i zagranicznych samochodów osobowych. Nasze produkty: części zużywalne do pojazdów silnikowych, akcesoria samochodowe, wały przegubowe, części aerodynamiczne do pojazdów silnikowych, eksport części do pojazdów silnikowych, części zamienne do ciągników rolniczych, oleje przekładniowe, części zamienne do samochodów, części zużywalne do lekkich pojazdów silnikowych.

 3. ATELIERS NEICHEL S.A.

  Francja

  Warsztaty NEICHEL- NEICHEL AUTOMOTIVE to rodzinne MŚP z Alzacji, powstałe w 1979 r. i znajdujące się o dwa kroki od granicy niemieckiej, na skrzyżowaniu ważnych szlaków europejskich. Zajmujemy się badaniem, projektowaniem, wprowadzaniem do produkcji i sprzedaży części motorów, skrzyń biegów i mostków dla pojazdów przemysłowych, ciężarówek, autokarów/autobusów, na cały rynek światowy.

 4. AYVAZ OTO TICARET LTD. STI.

  Turcja

  Dostarczamy oryginalne części zamienne do wszystkich typów pojazdów osobowych: podzespoły silnika; podwozia i nadwozia; sprzęgła, elementy gumowe, układy hamulcowe i elektryczne. Głównym obszarem naszej działalności jest import, eksport i zakup części zamiennych do samochodów osobowych.

 5. TRADEX

  Francja

  Tradex France, międzynarodowy eksporter «One Stop» części zamiennych najbardziej znanych marek samochodowych. Od głowic VEGE do Turbin GARETT, od silników Renault do akumulatorów FIAMM, najbardziej znane marki ufają nam od ponad 10 lat. Nasz sekret: zapewnić Państwu szybką obsługę, zindywidualizowaną, po najlepszej cenie, z najlepszymi produktami. Eksportujemy na cały świat z naszej platformy logistycznej w Mitry-Mory, kilka kilometrów od lotniska CDG.

 6. GLOBAL RESOURCE S.R.O

  Słowacja

  GLOBAL RESOURCE dostarcza części zamienne do traktorów: Rodzaje rozruszników oddzielone przecinkiem, marki, marki. rozrusznik mtz 82, rozrusznik Belarus ładowarka do akumulatorów osłona silnika, rozrusznik perkins, osłona rozrusznika, rozrusznik mtz 320, rozrusznik mtz 80, przekładnia do rozrusznika MTZ, rozruszniki MTZ przekładnia do rozrusznika, rozrusznik Tatra, rozrusznik Zetor, traktor, Zetor, traktor belarus, zetor, hatz, mtz, tatra, perkins, belarus, magneton, balkankar

 7. UMFORMTECHNIK RADEBEUL GMBH

  Niemcy

  Opracowanie, konstruowanie, produkcja i sprzedaż elementów kutych matrycowo z aluminium/ stopów aluminium. Struktura produkcji: Elementy i podzespoły dla przemysłu motoryzacyjnego. Elementy sprzęgła i hamulców, części zawieszenia, kryzy, obudowy. Dekoracyjne elementy powierzchniowe dla przemysłu motocyklowego. Części hydrauliczne i do budowy armatur. Części do markiz. Części dla przemysłu elektrotechnicznego.

 8. GIORGIO & C. SRL

  Włochy

  GIORGIO & C. dostarcza części zamiennych do pojazdów przemysłowych i handlowych, autokarów, przyczep i naczep, włoskich lub zagranicznych, zarówno części mechaniczne jak i do nadwozia, skrzyni biegów i silników diesla nowych i po remoncie.

 9. SODIT

  Francja

  Urządzenia wtryskowe diesel oryginalne i do przystosowania. Jesteśmy dystrybutorem wyrobów BOSCH, DELPHI, PIERBURG (mierniki przepływu) i STANADYNE, najważniejszych konstruktorów europejskich. Sprzedajemy również produkty japońskie takich marek jak: DENSO, YANMAR, ZEXEL. Oferujemy szeroką gamę wyrobów od narzędzi do części zamiennych wszystkich marek, oryginalnych lub do przystosowania. Także dla sektora marynarki, robót publicznych i przemysłu. Poszukujemy partnerów ze stacjami diesla.

 10. MOTOPARTNER SACHMATA SP.J.

  Polska

  Wykonujemy przeglądy główne w okresach czasowych lub po przebiegu pojazdu zalecanym przez producentów samochodów. Przeglądy powinny być wykonywane naprzemiennie w zakresie mały przegląd, a następnie duży przegląd. Prowadzimy sklep internetowy ze sprzedażą części zamiennych do różnych marek samochodów. W naszej ofercie można znaleźć koła zamienne, lampki, oświetlenie tablic rejestracyjnych, oleje, płyny i akumulatory. Na wszystkie towary zakupione u nas udzielana jest gwarancja.

Filtry

Wyniki dla

Pojazdy - części mechaniczne i zamienne - Import eksport

Liczba wyników

11 494 przedsiębiorstwa